Alternews – 14.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Alternews – 14.01.2013

 1. Chwalimy palikotowców? Nie wiem czemu takie uprzedzenia do R P-ta, ludzie otwarci a program gospodarczy „sprawiedliwy”, radzę poczytać. NWO nie było by zadowolone z ich propozycji.
  Dobrze by było gdyby nasi rolnicy mogli sie stać prawdziwymi farmerami, ale nie wszędzie są takie wolne areały no i kasa -najlepiej za darmo. To jest lokalna sprawa kilkunastu gmin.
  Dla mnie działkowicza jest obojętne czy mym sąsiadem będzie Francuz, czy Niemiec; no może nie do końca obojętne, bo okoliczni krajowi złodzieje kilkanaście razy mnie już odwiedzali (po drzewka, róże czy nawet grabie). Ciężko być patriotą. 😉

 2. Bardzo martwie sie o Mali . Czemu Mali . Chce zniszczyc ich kulture dokonca za bardzo idzie w Dusze . Wiem , ze nikt nie rozumie tego jak ja to rozumiem . Najbardziej nie moge sie pogodzic z tym , ze gnoja Ziemie tna lasy wprowadzaja syntetyczne uprawy -(plastykowe kwiatki na lakach )i Mali rebels . Nie obchodza mnie banki i inne polityczne wyboje . Mali ma Soul dlatego sie zabrali za nia . Czulam juz to od kilku miesiecy poniewaz sluchalm tylko muzyki z Mali no i wiem dlaczego sluchalam . Oczywiscie powiedza , ze negro sie wala miedzy soba . Co jest nieprawda jak zwykle bo jak zwykle jakis bialy oprawca macza w tym palce sterowany z wysoka .

 3. Dzieki za udostepnienie filmu .Troche mnie to oswiecilo . Uwielbiam Mali muzyke i dlatego mnie to dotknelo .

 4. Ruch Palikot to partia wymyślona żeby udawać opozycję. Nowa Prawica nie mogła startować we wszystkich okręgach bo wtedy RP nie dostałby się do parlamentu.

 5. Qcyp
  posluchaj sobie to w ramach solidarnosci z Mali people /www.youtube.com/watch?v=vq1hzfP_8m4&list=RD08pJUE03aeaQ4

 6. To im nie pomoże powinny być protest wszędzie na Świecie a w szczególności w Europie .Holland popełnił błąd ,JZ nawet nic nie wspomniał że Francuzi znowu robią rzeż w Afryce.Włosi znów połączą się z Algierczykami i może dzięki Włochom szlag trafi tą UE.To JEST kołchoz NEWS .:d

Comments are closed.