Alternews – 14.02.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

6 thoughts on “Alternews – 14.02.2013

 1. Ile Polska musi najpierw wpłacić do kasy unijnej zanim dostanie „swoje” pieniądze?

 2. ..no co tu wiecej dodać P.Januszu,no nic w sumie,tylko tyle że ogłupianie trwa,trwało i trwać będzie,nawet generalnie brakuje słów na taki stan rzeczy.A gdzie czyny…jesli nawet nie bardzo można dobrac słowa na całokształt.Ajjj czarno to widze P.Januszu..nie wiem czy z tym da sie coś jeszcze zrobić..no nie ma punktu zaczepienia,odwagi,lojalnosci no i bodzca,który by to zaczał naprawiać…pozdrawiam..M

 3. czy ktos zastanawia sie dlaczego wloch??? dlaczego przez ponad pol tys lat byli wlosi i bylo ok???? ta tkanina tyle lat tkana przez tkaczy rodzaju wlosko-mafijnego , ze trudno o nowe miejsce przy krosnie . Ja ich rozumiem, tez mi jest ciezko sie dzielic taka nasza natura. A tam jest czym sie dzielic.

 4. wiadomości ze sportu!

  Polskie tenisistki były obrażane i wyzywane w Izraelu!
  ….”debel sióstr Radwańskich był wyzywany przez izraelskich kibiców. Część (pozostaje wierzyć, że zapewne niewielka) izraelskiej widowni krzycząc „you catholic bitches!”, obrażała Polki. Media tłumaczyły ten wulgarny okrzyk jako „katolickie suki”, ale „bitch” w stosunku do kobiety to raczej „dziwka”, „kurwa”……

  cyt.….A co na to polskie „główne” media? Przecież zawsze trąbią o sukcesach naszych tenisistek. Ale gdy przyszło wziąć je w obronę po brutalnym ataku nienawistników, dziennikarze nawet się nie zająknęli…… Oczywiście nie piszę o wszystkich dziennikarzach. Informację o ataku na panny Radwańskie przeczytałam na portalu niezależna.pl. Prawicowi dziennikarze trzymają więc fason. Ale to nie są jednak media, które trafiają do masowego odbiorcy. Kanały telewizyjne, które mają największą siłę rażenia, o sprawie milczą….

  Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, oburzeni zachowaniem izraelskich kibiców katolicy i miłośnicy tenisa w Polsce domagają się wyjaśnienia całej sytuacji i wystosowanie pisma do rządu, z żądaniem zajęcia oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

  ….Szef MSZ Radosław Sikorski poinformował w piątek, że zlecił weryfikację doniesień o rzekomym obrażeniu przez kibiców izraelskich polskich tenisistek – sióstr Radwańskich. – Gdyby to była prawda, to byłoby to oczywiście oburzające – dodał…..

  W sieci nie ma już chyba żadnego filmiku z tego meczu!

  za: http://wirtualnapolonia.com/2013/02/15/szef-msz-zbada-sprawe-wyzwisk-siostr-radwanskich-w-izraelu/
  http://www.wprost.pl/ar/387916/Katolickie-s-Izraelscy-kibice-obrazali-siostry-Radwanskie/
  http://www.pch24.pl/siostry-radwanskie-obrazane-za-to–ze-nie-wstydza-sie-jezusa,12434,i.html#ixzz2L9Pg3vfo
  http://chlodnyzolw.salon24.pl/486225,media-o-chamstwie-kibicow-izraela
  http://europejczycy.net/15457/artykuly/a-gdyby-polacy-krzyczeli-wy-zydowskie-k-wy/
  http://europejczycy.net/15391/europa/izraelscy-kibice-do-siostr-radwanskich-katolickie-s-i/
  http://vod.gazetapolska.pl/3293-konferencja-siostr-radwanskich-po-incydencie
  http://sport.interia.pl/tenis/news-polskie-tenisistki-byly-obrazane-i-wyzywane-w-izraelu,nId,932114
  http://sport.dziennik.pl/tenis/artykuly/419080,radwanska-strzelila-focha-po-minucie-wyszla-z-konferencji-wideo.html

Comments are closed.