Alternews – 12.08.2016

Wydanie Alternewsa przygotował nasz berliński korespondent – Jerzy.


 

34 thoughts on “Alternews – 12.08.2016

 1. Dziekuje Jerzy I Wojtek ,to piekne INFO -FAKTY ,tekich nam potrzeba niewielki % ludzi ma o tym wiedze ,info I pojecie jakie to fakty mamy I co sie dzieje kto pociaga za sznurki w tej cywilizacji . Prosze o wiecej takich alternews z p. Jerzym . Im wiecej ludzi posiadzie wiedze I info -fakty po prostu dotrze do ich serc I glow tez to NASTAPI ZMINA TAK BARDZO OCZEKIWANA przezemnie I innych swiadomych ,dziekuje

 2. Uskutecznię troszeczkę wypowiedz pana Jurka.Commonwell w języku a angielskim znaczy wspólne dobro i tak właśnie widzieli emigranci ,,nową” Zelandię, Australię, USA Anglię, Canade,Francje.Zaiste było to wspólne ,,dobro” ale dla wszelakiej maści pasożytów, czerpiących profity z nieświadomych niczego dorobkiewiczów zaślepionych iluzją lepszego życia. Commonwell uknuło misterny plan kolonizacji w wyniku której tak zwani,, cwaniacy” opuszczać swój własny kraj , nie rzadko mięszali się z białymi, żółtymi,czarnymi rasami i bóg wie z kim? aby przetrwać na nowej ,,ziemi obiecanej”.W wyższych kręgach arystokracji/ masonerii jest porostu niedopuszczalne aby mięszac krew z kim popadnie.Krew a szczególnie niebieska,zielona to wysokiej częstotliwości drgania zaś czerwona drga na całkiem innych częstotliwościach.Pomyślcie jeśli ktoś zna tajniki Telegonii prowadzi całe narody na zatracenie, właśnie po przez mięszanie krwi.Dlaczego monarchowie wybierają najlepsze ,,klacze”z pośród siebie?Otóż mieszanie się z czerwoną krwią to regres wibracyjny,kompletne zatracenie samoświadomości, kim się jest i po co się tu jest na Ziemi.

  1. Wspólne dobro nie istnieje!Jesteśmy różnorodni,rożne odciski palców inne twarze,inne DNA inne wibracje,częstotliwości na poziomie kwantowym itd(bóg o wszystko zadbał). Nawet Psychologia poniosła porażkę leczenia uzależnień po przez grupy wsparcia.Po prostu to nie działa i nie będzie na żadnym planie/planecie działało, gdyż każdy jest inny.Komuniści również chcieli wszystkich zjednoczyć wspólnym dobrem( wspólne mieszkania, przedszkola, szkoły, itd) To również nie działa, większość pouciekała do innego wspólnego dobra(kapitalizmu). Dlatego to Commonwell przegrywa bo ludzie zaczynają dostrzegać że zostali oszukani, wyprowadzeni w pole/do rzeźni COMMONWELL hihihihihihihihihihih ?

  2. Wspólne dobro to slogan jak z czasów komunizmu.
   Dla tzw zachodu wspólne dobro to dobro kolonizatorów i termin ten nie dotyczył podbitych lokalnych społeczności czy narodów.
   Dla żydów wspólne dobro to dobro narodu wybranego a nie dobro gojów.
   Dla KK wspólne dobro to interes Watykanu i jego urzędników a nie wierzących owieczek które są strzyżone przez urzędników Watykanu (Pan Bóg nie potrzebuje urzędników).
   Tak nawiasem mówiąc katolicy powinni zlikwidować urzędników Watykanu i zastąpić ich wybieranymi lokalnie organizatorami ceremonii religijnych.
   Wtedy można by mówić o wspólnocie, komunii religijnej (komunie religijnej).
   Dzisiaj KK to wprost ściśle hierarchiczny aparat „partyjny” Watykanu (władza hierarchiczna wyklucza demokrację).

   Z innej beczki.
   Ludzie nie zdają sobie sprawy że każda ideologia bazująca na zyskach musi prowadzić do systemów zbrodniczych.
   Każde zyski można zwiększyć najprostszymi metodami poprzez stosowanie niegodziwych płac i niegodziwych cen (wyzysk pracowniczy i wyzysk konsumencki). Ten fakt prowadzi w prostej linii do niewolnictwa (niegodziwe płace) i monopolów (niegodziwe ceny). A monopol to zwalczanie słabszych konkurentów (metody też niegodziwe bo te są najskuteczniejsze)
   Zyski można również podnieść poprzez zachęcenie ludzi to nabywania produktów. Metodę wymuszania zakupu poprzez monopole już omówiliśmy.
   Są jeszcze metody kreowania popytu poprzez jak to ładnie nazwano reklamę czyli sponsorowane kłamstwa na wielką skalę. Te kłamstwa bazują na najróżniejszych ludzkich słabościach takich jak głupota, niekompetencja, strach, chciwość, naiwność…. zdolność do łatwego uzależniania się…
   A kłamstwa to oszustwa a reklamy to kłamstwa (nie wszystkie ale większość jeśli liczyć skalą oddziaływania na obywateli).
   Jak widać pogoń za zyskiem rozwija kolejną niegodziwą specjalizację czyli kłamstwo, oszustwo, nabijanie w butelkę, szukanie frajerów.
   Kolejny element systemu bazującego na zysku to wyłaniający się z tego wyścigu za zyskami system władzy oligarchicznej. Bogaty może więcej, bogaty może kupić usługę niegodziwego zniszczenia konkurenta.
   Rynek niegodziwych usług się rozwija. Od prawników, poprzez sędziów, urzędników, polityków, dziennikarzy aż do „firm ochroniarskich” czyli najemników czyli morderców do wynajęcia.
   USA to wyłącznie kłębowisko takich „usługodawców”.

   My w Polsce z taką kulturą „narodową” mamy do czynienia od 89r.
   Zawdzięczamy to wszystko post solidaruchom którzy wprowadzili ten Amerykański, neoliberalny czy kapitalistyczny system do Polski.

   Jak widać pogoń za zyskiem, zysk ponad wszytko prowadzi do świata zbrodni kłamstwa i wyzysku. I widzimy to na każdym kroku na tzw zachodzie.
   W tym systemie najlepiej czują się zimne wyrachowane pozbawione sumienia szuje gotowe dla zysku na każde świństwo. Ten system wprost selekcjonuje do władzy takie właśnie szuje (oligarchowie czyli właściciele w trosce o powiększanie swojego bogactwa poszukują takich prezesów a prezesi takich dyrektorów a dyrektorzy takich pracowników).

   Innym razem napiszę jak powinien wyglądać system w którym ludzie czuli by się bezpiecznie i byli by podmiotem systemu a nie mięsem armatnim, tanią siłą roboczą, pożytecznymi idiotami, głupim narodem co wszystko kupi….

   1. Nie poruszyłem podstawowej kwestii czyli zyski a grabież, podboje, kolonizacje, wojny.
    Ale to chyba jest oczywiste to kolejne niegodziwość wynikająca z pogoni za zyskami.

 3. Systemy społeczne a pasożyty.
  W systemach oligarchicznych pracownik jest tylko tanią siła roboczą a pracodawcy pasożytują na pracy taniej siły roboczej.
  Pracodawcy (głupia nazwa fałszująca rzeczywistość) brutalnie nie dopuszczają do pasożytowania pracowników najemnych (won z roboty jak nie dajesz zysków, no chyba że to rodzina). Pracodawcy w swojej większości nie budują Polskiej pomyślności a skoncentrowani są na korzyściach własnych nie mówiąc już o zagranicznych czy polskojęzycznych „pracodawców” (ci działają w trybie kolonizatora czyli rabusia).

  W PRLu pasożytami systemu stali się pracownicy którzy przyjmowali postawę „czy się stoi czy się leży..” Oni pasożytowali na systemie i wykręcali się od pracy jak tylko mogli, konsumując jednak przebiegle wszystkie możliwe przywileje jakie system im dawał (tanie wczasy, tanie mieszkania, lewe zwolnienia lekarskie, niepotrzebne szkolenia… rozmaite dodatki socjalne…) krotko mówiąc doili system ile się dało dając jak najmniej. Oczywiście nie wszyscy pracownicy pasożytowali sporo ludzi budowało Polską gospodarkę. I przez tych pasożytów PRL miał pod górkę zresztą nie tylko dlatego (dywersja z zewnątrz, embarga, idiotyczna ideologia o dyktaturze klasy robotniczej co wprost stymulowało powstawania pasożytów „klasy wybranej”).

  Można podsumować tak że pasożyty rodzą się po stronie popytowej rynku pracy.
  Jak jest rynek „pracodawcy” (duże bezrobocie) to pracodawcy pasożytują na pracownikach (tak jest od 89r, tak było przed wojną).
  Jak jest rynek pracownika (pracownik poszukiwany) to pasożytują pracownicy jak to było w PRLu.

  Optimum jest przy zrównoważonym rynku pracy oraz przy ograniczeniu oligarchii bo inaczej znika demokracja a pojawia się system oligarchiczny jaki mamy w Polsce od 89r.

 4. Jeden z najbardziej humanitarnych ludzi na swiecie zostal zalatwiony .Dr. Sebi, Renowned Holistic Doctor, Dies in Police Custody in Honduras.

  1. Islam to nie tylko religia ale i cywilizacja. Cywilizacje sie nie mieszają. Zawsze ze sobą walczą a historia cywilizacji (za Feliksem Konecznym) uczy , ze zawsze w takim starciu zwycięża cywilizacja nizsza, przejmuje ona częściowo dorobek cywilizacji wyzszej, która podbiła, upodabnia sie do niej w jakiś sposób… to już się dzieje w Europie Zachodniej.
   Miałem to szczęście w życiu, że zwiedziłem trochę świata i mam skalę porównawczą. Po prostu przyjmuję, ze oni tacy są, bo taka jest ich cywilizacja.
   Na tym forum często jest „obszczekiwana” (pardon za skrót myslowy) religia katolicka. Tymczasem na najwaspanialszą cywilizację jaka powstała na Ziemi, tzn Cywilizację Łacińska składa sie: kultura grecka, prawo rzymskie i Chrzescijaństwo. Niszczenie któregoś z tych elementów jest jak złamanie nogi w trójnoznym stoliku, nie ma rady musi upaść. Dlatego gdy dzieje się coś zle trzeba naprawiać a nie niszczyć. Europie Zachodnia naszych czasów to lekcja pogladowa z tego.
   pozdrawiam

   1. A Ciemne średniowiecze które zatrzymało rozwój cywilizacyjny świata na całe 1000 lat.
    Prymat wiary czyli religii nad nauką zwłaszcza taki jaki pokazało Chrześcijaństwo to zatrzymanie rozwoju cywilizacji.
    Zresztą Islam jest bardzo podobny, oni w Arabii Saudyjskiej badają koran (prawo) i wywodzą wnioski czy właściciel może gwałcić swoje służące czy nie.
    Podobne procesy zachodzą w Judaizmie gdzie od zawsze bada się „naukowo” zapisy w Torze.

    Te trzy religie z żydowskim korzeniem są przyczyną degeneracji cywilizacji ziemskiej.
    Rozwój cywilizacji to nauka i obyczaje, nawyki będące pochodną badań naukowych a nie religijnych.

   2. Gdy upadło Imperium Rzymskie i tzw ludy barbarzyńskie miały swój czas w Europie, to własnie chrzescijaństwo stało sie tym pomostem, który przeniósł naukę, sztukę przez czas haosu średniowiecza. Średniowiecze to czas kształtowania sie po upadku Rzymu, na gruzach imperium, nowego porzadku na kontynencie europejskim, kształtowania sie nowych państw w tym Polski. To ale i narodzin….i to jest piękne. Po tem było juz tylko lepiej, potega Cywilizacji Łacińskiej w Europie rosła. Następował rozkwit kontynentu, ale cały czas trwała walka z cywilizacjami: żydowska i bizańtyńską (turańską) …. teraz mamy to co mamy, Europa przegrywa wojnę cywilizacji. Do uratowania jest jeszcze jej środek i wschód. Życie nie znosi próżni. W miejsce zainfekowanego, niszczonego chrzescijaństwa (teraz juz nazywanego judeo-chrzescijaństwem) no i mamy to co mamy.
    Jednak Feliks Koneczny to był gość. Mało znany w świecie a i Polsce też, ale ci co go znaja gdzies tam, rżna z jego prac naukowych na żywca

 5. Tego gościa warto posłuchać, a co tam, nie takie rzeczy się spełniały 🙂 ino by się chciało chcieć, no i żebyśmy mieli trochę szczęścia w tym naszym nieszczęściu…
  https://www.youtube.com/watch?v=ZdABaq6N2xA
  W przeciwieństwie do obcej agentury permanentnie okupującej koryto, narażajacych nas na wysłanie w niebyt, ten Polak mówi z sensem i odwagą intelektualną. Polecam „PITOŃ TV” na youtube

  1. Dr Józef Kossecki mówi o cywilizacji chińskiej, nawiązuje przy tym do Polski, dokonuje ciekawych porównań. https://www.youtube.com/watch?v=YA3I25eIUrE
   Nie taki Chińczyk straszny jak się go nam maluje. Po prostu Chiny wracają na nalezne im miejsce. Czas na Polskę … ale nie z tymi „elitami”

  1. Obejrzałem i potwierdza się, że to nic dobrego dla nas jak państwo ma monopol na przemoc a obywatele sa bezbronni. A tu już klasyka poglądowa do czego państwu potrzebna jest policja: https://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw za taki bandytyzm policjant został podobno wyrzucony ze służby i wyrok w zawiasach :). Policja nie ma chronić bezpieczeństwa obywateli , ma chronić bezkarność aparatu państwowego terroru wobec obywateli.
   Jak tak dalej, to z naszej Cywilizacji Łacińskiej zostanie (i tu posłuże się klasykiem) pardon , cytuję”chuj, dupa i kamieni kupa” . Wszyskie trzy filary na których jest ona posadowiona toczy choroba. Żeby wprowadzić NWO trzeba było ją zniszczyć. Nachodżcy tzw muzułmańscy , obcy nam cywilizacyjnie, mają za zadanie dobić fizycznie Europę

   1. Nic nie bierze się z powietrza, został wykreowany rasizm wobec białego człowieka. Link : http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rasizm-wzgledem-bialych-staje-sie-plaga-na-swiecie
    Nie da się wprowadzić NWO bez upadku Cywilizacji Łacińskiej , która jest cywilizacją białego człowieka, stąd ta nagonka macherów na naszą białą rasę. Piszę ten tekst i z regału na książki spoglada na mnie pięknie oprawione „Malarstwo Białego Człowieka” w tym „Malarstwo Biało Czerwone” Waldemara Łysiaka. Proponowano jemu wydanie tej serii ksiażek na tzw „zachodzie”, jeden warunek zmiana tytułu, tzn bez konotacji z białym człowiekiem :))))

Comments are closed.