Alternews – 12.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

37 thoughts on “Alternews – 12.02.2015

 1. Artykuł całkowicie demaskujący tzw „zachodnią demokrację”.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mlodzi-nastepcy-tronow-to-oni-beda-rzadzic-swiatem/rw7ek9
  Do tego trzeba dodać dzieci żydowskich oligarchów (znane wielkie rodziny żydowskich oligarchów).

  Tzw „zachodnia demokracja” to system czysto oligarchiczny gdzie siły, w zakresie wyzysku zwykłych ludzi, połączyły tzw elyty rodowe (arystokracja) i elyty finansowe (mafia żydowska).
  Ten system skrajnego wyzysku upudrowano propagandowo na „demokrację”.
  Taką „zachodnią demokrację” bez pudru oglądamy dzisiaj na Ukrainie.
  Rządzą żydowscy oligarchowie przy silnym wsparciu międzynarodowej mafii żydowskiej i w tych rządach każda zbrodnia przeciw obywatelom Ukrainy, jeżeli służy interesom tej rządzącej Oligarchii, jest akceptowana przez „wolne” czyli żydowskie media i rządy tzw zachodu.
  A ludzie którzy próbują się przeciwstawiać tej „demokracji oligarchicznej” czyli krwawej dyktaturze żydowskich oligarchów są mordowani bez sądu na wielką skalę i tzw „zachód” ten ponoć demokratyczny i skupiony na prawach człowieka, jakoś nie reaguje (ślepnie na gwizdek żydowskiej mafii).

  To jest cała prawda o „zachodniej demokracji”, taka sama demokracja obowiązuje od 89r w Polsce solidaruchów.

  Ciekawostką jest to że za tzw „komuny” propaganda „komunistów” dokładnie taki obraz zachody rysowała Polakom i innym narodom państw socjalistycznych.
  Teraz widać szczególnie wyraźnie że obraz ten był jak najbardziej prawdziwy.
  Ale pożyteczni idioci woleli wysłuchiwać kłamstw żydowskiej mafii która obiecywała frajerom gruszki na wierzbie a po zdobyciu władzy ogołociła pożytecznych idiotów do gołego nałożyła na nich kontrybucje podatkową (poprzez lichwiarskie zadłużenie państwa czyli pożytecznych idiotów) nałożyła wyzysk pracowniczy i wyzysk konsumencki. A do tych co nie wyrabiają ze spłacaniem tych haraczy mafia wysyła stojących ponad prawem komorników.
  Na buntujących się mafia wyśle też stojących ponad prawem najemników gotowych mordować dla zysku, dla gwałtu, dla grabieży tak jak to zrobi`la na Ukrainie, w Syrii, w Kosowie, w Libii, w Czeczenii…

  Oczki się otwierają ?
  Pewnie jeszcze nie, amok zatwardziałych solidaruchów trwa mimo że życie dokucza, haracze przyduszają do ziemi.

  1. Takze dla Oskara, zatwardziale z uporem maniaka powtarzajacego: „amok zatwardziałych solidaruchów trwa mimo że życie dokucza, haracze przyduszają do ziemi.”

   Ytube: Kilkuset morderców rządzi Polską – wywiad z W. Sumlińskim w NY
   https://m.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

   Polecam ten wywiad, bogaty w warstwe nie tylko polityczna, ale rowniez wymiar duchowy

   1. Ten wywiad pewnie prawdziwy co do faktów, niestety wnioski nie są zbyt prawdziwe.
    Te służby faktycznie terroryzują Polskę ale nie one rządzą.
    Te służby tak jak w każdym kraju realizują polecenia swoich przełożonych.
    Jasno rzecz ujmując te służby są lokalnymi przybudówkami służb zagranicznych które reprezentują prawdziwych kolonizatorów Polski dla jasności dopowiem mama tu na myśli służby USSraela.

    I tak trzeba interpretować ich działalność. Wystarczy popatrzeć na to kto pada ich ofiarą. Fizyczna eliminacja przeciwników to przecież oficjalna niemal polityka Israela (mordowanie niewygodnych polityków, dziennikarzy, naukowców w obcych krajach, porywanie ludzi … to wszystko jest przecież ogólnie znane).
    To te służby pilnują porządku w Polin a lokalnne odnogi typu WSI, CBA, CBŚ…i jakieś tam… to ich przybudówki pod ich całkowitą kontrolą.
    Podobnie jest z władzami rządowymi. Zero suwerenności a ścisła współpraca, wasalizm, kolonializm, podporządkowanie, kontrola.

    Od 89r każdy minister spraw zagraniczny był żydem lub miał żydowskie korzenie rodzinne. Dla zagranicy Polin to żydowski kraj reprezentujący żydowskie interesy w którym, owszem,
    mieszkają jeszcze jacyś polaczkowie, podobnie jak Palestyńczycy w Palestynie ale oni nie mają żadnego znaczenia w tym żydowskim kraju ot tania siła robocza, mięso armatnie.
    Polacy w Polsce są dla żydów jak Palestyńczycy w Palestynie, Indianie w USA, aborygeni w Australii… czarni w Afryce, Arabowie w krajach arabskich… ogólnie goje na świecie który to świat Bóg żydów przeznaczył w całości dla „narodu wybranego”.
    I w takim środowisku (rasistowskim a raczej syjonistycznym bagnie) się znajdujemy od 89r za sprawą solidaruchów i KK pod wodzą JPII.

    Przed tym syjonistycznym bagnem bronił Polski Jaruzelski.
    Ale po 10 latach walki z Syjonistami i własnymi pożytecznymi idiotami sterowanymi przez tych syjonistów (kolorowa rewolucja) został zmuszony do poddania Polski.
    I poddał Polskę w Magdalence.
    Solidaruchy sikały z radości.

    Teraz sikają ze strachu.. o przyszłość swoich dzieci i wnuków (ubóstwo ale i nadchodząca gorąca III wojna światowa).
    Ale to już inna bajka.

   2. Na Ukrainie jest podobnie. A kto tam rządzi ?
    A skąd ta wielka przyjaźń polskich (Polin) władz do Ukraińskich Banderowców ?
    Na potwierdzenie wspólnych protektorów :


    Seria samobójstw(?) byłych polityków partii regionów

    http://wschodnik.pl/ukraina/item/288-nastepne-samobojstwo-deputowanego-z-partii-regionow.html

    http://wschodnik.pl/ukraina/item/274-kolejne-samobojstwo-deputowanego-na-ukrainie.html

    Liked by 2 people
    bladyswit , Marzec 13, 2015 at 11:10

   3. Oscar:
    „wywiad pewnie prawdziwy co do faktów, niestety wnioski nie są zbyt prawdziwe”
    Wnioski nie tyle sa nie prawdziwe – co skomplikowane.
    „WSI” rzadzac zza kurtyny od 89-92roku (wtedy na Polske nie mialy tak wszechmocnego wplywu mafijne elity korporacyjne-tak naprawde dopiero sie zamierzaly na Polske, jak dzis militarnie i ekonomicznie na Ukraine) doprowdzila – takze poprzez korupcje, zastraszanie i eliminowanie (slyszales co robil i robi sam B.Komuruski we/z WSI) niewwygodnych politykow i biznesmenow (np…nie pochodzacych z…”rodziny” komunistycznej) – do stanu UPADLOSCI TEGO KRAJU na kazdym poziomie suwrennosci.
    Im („WSI” I.IN. z ich zydokomunistycznej rodziny – nie mylic z Twoimi ‚solidarnosciuchami’ – z jednej strony karierowicz Lech W.,Zydzi:Geremek,|Michnik,Mazowiecki,Kuron itd ; z drugiej ekipa Jaruzelsko-Kiszczakowska: na zasadzie krotkiej umowy: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych – takie slowa proste padly, tak jak przed Magdalenka zostaly nagrane slowa Cioska: Panie Lechu – pokazujac mu na podstawionego mercedesa – Jak wszystko pojdzie dobrze wszyscy bedziemy takimi jezdzic) zalezalo i zalezy im tylko na Pieniadzu-i to grubo pojetym, pieniedzu tak duzym,ze umozliwiajacym WLADZE nad strukturami panstwa. Oni sa podnarodowi i podideowi. Pozbawieni uczuc. Bezkarnosc – od 1945 roku – uczynila z nich bestie… Widziales juz nowy film z X-nika Sluzby Specjalne?

   4. Mafia rządząca Polską ma ewidentne poparcie USA (USSraela).
    Ta mafia też kocha systemowo USSRAel.
    Mnie nic nie wiadomo by USA było sojusznikiem, wsparciem dla komunistów. A raczej przeciwnie.
    To jak to jest ? USA wróg komunizmu popiera komunistów i wzajemnie ?
    To się nie składa w całość.

    Co innego mafia żydowska która miała w składzie i skrzydło komunistyczne z ZSRR i pochodnych (to najbardziej zbrodnicze) i skrzydło neoliberalne w USA i na zachodzie (też to najbardziej zbrodnicze).

    To te dwa skrzydła się dogadały, jak to w jednej koszerne rodzinie. Teraz razem realizują ten sam program (władza nad światem..)

 2. „Demokracja” jaka jest każdy widzi, a katastrofa smoleńska , to nie tylko udział ekipy Tuska, ale i tych, którzy faktycznie rządzą w Polsce, a kto rządzi nie trudno sie domyslać, bo to widoczne jak na dłoni.

  Może te kamery w mieszkaniach , co proponuje szef policji angielskiej, ma związek z Chinami, Rothschildami i zbliżająca sie wojną, bo doradca ekonomiczny Chin, niejaki Rothschild i jego grupa ,juz dawno planowała rozwój i uzbrojenie Chin, a jednocześnie rozwój uzbrojenia i zbrojeń rosyjskich.
  Miało to zwiększyc potencjał obu panstw , jak przed II wojna światową robiono to samo, że finansowano i jedna i drugą stronę, a potem zainicjowano agresje Niemiec w Europie.
  Tak samo dzieje sie obecnie w Chinach i w Rosji, kiedy to do pewnego momentu finansowano obydwie strony i inicjowano zbrojenia, na których zarabiali ci co zawsze.
  Teraz chodzi o zainicjowanię i znalezienie powodu do konfliktu na dużą skalę między Chinami i Rosją, a Europą i USA, do czego dążą Ameryaknie i Anglicy, jako główni rozgrywający i grupy za nimy stojące.
  Czyż nie układa sie to w ciąg logiczny, a dodatkowo Chiny ogłosiły tworzenie waluty światowej i zdetronizowanie dolara. Czy można sądzić, że Amerykanie sie z tym pogodzą, kiedy z tego powodu juz inicjowano niejedną wojnę , tworzącą chaos na świecie ?

  Takie refleksje przychodza na mysl obserwując zdarzenia na świecie.

 3. A tu mocny materiał o Katyniu.
  https://marucha.wordpress.com/2012/08/17/to-chazarskie-zydostwo-mordowalo-polakow-w-katyniu/

  Wygląda na to że rozkaz wydał Gruzin Stalin a wykonali chazarscy wykonawcy.
  Dzisiaj Gruzini i chazarzy to najlepsi „przyjaciele ” Polski sorry … Polin.

  Że też takiemu Jarkowi czy Antoniemu oraz im podobnym, się „coś” w głowie, nie porobi, od takich wiadomości.
  Przecież to burzy cały fundament ideologiczny na którym budują swoje poglądy.

 4. „MON po cichu wprowadza w Polsce rozporządzenia wojenne. Czyżby szykowali się do czegoś większego?
  W ciągu ostatnich paru dni w Dzienniku Ustaw opublikowano kilka rozporządzeń i obwieszczeń MON dotyczących m. in. rozpatrywania roszczeń z tytułu szkód wyrządzonych przez obce wojska, pokrywania przez Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej kosztów pogrzebu żołnierzy niezawodowych oraz przekraczania granicy państwowej. Czyżby szykowali się do czegoś większego?

  W artykule, poniżej zostały zamieszczone pełne zestawienie obwieszczeń i rozporządzeń wojennych (wraz z linkami do ich wersji PDF dostępnych na serwerach Sejmu) jakie zostały opublikowane w Dzienniku Ustaw w ciągu ostatnich kilku dni…”
  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02136-MON-po-cichu-wprowadza-rozporzadzenia-wojenne.htm

 5. Umiedzynarodowienie czy nieumiedzynarodowienie sledzw samolotowych – na jedno wychodzi.
  „Czarne skrzynki” straconego nad Ukraina najpierw zostaly przekazane (przez separatystow, po 3 dniach, w obecnosci komisji miedzynarodowej i kamer – w ciagu tych 3 dni na pewno zdazyly odwiedzic Moskwe) delegacji prawowitej do nich Malewzji. Malezja (jako…NIEKOMPETENTNA…) zmuszona droga dyplomacji do oddania skrzynek najbardziej poszkodowanej Holandii- ta nastepnie juz drugiego dnia oddala je Krolestwu Wielkiej Brytanii – jako posiadajacej „najlepszych specjalistow” czyt.z najlepszym sluchem!.. 🙂 do odsluchania tasm
  Czyli wiadomo gdzie sie znalazly (CIA/NASA). Sledztwo trwa do dzis…na takiej samej zasadzie – jak zatrzymanie oryginalnych skrzynek „smolenskich” w Moskwie.
  Moze wiec lepiej nie kompromitowac miedzynarodowych komisji przez udowadnianie im calkowitej bezsilnosci w dzialaniu
  Wrocmy do odwolania projektu komisji miedzynarodowej do zbadania katastrofy smolenskiej przy parlamencie EU
  To nie jest postulat eurodeputowanych PO! Nie badzmy naiwni!…
  Ci z PO powiedzieli tak z nakazu euro-parlamentu, lub w scislym, zgodnym porozumieniu
  Co by sie bowiem okazalo, gdyby w tym zamachu brala udzial jednostka Mafii korporacyjno finansowej MOSAD?

  1. Gregory,przestań z tym Smoleńskiem ? wierzysz w te brednie ? uważasz ze to Rosyjska zagrywka ? a teraz to szczucie to odpowiedni moment http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zachod-zaczyna-chetniej-grac-karta-smolenska-po-sprzeciwia-sie-planom-wezwania-o-miedzynar , aby podsycić mobilizacje ,naród musi być zjednoczony a do tego trzeba wylansować wroga ,inaczej karabinów w łapki nie wezmą , to ma być coś na rodzaj pospolitego ruszenia , gojów ma zostać 15 milionów w kraju , i aby to uzyskać rejon ten musi doświadczyć niesamowitego zniszczenia i pogorzeliska ,Mówmy Wojnie STOP http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-lutym-w-polsce-pospiesznie-przyjeto-kilka-aktow-prawnych-przygotowujacych-nas-wojny http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-powinnismy-przygotowac-sie-do-wielkiej-wojny-2015-03

   1. „Gregory,przestań z tym Smoleńskiem ? wierzysz w te brednie ??

    Nikomu nie wierze, staram sie weryfikowac podania „informacyjne” na biezaco
    Co myslisz? …ze Lecha K. stracili sami Komuruski z WSI? Za cienkie bolki…na TAK mokra robote. Jako podwykonawcy wiekszego zlecenia ewentualnie tak, wiadomo: zainstalowanie bomb, wylaczenie kamer etc dojscia i prace na wlasnym podworku. Kto jednak byl mozgiem? Baliby sie to wymyslic i zaplanowac nawet jako „WSI itp” .Lepera majacego papiery w teczce na Kaczorow to juz tak…

 6. W Anconie {Włochy}kamery prywatne zainstalowane na prywatnym sklepiku ,który był 40 razy okradany ,a własciciele donosili o przestępstwie na policję nie uzyskali nic…żadnej pomocy nawet gdy {ciągle ci sami przestępcy}grozili i próbowali wymusić okup… ciągle wzrasta tylko ubezpieczenie …Komu potrzebne są te kamery ?pozdrawiam

 7. Mafia już przygotowuje „podstawy prawne” do „poboru” mięsa armatniego do mafijnego „drang nach osten”.

  http://wolnemedia.net/polityka/polska-szykuje-sie-na-wojne/

  A wojna będzie bo o wojnie decydują ci którzy wojny chcą.
  A mafia chce wojny z Rosją ale oczywiście prowadzonej cudzymi rękoma (NATO, banderowcy, najemnicy, mięso armatnie z Polski, Rumunii…).

 8. Putin zniknął.
  Coś mi mówi że powodem jest lądowanie dywizji (brygady?) pancernej USA na Łotwie.
  To jest grube naruszenie bezpieczeństwa Rosji. Na szczęście Łotwa nie ma granicy z Ukrainą. Musi przejechać przez Litwę i Polskę (dookoła Białorusi) i nie da się tego ukryć.
  Rosja musi coś z tym zrobić.
  A co z Putinem ?
  Albo doznał szoku albo intensywnie planuje co z tym zrobić.
  Odpowiedź pewnie za chwilę nastąpi (i na Amerykańską dywizję pancerną i na zniknięcie Putina).

  1. no czekają już aby to ogłosić , jeszcze kilka ruchów na szachownicy i w miesiąc wyjedzie z kraju z milion albo więcej ,mieszkania emigrantów zamienią się w hotele i dworce ,bo kto o zdrowych zmysłach będzie mieszkał na poligonie europy -świata, jednak Klimuszko miał racje i inni , poczekajmy jeszcze na symptomy z południa europy o tym tez Klimuszko szczegółowo mówił , jednak te wizje się wgrały jak widać bo się materializują wiec jest jak jest , i niema co tu solić o masie krytycznej bo ona już dawno zaistniała . https://www.youtube.com/watch?v=3wHOduShfvQ

   1. Wątpię ażeby Klimuszko miał jakąkolwiek racje, popatrz tutaj: Pomagający wielu cierpiącym zakonnik sam był chory na gruźlicę płuc. Z wiekiem stawał się coraz bardziej zmęczony i wyczerpany. Zmarł 25 sierpnia 1980 roku w wieku 75 lat.
    Widzisz on sam sobie nie potrafił pomóc,wiec według mnie nie widział nic prócz własnego strachu a że wojnę widział i przeżył na własnej skórze odbiło to się mu na i tak nie najlepszej psychice.Kto o zdrowych zmysłach idzie do zakonu oddaje cześć Bestii?

   2. Kucyp, Ty to tylko krytykować innych potrafisz? Znałeś gościa? Rozmawiałeś z nim? Taki świety jesteś? Watpię… Twoje ciało też szwankuje.. i co?
    Jak to tam leciało.. choćbyś pozjadał wszystkie rozumy ale Miłości w sercu nie miał.. to jesteś jak miedź brzęcząca.. albo coś w ten deseń. Pozdrawiam Ciebie Bracie w Duchu. Robię sobie urlop..

   3. Qcyp, może nie chciał ? nie przywiązywał wagi ? zajmował się w dużej mierze zielarstwem , robił wizje ,otrzymywał je ,oddal się bestii , może potrzebował tego jako czasu na własne rozmyślania , może dlatego ze wojna była straszna i potrzebował odskoczni ?

  2. To moze byc kontrolowane znikniecie taktyczne,albo
   cos nieobliczalnego dla nastepstw w najblizszej przyszlosci

 9. Powyżej Oscar napisał:
  I w takim środowisku (rasistowskim a raczej syjonistycznym bagnie) się znajdujemy od 89r za sprawą solidaruchów i KK pod wodzą JP II.

  Człowieku, co Ty wiesz o pierwszej, historycznej Solidarności?! Nic. Jak kogoś nienawidzisz to Twój problem. Ja wśród „solidaruchów” byłem do 1989 i jestem z tego dumny. To że mamy marne elity polityczne to efekt rozbicia tego wielkiego ruchu w latach 1989/90 w pogoni większości działaczy krajowych S za karierami i różnymi mirażami.

  A teraz o „bagnie od 89 r.”: Za komuny to Ci było dobrze? Albo Twoim rodzicom?
  To dopiero było bagno! Za wolne słowo, w najlepszym razie miałeś w domu ciągłe rewizje, konfiskaty, areszty po 48 h, zaś często proces sądowy i odsiadkę ok. roku do dwóch. Mówię o latach Gierka i Jaruzelskiego, bo przed 1956 to czekała Cie katownia SB i długoletni wyrok.

  Jaruzelski, którego nigdy nie popierałem, nie „podał się” w Magdalence. Liczył na spokojną transformację ze sobą w roli głównej. Ale to jego kolesie z PZPR i stronnictw sojuszniczych go zdradzili: rzucili się dzielić stołki z cwaniakami, którzy przejęli historyczną Solidarność, zaś inteligentnego generała po roku wyautowali, dając się zbłaźnić w pałacu prostakowi Wałęsie. Zaś do podziału majątku państwowego ( jego najcenniejszych aktywów) ruszyli w pierwszym rzucie: szefowie SB, wywiadu wojskowego, aparat PZPR i młodzieżówek, młodzi i starzy „prywaciarze” sojusznicy WRON i całej schyłkowej PRL. I te „elity” ( z osobami pochodzenia żydowskiego i bez nich) zapewniają nam pozorną demokrację, PPP, nadaktywność banksterów, koncernów i inne opresje.
  Co do „bagna” nie przesadzaj: Poziom materialny życia wzrósł znacznie od 26 lat. W 89 była hiperinflacja, która pogrążyła setki tysięcy dzielnych drobnych przedsiębiorców i rolników. To załatwił rząd PRL na odchodnem. Możesz się teraz przeciwstawiać, jak Ci się ktoś w polityce nie podoba. Bagno jest wtedy gdy toniesz i nie masz wyjścia. Pomyśl o sytuacji żołnierzy wyklętych. Oni to właśnie mieli.

  Aha, znawco narodowości, ministrami w PRL było dużo ludzi pochodzenia żydowskiego.

  1. Oj naiwny naiwny.
   I taki już umrzesz.
   Nie podejmuje się prostowania tak zdegenerowanego kręgosłupa.
   Z logiki, z szacunku do faktów, z moralności , z ostrości widzenia politycznego…pała.

   Powiem tylko że za PRLu kobiety w Polsce rodziły dzieci a za najjaśniejszej przestały. A powody są znane i oczywiste.

  2. Paweł widzisz tu trafnie to opisałeś ,ta Narodowa -Społeczna Solidarność jak najbardziej była autentyczna sama w sobie , Naród chciał zmian , naród niczego nie chciał likwidować , było niezadowolenie bo były do tego podstawy i przyznaje Ci racje ,wieloletnia reglamentacja niemal wszystkiego to nie był wynik tego ze Naród przestał pracować , to było odgórne ukryte działanie w strukturach wladzy ówczesnej , naród był wystarczajaco zdyscyplinowany ale rządząca ekipa miała to gdzieś ,Oscar może tego nie widział ? to tak jak kapitan na statku , wie ze statek płynie ale nie widzi w jakim stanie jest maszynownia . Dlatego musimy wszystko wypośrodkować i patrzeć globalnie , skoro było złe a nie jest dobrze to znaczy ze się nic nie zmieniło zmieniły się reguły gry ,a to prowadzi do globalnego systemu wiec komunizmy ,demokracje kapitalizmy świadczą tylko o jednym ze jest to setki lat dyktowane z tej samej agendy , to sobie ludzkość musi uswiadomic , istniejące enklawy ,byle enklawy to kwestie czasu , całość zmierza do globalnego zniewolenia było ono istniało sto lat temu i jest teraz obecne postępując dalej , wiec wszystkie dyskusje powinny mieć charakter wyjaśniający niema my oni bo to ta sama gra ten sam dyrygent , to samo NWO .

  3. Tia… popyskować sobie możesz w internecie-taki bufor bezpieczeństwa „Władzi”-głupi nie są uczą się na błędach. Zabezpiecza ich to przed manifestacjami. Wzrost ilości szmateksów-zresztą w sklepach takie same szmaty wiszą, kasyn (reszta na kredyt – mamią reklamami a potem wpuszczają w kanał). Zatrute umysły i dusze. Oto bilans zysków i strat. I ile milionów emigrantów? Jaki alkoholizm?

  4. Paweł ,niestety ale toniemy, Zegar przekroczył bilion złotych długu Polski czyli 1 000 000 000 000 zł , a to jest wynarodowienie nie starczy ziemi , lasów , wszystkiego pod ziemia ,”””Poziom materialny życia wzrósł znacznie od 26 lat”” takim kosztem ? ?? od 26 lat miliony rodaków w pocie czoła narażając zdrowie i życie emigrując za pracą, pracując dorywczo albo na stale wspomagają swoje rodziny ,reanimują ten kraj wpompowując co rocznie miliardy żywej gotówki w obcej walucie na rynek , to jest ten „cud” wzrostu na wskaźnikach , uwolnili państwo od obowiązków socjalnych , zwolnili miliony miejsc pracy ,a i tak jest bagno , autentyczna średnia świadczeń i zarobków to może 1200 zł ? miasta gdzie się prawie nic nie produkuje, usługi kupno sprzedaż w praktyce nic nie wnoszą , gdzie ten bilion został zainwestowany ? kto go wytransferował ? a przecież są dotacje miliardowe co roku z EU gdzie to jest ? jeszcze trochę a będziemy miotły i łopaty sprowadzać bo w kraju będzie za drogo albo nie będzie technologi do tego ? to ma być przyszłość dla następnych pokoleń ?! to Ci co teraz maja kilka lat albo się jeszcze nie narodzili będą musieli odpracować zapewne ze 2 biliony z zegara ? wiec miejmy litość dla Nich i bądźmy obiektywni .

  5. Pawel:
   „Jaruzelski, którego nigdy nie popierałem, nie „podał się” w Magdalence. Liczył na spokojną transformację ze sobą w roli głównej. Ale to jego kolesie z PZPR i stronnictw sojuszniczych go zdradzili”

   – – przeczytales to w jego ksiazce czy zwierzyl Ci sie na piwie?
   …a moze po prostu zbrodniarzy: Hitler,Jaruelski,Stalin,Komuruski traktujmy ze wspolczuciem jako ofiary manipulacji sil wyzszych?

 10. Tak właśnie było Piotrze i jest nadal. A nagonkę na żydów robią nie kto inny jak komuniści, bojąc się o majątki i posady swoich niewydarzonych z reguły przygłupów bliskich. Na szczęście te hieny zdychają pozostawiając Polakom nieszczęsnych przygłupów-spadkobierców ,OBY JAK NAJSZYBCIEJ TE MAJĄTKI ROZTRWONILI.

  1. „gUral”u Szanowny , rzeczywiscie ? muszę sprawdzić gdzie bylem jak mnie nie było gdy tam bylem , dzięki za spostrzegawczość 🙂

 11. @Iza45 wszystkie przepowiednie wychodzą z jednego źródła i mają jeden cel ,,niewola i strach” i teraz zadaj sobie pytanie ,od kogo ojciec Klimuszko dostawał informacje/wizje?Czy tak trudno zrozumieć że Watykan posiada wszelaką wiedzę i technologie aby panować na Ziemi.Druga sprawa, dlaczego ci którzy naprawdę pomagali ludziom byli gnębieni bądź mordowani?(Bruno Gröning)Nie przekazywali żadnych katastroficznych wizji?Dlaczego?????????

  Myśl!!!!!! zanim zarzucisz mi krytykanctwo.

   1. Nie 2 dzień przerwa w kawie, łeb mi pęka,delirium.ALE CZUJE PO SOBIE ŻE BYŁO WARTO ODSTAWIĆ TO ŚWIŃSTWO:D

  1. phhh Klimuszko tez pomagał ludziom, pytanie jest zasadne skąd otrzymywał wizje? Skąd w ogóle otrzymujemy wizje? I przez co je „przesączamy” ;-D. Mnie nie „kręcą” „cudze” wizje, przepowiednie, channelingi. Wchodzą jednym okiem, wychodzą drugim. Nikt nie zna przyszłości. Ten kto mówi, ze wie, ten tylko mówi 🙂 Według mnie przyszłość „płynie” razem z nami, zmienia się, jest nieskończona jak nieskończeni my Jesteśmy w Duchu.
   Watykan też mi „powiewa”, nie widzę go a dziwne ze Ciebie tak kole w oczy skoro nawołujesz do wzięcia odpowiedzialność za siebie. Do Watykanu należą Ci, którzy jeszcze do tego nie dorośli.. i mają do tego prawo. Wyznawców znajdziesz wszędzie, wyznawcy Davida Icke, Swerdlowa, Namaro, Owsianki, Ramthy.. etc. I co zabronisz? Hm? Są wyznawcy medycyny akademickiej, są wyznawcy medycyny alternatywnej.. wyznawcą jest człowiek, który szuka autorytetu poza sobą/Duchem. I ma do tego prawo. Bo Jego relacja z Duchem jest jeszcze dziecinna/w powijakach….

Comments are closed.