Alternews – 13.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Apel do podatników o 1% podatku dla NTV.

4 thoughts on “Alternews – 13.02.2015

  1. no rzeczywiscie Kucyp! dziwne jest ze spalili wszystkie książki Wilhelma Reicha jak za czasów inkwizycji ?i był zakaz publikacji do 2007 roku odnosnie Cloudbusterow i innych zagadnień .i niech się reptyle nie czepiają Rosji , bo to Rosjanie powiedzieli jak zachód wyskoczył z ociepleniem , ze nadchodzi mala epoka lodowcowa , i właśnie tam będzie biegun północny – magnetyczny- biegun zimna , dlatego Afryka jest opróżniana oraz unia z Meksykiem planowana ,zimno jest następstwem cyrkulacji energetycznej nic więcej , np , teraz powracają już żurawie z siedlisk zimowych te które nie zostały zabite ,nie jest to jakiś wybryk one wiedza i czuja ciąg energetyczny , dlatego możemy się spodziewać wiosny z początkiem marca .teraz zobaczmy coś co strzeliło w Fukushime Trzęsienie ziemi 6,8 w skali Richtera na granicy Rosji, Ukrainy i Białorusi wywołane przez HAARP? 13.02.2015 ,i co jeszcze mamy cala wiedzę Tesli !tylko patrzeć jak nierządnica zacznie tryskać promieniami smierci . Sam Klimuszko powiedzial ze w środkowej europie będą rosły pomarańcze w ogrodach .

 1. Ależ to wcale nie Rosji zasługi…. ta pogoda w USA , przecież oni CIA ,to doskonale wiedzą że nie! Ale jak zwykle manipulacja i ściemnianie, to normalny i naturalny efekt zmiany ustawienia kosmicznego ziemi , powrotu jej pola elektromagnetycznego na dawne miejsce i zmiany kierunku przepływu energii w ley lines.

  Trzeba wiedzieć iż przekierowanie energii z jednej półkoli na drugą powodowało całkowitą zmianę klimatu, przestawienie ( spowodowanie nachylenia ziemi pod innym katem) osi elektromagnetycznej powodowało dominację energii innych planet , zmianę wibracji i odcięcie nas od pełni światła.
  Zmieniły się kiedyś wszystkie parametry życia na ziemi , zmieniał się klimat na jej półkulach, to są naturalne procesy, bo zmieniają się punkty przecięcia Ley Lines , zmienia się lokalizacja wirów, jedne słabną inne się wzmacniają, a co za tym idzie zmieniają się wszystkie warunki życia. A, teraz jest pora powrotu.

  Putin nie jest idiotą, ma doskonałą wiedzę w tym temacie , on wie że nic nie musi robić bo i tak wszystkie procesy odrodzenia Europy są już w pełnym toku! On tylko musiał odciąć dostęp pewnym grupom do podziemnych piramid na Krymie. Zrobił to bo wie że w ten sposób jego akcje, akcje Rosji będą rosły razem z akcjami Europy. On doskonale wie że jak się postawi niedźwiedzicy ….. 🙂 to po nim, ale też doskonale wie ze wszystkie dawne ludy naszej półkuli się zjednoczą, powstanie silna koalicja, dla niego jest lepiej spokojnie przeczekać i wejść z nami w koalicję… tak nie My z nim , a on z nami….

  Potrzebne jest nam tylko jedno wielka rozwaga, mądrość przy podejmowaniu KAŻDEJ DECYZJI i spokój….. żadnych nagonek na nikogo… Żydzi to też LUDZIE , którzy mają prawo do swojego miejsca na ziemi i godności życia!
  Niebawem te etniczne i religijne naklejki znikną….. 🙂

  Odpowiedzialność za wszystko ponosi się indywidualnie, a nie zbiorowo z powodu nacji i koloru skóry czy oczu.
  Siejesz sam.. zbierasz również sam…. no chyba że to zrobiła jakaś spółka cichaczem…. 🙂 to każdy z tych zbiorów weźmie swoją część.

  Kiara.

  1. Kiara, niech Żydzi normalnie, uczciwie pracują jak inni ludzie to nikt do nich nie będzie miał pretensji o to, że mieszkają obok.Ja jednak mam wrażenie, że zawsze niszczą kraje, które udzielają im gościny.Szanuję każdego uczciwego człowieka, niestety Ci których spotkałam tacy nie byli.

Comments are closed.