Alternews – 13.03.2013

Alternews prowadzony tym razem w duecie – Paweł Nogal i Janusz Zagórski.

20 thoughts on “Alternews – 13.03.2013

 1. Właśnie został Papierzem jezuita
  Pierwszy raz jezuita na tronie.
  Jezuici mają swojego dowódce, generała zwanego czarnym Papierzem.
  Aktualnie to Adolfo Nicolas.
  Marcin Dachtera opowiada że jezuici są na czubku władzy światowej i sterują Watykanem od tyłu, chcą doprowadzić do rozłamu w chrześcijaństwie.
  Opowiada też o tym Igor Witkowski który uważa że Papierz miał dookoła samych wrogów i nikomu nie mógł ufać.
  To mogło być przyczyną jego rezygnacji.
  Czyżby coś jednak z czarnym Papierzem w przepowiedniach miało sens?

 2. 13.03.2013 13.03.2013 13.03.2013 13.03.2013 13.03.2013 13.03.2013 13.03.2013 Fajna data na wybór nowego Papierza ! Przypadek ? Wątpliwe …

 3. @teflon
  o tym samym odrazu pomyslałem…
  czarny generał – zostaje papierzem…
  czy to nie nowy „czarny” papierz?

  oby nie…

  De Mello w końcu też jezuita…

 4. apropos podanego linka
  b. ciekawy materiał.
  intelektualna rozkminka sytuacji od strony rosyjskiej.
  b. pięknie brzmią słowa o słowiańskim braterstwie, ale na jednym wdechu pada hasło powtórzenia paktu Roscj-Niemcy…

 5. Papież przez żżżżżż. Zajrzycie czasem do słownika bo dzieci z was się śmiać będą 😛

 6. No widzisz Janusz tutaj policja cię skasowała za byle głupstwo a z drugiej strony jak państwo potrafi dla szkodników-nierobów znajść pieniądze.Jak słyszę o tych wynagrodzeniach to najwięcej się zastanawiam co sobie tacy ludzie myślą,czy człowiek który tylko powiela jakieś schematy nie stworzy czegoś co by rzeczywiście dawało jakieś wymierne korzyści ,oszczędności do tego mając świadomość że właściwie te pieniądze które sobie daje wypłacić ,pochodzą od tych najbiedniejszych[bo bogaci mają metody by nie płacić czyli się opodatkować],czy taki człowiek nie miał być nazwany społeczna hieną,bo te zwierzęta nie mają w swej naturze polować ale kraść drugim upolowaną zdobycz.

 7. Dnia Środa, 13 Marca 2013 11:17 napisał(a)

  Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie.

  Aleja Solidarności 77; 00-090 Warszawa.

  Szanowna Pani RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH.

  Ostatnio przesłam (do Biura) do wiadomości SPRAWĘ jaką wytoczyłem bankom o ZWROT LICHWY.

  1. EUROBANK.

  2. BNP Paribas Bank.

  3. SKOK Stefczyka.

  Od powyżej wymianionych banków otrzymałem wstępną niemerytoryczną odpowiedź bez odniesienia się do SPRAWY. Spodziewam się, że otrzymam odpowiedź NEGATYWNĄ w sprawie, bo zawsze tak było dotychczas.

  W związku z tym bez oglądania się na wynik kontaktów z „bankierami” wnoszę SPRAWĘ pod publiczny ogląd, bo ktoś musi być pierwszy, który o tym głośno powie.

  Powiedziane jest, że: „NIE MOŻNA DWOM PANOM SŁUŻYĆ”.

  Z jednej strony mamy „władze” uprawiające lichwiarsko-podatkową ZBRODIĘ KONSTYTUCYJNĄ.

  Z DRUGIEJ ZAŚ STRONY – mamy OFIARY tej lichwiarsko-podatkowej Zbrodni, wśród których jestem ja i miliony innych – którym codziennie o każdej porze dnia i nocy odbiera się chleb od ust „NA RATY”.

  Wobec powyższego zapytuję Szanowną Panią jako RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH – po której stronie stanie Pani w sporze pomiędzy mną i milionami podobnymi do mnie OFIAR, a „bankierami”?

  1. Czy po stronie „bankierów” i „władz”?

  2. Czy po stronie nas – OFIAR ZBRODNI KONSTYTUCYJNEJ – uprawianej w majestacie „prawa”.???

  W zależności od wyrażonego przez Panią stanowiska, będę wiedział do jakiego stopnia mogą, tak ja jak i miliony podobnych do mnie – ofiar LICZYĆ na pozytywną INTERWENCJĘ Pani jako RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH.?

  Nadmieniam, że PRAWA CZŁOWIEKA są niezbywalnymi PRAWAMI DO ŻYCIA, które teraz – przez „bankierów” i „władze RP” są NAGMINNIE ŁAMANE – na podstawie zbrodniczej konstytucji RP, nieustannie i NA RATY.

  Z wyrazami szacunku – Kazimierz Józef Styrna.

  Kęty dnia 13 marca 2013 roku.

  PS:

  Wracając do histori sprzed 32 lat pamiętam obraz jaki widziałem w podziemiach słynnej willi „SOLIDARNOŚCI” w Katowicach, gdzie rezydował Kazimierz Świtoń. Już wtedy zrozumiałem, że te sprawy idą w złym kierunku, ale nic nie mogłem zrobić, bi inni „wiedzieli lepiej ode mnie co „trzeba” zrobić”. Wydarzenia 13 rudnia pamiętnego roku potwierdziły moje przypuszczenia nad wyraz dokłanie, co dziś jest jednoznacznie oceniane, chociaż nie przez wszystkich.

  Dnia 16 marca w słynnej Sali BHP w Gdańsku ma się odbyć narada podpalaczy z Piotrem Dudą na czele.

  Innym podpalaczem jest Marek Chrapan z Pasłęka, który narazie bezskutecznie proponuje łapanie za kałachy i rej wodzi w internecie. Podejrzanymi są także Paweł Kukiz z jego propozycją JOW oraz Adam Kotucha z tworzonej „demokracji bezpośredniej”.

  W przeciwieństwie do „PODPALACZY” – my jako KONSTYTUANTA POLSKI – oddolnie tworzony Ruch Społeczny – mamy pokojowy i parlamentarny sposób na pokonanie WROGÓW NARODU – tak wewnętrznych jak i zewnętrznych. PLAN naszego przedsięwzięcia jest dostępny na stronie; http://www.konstytucja.manifo.com

  Wobec powyższego mamy przed sobą dwie OPCJE:

  1. Czekać aż podpalacze starym ulicznym „SPOSOBEM” podpalą świat i stanie się jeszcze coś gorszego niż pamiętnego 13 grudnia.

  2. Skorzystanie z pokojowego i bezkrwawego PLANU KONSTYTUANTY POLSKI, by przy niewielkim koszcie społecznym osiągnąć CEL – zmiany konstytucji i następnie przejść do karczowania obecnego lichwiarsko-podatkowego ZBRODNICZEGO SYSTEMU, nie mającego precedensu w historii świata.

  KJS

 8. Wasza konstytucja jest gorsza od tej obowiązującej. Jest za bardzo oparta na dogmatach religijnych. Nie chce żyć w państwie wyznaniowym

 9. 13.03.2013
  Co do daty to przypominam o templariuszach, gdzie jezuici są ich kontynuacją.
  Wielkiego mistrza Jakuba de Molay i innych Papierz kazał spalić na stosie.

  „Król francuski Filip IV Piękny był zadłużony u templariuszy. Chcąc się uwolnić od zobowiązań, w piątek 13 października 1307 roku, uwięził członków zakonu we Francji, zarzucając im herezję, świętokradztwo, innowierstwo, czary, rozpustę, kult bożka Bafometa, odstępstwo od wiary i spiskowanie z Saracenami. Po długotrwałym procesie, trwającym do czerwca 1311 roku, będący pod wpływem królów Francji sobór w Vienne zdecydował o kasacie zakonu templariuszy.”

 10. Czarnym papierzem miał być Benedykt XVI – tzw. papierzem o skórze oliwkowej. Przy tym nawiązywano do wizerunku murzyna w jego herbie. Ten natomiast, jeżeli już, miał być Piotrem Rzymianinem. Tak więc, doszukiwanie się na siłę dziury w całym poprzez wypaczenia z kontekstu, róznego rodzaju spekulacje jest naprawdę zbędne.

 11. @aid pisze :
  ”de Mello też jezuita.”

  Tylko z niego taki jezuita, jak kiedyś ktoś był tzw. komunistą. I należał do partii.
  Chodził na zebrania, przytakiwał głową, robił dobrą minę, czasem coś tam skorzystał bo był w partii. Ale nad nim i nad tym wszystkim była inna władza. Ta władza kończyła się na tzw. komitecie centralnym PZPR, a nad tym samym komitetem była kolejna władza w Moskwie. A nad władzą w Moskwie była kolejna władza, już nieoficjalna.
  A, nad tą kolejną władzą była już władza niewidoczna. I tylko nieliczni z tej najwyższej komunistycznej władzy wiedzieli, kto pociąga za sznurki.
  Jak to doskonale rozpracował David Icke- jest to piramida władzy.
  Tylko nie wiem, czy David Icke odkrył, kto stoi za tymi, którzy pociągają za sznurki.
  Jaszczury ? Nie! Tak twierdzi wielu łącznie z polskimi Lightworkerami J.Rajską i J. Czapiewskim. Tu mają rację, że Jaszczury dokonały tutaj – mówiąc językiem potocznym ”inwazji”. Jaszczurów wynajęto do tej roboty, bo do tego bardzo dobrze się nadawali i z ich poziomu cywilizacji był to dla nich dobry interes.Gdyby nie mieli interesu nie zgodzili by się. Kto wynajął Jaszcurów.Wynajęły ich istoty, które zostały ujawnione nie tak dawno. Są między innymi Borgowie i Hitonowie.
  Warto zadać pytanie o co im chodzi w budowaniu tych struktur?
  Wyjaśnienie tego znajdujemy w opisach tzw. wojen ”Bogów”.
  A, skoro były wojny o co chodziło w tych wojnach ?
  Nie chodziło o jakieś materialne rzeczy. Gdy się dokładnie wczytacie w opisy tych wojen, to pojawia się czasem zdanie : oni wypowiedzili wojnę Bogu. Jakiemu Bogu wypowiedzieli wojnę ”Bogowie” ?
  I tu również jeżeli użyjecie głębokiej i precyzyjnej syntezy danych z kawałaków informacji zbudujecie model.
  ”Bogowie” wypowiedzili wojnę Bogu ( słusznie nazywanego Kosmicznym Rdzeniem). Wypowiedzili ponieważ odkryli, że bez wględu na to, do jakiego poziomu rozwoju dojdą co wymaga niezwykle wiele wysiłku i pracy ich struktury (które jak wszystko jest strukturą informacyjną) koniec koncem zostaną zlikwidowane. Czyli Wszechświat zrobi z nich tzw. ”kosmiczny kompost”. Zaczęli zatem poszukiwać sposobu na dalsze przetrwanie. Odnaleźli pewne struktury informacji, które pozwalają im przetrwać.
  Tymi strukturami, są tzw. struktury nisko wibracyjne, które można wessać. Są to nieuświadomione emocje, żale, nienawiść, walka etc. Są to nie uświadomione emocje, czyli pozostające poza kontrolą dowolnej świadomości. A, skoro tak – to można ich wessać. Dlatego te istoty pomimo relatywnie niewyobrażalnego rozwoju w porównaiu z nami usiłują szukaja sposobu na dalsze przetrwanie ponieważ ich tzw. ściezki rozwojowe zostały przez Wszechświat przeznaczone juz do likwidacji.
  Dziwić się – nie dziwić ?..! Gdyby nas czekał podobny los – prawdpodobnie robiliśmy to samo….
  Mamy tu do czynienia, więc z pewnym paradoksem, który rodzi się z tego, że Wszechświat wykorzystuje formy ( istoty) tylko jako narzędzia do budowy świadomości. Celem nie są formy, celem nie jest ich wieczne istnienie jakichkolwiek istot i jakichkolwiek rozwniętych cywilizcacji. Celem jest budowa – ŚWIADOMOŚCI.
  Tak zwane ”wieczne życie”, które głoszą fundamentaliści fałszywych religii to zwyczajna bajka i fałsz spreparowana również na potrzeby tego systemu, na potrzeby tej gry, tej wojny informacyjnej.
  I tu Kosmiczny Zarządca (Kosmiczny Rdzeń) ma absolutną rację. Jego decyzja o stworzeni tzw. Wszechświata, czyli przestrzeni do rozwoju powstała wtedy, gdy dojrzał do zrozumienia, że jedyną rzeczą, która jest njawiększą siła, jest czymś poza wszelkimi ograniczeniami, jest wieczna i nieskończona – to ŚWIADOMOŚĆ. A, reszta, ten cały Wszechświat ze wszystkimi jego poziomami i niezliczonymi cywilizacjami i istotami, to zwyczajny plac zabaw, taki ”teatr”.
  Więc ażeby nie być tylko ”owcą” , widzem tego teatru bierzcie w pełni odpowiedzialność za swoje istnienie.

  Poraz kolejny przypominam o prostych narzędziach, które pozwolą Wam powoli, lecz skutecznie wydobyć się z tego Matrixa, w której istocie po rozłożeniu na fraktale, wydobycia się z – sześcianu (Cube).
  Matrixa (Sześcianu) ponieważ tak własnie wygląda ta struktura z poziomu algorytmów fraktalnych. Jest pewnego rodzaju psychologiczno-rozwojowe więzienie ponieważ struktura ta opiera się głównie na replice i powielaniu wzorców informacji.
  A, w tej strukturze patrzysz i mówisz : prezydent Obama, Donald Tusk, Papierz, ptak, który siedzi na gałęzi ….
  Nie ! Tylko wzorce i replika wzorców myślowych ! Przysłowiowy ptak, który siedzi na gałęzi, nie jest, ani ptakiem (pomijając definicje) , anie nie siedzi na żadnej gałęzi !
  Wydobycie się z tego sześcianu (Cube) nie jest łatwe. Nie wystarczy sobie żyć w ramach takich, czy innych wartości, które są tylko i wyłącznie wartościami względnymi i nie istnieją w obiektywnej rzeczywistości. Istnieją tylko w systemie wzorców myślowych i ich pochodnych powstałych na zasadzie repliki w systemie Sześcianu (MATRIXA).

  A, więc przypominam o tym co znacznie ułatwi i przyśpieszy Wam procesy transformacji Waszych myśli, przekonań o swiecie, ludziach, rzeczywistości, które w tej postaci jakie znacie są tylko i wyłącznie odtwarzeniem wzorców informacji w Matrixie -Sześcianie (Cube). To co się dzieje na zewnątrz i co trawi tutaj niezmordowany Janusz Zagórski i reszta, to tylko ”lustro” tych wzorców myślowych.
  Jest to poniekąd stracony czas w wykonaniu Janusza, bo możemy ich ”trawić” jeszcze przez następne 2000 lat i ono i tak się nie zmieni ! Zmieni sie tylko wtedy, gdy jak najwięcej ludzi wyjdzie zpoza tej repliki i powielania wzorców, które w istocie są tylko ich przekonaniami, a idąc dalej dojdziemy do tego, że tzw. myśli, to nic innego tylko to co wynika z fundamentów przekonań.

  Oto jedna z dróg, która w prosty sposób pomoże Wam uwolnić się od tych wzorców, czyli psychologicznego więzienia Matrixa-Sześcianu.

  http://www.youtube.com/watch?v=s9gCIHM5ezo

  I nie korzystajcie z takich warsztatów jak ostatnio reklamowany jest przez szanownego pana Igora Witkowskiego., w którym to za opłatą 390 zł on Ci między innymi powie jak to przygotować swoją energetyke do piątego wymiaru.
  Przepraszm za wyrażenie, ale tu kupa śmiechu i strata ciężko zarobionych pieniędzy w tym patologicznym systemie.
  Ci co naprawdę chcą Wam pomóc, to Ci, którzy pokażą Wam za darmo prostą drogę w tej pdróży, a podróż z łatwością wykonacie już sami.
  Jak się wkurzę to wystąpię na najbliższej konferencji, czy nawet Harmonii Kosmosu i odczytam listę tych jasno-oświeconych uzdrowicieli i zbawicieli, którzy między innymi tutaj są zapraszani i głoszą swoje wizje świata !

  Pozdrawiam ”wędrowców” poszukjących nade jasności i przebudzenia.

  Astre

 12. Cóż mogę stwierdzić ,że ten twój wpis jest dobry chociaż trochę zawiły.
  Ja bym jeszcze dodał do tej twojej -Wojny Bogów-tego teatru i taki dalszy cykl przedstawiony w filmie Siergieja Striżaka -Gry Bogów-też ciekawe tłumaczenia pewnych ludzkich doznań.Dwukrotnie podkreśliłeś słowo ŚWIADOMOŚĆ i dodajesz do tego jedną z metod filmiki transformacji świadomości,tak to jest metoda i warto ją w sobie udoskonalać.Piszesz o tkz „wiecznym życiu”głoszonych przez fundamelistów jako bajka,fałsz jednocześnie od razu dodajesz popierasz istnienie Kosmicznego Zarządce który urzeczywistnia formę wiecznej nieskończonej świadomości.To jest właśnie jak to w Biblii określają- wielka tajemnica wiary-.Ja uważam,ze formy życia świadomości się przejawiają na wielu płaszczyznach.Jest to nasza materialna-fizyczna która ulega zniszczeniu,ale w tej formie fizycznej jest uwięziona ta forma niematerialną niezniszczalna wieczna.Tutaj widzę właśnie poprzez uchylenie tej formy,poprzez kreowanie poczucia świadomości że w nas jest coś więcej skryte.Uważam ,że dochodzenie do tego skrytego pewnych wzorców zapisanych od „Tego Zarządcy”powoduje tą nasza tęsknotę wędrówkę w poszukiwaniu swej tożsamości.

 13. @ Astre
  dzieki za obszerny wpis.

  Nieco mnie zmartwiłeś…
  Wygląda na to, że ten sam „bazar” przenosi się na wyższe poziomy…
  Światło, duchowość etc. a tu się okazuje, że b. wysokie w rozwoju duchowym istoty
  wynajmują jakiś kałmuków do szturchania słabszych, żeby zgromadzić energię,
  przeciwdziałającą w ich roztopieniu się w bezwymiarowej ŚWIADOMOŚCI.

  Przypomina to mocno leciwe kobiety, biegające do hirurga plastycznego, paradujące w mini – udające 20-sto latki…

  To żenująca – esencjonalna forma EGO.
  Przywiązanie do doświadczania i do form.

  „Bogowie” boją się rozpuścić w ABSOLUCIE, dlatego wspierają przemoc i lęk na niższych poziomach? I do tego mamy dążyć?
  Lata mi koło… bycie takim „Bogiem”…

  A to, że krzesło nie jest krzesłem, klawiatura klawiaturą, a litery na monitorze literami doskonale wiem. To tylko formy organizacji świadomości.
  Jednej wspólnej. Wygląda na to, że system ma zaparcia na przedostatnim poziomie.
  Lęk przed narodzinami bezforemnymi.

  To naturalne, ale wywoływać wokół tyle cierpienia?
  Lipa…

Comments are closed.