Alternews – 13.11.2013

Alternews – prowadzą Janusz Zagórski i Paweł Nogal.

8 thoughts on “Alternews – 13.11.2013

 1. Jeżeli poziom agresji wzrasta z roku na rok to generujący ją rząd w końcu doczeka się kastracji. Przykręcanie śruby nie będzie trwało w nieskończoność. To jakaś paranoja. Takie zachowanie świętej władzy działającej w chirurgicznych rękawiczkach i przyklejonymi uśmiechami wzbudza pierwotny i naturalny odruch jakim jest agresja. Nie każdy uwielbia takie sado maso, w nieskończoność ograniczenie się, zaciskanie pasa i wmawianie sobie konieczność takiego stanu. Cejrowski z którym w większości spraw się nie zgadzam po prostu mówi co myśli a mnie G obchodzi co Putin sprytnie uknuje w odwecie na słowa jakiegoś polskiego dziennikarza. Może wywoła wojnę a my ze strachu zabijemy Cejrowskiego? Bez jaj panowie. W ogóle G mnie obchodzą komentarze z całego świata. Ich tu nie ma, nie czują tego rodzaju oszustwa co my, ich komentarze są manipulacją w której nie zamierzam się babrać. To rodzaj zsynchronizowanej hipnozy mającej na celu zastąpienie smutnej prawdy iluzją spokoju. Bardziej mnie obchodzą skutki tajfunu na Filipinach niż roztrząsanie co kto powiedział na temat płonącej budki w jakiejś zasranej gazecie.

 2. Ta jak w przypadku katastrofy smoleńskiej trzeba brać pod uwagę różne hipotezy, tak i w sprawie tajfunu na Filipinach.
  Mam tu bardzo radykalne podejrzenie, ale jakoś mi się łączy parę spraw…
  Konferencja Klimatyczna z mocnym lobbingiem na urobienie opinii o konieczności walki z CO2 i ociepleniem klimatu – w imię interesów. Zyskali mocny emocjonalny argument. Przypadek? Jak wiemy z ukrytej historii świata – władcy nie przebierają w środkach.

  Ci władcy świata podobno kooperują z ciemnymi siłami zewnętrznymi, np. z reptylianami.
  Skądinąd słyszymy, że tym ciemnym siłom, u kresu swego panowania, coraz bardziej brakuje życiowej energii a są nią negatywne emocje bólu, strachu, beznadziei, itp.
  Wywołanie kataklizmu jest środkiem aby sporo tej negatywnej energii pozyskać.

 3. Astre pisze:
  To przechodzi już ludzkie pojęcie !
  Raport NIK – czyli jak rząd (z nazwy) PO skutecznie prowadzi do ruiny Polskę.

  Kolego wiesz ile ja takich tytułów za różnych rządów czytałem. Od 20 lat gazety tę ruinę wieszczą. Nie ma się co fascynować już tym.

  Bob więcej tych linków nie miałeś? Po co je zamieszczasz? My już dawno z tym obeznani jesteśmy.

Comments are closed.