Alternews – 14.02.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

17 thoughts on “Alternews – 14.02.2014

 1. To mamy dodatni bilns handlowy (ok. 2 mld), a jednoczesnie z kraju wypłynęły 4 mld (obsługa obligacji skarby państwa). to jak na mój rozm daje ujemny wynik (- 2 mld , nie pamiętam czy zł czy euro). Póki jeszcze mamy Złoty Polski to banksterzy muszą cos z tymi złotymi zrobić – czyli inwestowac u nas lub kupić cos z Polski. Jak zafundują nam euro, to wtedy nas ogołocą

  1. No, cześć pobrała kredyty i oddali z procentami ! a ile kasy popłynęło od tych 0.5 mln Ludzi,ile jeszcze popłynie !! w kierunku państwa nadwiślanego !0.5 mln Ludzi,zwolniło rynek pracy dając pozostałym możliwość jakiegoś zarobku to jednocześnie milion mniej bezrobotnych ,świadczenia przecież zostały w kraju ,następny plus ! .Marzenia o zielonej wyspie chyba się zrealizują !? w takim tempie na pewno wszystko zarośnie trawą .

 2. cześć najpierw janusz daję ci moją 44 letnią córkę z ciężkim autyzmem i nas -którzy podięli się zapewnić godziwe przeżywanie na tej z najlepszych planet -i tych którzy w imię zfałszowannych idei dopuszczają zabicie niewygodnych.-cześć.

 3. z dalszej części mojego o mojej córce komentarza ,każdy przeżyty przez nią dzień -przedłurza moje życie.tymczasem.

 4. się rozgadałem=oczywiście ród pułkownika kuklińskiego poniósł niewyobrażane straty w walce o naszą polskę,ale u mnie w domu ma zapewnioną kartę kontyuacji swojej misji o restytucję naszego państwa.

 5. Jezeli jest krew to przeciez nie jest to pogody modulacja . To jest zabijanie ludzi .

 6. W lecie wywieszam na swoim plocie(a dosyc dlugi mam ten plot ) duzy napis na materiale jezeli chodzi o Chemtrials ,mieszkam kolo plazy wiec bedzie duzoo duzo ludzi w lecie . Chyba trzeba sie zabrac tak do roboty nic innego nam nie zostalo .

  1. Przesada! To żadna krew tylko zwykłe spaliny czyli co2, h2o i ciepło. Nic więcej. Kolor pomarańczowy wziął się z tego, że smugi kondensacyjne znajdują się między obswerwatorem a zachodzącym słońcem. Jeśli chmury nad horyzontem działają jako filtr i widzimy kolor pomarańczowy, to niby jakiego koloru miałaby być smuga za samolotem? Przecież nie zielona! Kto w takie bzdury w ogóle wierzy?

 7. Eutanazja to obrzydliwa sprawa.Zabijanie na życzenie rodziny ,to już kompletne przegięcie pały….i w takim kontekscie Holendrzy i Belgowie ,to narody zdegenerowane.Ale czyżby?-skoro mózg kreuje rzeczywistość,to dlaczego ta rzeczywistość w Holandii i Belgii jest urokliwsza?To przecież nie jest prawdą,że jaśminy zimowe i oczary w Polsce nie rosną-rosną-ściślej-mogą rosnąć,ale nie rosną,bo Polak ich nie posadził w Polsce-dlaczego?Dlaczego oczary i jaśminy kwitną zawsze w Belgii w styczniu i lutym i w ogrodzie zasypanym śniegiem nie odbierają nam nadziei,że wszystko żyje-ba-nawet kwitnie?Ano dlatego,że kreujemy rzeczywistość.Belgowie z oczarami ją kreują i z eutanazją i czy ją żle kreują?Miastem do którego jeżdżą wycieczki szkolne z Belgii jest belgijskie Brugge-taki polski Kraków.Każdego mojego gościa pytam w Brugge-ładniejsze miasto od Krakowa,czy nie?-odpowiedż-inne-nie porównywalne,ale w sumie wychodzi ,że w Brugge inaczej i CHYBA ciekawiej i ładniej.Tak więc-jako przeciwnik eutanazji-tej którą znałem ,dostrzegłem eutanazję pełną piękna-właśnie to zabijanie dzieci…Piękno i humanitaryzm w czystej postaci-i szkoda,że tylko Belgia.Tylko wyobrazni potrzeba-wiedzy nie.Oto 14 latek bez rąk i nóg,który studiuje zagadnienia z fizyki i literatury pięknej-inteligentny.Uruchom wyobraznie.Ten 14-latek chce umrzeć,bo wie,że to najlepsza droga.Uważasz inaczej?-jeżeli uważasz,że ma żyć i do końca życia czytać i dziękowac Bogu za to że żyje ,to jesteś OSZUSTEM.Coś tam Janusz niejasno wyklarował-zabijanie dzieci jest nie tylko na życzenie rodziny,ale na życzenie właśnie dzieci i taką eutanazję-na życzenie świadomego dziecka uważam za osiągnięcie cywilizacyjne.Nie staraj mi sie tłumaczyć,że bez rąk i nóg też da się żyć-dokładnie tak, jak ty potrafisz zmiękczyć własne serce i rozlać swoją miłość na świat ,który stanie się dzięki niej lepszy.

 8. Bardzo proszę panie Januszu podejść do tematu w sposób prawidłowy-chodzi o eutanazję na życzenie DZIECKA,nie na życzenie rodziny dziecka.Co do opieki lekarskiej w Belgii-jedna z najlepszych na świecie-dodam -bez pokoi i usług dla VIP.Król Belgów jak zechce mieć opiekę dla VIP niestety musi iść do prywatnej kliniki albo leczyć się za granicą-publiczna służba zdrowia nie zawiera pojęcia VIP.W belgijskich szkołach każde dziecko uczy się formułki-oto ona.Belg-to osoba ,która wartości chrześcijańskie wprowadza w życie codzienne.I poza tematem,ale warto wiedzieć-to Polacy dali Belgii niepodległość-żaden Belg o tym nie wie.1830-powstanie w Polsce zatrzymało interwencje Rosji w Belgii-to dzięki nam istnieje Belgia.Jest jakiś związek i warto ten związek dogłębniej badać.W jednym z linków zamieszczonych tu była krytyka państwa opiekuńczego-trudno nie przyznać racji,ale też nie można znależć sie na wybiegu dla strusi i razem z JKM propagować zniesienie podatków-warto związek Belgii z Polską badać głęboko-chociażby poprzez E. Gierka,obniżki cen biletów kolejowych w wakacje,tłumy harcerzy w sezonie na peronach,kościół katolicki,pedofilię.Ja uważam,że Belgia, to coś, do czego Polska nie dotrła-bo nie wie dokąd zmierzać- nie taki wzorzec jak dla Wałęsy Japonia,ale realny wzorzec.Brukselski lucyfer polsce szkodzi-no jasne,ale cieszy mnie to kiedy tu-w NTV mówi się jasno-ze zdziwieniem,że Bruksela wiele polskich spraw stawia na nogi i nieprawdą jest ,że pszczelarz naruszy prawo sprzedając miód z pasieki-to nie jest europejskie prawo-to prawo polskich idiotów,bo Polska mądrymi nie zgrzeszyła.

 9. Eee.
  Pierwszy link jest badany laboratoryjnie wiec nie bede analizowac jaki jest drugi . jest to ochydne i nie bede probowala sie uspokajac . Poniewaz widzialam duzo razy smugi w Polsce .
  I splycanie sprawy jest nie wskazane .
  Ludzie o tym wogole nie wiedza podaje linki nawet w sklepach dla przykladu sprzedawczynie siedza caly czas przy otepiajacej mozg kasie i nie wiedza co robia im za plecami .

 10. Kalino, poruszyłaś moją wyobraźnię, zaciekawiły mnie krwiste smugi za samolotami. Powiedzmy, że jest jakaś firma, która pozyskuje duże ilości krwi np. ze zwłok ludzkich, domyślam się , że jest to tajna akcja o której nikt nie wie. No więc załóżmy ,że zlewa tą krew do beczek, a potem w kolejnym procesie przetwarzania suszy ją jak np.rodzynki. Mogę sobie wyobrazić, że taka krew osiąga formę zasuszonego granulatu. Na filmie który zaproponowałaś widać, że czerwone smugi wydobywają się z komór silników, tak więc ów krwisty granulat musiał być dodany do paliwa i to w dużej ilości żeby efekt czerwonej smugi był widoczny. Z tego co wiem samoloty latają na tzw. nafcie lotniczej różnej dla różnych typów samolotów, ale posiadającej określone proporcje różnych składników. Podejrzewam w związku z tym ,że został skonstruowany nowy typ silnika latający na mieszance krwi i nafty lotniczej. Przyznam szczerze, że efekt wizualny jest interesujący, ale może jest to tylko uboczy efekt tej całej operacji. Natomiast co jest głównym celem ???
  Tu niestety moja wyobraźnia się kończy, liczę Kalino, że Ty mi odpowiesz.
  pozdrawiam

Comments are closed.