Alternews – 13.02.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

14 thoughts on “Alternews – 13.02.2014

 1. Problem z bezrobociem jest dlatego ze ten system wpaja mlodym zeby dazyli do miast do wielkich skupisk. A nastepnie jak im sie nie wiedzie to szukaja pomocy u frajerkow w garniturach zwanymi politykami co jeszcze nigdy nikomu na tej planecie nie pomogli. Potrzeba jest rozproszenia spoleczenstw i zyc na dalekich od miast fajowych przestrzeniach uprawiac co ci sie podoba zgodnie z natura i bedzie wszystko gites 🙂
  Pozdrawiam tych co na wsi 🙂

  1. Widzę że masz rozwiązanie na temat bezrobocia a ja Ci piszę że mam,to znaczy nasz nie–rząd ma :
   Polski rząd ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. ———Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

   1. To znam to stara teza donadinio co kiwa polakow byla. A le serio jak ostatnio bylem w polandi co zwano kiedys ten kraj (POLSKA)to widzialem ze juz malo brajkuje i beda sie ludzie nawzajem zjadac. Wykreowali unijne szambo w srodku europy pomiedzy ruskimi i germanami wiec kazdy kto bedzie chcial tedy przejsc to utonie.

 2. Jak przyjemnie sie oglada takie wiadomosci bez tej ramowki i tego jakiegos telewizyjnego szamba dookola. Jest cicho fajnie i slyszalnie. Uwielbiam takie wlasnie pokazywanie nam informacji z „przyrody”. Pawel jak zwykle fajowy i pocieszny zarazem tam gdzie trzeba.
  Pozdrawiam goraco NTV z zakatkow tego globu 🙂

 3. Panie Pawle poruszył Pan temat o zamówieniach publicznych ..Nie wiem czy Pan czytał że „. W ostatni piątek w Sejmie doszło do głosowania rządowego projektu nowelizacji ustawy prawo zamówień publicznych i niektórych innych ustaw, który w kształcie przeforsowanym przez koalicję Platformy i PSL-u, jest wręcz zaproszeniem do już przysłowiowego „kręcenia lodów”.
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/21375-b%C4%99d%C4%85-kr%C4%99ci%C4%87-lody-ale-bez-rozg%C5%82osu

  1. A kto w ogóle wierzy w państwo opiekuńcze? Chyba tylko wyborcy bandy czworga! 🙂

   1. Czyli – patrząc na wyniki sondaży – jest to nadal większość społeczeństwa 😉

 4. Z Marihuaną jest jak z GMO… można kupić nasiona, ale zasadzić już nie 😉 (tylko w tym przypadku prawo powinno pozwalać na sianie, wedle zasady „zmień dilera na rolnika” ;D ) .

 5. „Anders Breivik grozi strajkiem głodowym”!
  Nie wiem na ile poważnie należy traktować tę wiadomość ale jeśli to prawda – gość aspiruje do tytułu mistrza trollingu i szydery z norweskiego lewactwa 🙂 Istne zwycięstwo resocjalizacji 🙂

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Anders-Breivik-grozi-strajkiem-glodowym,wid,16409135,wiadomosc.html

  I jeszcze dobra wiadomość – TVN podąża drogą Wyborczej, czyli pikuje w dół 🙂
  http://wolnemedia.net/media/tvn-z-duza-strata/

  1. W temacie Breivika – jak skwitowałby to klasyk z filmu: „ku*wa, do kina go jeszcze weźcie i popcorn mu kupcie!”.

   🙂

   1. „A jeżeli będzie chciał pójść do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz go do Muzeum Lotnictwa, ku*wa jego mać!”
    😀

 6. Przez ostatnie kilkanaście lat „unia”DRASTYCZNIE obniżyła bezrobocie ,wykonano manewr taktyczny po obniżeniu okresu czasu prawa na świadczenia dla bezrobotnych którzy utracili prace albo poszukujący pracy np po ukończeniu szkoły przekwalifikowano wszystkich na zasiłki socjalne ,po krótkim okresie otrzymywania zasiłków dla bezrobotnych wymuszono obowiązkowe pseudo szkolenia przysposobienia do zawodów , odmówienie udziału w takich kursach było- jest jednoznaczne z utrata świadczeń .Po takiej presji i naciskach cześć zakwalifikowana w określonym progu procentowym znika z ewidencji bezrobotnych i poszukujących pracy ,przeliczając to wszystko i wliczając głodowe zarobki niby pracujących ( niskie zarobki na pograniczu zasiłków socjalnych ) faktyczna sumę bezrobocia można spokojnie podnieść o dobre sto procent .W istocie wysokie ubezpieczenia pracujących na wypadek utraty pracy albo dla poszukujących pracy powinny w zupełności wystarczyć na obsługę świadczeń bo można to logicznie wyliczyć na podstawie liczb i ilości zatrudnionych , ponadto w poszczególnych branżach już dawno odcięto i ograniczono świadczenia związane z charakterystyka pracy .Związek Komunistycznych Republik Europy ,to bardzo perfidny twór żerujący na ciemnocie i wywołanej nędzy w krajach gdzie rządzą „kolesie” pogrążające swoje narody w postępującej nędzy , jednym z przykładów jest emisja gazów i kary za przekroczenie tych limitów , bogate kraje wykupiły w krajach trzeciego świata limity emisji , tak wiec automatycznie można emitować bez ograniczeń a ci co tego nie zrobili muszą płacić kary.Zbrodnia klimatyczna i cały ten przekręt niby ochrony ziemi , ma wiele innych nitek , bo liczą się tylko liczby i wykresy ,trująca elektronika, chemikalia wszelkie odpady lądują w zacofanych krajach ,tam dokonuje się eutanazji tego wszystkiego pod gołym niebem ,zobligowano wszystkich producentów do utylizacji niemal wszystkiego , co oczywiscie podniosło na ceny produktów .mimo tego ze płacimy za te usługę .ktoś robi z tego czysty interes, w świadomy sposób ,zatruwając to co jeszcze nie zatrute .

Comments are closed.