Alternews – 13.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

31 thoughts on “Alternews – 13.05.2015

 1. Warto pochylić się nad tym artykułem…
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jow-y-betonowanie-zydo-systemu-iii-rp-2015-05
  czy my polacy nie przeżywaliśmy już w historii zmian, które potem odbiły się dla nas czkawką ? Dopóki nie przeanalizujemy przyczyn, które nas doprowadziły do sytuacji, w której obecnie jesteśmy, daremne jest grzebanie się w skutkach, które są dla wszystkich widoczne. Nic tym nie zmienimy. Trzeba „wypalić raka”,który nas toczy, dopiero wtedy uzdrowimy Polskę inaczej znowu nas przechtrzą. Przyczyny, analiza przyczyn została uniemożliwiona „grubą kreską”. Żydoreżim się „okopał” i obecnie podsuwa nam zmianę, która w istocie nic nie zmieni, a polacy znowu pozostaną z ręką w wiadomym naczyniu. System referendalny-tak. JOW-y nie.

  1. „Trzeba wypalić raka” Nie tak łatwo „wypalić raka” rak się okopuje od 25 lat.
   Rak ma praktycznie wszystkie mechanizmy państwa w swoich rękach.
   Rak ma resorty siłowe gdyby ktoś chciał siłą, Rak ma sądy i prokuratorów gdyby ktoś chciał dochodzić praw drogą sądową, Rak ma konstytucję, ordynację wyborczą i swoich urzędników na kierowniczych szczeblach wszystkich ważnych struktur państwowych gdyby ktoś chciał zmieniać system od środka lub drogą wyborów, Rak ma media gdyby ktoś chciał nawoływać do zmian, Rak ma służby specjalne gdyby ktoś jednak wyrwał się spod kontroli Raka (jak np Lepper i paru innych).
   Rak ma w ręku praktycznie cała gospodarkę i może kiedy zechce i kogo zechce zniszczyć ekonomicznie.
   Rak ma w ręku szkolnictwo i produkuje tylko nieszkodliwe dla raka jednostki (niedokształcone).
   Rak jest totalitarny (wielonarządowy, wszechobecny w kręgach decyzyjnych na każdym istotnym szczeblu).

   Samego raka jest może z 0,5% społeczności Polskiej ale Rak ma sługusów na stołkach w ilości z 10% którym dobrze płaci, Rak ma nadto ok 10 % niewolników w mundurach których szkoli wg programu najemników do zabijania każdego kto zostanie wskazany jako cel (odpowiednik kapo w obozach koncentracyjnych).
   Jedyny obszar w którym Rak musi konkurować słowem z innymi to internet.
   Ale to dużo za mało a Rak już teraz rozpracowuje wszystkich którzy mają inne niż rak poglądy i szuka rozwiązań by ograniczyć możliwości internetu.

   Ostatnie wybory były pewną szansą. Szansa została zmarnowana. Nic się nie zmieniło, być może zmieni się kukiełka o imieniu Bronek na kukiełkę o imieniu Dudek, obie wżenione w rakowe rodziny a więc zachodzi pytanie czyje interesy reprezentują Polaków czy swoich rodzin ? Ich dzieci nie będą Polakami będą Rakami zgodnie z ich prawami wywodzącymi się z religii.

   Jedyna szansa oczyszczenia Polski z Raka to wprowadzenie parytetu narodowego we wszystkich władzach na każdym szczeblu.
   Tyle że raka trzeba zidentyfikować bo teraz udaje że go nie ma a przecież jest.

   Gdyby we władzy było 0,5% raka i 90% Polaków (reszta to inne, dużo mniej szkodliwe narodowości) to taką władzę można by nazwać władzą Polską w Polsce.
   Ale jak mniejszość 0.5% rządzi 95% narodu to takiego kraju nie można nazwać demokratycznym, to wprost obca dyktatura nad narodem Polskim.
   Jak 90% gospodarki należy do 0,5% mniejszości i jej zagranicznych braci to taki kraj nie jest suwerenny gospodarczo (taki status mają kolonie).
   Jak każdy minister spraw zagranicznych należy do 0,5% mniejszości to taki kraj na forum zagranicznym reprezentuje interesy tej mniejszości a nie narodu Polskiego.

   Tak było pod zaborami i tak jest po 89r.
   Tylko pod zaborami Polska miała nadal swoją gospodarkę a teraz i tego nie ma.
   Pod zaborami podatki były dużo niższe niż obecnie.
   Pod zaborami ludność Polska była traktowana równi z ludnością zaborców
   a teraz Polacy są skrajnie dyskryminowani finansowo, możliwościami awansu, dostępem do służby zdrowia, bezrobociem….
   Pod zaborami Polacy nie byli tak zgnojeni jak obecnie za „wolnej”, „najjaśniejszej”, „solidarnej” .

   A wszystko to Polska zawdzięcza solidaruchom i KK z JPII na czele.
   I to tylko ich wina bo obca agentura (Rak) to obca agentura dla nich patriotyzm to dyskryminowanie i ograbianie Polaków. To Polacy powinni się temu przeciwstawić a oni nie tylko się nie przeciwstawili ale gorąco poparli „Raka” i zawzięcie rozwalali własna gospodarkę strajkami i dywersją gospodarczą.
   I do dzisiaj szczerze nienawidzą nie „Raka” ale tych którzy próbowali nie dopuścić Raka do władzy w Polsce i nie dopuścić do zniszczenia Polskiej gospodarki pobudowanej przez Gierka.

   Czy naród o takiej mentalności (ta część narodku nazywana jest solidaruchami czyli ludem przykościelnym) jest w stanie wybić się na niepodległość ?
   Nie ma takiej możliwości, za ciasne umysły, za bardzo uczesane przez ambonę i przez propagandę Raka) .
   Naród musi się najpierw wyzwolić od KK i wtedy jasność umysł wróci.
   Na to potrzeba pokolenia… a nowe pokolenia są przez Raka wyciskane , wywalane, wypychane na emigrację, na zmywaki, na tułaczy los po obcych krajach.
   A stare pokolenia się właśnie kończą wymierają za sprawą raka coraz szybciej (odcięcie od służby zdrowia, na głodowych emeryturach).

   System zniewalania Polski i Polaków funkcjonuje doskonale.
   Za 20 lat Polaków będzie o połowę mniej.
   Wszystko co Polacy zostawiają po sobie przejmuje Rak.
   I tak od 89r Rak toczy Polskę, która lata rozwojowej wolności ma już za sobą.

   1. Ja myślałam że Kukiza prowadzą i że jest on nieświadomy podłej roli jaką odgrywa w dobiciu własnego(????) narodu (klezmerzy, ostre odcięcie się od antysemitów, nachalne reklamy żydomediow)
    Po wyborach ostro zgromił swojego darmowego reklamodawcę TVN, który nie zrażony afrontem nadal stręczy swojego pupila.
    To znaczy, że doskonale wie o co chodzi, durny ludek kupił reklamę a teraz durny ludek kupi święte oburzenie na „złe”media.
    A teraz wesoło pobekując kierdel owiec kieruje się ku świetlanej przyszłości. Gratulacje.

   2. No sama teraz widzę brak konsekwencji – najpierw „aka – daremny trud” a potem sama zadałam sobie trud i coś napisałam 🙂
    Ach te emocje – jeszcze całkowicie nie opadły 😉

 2. Panie Januszu, przyrost głosujących wynika z faktu, że my za granicą mogliśmy do 7 maja rejestrować się w zagranicznych Obwodowych Komisjach Wyborczych. Wszystkie głosy z zagranicy są przypisywane Warszawie. W obecnych wyborach bierze udział rekordowa liczba polaków mieszkających za granicą. Ja zaobserwowałem ponad 2,5 – krotny, wzrost w porównaniu z poprzednimi Wyborami Prezydenckimi. Inne przyrosty w Polsce można przypisywać migracji wewnętrznej młodych ludzi (np.studentów). W Małopolsce studiuje ponad 200 tyś. studentów, duża część z nich poza miejscem zamieszkania. Zagranicą ogółem wygrał Paweł Kukiz 38,36% , uprawnionych do głosowania (czyli ci co zechcieli się zarejestrować) 196204 osób, Frekwencja 84,39 % http://prezydent2015.pkw.gov.pl/320_Zagranica
  Pozdrawiam z Islandii.

  1. A co myślisz o tym, że zdjęcia wypełnionej karty do głosowania pojawiły się w internecie tydzień przed wyborami ? -http://telewizjarepublika.pl/wypelniona-karta-do-glosowania-tydzien-przed-wyborami-glos-oddany-na-prezydenta-komorowskiego,19733.html

 3. Potwierdzenie znanego przecież faktu.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szewach-weiss-potwierdza-wojtyla-papiezem-zydow-2015-05

  Czyje interesy reprezentował JPII a kogo robił w przysłowiowego konia ?
  Po interesach to poznacie.

  I o tym ciągle piszę, bo solidaruchy nadal nie przyjmują tego do wiadomości.
  To ciężka orka na intelektualnym ugorze.
  Ale mam nadzieję że na tym ugorze w końcu coś zakiełkuje, jakiś pierwszy, nieśmiały zwiastun przyszłej wolności.
  Jak na razie dominują kolczaste chwasty.

 4. Ogłoszenie wyników wyborów 🙂

  Jedno jest pewne i powodem że, nie życzyła bym nawet wrogowi jakich nie mam, by w tym układzie Pan Paweł był posłany jak jagnię między wilki, nawet gdyby był lwem w co nie wątpię. To trochę tak jak w filmach gdzie tajny agent infiltruje środowisko przestępcze, trwa to nie kilka dni, a lata całe, w między czasie dzieje się mnóstwo prywatnych dramatów, niezauważenie człowiek się zmienia i nawet jak rozsadza w końcu układ od środka i przychodzą nowe wilki, gorsze od pierwszych, sam wychodzi z tego pokiereszowany jak wrak o ile przeżyje. Film filmem ktoś powie, ale Pan Paweł nie musiał by grać drania. Nie mniej i tak wchodząc w ramy systemu, ograniczeń swojego urzędu, skazany na kompromisy i mniejsze zło w imię wyższych być może wymykających się celów, cokolwiek chcąc uzyskać musiał by być lepszym graczem niż Oni sami całą watahą, lub po prostu być nieskuteczny odwalając robotę za nas i, i tak w końcu nie móc sobie spojrzeć w twarz. … Przez nas. Więc w moich oczach Pan Paweł Wygrał, a i tak zawsze mówię że Wybrani są Wszyscy i Każdy z nas na swoim podwórku, pod dachem Serc 🙂 Nic więcej nie potrzeba bo to jest Potęgą niezmierzoną. A tego nic nie przebije i nie będzie wymówek.

  Nie liczyła bym też na Pana Putina zbytnio jak wielu, bo jak wiadomo, podmienić kogoś czy przeprogramować nawet, to nie jest wielki problem, a pokojowa fakty, od czasu rzekomej tak zwanej choroby Pana Putina tego jeszcze jaki był taki był Prawdziwego zaraz po pojawieniu się nowego niebo nad Rosją się uspokoiło i dziwnie uwaga świata zaciągnęła burzowe chmury nad Polskę, Rosja zdaniem Szarych eminencji już nie jest zagrożeniem, a cichym jeszcze sojusznikiem NWO, gdzie od wieków chodziło o Polskę. Przy czym zaznaczam że Bracia Rosjanie też są Wszyscy Wybrani, jak i Niemcy i Amerykanie, Izraelici i … I każdy Człowiek na tej pięknej planecie a to jest Potęga jakiej nic nie przemoże, bastionem naszych serc i umysłów. 🙂 Gdzie szarym eminencjom jeśli nie damy nad sobą mocy Mamonowi i nie sprzedamy się a odnajdziemy piękno jakie jest naszym Bogactwem niezmierzonym, pozostanie się tylko ewakuować z tej planety w pośpiechu, gubiąc krętki z tornistra. Więc też bym się niczego nie bała 😛

  Podsumowując, nie ma co zwalać za los narodu i każdego z Nas z osobna odpowiedzialności na jakiegoś kogoś, czy z Polski, czy Wschodu lub może Zachodu a może i wysokości i jak kto woli jakieś władze i zwierzchności, tylko po to by nie zadbać o własną strzechę. Powtarzam każdy z nas jest Wybrany w tych wyborach i już jest Zwycięzcą swego losu i kroplą w oceanie zmian na co-dzień i w każdym uśmiechu, przyjaznej dłoni. Do tego nie potrzeba nam nic prócz siebie, i nic prócz nas tego nie ma mocy zmienić. … 🙂 I to jest wynik wyborów na Przywódcę, Moje gratulacje Wszystkim 🙂 Wierzę że potrafię jak i Każdy z Was mądrze Rządzić i dokonywać słusznych wyborów, jeśli tylko zachowam w sobie tę iskierkę, jak każdy z nas. Na ile kto udźwignie, od spraw własnych, małych i większych, aż po Społeczność (tak społeczność bo społeczeństwo jest nazbyt radykalne i zmierza do ujednolicenia co utrudnia czerpanie z potencjału) 🙂
  Jeszcze raz, Moje najserdeczniejsze Gratulacje 🙂

  SeJa

  Ps.Trzecia Świątynia.

  1. Świątynio, ja tez gratuluję wszystkim wyniku 🙂 młodzi ludzie którzy głosowali na Kukiza, zmieniają Polskę, to czas zmian, za pół roku w wyborach Kukiz z olbrzymią armią mogą już rządzić w Polsce. Czas zmian, najmlodsi maja decydujący glos, to bardzo raduje, brakowalo tego w poprzednich latach, tylko czy te zmiany, naprawią Polskę czy będzie to kolejny pis i po? kukiz i korwin koalicja, 2 sily w Polsce, albo opozycja…? czyzby? kukiz to dobry czlowiek, tylko czy dobry polityk? moze tak, polityka potrzebuje dobrych zaufanych ludzi, zmarl lepper i oleksy przyjdzie pora na starsze pokolenie, to nie uniknione ze w polsce zaczną rządzic mlodsze roczniki, mam nadzieje, ze wyniesli z poprzedinch rządów wnioski… pozytywne wnioski, gdzie przeważy dobroć serce i rozum, nad kłutniami, Pan Duda lub PAn Komorowski będzie Prezydentem, żeby tylko nie zwariowali, bijąc się o ten stołek. Wierze ze kogokolwiek wybiorą wyborcy, bedzie to osoba ktora doceni ze mlodzi ludzie nadciagaja! trzeba im otworzyc droge do szczescia, nie szachować. Trzeba zmian swiatowych w polsce, bysmy byli zjednoczonym narodem, juz czy zauwazyliscie nie mówi sie o zjednoczeniu narodu, ciagle jakies podmiotowe sprawy. Ostatni raz zjednoczylismy sie po katastrofie Smolenskiej a i tak nie trwalo to dlugo, bo pustka i podział sprawily, ze znow stalismy sie ufoludkami w tym narodzie, odlutkami, zamach, wybory, niezgoda, powiedzcie czy wreszcie tvn i inne telewizje bedzie pokazywalo kukiza i korwina zamiast sld i psl. Te dwie partie powinny byc tylko zapleczem ekstraklasy. Cieszmy się, bo zwycięzaja dobzi ludzie, mysle ze po i pis równiez przestana za 5 10 15 lat istniec, to bedzie zupełnine inna Polska. Cieszmy się 🙂

 5. witam. Jak nie kijem ,to go batem,a nadal NIEWOLNIK w niewoli!!!!!!!! Zastanawiam sie te zabawy matrixa ????? ha ha ha . Postaanawiam-zaprzestaje stukac w klawisze byc moze jeszcze ktoregos dnia postukam??? Moj punkt widzenia na to co mamy to: TELEPATIA DLA KAZDEGO -SAMOKONTROLA-BYCIE ODPOWIEDZIALNYM ZA SIEBIE -WDZIECZNYM ZYCIU-KOCHAJACYM SIEBIE I WSZYSTKO-AKCEPTUJACYM -STARANIE SIE /przez 24 godziny na dobe bycie swiadomym/- KORZYSTNEGO 3X win /wygrywam ja -wygrywasz ty -wygrywamy MY/ To taka bajka . Uwalnia to nas od pieniedzy -BANKOW-POLICJI -WOJSK -SADOW -RZADOW itd.itp. A ta bajka zanim zaistnieje to ???????????? dziekujemy

 6. Piana z mózgu . Przykro mi , Panie Januszu , że pańskie emocje wzięły górę nad rozwagą. Pozdrawiam.

 7. Znalezione w komentarzach na AdNowum
  Kto steruje pokojową Ukrainą (to z nimi oficjalna Polska „się głęboko przyjaźni”.
  (Bronek i Dutek też a nawet zwłaszcza… Kukiz także).
  Wnioski wyciągać samodzielnie.


  Witam i jak zwykle dzięki za analizę i wieści z frontu.

  Ciekawa i wymowna informacja:

  ” Senator McCain został oficjalnie członkiem zespołu doradczego ds. reform na Ukrainie, na czele którego stoi były prezydent Gruzji Saakaszwili ”

  Do zespołu, którego celem jest wspomożenie prezydenta Poroszenki w reformowaniu Ukrainy również należą: Niemiec Elmar Brok, Szwed Carl Bildt (znany jako fanatyczny neokonserwatysta), Słowak Mikulas Dzurinda i Litwin Andrius Kubilius.

  Jak widać jest to towarzystwo charakterystyczne, składające się z osób o wykrystalizowanych „konfrontacyjnych” poglądach na czele z agentem CIA ściganym gruzińskim listem gończym Saakaszwilim i arcy-jastrzębiem McCain’em. Można zatem łatwo się domyślić w jakim kierunku będzie postępowało „reformowanie” Ukrainy

  http://rt.com/news/258389-saakashvili-mccain-ukraine-advisors/

  Liked by 2 people
  azazel44 , Maj 14, 2015 at 10:48

 8. Przyrost głosujących w mazowieckim jest podyktowany tym, że jest to województwo napływowe – szczególnie Warszawa – część mieszkańców głosowała w/g zaświadczenia. Ot cała sensacja/spisek…

   1. Lilka a umiesz ty czytać ze zrozumieniem ?
    Przeczytaj artykuł na który się powołujesz jeszcze raz powoli.
    Albo dwa razy (tyle razy ile ci potrzeba do zrozumienia).

    Tam autor dowodzi że to żydzi reprezentowali stronę solidarnościową a nie komuchy.
    To kto do tego doprowadził ? Komuchy czy naiwne a wręcz głupie solidaruchy.
    Kto wystawił taką (żydowską) reprezentację solidaruchów ? Komuchy?
    To Solidaruchy wystawiły swoją reprezentację w postaci drużyny żydowskiej.
    To mafia żydowska jest problemem Polski a nie komuchy (komunizmu w Polsce nigdy nie było).

    Jak nie zrozumiesz przyczyn choroby to nigdy nie postawisz trafnej diagnozy.
    To nie jest tak że patriotyzm jest tylko w kościele na mszy.
    A jak ktoś nie chodzi do kościoła to już nie może być patriotą.
    Taka mentalność to robota propagandowa KK a ty jesteś jedną z ofiar tej propagandy.

    Przeczytaj artykuł jeszcze raz … powoli.

   2. artykuł który zamieściłam miał dowodzić że to stary komuch – w PZPR od 1950 r. Reszta to interpretacja mainstreemu. Fakty jakie były i jakich skutki ponosimy do dzisiaj to to, że stare partyjne komuchy wieloletni członkowie PZPR przejęli władzę po 1989 i pod nazwą „solidarnościowcy” zrujnowali Polskę.

 9. witam .moze zaprzestlibysmy wyciaganiem starych doswiadczen -przeszlosci to rujnuje i dziala tak jak POPIS???????????? zyjemy idzialamy w TU I TERAZ I TYLKO TO SIE LICZY -OBUDZCIE SIE I ZACZNIJCIE TAK DZ\IALAC to taka moja prosba i dziekujemy

Comments are closed.