Alternews – 14.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

27 thoughts on “Alternews – 14.04.2015

 1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/98-2015-04
  polecany przez pana artykuł przeczytałam już wcześniej, ale żeby naprawdę zrozumieć zachodzące procesy w świecie, żeby nie było’ zafałszowania myślowego’ w nas samych przydatne może być przeczytanie w/w artykułów. Pozory, jakimi się kierujemy w życiu często prowadzą nas na manowce mentalne. Również to, że nie nazywamy rzeczy po imieniu tylko ‚przykrywamy’ półsłówkami, niedomówieniami,mówimy np. zrobili coś Rosjanie, Niemcy, Francuzi czy Amerykanie, choć wiemy, że nie zrobili tego Rosjanie , francuzi czy Amerykanie tylko w ich imieniu ktoś zupełnie inny prowadzi do tego, że to MY SAMI budujemy matrixa, w którym rzekomo tak nie chcemy przebywać. Pomyślcie państwo chwilę o tym…

  1. Mafia stosuje takie sztuczki i przebieranki ogłupiać naiwnych.
   Żyd gdy jest krzywdzony to jest żydem a jego krzywdzenie to antysemityzm.

   Ale żyd może być gdy to dla niego wygodne Niemcem, Polakiem, Amerykaninem, Francuzem…
   Wtedy w mediach otrzymujemy bełkot typu „prasa francuska donosi..”
   „dziennikarze Amerykańscy odkryli…albo popierają lub krytykują..”
   Amerykański polityk uważa…, społeczność międzynarodowa potępia…

   A w każdym z tych przypadków są to żydzi z tej samej mafii czyli ta sama międzynarodowa mafia… w czapeczkach obywateli różnych krajów.

   Polskę np na arenie międzynarodowej reprezentują „Polacy” czyli żydzi z Polskim obywatelstwem (teraz Schetyna ale i wżeniony Bronek przedtem Radek wcześniej inni żydzi lub półżydzi ).
   Media (żydowskie) piszą o Polskim stanowisku o Polskiej polityce … a to g..prawda to polityka żydowska nie Polska a wręcz antypolska.
   Podobnie jest w gospodarce, w służbach specjalnych, w finansach, w służbie zdrowia, w oświacie….
   Polacy w Polsce mają niemal tyle do gadania co Palestyńczycy w Palestynie czy Indianie w USA albo Aborygeni w Australii.

   Mafia chazarska to mafia pasożytów które atakują kolejne kraje i instalują się
   na najwyższych piętrach władzy (Kongres USA, Senat USA, kiedyś NKWD w ZSRR, UB w PRL do 68r, w KK za JPII, władze najjaśniejszej, a teraz na Ukrainie … atakują Rosję są zainstalowani w Gruzji. Na zachodzie są wszędzie we wszystkich strukturach, zawsze zakonspirowani. Media zachodnie w tym Polskie mają w ręku i te media stosują takie sztuczki jak opisałem.

   To klasyczna mafia o strategii pasożyta. Mafia żyje z wysysania zasobów zainfekowanych narodów.

   Uwaga pojęcie „żyd” jest nieścisłe (skrót myślowy) bo czy Chazar jest żydem? Czy każdy wyznawca judaizmu jest żydem ? A czy ateistyczny żyd przestaje być syjonistą ? Czy Chazar który nie jest żydem w sensie genetycznym może być syjonistą ?
   Można powiedzieć że to mafia Syjonistyczna bo to jest jej najistotniejszy spójnik.

  2. zgadzam sie.Mord w Katyniu ,to zrobili Rosjanie.No ale co wszyscy?bez sensu.
   Jesli wiadomo kto wydal rozkaz i kto wykonal to najlepszym bylo by mowic wlasnie konkretnie.No ale nie zawsze sie tak da.A nawet jak sie da to itak media rządzą i nadają kierunek.To samo bylo z tym calym kuba rozpruwaczem gdzie sie okazalo ze pochodzil z malego polskiego miasteczka i byl Polakiem zydowskiego pochodzenia albo na odwrót.Na poczatku mowili o tym w wiadomosciach ale juz np w dzien dobry tvn powiedzieli ze byl Polakiem,a o żydowskim pochodzeniu juz nie wspomnieli.Rownie dobrze mogl być Żydem polskiego pochodzenia i mozna powiedziec ze był Żydem.Wiec to sa takie przeklamania.Jak komu pasuje politycznie.

 2. Panie Januszu dzięki firmom chemicznym wydajność w rolnictwie wzrosła kilkukrotnie.Głód, przednówek, nie dotyka już większości ludzkości ,są minusy o których pan mówi, ale jest to drobnostka.

  1. Z tą chemią nie jest tak pięknie niestety.
   Gdyby chemia była stosowana dla likwidacji głodu (zwiększenie wydajności, poprawa odporności, jakości). Ale tak nie jest.
   Chemia jest stosowana dla zysków a nie dla likwidacji głodu i poprawy jakości jedzenia. Właściciele wielkich koncernów gonią za zyskami, ich nie interesuje głód, człowiek, jakość jedzenia ani nawet to co produkują, ich interesują zyski do ich kieszeni i je pomnażają w najróżniejsze niegodziwe, zbrodnicze sposoby (skrajny wyzysk pracowniczy, skrajny wyzysk konsumencki, dążenie do monopolu, zabijanie konkurencji co prowadzi do głodu lub uzależnienia czyli niewolnictwa, automatyzacja produkcji co prowadzi masowego bezrobocia,
   ograniczanie prawne działania konkurencji, stosowanie chemii by zwiększyć łaknienie konsumentów aż do zniszczenia ich zdrowia i przedwczesnej śmierci, prowadzenie zamachów, wojen w celu zniszczenia lub przejęcia infrastruktury konkurenta…sztuczne czyli systemowe podtrzymywanie bezrobocia) Nie ma takiej zbrodni której kapitaliści by dla zysków nie dokonali.
   Tylko układ sił może powstrzymać ich od zbrodni ale oni nieustannie myślą nad „rozwojem” swojej potęgi i nie mają żadnych ograniczeń moralnych.
   Kapitalizm, gdzie zysk jest najważniejszy, to system z założenia zbrodniczy, nikczemny ale niestety skuteczny w realizacji swoich zbrodniczych zamierzeń.

   Kapitaliści nigdy nie zlikwidują głodu, najwyżej z głodnych zrobią swoich niewolników, tanią bardzo tanią siłę roboczą.
   Technologie którymi dysponuje ludzkość pozwalają na likwidację głodu.
   Ale nie w systemie kapitalistycznym (neoliberalnym) czyli nie w systemie wprowadzonym do Polski przez solidaruchów i KK z JPII na czele.
   W tym systemie musi być głód i bezrobocie by kapitalista miał tanią siłę roboczą w nieograniczonych ilościach.

   To kwestia systemowa wynikająca z priorytetów systemu.

  2. Nie oglądałam Altera ale z tą wypowiedzią Alex się nie zgadzam, wręcz strukturalnie BARDZO się nie zgadzam. A długo by pisać dla czego i jak być powinno a nie jest więc trzeba się uciekać do drobnostki, jak zatruwanie wód i gleby, hodowla wbrew ekosystemowi i Ludziom, powodująca że nawet pleśń nie ruszy tej trucizny a my mamy nasrane w łbach by sobie chwalić i karmić tym dzieci, ludobójstwo to też drobnostka? Że o tym by plony były dobre trzeba kochać Ziemię i Ludzi, wszelkie życie szanować i mieć dobre dłonie, jak się tego nie ma to się hoduje plastik i wiórami z truciznami dzieci karmi. …

   1. Kochana eNeN, dziękuje, właśnie o to chodzi.
    Dobrze, że jest ktoś, kto potrafi wydobyć na światło dzienne całą prawdę i jeszcze tak obrazowo to opisać. Nawet nie wiesz, jak dużo robisz, a twoje teksty są dobre, bo prawdziwe.
    Pozdrawiam.

  3. @ Alex , ja tez sie nie zgadzam z Twoja wypowiedzią .
   Podpisuje sie pod wypowiedzią eNeN obiema rekami .
   Dodam ze dzięki temu chemiczno – plastykowemun
   jedzeniu korzystają firmy farmaceutyczne bo
   społeczeństwo jest coraz bardziej chore .
   Czyli podwójny zysk , bo firmy chemiczne maja tych
   samych właścicieli co farmaceutyczne .
   Najpierw nas trują a potem ” leczą „

   1. Zgadza sie.Ja od tej trutki dlugo mialam bole glowy,nie wiedząc od czego.Jak tylko nie korzystam z tych”dobrodziejstw konserwowych” w jedzeniu tak glowa mnie nie boli dluuugi czas.A jak zaboli sporadycznie to krotko i słabo.
    No bo nie da sie uniknąc tak do konca tej chemi w jedzeniu.
    tak pisze…bo moze ktos ma ten sam problem.Trzeba czytac co sie je.Ja naprawde sie pozbylam konkretnej silnej migreny ,samym tylko unikaniem chemicznego ,przetworzonego jedzenia.

  1. Piskorski mówi prawdę, jak Lepper.
   Niestety do mu źle wróży, może skończyć jak Lepper.
   Piątkowy samobójca czeka na zlecenie a zlecający to ten sam co zawsze alergik z alergią na prawdę.

 3. Kampania wojenna USA przecw Rosji za posrednictwem polskich mediow zostala tymczasem wstrzymana do maja na rzecz wyborow – i wybrania jedynie slusznego kandytata Bronka Komunoruskiego.
  Sondaze PROPONUJA: BRONISLAW K: 45, DUDA 25, PAWEL K. 6, OGOREK 3, KORWIN M:2
  TO JUZ JAKIES 80…..%
  a do wyborow pojdzie/ma isc okolo 50% uprawnionych wyborcow. To jak to jest mozliwe??…………. :p

  1. Bardzo dobry i prawdziwy artykuł.
   Dziel i rządź to znana od dawna polityka bezwzględnych bandytów pozbawionych sumienia.
   Tę politykę widzimy na własne oczy w Jugosławii, Kosowie, Iraku, Libii, w Syrii, na Ukrainie a wcześniej widzieliśmy w Polsce gdzie przygłupich solidaruchów poszczuto przeciw Polsce, przeciw polskiej gospodarce, przeciw polskiej wolności, przeciw samym przygłupim solidaruchom.
   Kampania nienawiści udała się bandytom w Polsce wyśmienicie, Solidaruchy łykały kłamstwa „Wolnej Europy”, z ambony i podziemnych gazetek jak szyneczkę.
   Inne narody są mądrzejsze lub szybciej trzeźwieją niż Solidaruchy.
   (Białoruś, Rosja, Iran, Syria, Chiny, Indie, Ameryka łacińska, Węgry, Grecja, Hiszpania, Niemcy…Afryka) .

 4. Kolejna kolorowa rewolucja ? Pewnie tak. Rosja ma dobry wywiad.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/251203.html

  Bardzo pouczający artykulik.
  Manewry geostrategiczne kandydata na władcę świata trwają.
  Ten kandydat zarządzany wprost przez wiadomą mafię która jak wiemy instaluje się we władzach zainfekowanego kraju, uważa się na poważnie za władcę świata (tak głosi też religia rządzącej „kandydatem” mafii).

  Myślę że religie które jawnie głoszą nierówność praw ludzi powinny być zdelegalizowane i ścigane jako twory przestępcze.

  1. ,,Myślę że religie które jawnie głoszą nierówność praw ludzi powinny być zdelegalizowane i ścigane jako twory przestępcze.”
   Wszystkie religie to głoszą Oscar, niestety.

 5. Wiecie że II wojna światowa się jeszcze nie skończyła ?
  USA nie wycofały swoich wojsk z żadnego kraju który zdobyli podczas wojny II wojny światowej. Co więcej, napadli na dziesiątki nowych krajów na całym świecie gdzie zainstalowali swoje bazy wojskowe.
  Polska też wpadła w ich łapy.
  A USA to tylko wydmuszka w której władzę przejęła światowa mafia chazarska.
  Jak widać mafia chazarska wygrała zaciekłą rywalizację z Hitlerem o władzę nad światem (obie siły głosiły bardzo podobną ideologie bazującej na pojęciu „rasy wybranej”). Mafia wygrała tę rywalizację kosztem milionów ofiar, przy czym Hitler poświęcał swoich a mafia goniła na front inne zniewolone narody (20 mln Rosjan zginęło w tym miliony Rosjan pędzonych przez żydowskie NKWD pod kule Hitlerowców).

  Teraz mamy do czynienia z kolejnym przesileniem.
  Świat się postawił mafii. Mafia morduje wszystkich którzy jej nie „kochają” na coraz większą skalę (kraje arabskie, Ukraina, Afryka, trwają przymiarki do Azji i Ameryki południowej).

  II wojna światowa zakończy się dopiero po likwidacji światowej mafii chazarskiej i zdelegalizowaniu wszystkich struktur i rozliczeniu zbrodniarzy (tych ideologicznych, decyzyjnych i wykonawczych … oraz jej „zasłużonych” sługusów na całym świecie) .

 6. Zniesiono karę śmierci nawet dla najgorszych zbrodniarzy – bo to niegodne współczesnego człowieka.
  Wprowadzono zakaz aborcji – bo zygotę uznano człowiekiem.
  Cierpiącym, nieuleczalnym ludziom odmawia się prawa do eutanazji – bo cierpienie uszlachetnia.
  To co takiego do jasnej cholery usprawiedliwia napadanie i zabijanie obywateli obcych państw???? Marzy mi się międzynarodowy ruch antywojenny. Zróbmy pospolite ruszenie. Zorganizujmy akcję NIE ZABIJAM! Każdy, kto się wpisze na tę listę będzie miał prawo odmówić służbie w wojsku. Powołajmy się na przepisy, dzięki którym lekarze mogą odmówić przeprowadzenia aborcji odwołując się do KLAUZULI SUMIENIA. Rządzący muszą uznać równość wszystkich obywateli wobec Konstytucji. Pokażmy banksterom i firmom zbrojeniowym żyjącym dostatnio z zabijania, że się przebudziliśmy. Generałowie mogą dysponować super uzbrojeniem, ale bez mięsa armatniego zostaną unieszkodliwieni.
  Mamy odpowiednie narzędzia do tego, by się zorganizować (ustawa o gwarancjach wolności sumienia, internet, portale społecznościowe itp). Możemy zmienić ten Świat, lub czekać na jego unicestwienie przy naszym biernym uczestnictwie i akceptacji. Zło samo nie zniknie.

  Pod rozwagę dedykuję wiersz Juliana Tuwima
  Do prostego człowieka

  Gdy znów do murów klajstrem świeżym
  Przylepiać zaczną obwieszczenia,
  Gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
  Na alarm czarny druk uderzy
  I byle drab, i byle szczeniak
  W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
  Że trzeba iść i z armat walić,
  Mordować, grabić, truć i palić;
  Gdy zaczną na tysięczną modłę
  Ojczyznę szarpać deklinacją
  I łudzić kolorowym godłem,
  I judzić „historyczną racją”,
  O piędzi, chwale i rubieży,
  O ojcach, dziadach i sztandarach,
  O bohaterach i ofiarach;
  Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
  Pobłogosławić twój karabin,
  Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
  Że za ojczyznę – bić się trzeba;
  Kiedy rozścierwi się, rozchami
  Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
  A stado dzikich bab – kwiatami
  Obrzucać zacznie „żołnierzyków”. –
  – O, przyjacielu nieuczony,
  Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
  Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
  Króle z panami brzuchatemi;
  Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
  Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
  Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
  I obrodziła dolarami;
  Że coś im w bankach nie sztymuje,
  Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
  Lub upatrzyły tłuste szuje
  Cło jakieś grubsze na bawełnę.
  Rżnij karabinem w bruk ulicy!
  Twoja jest krew, a ich jest nafta!
  I od stolicy do stolicy
  Zawołaj broniąc swej krwawicy:
  „Bujać – to my, panowie szlachta!”

  1. „Generałowie mogą dysponować super uzbrojeniem, ale bez mięsa armatniego zostaną unieszkodliwieni.”
   – to prawda, ALE………… ONI zawsze znajda profity ktorymi oblaskawia tych chetnych – ktorzy zawsze sie znajda aby po nie siegnac by mordowac wskazanych przez NICH palcem „wrogow”…ktorzy przyjeli profit z tamtej strony podpisujac cyrograf na mordowanie
   Dlaczego tak sie dzieje? Powodow tego jest zbyt duzo (ZA DUZO…) zeby wymieniac: nienasycenie-zawsze mozna miec wiecej, lek, glupota, naiwnosc, uleglosc wobec medialnej propagandzie, etc; granie na niskich emocjach jak patriotyzm, zagrozenie itd
   Sorry, nie widze szans dla…globalnego przebudzenia. To jest jest kwestia wiary, ale…tylko nadziei…naiwnosci nadziei. Nie umiem przestac patrzec na to realnie co widze. Tylko jakis, przypominany w Ntv przez red.Janusza Z: „Jakis wielki Reset” moze byc punktem zwrotnym, ale az strach pomyslec czym on moglby byc…
   Ludzkosc jest w okowach zmanipulowania i wyprania mozgow, zadna sila (Kosmiczna) nie jest w stanie tego zmienic. Jak ktos zna elementarnie prawa karmicznosci, czy chocby psychologii/transformacji umyslu az drugiej strony widzi …jaki ten stan jest u homo sapies Ziemianin…wie o czym pisze. Tu tylko ,jak zawsze, zadzialac moze jedno, przebudzenie na zasadzie ponadczasowej, niezmiennej: Jak umiesz liczyc – licz na siebie!

 7. Tu się sroży jakiś Oscar, miłośnik PRL, który postponuje „solidaruchów”:… Oscar, gdym ja, „sdolidaruch” i tysiące innych takich nie kopnęli komunistów, to za takie wpisy już byś siedział w areszcie Twojej komendy rejonowej SB!

  1. No i zostałby „męczennikiem” a karawana by szła dalej.. to chyba nie o to chodzi. Ja nie widzę, aby ktoś kopnął komuchów w 4 litery sorry.. mają się bardzo dobrze a holocaust i exodus Polaków idzie pełną parą… Pora chyba wziąć na klatę myśl, że ktoś naszymi rękami zrobił nam a kuku, bo inaczej to jest chowanie głowy w piasek. Jak struś 😀 (pora dorosnąć, bo jesteśmy jak dzieci we mgle i krzyczymy mamo-naszych biją…)
   Nie podzielam opinii Oskara w wielu kwestiach, bo u niego wyparcie działa w innym obszarze.
   ale… gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.. i tak jest od paru setek lat z Polanami…. czy jak nam tam…

Comments are closed.