Alternews – 13.01.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

200 thoughts on “Alternews – 13.01.2016

 1. NIE WSZYSCY AMERYKANIE SĄ ŹLI.
  NIE WSZYSCY MUZUŁMANIE TO TERRORYŚCI.
  NIE WSZYSCY ROSJANIE MYŚLĄ JAK PUTIN.

  1. Oczywiscie: i nie wszyscy Polacy to złodzieje i pijacy, i nie wszyscy Polacy w czasie IIWS donosili na Zydow czy ich mordowali. A taką prase mamy na Zachodzie. Lisek ja pamietam osobiscie manipulacje medialne przed atakiem na Irak. Wąglik, fabryki z bronią biologiczną i chemiczną. I to było kłamstwo. I przyczynek do rozwalenie Bliskiego Wschodu. Czy to zrobiła Rosja? Rosja wjechała do Afganistanu i połamała sobie zeby na fanatykach religijnych ktorych sponsorowało i szkoliło USA to samo USA ktore teraz z nimi walczy. Obłed. A Osama Bin Laden, wykreowana medialnie osoba, wrog publiczny swiatowy. Saud. Wiesz jak tak juz cos tam wiesz, bo nikt nie zna całosci, mozemy tylko sie domyślać, ale jak tak na to spojrzysz z gory to światem rządzą szaleńcy. Szaleńcy rządzą bezmyślnymi ludźmi, ktorzy wierzą i kłocą sie, a potem zabijają wzajemnie przez informacje podawane im w mediach, w szkole i w swiątyniach. Przez tych szaleńcow i ich sługi. Wariatkowo.

  2. Co z tego Lisek ze nie wszyscy? świat muzułmański to całkiem inna kultura kategoria a fanatyzm religijny zapewne wygląda na terroryzm w ogólnym rozliczeniu pojęć i moralności z tym związanej . amerykanie ? byli dobrzy jak mieli do wykorzystania wiekszosc świata jako republiki bananowe , a spekulacje finansowo -ekonomiczne pozwalały im żyć w dostatku .a teraz uprawiają pseudo demokracje przykład Libii , gdzie państwo w praktyce było socjalne a teraz cisza za kilka lat się dowiemy ze tam nędza i maja już setki miliardów długo publicznego .a jak myśli Putin ? broni jedynie swojego terytorium , ludzie już zapomnieli jak bestialsko inni wymordowali świat Indochiny , aborygeni w Australii , Indianie obu kontynentów , Afryka , itd tego się nie widzi , wojny z Carska Rosja .Gdyby nie Rosjanie Polski by już dawno nie byłoby na mapie .Lisek widzisz rzeczy powierzchowne , bo inne automatycznie odrzucasz , automatycznie mówisz ze ktoś mówi o spisku , jeżeli robisz to swiadomie to robisz jedynie przyjemność dla siebie i ewentualnych swoich pracodawców .jeżeli nie, to pomysł o następnych pokoleniach ? co im zostawisz ? chyba ze się cieszysz , ze następne miliony wyjadą za chlebem ?

 2. W sumie fajna dyskusja , fajna wymiana argumentów.
  Wnioski sobie każdy sam może wyciągnąć.

  Lisek jest najwyraźniej zakochany w Ameryce a miłość jak wiadomo oślepia, zresztą podobnie jak nienawiść. Miłość i nienawiść to uczucia czyli pierwotny, zwierzęcy sposób „myślenia” W uczuciach nie liczy się logika, logika słabnie gdy rządzą uczucia.

  Dlatego warto przynajmniej w polityce starać się używać rozumu człowieczego nie zwierzęcego, logiki a nie instynktów…
  To nie jest łatwe bo człowiek to w istocie zwierze w całej swojej warstwie wewnętrznej (psyche, instynkty, biologia) z niewielką zewnętrzną warstewką człowieczeństwa czyli kultury, myślenia logicznego…ubrań i pudru oraz innych wyrafinowanych kosmetyków i „upiększaczy”.

  Zakochany jest ślepy i nienawidzący jest ślepy tyko inaczej.
  Politycy tę ślepotę starają się wykorzystywać i pobudzać uczucia jak tylko mogą cała propaganda USA jest tak skonstruowana i USA w tej dziedzinie przoduje i narzuca swoje „standardy” na świecie choćby poprzez twórczość Hollywood, wolne media, propagandę szeptaną.. to cały wielki i starannie sterowany przemysł propagandowy o skali globalnej.

  1. I co ciekawe że ten przemysł propagandowy (Hollywood, media) podobnie jak system bankowy (lichwa) są praktycznie w rękach tej samej mafii o bliskowschodnich korzeniach. W ich rękach jest też przemysł wydobywczy (zwłaszcza ropa, gaz) i wiele innych dziedzin gospodarki jak np biznes mieszkań na wynajem (podobno Niemcy niemal wszyscy mieszkają w wynajętych mieszkaniach płacąc haracze kamienicznikom).
   W Polsce za sprawą PRLu i komuchów większość ludzi jest właścicielami swoich mieszkań. Ale proces wywłaszczania trwa i jest realizowany np przez tzw odwróconą hipotekę, przez bandyckie prawo lichwiarskie, przez fałszowane dokumenty o przedwojennej własności do nieruchomości, terenów miejskich itp co prowadzi do wyrzucania ludzi na bruk za pomocą tzw czyścicieli kamienic.

   A wszystko to jedna i ta sama mafia narodowa o skali globalnej.

   I nie tak że:
   każdy Niemiec to nazista,
   każdy Włoch to mafia sycylijska
   każdy mieszkaniec Wołomina to mafia Wołomińska
   każdy żyd to Syjonista albo wiadoma mafia globalna.
   a każdy Polak to katolik, głupek, złodziej samochodów, czy hydraulik.

   Ale jest jednak tak że istnieją naziści, mafia sycylijska, mafia wołomińska, Syjoniści, globalna mafia żydowska, Polacy katolicy, głupki, złodzieje samochodów czy hydraulicy na zmywaku.

   1. „Ale proces wywłaszczania trwa i jest realizowany np przez tzw odwróconą hipotekę, przez bandyckie prawo lichwiarskie, przez fałszowane dokumenty o przedwojennej własności do nieruchomości, terenów miejskich itp” No Oscar to paradoks na skale światową !!!! tych właścicieli powinno się obarczyć podatkami karami i lichwiarskimi procentami , 70 lat nieopłacenia podatków , opłat za nieruchomości , na zachodzie właściciel posesji płaci nawet 50%za położenie nowej nawierzchni na drodze publicznej , niech ktokolwiek teraz zostawi swój dobytek i powróci za 50 lat zapewne pójdzie do wiezienia . widać ze cale prawo jest zrobione przez obcych dla swoich znaczy tez Obcych , a Goj niech zdycha na zmywakach .

 3. Iza 45 pisze;Szaleńcy rządzą bezmyślnymi ludźmi, którzy wierzą i kłócą się, a potem zabijają wzajemnie przez informacje podawane im w mediach, w szkole i w świątyniach. Przez tych szaleńców i ich sługi. Wariatkowo.

  Dlatego Kaczynski i Macierewicz to odpowiedni ludzie na dzisiejsze czasy ?Takie lustro (Lustro Jaźni) . ?

 4. Niedawno pisałem co się będzie działo w Letnie dni jak będzie Monako i 30 stopni w cieniu , a to pierwsze symptomy w oazach , niedlugo zobaczymy jak prywatne posesje i ogrody będą ogradzane drutem kolczastym z odpowiednim napięciem aby się uchronić w własnym ogrodzie tarasie biorąc słoneczną kąpiel a ich do lata spragnionych przybędzie co najmniej jeszcze z 2-3 miliony , ale jak otrzymają z przydziału karabiny maszynowe to i druty kolczaste nie pomogą http://zmianynaziemi.pl/wideo/mlodzi-islamsci-molestuja-kobiety-niemieckich-basenach-niektore-wprowadzaja-zakaz-wstepu-dla-u

  1. Jeśli tak to Karma istnieje,przynajmniej dla narodowych socjalistów a obecnie spadkobierców ograbionej Polski .Mają co zasiali Auschwitz we własnym domu.Brawo bracia Jewreje .Tylko nasza nacja może być tak inteligentna aby zemścić się po latach.Niedługo będziemy organizować wycieczki szkoleniowe i pokazywać dzieciom do czego jestesmy zdolni kiedy ktoś nas atakuje.
   THE IDIOTIC MYTH OF ‚DEUTSCHLAND UBER ALLES
   http://www.tomatobubble.com/id826.html

   1. Sami się finansowali,i nawet świetnie podrabiali dolary.Tylko że posłuchali /uwierzyli we swoją wyższość na innymi narodami tak jak ty wierzysz w pana z mikrofonem i myślisz ze Słowianie są lepsi hihhihihi A tu dzida i do lasu hihihihu Ziemianka ciepła ale jak to możliwe przecież jądro ziemi jest lodowate? hihihihi Ot paradoks nie joblów hihihihihihi

   2. tak jadro ziemi jest lodowate , a gaz i ropa są produkowane na bieżąco , słońce tez jest w środku lodowate to są moje odkrycia i mam nadzieje ze nie wręczą mi nagrody „Jobla ” bo to tak jak pieczątka „wyrafinowany oszust i dezinformator ” na usługach mafii .

 5. poczutalem troche toczacej sie ostrej polemiki . -wg mojego skromnego widzenia -powiem tak to ze te chlopaki z poludnia tak sie zachowuja w niemczech /a saunach???/ -bywalem tam w latach 199o i te niemki rozneglizowane dla moich kolegow z ktorymi mtam sie udawalem to byly niezwykle wyzwania ??? a co dopiero chlopaki z tysiecznymi tzw tradycjami trzymani na szmyczy /KAMIENOWANIA/ -ich kobiety od stop do glow zakryte -a teraz dzieki merkel taki luksus -stad te gwalty i molestowania!!! -to celowa robota nwo – to ich OSTATNIE -osiagniecia . Moim zdaniem potrzeba swiadomych dzialan tu w internecie to POKOJOWE NARZEDZIA PISZMY DO TYCH IDIOTOW adresy sa znnane a jak nie to znjdzcie i piszcie do nich -TRANSPARENTY W STRWSBURGU ???? – TAK TO NA NICH NAJLEPSZA METODA -UJAWNIANIE I JAK NAJWIECEJ INFO -FAKTOW IM PO OCZACH !!! ha ha ha -a wzajemne pokrzykiwania na siebie oszczedzcie sobie energi panowie ??? -pozdrawiam

 6. poczytalem troche toczacej sie ostrej polemiki . -wg mojego skromnego widzenia -powiem tak to ze te chlopaki z poludnia tak sie zachowuja w niemczech /a saunach???/ -bywalem tam w latach 199o i te niemki rozneglizowane dla moich kolegow z ktorymi mtam sie udawalem to byly niezwykle wyzwania ??? a co dopiero chlopaki z tysiecznymi tzw tradycjami trzymani na szmyczy /KAMIENOWANIA/ -ich kobiety od stop do glow zakryte -a teraz dzieki merkel taki luksus -stad te gwalty i molestowania!!! -to celowa robota nwo – to ich OSTATNIE -osiagniecia . Moim zdaniem potrzeba swiadomych dzialan tu w internecie to POKOJOWE NARZEDZIA PISZMY DO TYCH IDIOTOW adresy sa znnane a jak nie to znjdzcie i piszcie do nich -TRANSPARENTY W STRAWSBURGU ???? – TAK TO NA NICH NAJLEPSZA METODA -UJAWNIANIE I JAK NAJWIECEJ INFO -FAKTOW IM PO OCZACH !!! ha ha ha -a wzajemne pokrzykiwania na siebie oszczedzcie sobie energi panowie ??? -pozdrawiam -ponownie skorygowalem litery mi uciekly ?/??

 7. http://www.channelnewsasia.com/news/technology/racist-video-game-pulled/2431666.html?cx_tag=trending&cid=tg:recos:trending:standard#cxrecs_s
  Gra komputerowa zabijania aborygenow Ciekawe kto ta gre wymyslil a teraz robi duza afere .Bo jak ja znam ludzi z mojego otoczenia to wszyscy byli za aborygenami . Ja mysle , ze jakis lepek z rzadu ja wymyslil 🙂
  Zaostrzenie praw antyrasistowskich w toku . I mind control w toku . Najpierw sie kreuje rasistow a potem sie ustala prawa .

  1. dokladnie to samo co teraz mamy w europie Kalinka , akcja -reakcja -rozwiazanie , a efekt taki będzie ze będą kamery w każdym miejscu , byle urzędas będzie oglądał bilingi , ze wszystkich zrobią faszystów , bo grupy podstawionych przywódców będą celowo kompromitować srodowiska Patriotyczne i Narodowe , tak było u nas gdy usunięto wszystkich prawdziwych rzetelnych uczciwych działaczy Solidarności niby odgórnie zjawiali się jak hieny .

 8. Majestic pisze:tak jadro ziemi jest lodowate , a gaz i ropa są produkowane na bieżąco , słońce tez jest w środku lodowate to są moje odkrycia i mam nadzieje ze nie wręczą mi nagrody „Jobla ” bo to tak jak pieczątka „wyrafinowany oszust i dezinformator ” na usługach mafii .
  Ooo:)To by sporo wyjaśniało te wulkany i gejzery pewnie Anunaki puszczają ,takie kreciki,szkodniki?Taniejąca ropa to nie efekt inwazji gospodarczej na Rosję a wszem nieprzebranych odnawialnych złóż ropy naftowej?Słonce lodowate, no tutaj raczej widzę projekcje własnego Umysłu , Monako 30 stopni c/ a ty w kożuchy popijasz gorąca herbatę z rumem?.

 9. gejzery i wulkany będą coraz więcej psikać ,ropy tez będzie przybywać zwlaszcza Gazu , słońce jest w środku lodowate tak ziemia (ziemia tez może być słońcem ),proces indukcji się rozpoczął w 2012 , a na powiezchni Słońca jest jedynie 300 stopni , jedynie plazma jest sama w sobie gorąca około 5 tys stopni ale w czasie reakcji ( porównaj to z kuchnia indukcyjna ) wiec można urządzać wycieczki na słońce , Monako możesz sobie na syberii urządzić w minus 60 i to bez kozucha to sprawa czystej swiadomosci , wystarczy to zaakceptować .rum lubię nieraz do herbaty najlepszy na świecie jest Czeski . Dobrze ze Cie nie było jak grylowali Giordano Bruno bo nys pewnie chrustu doniósł , a może tam byleś ?!!!!

  1. Mars jest identyczny jak ziemia i zgodnie z moimi badaniami został pozbawiony indukcyjnej warstwy do głębokości miedzy 20 -30 km , ładunki energetyczne zostały wysysane z tej wierzchniej warstwy dlatego jego jadro z metalicznego wodoru przestało zachodzić w interakcje z kosmiczna energia zostało zaledwie 5 % emisji ładunków albo mniej , teraz po 2012 otoczenie jak i sam mars otrzymują coraz większe dawki energii z zewnatrz która wniknie coraz głębiej w skorupę marsa powodując efekt indukcji ,i zassanie energii z lodowego jądra Marsa , co się przyczyni do podgrzania „płyt kontynentalnych ” ostatnie badania potwierdzają wzrost pola magnetycznego a to oznacza skuteczny start indukcji , oraz podobne zjawisko na ziemi wzrost aktywności wulkanicznej albo tektonicznej bo skorupa staje się bardziej niestabilna pływając na gorącej warstwie indukcyjnej , ten efekt miedzy innymi powinien zlikwidować duże naprężenia w płytach kontynentalnych oraz wyniesienie kontynentów ziemia niejako zwiększy swoją objętość te teorie opieram na wszystkim co było mozliwe logicznie to zinterpretować tutaj są ostatnie badania pola magnetycznego Marsa i inne anomalia wyraźny wzrost to samo dotyczy ziemi https://www.youtube.com/watch?v=LyXkeTGIywo Pan Qcyp twierdzi ze to moje, cytuje „raczej widzę projekcje własnego Umysłu” w zasadzie tak jest , dlaczego nie ? tylko najpierw potrzeba coś tam włożyć do umyslu aby zaistniała takowa projekcja .

   1. Mars się po prostu wypalił to czeka każdą planetę.Jądro ziemi się oziębia to jest naturale aż do wygaśnięcia/wypalenia.Ale wiem z bardzo wiarygodnych źródeł że przez ingerencje Człowieka Ziemia jej rdzeń przegrzewa się, co może doprowadzić do Kataklizmów na powierzchni planety,Yellow Stone .Projekcje są twoją przyszłością to zakodowana informacja w Ciele Astralnym .Warto podążać według wytycznych Wyższej JAŹNI,czyli niedługo Kamczatka hihihihihihihihi

   2. gdzie kiedy się wypalił ? w tych audycjach akurat z tym się zgadzam obejrzyj całość i zobacz dokladnie jak działa katoda na anodę , w tym przypadku Mars był anoda i to wszystko wyjaśnia moja teorie , ładunki zostały wyssane z płaszcza jak i oczywiscie z atmosfery , prawdopodobnie był to jako katoda nasz dzisiejszy księżyc przywleczony albo wleczony ? tutaj są Nasze audycje o elektrycznym kosmosie https://www.youtube.com/watch?v=pdpICqVa07s Ps to kto przegrzewa Marsa i inne planety układu tez ludziki z ziemi ?

  1. Widziałem ten film.Gdyby tej wody nie zaniósł miał by święty spokój,przynajmniej na chwile .Jest jeszcze nadajnik w walizce ,wiec tak czy siak i tak by ten psychopata go dopadł.Znów pieniądze chciwość i zbrodnia. Szkoda czasu i prądu.

Comments are closed.