Alternews – 14.05.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

24 thoughts on “Alternews – 14.05.2014

 1. Panie Pawle, zgadzam się, że sformułowanie o chrześcijaństwie słowiańskim jest niezręczne ale zamysł był nieco inny. Chodziło o to aby włączyć wszystkich Słowian, zarówno wierzących jak i nie wierzących. Myślę, że jest to możliwe gdyż wyłączając fanatyków chrześcijańskich każdy wierzący Słowianin powinien mieć z tyłu głowy to, że najpierw był Słowianinem. Biorąc pod uwagę powagę sytuacji nie powinno mieć to większego znaczenia. Jak będzie – zobaczymy.

  1. Tak zrobili i działają żydzi stanowiąc jedność wierzących z niewierzącymi.

  2. Wydaje mi się, że chrześcijaństwo pierwotne wcale by nie kolidowało z wierzeniami i postępowaniem Słowian. Połączenie tych dwóch mogło by nawet wiarę słowiańską poszerzyć, urozmaicić i pogłębić. Niestety zwichrowane chrześcijaństwo wprowadzane mieczem a następnie zakonserwowane nieomylnością Papierzy i kolejnymi dogmatami raczej nie będzie sprzyjało odrodzeniu się Słowiańszczyzny zarówno w Polsce jak i połączyć wszystkie kraje o tych korzeniach.

 2. W tym przypadku „wurst” bardziej zasługuje na tłumaczenie – „parówa”. Jednak nie znam się w tym temacie, a lingwistą też aż takim nie jestem.

 3. Tęcza, LOT.
  Żydówka Waltz wciska Polakom kit że tęcza w Warszawie to nie jest ta sama tęcza która symbolizuje gejów i lesbijki. I jednocześnie broni tej tęczy jak niepodległości (żydowskiej) za wielkie pieniądze (kolejne odbudowy).
  A naprawdę chodzi o to że homoseksualizm jest elementem kultury żydowskiej w której kobieta jest „nieczysta” a potrzeby seksualne realizowane są w sposób zastępczy taki jak np w więzieniach czyli w sposób homoseksualny.
  Symbolem tego homoseksualizmu jest tęcza. (potwierdza to reklama LOTu)
  Tęcza w Warszawie jest więc w istocie pomnikiem kulturowego homoseksualizmu żydowskiego i dlatego jest tak broniona przez żydówkę Waltz.
  Homoseksualizm wrodzony to osobisty dramat (trzeba tolerować i uszanować jako formę niezawinionego kalectwa) ale homoseksualizm kulturowy to coś złego, coś co powinno się tępić podobnie jak np ubój rytualny (to się da leczyć metodami administracyjno, karno, prawnymi wystarczy zakazać tej chorej ideologii).
  A ta ideologia jest znacznie bardziej chora niż się wydaje. Główna przypadłość tej kulturowej a właściwie religijnej ideologii to skrajny rasizm w stosunku to wszystkich poza żydami ludzi przy jednoczesnym wymogu ciągłej indoktrynacji w zakresie przestrzegania tej ideologii (obowiązek codziennego czytania Tory przez całe życie).
  Ciekawe czy Waltz, Radek i inni „przedstawiciele” narodu Polskiego czytają codziennie Torę.

  A LOT to już wiadomo żydowska firma i stąd te zakupy dreamlinerów i Bartoszewski z zarządzie.

  1. A tu ciekawie się skorelowało z tym co pisałem wyżej (wątek homoseksualny) .
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bij-zydowski-chabad-2014-05

   Ciekawe czy te informacje o „liderach” narodu Ukraińskiego są prawdziwe.
   Aż się wierzyć nie chce.
   I aż strach pomyśleć że ich największym sojusznikiem są rządzący w Polsce (w Rumunii też i oczywiście w USA) bo nasuwa się oczywiste pytanie. Czy Polską rządzą tacy sami „Polacy” jak ci „Ukraińcy” którzy teraz rządzą Ukrainą ?.
   Na tym tle obrona tęczy jest jak najbardziej naturalnym zachowaniem władzy zwierzchniej nad narodem Polskim.

  2. pier […] jak potłuczony !!!!!

   //
   Nie używamy słów powszechnie uznawanych za obelżywe

   Voytek – [Admin]

   1. sorry Wojtuś ale mnie wku*wił ten oskar okrutnie-szlag mnie trafia jak ktoś opowiada brednie i kłamstwa na temat gejów !!!

  1. To moze lepej wskrzesić Impeium Rzymskie (w końcu Europa współczesna to spdkobiecy Rzymian) lub Państwa-Miasta Greji (Achaja)? Scytowie jakby nie patrzeć byli epizodem w dziejch Europy !

 4. To ze festiwal wygrało ONO nie było taka niespodzianka 🙂
  To było do przewidzenia . Wprowadzenie Gender w przedszkolach i szkołach
  w Norwegii i w Polcsce chyba tez nie , nie spotkało sie z entuzjastycznym
  przyjęciem . Wiec moze teraz ????

 5. ODPOWIEDZ SOBIE NA PYTANIA, CZ WIERYSZ ZE ,PO ZROBIENIU ZDJECIA APARATEM FOTOGRAFICZNYM ZE BEBDZISZ WIDZIAL TO ZDJECIE ?? cz y wierzysz ze bedziesz trymal to zdjecie w rece?? czy wierzysz ze w czsie wywolywaniu filmu ujawni sie obraz, ktory tak bardzo chcesz widziec???? to bardzo wazne pytania , bo widzisz TO TY POTRAFISZ ROBIC TWOIM SERCEM ZDJECIA, I NIGDY JUZ NIE MUSISZ SIE MARTWIC, CZY TEN FILM SIE WYWOLA, I ObJAWI SWOJA FORME. BO NAPEWNO SLYSZALES POWIEDZENIE – JAK W MALYM TAK W DUZYM. WIEC BADZ GENIUSZEM W FOFTGRAFOWANIU TWOICH MARZEN I CIESZ SIE JUZ W TERAZ JAK SZALONY ZE SZSCESCIA. KTORYM JESTES!:))))))) ;)))))))))))

 6. TWOJA SWIADOMOSC MA WPLYW NA TWOJ MOLEKULARNY STAN CIALA. WIEC IM WIEKSZ TWOJA SWIADOMOSC ,TYM MNIEJSZ ILUZJA MATERJI.TWOJE CIALO BEDZIE LZEJSZE ,ZYWSZE ,W WYSOKICH WYMIARACH NIE MA CZASU.WIEC IM BARDZIEJ SIE ZIDENTYFIKUJESZ Z TWOJA WEW WIECZNA ISTOTA ,TWOIM PRAWDZIWYM RDZENNYM MAGNETYCZNYM JA ,TYM SZYBCIEJ ZANIKNIE ILUJA PRESZLOSCI I PRYSZLOSCI. KIEDY ZANIKNIE ILUZJA CZASU W TWOICH KOMORKACH CIALA I PSYCHICE TO SIE NAZYWA FIYCHNYM WZNIESIENIEM W LUDZKIM CIELE.

 7. ZDJECIA MOWIA WIECEJ JAK 1000 SLOW…. NO DOBRZE;) JAK BYLAM MALA MAMA KUPYWALA WATE, PAMIETACIE ..TAKI WORECZKI MOZE BYLO TO 100 GR. OKAY… WEZ SKLANKE PUST I WYSOKA POSTAW JA NA STOLE, TERAZ BBWIN TA SZKLANKE WATA W KOLO TEJ SZKLANKI, MASZ?? teraz wyobraz sobie ze tej waty UMOWMY SIE ZE WATA TO ENERGIA , ZE TEJ WATY JEST NIESKONCZENIE WOKOL TEJ SZKLANKI .TERAZ WLOZ DO SZKLAKI SWIECACA SIE ZAROWKE.TEN OBRAZ TO PRAWDZIWY TY W OCEANIE ENERGIE ,A SZKLANKA SYMBOLIZUJE NAJDOSKONAKSZA WERSJE CIEBIE SAMEGO. OKAY .. WIECIE CO ,JA SWITNIE SIE BAWIE…:)))))))) I OTO CHODZI,NO TAK:))))))))

 8. @ voytek, kiedys sie pisalo wojtek , no dobrze,chyba ju jestem na mutterschiffie i tu sie pisze inaczej … kochany voytek tylko znow nie przeklinaj ,bo zapomnialam dodac ,ze ta oswiecona zarowka no wiesz w tej szklance to TY. :)))))))))))))

 9. ZARZADZAM WZROST PRODUKCJI WATY W CALYM WRZWCHSWIECIE. ;))))))dobrze sie bawicie???? bo to najwaznijsze ,trzymaj usmiech ,a jezeli tylko rozszerysz usta to oklamies twoj rozum ,on bedzie rozumiaL ze sie smiejesz..i to dodre ,byle sie TYLKO SMIAC ! jeeeeee- ile tej waty….:)))))))))))do ……

 10. ach te rozmowy sama z soba …chyba musze sie przyzwyczaic. zawsze mowilam ,jak cujesz sie samotnym to spojrz do lustra bedzie was dwoch ..no to teraz mam ..ale nie sadzilam ze tyle tych odbic bedzie …. no dobrze ,przecie bedzie weselej ……:)))))))))) ide sie bawic….

 11. Pawle ! W tym szaleństwie być może jest metoda ! Też się nie zgadzam w wieloma kwestiami JKM ale … ? są też zbieżne i alternatywne poglądy , jak widać KNP składa się z wielu osób i są alternatywy do rozmów .
  JKM jest coraz bardziej zaciekle atakowany z każdej mańki ! a właściwie można powiedzieć przez Partię i elektorat ” Sojuszu Okrągłego Stołu” ! Tym większa determinacja w ludziach następuje jakby na potwierdzenie słuszności wyboru ! Oczywiście dobrze by było aby DB czy , Partia Piratów ,Libertariańska , RN … osiągnęły próg wyborczy … niestety nie zapowiada się ! więc głosy będą stracone jeśli chodzi o powyższe .To jakby jeszcze nie ich czas na siłowanie się z Sojuszem .

  Natomiast ”Pospolite Ruszenie” i głosownie na KNP jest realną szansą na Wyważenie Drzwi które zablokowały partie okrągłego stołu od ponad 20 lat !!!
  Jeśli to nastąpi dzięki KNP to łatwiej będzie w przyszłości mniejszym partią o wprowadzenie swoich ludzi .
  Na aktualnym etapie gdzie jest kastowość Partii Okrągłego Stołu nie dają żadnych szans ! stąd te wściekłe ataki na JKM /KNP ! a mówiąc o kastowości ”partii korytnych ” nie należy zapominać że ich Kastowość nie przeminie tak łatwo z bardzo prostej przyczyny …wszyscy oni posiadają rodziny etc. nie liczmy na emeryturę bądź wymarcie … będą następne pokolenia .
  Na chwilę obecną jedyną Alternatywą na wyważenie tych właśnie drzwi jest JKM /KNP i trzeba mieć tego świadomość …

  Proszę posłuchać co mówi Max Kolonko o JKM 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=c3TQ7oipd_s

Comments are closed.