Alternews – 13.11.2015

Alternews przygotował nasz korespondent z Berlina – Jerzy.
Poniżej linki źródłowe,  do których odnosi się Jerzy w drugiej części swojej korespondencji:

https://daserwachendervalkyrjar.wordpress.com/2015/11/13/das-grosse-geheimnis-der-bucegi-berge-i/

http://stateofthenation2012.com/?p=22112

http://humansarefree.com/2010/11/another-true-history-chapter.html

http://transinformation.net/das-grosse-geheimnis-der-bucegi-berge-i/

29 thoughts on “Alternews – 13.11.2015

 1. Przyjmowanie emigrantów – powiedział MAN (Minister Antoni M.) MON – nie może być kontynuowane. Nasze służby specjalne, których według mnie stan jest tragiczny – nie pozwala na skuteczną selekcję imigrantów i eliminację potencjalnych terrorystów przez co zapewnienie bezpieczeństwa Polakom byłoby niemożliwe.
  http://pikio.pl/macierewicz-polska-nie-przyjmie-imigrantow/

   1. SeJa – fajnie że jesteś. Już myślałem że Cię co zezarło…
    A te komory o których mówi Jerzy w drugiej części programu to zapewne są komory Wingmakers. Szczególnie że ten wyświetlony hologram wydaje się zgadzać z tym co można poczytać na temat Wingmakers. No i te zabezpieczenia… Jeśli oni naprawdę to odkryli, to można się spodziewać, że jeszcze sporo tych komór zostało do odkrycia, bo są po całym świecie rozrzucone.

   2. Jestem wyjątkowo przez 10 minut, ale raczej szukaj mnie tam gdzie zapowiedzieli Życzliwi 🙂 Nie oglądam też materiałów z nTV bo mnie faktycznie wcięło… 😉 . Kliknij w linka tam jest szersza nieco odpowiedz.

   3. Nikt 🙂 to stan …naturalny SS do którego same się doprowadzają aby być państwem w państwie (myślałem że się rozumiemy… 😉 ,tak pisałeś

 2. Trudno się nie zgodzić z Macierewiczem w tej kwestii.
  W innych można się nie zgadzać zwłaszcza w kwestii smoleńskiej.

  Z ludźmi nie można się w ogóle zgadzać lub nie zgadzać.
  Jest tyle spraw, problemów, płaszczyzn i w każdej trzeba do rozstrzygać osobno.

  Dlatego partyjniactwo jest złe groźne bo wymaga popierania partyjnych liderów we wszystkim i niezależnie od własnych poglądów a partyjni liderzy tego wymagają, opornych eliminują.
  Wniosek z tego że partyjnymi dołami mogą być tylko mierni ale wierni.
  A mierny to lojalny głupek.
  A nikt nie chce żeby państwem rządziły głupki a za PO tak było za PIS zobaczymy.
  Wiemy że Prezes nie toleruje odmienności poglądów.

 3. Proszę coś więcej na temat tego odkrycia w Ruunii. Może tłumaczenie tej strony z załącznika na polski

 4. Terroryści to też ofiary organizatorów terroru. Każdy może zostać terrorystą to kwestia systemu, prawa i pieniędzy (korzyści) a nie samych biednych „terrorystów”.
  Tacy są ludzie (nie wszyscy ale wystarczająca ilość by stworzyć masowy terroryzm).

  Wystarczy zorganizować system oparty na jakiejś ideologii który nagradza, premiuje mordowania jakiej kategorii ludzi, których trzeba ciężko oskarżać o winy przeciw pomyślności tych lepszych.

  Na przykładzie holocaustu … Naziści stworzyli taki system w którym żydzi byli winni nieszczęść Niemiec (to akurat była prawda choć nie ścisła) i w związku z tym państwo nazistowskie przyjęło prawo które stygmatyzowało, ograniczało i dyskryminowało żydów.
  Potem na terenach podbitej Polski to prawo zaostrzono do poziomu że każdego żyda trzeba albo zabić na miejscu albo odstawić na gestapo (lub na polską granatową policję).
  Każdemu który tego prawa nie wykonywał i np ukrywał żydów groziła natychmiastowa śmierć a za zabicie żyda lub jego zadenuncjowanie dostawało się nagrodę i można było przejąć jego majątek.
  Takie było prawo. W takich warunkach wielu „prawych” obywateli jedni ze strachu inni z chciwości (nagroda, majątek) jeszcze inni z pobudek ideologicznych (religia, katolicyzm) lub jakiejś mieszanki powyższych „uczuć” dokonywali zbrodni na żydach.

  Dokładnie taki sam mechanizm tworzony jest na rzecz innych interesów międzynarodowych. Taki system stworzono w Czeczenii gdzie nagradzano mordowanie Rosjan, taki system stworzono na Ukrainie gdzie płacono wysokie nagrody za mordowanie Rosjan pomijam już żołd.

  Dokładnie taki sam mechanizm stworzono przy każdej kolorowej rewolucji (nagradzanie finansowe, medialne a potem stołkami walczących z legalnym rządem który organizator zamachu postanowił obalić).
  Państwo islamskie działa dokładnie na takiej samej zasadzie. Jest ideologia (niewierni), są pieniądze na walkę (opłaca się), są dodatkowe atrakcje (niewolni seksualne), są dodatkowe nieograniczone zarobki (grabieże), jest też motyw winy, wyciszany bo to zachód jest winny nieszczęść arabów (odpryski tej motywacji to akcje na zachodzie).
  Jednym słowem ktoś zorganizował Syryjczykom holocaust.

  Gdyby w Polsce PIS wprowadził zasadę że komuchy to zbrodniarze, każdego komucha trzeba zabić za co jest nagroda państwowa oraz można przejąć jego majątek a za ukrywanie komucha grozi śmierć (bo to zdrada) i tortury (bo przecież tortury są uzasadniona wyższym interesem społecznym) to jak myślicie jaka część pokojowego, moralnego społeczeństwa Polskiego zabrała by się za tropienie komuchów by zarobić, ze strachu, dla satysfakcji…dla sławy ?

  Dokładnie taki sam holocaust można zorganizować w każdym kraju na świecie.
  I może on dotyczyć łysych, grubych, chudych, kobiety, ciemnej karnacji, białej karnacji, mądrych, głupich .. co kto chce to tylko kwestia mediów czyli propagandy i prawa.

  Jak widać prawdziwymi zbrodniarzami nie są te pionki które poddają się takim regułom i je realizują zgodnie z prawem ale zbrodniarzami są twórcy takiego prawa i media które takie prawo uzasadniają ideologicznie no i oczywiście ci którzy taki system prawny wymyślają.

  Twórcą idei likwidacji żydów był Hitler twórcami zbrodniczego prawa naziści, wykonawcami byli zwykli mali ludzi a ofiarami żydzi.

  Warto się teraz zastanowić nad tym kto jest twórcą idei innych holocaustów,
  kto ustanawia prawa pozwalające malutkim dokonywać tych innych holocaustów, kto finansuje te holocausty. (pojęcia holocaust jest w znaczeniu zbrodniczej czystki etnicznej lub innej na dużą skalę).

  Proponuje kilka tematów do przemyślenia (kto jest autorem, kto ustanawia prawa, kto daje propagandę…kto finansuje, jakie korzyści dostają malutcy zmanipulowani mordercy).
  Czeczenia (czystki na Rosjanach), Jugosławia (czystki na Serbach), Kosowo(czystki na Serbach) , Irak (czystki w dwie strony na sunnitach i szyitach wzajemnie), Libia (czystki na zwolennikach Kaddafiego), Syria (czystki na zwolennikach Asada).

  Moje wnioski są takie.
  We wszystkich powyższych przypadkach autorem jest Ussrael, wykonawcami w sensie stanowienia zbrodniczego prawa lokalne marionetki, oprawa medialna to mafijne media.

  Hitler był po prostu jednym z wielu takich „ideologów”. W historii od tej najdawniejszej aż do czasów nam współczesnych pełno jest identycznych mechanizmów prowadzących do masowych zbrodni przeciw ludzkości, pełno jest takich ideologów.

  Walka z terroryzmem powinna się więc koncentrować na twórcach takich mechanizmów a nie być pozorowana przez ganianie za tymi małymi zmanipulowanym ludzikami którzy robią to dla zysku, ze strachu, z biedy, z pobudek wciśniętych im to ciasnych główek ideologii…itp.

  Tymczasem z tymi ludzikami walczą twórcy tego terroryzmu ich ideolodzy, ci co finansują te zbrodnie. Walczą oczywiście w sposób udawany a ich służby specjalne szkolą, zbroją, finansują i organizują kolejne oddziały terrorystów.

  Hitler przy współczesnych autorach seryjnych holocaustów to człowiek wręcz uczciwy działający pod własnym nazwiskiem nie ukrywający się w cieniu, nie udający kogo innego , nie udający miłośnika praw człowieka i innych praw wszelakich.
  Hitler nie był kłamcą, choć był zbrodniarzem, dzisiaj mamy takich samych zbrodniarzy a do tego szokująco obłudnych, zakłamanych i bezczelnych do tego.

  Tu pojawia się wątek zakłamania współczesnych „elyt” tzw zachodu.
  Już mi się nie chce pisać. To zadanie do samodzielnego przemyślenia.

  Np w kontekście głośnych aktów terrorystycznych warto zastanowić się co pisały ówczesne media zachodnie, co wygadywali politycy zachodni.
  – szkoła w Biesłanie
  – zamach na teatr w Moskwie,
  – bombardowania Jugosławii
  – wypędzenie Serbów z Kosowa
  – spalenie żywcem ludzi w Odessie
  – strącenie MH17
  – zamach w Nowym Jorku (WTC)
  – zamach w Londynie
  – zamach w Madrycie
  – zamach na żydowską gazetę w Paryżu
  – ostatnie zamachy w Paryżu.

  Jak widać Jedne zamachy bardzo cieszą zachód a inne wywołują straszliwy ajwaj.
  Z takimi „przyjaciółmi” trzeba baaaaardzo uważać.
  Słowo „przyjaciel” chyba nie jest tu na miejscu.

  Kto dzisiaj walczy z twórcami światowego terroryzmu ?
  R… , Ch…, I… itp

 5. Bardzo trafiony „mem” odnoszący się do moralności tzw zachodu w tym polskojęzycznych mediów i „elyt”.

  https://www.facebook.com/NonsenseInstitute/photos/a.236913076441517.60959.236905026442322/750583858407767/?type=3

  Czy ludzie o takiej mentalności, moralności powinni rządzić Światem (zachodnim) ?
  Warto by tę moralność (wolnego świata) zestawić z moralnością obecnych przywódców takich „dyktatur” jak Rosji, Iranu, Chin, Białorusi, Węgier oraz zamordowanych już przez „demokrację” przywódców Jugosławii, Iraku, Libii.
  Warto się zastanowić w którym miejscu na tej mapie lokuje się moralność solidaruchów ?

  Nie macie wyrzutów sumienia głosując na takie „elyty” ?
  Ja nie mam wyrzutów sumienia bo na nich nie głosuję.
  To wasze głosy czynią z nich „elyty” i dają im siłę.

 6. New Minister MON zakpił w Brukseli z Brukseli 🙂
  Powiedział to językiem dyplomatycznym brukselskim (z którego „nic” nie wynika 🙂
  cyt: ‚Polski rząd jest gotowy na nieograniczone rozmowy w sprawie pomocy militarnej dla zaatakowanej Europy w Paryżu’
  (Kopaczowa gdyby była wciąż królową, poleciała w te pędy ze szmatą pod Warszawę na poligon myć czołgi…po telefonie od Donalda T.)
  W języku ludzkim znaczy to tyle co: Możemy pogadać, najlepiej w nieskończoność, ale wojsk polskich na bój nasz ostatni iz ISIS wysyłać nie będziem! 🙂
  Jak ktoś chciał wielkiej, silnej, suwerennej Polski, to może się już wstępnie kopnąć (Majestic 😉 piętami w du*ę , taki żarcik, dla towarzystwa mogę się też kopnąć (żeby nie było, żaden ze mnie patriota, tylko taki że jestem Polakiem, bo muszę nim być, mieszkam tu i jestem skazany na decyzje rządu.
  Może trochę inaczej z tym…”patriotyzmem”. Jakiś we mnie jest, natomiast zdecydowanie mnie nacjonalizmu.
  Nacjonalizm i patriotyzm (dla tych którzy nie odrobili lekcji, albo za bardzo wsłuchali się w mainstreamową narrację-nagonkę od lat na narodowców z Ruchu Narodowego, że to nacjonaliści…czyli faszyści) to bliskie sobie pojęcia. Patriotyzm jest jakby uczuciowym wyrażeniem się nacjonalizmu.
  Nacjonalizm nie ma nic wspólnego z faszyzmem (faszyzm obecnie jest w Korei Pn, w Chile za Pinocheta, nie wiem jak tam teraz, ale chyba nie za wesoło wciąż; był do wczoraj mini-faszyzm w Polsce i jest na Ukrainie)

 7. Znane od jakiegoś czasu fakty”
  „~zibi do ~topgun: Zbigniew Brzeziński do Putina: „Przestań atakować NASZĄ Al-Kaidę, albo będzie III wojna światowa.” Zdumiewające potwierdzenie Zbiga: Al-CIA-da jest amerykańska. „Obecność rosyjskiej marynarki i lotnictwa w Syrii jest zagrożona, odizolowana geograficznie od ojczyzny” – napisał Brzeziński. „One mogą zostać rozbrojone, jeśli będą prowokować USA”. Potwierdzenie byłego doradcy ds. bezpieczeństwa USA, Zbigniewa Brzezinskiego, że Waszyngton powinien wziąć odwet na Moskwie za rosyjskie ataki na amerykańskie „aktywa” w Syrii, to przyznanie się do roli Ameryki w kryzysie syryjskim, mówi amerykański badacz z Wisconsin. Dr. Kevin Barrett, członek – założyciel Sojuszu Muzułmańsko-Żydowsko-Chrześcijańskiego Muslim-Jewish-Christian Alliance, powiedział to w wywiadzie telefonicznym dla Press TV komentując najnowszy artykuł Brzezińskiego o Rosji w Financial Times. Brzeziński poradził prezydentowi Obamie by spróbował rozbroić Rosjan, jeśli będą nadal atakować wyszkolonych przez CIA bojowników w Syrii. zwiń”

  Na tym tle warto zapytać czy teraz Francuzi też koordynują z USA swoje bombardowania by przypadkiem nie zaszkodzić „amerykańskim aktywom w Syrii” ?

  Pytanie trudniejsze.
  Czy organizatorzy i wykonawcy zamachy w Paryża to też „amerykańskie aktywa” ?
  I czy te „aktywa” działały na rozkazy USA czy też urwały się z łańcucha ?
  Podobne pytania dotyczą planistów i wykonawców zamachu bombowego na Rosyjski A321 .
  Mam nadzieję że poznamy odpowiedzi na te pytania.

  A wszystko warto widzieć w kontekście znanej prawdy, że USA to kolonia jednego mikroskopijnego bliskowschodniego „mocarstwa” atomowego.

 8. Od kilku dni zastanawia mnie jak przyrównać obecną sytuację/Polski/wokół nowego rządu, która porównywana jest (większościowe przejęcie władzy w sejmie, styl, narracja polityczna etc) do pierwszej takiej sytuacji od 25 lat…
  Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z okresem „wyzwolenia się” z okupacji PRL i Sowieckiej w 89 roku (obecny rząd i prezydent nie utożsamiają się z podstępem Okrągłego Stołu ,a z tego co widać wprowadza politykę historyczną (w której będzie potępiony np. Okrągły Stół jako mega oszustwo na narodzie polskim jakie dokonała PZPR i podstawioną „nowa Solidarnością”. Dziś Duda spotka się ze stworzoną Radą by ustalać politykę historyczną)
  Sytuację dzisiejszą więc trzeba porównać aż z tym co było 35 lat temu… Z Solidarnością 80-81. To bardziej tamto przypomina

Comments are closed.