Alternews – 14.01.2015

Tę część Alternews prowadzi Janusz Zagórski.

Drugą część Alternews prowadza wspólnie Paweł Nogal i Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Alternews – 14.01.2015

 1. Słowo o Jarku i Antonim. Życie zrobiło z nich „moralne osobliwości”.
  (tym sformułowaniem unikam ostrych słów).
  W sprawie katastrofy Smoleńskiej pokazali swoją moralność nie przyjmując do wiadomości oczywistych i udowodnionych ponad wszelką wątpliwość faktów.
  Wg nich Putin zamordował Lecha i kropka.
  Z drugiej strony obnoszą się z przyjaźnią z Ukrainą Oligarchiczno-Banderowsko-żydowską. Przedstawiciele tej Ukrainy dokonują na naszych oczach potworne zbrodnie na niewinnych ludziach. Pamiętamy Zestrzelenie samolotu pasażerskiego ewidentna zbrodnia i znamy sprawców. Pamiętamy spalenie żywcem kilkadziesiąt osób w Odessie (i to nie była śmierć w przypadkowym pożarze, były to indywidualne podpalenia każdej z ofiar z osobna) i znamy sprawców. Teraz mamy sprawę z autobusem podobno ostrzelanym przez separatystów a w necie pokazywane są filmiki które dowodzą że autobus został rażony przydrożną miną. Mamy na co dzień ostrzeliwanie miast pełnych cywilów z ciężkiej artylerii.
  A wszystkie tych zbrodni dokonują całkiem świadomie i z premedytacją przyjaciele polityczni, wręcz rodzina po korzeniach Jarka i Antoniego (korzenie chazarskie).

  I co ? Ci tak bardzo uczuleni na ludzką krzywdę , tak bardzo domagający się precyzyjnego śledztwa w sprawie Smoleńskiej w przypadku tych ewidentnych zbrodni milczą, nie domagają się ujawnienia materiałów, dodatkowych badań wysłania niezależnych komisji…

  Czy przyjaciele zbrodniarzy (i zaciekłych historycznych wrogów Polaków) mogą być szczerymi przyjaciółmi Polaków ? Czy Polacy mogą im zaufać ?
  Ufać ludziom którzy obnoszą się z przyjaźnią z naszymi wrogami ?
  To byłby czysty idiotyzm. Ale po doświadczeniach z Solidaruchami wszystko w Polsce jest możliwe.
  Inna sprawa że te „przyjaźnie” i to milczenie w obliczu potwornych zbrodni dotyczy niemal całej klasy politycznej i całego dziennikarstwa.

  Czy Polska to wolny i demokratyczny kraj ?
  Czy kraj w którym władze nie reprezentują ani interesów ani poglądów Polaków może być demokratyczny i wolny ?
  Polska jest systemowo (prawnie, ordynacją wyborczą) zniewolona a demokracja jest udawania.

  1. Oscar, jeżeli już powielasz tą postsowiecką szkołę propagandy to dodaj że wg niej to między innymi Polacy strzelają do tych „powstańców” w Donbasie, że polska dziennikarka ranna w ostrzale była tak naprawdę snajperką, a nasze samoloty bombardowały dzielnice mieszkalne w Doniecku. Homo sovieticus tam mieszkający tak są podatni na tą propagandę, że nawet sam ordynator szpitala w Doniecku odmówił wstępu naszej telewizji do rannych, tłumacząc że najpierw polskie wojsko ich bombarduje a potem ma czelność jeszcze rozmawiać z rannymi?

   1. Ty mi wciskasz jakiś niesprawdzony kit a ja mówię o rzeczach co do których już nie ma wątpliwości.
    Widzisz różnicę między nami ?
    Ty posługujesz się dezinformacją a ja informacją.
    A co do Polskich najemników to wiadomo że tam są.
    Byli w Iraku, byli w Syrii byli w Afganistanie to dlaczego nie mieli by być na Ukrainie ?
    W końcu za wszystkimi tymi zbrodniczymi wojnami stoi ten sam globalny animator o koszerno-chazarskich korzeniach.
    A Polska to ich kolonia którą zdobyli dzięki ogromnemu wysiłkowi i poświęceniu Solidaruchów że o głupocie nie wspomnę.
    Przy pomocy tej samej taktyki (kłamstwa i ogłupianie pożytecznych idiotów) ta sama mafia usiłuje zdobyć następne kolonie (kraje uzależnione). Na Ukrainie za pożytecznych idiotów robią Banderowcy. To ichnie Solidaruchy, tak samo uczesani ideologicznie, ty też jesteś tak uczesany ..no chyba że jesteś profesjonalistą jak np. Jarek i tylko udajesz głupa.
    Jarek nie wierzy w to co mówi u niego wszystko co mówi jest obliczone na uzyskanie odpowiedniej reakcji słuchacza to zawodowy manipulator ale bez talentu do tej roboty bo jego manipulacje są widoczne gołym okiem.
    Tak Kwaśniewski ten to miał talent, Donek też ma talent do okłamywania ludzi.
    Chcesz zostać posłem czyli „elytą” to musisz posiadać talenty w zakresie okłamywania ludzi.
    Podobne zasady obowiązują w mediach.
    Ty widzę też się lubujesz w kłamstwach. To pierwszy krok do kariery w tej koszernej „demokracji”.

   2. aa Bombardowanie … bombardowanie może być artyleryjskie.
    Lekarz może użyć takiego sformułowania , nie musi się znać na terminologii wojskowej.
    A były przecieki że Polscy najemnicy pomagali Ukraińcom ostrzeliwać miasta Donbasu i jako specjaliści zajmowali się tym co w artylerii najważniejsze … skutecznym naprowadzaniem ognia na cel. A cele w sensie strategicznym wyznaczał Kołomyjski i reszta zbrodniarzy. Widocznym celem jest wypędzenie mieszkańców NowoRosji z ich własnych domów czyli czystka etniczna to jedna z najpoważniejszych zbrodni przeciw ludzkości.

    Takich masz politycznych przyjaciół.
    Spójrz w lustro .. kim ty jesteś..? Odpowiedz sobie sam.

  1. No wreście się przyznałeś kim jesteś komuchu ,co ty robisz na tym blogu,to jest pytanie,piszesz cały czas nie na temat ,i admin cię jeszcze nie wywalił,to jest ciekawe!

   1. A jaki temat jest obowiązkowy ?

    Dla mnie temat „przyczyn upadku i zniewolenia Polski po 89r oraz skutki tego zniewolenia” to zawsze aktualny i moim zdaniem najważniejszy temat.

    Poniżej artykuł pokazujący szersze tło upadku Polski po 89r.
    Strasznie się autor napracował ale wygarnął niemal wszystko.
    Warto przeczytać całość. Polska to tylko jedna z wielu ofira tej „demokracji”

    http://jeznach.neon24.pl/post/117779,ogon-merda-psem

 2. W czasie polowania na „terrorystów” we Francji tydzień temu, w telewizji TVN 24 BIS wypowiadał się policjant, i to co powiedział zszokowało panią prowadzącą program.
  A o oto co powiedział – „proszę panią, jestem sto procent pewien źe to nie ci dwaj muzułmanie zabili tych w Charli Ebdu, to zrobił ktoś inny, a ci dwaj to ofiary spisku….”
  Pani redaktor zgłupiała i zapytała się jak to możliwe. Policjant dalej –
  ” to nie żadna moja teoria spiskowa tylko logiczne myślenie , prosze panią czy pani wierzy w cuda ? ”
  Po tych słowach pani redaktor zmieniła temat szybko i wywiad szybko się skończył.
  WSZYSTKO W TEMACIE…. JAKIEŚ PYTANIA JESZCZE ?

  1. Tak. Wierzymy Ci, ale gdyby tak Link do tego, lub inne przybliżenie. To był prawdziwy policjant z imieniem i nazwiskiem, twarzą? To była rozmowa radiowa, telewizyjna?

 3. Jeżeli chodzi o Ukrainę i rezunów banderowskich, to trwa od 1918 r, ,kiedy to Niemcy powołali Ukrainę do życia i do walki z Polakami i Rosjanami, a to między innymi owocowało również w latach 40 XX wieku mordami na Wołyniu, bo to Niemcy inspirowali te zdarzenia i tworzyli ukraińskie oddziały SS .
  Trwa to juz od połowy XIX wieku kiedy wspólnie z Austrią Niemcy organizowali Ukraińców do walki, dając im wolną rękę w ich działaniu, pod pretekstem walki narodowo-wyzwoleńczej, a w rzeczywistości do walki z Polakami i Rosjanami w interesie Niemiec.
  Tak jest i obecnie, że to co sie dzieje na Ukrainie jest dziełem Niemców i USA.

 4. Na k0paniu węgla niewiele się zarabia, a zarabia się na handlu węglem , który jest w ręku nacji handlowej, a dodatkowo Niemcy naciskają na Polskę w celu likwidacji ostatniej branży polskiej, po zlikwidowaniu której zażądają spłaty zadłużenia, a jak nie to oddania Ziem Zachodnich i Północnych, jak w Grecji zażądano oddania wysp za zadłużenie.
  To wszystko zmierza do pozbawienia wszystkiego co Polskę może w części pozbawić odbicia sie od dna i przejęcia Polski pod zarząd niemiecki, bo teraz Polska jest pod zarządem niemieckim zakamuflowanym w „polskim rządzie”.

 5. Do Gregory – O ile sobie dobrze przypominam widziałem ten wywiad dzień przed egzekucją ” terrorystów” , gdy już znane były ich dane osobowe. To była godzina około 10 rano. Przelatywałem wszystkie programy info i nagle przeskoczyłem na TVN 24 BIS, pokazywali jak inne stacje filmiki z Francji, ale w tle leciała rozmowa pani redaktor z mężczyzną, podpisane było że wypowiada się ” policjant, były negocjator. ” Żałuje że nie przełączyłem wcześniej bo już go nie pokazywali, tylko było słychać jego głos. Trwało to ok. 5 minut i szybko po jego słowach skończono wywiad z nim. Był bardzo bardzo pewny siebie… a głos pani redaktor mocno „zdenerwowany” i dlatego tak dobrze to zapamiętałem.
  Myślę że już nikt tego wywiadu nie znajdzie, z wiadomych przyczyn…. pozdro.

Comments are closed.