Alternews – 12.02.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

 

14 thoughts on “Alternews – 12.02.2014

 1. Rozwiązanie problemu dominacji korporacji międzynarodowych jest proste i oczywiste.
  Wystarczy wprowadzić zasadę że duże firmy mogą działać na terytorium państwa tylko w warunkach współudziału państwa w określonym procencie.
  Zasadą powinno być że w Państwie najsilniejszym podmiotem jest państwo.
  Partnerstwo państwowo prywatne to jedyne rozwiązanie.
  Gwarantuje ono współudział państwa w polityce korporacji oraz w podziale zysków.
  A to oznacza ukrócenie procederu wyprowadzania zysków, omijania podatków, wyzysku społeczeństwa, prowadzenie polityki niekorzystnej dla obywateli.
  Ale dokładnie w przeciwnym kierunku zmierzają korporacje.
  Cała polityka gospodarcza po 89r zmierzał do osłabienia państwa na rzecz wzmacniania korporacji, głównie zagranicznych.

  1. oscar Wszystko należy do NWO czym i jak spłacisz długi ? nie widzisz ze to sprytna maszyneria ?co to są korporacje ? kto ich globalnie wspomaga ? w 89r weszliśmy w sferę nwo normalny zaplanowany krok zniewalania świata i pełnej kontroli , to co napisałeś to utopia taki świat nie istnieje już i nie będzie istniał .w obiegu są tysiace miliardów środków płatniczych w skali świata ,sztucznie wygenerowanych i na dzień dzisiejszy żadna zdrowa gospodarka żadne zdrowe państwo niema szans partnerskiego rozwoju , w globalnej polityce jaka obecnie panuje jest jedno znamię totalna kontrola , a to daje bezwarunkowa władzę.Kiedyś , dawno temu wybierano władzę , przedstawicieli narodu setka ludzi wybierała jednego oni spośród siebie następnego i tak to było lokowane na poszczególnych szczeblach , obecnie masz dwóch grupowych cwaniaków i złodziei w sumie to jedna grupa , kogo nie wybierzesz ?to i tak nie wybierzesz ! barometrem tego wszystkiego jest społeczeństwo ,emigracje , bezrobocie, zanik przemysłu ,wzrost podatków ,zwykła nędza krok po kroku ,depopulacja ( prawie -samoczynna ) i wiele innych .

   1. Zgadzam się co do NWO te korporacje mają wspólny mianownik.
    Nie zgadzam się co do utopii.
    Węgry wyzwoliły się od MFW, długów, dominacji międzynarodowych korporacji.
    Islandia zrobiła to wcześniej.
    Rosja, Iran, Wenezuela, Chiny, Białoruś, Ukraina walczą o utrzymanie suwerenności.
    Polskę zdrajcy zatopili po 89r r ale zawsze można z tego wyjść tylko trzeba mieć ochronę przez „humanitarnymi bombardowaniami” ze strony „przyjaciół”.
    A taką ochronę może dać tylko Rosja.
    Pod taką ochroną Polska może ogłosić bankructwo i zacząć nowe rozdanie z nowym prawem które uczyni Polskę krajem suwerennym a nie kolonią chciwych i bogatych „przyjaciół”.
    Innego ratunku dla Polski nie ma. Każdy Polski patriota który przeciwstawi się „przyjaciołom Polski” skończy jak Lepper.
    Takie są zasady koszernej demokracji.

   2. Oscar ogłaszając bankructwo znaczy zamknąć kurnik ,Rosja jest samo wystarczalna pod względem surowców i militarnie , choć mało kto wie w Rosji jest dziesiątki tysiecy firm zachodnich, Iran sprzedaje ropę na czarnym rynku po niższych cenach tak samo obchodzi się z importem Wenezuela to kwestia czasu szkoda gadać ,Chiny maja w kieszeni zachód, Białoruś to kołchoz praktycznie to cześć dawnego ZSRR dzisiaj Rosji , Islandia to mały liczebnie kraj, wiec bez wymiernego efektu takie rewolucje, Węgry to kraj w sumie stabilny nawet za komuny nic nie znaczący nie pozwolili się zżerać, może się im uda zastopować na jakiś czas ? Pojecie patriotyzm już nie istnieje ani tak zwana ojczyzna .Tak wiec Oscar to pobożne życzenia co piszesz i powracam do utopii .Nierządnica i Bestia muszą same od środka zgnić, wtedy jak naród świadomy . można wprowadzić stare Słowiańskie zasady zarządzania ,demokracja jako system polityczny jest beznadziejny bo aby był wiarygodny należałoby zlikwidować wszystkie partie jako narzędzia matactwa zmieniając ordynacje a po drugie jeżeli by to zaistniało frekwencja musi być niemal obowiązkowa , obecnie demokracja jest wykladnikiem durnoty bo wyskakuje jakiś pasożyt na scenę polityczna niewiadome kto to tak naprawdę a stado niedorozwoju oddaje swoje glosy , taka demokracja zakładając ze wiekszosc to debile bo jest prawo dżungli ,a mądrych jednostek i wiarygodnych jest odsetek ,to zawsze debile wybiorą debila w demokratyczny sposób , dlatego system Słowiański był najczystsza demokracja która się oddolnie wywodziła .Taka Słowiańska ordynacja przecież nie zanikła całkiem, małe grupy społeczne organizacje, stosują to z powodzeniem .Najpierw swiadomosc społeczna wolna od partii,religii korporacji itd .dopóki będzie wyzysk i nikt tego nie pokarze niema szans nawet na parasole ochronne przyjaciół ,nieprzyjaciół, sojuszników bo to nic trwałego i pewnego.

  2. Ale chyba zapomniałeś, że rządy siedzą w kieszeniach wielkich korporacji, więc współudział państwa w korporacji to tak naprawdę współudział korporacji w niej samej. Kiepsko to obmyśliłeś 😉

 2. Problem paszportów dla żydów to bardzo poważny problem.
  Hitler kiedyś mówił że wszędzie tam gdzie mieszkają Niemcy tm jest wielka rzesza.
  Mówił to w kontekście Sudetów ale i Austrii i Ukrainy i Gdańska i francuskich granicznych prowincji.
  Żydzi zaś mówią ” wszędzie tam gdzie kiedykolwiek mieszkali żydzi tam jest własność żydowska” a „każdy żyd na świecie jest automatycznie obywatelem Izraela”.
  Oznacza to że Palestyna należy do żydów, Hiszpania należy do żydów, Polska należy do żydów, USA należy do żydów. Oni tego wprost nie mówią bo żydzi mało co mówią wprost ale prowadzą dokładnie taką politykę narodową.
  A to w połączeniu z podbojami (kolorowymi rewolucjami) bardziej agresywna polityka niż polityka Hitlera.
  III wojna światowa prowadzona przez mafię żydowską trwa.
  Oni idą jak Hitler po władzę nad światem.

 3. Przyłącz się do medytacji – uwolnienie wolnej energi ,darmowej energi -18.02.2014r. o 17 godz.

  1. Puknij się w głowę pajacu…i uwolnij ludzi od obecności Rajskiej i Wolnej Ludzkosci i tego głupca i oszusta Taratajcio..toście się dobrali. Jakim półgłówkiem trzeba być aby dać sobie wmówić takie bzdury….Rajska czanelingowała z Teslą? Niedługo będziecie sie modlić do telewizora aby sie włączył…a jedyne co macie zablokowane to mózgi. Wkrótce o ty napiszę…cholerni sekciarze.!

  2. Czy mógłbyś powiedzieć mi kiedy z tzw. wolnej energii wg pomysłu pana Taratajcio uda mi się w końcu zasilić moją pralkę i uprać brudne skarpety? 🙂 Potrzebuję około 1.5 kW energii (bardzo chętnie elektrycznej – choć może być i z fal Alfa, o ile woltaż się zgadza) o częstości około 50Hz. Nie na długo, na godzinkę max. Czy moglibyście w czasie medytacji nadwyżkę uzyskanej energii przekazać mojej pralce? Ewentualnie zaprezentować jak taką energię mógłbym wyprodukować u siebie w garażu lub w piwnicy. Mam spawarkę i lutownicę, gdyby była niezbędna. Dziękuję z góry za odpowiedź.

 4. Kontrola populacji i jej mozliwosc mordowania ( do tego uzyty byl swiat naukowy niewatpliwie )

  Turcja 1911-gun controll 1915-1917,1,5 armenian zabitych ,
  1918-modern historia bilogicznej Warfare BW”Science and technology sa kluczem do wygrania wojny i BW jest bardzo efektywna )
  1918-1919 epidemia flue zabija 20milionow ludzi na swiecie okolo500000 wUS
  1920- dzuma demieniczna, ktora zabila bydlo i kurczaki (pituitary hormone CJD kryzys byl zrobiony )prawdopodobnie kontynuacja jest Mad Cow -jako konsekwencje pasenia krow odpadami protein z innych zainfekowanych zwierzat.
  1929 Soviet Union gun controla Od 1929do 1953
  1953 okolo 20 milionow uwiezionych brak mozliwosci obrony sie .
  1930 bardzo mala wiedza o fluorine jako , ze akumuluje sie w kosciach i powoduje ich zniszczenie
  1931 Japonia poszrza swoje terytorium o Manchurie . Wszyscy wieziniowie byli poddani Biologicznej Warfare(BW)eksperymentom
  1931 Dr Cornelius Rhoads (Rockefeller Institute for medical Investigations, zainfekowal czlowieka komorka rakowa , No i wprowadzenie naswietlan -eksprymentow na amerykanskich zolniezach .
  1932The Infamous Tuskegee Study experyment na obserwacji 400 syphilis -zainfekowanych czarnych mezczyzn zrekrutowanych do armii amerykanskiej ( udawano , ze ich sie leczy a ich sie nie leczylo )
  Tuskegee Study w nazistowskim stylu ( naukowcy sie musza uczyc jak leczys Syfillis .
  Cos dlugo sie uczyli !932-1972
  1935 Pallagra Incident . Ponad milion umarlo od Pallagra . Dyrektor agencji przyznal sie , ze wiedzial o tym okolo 20 lat , ze Pellagra jest spowodowana przez brak witaminy PP ( dlatego dotyka biednych )
  1935 Chiny gun kontrola miliony ludzi nie moglo sie bronic i zginelo .
  1938Germany ustalaja gun kontrole i w 1938,1939 do 1945 6-7 milionow zydow,cyganow i homoseksulistow ,mentalnie chorych ludzi i 12 milionow chrzescijanow nie moglo sie bronic i zostalo usunietych .
  1939 Margaret Sanger -organizuje „Negro projekt”
  1940 -400 wiezniow w Chicago bylo zainfekowane malaria dla przestudiowania tego zagadnienia .
  1941 Japonskie samoloty rospylily bubonic plage ( zaraz morwowa ) nad rejonem Chin.
  !942 U S zaczyna doceniac japonskie poczynania w biological Werfare (BW)
  1942 Chemiczney serwis zaczyna mustard gas eksperymenty na okolo 4000 wojskowych
  1942 Wielka Brytania tez zaczyna rozwijac program Biologicznej Warfare (BW). Gruinard Wyspa od Szkocji byla wybrana do tego eksperymentu .
  1943 -antharax w owcach i krowach na Gruinard – wtedy przestali testowac . Do dzisiaj ta wyspa jest dotknieta .
  1943- studiowanie nad dodawaniem fluoride do pitnej wody -co pociaga wiele projektow za tym experymentem .
  1944-Manhattan Projektmemorandum 29kwietna 1944 zaklad:
  Kliniczna evidencja zasugerowala , ze Uranium hexafluorine moze miec wplyw na centralny nerwowy system ..produkcja fluoride , wykreowala niezykle zanieczyszczenie srodowiska .
  !944
  US marynarze -wposzczani do gazu z maskami i testowanie masek na nich .
  1945-May Newburgh,s woda byla fluordated przez nastepne 10 lat mieszkancy podlegali egzaminacji przez State health department .
  1945-1955 Oznajmiono , ze fluoride jest bezpieczna dla czlowieka w malych dawkach .
  1947 – CIA zaczyna studiowac LSD jako potencjalna bron ,ktora bedzie uzyta przez amerykanska inteligencje . Znowu czlowiek pole doswiadczalne ( cywile i wojskowi )
  Uzyci do tych experymentow czasami bez ich wiedzy .
  1949-Armia US – 20 lat na amerykanach i ich mistach okolo otwartych powietrznych testow ( Chemtaril s239)
  1950 Wrzesnia 20-26 byl najwiekszy experyment uzycia serratia marcescens i bacillus globigi rozpylonego na 117 kwadrtowych mil od Sna Francisco – powodujacy cos podobnego do zapalenia pluc infekcji na wielu mieszkancach . jedna tylko osoba wystapila prawnie przeciwko nim i nie wygrala sprawy . Ciesze sie , ze chociaz byla jakas osoba 🙂
  !950 Departmen Sil Obronnych US probuje nuclear bron – efekty na ludzkim zdrowiu i znowu badania rejonu i ludzi .
  1953 US military wyposcila chmury cynku , cadmium sulfide gas nad Winnipeg, St. Luis , Minneapolis , fort Wayne i Leesburg , Virginia . Dla sprawdzenia efektu jego dzialani .
  1953 US zainicjonowala MKULTRA projekt ( 11) lat projekt – zorganizowany do testowania drugow i biologicznych komponentow do mind control w celu modyfikacji zachowan.
  !955Armia CIA( BW)wprowadzila bakteria na Tampa bay region florydy, co spowodowalo smierc i natarczywy kaszel u ludzi tej okolicy .
  1956 uzylo biologicznej broni na Korei co dalo ide do sekretnego rozpylania biologicznych komponentow na duze aglowmeracje miejskie ( zamkneli ten program 1969 oficjalnie . Co nam niec nie mowi .
  1956 cambodia gun control – resultaty znane . Miliony ludzi swiatlych w tym kraju zostalo wy,mordowanych bestialsko .
  1956 US military wyposcilo zainfekowane mosquitoes z zolta grypa dookola Savannah.
  1958 LSD testowana na dobrowolnie zgloszonych z Armii
  !960 – testowanie LSD w Europie pod nazwa THIRD CHANCE
  -testowanie w Azji pod nazwa DERBY HAT
  1963
  Masowe szczepienia , przeciwko polio 1950-60 skutkiem ogromnej zachorowalnosci na raka .
  1964 Guatemala gun kontrola . Od 1964 do 1981 100000Mayan Indian zostalo zabitych bez mozliwosci obrony siebie .
  1965 Aspartame -wynalezione przypadkowo przez James Schlatter(chemik )
  1965 CIA – departamen Obrony zaczyna projekt MKSEARCH , program wplywania na ludzkie zachowania poprzez drugs
  19665 Wiezniowie w Holmesburg State Wiezieniu sa przedmiotem badan na nich dioxin i chemicznego komponentu Agent Orange uzyty w Wietnamie .
  1966 CIA zainnicjonowala program testowania roznych drugs na czlowieku i zwierzetach .
  1966 lipca 7-10 Virus bacillus subtilis zostal wyposzczony – New York
  1967 CIA Department Obrony Projekt MKNAOMI nastepca MKULTRA ( doposzczona chemiczna i biologiczna akcja )
  1968CIA – eksperymenty i badania nad zatruwaniem wody pitnej chemikaliami .
  1967- 1968 Project Often/ChHICKWIT zainicjonopwany przez Army Chemical Crops – CIA badan biuro -Badania nad hallucinogennymi drugami .
  1968 -69 Hong Kong grypa typu H3N2 zabila 30 tysiecy ludzi .
  1970 Uganda gun Kontrola .
  1970 AIDS infection i w Afryce dziwne , ze wlasnie tam gdzie W. H O ma smallpox szczepionki program .
  1976 pazdziernik – swinska grypa ………………………………………………………………………….
  Na tym koncze dzisiaj w Niedziele pokontynuuje moje pisanie .

 5. chyba mają nadzieję że cała ta niechciana na zachodzie chmara: rumuni, cyganie, polacy nie będą zabierać im miejsc pracy tylko wypadną do usa, poza tym dygnitarze są świetnymi negocjatorami więc próbują coś ugrać, wizy dla polaków są dobrą kartą przetargową zarówno wobec usa jak i samych polaków – walczymy o was, jesteśmy z wami więc dorzućcie się do tego i tamtego…

Comments are closed.