Alternews – 14.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

46 thoughts on “Alternews – 14.03.2016

 1. PILNE MAMY PRZEŁOM ODNOŚNIE MIND CONTROL W POLSCE
  w programie TV TRWAM Problemy współczesnej polityki .Konflikty zbrojne i terroryzm Antoni Macierewicz potwierdził ,że w Polsce istnieją elektroniczne ataki na ludzi mówił ,że wie o tym od 15 lat i dotyczy ono Województwa Zachodniopomorskiego i Dolnośląskiego szczególnie Legnicy .Tak odpowiedział jednej kobiecie ,która zadała mu pytanie odnośnie ataków elektronicznych jakie są w Polsce program był nadany w sobotę 12:20
  Jak by mało tego było pokazano to na TVN24 w tym filmiku po niżej 2min 37 sekunda kobieta zadaje pytanie ministrowi obrony Macierewiczowi odnośnie ataków elektronicznych na ludzi .
  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/rosja-o-slowach-macierewicza-ws-smolenska-absurdalne-i-glupie,627292.html
  Sensacją jest to ,że Macierewicz wie o tym od 15 lat ,teraz wszystko jest jasne mind control w Polsce to oczywista prawda. Panie Januszu wysłałem do was wiadomość na poczte .

  1. PILNE PORUSZENIE NA TVN24 ODNOSNIE MIND CONTROL SKĄD NAGLE U NICH TAKIE ZAINTERESOWANIE TEMATEM ?

   Zdalnie sterowany atak na myśli? Teoria spiskowa z USA pod lupą Macierewicza tak to przedstawia TVN24
   Rząd posiada tajną broń elektromagnetyczną, którą testuje na nieświadomych obywatelach, wpływając na ich myśli – to jedna z bardziej oryginalnych teorii spiskowych zrodzonych w USA. Teraz doniesieniom o testach owej broni w Polsce przyjrzy się szef polskiego MON. W całej sprawie kluczową postacią jest pewna Amerykanka. – Czy państwo polskie posiada strategię wobec nielegalnych badań broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach? – na takie pytanie musiał odpowiedzieć kilka dni temu Antoni Macierewicz podczas konferencji na toruńskiej uczelni ojca Tadeusza Rydzyka. Autorka pytania wspomniała przy tym o niejakiej Cheryl Welsh. To właśnie ta Amerykanka jest w całej sprawie kluczową postacią.Główna ofiara rzekomych eksperymentów”Głupoty opowiada Macierewicz. Czasem trzeba się z Rosjanami zgodzić” – To, co opowiada… czytaj dalej » Welsh jest najgłośniejszą i najważniejszą osobą w środowisku zwolenników teorii spiskowej, według której rząd USA rozwija tajemniczą broń elektromagnetyczną zdolną wpływać na myśli. Rzekomo jest ona testowana na obywatelach Stanów Zjednoczonych bez ich wiedzy. Welsh twierdzi, że jest jedną z ofiar takich „nielegalnych” i „niehumanitarnych” eksperymentów.Amerykanka dowodzi, iż w jej przypadku objawiało się to między innymi tym, iż w pewnym okresie wszyscy ludzie w jej otoczeniu byli dla niej bardzo niemili. Mieli przeklinać na jej widok, dmuchać dymem papierosowym w twarz i spluwać w jej kierunku. Wszystko to działo się rzekomo w wyniku rządowej manipulacji ich mózgami, w celu badania reakcji Welsh na taki społeczny ostracyzmu. Kobieta twierdzi, że to tylko drobny ułamek możliwości tajnej technologii. Według niej rząd „czyta mózgi” obywateli bez ich wiedzy.W internecie Welsh zapoczątkowała cały ruch stowarzyszający osoby, które są przekonane, iż padły ofiarą owych tajnych eksperymentów. Od lat deklaruje, że chce w ten sposób walczyć z nielegalnymi i niehumanitarnymi działaniami rządu, aby „oszczędzić innym cierpienia, którego sama zaznała”.
   cały link po miżej Jak możecie powiadomcie też Janusza Zagórskiego
   http://www.tvn24.pl/testy-broni-elektromagnetycznej-na-polakach-macierewicz-sprawdza,627546,s.html
   PILNE MIND CONTROL . TEMAT TEN BYŁ DZIŚ U MONIKI OLEJNIK ODPYTYWAŁA LUDWIKA DORNA
   LUDWIK DORN POTWIERDZIŁ ,ZE ZGŁASZALI SIE DO NIEGO LUDZIE SKARŻACY SIE NA ATAKI ELEKTROMAGNETYCZNE COS SIĘ DZIEJE TO JUŻ NIE PRZYPADEK.

 2. Brawo Janusz Zagórski, na luzie ! i do sedna, wszystko fajnie wytłumaczone, szczególnie o mediach głównego nurtu, dziękujemy za szczerość i doceniamy to !!!!! Jesteśmy silni :))

 3. Oglądałem w TV wywiad z Macierewiczem.
  Coś strasznego co ten facet wygaduje.
  Niemal w każdym zdaniu łamie zasady logiki czyli kluczy, kręci, insynuuje.
  Dziennikarz rewelacyjnie prowadził wywiad, zadawał Macierewiczowi trafne i dociekliwe pytania a następnie cierpliwie odczekiwał jak Macierewicz się wije i skręca jak dżdżownica nabita na haczyku.
  Pełna absolutna i bezwarunkowa kompromitacja.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Antoni-Macierewicz-widac-jak-sily-zla-napieraja-coraz-bardziej,wid,18213954,wiadomosc.html

  Pieprzy wbrew oczywistym faktom, wbrew logice.

  Polska nie jest bezpieczna z takim człowiekiem z brzytwą w ręku.
  Ciekawy jest wątek o okupacji Polski.
  Zapomniał o Niemcach biedaczek
  Zapomniał z Banderowcach jako o mordercach Polaków na Wołyniu
  Zapomniał o żydach jako mniejszości która wprost gnoiła Polaków przed wojną
  (nasze kamienice wasze ulice).

  1. Ale powiedział coś co żaden polityk nie powiedział mind control to fakt a zfaktami się nie dyskutuje.

   1. Powiedział że słyszał, że będzie badał, że podobno są skargi.
    Zero konkretów. Jakie skargi, jakie to ataki, jakie dolegliwości wywołują, kto miałby to robić ?
    Wygląda to na bełkot i brak wiedzy.
    Takim „atakiem” mogą być np wiatraki zbyt blisko domów ustawiane, linie wysokiego napięcia przebiegające blisko domów,
    zanieczyszczenia przemysłowe, smog… i wiele innych rzeczy.
    Na przykład ukształtowanie terenu powodujące silne wiatry w niektórych miejscach i tylko z niektórych kierunków (czyli czasami ale dokuczliwie często).

    Ja obserwowałem niektóre tzw czarne punkty drogowe gdzie kumulują się wypadki i najczęściej odkrywałem fizyczne przyczyny wypadków a te fizyczne przyczyny to ukształtowanie terenu takie że wiatr nad drogą wieje dużo szybciej niż na wyższej wysokości (długie płaskie wzniesienie i brak osłon z krzaków rozbijających ten wiatr przed drogą).
    Taki wiatr powoduje że temperatura przy powierzchni spada o kilka stopni i i bywa niższa od zera podczas gdy temperatura otoczenia jest wyraźnie powyżej zera (np +5C). To jest paskudna pułapka zwłaszcza w wilgotne dni.
    Kierowcy nie spodziewają się ślizgawki, jadą szybko … trafiają na kilkadziesiąt metrów ślizgawki…i już nie ma ratunku przed katastrofą lądują w rowie albo na przeciwległym pasie.

    To wina drogowców, to oni zabijają ludzi w tzw czarnych punktach. Podobnie jest z wieloma przejściami dla pieszych źle oznakowanych, niewidocznych, na szybkich trasach.

    To nie mind control…fo prawa fizyki. To dla ludów pierwotnych wszystkie niezrozumiałe zjawiska to był mind control czyli duchy, bóstwa, gnomy…siły nadprzyrodzone, manipulacje Bogów albo diabłów
    Jak widać tak jest do dzisiaj.

  2. Niestety filmik został ocenzurowany i to mocno.
   W TV było o Smoleńsku gdzie się kompromitował na całego przyszpilany pytaniami przez prowadzącego były też inne wątki.
   Było też o napaści Rosji na Syrię.

   Trzeba szukać w sieci całego filmiku.
   Pewnie służby dbają by go nie było.

   Jarek dając takiemu człowiekowi władzę nad wojskiem pokazuje swoją prawdziwa twarz która starannie ukrywa.
   Macierewicz to twarz Jarka.
   I nie można tu mieć jakichkolwiek złudzeń.

 4. https://www.youtube.com/watch?v=wPd_a0hY0ws w 1916 chcemy wam oddac krolestwo polskie. 28 lipca 1917 roku KONSTYTUCJA . PUNKT PIERWSZY TEJ KONSTYTUCJI TO -PANSTWO POLSKIE JEST NIEPODLEGLE. wszystkie monarchie upadaja???-wyslali pilsudzkiego /bolka/ do obalenia monarchi polskiej to on obalil monarchie???-pytam dlaczego nikt o tym nie mowi w mediach i historii -dlaczego tu o tym nie piszecie??? TERAZ JEST TAKA SAMA SYTUACJA???-CZY ZNOWU DAMY SOBIE POWTORZYC HISTORIE??? CZY TEZ ZADBAMY O DOBRO WSPOLNE I UWOLNIMY SIE jak Moscicki to on byl glownym naczelnikiem -zmarl w ubustwie w rumuni>>>
  Odpowiedz mamy 100 lat od KONSTYTUCJI W WOLNEJ POLSCE -MAMY PODOBNA SYTUACJE ???

 5. Zdjęcia z Marsa były robione przez pracowników NASA na Grenlandii?
  Zdjęcia z Marsa były robione przez pracowników NASA na Grenlandii?
  Czy to możliwe, że eksploracja powierzchni Marsa jest kolejną kreskówką dla dorosłych wymyśloną przez NASA? Obejrzyj wideo oraz zdjęcia z satelity na których naukowcy z NASA badają tajemnicze zakątki Grenlandii.
  Teoria spiskowa głosi, że nie da się dotrzeć do kosmosu, potwierdził ją na łożu śmierci holywoodzki reżyser Stanley Kubrick słowami: „Lądowania na Księżycu były fałszywe, a ja byłem tym człowiekiem, który to fotografował”. Wywiad wideo ze Stanleyem Kubrickiem w linku:
  link
  Internauci wzięli także pod lupę wszystkie zdjęcia NASA ukazujące naszą planetę, przyglądając się z bliska kultowemu zdjęciu z 2002 roku o nazwie Blue Marble dostrzegli powtarzające się nietypowe sekwencje chmur.

  Opis zdjęcia na stronie Wikipedia oraz NASA:
  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Blue_Marble#Imaging_series_2001.E2.80.932004
  http://visibleearth.nasa.gov/view.php?id=57723
  Łazik NASA na Grenlandii
  Curiosity Rover – zautomatyzowane i autonomiczne laboratorium naukowo-badawcze wysłane na Marsa, w ramach programu badawczego Mars Science Laboratory (MSL) w celu oceny możliwości występowania potencjalnych warunków do życia w przeszłości.
  W dniu 16 kwietnia 2015 roku łazik przekroczył 10 km łącznej jazdy licząc od jego lądowania na Marsie w dniu 5 sierpnia 2012 roku, w tym około 310 metrów w tym miesiącu. Wydarzenie miało miejsce w 957 marsjańskim dniu misji łazika Curiosity lub w Sol957. Łazik poruszał sie przez szereg płytkich dolin pomiędzy odkrywką „Pahrump Hills”, która była badana przez sześć miesięcy, a następnym celem naukowymi, „Logan Pass”, do którego zostało jeszcze około 200 metrów, do przodu w kierunku południowym.

  Więcej informacji oraz cała masa zdjęć znajduje się na stronie NASA oraz w polskim opisie na stronie Wikipedia:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Curiosity_Rover
  http://www.nasa.gov/mission_pages/msl/multimedia/gallery-indexEvents.html#lowerAccordion-set3-slide27
  Film z eksploracji Grenlandii, pozostawiam bez komentarza, sami oceńcie czy zdjęcia zrobione przez NASA na Marsie nie wydają się Wam znajome?

  Redakcja W-P dziękuje pani Joannie Krupa za podesłanie materiału wideo
  Michał KK

  Źródło: Wolna Polska – Wiadomości

  Polub nas na facebooku
  KOLEJNE UJAWNIENIE FAKTOW- KSIEZYC -MARS TO SCIEMA -KLAMSTWO???

 6. kochani moi tyle klamstw i manipulacji kosmicznych bajek w/w demaskuje kolejne klamstwa -z moich poszukiwan jest ich w kazdej dziedzinie -OPCJI-HISTORII-FIZYCE -NAUCE-RELIGI -PRAKTYCZNIE TO PRZECIERZ MATRIX??? ha ha ha – juz wczoraj zamiescilem kolejnego BOLKA-pilsudskiego-historia -dzisiaj kosmos???- pomozmy temu SYSTEMOWI ZAKONCZYC ZYWOT BREDNI KLAMSTWA -MANIPULACJI -ZBRODNI I WYPACZEN – DOLACZ DO WSPARCIA 15/4/2016 o 15 az 15 sekund -wyobraz sobie SIEBIE WOLNA -WOLNEGO -SAMOWYSTARCZALNEGO W WOLNYM I PRZYJAZNYM BRATERSTWIE TOBIE PODOBNYCH Z WYBORU BIORAC PELNA ODPOWIEDZIALNOSC ZA SIEBIE I SWOJ BYT TU I TERAZ -takie to cudownie proste???

 7. Pomysł inżyniera z Aleksandrowa Łódzkiego – dom z paczki, który można rozłożyć wszędzie

  Marzec 12, 2016 | 0 komentarzy

  uid_203808a225c21472669fe9922368719d1457629832533_width_736_play_0_pos_0_gs_0_height_414

  Mikrodomy z paczki – to nowy projekt inżyniera z Aleksandrowa Łódzkiego, przeznaczony dla młodych ludzi, których nie stać na własne mieszkanie. Gotowe domki są tanie i mobilne – w każdej chwili można je złożyć i przenieść w inne miejsce.

  Dom ma 25 metrów kwadratowych. Ma jedno pomieszczenie, które może być salonem i sypialnią, oraz łazienkę. Mikrodomek trafia do klienta w paczce. Do jego złożenia wystarczą dwie osoby i klucz francuski. Jak mówi autor projektu, to tańsza alternatywa dla mieszkania. – Paczka kosztuje 50 tysięcy złotych. Po złożeniu jest to stan deweloperski surowy – zapewnia Aleksander Kawiński, projektant domów z paczki.

  Domy z paczki to konstrukcja modułowa. Podstawową jest 25 – metrowa konstrukcja, do której można dostawić kolejne, tworząc w ten sposób przestronny apartament. – W tej chwili mamy domy 25-, 50- i 120-metrowe, a w planach są też moduły piętrowe – zapewnia pomysłodawca.

  Zdaniem właściciela, domek z paczki to rozwiązanie dla młodych ludzi, których nie stać na własne mieszkanie i którzy często zmieniają miejsce pracy. Gotowy domek można ustawić właściwie wszędzie. Konstrukcja nie jest związana z gruntem, dlatego nie wymaga żadnych zezwoleń.

  Źródło: lodz.tvp.pl

  Tekst – Witold Ziomek, Foto: Igor Kropat

  Podziel się: to JEST BAJECZNY POMYSL

 8. Wszystko co robisz ma znaczenie

  Luty 9, 2016 | 0 komentarzy

  1

  Czy przedsięwzięcia, które nie są „duchowe”, są stratą czasu?
  Oto co odpowiedział na to pytanie dr David Hawkins:

  „Nie chodzi o samo działanie, ale o jego kontekst, który określa, czy ono jest duchowe, czy nie. Intencja ustanawia kontekst. Motywacja ma więc decydujące znaczenie. Można zarabiać pieniądze z miłości dla rodziny, firmy, kraju lub całej ludzkości, ale można też zarabiać je ze strachu, chciwości czy egoizmu.

  Jeśli traktujemy swoją pracę jako przyczynianie się do dobra społeczeństwa, wtedy staje się ona darem, niezależnie od tego, jak z pozoru może się wydawać prosta. Obieranie ziemniaków z miłości dla rodziny lub dla dobra tych, którzy potrzebują je zjeść, podnosi na duchu Jaźń i świat.

  Czynimy dar ze swojego życia i starań, poświęcając je z miłością, oddaniem i bezinteresowną służbą. Tak wygląda droga serca do Boga. W ten sposób życie rodzinne staje się formą czci i źródłem radości dla wszystkich. Kiedy chcemy podnieść na duchu innych, jednocześnie podnosimy na duchu siebie. Dawanie wynagradza zatem nas samych, ponieważ w istocie nie ma „drugiego”, który jest obdarowywany. Każda życzliwa myśl czy uśmiech ma więc wymiar duchowy i przynosi dobro nam oraz całemu światu.”

  Źródło: fragment książki „Oko w oko z Jaźnią”, youtube

  Podziel się:
  Udostępnij na Twitterze(Otwiera się w nowym oknie)248Click to share on Facebook(Otwiera się w nowym oknie)248Click to share on Google+(Otwiera się w nowym oknie)
  Podobne

 9. niezalezna.pl – strefa wolnego słowa
  15 marca 2016
  Gazeta Polska | Nowe Państwo | Gazeta Polska Codziennie | VOD
  Wydarzenia Opinie Wideo Blogi
  Polska Świat Gospodarka Sport Historia Kultura Media

  „Dziś w Europie nie można mówić prawdy” – CAŁE PRZEMÓWIENIE ORBANA
  Dodano: 15.03.2016 [13:24]
  „Dziś w Europie nie można mówić prawdy” – CAŁE PRZEMÓWIENIE ORBANA – niezalezna.pl
  foto: Ewa Stankiewicz/Gazeta Polska
  Jak informowaliśmy w treści relacji z Wielkiego Wyjazdu na Węgry, przed Muzeum Narodowym (Nemzeti Múzeum) premier Viktor Orban wygłosił przemówienie. Polityk odniósł się krytycznie do polityki Unii Europejskiej wobec imigrantów. W przemówieniu padły mocne słowa. Specjalnie dla czytelników portalu niezalezna.pl publikujemy pełną treść przemówienia premiera Węgier.

  – Europa nie jest dziś wolna. Wolność zaczyna się od prawdy. Dziś w Europie nie można mówić prawdy. Dziś w Europie nie wolno mówić o tym, że mamy wędrówkę ludów, a nie napływ migrantów. Dziś nie można mówić, że mamy napływ innych społeczeństw, które nam zagrażają (…) zagrażają tradycji chrześcijańskiej. Ale dziś obywatele Europy budzą się i rozumieją, że ich przyszłość jest zagrożona – mówił premier Orban.
  W dalszej części przemówienia nawiązywał do polsko-węgierskiej przyjaźni.
  – My Węgrzy i Polacy wiemy, że działać można tylko będąc odważnym – stwierdził Viktor Orban.

  Poniżej publikujemy pełną treść przemówienia Viktora Orbana (pisownia oryginalna):
  „Bądź pozdrowiona węgierska wolność, w dniu twych urodzin!”

  Panie i Panowie! Rodacy! Węgrzy na całym świecie!

  Z uszytą przez żonę kokardą na swoim sercu, z tomikiem poezji w kieszeni, z myślami o strasznych wrażeniach z rewolucji w głowie witał Sándor Petőfi 15 marca w swoim dzienniku. „Bądź pozdrowiona węgierska wolność, w dniu twych urodzin!” Dziś po 168 latach z radością i wiosennym optymizmem, z wielkimy nadziejami i podniesioną duszą świętujemy w całym Basenie Karpat. Od Beregszász po Szabadkę, od Rimaszombat po Kézdivásárhely. Każdy Węgier, z jednym sercem, jedną duszą, jedną wolą.

  Węgierskie serca radują się również tym, że jak w decydujących bitwach powstania węgierskiego, obecnie też jest z nami legion polski. Witam rozentuzjazmowanych potomków generała Bema. Witamy przedstawicieli wielkiego narodu polskiego. Jak zawsze podczas wspólnej tysiącletniej historii,tak teraz też jesteśmy z Wami w walce, którą prowadzicie za wolność i niepodległość Waszej ojczyzny! Razem z Wami zawiadamiamy Brukselę: więcej szacunku dla Polaków, więcej szacunku dla Polski! Bóg Was tu przyprowadził! xxx polsko-węgierskiej wspólnoty losów, jest to, że 60 lat temu nasza druga chwalebna rewolucja w ’56 urodziła się pomiędzy pomnikiem Bema a placem Kossutha. Powstała z wielką siłą chwalebnych przodków i na wieczór wyrwała wielkiego generalissimus Sowjetów.

  Szanowni Państwo! Szanowni Świętujący!

  Węgier występuje w obronie swojej prawdy, kiedy trzeba. Jak musi, nawet walczy. Nie szuka bez powodu problemów. Wie, że lepiej zachować spokój, niż wyciągać szable. Dlatego, rzadko bierzemy się za rewolucję. Podczas 170 lat dwa razy tak postąpiliśmy. Mieliśmy powody. Czuliśmy, że nie wytrzymamy dalej. Europa zachowała nasze rewolucje z 1848 i 1956 wśród chwały świata.

  Chwała bohaterom! Szacunek dla odważnych! Historycy zapisali rewolucję z 1918-19, ale nie na stronach chwalebnych, lecz w leksykonie o bolszewickim zamieszaniu z którego wybuchła rewolucja anty-węgierska dla celów i interesów obcych. My Węgrzy mamy dwie tradycje rewolucyjne. Jedna prowadzi od 1848, przez 1956 i zmiany ustroju do nowej Konstytucji i obecnego porządku konstytucyjnego. Druga wywodzi się od jakobinów, przez 1919 do komunizmu powojennego. Dzisiejszy porządek urządzili spadkobiercy rewolucji z 1848 i 1956.
  Ta tradycja kieruje dzisiejszym światem polityki, gospodarką i życiem intelektualnym narodu. Równość przed prawem, odpowiedzialne ministerstwa, bank narodowy, wspólny podział obciążenia, wolność, odpowiedzialność, szacunek ludzkiej godności, zjednoczenie narodu. Bądźmy za to wdzięczni, że tak się stało. Soli Deo gloria!

  Szanowni Państwo!

  Nawet wyniosłość święta nie pozwala nam zapomnieć, że tradycja 1919 nadal żyje z nami, na szczęście już tylko osłabiona, ale jeszcze tu się snuje. Jeżeli nie dostanie wsparcia z zagranicy, to uschnie w węgierskiej ziemii, która nie przyjmuje internacjonalizmu. Tak jest dobrze.

  Szanowni Państwo!

  Porządny, wychowujący dzieci i pracujący obywatel raczej nie zostaje rewolucjonistą. Osoba myśląca i pewna siebie wie, że z zamieszania rzadko wynikają dobre rzeczy. Osoba pogodna i pragnąca rozwoju wie, że nie można na raz robić dwa kroki, bo się potknie o własne nogi. Jednak właśnie tacy mieszczanie z Pesztu zostali zwolennikami rewolucji i maszerowali w pierwszych rzędach, tuż za młodymi studentami.
  To oni dali większość rewolucji i walk wolnościowych, za honor Węgrów zapłaciliśmy ich krwią. Każda rewolucja jest taka, jak ci, którzy ją robią. Naszą rewolucję robili porządni mieszczanie, oficerowie, prawnicy, pisarze, lekarze, inżynierowie, rzemieślnicy, chłopi i robotnicy o narodowych uczuciach.

  Nie ma śladu nieudanych wizji nieudanych filozofów czy intelektualistów. Rewolucjoniści z 1848 z kamieni po zburzonym absolutyźmie nie chcieli zbudować świątyni nowej tyranii. Pieśni węgierskiej rewolucji nie pisano na ostrze gilotyny ani na struny szubienicy. Nasze pieśni nie śpiewa tłum linczujący, przemieniony w kata, poematy nie są poświęcone zemście ani krwi. Pełnym godności momentem rewolucji z 1848, kiedy znów rozkwitały rany węgierskiego narodu. Żądano uzyskanie i odzyskanie praw konstytucyjnych, zabranych narodowi.

  Szanowni Państwo!

  A wy co robicie? – pyta się Sándor Petőfi w ostatnim liście do Jánosa Aranya trzy tygodnie przed swoją śmiercią. Pyta się też nas. A wy co robicie? Co robicie z dziedzictwem? Czy Węgrzy są godni swego wielkiego imienia? Czy znacie prawo dawnych Węgrów, że to co czynicie, musicie mierzyć nie tylko miarą pożyteczności, lecz też miarą absolutu, ponieważ te czyny muszą zająć swoje miejsce w wieczności.

  Szanowni Świętujący!

  Dziedzictwo jest, Węgrzy żyją, Buda stoi. Jesteśmy kim byliśmy, będziemy kim jesteśmy. Znają nas, jesteśmy szanowani przez mądre narody. Zachowujemy dawne prawa. Czy odniesiemy sukces, czy powstanie niezależna, poszanowana na świecie ojczyzna, o którą walczyli w 1848, jeszcze nie wiemy. Wiemy, że gwiazdy Europy są chwiejne, więc czekają nas próby. Obecne czasy zadają nam pytanie, czy mamy być niewolnikami,czy wolni? Los Węgrów jest powiązany z narodami Europy, dziś żaden naród nie może być wolny, jeżeli Europa nie jest wolna. Europa jest bezsilna, jest jak więdnący kwiat zjadany przez tajne robactwo. 168 lat po wiośnie ludów, nasza wspólna ojczyzna, Europa, nie jest wolna.

  Szanowni Świętujący!

  Europa nie jest wolna, wolność zaczyna się wypowiedzeniem prawdy. Dziś w Europie zakazane jest powiedzieć prawdę. Kaganiec jest kagańcem, nawet z jedwabiu. Jest zakazane powiedzieć, że dziś nie przybywają uchodźcy, lecz Europie zagraża wędrówka ludów. Jest zakazane powiedzieć, że dziesięciomilionowe tłumy czekają w gotowości, żeby ruszyć w naszym kierunku. Jest zakazane powiedzieć, że migracja przynosi przestępstwo i terror do naszych krajów.

  Jest zakazane powiedzieć, że tłumy innej cywilizacji są zagrożeniem dla naszego stylu życia, kultury, zwyczajów, tradycji chrześcijańskich. Jest zakazane powiedzieć, że ci co wcześniej przybyli zamiast integracji zbudowali własny świat, z własnymi prawami, ideami, które rozwierają tysiącletnie ramy Europy. Jest zakazane powiedzieć, że to nie łańcuch przypadkowych i nieumyślnych konsekwencji, lecz zaplanowana akcja, tłum ludzi prowadzonych na nas.

  Jest zakazane powiedzieć, że w Brukseli dziś pracują nad tym, żeby jak najszybciej przywieźli i zasiedlili u nas obcych. Jest zakazane powiedzieć, że celem zasiedlenia jest przerysowanie wzorów religijnych i kulturalnych Europy i przebudowanie etnicznych podstaw, usuwając ostatnie bariery internacjonalizmu, czyli państwa narodowe. Jest zakazane powiedzieć, że Bruksela zabiera kawałki naszej narodowej suwerenności, że w Brukseli pracują nad planem Stanych Zjednoczonych Europy, do czego nikt, nigdy ich nie uprawnił. Dzisiejszy przeciwnicy wolności są inni niż dawni władcy, czy władcy systemu sowjeckiego. Innymi metodami zmuszają do poddania się. Dziś nie zamykają w więzieniach, nie zabierają do łagrów, nie okupują czołgami państwa przywiązane do własnej wolności. Dziś wystarczą ataki prasy światowej, stygmatyzacja, straszenie i szantaż. Czy raczej wystarzczyło. Do tej pory.
  Narody Europy obudziły się, uporządkowują się i niedługo wstaną. Narody Europy zrozumiały, że chodzi o ich przyszłość. Nie tylko dobrobyt i wygodne życie, praca, ale nasze bezpieczeństwo i pokój jest zagrożony. Śpiące w dobrobycie narody Europy wreszcie zrozumiały, że zagrożone są zasady, na których Europa została zbudowana.
  Europa to chrześcijaństwo, wspólne życie wolnych i niezależnych narodów, równouprawnienie kobiet i mężczyzn, wyścig fair, solidarność, honor, pokora, sprawiedliwość i miłosierdzie. To niebezpieczeństwo nie atakuje nas jak wojny i katastrofy nagle. Wędrówka ludów to cicha woda, która wytrwale rwie brzegi. Pokazuje się, jako sprawa humanitarna, lecz jej prawdziwa natura, to zajęcie przestrzeni. To co dla nich jest zajęciem przestrzeni, dla nas jest utratą przestrzeni.

  Wojownicy praw człowieka czują potrzebę, aby nas pouczać i oskarżać. Ponoć jesteśmy wykluczający i wrodzy. Prawda jest taka, że nasza historia, to historia przyjmowań i łączenia kultur. Kto zgłaszał się jako nowy członek rodziny, sojusznik, czy przybysz uciekający aby przeżyć, tego wpuściliśmy i znalazł u nas nową ojczyznę. Kto przybył, aby zmienić nasz kraj, uformować nasz naród na własną modłę, kto przybył z agresją i wbrew naszej woli, zawsze spotkał sprzeciw.

 10. szanowny moj brat Orban -to co mowi w tym przemowieniu z jaka miloscia -szacunkiem -troska o DOBRO -SPOKOJ I POKOJ -NIECH UCZA SIE SIOSTRY I BRACIA INNYCH NACJI I NARODOW -to piekne po raz pierwszy odczytalem przemowienie bardzo proste a pelne milosci troski i szacunku bez obrazy NIKOMU Z SZACUNKIEM SWOIM I OBCYM -uczmy sie od ORBANA to WIELKI CZLOWIEK TO ON MA PRAWO NOSIC NAZWE BUDDY -TO BUDDA NOWYCH CZASOW

 11. http://telewizjarepublika.pl/18-bankow-dolacza-do-programu-500-plus-premier-szydlo-w-dobry-projekt-warto-inwestowac,30812.html KOLEJNY PRZYKLAD p. BEATA SZYDLO -SWIETUJE SUKCES -pamietam poczatki smiech huralny wszystkich -OBELZYWE -OBRAZLIWE TRESCI POD JEJ ADRESEM -pamiec ludzi jest ulotna ???- do ludzi ODWAZNYCH Z DOBRA IDEEA -REALIZUJA I TRUIMFUJA – wspieram ta niewiaste i naczelnika Jaroslawa i jego ludzi to pierwsze DOBRE DZIALALANIA DLA LUDZI I DZIECI OD II WOJNY

 12. Tak wyglądają w UE wolność mediów i procesy sądowe.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160315/2295873/lotwa-rossiya-segdnya.html

  A wam wmawiają że Sowieckie standardy a to przecież jewrejskie standardy.
  Za Stalina jewrej rządził też Rosją teraz jewrej rządzi UE, USA, NATO, całym tzw „wolnym” światem („wolny” w znaczeniu zniewolony przez jewreja ot taka jewrejska nowomowa opisana już przez Orwella).
  Toczy się wojna światowa jewrej i jego marionetki kontra reszta, jeszcze albo już, nie jewrejskiego świata.

 13. wracam do faktycznego imienia /dzieki p. Seji -przybralem ta ksywke budda/ – nasyczala na moje imie i nawyzywala w tym tzw. polskim slangu??? juz teraz uodpornilem sie na durne pisanie moich siostr i braci??? ha ha ha -dzieki przemowieniu ORBANA -uwazam ze wlasnie on ma -dzieki jego ODWADZE I WIELOLETNIEJ PRACY DLA BRATNIEGO NARODU WEGIERSKIEGO -EUROPY I CYWILIZACJI ODDAJE I NADAJE JEMU TEN TYTUL BUDDA EUROPY I ZIEMI TEJ -JUZ GDZIES PISALEM ZE DAL NAM PREZYKLAD ORBAN JAK ZWYCIEZAC MAMY-

 14. to juz ostatki tego jewreja-Oscar -mam dobre wiadomosci -obudzilo sie i budzi miliony ludzi -OGLASZAM KONIEC MATRIXSA i jewrejow i prosze bez wymieniania ich bo dajesz im trwac w agoni-ostateczne zakonczenie to 15/4/2016 -godzina 15 -poswiec 15 sekund WYOBRAZ SOBIE SIEBIE WOLNEGO IWSZYSTKICH TWOICH BLISKICH to tylko 15 sekund – to takie proste

 15. Święto narodowe Węgier. Orban: Pozdrawiam synów i córy wielkiego narodu polskiego. Dzisiaj stoimy za wami w bojach o suwerenne państwo
  VIKTOR ORBAN, WĘGRY, ŚWIĘTO NARODOWE, 15 MARCA, POLSKA

  http://WWW.FACEBOOK.COM/ORBANVIKTOR

  – Raduje nasze serca szczególnie to, że podobnie jak w 1848 roku, kiedy w decydujących bitwach walczył u naszego boku Legion Polski, dzisiaj ich następcy znowu są z nami. Pozdrawiam synów i córy wielkiego narodu polskiego. Tak, jak wcześniej po wielokroć w naszej tysiącletniej historii wspieraliśmy wasz naród, tak również dzisiaj stoimy za wami w bojach o suwerenne państwo. Razem z wami pragniemy przekazać Brukseli: więcej szacunku do Polaków! Więcej szacunku dla Polski! Niech Bóg Was błogosławi! – powiedział premier Węgier Viktor Orban podczas uroczystości związanych ze świętem narodowym upamiętniającym wybuch Wiosny Ludów w 1848 roku.

  Premier Węgier podkreślił w swoim przemówieniu, że dzisiaj Europa nie jest wolna, ponieważ wolność zaczyna się od prawdy, a dzisiaj w Europie nie można jej mówić. – Dziś w Europie nie wolno mówić o tym, że mamy wędrówkę ludów, a nie napływ migrantów. Dziś nie można mówić, że mamy napływ innych społeczeństw, które nam zagrażają (…) zagrażają tradycji chrześcijańskiej (…) dziś nie można mówić o tym, że wśród 10 mln migrantów są przestępcy i terroryści – dodał.

  Orban zaznaczył jednak, że obywatele Europy budzą się i rozumieją, że ich przyszłość jest zagrożona. Jak dodał, Węgrzy i Polacy wiedzą, że „można działać tylko będąc odważnym”. – Będziemy niewolnikami, czy wolni? To jest pytanie. Odpowiedzcie. Naprzód Węgry! Naprzód Węgrzy! – zakończył premier.

  Na uroczystości w Budapeszcie, jak co roku udali się przedstawiciele klubów „Gazety Polskiej”, a także przedstawiciele polskiej prawicy.

  15 marca 1848 roku wybuchła na Węgrzech Rewolucja i Walka o Wolność, Od jesieni 1848 r. organizowany był Legion Polski, którego dowódcą został generał Józef Wysocki. Liczył on ok. czterech tysięcy żołnierzy, którzy w licznych bitwach wywalczyli sobie uznanie Węgrów. Legion wytrwał aż do końca, osłaniał oddziały węgierskie wycofujące się z terytorium Węgier ku Turcji, a także ochraniał politycznych przywódców rewolucji, m. in. Lajosa Kossutha. Najlepiej znaną polską postacią rewolucji jest generał Józef Bem, którego w grudniu 1848 r. Kossuth mianował głównodowodzącym węgierskich sił zbrojnych.

  kg telewizjarepublika.pl

 16. Powołajmy KOR. Komitet Obrony Rzeczypospolitej.
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Rozmontowują nam naszą Ojczyznę jak starego zdezelowanego Jeepa z demobilu. Każdy przytomny z łatwością widzi , że LARUM rozlega się wkoło coraz głośniej. Nie ma wyjścia. Powołajmy KOR. Komitet Obrony Rzeczypospolitej.

  Rozmontowują nam naszą Ojczyznę jak starego zdezelowanego Jeepa z demobilu. Rozkradają i rozdają między swoich tak jedni jak i drudzy. Wpychają nas w łapy naszego dotychczasowego prześladowcy mówiąc że to teraz jest nasz największy przyjaciel. Jesteśmy dzisiaj wszyscy osmoleńszczeni od tego żaru przyjaźni.

  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaaZMa7OKGDzKgsWkrwF3K6rsx26DOdDmLHbizH3ZQCoRTzRyb

  Nie ma wyjścia. Musimy znowu powołać KOR.

  Wówczas też, gdy powstawał ten pierwszy, trzeba było się przeciwstawić TOTALITARYZMOWI.

  Władzy i mediom skupionym w jednych rękach. Tylko Kościół był wtedy w całości po naszej stronie, ale czy dziś znajdziemy w nim niezbędne oparcie?

  Dziś jak jak wtedy musimy wołać:

  o prace dla tych co jej nie mają
  o wolność wypowiedzi dla tych co protestują ale i tych co rządzą
  o ujawnienie rozmiaru represji wobec byłej opozycji
  o ukaranie osób winnych łamania prawa.
  Dziś jak wtedy mamy już ofiary śmiertelne: w Smoleńsku ,w Łodzi…., pękniętą oponę…

  Wtedy zaczęło 14 osób. Dzisiaj można znaleźć znacznie więcej.

  Nie dopuszczajmy jednak od udziału w dziele ratowania kraju żadnych zakodowanych czerwono-różowych, masonów, liberałów, socjalistów i libertynów. Bo znowu za parędziesiąt lat trzeba będzie zaczynać od nowa.

  Musimy znowu być….. abyśmy nie byli wyklęci.

  Może dla wielu skrót KOR nie jest najlepszym pomysłem gdyż byli tam : i różowi i czerwoni i masoni i liberałowie i libertyni i oryginalnie nawet socjaliści różnej maści, w tym z PPS. Ale był tam też i Macierewicz.

  Przecież musimy się zdecydowanie przeciwstawić KODowanym, płatnym mudżahedinom.

  Tamten KOR to Komitet Obrony Robotników … ten to – Komitet Obrony Rzeczypospolitej… dwie różne nazwy… Wcale nie muszą przywoływać negatywnych skojarzeń.

  Tamten KOR – był po prostu wentylem bezpieczeństwa komunistów, którzy wiedzieli że kiedyś naród upomni się o swoje prawa. O ile kiedyś mógł ktoś mieć jakieś wątpliwość, to teraz po sfingowanym w Magdalence oddaniu władzy przez komunistów, już nie, chyba że dalej jest pod wpływem propagandy która tak kiedyś jak i dziś robiła z nich opozycję a pewne ustępstwa wymuszone przez naród i okupione krwią nazywa oddaniem władzy.

  Dziś znowu bękarty tamtego systemu, przez odrestaurowane zęby cedzą groźby rozlewu krwi.

  Tak jak jest , dalej być nie może i nie powinno.
  Pomysł jest jedynie jak zaczyn do ciasta. A czy wyjdzie z niego smakowity chleb czy zakalec zależy od wielu czynników.

  Ten pomysł nie jest z wczoraj. Przedstawiłem go już w grudniu 2010 roku (http://blogmedia24.pl/node/42626). Szkoda że już wówczas PiS z niego nie skorzystał. Podkradł go dzisiaj i z powodzeniem realizuje KOD.

  PS.

  Komitet Obrony Rzeczypospolitej
  (KOR) – w latach 1935-1939 jeden z trzech, obok Generalnego Inspektoratu Sił Zbrojnych i Ministerstwa Spraw Wojskowych, naczelnych organów władzy wojskowej.

  Komitet Obrony Rzeczypospolitej ustanowiony został 12 maja 1936 r. dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 9 maja 1936 r. o sprawowaniu zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnemi i organizacji naczelnych władz wojskowych w czasie pokoju, w miejsce Komitetu Obrony Państwa.

  Do zakresu działania komitetu należało rozpatrywanie zagadnień dotyczących obrony Państwa i ustalania w tej dziedzinie wytycznych dla Rządu oraz koordynowanie prac przygotowujących obronę Państwa.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Komitet_Obrony_Rzeczypospolitej

 17. http://telewizjarepublika.pl/koniec-przyjazni-merkel-tusk-quotwbil-jej-noz-w-plecyquot,30723.htm aby zagoscily DOBRE FAKTY -TOMKU -GOLPRESS-JEZUSIE- potrzebne jest ukazanie faktow i miec wizje oraz zrobic -przeprogramowac w DOBRE FAKTY I PO TO MY TY -TOMASZU- jestesmy aby to czynnie robic albo wspierac tych co robia to lepiej jak syn NARODU WEGIERSKIEGO ORBAN- tak to odbieram i czuje wszk w matrxsie 3 D potrzebna jest nauka poprzez bledy tzw. grzechy do ich ukazania i WYBORU TAKICH ROZWIAZAN SLUZACYCH TOBIE I MNIE ROWNOCZESNIE ???- to taka moja teoria na DOSKONALA DEMOKRACJE???-A DOBRYCH WIADOMOSCI WYMIENILEM DZISIAJ SPORO -np. p. Orbana i p. Beate i zycie bez pieniedzy co ci sie spodobalo??? -dales odpowiedz sloneczkiem dziekuje -z ludzmi to tak jak z dziecmi potrzeba przykladow tzw. ZLYCH i tzw. DOBRYCH w tym wymiarze tak to sie kreci???- w wymiarze 5D -BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA DOBRA jest bezzasadne- to taka moja teoria na ten temat sporo aby wytlumaczyc tak prosty przyklad??? ha ha ha pozdrawiam Tomaszu mniemam ze to prawdziwe imie???

  1. prawdziwe imie moje… a tych wiadomości to rzeczywiscie z sedna to ześ dziś nastrzelał, jeszcze dokładniej się przyjrzę, tylko skończę pisanie z moimi aniołami, bo alternews nie ginie i zawsze miło się do niego wraca i czyta komentarze jak wszystko na forum się uspokoi, to nie ginie !! szkoda, że Majestica nie ma i oscara na bieżąco z Tobą, bo ja na polityce to jak kamień w wodę, tylko naistotniejsze szukam i czytam i wyłapuję 🙂 a ciężko mi tak wszystko czytać gdy coś do kogoś piszę, dlatego daje sobie czas, jak nie dzis to jutro, alter news jest wieczny 🙂 Pozdrawiam Janie Piotrze i zyczę spokoju na duszy w końcu…. Ten Świat o kórym marzysz jest już w Tobie nas, tylko musi coś pęknąć, ten głupi na lince system polityczny, pracujmy dalej i nie zapominajmy cieszyć się z drobnych spraw 🙂

 18. ok. Tomek to piekne ze postawiles na siebie samego -wspieram cie Tomaszu zawsze badz soba i ciesz z sie ze swego ciala jestestwa -podpowiem tak -mozesz sluchac wszyskich wokol -ROZWASZ CO MOWIA JAKIE PRZEKAZY TRAFIA DO CIEBIE -WYBIERAJTO CO CZYJESZ -TO CO DOBRE CIALU I CALEJ TWOJEJ ISTOCIE TYLKO TY O TYM WIESZ-mam dobra wiadomosc dla Ciebie -piosenke czeskiej LASKI KTORA SPIEWA PO POLSKU / SZUKAM CIE -???-moze ciebie/ podaje linkhttps://www.youtube.com/watch?v=TIB6LyS5FVs od 5minuty po polsku a reszta po czesku pozdrawiam iwszelkiego dobra Tomaszu

 19. Ciekawe, dlaczego pis nie nagłaśnia tego typu info?
  przecież odpadłby duży procent „.Nowoczesnych inaczej”
  tudzież Komitetów Obrony Donka

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02894-Banki-beda-mogly-przejac-oszczednosci-swoich-klientow.htm

  Banki będą mogły przejąć oszczędności swoich klientów! UE naciska na Polskę, aby wprowadziła kontrowersyjny mechanizm „skoku na kasę”!
  wpis z dnia 15/03/2016

  Komisja Europejska przyjęła w 2014 roku nową dyrektywę bankową przewidującą mechanizm przejmowania przez banki zagrożone bankructwem oszczędności swoich klientów. Dyrektywa o „skoku na kasie” miała być wdrożona do lokalnych porządków prawnych państw UE do końca 2015 roku. Polska, jako jedno z nielicznych państw w Europie, do dziś tego nie uczyniła. Obecnie Bruksela naciska, aby wspomniany mechanizm w trybie pilnym zaczął funkcjonować także i w naszym kraju. Jeśli tego nie zrobimy, grożą nam wielomilionowe kary za każdy dzień zwłoki.

 20. Premier powołała Komitet Rozwoju. Będzie odpowiedzialny za „plan Morawieckiego”
  BEATA SZYDŁO, KOMITET ROZWOJU, PLAN MORAWIECKIEGO, INNOWACJE

  Premier Beata Szydło z członkami Komitetu Rozwoju TWITTER.COM/KANCELARIA PREMIERA

  – Szybszy rozwój, możliwość korzystania z tego rozwoju przez wszystkich obywateli i wreszcie to, że polskie państwo będzie poważnym graczem na gospodarczych rynkach świata. To jest nasz cele – mówiła premier Beata Szydło podczas wręczania nominacji do Komitetu Rozwoju.

  Organ będzie odpowiedzialny za realizację Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, czyli tzw. „Planu Morawieckiego”. CZYTAJ WIĘCEJ

  Prezes Rady Ministrów podkreśliła, że bardzo ważne dla przyszłości Polski jest wsparcie dla przedsiębiorców oraz innowacji.

  – Wierzę głęboko, że będziemy tworzyli dobre programy rozwojowe. Będziemy je przygotowywali, ale przede wszystkim umiejętnie wdrażali. Bardzo ważne jest to, aby nie tylko stworzyć właściwy program, ale żeby go wdrożyć oraz okazał się skuteczny – powiedziała Szydło.

  Członkowie Komitetu: Mateusz Morawiecki (minister rozwoju) jako przewodniczący, Henryk Kowalczyk (szef stałego Komitetu Rady Ministrów) jako wiceprzewodniczący,Paweł Szałamacha (min. finansów), Andrzej Adamczyk (min. infrastruktury), Dawid Jackiewicz ( min. skarbu), Krzysztof Tchórzewski (min. energetyki), Marek Gróbarczyk (min. gospodarki morskiej), Konrad Szymański (sekretarz stanu w MSZ), Piotr Naimski (sekretarz stanu w KPRM) oraz Jan Szyszko (min. środowiska).

  Skład Komitetu tworzą głównie członkowie Rady Ministrów.

Comments are closed.