Alternews – 13.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

10 thoughts on “Alternews – 13.04.2015

 1. Uświadamiacie sobie że w Polsce (najjaśniejszej demokratyczne, wolnej) po 89r miały miejsce 3 zamachy stanu ?
  Za każdym razem organizowane przez tę samą bandę solidaruchów które okazała się być agenturą światowej mafii chazarskiej.
  Te antykonstytucyjne przewroty to obalenie mec Olszewskiego (nocna zmiana), prowokacja przeciw Oleksemu oraz prowokacja Rywina przeciw Millerowi.
  Wszystkie zamachy były skutkiem realizacji jakiegoś programu który nie pasował mafii.
  Trzy zamachy stanu w ciągu 25 lat i wszystkie organizowane przez te same siły (post solidaruchów) to żadna demokracja.
  A jak do tego dodać liczne samobójstwa piątkowego samobójcy to mamy dość jasny obraz tej „demokracji solidaruchów”. Wszyscy samobójcy bez wyjątku jakoś nie pasowali mafii, byli dla niej zagrożeniem.

  Czy w tej sytuacji gdy rządzi mafia (organizatorka tych zamachów, organizatorka rabunku majątku narodowego, partia psów psów wojny…) można spodziewać się uczciwych wyborów Prezydenckich a wcześniej uczciwej kampanii prezydenckiej, uczciwych sondaży ?

  To retoryczne pytanie.

  Im więcej ludzi pójdzie na wybory tym bardziej jaskrawe będą oszustwa wyborcze.
  Im bardziej jaskrawe będą oszustwa wyborcze ty więcej będzie piątkowych samobójców którzy mogli by te oszustwa zdemaskować.
  Trzeba iść i głosować (na każdego za wyjątkiem psów psów partii wojny czyli PO i PIS).

  Trzeba pomyśleć nad obserwatorami tych wyborów.
  Np społecznie organizowane „exit pools” przed lokalami wyborczymi (sondaż po wyborczy wśród ludzi wychodzących z lokalu wyborczego) i porównywanie wyników z tymi oficjalnymi a następnie opublikowanie rozbieżności, złożenie protestu wyborczego, doniesienie do prokuratury itp.
  Niestety Polacy i „Polacy” za granicą też mają prawo głosować.. a to oznacza połowę Izraela i pół banderowskiej Ukrainy. Oni wszyscy zagłosują oczywiście na mafię, większość z nich nawet nie będzie miała pojęcia że brała udział w głosowaniu.
  W końcu mafia dysponuje danymi osobowymi wszystkich Polaków i „Polaków” na świecie i jest mistrzem w tworzeniu faktów wirtualnych. Ich media są tego doskonałym dowodem. A zagranicznych lokali wyborczych nikt nie skontroluje.

 2. Witamy.Oglaszamy nowy cud nad Wisla . Polki i Polacy ok.200 lat czekalismy na GOGNE WOLNE ZYCIE I BEZPIECZENSTWO NA TEJ ZIEMI naszej Polskiej ziemi od Odry do Buga i od Zkopanego do Gdyni. Mamy TERAZ TEN MOMENT W HISTORII TEJ CYWILIZACJI i naszego cudownego miejsca w/w na tej planecie. Mamy szanse na indywidualne i zbiorowe istnienie-zoorganizowanie i ulozenie TAK aby sluzylo i bylo dobrem dla jednostek/polek i polakow/ i DOBRA WSPOLNEGO. MAMY MADRYCH -SWIATLYCH LUDZI NA WSZYSKICH KONTYNENTACH I KRAJACH. MAMY SWIADOMA I ODPOWIEDZALNE WYBORY KTORE MOZEMY DOKONAC indywidualnie i ZBIOROWO. Znamy i mamy Doswiadczenia klesk -porazek -ponizenia i zdrad.!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST NASZE BOGACTWO I DOBRO . TAK TE FAKTY DAJA NAM MOC DOKONANIA ZMIANY I WYBORU DOBRA POKOJU I KORZYSTNEJ WSPOLPRACY-NIC ANI NIKT NIE JEST NAM ZABRONIC WYBRAC DOBRO DLA NASZYCH DZIECI I WNUKOW-ZROBMY TO . ROBMY TO CO DZIEN I W KAZDEJ CHWILI W TU I TERAZ!!!!!!!!! POSWIECMY TEMU SWA UWAGE TEMU DOBRU I DZIEN W DZIEN DBAJMY O TO /np.tak jak dbamy o swoje samochody i nowoczesne gadzety!!!!!!!!/CZY TO DUZO CZY TAK WIELE-TO TAKIE PROSTE. DAJMY SZANSE NA CUDA NAD WISLA -A OBJAWI SIE NAM DZIEKI TAKIM PROSTYM ZABIEGOM I STARANIOM. Od stuleci pozwalalismy na przemoc-nimoc -CZEKANIE NA MANNE Z NIEBA!!!!!!! Dajac i oddajac to co nasi przodkowie wywalczyli /oddajac zycie/MY w sposob pokojowy oddawlismy sasiadom -cwaniakom itp.itd. Kto nie WYBIERA sam TO ZA NIEGO WYBIORA . Energia ZYCIA TO CIAGLY RUCH I ZMIANA !!!!!!! Jak nadal biernie bedziemy/np. po co pojde glosowac!!!!!!!!! i tak juz wybrali i sfalszowali!!!!! takie gadki- gadanie -gdakanie znamy!!!!!/ KTO MA TO ZROBIC!!!!! GRZECZNIE PYTAM WSZAK /ja i ty/ stanowimy ok.80 mln polek i polakow . Z tego w kraju ok.35mln.-czkamy ipozwalamy aby koty i PSY RZADZILY I DOKONYWALY ZA NAS WYBOROW!!!!!!!! Popatrzmy na ROLNIKOW /od lat zabiegaja staraja sie ratowac i ratuja nas wszystkich/ OD MIESIECY W PARKU NA PRZECIWKO /ewy-jak ona tam byla to GLOSNO BYLO w tym prywatnym laboratorium cwaniakow/ a teraz cicho ZROBILO SIE I NIC !!!!!!! Donald z kolegami dokonali dwoch rozbiorow -ewa stara sie dokonczyc dziela. !!!!!!!!!!!!!!! Mozemy wybrac i powiedziec NIE !!!!!! NIE!!!!!!! NIE!!!!!! Druga opcja to schowac sie i nic CZEKAC ALBO UCIEKAC JAK ponad 50 % zrobilo to. A przeciez to takie proste-MARSZ MARSZ POLKI I POLACY Z WSZYSKICH ZIEM TEJ PLANETY ZLACZYM SIE Z NARODEM DLA DOBRA-WOLNEGO ISTNIENIA W POKOJU I GODNEGO ZYCIA TU I TERAZ DLA NAS -NASZYCH DZIECI I WNUKOW .DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Witamy .Mam dla swego mozgu taki prosty sposob na ZROZUMIENIE tzw. Zycia / 1%-materii- widzimy 3 % do 10 %/ GOTUJAC WODE ZA DLUGO/wuparuje i znika-oczy nie widza jej / by nastepnie skroplona w postaci deszczu wraca. To taki prosty spoob na wytlumaczenie logicznej polkoli tzw. ZYCIA- A mam tez druga polkule INTUICYJNO-WYOBRAZENIOWA. Ty masz ja rowniez. Robie z niej uzytek poznaje mozg i cialo cale to co jest pojazdem -narzedziem odbiorczym i doskonalym cudowna istota. Kazdy ma wybor i mozliwosci poznania tego perpetum mobile i zaisnienia tak jak chce pragnie i czuje!!!!! Mamy teraz czas technologi i ROBOTYZACJI/u Janusza jest sporo wywiadow-dziekujemy Janusz/ to jedna z opcji. DRUGA OPCJA TO DNA I TO CO TRZEBA SAMEMU ODKRYC-ZNALESC I URUCHOMIC!!!!!! TO WLASNIE O TO IDZIE W KOSMOSIE I TU NA TEJ ZIEMI.!!!!!!! ZACHECAM /poznaj siebie/ zzyj sie z soba URUCHOM SWA MOC ISTNIENIA I BADZ RADOSNY -ZADOWOLONY -SZCZESLIWY -POGODNY I WSPOLCZULY BO TAKIM NAPRAWDE JESTES TY I JA . Jak ty i ja wybieramy i dzialamy dla swego dobra w sposob trwaly to KUMULACJA -tzw. NAROD -KRAJ CZY CYWILIZACJA TEZ TAKA JEST. dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 4. Jaki cel ma TEN i INNE Alternews’y? Zastanawiam się od dłuższego czasu…pozdrawiam i żegnam ,bo mam dosyć…

 5. Opis rabunku dokonanego na Polsce przez międzynarodową mafię zainstalowaną w Polsce przez solidaruchów i KK z JPII na czele. Ta sama mafia później grabiła Rosję za Jelcyna a teraz grabi Ukrainę przy wsparciu swojej agentury zainstalowanej w Polsce przez solidaruchów i KK z JPII na czele.
  Autor Stan Tymiński. Czyta się jak kryminał, bo to jest kryminał.

  http://ag.108.pl/index.php/banki-pieniadze-polityka/149-grabiez-polski-i-rosji-oczami-s-tyminskiego

  Nie wierzę w zdolność do samodzielnego myślenia solidaruchów, nie mniej polecam kilkukrotne przeczytanie artykułu i wykucie na blachę jego głównych tez, bo na rozum pewnie się nie uda.

  Ciekawe są też komentarze.

 6. A tu dowód na to jak bardzo mafia boi się Magdaleny Ogórek.

  http://wiadomosci.onet.pl/ogorek-jak-solon-i-barbi/np26mz

  Próba ośmieszenia, próba całkowicie fałszywej interpretacji hasła wyborczego (uproszczenie prawa a to oznacza że prawo trzeba pisać od nowa pod nowy system sprawiedliwego państwa bez wyzysku i zniewolenia).
  Mafia udaje że Ogórek chce siedzieć przy biurku i pisać nowe prawo od nowa dowodząc że to absurd. Propaganda dla idiotów (solidaruchów ?).

  Prezydent nie pisze sam prawa, Prezydent uruchomia proces, nadaje mu wysoki priorytet, zorganizuje mocne zespoły, strukturyzuje hierarchię prac, podkreśla kluczowe problemy do rozwiązania, wyznacza kluczowe fundamentalne prawa (prawa człowieka, gospodarka, zdrowie, edukacja… mechanizmy anty mafijne, mechanizmy zwalczające obcą agenturę polityczną, medialną i gospodarczą…).

  W całym artykule widać paniczny strach przed Ogórek (to jedyny poważny konkurent).
  Do tego ustawiane sondaże w których Ogórek tylko spada a Bronek albo Dudek tylko rosną…. To wszystko mówi nam że mafia wie że naród na mafię już nie zagłosuje.
  Atak mafii na Ogórek jest dla niej najlepszą rekomendacją.

  Narodzie nie głosuj na mafię głosuj na tych których mafia głośno się boi.

 7. Naszła mnie taka refleksja o odpowiedzialności za ograbienie i zniewolenie Polski po 89r.
  Zastanawiałem się kto jest odpowiedzialny za działania marionetek ?
  Odpowiedź jest pozornie prosta, właściciel tych marionetek bo to on steruje marionetkami. Podobnie sprawa wygląda z agenturą. Marionetka też jest w istocie agentem tylko wystawionym na światło dzienne.
  No i zadaje sobie pytanie kto odpowiada za gigantyczne straty gospodarcze na skutek bandyckiej prywatyzacji i gigantyczne zadłużenie Polski.
  Odpowiedź prosta, właściciele marionetek które ten bandycki, antypolski wykonywały.
  A na pytanie kto jest właścicielem tych marionetek odpowiedzi udzielił Stan Tymiński w przytoczonym wcześniej artykule.

  Wiemy wiec do kogo należy się zwrócić z roszczeniami finansowymi.
  Suwerenne władze Polski powinny zaskarżyć o grabież właścicieli marionetek i zażądać stosowanych odszkodowań. Będą to setki miliardów dolarów.
  (właściciele marionetek … Izrael, USA, Watykan, MFW, Soros…Watykan)
  Same marionetki (te które firmowały antypolskie decyzje w głosowaniach, w podpisach prezydenckich) powinny zostać skazane za zdradę narodu Polskiego i pozbawione zgromadzonych na zdradzie narodowej majątków oraz pozbawione wszelkich praw publicznych.
  No ale najpierw Polska musi odzyskać niepodległość, dopiero potem możliwe będzie domaganie się sprawiedliwości od grabieżców.

  Mafia żydowska ciągle domaga się odszkodowań.
  Wolna Polska powinna domagać się odszkodowań od tej mafii też.
  Winy są ewidentne i łatwe do udowodnienia w niezależnych sądach.
  Akty wrogiego przejęcia majątku powinny być z mocy prawa unieważnione.
  itd.. itp.

  Oczywiście wiem że bandyci wyciągną jakąś pałę i zagrożą „morda w kubeł bo w mordę”. Wiemy już że tak działa „zachodnia demokracja”.
  Nie będzie łatwo.
  Węgry i Grecja już próbują działać w tym stylu (heroiczne działania, ogromna odwaga).
  Putin w Rosji też realizuje taki program (ten to przynajmniej ma czym się przed bandytami bronić).

 8. Poteżny wybuch na Słońcu zapowiadany jest na 2016 r. swoja siłą będzie przewyższał 10 krotnie obecnie najsilniejsze wybuchy. Czy będzie powszechny blackout zobaczymy, myślę że to ominie Polskę.

Comments are closed.