Alternews – 14.03.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

59 thoughts on “Alternews – 14.03.2014

 1. Przyjrzałem się bliżej temu artykułowi o prezesie NBP i jego „ostrych słowach” i powiem tyle: cała ta sprawa jest dla mnie śmieszna z dwóch powodów.
  Pierwszy powód zreferował nam Paweł Nogal więc nie ma co powtarzać.
  Drugi jest nieco mniej oczywisty choć powinien być jeszcze bardziej oczywisty nawet niż ten pierwszy – czy to są naprawdę największe bolączki z jakimi boryka się sektor bankowy?
  Że banki prowadzą zbyt łagodną politykę kredytową w obcych walutach? Chłopie, podobno jesteś prezesem „banku banków” – nie masz na to wpływu przypadkiem? Od wczoraj tam urzędujesz?
  Że oferują lokaty antypodatkowe? No tak, wprowadziłeś super-genialny-sprawiedliwy podatek jako Minister, więc teraz Ci przykro patrzeć jak przedsiębiorczy ludzie sprytnie go ominęli dla dobra Klientów? A może przyznaj, że apolityczność NBP jest fikcją i że musisz realizować politykę rządową i dbać o to by do budżetu państwa trafiało jak najwięcej kasy? 😉
  I że to wszystko jest tak wielce nieetyczne i uderza w interes społeczeństwa? A udzielanie kredytów z pustych pieniędzy nie uderza? Sterowanie podażą pieniądza jest etyczne? Sterowanie stopami % przez RPP jest etyczne? „Bezpośredni cel inflacyjny” jest etyczny?
  Ach no tak… to przecież zadania i obowiązki banku centralnego – więc wtedy musiałbyś zrugać samego siebie oraz osoby mianujące Ciebie na to stanowisko. To trochę „komplikuje” sprawę 😉
  Moje krótkie podsumowanie: pogroził palcem pod publiczkę co ma sprawiać wrażenie, że „pilnujemy co tu się u nas wyprawia i reagujemy” a o największych przekrętach jak było cicho tak jest dalej… w mainstreamie oczywiście.

  A teraz uwaga – ogłoszenie parafialne 😉

  19 marca, godz. 18:00, budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – spotkanie z dr Mateuszem Machajem na temat „Czy banki centralne muszą istnieć?”:
  http://praxis.ue.wroc.pl/index.php/2014/03/13/19-marca-1800-czy-banki-centralne-musza-istniec-spotkanie-z-dr-mateuszem-machajem/

  Jak to się ładnie wpisuje z temat poruszany w dzisiejszym Alternews 😉
  Ja mam niestety spory kawał drogi do Wrocławia – ale może ktoś z Was się pokusi o uczestnictwo? Panie Pawle – w Panu pokładam największe nadzieje 😉

   1. Formalnie ma wpływ. Natomiast powody dla których tego nie robi to inna sprawa 😉

 2. „Pasażer zaginionego boinga miał przeczucie zbliżającej się śmierci” (Albo wiedział o tym co się zdarzy, bo coś planował.)

  Także w art. jest film z youtube dot. „… wizji pastora Temitope Balogun Joshua z nigeryjskiej wspólnoty „Synagoga, Kościół Wszystkich Narodów”, który podobno przepowiadał tak dziwne zdarzenie, jak zaginięcie samolotu wraz z pasażerami i załogą w 2014 roku. Tak przynajmniej twierdzi prowadzona przez jego grupę afrykańska chrześcijańska telewizja, Emmanuel.TV…”
  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2769

  Wizja K. Jackowskiego odnośnie zaginionego samolotu Boeing 777-200ER
  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2768

 3. 🙂 @Pan Pawełek.
  Gadasz o Słonecku: „na szczęście, na szczęście ominie ona Ziemię” : P Ar Ju śur
  ze na szczęście łominie?, nobo Jo mom inszy podglond na tom spraws 😀
  Pozdro 🙂

 4. Troche wkrece . Przed chwila sluchalam sloganow amerykanskich z ust polskich reporterow TV Normalna dziecinada az mnie dziwi, ze ci ludzie uwazaja sie za madrych . Komentarz o Putinie i jego bezwzglednym charakterze i wszystkie tego typu brednie , ze gra takiego na puszonego . Juz naprawde nie wiedza co maja o nim mowic wiec mowia o jego chcraktrerze . Balance swiatowy Putin ma charakter Obama nie ma .

 5. Co wiec robi White Dragon Society( chyba tylko nazwa z tego zostala a nie moc )- przeciez szkolilo Putina w sztukach walki dlatego ten nieugiety charakter .Czyzby AL Qaeda prowadzona przez bylego mistrza MI6 kumala sie z White Dragon Society. To by bylo interesujace dokladnie jak w starych basniach .

 6. America teraz potrzebuje powampirzyc na innych mocniej poniewaz wyplukana z pieniedzy a pieniadze na Ziemi to energi balance dla 80 % przynajmniej populacji wiec moze wampirzenie sie im uda . To zalezy od nas ludzi . Rowerki i chodzic pieszo eliminowac olej paliwo ile sie da . Nie kupowac poprostu zamknac mozg na to calkowicie . Nie widziec stacji paliwowych i wtedy moze sie udac . Jezdzic z ludzmi w kupie jednym samochodem . albo pociagiem czasami . Dojezdzac tylko do stacji kolejowych i dalej jechac pociagiem . Zycie towarzyskie i miedzyludzkie nabierze dobrego i zdrowego koloru 🙂

 7. Szkolili w Polsce majdanowcow o czym wiedział nasz rząd co się szykuje na Ukrainie.Z tego wlasnie powodu nie chcieli ustawy nazywającej rzeczy po imieniu czyli ze zbrodnia na Wolyniu to było ludobójstwo ,żeby nie pogorszyć swoich stosunkow z Ukraincami( których w tym czasie szkolili).Po to żeby można było teraz najgłośniej krzyczeć w obronie naszych braci ukraińskich.Co było w planie zachodu już od dawna.

  1. Znalazłem sposób na wyzwolenie Polski ze kolonijnego zniewolenia w które popadliśmy po 89r za sprawą JPII, V kolumnie żydowskiej i milionom lokalnych pożytecznych idiotów z Solidarności popierających te dwa pierwsze „wodzowskie”.
   Proponuje delegalizację wszystkich partii politycznych jawnie popierających Banderowski faszyzm i terroryzm. To chyba jest w kodeksie karnym.
   To by pozwoliło na uwolnienie Polski od zdrajców i na wybranie nowych ludzi którzy będą pracowali dla Polski a nie dla zagranicy.
   Czy znajdzie się odważny prokurator a potem sędzia który wyda takie słuszne przecież wyroki ? Prokurator powinien to zrobić z urzędu bo popieranie faszyzmu i terroryzmu jest ścigane z urzędu.

   Podstawa jest choćby tutaj:
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-wladze-zapowiadaja-ze-nie-beda-tolerowac-separatystow/jy89p

   1. 🙂
    Z „balkonu” 1-no piętro wyżej rozciąga się zdecydowanie
    odmienny do Waści widok 😀 http://teksty.org/dzem,do-przodu,tekst-piosenki 😀 „Nosiłem w sobie gniew
    Przyjaciel zawiódł i zniknął we mgle
    Coraz to mniej byłem sobą
    I wiary miałem mniej… 🙂 „Dość że w głowie został głos.. 😀 Idź zawsze do przodu
    Nie oglądaj się wstecz, Choć może głupio to brzmi
    Bądź przyjacielem swym
    A zaczniesz na nowo żyć”- ZDECYDOWANIE ! 😀 X333
    —————–
    http://teksty.org/paula-ignasiak,od-dzis,tekst-piosenki 😀 „Moja i Twoja nadzieja,
    Uczyni realnym krok w chmurach.
    Moja i Twoja nadzieja,
    Pozwoli uczynić dziś cuda.” 😀
    Pozdrawiam 🙂

 8. Znany dziennikarz i reżyser Grzegorz Braun, oskarżony o rzekomą napaść na policjantów, został dzisiaj wyrzucony z własnej rozprawy i ukarany 1.000 zł grzywny.

  Tak zareagował sędzia Krzysztof Korzeniewski z Sądu Rejonowego Wrocław – Śródmieście, po proteście Brauna, gdy jeden z głównych świadków dostał pozwolenie na opuszczenie sali rozpraw, zanim oskarżony reżyser zdążył zadać jakiekolwiek pytanie.
  http://www.youtube.com/watch?v=6tuNCobXOlA
  Póki sądy tak działają nie ma szans na zmiany w bantustanie Polska

  1. W każdej dyktaturze przedstawiciele władzy, policja a zwłaszcza wymiar sprawiedliwości muszą stać ponad prawem i ponad sprawiedliwością.
   Prawo zresztą też musi stać ponad sprawiedliwością.
   Niezależny , uczciwy wymiar sprawiedliwości by sparaliżował funkcjonowanie dyktatury.
   W Polsce po 89r panuje system kolonialnej dyktatury sprawowanej przez poprzebieraną za polaków mniejszość żydowską.
   W tym systemie domaganie się sprawiedliwości jest naiwnością.
   Ten system nie zna takie pojęcia. Ten system znaj wyłącznie pojęcie opłacalności. Opłacisz to dostaniesz „swoją sprawiedliwość”
   Kto ma czym płacić ten dostaje od „sprawiedliwości” to czego mu potrzeba.
   Dzisiaj wyrok, umorzenie, zeznanie, pomoc lekarska…życie jest towarem.
   Płacisz to masz, nie płacisz to tracisz… majątek, pracę, zdrowie, żonę, życie.
   Wyjątkiem jest podważanie systemy, wtedy żadne pieniądze cię nie uratują.
   Zostaniesz zniszczony przez system a jak będziesz się stawiał lub za dużo wiedział to odwiedzi cię piątkowy samobójca.
   System urzędowo potwierdzi samobójstwo choćbyś miał 4 kule w plecach.
   Palestyńczycy też mają tak fajnie a nawet fajniej bo walczą z tym systemem „wolności”. Polacy jeszcze nie podnieśli głowy. Lepper próbował, już nie ma Leppera.
   A miłośnicy tego systemu maja się dobrze, choć czapka (mycka) gore…
   Na całym świecie gore.

   1. Osobiście nie uważam że to biologia czyli geny czyli rasa były tego powodem. (zatem nie jestem rasistą)
    Uważam że to raczej przyczyna odmienności to raczej kultura narodowa, kultura środowiskowa, kultura religijna i wynikający z niej promowany styl życia np pasożytowanie, wyzysk, skrajne zakłamanie jako skuteczne narzędzie uzyskiwania korzyści, moralność Kalego też narzędzie itd, postrzeganie gojów jako zwierzęta, niewolników. Taki system „wartości” wywodzi się z kultury, z kluczowych dzieł dla danej kultury (Biblia, Tora, Koran, Main Kampf, literatura historyczna, polityka bazująca na tej historii, na kulturze. W ideologi Syjonizmu widzimy wszystkie te elementy.
    Każdy naród ma swoją kulturę (niszczoną przez Zionistów) ale nie każda kultura jest zabójcza dla innych narodów.
    A dziedzictwo historyczne żydów jest skrajnie toksyczne dla innych narodów które zostaną zainfekowane Zionizmem nawet w ukrytej formie, z pozmienianymi nazwiskami, z niewinnie brzmiącymi nazwami instytucji realizującymi ten program.
    Mamy na to wiele dowodów na przestrzeni dziejów.
    Zionizm to podziemie żydowskie na skalę światową które atakuje podstępnie i brutalnie. Jest jak wirus który podlega licznym mutacjom i szybko powoduje destrukcje zainfekowanego organizmu (gospodarczego, politycznego i kulturowego czyli narodowego).
    I to jest problem dla świata.
    A szczepionki nie ma.

  2. Dzięki za wideo, wcześniej tylko o tym czytałem.
   Skandal, po prostu skandal… A po zatwierdzonej nowelizacji KK, która wejdzie w życie od przyszłego roku, będzie jeszcze gorzej…

  3. Franciszek-ja nie słyszałem tam żadnego słowa obrońcy .Sąd zrobi to co chce za przyzwoleniem albo głupiego albo sprzedajnego obrońcy.Ten obrońca zasługuje na uwagę,a nie sprawa i sędzia.Grzegorz Braun dokonał cienkiego wyboru więc ma ponieść konsekwencje.Swoją drogą-jak piszesz-Znany chyba chciał ustawić nieznanego, a stało się inaczej.

 9. 🙂
  „(…) Niższe partie reprezentuje mentalność na poziomie “czarnej magii”. Byty tam przebywające manipulują światem materialnym i polami mentalnymi ludzi, wpływają na ziemską rzeczywistość. Ślą na świat obraz fałszywej interpretacji natury wszechświata, określają go zupełnie odwrotnie, niż to czynią istoty z wyższych poziomów, z czwartego wymiaru, często zwanych “biały astral”, które przekazują informacje oczami osób oświeconych” 😀 http://nnka.wordpress.com/2012/12/02/warstwa-nr-4-aleph-etz-adonai-jest-przedstawiana-jako-wielka-moc-i-wielkie-swiatlo-i-dni-ciemnosci/
  Pozdro 🙂

  1. Wow, aż zatrzymałam pędzące konie po betonie by się przyjrzeć kto to przytoczył 🙂 Aa to Ty Przyjacielu prawdę mówisz jak zawsze 🙂 Dobra dołorzę do kominka wrzucę coś o Keshe co dostałam dziś od Przyjaciela i wracam doczytać linka 😉

 10. faszyści chcą dzielić ale już socjalizm był rad jednoczyć a nw ł o jednoczyć też planuje ale alternatywa też jest nadchodzi ,od we wnętrznych struktur pod najętych do współdzielenia niepodzielnie ,tworząc tzw za angażowanie vs angażując do swojich gierek wg własnych wyselekcjonowanych prawideł to nie spekulacje jesteście za angażowani w spekulacje

  //
  To jest bełkot po polskiemu nie po polsku. Naucz się pisać stosując interpunkcję i gramatykę jęz. polskiego. Więcej czegoś takiego nie puszczę!

  Admin – [Voytek]

 11. Janusz zaproś Renate Engel i dowiedz się o tym samolocie i o konflikcie na Ukrainie,czy będzie z tego 3 wojna światowa.

  1. Chociaż nie mam na myśli ani Rosji ani Ukrainy, ani niczego co nie nastało. Mam na myśli większy scenariusz i 11:55

   1. Nie. Deżawi to zupełnie inne zjawisko…mające zero wspólnego z irracjonalnym lecz weryfikowalnym ‚łzawieniem’ obrazów (mam nadzieję że zbadano w laboratoriach te ‚płyny’)

 12. Chyba trzeba zacząć się liczyć z rozpisywaniem, w czasie (…rozłożone w czasie ‚ugotowanie żaby’) kolejnych referendów w miastach Wschodniej Ukrainy pod pretekstem ochrony obywateli rosyjskich, tj. cd scenariusza krymskiego. Zamieszki w miastach będą podjudzane zatem. Niech Ikony mają w opiece Europę Środkowo-Wschodnią. Chwała Opatrzności.

  1. Niestety -nie ta diagnoza.Należy traktować referendum jako ostateczną wolę wyrażoną w sposób demokratyczny.Jeżeli 90 proc mieszkańców Górnego Śląska wyrazi w referendum wolę przyłączenia się do Niemiec-to jest to prawo ostateczne.To samo mogą zrobić Szwajcarzy-w rferendum opowiedzieć się za przyłączeniem do Polski.Jak to w końcu ma być z plemionami -plemię nie chce wojny a król chce i dlatego wojna ma być?Cały naród chce się połączyć z Czechami ,więc polski polityk opłacony przez kogoś ma mieć prawo powiedzieć narodowi nie?Może -skoro coś nie gra-bo to widać,to może politykowi dać prawo zdecydować jakie referendum można ,a jakie nie można-co wypada a co nie?Krym powinien posłużyć do otwartej debaty społecznej na temat referendum i jeżeli zostaną dokonane prawne uwarunkowania,obwarowania kiedy i w jakich sprawach naród może się wypowiadać,lub gmina,to już po demokracji.Brawo Krym-brawo Putin.Niech Słowianie pokazują światu jak ma wyglądać demokracja,poprawiając Majdan-sprzedany głos ludu.

   1. Jak mamy być za demokracją bezposrednią to trzeba uznac to referendum na Krymie .Putin chcąc zatrzymać Krym przy jawnej albo raczej ukrytej ekspansji wrogich mu sil,zrobil jaknajlepiej mógl.Nie polała sie krew.i ludzie zadowoleni są.
    Ale z resztą Ukrainy to juz by bylo lekkie przegięcie .Podejrzewam ze oni tam na Ukrainie są podzieleni co do pogladow politycznych ,sa jakies mniejszosci rosyjskie ale chyba nie az takie zeby odrywać i przylaczac ziemie do Rosji.
    A jak juz to niech sobie zrobią dwie Ukrainy .

   2. @S. skomentował:
    ”Należy traktować referendum jako ostateczną wolę wyrażoną w sposób demokratyczny.”
    – – Ja wiem tak by było najlepiej. Powiedz to Putinowi żeby pozwolił Czeczeńcom (jako narodowi) o sobie tak samo zdecydować referendalnie, wtedy będzie OK
    Wszyscy wiedzą, że ‚autonomiczny region Krymu’ to tylko słowo przykrywka dla bezwzględnego wpływu Rosji.
    Wiecie jak na mapie Chin nazywa się Tybet? Są prowincje: Yunnan, Syczuan itd., i… Autonomiczny Region Tybetu

 13. Putin uznał Krym za suwerenne i niepodległe państwo.Brawo Rosja-brawo!Wybiorę się tam na wakacje-brawo!

  1. Brawo głupota! Brawo! Cierpienie niewinnych! Brawo! Fałsz! Brawo łagry! Brawo, wojna! Brawo! pycha! Dedykuję Ci ostatni utwór Maleńczuka – link sobie sam znajdziesz. Może bądź tak łaskaw i spróbuj choć na chwilę postawić się w sytuacji słabszych. Bardzo jesteś dzielny, bohaterski wręcz w swoich poglądach. Wymiękłam.

  2. Jedź i najlepiej nie wracaj z tym wypranym mózgiem.Ruska mentalność jest doprawdy powalająca

 14. Aa więc tu się odbywa imprezka o Elektrycznych Autkach 😉 Więc przekopiuje bo nie wiedziałam że nawiąza-liscie 😉

  SeJa pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  17 marca 2014 o 16:05

  To apropo ceny:
  http://www.youtube.com/watch?v=r671JYGOe8Y&hd=1

  Opinia sceptyków i przestroga władz, choć prawnie oki 😉
  http://www.youtube.com/watch?v=WBOw433474Y
  http://www.youtube.com/watch?v=uL3yYpUf8eQ

  A tu wisienka, w uwadze na niski koszt przeróbki, patrz 1 😉 szczęka opada 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=AypLHoX2iNk
  Odpowiedz

  SeJa pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  17 marca 2014 o 16:16

  A to już po mojemu, nie licząc ceny http://www.youtube.com/watch?v=HFhTD7LGUdk&hd=1 WOW
  Odpowiedz
  SeJa pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  17 marca 2014 o 16:20

  http://www.youtube.com/watch?v=aWG6q2IQGD0&hd=1

  Notabene, nie dużo trzeba by przekroczyć granicę niedozwolonych maszynek, na dziś. Wystarczy połączyć kilka gadżetów śmiało i już, odzysk energii też zbędny, choć genialny, kto wie co jeszcze;) Ale jakie to ma znaczenie, już dziś … kto wie co będzie jutro? No więc właśnie, lepiej jednak zadbać by sobie kuku nie narobić, bo ktoś dostał jabłuszkiem w główkę, choćby za 5 dwunasta. Notabene, a F Keshe robi marketing i na strachu, bo mimo iż są prezesowani przez Banki itd itp, ponoć boją się o NO 😉 Geniusze kampanii. 😀

  1. SeJa – po co Ci samochodzik, jak prorokujesz „większy scenariusz”. „Po żniwach, po żniwach, tyle że czy będą żniwa? – było już takie proroctwo, ale nie pamiętam czyje, bo gdy minął 2 tys. dałam sobie z tym spokój. Ale faktycznie w okolicach września (ale, którego?) coś miałoby być na rzeczy. Choć w kontekście ogólnego „ruszenia” przemian na Ziemi, może nie dojdzie do wypełnienia tych katastrofizmów. Ja chcę jeszcze podoświadczać, i to miło, na Matce Ziemi. Nie wpuszczam do „mojej Rzeczywistości” takich scenariuszy. Chociaż, jeśli coś ma się globalnie zmienić? Ale nikomu tego nie życzę. I mam nadzieję, że w naszych wariantach przyszłości jest możliwość na dziejowe zmiany, nie w tak drastycznych formach. Pozdrawiam i proszę, uchyl jeszcze trochę rąbka…

   1. Przypomnij sobie, jak byłas dzieckiem i budowałas „babufki” z piachu w piaskownicy :-). Jak coś nie wyszło, to się nie ceregieliłaś tylko łubudu i waliłaś, porozgladalaś się i zaczełas od nowa. Idź na plac zabaw do dzieci, spójrz na nie. One jeszcze nie są do końca zaprogramowane.
    Jesli nie utożsamiasz się z ciałem, jeśli przekraczasz, to co dla wielu jest na razie nie do przekroczenia to nie warunkuj rzeeczywistości na katastrofizmy lub nie. Ona jest. I jest naszym wspólnym snem.. a my To wiadomo. Ja Jestem. „Wymysliłam siebie” :-). Nie lękaj się Alinko :-). Ja Jestem z Tobą, nawet w piekle :-).

  2. Izo! Dzięki. Nie lękam się o siebie. Smutno mi tylko, że możliwe są te „czarne” scenariusze. Jestem optymistką z natury, więc coś będę robić na „tym” polu, maleńki wkładzik w pokojowe zmiany, poczynając od Siebie. Fajnie, że będziesz mi towarzyszyć, no sama Wiesz gdzie. Tam gdzie podobno, ciekawiej. Dla mnie jednak za ciepło. A tak w ogóle w piekło nie wierzę (wieczne i realne). Izuś, wymyśliłam sobie siebie, okey, hologramy, hologramami, jak już pisałyśmy, miałyśmy podobne sny, ale przepraszam „czterema literami” czujemy, aż za bardzo. Jak pisałam chcę jeszcze podoświadczać Tu i Teraz , ale Rzeczywistości bez wojen. I życzę tego Całemu Światu!!! Do lepszego Teraz. A.

   1. Izuś, jeszcze jedno. Zapisywałam przez lata swoje sny. Część się spełniła i to doslownie z terminami, choć zrozumienie większości przychodziło dopiero wtedy, gdy to się już „wypełniło” niestety. W jednym ze snów, należałam do grupy wspomagającej ewakuację ludzi z Ziemi za pomocą st.kosmicznych, choć mgliście pamiętam, że nie były to takie, które znamy z dzisiejszych czasów. I w kontekście tego snu, a także „przechodzenia” z 4-go w 5-y wymiar, ludzi i Ziemi, gdzie Ci „niedojrzali, „czy „oporni” na przebudzenie, doświadczą skutków tej Rzeczywistości, którą sobie stworzyli, a Ci „przebudzeni” wejdą w nową, lepszą i lżejszą Rzeczywistość – to ciągle towarzyszy mi niepewność odnośnie tego co zrobiłabym, gdybym miała wybór. Zostać czy Przejść. I chyba chciałabym zostać z „tymi gorszymi” tutaj. Tak czuję. Pozdrawiam znowu jeszcze i jeszcze raz. Niedoskonała w Doskonałości.

   2. 🙂 @7 x40. & CO.

    ” Raz po raz straszą nas, mówią wprost, że to finał
    Rok, może pięć, komet deszcz i schluss
    Chyba, że tęgi łeb myli się i kurtyna
    W dół zamiast spaść w górę mknie!

    Bo całe zło, krew i pot to my 😀
    Chyba, mam lepszy wzrok, : P niezły plan się
    rozwija
    Znów łączy nas tęczy most 😀 , :D, 😀 … http://teksty.org/perfect,raz-po-raz-%28strasza-nas%29,tekst-piosenki
    Cłowieki wystrasone, nu wieta, rozumieta 😛 lotego Jo
    łotfierom jabolca,/nu i tu reklama LOOTO !!!/ 😛 http://teksty.org/sidney-polak,otwieram-wino,tekst-piosenki & łoblewom straszakóf 🙂 „I jeszcze wąsacza olewam na zdrowie
    Prymasa w lampasach, komuchy nie lubię.Ludzie mówią, że nie trzymam tonacji
    Nie ćwiczę gam nowej demokracji.Oh yeah! Chcę ci powiedzieć,
    Tak bardzo chciałbym dać dziś Tobie
    Pozytywnego coś,/Aj no/To nie jest łatwe, to nie jest modne
    I love you,Oh yeah!,Oh yeah!,Oh yeah! 😀 X333…
    🙂 3-MAJMY SIE BIZÓTKO …

 15. Jedno pytanie jeszcze przed snem, cokolwiek słusznym dziś. O oby nam było dane posapać spokojnie jeszcze. Więc, o co się toczą wojny? Powiecie po namyśle. O rynek paliw? A ja powiem, jeśli nie wiadomo o co biega, to o co biega? 😉 Wszystko już legło w tym gospodarka. Ale czy nie o to biega? Więc o co biega, tam gdzie kasa to jedynie środek do jakiego celu? Cieszyć się? Skoro tego właśnie chcieliśmy, nawet z kosmosu i prędzej, czy bać bo trudne czasy idą? Kto sądził że złoty „wiek” przyjdzie w kwietnym wianku? I nie przyjdzie okupić go, bo nie powiem już zapłacić wielką cenę. Ale skoro zginął samolot, z kimś kto dostał jabłkiem w głowę, może jeszcze wypada życzyć przyjemnych snów? I oby. Bo będzie mi żal, kolorowych jarmarków, kogucików na druciku … Tamtych chwil. Tu nie ma pytania czy, ale kiedy i jak? A jak myślicie? NO JAK! Dobrej nocy, Kocham Was.

  SeJa

 16. To to SeJa to jakaś lawina nieskoordynowanych oderwanych od siebie strzępów zdań.
  Jednym słowem skrajny bałagan w głowie.
  Nie znalazłem tam żadnej skoordynowanej myśli z jakimś wątkiem, z przesłaniem, z puentą…
  Dziwny jest ten świat.
  Jak mawiał już klasyk.

 17. „… doprowadzimy tę sprawę do końca … Niech Bóg błogosławi Polskę, i Nasze Wojska”

Comments are closed.