Alternews – 14.05.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Alternews – 14.05.2013

 1. Powiedzcie coś o Fundacji Keshe. Polak wykonał reaktor. Sam Keshe pod wrażeniem. Polska w Programie Kosmicznym Keshego.
  Link w moim wczorajszym komentarzu.

 2. Każdy reżim upada dlatego, że bankrutuje. Tak było z różnymi odmianami socjalizmu: komunizm, faszyzm i teraz będzie dokładnie to samo z Unią Europejską. Życie na kredyt to nonsens. To niestety stało się stylem obowiązującym. Już w XVIII wieku różne państwa, gdy tylko urzędnicy zabierali się za gospodarkę, padały – królowie ogłaszali bankructwa, anulowali długi i dawaj znów się zadłużali. Alternatywą jest tylko powrót do normalności – gospodarka wolnorynkowa („dyktat” konsumentów, bez wpier… się władz państwowych, samorządowych, a Państwo ma być MIninimalne).

 3. Panie Wojtku ….

  Strona NTV nie działa od dzisiaj, ani od wczoraj …!
  Próbowałem się do nich już dobić wiele razy w tamtym jak i w tym miesiącu- bezskutecznie !
  Dlatego ewentualnie prosiłem o jakiś telefon kontaktowy ?

  //
  Już działa, tel.: 69-57-72-427.

 4. Gratuluję Panie Januszu coraz lepszych Alternews. Można nie oglądać żadnej TV, a po ich obejrzeniu i tak wiadomo, co ważnego dzieje się na Świecie i w Polsce. Pozdrawiam.

 5. ALLELUJA !!!!

  Łupki tylko dla Polaków

  Polski rząd w sprawie wydobycia gazu „idzie na wojnę z Ameryką” – tak zagraniczne firmy oceniają postawę naszych władz. Zdanie o wojnie pochodzi z poufnej notatki przygotowanej dla ambasady kraju zainteresowanego wydobywaniem gazu łupkowego w Polsce, do której dotarła „Rz”.

  „To była deklaracja wojny z Ameryką Płn.” – pisze wręcz autor notatki. Woźniak stwierdził m.in., że amerykański sprzęt nie nadaje się do poszukiwań gazu w Polsce.

  – Ludzie odpowiedzialni za energetykę forsują pomysł, by energetyka pozostała w polskich rękach – mówi jeden z uczestników spotkania.

  http://ekonomia.rp.pl/artykul/1008575-Lupki-tylko-dla-Polakow.html

 6. Bardzo dobrze , że wspomniał Pan o Angelinie . To nie jest wzór do naśladowania,
  a już na 100% nie w sprawie prewencyjnej amputacji piersi.

 7. Lobby chirurgów plastycznych stworzyło nową „profilaktykę nowotworową”.

  Co to jest profilaktyka?
  „Profilaktyka to wszelka działalność zapobiegająca zjawiskom szkodliwym, np. niedopuszczenie do wypadków, szkód czy chorób!”

  Profilaktyką nie są badania diagnostyczne ani chirurgie plastyczne.

  Prawdziwa profilaktyka jest walką z czynnikami powodującymi nowotwory piersi! Diagnostyka jest tylko diagnostyką, która nie spowoduje, że chory przeżyje! A wręcz przeciwnie po kilkakrotnym badaniu promieniotwórczym, może również zachorować na raka. Po chirurgii plastycznej wskutek wszczepienia implantów kobieta również może zachorować na raka czy inne schorzenie czy powikłanie pooperacyjne.

  Profilaktyką np może być :
  Zaangażowania Ministerstwa Zdrowia w walkę z nieuczciwymi koncernami czy firmami produkującymi truciznę, którą to codziennie spożywamy, wcieramy i wdychamy.
  Nacisk na laboratoria i systemy prawne, które by to w sposób rzetelny określiły i pomogły wycofać z użycia chemię powodującą nowotwory.

  Ministerstwo Rolnictwa dopuszcza w Polsce do użytku bez podstawy prawnej, 374 środków ochrony roślin – w tym podejrzane o szkodzenie pszczołom neonikotynoidy. Minister nie chce pokazać aktu zasłaniając się “tajemnicą przedsiębiorstwa”.Opiera się na badaniach należących do koncernów chemicznych, które je dostarczyły i które są wielką tajemnicą. A Ministerstwo Zdrowia nie reaguje, bo przecież ma masę urządzeń diagnostycznych i swoją pseudo profilaktykę zdrowotną, za którą odpowiedni ludzie, również otrzymują pieniądze. Środki te mogłyby być przekazane na inne cele np. rozwijanie produkcji zdrowej żywności.

  Tak dzieje się ze wszystkimi środkami dopuszczanymi w Unii Europejskiej. Słowa „bio” „eko” „profilaktyka” itp. są nadużywane przekłamywane. Nie mają nic wspólnego ze zdrowiem ludzi, te słowa obecnie napędzają biznes koncernów chemicznych, farmaceutycznych i innych.

  Cóż można rzec? Panowie politycy śpią spokojnie, mimo iż wdrożyli do spożycia zabójczą chemię. I wszystko gra i jest w porządku, bo mamy „profilaktykę” promieniotwórczą, która „zapobiegnie nowotworom”.
  A teraz bogate panienki będą mogły sobie wymieć piersi na nowe sztuczne „bez nowotworu”.

  Medycyna i nauka postawione do góry nogami. Prace medyczne które są obecnie publikowane w mediach głównego nurtu nie maja żadnej wartości prozdrowotnej.

 8. Dziękuję za to, że jesteście i za ten głos rozsądku i prawdy w tym zalewie propagandy. Bardzo trafny komentarz na temat zamieszania z panią Jolie. W ogóle wydaje mi się dziwne, że piszą o tym nagle wszystkie największe media mainstreamowe i robią z prywatnej sprawy jakiejś tam aktorki taką hecę, jakby właśnie miało to czemuś służyć – ukierunkowaniu opinii społecznej. I rzeczywiście niestety utrwalają schemat, że jest to choroba nie do wyleczenia, a wycinanie ZDROWYCH części ciała jest wręcz heroiczne i takie szlachetne! O metodach „alternatywnych”, na przykład metodzie Gersona cicho sza. Jedyne co można zrobić to się pociąć za kupę kasy. Strasznie to wszystko smutne.

 9. i bardzo dobrze że ludzie zabierają piniądz banksterom oszczędzanie jest lepsze w skarpecie i to pro społeczne również pe jest inwestowanie w akcje i tego typu papiery niby to wartościowe

 10. jak jakiś bank sunie z dotacji państwowych /unijnych to na logike nie powinno się tam trzymać kasy bo nie ma sensu

Comments are closed.