Alternews – 12.01.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

56 thoughts on “Alternews – 12.01.2017

 1. Januszu, czy to warto poświęcać tak dużo czasu na omawianie tzw. sytuacji politycznej w kraju i na świecie? Czy nie lepiej czas ten wykorzystać na sprawy bardziej może przyziemne, ale uświadamiające, spajające i jednoczące ludzi. Babranie się w g… polityczno-mafijnym jest tylko niepotrzebnym wypuszczanie energii w przestrzeń. Ichnie media robią to na okrągło, więc nie ma sensu z nimi konkurować.
  Twoi widzowie oczekują czegoś wyższych lotów 🙂

 2. O „Polskich” bohaterach narodowych. Czyli o tym jak żydzi robią w konia pożytecznych idiotów w Polsce.

  O JPII kim był i dla kogo pracował
  https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/28/karol-wojtyla-vel-katz/

  O Piłsudskim kim był i dla kogo pracował.
  https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/04/jozef-pilsudski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/
  Trochę za ostro, za emocjonalnie, co zawsze wzbudza u mnie wątpliwości.
  Ale podstawowe fakty się zgadzają.

  Jak widać dwaj najwięksi patrioci Polscy wg żydowskich polskojęzycznych mediów i żydowskich polsko języcznych sługusów (post solidaruchy) to żydzi pracujący dla żydów na terenie Polski.
  Nie dziwi więc wcale że w rządzonej przez żydów od 89r Polsce obowiązuje państwowy kult tych dwóch żydów nazywanych dla niepoznaki „wielkimi Polakami”.
  Całe rzesza naiwnych słowiańskich pożytecznych idiotów wierzą w te propagandowe brednie i kultywują żydów podobnie jak kultywują żyda na krzyżu.

  Gdyby nie ci pożyteczni idioci to Polska mogła by być wolnym i demokratycznym krajem. Bez wasalnego konkordatu wobec Watykanu, bez systemowej organizowanej przez żydowskie rządy żydowskiej lichwy (planowe zadłużanie państwa), z własnym przemysłem z własną a nie żydowską kulturą, z wlanymi mediami, z własną polityką zagraniczną i z własnymi Słowiańskimi a nie żydowskimi bohaterami narodowymi.

  No cóż ale do wolności i suwerenności trzeba dojrzeć.
  Polska dojrzewa niestety powoli za sprawą ciągle jeszcze za dużej liczbie pożytecznych idiotów i zwykłych zdrajców którzy za karierę gotowi są służyć żydowskiej mafii.
  Ich liczba jednak ciągle maleje a światowa mafia słabnie w oczach.

  Pytanie czy wcześniej wielcy tego świata nie zdecydują o likwidacji Polski w obecnych granicach. Wczoraj w TV Macierewicz głośno się cieszył że Jałta przestała już obowiązywać. Mówił to w kontekście wprowadzenia wojsk USA na teren Polski.
  Jak Jałta nie obowiązuje to nie obowiązują już obecne granice Polski (ustalone w Jałcie).
  Co to oznacza ? pisałem o tym wiele razy.
  Wielcy będą teraz organizować świat od nowa, jak po II wojnie światowej.
  Znaczy to jedno, Niemcy odzyskają swoje byłe landy wschodnie, do ogryzka Polski dołączy się Banderland a reszta Ukrainy wróci do Macierzy czyli pod wpływy Rosji.
  Widać już nerwowość Łukaszenki (jego wielcy też mogą podzielić).
  Działania z tym związane już widać od wielu lat.
  Inwestycje Niemieckie na ziemiach zachodnich, masowy import banderowców na ziemiach wschodnich.
  To powrót do Polsko Banderowskiej wojny domowej i do wojny Polsko Niemieckiej na terenach zachodnich, nerwowość Łukaszenki który nie wie czy go nie podzielą.

  Taką politykę zagraniczną (Państwowa nienawiść do Rosji i wasalizm wobec żydowskiego zachodu) prowadziły Solidaruchy od samego początku (od 89r).
  SLD Millera, Oleksego prowadziło inną politykę (przyjaźń ze wszystkimi stronami) ale Solidaruchy wspólnie (PO i PIS) ich konsekwentnie niszczyły.

  I nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać.
  To zależy od polityki Niemiec wobec Polaków na ziemiach zachodnich, zależy od tego czy będzie równanie w górę (płace, socjal, emerytury) czy tradycyjne niewolnictwo jak za III Rzeszy. No i z językiem będzie wielki problem.
  Na wschodzie Polski jednoznacznie nie ma się z czego cieszyć, będzie równanie w dół i odwieczna wojna Polsko Banderowska.

  I tak Solidaruchy własnym rękoma pogrzebią Polskę jako suwerenny kraj.
  Suwerenny był tylko PRL w czasach Gierka (II RP była żydowska, III RP jest żydowska).

  1. Na pocieszenie trzeba powiedzieć że w USA opcja żydowska będzie w opozycji.
   Obie opcje żydowskie Demokraci i Republikanie którzy nie chcieli trampa, Tramp dla nich był tylko figurą do zbicia, figurą która nie dał się zbić i wygrała wybory.

   To od Trampa i Putina będzie zależał los Polski
   Putin pewnie będzie tradycyjnie od czasów I wojny światowej optował za utrzymaniem linii Kurzona, to niezmienna polityka Rosji.

   Tramp pewnie się zgodzi … bo nie chce być agresywny on chce bronic interesów USA a nie globalnej mafii żydowskiej.

   Obu pewnie będzie obojętne co Niemcy zrobią z problemem ostatecznego zjednoczenia Niemiec. Obaj pewnie zechcą pozbyć się Europejskiego wrzoda który nieustannie jątrzy w Europie.
   Wrzoda pozbyć się można na kilka sposobów, zmieniając mu władzę na opcje cywilizowaną (tu Niemcy zaproponują PO to opcja w pełni wasalna wobec interesów Niemieckich).
   lub wręcz likwidując jego formalne istnienie (kolejne rozbiory).
   Tramp może postawić na opcje PIS bo to też zdyscyplinowane wasale.
   Obie opcje nagle na plecenie swoich zagranicznych dysponentów pokochają Rosję. Niestety PO i PIS to agentura żydowska i mogą sabotować ustalenia USA i Rosji.

   1. będzie zjednoczenie Oscar , otrzymamy rejon Lwowa bez wzgledu czy będziemy chcieli czy nie , będzie to druga strefa Gazy „Obu pewnie będzie obojętne co Niemcy zrobią” jak się naród nie opamięta to będzie obojetne, rusofobia dokonała niesamowitego spustoszenia w mózgownicach , pan Antoni nie przypadkowo wspomina o Jałcie , tam nie było kundli przy sposobnych aneksach , nie było kundli przy opuszczaniu strefy DDR , a jest to jednoznaczne w odniesieniu do Pomorza, śląska i Prusów , Wszystko zależy od Prezydenta Putina z tym że aktualnie niema On żadnych mozliwosci bo strasznie śmierdzi kupa po jedzeniu jabłek !? bo banda obcych już wcześniej pomyślała jak załatwić kurę która moze złote jaja znosić https://www.youtube.com/watch?v=U6O-ySnl_0k

   2. Z tym Lwowem to mam wątpliwości.
    Też tak pisałem (wrócimy do granic II RP) tyle że to jest sprzeczne z Linią Kerzona (granice wschodnie Polski).
    Może być tak że granice zachodnie się zmienią , utracimy tzw ziemie zachodnie a granice wschodnie pozostaną bez zmian (linia Kerzona).
    Ogryzek PRLu będzie państewkiem buforowym , bez istotnego znaczenia, pozbawiony przemysłu o słabej gospodarce (ściana wschodnia) a na dodatek niejednorodny etnicznie (Ukraińcy, Litwini, Białorusini). Ludności tam będzie jakieś 8-10 mln a część pewnie wyjedzie. Powstanie kraik „turystyczny” zalesiony, z jeziorkami na mazurach z poszczą „białowieszczanską”, z dzikimi rzekami, polami … z Bieszczadami…
    Do tego żydowska Warszawka. Klimat jak z przed wojny.

   3. „Z tym Lwowem to mam wątpliwości ” Oscar , pomysł tak na okres przejściowy przynajmniej ? idioci sami się wyrzną taka Palestyna od Przemyśla pod Kijów , na linie Kerzona przyjdzie czas , nie odmawiaj sobie oglądania kilku akcji jedzenia czegoś tam na złość!? , przeciwnika musimy najpierw wesprzeć wyszkolić uzbroić wtedy pospolite ruszenie po wyklepaniu kos ruszy na wschód ,na wschód, zobacz wjazd Antoniego Wyzwoliciela Bolesnego do Lwowa ha ha ha https://www.youtube.com/watch?v=xzYnPrarCqQ

   4. Nierządnica planuje atak na swojego wierzyciela , i usiłuje w te grę wciągnąć Rosjan aby zapewne zatrzymać projekt jedwabnego szlaku i budowy Chińskich montowni , bo jak wiemy widać ostatnia umowa o handlu z Kanadą ma przynieść miliardy zysku na pośrednictwie taki reeksport , ceny hurtowe Chińskich podzespołów, gotowych produktów są o 80 % niższe , i właśnie ta różnica boli wyzyskiwaczy i złodziei pamietajmy że nie są to byle jakieś produkty technologie produkcja np telewizora to koszt 10 % jego ceny w detalu a niekture produkty to przekraczają kilkaset procent wyjściowej wartości . wiec zapomnijmy o szlaku jedwabnym , taka tania jatka dla elektoratu marzenie o eldorado w środku europy ,temat będzie trwał w nieskonczonosc , http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przyszly-sekretarz-stanu-usa-zasugerowal-aby-zablokowac-chinom-dostep-do-spornych-wysp

  2. To co piszesz to dla mnie teorie spiskowe Całe zło tego świata to żydzi ??? To taki sam stereotyp jak to, że wszyscy Polacy to złodzieje samochodów i pijaki bo tak nas przedstawiali na zachodzie. Albo polskie obozy koncentracyjne albo zbrodnie na Polakach na Wołyniu. Za konkretne zło trzeba rozliczać konkretną osobę bo inaczej prawo zmienia się w terror. Przez takie stereotypy i napuszczanie ludzi na siebie dochodziło do tragedii.

   1. To nie stereotypy tylko skróty myślowe.
    Kiedyś pisano że Niemcy okupują Polskę i mordują Polaków to taki sam stereotyp. (nie każdy Niemiec okupował i mordował).
    Dzisiaj Polskę okupują żydzi ( w sensie okupowania niemal wszystkich ważnych stanowisk w Państwie).
    Niemcy okupowali jawnie w urzędach i na ulicach pod własną flagą a żydzi okupują podstępnie pod fałszywą Polską flagą okupują tylko urzędy bo za mało ich jest by okupować ulice (tłumy zwolenników) te braki ilościowe usiłują maskować poprzez mobilizowanie aktywistów, pożytecznych idiotów lub płatnych najemników ale słabo to wychodzi (widzimy organizowane na siłę „spontaniczne” demonstracje zwolenników PO, KODu, Nowoczesnej ale i PISu.

    Pisząc żydzi mam na myśli globalną mafię żydowską i jej odnogę, agenturę w Polsce. Należy do niej większość żydów na „urzędach” i w polskojęzycznych mediach w Polsce ale oczywiście nie wszyscy.
    Sztandarowy przykład to brat Gessler (jak mu tam) ten który broni ludzi przed bandyckimi eksmisjami komorniczymi) z polityki wyleciał bo był porządny, uczciwy…
    żyd i porządny człowiek i takich pewnie jest więcej, ale nie w wielkiej polityce bo tam są tylko wyselekcjonowani przez mafię .

    Dlatego pisząc żydzi w kontekście wielkiej polityki piszę o globalnej żydowskiej mafii.
    To tak jakbym pisał o Niemcach w wielkiej polityce za czasów III Rzeszy.. to pisałbym w istocie o nazistach bo innych Niemców wielkiej polityce III Rzeszy nie było (inni kończyli w obozach lub na emigracji).

   2. Lukas „teorie spiskowe ” wiesz kto ten slogan wymyślił ” właśnie ci co chcą prawdę ukryć , jak narazie wszystkie teorie spiskowe okazały się faktem „Za konkretne zło trzeba rozliczać konkretną osobę” ha ha ,Adolf nawet muchy nie zabił , za co go niby się rozlicza ? jak chcesz to posłuchaj nieco faktów https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  1. wiedzialam.ale obstawialam chemtralsy,a to faktycznie truja nas fabryki najbardziej a nie piecyki domowe.One moze tez ale czy sa tam te ciezkie metale ktorych poziomy są poprzekraczane.i dlaczego nie badaja poziomow rtęci np a ponoc są tez przekroczone .nie badaja aluminium a czemu?a moze z chemtralsow tyle tego leci ze nawet nie ma co badac bo by byl alarm aluminiowy i wszyscy w maskach musieli by chodzic?

   1. Tak sie zgodze Chemtrials nas truja. Ja codziennie wdycham dym z mojego kominka i sie swietnie czuje .

  2. „wiedzialam.ale obstawialam chemtralsy,” nic błędnego to one potęgują anomalia , a w lecie jest inaczej ? oczywiscie mamy tu dodatkowy problem , mafia zajmująca się odpadami recyclingiem takiego sory burdelu niema w żadnym państwie europejskim , dlatego ludzie używają instalacje grzewcze jako spalarni ląduje tam wszystko co można na dym zamienić , następna sprawa to wadliwe instalacje odprowadzające spaliny brak ciągów powietrza który powoduje zwiększanie temperatury gazów i jego dopalanie , tak naprawdę to nikt nigdy tym się nie interesował , bieda niestety idzie w kierunku oszczędzania ceny węgla to różnice nawet kilkaset procent co się przekłada na jego efektywność i skład chemiczny w przemysłowych piecach to w miarę optymalne warunki procesów spalania , odprowadzania spalin i ich filtracji . ktoś to teraz wszystko wykorzysta zacznie się bratobójcza wojna , bo ci co zainwestowali w drogi gaz i instalacje będą się mścić na tych pozostałych , i ciężko będzie im powiedzieć że nie maja racji , dwa lata temu widziałem jak ktoś kupił drewno na opal , wiecie co to było odpady z produkcji płyt do mebli , toksycznie nasycona mikstura która miała być spalana w zwykłym piecu , podobnie jak cześć nowoczesnych mebli jest cięta na kawałki i spalana jako opal . Patologia systemu mafijnego jest widoczna w lasach parkach i wszystkich możliwych miejscach bo ludzi nie stać na dofinansowanie mafii robiących kokosy na śmieciach , weźmy zachodnich sąsiadów gdzie mimo większego spożycia konsumpcji produkcji problemy te są perfekcyjnie rozwiązane jednolicie i przejrzyście , a tutaj tyle lat „transformacji” a efekty gorsze jak za czasów PRL . Mamy do czynienia z odgórną patologią w celu zniszczenia społeczeństwa .

 3. Obama Pig scramble wpierdolil wojska amerykanskie do Polski .
  Historia amerykanskiej polityki wojennej zaczela sie od mordowania ludzi atomem Hieroshima ,Nagasaki. Potem lecieli przez wszystkie kontynenty i zostawiali za soba morderstwa i zgliszcza jak w Burma i Wietnam a za nimi szla ONZ i zagrabiala zloto ,majatek narodowy w postaci zabytkow i pieniadze danego kraju . Najbardziej skryta i obludna Organizacja UN (ONZ)i CIA .Juz nie mowiac o calym pakcie NATO
  Wojna domowa w Grecji prosze sprawdzic kto za tym stal
  U.S. Secretary of State Henry Kissinger shaking hands with Augusto Pinochet in 1976.
  Presidents Emílio G. Médici Brazylia and Richard Nixon, December 1971.
  Mobutu Sese Seko and Richard Nixon in Washington, D.C., 1973.

  The general Marcos Pérez Jiménez receive the „Legion of Merit” in Caracas (February 13, 1954) by US ambassador.
  Bandyci sa nagradzani sowicie . To jest cos co ludziom placze w glowach . Jak sa ngrody dawane to juz znaczy , ze ktos jest skurwielem
  Middle East special envoy Donald Rumsfeld meeting Saddam Hussein on 19–20 December 1983.- a potem dokojnali inwazji Mowiac w swoich mediach rozne dziwne rzeczy w ktore caly swiat uwierzyl o Hussein i do dzisiaj taka opinia trwa Nikt jej nie zweryfikowal .
  Polsuchajcie ludzi z BURRMY kto to byl PolPot i kto go zrobil na takiego ( Sam skurwiel , ktory powinnien juz wisiec od kilkudziesieciu lat ) Kissinger
  I tak wyglada polityka USA
  Brudne lapy Fuck them OFF

  1. jan piotr miałeś ograniczyć duże litrówki ?, mowie jedynie po przyjacielsku i na marginesie , mam nadzieje że Admin tego nie przeczyta? ha ha ha Pozdro .Ps i czasami nie uciekaj ? hi hi …..

   1. Admin się nauczył czytać po dużemu i drukowanemu .Jak wiem po sobie to można się nauczyć języka na NOWo albo spowrotem !!! :))

    //
    Oj tam, oj tam, zaraz… Chodzi o czytelność wpisu, a nie krzyk DUŻYMI LITERAMI, który jeszcze nic istotnego nie wnosi (ten krzyk, oczywiście).

    Voytek – [Admin]

   2. Duza Buzka Woytek . Wszystkiego dobrego In New year 2017
    Jak obserwuje swiat to idzie do przodu chyba na swoj nareszcie tor .

    //
    Dzięki i wzajemnie, wszelkich wspaniałości w 2017.
    Obyś miała rację z tym światem na właściwym torze 🙂

    Voytek – [Admin]

 4. O sojuszach Polskich czyli o anty Polskiej polityce Polskich rządów post solidaruchów..
  O sojuszu Polski z banderowcami wie każdy, banderowcy są w Polsce szkoleni, mają przywileje, są finansowani itp. To znana prawda.
  Ale „nasze” (czyli rządzących post solidaruchów, bo przecież nie Narodu Polskiego) sojusze są jeszcze bardzie anty Polskie niż by się wydawało.
  http://wolnemedia.net/mon-chwali-sie-szkoleniem-kolejnych-saudyjczykow/
  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21524?t=Saudyjczycy-ucza-sie-we-wroclawskiej-szkole-oficerskiej
  Jak się okazuje jesteśmy sojusznikami Arabii Saudyjskiej, kraju skrajnie anty chrześcijańskiego i anty demokratycznego.

  Okazuje się że Polska Solidaruchów przyjaźni się i współpracuje z najbardziej antydemokratycznymi i anty humanitarnymi reżimami na świecie (banderowska Ukraina i wahabicka Arabia Saudyjska).
  Oczywiście Ukraina i Arabia Saudyjska też się przyjaźnią i współpracują.
  Jesteśmy w grupie, w zespole, w drużynie najbardziej reakcyjnych i zbrodniczych reżimów na świecie. Jeszcze nie mordujemy jak tamci ale … kto z kim przystaje, takim się staje. Antonii już intensywnie szkoli naszych rodzimych odpowiedników banderowskich czy wahabickich, nazywa ich się obroną terytorialną.
  Ta nazwa bardzo dobrze pasuje do pojęcia milicji banderowskiej czy milicji wahabickiej… ot tacy lokalni „patrioci banderowscy, wahabiccy czy nasi …polscy.

  A cała ta banda „przyjaciół” działa pod kontrolą, na zlecenie malutkiego rasistowskiego do szpiku kości państewka z bliskiego wschodu.

  Nasuwa się pytanie kim są rządzące post solidaruchy skoro za sojuszników mają skrajnie anty Polskich banderowców (Wołyń i historia) i skrajnie antychrześcijańskich wahabitów (masowe rzezie chrześcijan w Syrii, kara śmierci dla chrześcijan w Arabii Saudyjskiej).

  Ten krzyk w mediach o walce o bezpieczeństwo Polaków jest oczywistym kłamstwem bo władze swoimi sojuszami narażają Polaków na najgorsze możliwe niebezpieczeństwa (na banderowców i na wahabitów) czyli najgroźniejszych na świecie terrorystów a zagrożenie ze strony Rosji jest żadne. Ruskie nie mają żadnego interesu włazić do Polski ale interes utrzymać Polskę w swoich rękach ma globalna mafia żydowska.
  A ona potrzebuje „rąk do terroryzowania” narodu Polskiego… a najlepszymi takimi „rękami są sprawdzeni w boju banderowcy, islamscy wahabici no i rodzimi „patrioci z odpowiednio wypranymi mózgami.

  To przygotowanie do powtórki ze scenariusza Czeczeńskiego, Jugosłowiańskiego, Kosowskiego, Ukraińskiego, Libijskiego, Syryjskiego… czyli do kolejnej wojny proxy globalnej mafii na wypadek gdyby Polacy zechcieli podnieść głowy.

 5. While many people in Switzerland were shocked and dismayed by the election of Republican Donald Trump as US president last week, some feel it shouldn’t come as a surprise to Switzerland at all.
  As local paper the Aargau Zeitung points out, some of Trump’s intentions as president could have been inspired by the alpine country itself.
  Pojde za Biily Cooper jednak i pamietam jego zdanie powiedziane i wlasciwie i udowodnie to sobie poprzez zbadanie , ze Headquarters national conspiracy znajduja sie w Genevie .
  Moj feeling jest , ze nazistowski rzad dalej trzyma w lapach planete .

  Badzmy uwazni na uwazajacych sie politykow za outsiders 🙂
  Oczywiscie , ze wole Trumpa od Clinton ale tak naprawde z glebi mojego serca to nikogo z nich tak naprawde nie chcialabym w rzadowych posiedzeniach .

 6. Genevy wplywy sa utrzymywane w takim sekrecie , ze najwieksi konspiratorzy maja z tym problem Ciekawe bardzo ciekawe .Czyzby konspiratorow genetyka nie pozwalala tego miejsca posiasc :)) Mysle , ze tam jest wlasnie swiatowe szambo a nie w Washington dc.

   1. ha ha ha niektorym meskim kobitom podobaja sie gaye . Ja tam nie lubie takich obslizgych elegantow wole drwali z lasu :)))A szczegolnie naszym paniom z TVN Obama sie pdoba . Jego Tranni zona wyglada bardziej na chlopa jak sam Obama 🙂

  1. tu się też zgadzam , potwierdzeniem jest impreza z okazji otwarcia tunelu i dowodem na to , że demokracja nawet w Szwajcarii jest fasadowa
   Społeczność zgodziła się na budowę tunelu , którego celem miało być skrócenie drogi, a więc cel szczytny, a co zbudowali ? podziemne miasto – na to przyzwolenia w referendum nie było, czy ktoś zaprotestował ?
   W końcu światło prawdy i tu odniesie zwycięstwo

 7. *WARNING – VERY DISTURBING* HORRIFIC!!! US CONGRESSIONAL GOVERNANCE OF GEOENGINEERING AND YOU!!!
  RevMichelleHopkinsMann
  RevMichelleHopkinsMann https://www.youtube.com/watch?v=9qbWnK3Sxnk od czasu jak zaczęli sypać truć nastąpił wysyp „anomalii „co wcześniej było prawie nieobecne dziwne nienormalne formacje chmur efekty świetlne na tym podłożu , kataklizmy rożnej maści .

 8. Na otrzeźwienie dla politycznie nietrzeźwych.
  Poniższy tekst opisuje dość jasno w jakim śmiertelnym klinczu znalazł się świat.

  „Andrzej Urban
  11 lipiec 2016 ·

  Siergiej Ławrow………List do POLAKÓW .

  PRZEMÓWIENIE ŁAWROWA DO POLAKÓW : Oczywiście..możecie polscy koledzy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę,nastawiać rakiet ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie.. to „wasz wybór” ? ..ale pamiętajcie: Jeżeli nasz amerykański partner prewencyjnie zaatakuje,co ma w zwyczaju czynić pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją,co by nie dziwiło.. ? lub gdyby pusta rakieta nami : „kakaja reakcja” „przypadkiem”spadła choćby metr na naszą stronę..to wiedzcie..,że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu jak po Iraku „Amerykanie nas oszukaaaaali”…Między Odrą , a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie,nie będzie komu was łopatami zgarniać,nie dowiecie się nawet kto zaczął,a kto wygrał nie dowiecie się z pewnością..Powstanie nowa kraina..Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior..nnnnno….Nie będzie ganiania z kałachami po lasach..zabawy w chowanego,oooo.. nieeee..błysk wiaterek i już was nie ma…..USA i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają..W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk..ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z USRAELA

  (jak i oni przetrwają a to dlatego:mój dopisek – Na różnych forach, w różnych gazetach rosyjskich można przeczytać: nie uda się USA jak przedtem siedzieć wygodnie za oceanem i patrzeć jak krwawi Europa, nie uda się Yankesom wystawić Europę do wojny i poczekać na jej wyniki. Wojna dopadnie także terytorium USA.
  Wystarczą trzy bomby termojądrowe, aby zniszczyć USA – dwie na granicę szelfu i jedna w krater na Yellowstone. Czy ta groźba powstrzyma Yankees?
  Jeżeli nie, to pójdą na dno razem z resztą świata, lecz jeżeli chcą przeżyć, muszą ułożyć się z Rosją. A Moskwa dobrze wie, kto szczuje Polaków, Rumunów, Litwinów, Łotyszy i banderowców.
  Czy Europa zachowa się tak czy siak – Rosja jej tego nie zapomni i przypomni we właściwym momencie – bez rozkazu Waszyngtonu ani Polska ani Litwa, ani Ukraina nie ośmielą się uderzyć na Rosję, a taki rozkaz nie zostanie wydany, jeżeli rosyjskie łodzie podwodne będą czyhać u wschodnich wybrzeży Ameryki, to wojna nerwów, takiego polecenia nie wyda Waszyngton, jeżeli rosyjskie bombowce będą patrolować zatokę meksykańską.

  Krótko mówiąc: im więcej ruskich bombowców u wybrzeży Pacyfiku i Atlantyku, im więcej ruskich atomowych głowic, tym dłuższe życie każdego „sojusznika Usraela.)

  i Rosji..w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu koledzy zrozumiecie,że wujek Sam traktuje was jako ten ZDERZAK Europy jesteście wyznaczeni przez USA na pole bitwy , miejsce pierwszego starcia..”Samobójczy Opóżniacz” byle jak najdalej Ameryki,jak najbliżej głupich polax. ?

  1. Z tej mapy wynika , ze Niemcy rdzenni totalnie teraz na wiginieciu byli tez w naszym kregu Lechickim Tylko Alameni pochodza z gentyki faraonskich technologi DNA i zalali Niemcy i nasz kraj tez w duzo miejszym procencie .

   I sobie tez tak mysle , ze najwiekszym Polskim szuja byl Komorowski chociaz jego polityki nie znam bo jak bylam w Australi to nawet nie wiedzialam , ze taki ktos istnieje .
   Nie wiem ale z czucia tak mi wychodzi , ze to jest garniturowy padalec .

 9. Ja sobie tak mysle , ze Trump zostawi wojska w Polsce jak bedziemy placic za nie . Ha Ha ha
  No to szykujcie kieszenie albo wkladajcie w nie weze syczace ,kasajace i bezwzgledne

 10. Panie Januszu
  Uważnie wysłuchałam całej audycji , a potem poszperałam po stronach internetowych aby znależć to potwierdzenie Trumpa że pewne zdarzenia miały miejsce.Niestety nic nie znalazłam , może Pan załączy jakiś link który by to uwiarygodnił
  Znalazłam natomiast program Maxa Kolonko oraz wypowiedż p. Cejrowskiego na ten temat i jak sobie Trump z tym umie radzić
  http://www.dlapolski.pl/cejrowski-trump-usadzil-cnn
  https://www.youtube.com/watch?v=ZRvs1MUeQDI
  Wszyscy wiedza czym jest TVN jakie to szambo i należy ją bezwzględnie zlikwidować
  gdyż szkodzi wizerunkowi Państwa Polskiego a tuż już wolność słowa się kończy
  podobnie jak G-ną Gazetę i i te całe KOD-y NOWO -za czesne i PO-grobowce
  Zdelegalizować !!! , bo na każdym odcinku swojej działalności naruszają Polska Konstytucję
  Nie prośba o podanie ręki do zgody tylko do kajdanek
  Ale jest to dla mnie przynajmniej , dowód że wszystko toczy się jak w piosence: wespół zespół itd a społeczeństwo z jednej i drugiej strony jest robione w bambuko
  Czemu to nie słyszymy ani jednego głosu sprzeciwu od tej „konstruktywnej opozycji” o niekonstytucyjnej ustawie 1066 z jej nowelami, o obowiązkowych szczepieniach i ich pierwszych ofiarach śmiertelnych, o obecności obcych wojsk na terenie Polski ,uzbrojonych nie tylko po zęby ale także w bezkarność postępowania
  Mogą strzelać do nas jak do kaczek nawet w czasie pokoju bo nie podlegają polskiemu prawu. Sowiecka okupacja zachowywała przynajmniej pozory a tych bezczelnych polskich sprzedawczyków nawet na to nie stać
  Następne ciasteczko jakie przygotowuje dobra zmiana to Ustawa o Polskich ( juz nie Państwowych) Służbach Geologicznych
  Jest to próba umiejscowienia w polskiej przestrzeni publicznej zbrojnej organizacji mafijnej , o nieograniczonych uprawnieniach , immunitetach i kompetencjach , , zwolniona z wszelkich podatków,powołana do kontroli ruchomości i nieruchomości, bogactw i złóż mineralnych w tym wód pitnych i termalnych na terenie całej Polski , a w razie stwierdzonych nieprawidłowości (już one się znajdą) do przejmowania nieruchomości ( a przy podpisywaniu umów przejęcia zwalnia się ją także z opłat notarialnych) . Może zasiadać w zarządach spółek , ma tam głos decydujący i może je przejmować
  Pomocą w tym działaniu będzie stworzony( przez nią samą )do tego celu oddział zbrojny wyposażony w broń wszelkiego kalibru włącznie z opancerzonymi samochodami
  Mało tego przejmowany majątek nie będzie własnością Skarbu Państwa tylko tej mafijnej organizacji zbrojnej , która uzyska status osoby prawnej
  Swoimi uprawnieniami wchodzi w dotychczasowy zakres prac 9 powiela je) przeznaczony dla policji,urz.skarbowego i samorządów (ciekawe co na to samorządowcy , czy w ogóle wiedzą co sie święci)
  To jest dopiero prawdziwy zamach na Polskę i jej własność a nie du..ki z KOD-u, NOWA- za czesne i PO-grobowców
  Przypuszczam , że jest to sposób na zadośćuczynienie żydowskim żądaniom, zwłaszcza , że autorem projektu jest satelita naczelnika Orion Jędrysek , kto to jest każdy wie…
  Włos się jeży na głowie po przeczytaniu tej lektury, radzę przeczytać .Czy media, jakiekolwiek choć zająknęły się na ten tak ważny temat ? słyszał ktoś ?
  Nie , bo wszyscy zajęci są szopką w Sejmie a przewodzi im mistrz manipulacji i intrygi – p.naczelnik

 11. Woytku Czy jakis moj wpis nie dostal sie to Spamu . Bo mi sie wydaje , ze odpisywalam Acha ale moze tez mam skleroze 🙂

  //
  Nic Twojego nie ma w spamie. Może jak coś to napisz ponownie…

  Voytek – [Admin]

 12. Wypraszam sobie tego trolla, schizofrenicy.
  Admin, jak przestaną to ja też przestane obrażać.
  Do M., i podobnych mu schizoli wietrzących wszędzie spiski, musisz/musicie zdać sobie sprawę, że ludzie mają różne opinie na dany temat.

  //

  Nie zasłaniaj się adminem tylko nie trolluj. Nie jesteś tu świeżakiem i historia twoich wpisów (trollowania właściwie) świadczy o Tobie 😛

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.