Alternews – 14.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

60 thoughts on “Alternews – 14.05.2015

 1. czy musimy przyjmowac imigrantów ? moze władza spytała by polaków cz tego chca trzeba uswiadomic ludzi czym to grozi jestem za referendum w tak waznej sprawie

  1. A po co ?
   Jak to stado naiwnych baranów co pokazali podczas ostatnich wyborów.
   Władza właśnie pogłębia swoją władzę i nie ma powodu by liczyć się z narodem.
   Władza rozgrywa ten naród jak tylko chce. A naród dalej nic nie rozumie.

 2. Przypominam, że projekt:
  1polska.pl
  istnieje, ma prawie 28 000 popierających, to niezłe zaplecze.

 3. TO SKANDAL!
  Ile ludzi schorowanych, starszych, niepełnosprawnych potrzebuje w naszym kraju pomocy w każdym formacie?! Ile rodzin czeka na swoje M – zadłużając się w konsekwencji na pokolenia…? A tu „przyjadą” do katolickiego kraju wrogowie chrześcijan i Ci któym będą za chwilę obcinać głowy mają im dawać schronienie i ich karmić???
  Może ten POukład, weźmie ich na tę „szczęśliwą wyspę na morzu nieznanym”, na którą uciekną jak tylko rozwalą tę POLSKĘ.

  https://www.youtube.com/watch?v=35ZBt9oILvw

  1. Zdecydowano że narodowi zaoferuje się „zmianę” by upuścić odrobinę pary spod kotła.
   To zmiana pozorna, PO i PIS to ta sama mafia w dwóch różnych czapeczkach.
   To post solidaruchy czyli ruch zdrady narodowej który zniszczył Polskę i który doprowadzi w końcu do kolejnego formalnego rozbioru Polski (nieformalny rozbiór Polski już jest widoczny w gospodarce i w wynikach wyborów w poszczególnych powiatach).
   Pożytecznych idiotów z tego ruchu „co chcieli dobrze” ale robili źle za namową cwańszych od nich przedstawicieli wiadomej mafii, ta prawda może drażnić ale takie są obiektywne fakty.

   Nawet ostatnie wybory pokazały że ten naród nie jest w stanie zagłosować przeciw tej niszczącej Polskę mafii obcych kulturowo chazarów.

   Mafia dała narodowi Kukiza na otarcie łez.
   Mafijne media zachwycają się Kukizem a to oznacza, jak już tu tłumaczyłem, że Kukiz nie jest dla mafii groźny a wręcz jest mafii pomocny (współpracuje ?).
   Groźna dla mafii była Magdalena Ogórek, nią mafia się nie zachwycała, ją mafia brutalnie i na wielu płaszczyznach zwalczała, a to oznacza …, jak już tłumaczyłem… że Magdalena Ogórek była przez mafię postrzegana jako zagrożenie dla jej interesów, a to oznacza że taki zagrożeniem jest też Miller.
   I gołym okiem widać jak mafia w swoich mediach zwalcza Millera i SLD Millera.
   Mafia właśnie likwiduje ostatnią zorganizowaną opozycję wobec mafii.
   Wcześniej inna zorganizowana opozycja czyli Samoobrona też została skutecznie rozmontowana (masa prowokacji, nagonka medialna w końcu piątkowy samobójca).

   Na miejsce SLD mafia tworzy własne ugrupowanie lewicowe już nie Polskie ale jawnie żydowskie (inicjatywa 4 profesorów). Mafia zagospodarowuje swoimi przedstawicielami cała przestrzeń polityczną od prawicy do lewicy.

   Gdy SLD było Kwaśniewskiego, Borowskiego, Cimoszewicza to mafia tak SLD nie atakowała bo SLD było w rękach mafii. Miller odebrał mafii SLD i długo trwała walka o SLD. Miller tę walkę wygrał z Kwaśniewskim i jego ludźmi.
   Niestety nie dostał poparcia od Polaków a to jest jedyna poważna partia przeciwna mafii.

   I co ? Znowu sukces mafii. Naród zagłosował tak jak mafia chciała.
   Mafia wychwala Kukiza a Kukiz … to jak ktoś już napisał, to taki dolnośląski Wałęsa (czytaj Bolek).

   Teraz naród się cieszy z kolejnej klęski (wyborczej).

   Trochę wstyd być Polakiem… to tak jak być Aborygenem albo Zulusem.
   Oni też mają pod górkę, podobnie jak Polacy.
   U Polaków przyczyną zacofania jest 1000 letnia tradycja zniewolenia religijnego.
   Kraje wyżej rozwinięte materialnie, technicznie niż Polska są wyżej rozwinięte bo przestały być niewolnikami religii, bo postawiły na rozum a nie na wiarę, na naukę a nie na doktrynę (kościelną).

   Szkoda mi Polski, miała krótkie i niełatwe życie, a Polacy nigdy nie zrozumieli dlaczego tak się dzieje.

   1. Nowa lewica ?
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ruch-wolnosc-i-rownosc-zainaugurowal-dzialalnosc-wezwal-do-porozumienia-na-lewicy/e0q19shttp://wiadomosci.onet.pl/kraj/ruch-wolnosc-i-rownosc-zainaugurowal-dzialalnosc-wezwal-do-porozumienia-na-lewicy/e0q19s

    a to jeden z komentarzy:

    ~szmulek : „Wir” i jidysz czyli po żydowsku znaczy tyle co „My”. A mieliśmy już jak pamiętamy „TKM” czyli Teraz K… My! Chyba nic bardziej znamiennego nie mogło się przytrafić jak trójca żydowska organizująca na nowo komunę – żydokomunę. Nie wiem kto zacz ten Rozenek i Napieralski, ale sobie laurkę już wystawili.
    24 minuty temu | ocena: 67%

    To dobra inicjatywa bo pozwoli odcedzić żydów od Polskiej lewicy.
    Może SLD się do końca oczyści z V kolumny żydowskiej.
    (części się Miller pozbył razem z Kwaśniewskim, Borowskim, Cimoszewiczem, Kaliszem…).

  1. Problem w pieniądzach? Prawda? I taka będzie moja odpowiedz na każdy wpis o jakich problemach do rozwiązania. Pieniądze, dla pieniędzy, z powodu pieniędzy i tylko dla pieniędzy. Tylko ich pragniemy, tylko o nich śnimy, tylko o nich marzymy, za nie gotowi jesteśmy ginąć i mordować i tylko dla nich i z ich powodu znosić te wszystkie i większe problemy. Bo nas już nie ma. A lekiem na chorobę pieniędzy ma być obietnica pieniędzy.

   //
   SAJA, piszesz jedną odpowiedź ogólną, jako nowy wątek w dyskusji, a nie 10 x to samo pod każdym wpisem. Przecież tego nie idzie czytać i ile zajmuje to ekranów. Kobieto myśl! Duplikaty pokasowałem.

   Voytek – [Admin]

  1. Pomijając tę nieszczęsnie modyfikowaną cyfrowo fotkę z kółkiem i rozmyciem ostrości poza nim by być może ukryć fotomontaż. Tak czy inaczej, wynika z tego jasno, że obowiązuje zasada dziel i rządź. Gdzie i w zasadzie nie trzeba wojny a wszystkim zależy na podtrzymywaniu poczucia narastającego zagrożenia by uzasadnić swoją konieczność. To samo się ma do dzielenia sceny politycznej, jak widać fanatycy religijni, narodowcy, liberałowie, demokraci na jakich składają się też niestety środowiska alternatywne, wszelkie ruchy inicjatywy, media i tak dalej włącznie z pożytecznymi idiotami tak na prawdę są po jednych pieniądzach i podkręcane ta samą agenturą o całym spektrum wrogości i poglądów wzajemnie sprzecznych. Taka gra dla baranów. Włącznie z JOW-ami włącznie z gwiazdkami niezadowolonych, niby anty-systemowych Demokratów prowincji Rzymskiej takich czy innych.

   W efekcie Polski już nie ma, nie wiem jak to zaakcentować? Drąc szaty? To po prostu fakt. Jak powiedział liberalny Demokrata Prawnik Pan Paweł N mam nadzieję się nie obrazi za stwierdzenie faktu. W piętnastej minucie jakoś, że „na jesień to już za późno” i tu zgoda. W ogóle nie ma ani o czym ani z kim rozmawiać. A NaRód jak wszystko pod Jego strzechą jest wolą Narodu konstytucyjnie. Tyle że Cesarstwa Rzymskiego dla czego już wyjaśniałam jak i to kiedy za Króla Sasa podbito ostatecznie Polskę dając władzę szlachcie na zagrodzie, odtąd mamy Warcholstwo, sejmiki i liberum weto i tworzymy samo destrukcyjny mechanizm niewoli sprytnie podsycany agenturą. Polska nie istnieje inaczej jak Getto. A ściślej i szumniej Prowincja Cesarska jak i inne NaRody. I wiecie co jest w tym najsmutniejsze? Że nikt nie rozumie o czym ja w ogóle pisze, pewnie jestem za tym, albo przeciw tamtemu JEZU CHRYSTE to-ci alternatywne środowisko świadomych ludzi nowego paradygmatu Mohamed`a. Warcholstwo zaścianek i Ciemnogród. Niewolnicy z wypranymi umysłami i Zombi. Może jak Koń kopnie w głowę albo tramwaj przejedzie to się kto ocknie. A jak ja uważam, to zostawię dla siebie bo i tak nikt nie zrozumie, co mnie obchodzi kto rządzi w Zoo Hoboken? Ja jestem wolna. Nie rozumiecie, prawda? Prawda. Bo co to zmienia? Dla Was nic, Wami ktoś musi Rządzić, pytanie tylko kto? …

   1. To na podstawie nie ze do kogoś, ale ogólnie od wczoraj. Jaskółki wiosny nie czynią.

   2. I wiecie co? Ja mam pomysł, zróbmy Demokrację, wybierzmy sejm, senat i ulubieńca ludu na namiestnika prowincji. Wybierzmy Boga Mamona i składajmy mu ofiary z dzieci i krwi, może się zlituje i żuci cuksa, oj tak dawno nic nie osłodziło mojego życia w klatce, a życie temu poświęcam poleruje kraty, przemalowuje, zmieniam tapicerkę… by było lepiej i jest gorzej. Jak by kto rozpylił feromony na niebie, jak za suką w rui. Nowy Paradygmat, tego jeszcze nie było. :D… Wszystkie problemy mam tylko z pieniędzy, o mam pomysł zróbmy pieniądze będzie więcej problemów. Szaleństwo to mało powiedziane. Zaraz rozwrzeszczą się rasiści coś tam foby i inne pożyteczne oszołomy, coś się ujawni kto ma jaki zegarek, zakręci jak diabeł ogonem i na tym stanie, tak tak sojusze i zagrożenia. … To lepsze niż kabareton 😀

   3. Ino patrzeć jak zaproszą mnie do brydża Ci z poza klatki. Powiedzą przecież mają wszystko co chcą i tak jak chcą, klatki otwarte a spójrz wołasz i eho ci odpowiada, oni nie wiedzą co to wolność, boją się… Machnij ręką i choć z nami. I wiecie co? Co mi zostanie? 😐 A na pewno świetnie Ich rozumiem, jak Oni nas. Nawet jak puszczą gaz, to nikt nie wyjdzie z klatki, boi się wolności jak zwierzątko jakie zbyt długo nieba nad głową nie widziało. Zginie i tak :*( To prawda.

   4. Sejka zadziwiasz mnie ! Ja nie boję się wolności, a i owszem sam jestem wolny, na dnie ale wolny czasem coś mi odbije i wyruszę w Świat bez kasy, moge bo chcę, też bym nie chciał by mną rządzili, najlepiej by wcale nie było władzy! nie potrzebuje ich, zobaczysz Sejka jeszcze za 200 lat a wierze ze to zobaczymy bedzie zupełnie inna polityka, ludziom zbrzydna pieniadze i wladza bede inne standardy. Miłość bo moze ujawi sie Chrystus w jakies postaci i znów bedzie trzeba zmieniac Świat 🙂 oby, nbie lubie systemów, dlatego gram w ruletke chociaz juz nie gram, a przecież wiarą bedziemy sie kierowac i od wiary bedziemy uzaleznieni nie zadne sądy, i nie żadna władza ani zaden pieniadz, ciesze sie ze jestes tego zdania jak ja ze pieniadze to tylko sterta papieru. Znikną pieniądze znikną politycy, mozesz mi pomóc grac w ruletke zgarniemy wszytskie pieniadze Świata i nikomu nie damy 🙂 Żartuje, taki miałem plan, ale juz nie chce, nie bede bił sie z systemem do puki cos sie nie zmieni pozostane wolnym człowiekiem, a cieszyc sie z wolnosci bede jak znikna pieniadze i politycy. Cos by trzeba było zrobić, ale kto za mna pójdzie za szarym człowiekiem, moze napisze plan albo nagram film jak wygladało by zycie bez pieniedzy, uzywajac wielkiej siły wyobrazni. Jak ktos zrobi pierwszy krok ku lepszemu Światu, zrobia go nastepni, tak sadze. 😉

   5. Seja myślisz tak jak większosc alternatywnych.Tak samo jak my,ale to nie o to chodzi teraz ,bo nie mamy na taka wolnosc teraz w tym systemie szans.Trzeba zaczynać od małych kroków.Przypomnij sobie jak dochodziłas do prawd które teraz głosisz,napewno powoli,nie oswiecilo Cie od razu.Tak samo wiekszosc spoleczenstwa zyje jeszcze w innym świecie .I ja teraz jesli popieram Dude to popieram zmiany,małe kroki.Jeśli popieram Kukiza to tez popieram zmiany,małe kroki.A mam wiare ze idzie ku dobremu.
    Jeśli uważacie ,ze nie ma co przeprawiac sie przez rzeke małymi krokami a trzeba ją od razu przeskoczyć ,to chyba niewielu ją przeskoczy.i będziecie mówić ze sie nie da nic zrobić jesli wszyscy nie nauczą sie skakać.A to nie prawda.
    Kukiz wejdzie do sejmu i może bedzie chciał np systemu referendalnego i może jak zacznie o tym głosno mówić to za ileś lat ludzie go wybiora tak że bedziemy mieli tu demokracje bezposrednią.Za ileś lat.

   6. Wiesz Mimi, ja też Muminek jak wiesz 🙂 Jednak urodziłam się juz taka jakaś trzepnięta, autystyczna? Pomijam jak ktoś powiedział kwestie nieistotne trafiając kulą w płot 😉 Bo spójrz, już słyszałam o Demokracji Bezpośredniej. Zasada jest taka. Zagrywają mami dzieląc i rządząc, umacniając to Pieniądzem. To my mamy pomysł na nowe, podzielmy się na zagrody i wydrukujmy własne pieniądze. To już też Mimi Pamiętam nad rzeką, gdzie Ci z za rzeki mieli inne prawa i paciorki a nawet własnego szamana i nic więcej. 🙂 To dokładnie tak jak by ktoś odkrył że zabijają nas Cyjankiem w wodociągach i wpadł na pomysł by wylać im cyjanek do punktu ujęcia wody haha nie będą mieć. Teraz my będziem watażkami, będziem se stanowić i mieć własne paciorki. ;)Nawet nie zauważasz jak mówisz o Demokracji znów, sejmikach i liberum weto, gdzie lekarstwem ma byś jeszcze większy rozpiżdziaj samowolka korupcja kolesiostwo i trzeba podzielić i to co zjednoczone na suwerenne gminy i zagrody. Wiem każdy by chciał drukować własne Boskie i najukochańsze pieniądze, nie ważne że zginie.

    Wiem coś robić warto, tylko co?

   7. O mam pomysł 🙂 Wiecie zróbmy demokracje i wybijmy se trójkątna walutę 😀

   8. „Wiem coś robić warto, tylko co?” Sejka – nie mam zielonego pojęcia.

   9. Co mam powiedzieć? Młotek Ciężki sukienka się siepi? Nigdy do tąd i mi się nie udało Może po prostu pójść jeszcze dalej, nich każdy przyjmie nominację i już nie czeka na kogoś kto nie przyjdzie dla siebie? Nie liczy na system. Ale ilu nas będzie? Może tak ma być? Dla każdego wedle jego.

  1. „Strona o podanym adresie nie istnieje
   Niestety zawartość tej strony została usunięta przez moderatora”
   😛

   1. Sztab pana Komorowskiego dba o wizerunek prezydenta.No cóż.Pan Komorowski wskoczył na grób(nie wiem czyj,chyba rodzinny)i sie wypiął do ludzi ustawiając na tym grobie znicz w rozkroku.Normalnie wszedł na płyte grobu.Jeśli prezydent robi takie rzeczy ,ktorych zwykły czlowiek nie robi,to ja nie mam pytań.
    Ale ubaw mialam spory,plus komentarze bezlitosne oczywiście.

   2. No, musiało być niezłe… On ma jakąś dziwną inklinację do wskakiwania na wszelkie lokalne wzniesienia… obojętne, grób czy krzesło… jakiś kompleks niższości, czy co? Może buty z wysokim obcasem powinien se założyć? Świetnie by w szpilkach wyglądał 😀

 4. Uchodźcy z Afryki to nie jest problem Polski.Pan Duda i Pan Kukiz powinni wiedzieć że za wszystkimi zbrodniami Afrykańskimi są odpowiedzialne kraje Europy zach i USA ,sterowane przez ponadnarodowe korporacje.My ludzie z Europy Wschodnie jesteśmy tylko dla nich tanią siła roboczą ,manekinami konsumentami i nie wiele się różnimy od biednych uchodźców którym to CHCIWE korporacje zgotowały ten straszliwy los.Jeśli teraz wszyscy będą się litować/przyjmować do swoich krajów ludzi z konfliktów wojennych wywołanych przez korporacje, popełnią straszliwy błąd i potwierdzą tylko własny udział w grabieży zasobów ludzkich i Ziemi.My Ludzie z Europy wschodniej powinnyśmy stanowczo zaprotestować przeciwko takiej polityce i z kierować całą odpowiedzialność na rządy(GB,FRANCJA, USA,DANIA,HOLANDIA) uczestniczące w masakrze nie tylko w Afryce ale wszędzie tam gdzie eksploatowani są ludzie i ich ziemia na której żyją od setek lat.

 5. Pytam to na kogo mamy głosować w drugiej turze 3/4 Alrternews poświęcona P. Kukizowi, głosowałem na niego. Czy nasze środowisko nie powinno dać mocnego poparcia p.Dudzie ?.Myślę że po przez odsunięcie od władzy p. Komorowskiego jedno ogniwo sług sił ciemności będzie usunięte.

  1. Duda też ma żonę żydówkę a za plecami ma Jarka i Macierewicza.
   Polityka PIS to wojna na wschodzie z udziałem Polski.
   A wojna na wschodzie to po tygodniu wojna w Polsce.

   Kto chce kolejnej wojny, niech głosuje na psy wojny.
   Kto chce wojny ? Wojny w obcych, żydowskich interesach ?

   Ja nie chcę wojny, chcę pokoju, wymiany handlowej na obustronnie korzystnych zasadach.
   Nie zagłosuje ani na PIS ani na PO bo obie partie to ta sama mafia i te same pasy wojny na usługach mafii.

 6. Max Kolonko mówi jak jest.

  https://www.youtube.com/user/MaxTVTUBE

  A jest jeszcze gorzej. W Polsce widać gołym okiem dyskryminacją narodową Polaków.
  Ja jestem przeciwny wszelkiej dyskryminacji w tym na tle narodowym.
  Polacy w Polsce mają tak fajnie jak Palestyńczycy w Palestynie (jeszcze nie buduje się murów).
  Polacy w Polsce za PRLu (po 68r) byli obywatelami I kategorii.
  Polacy w Polsce przed 68r i po 89r są już obywatelami drugiej kategorii.
  Podobnie jak to było przed wojną.
  Inni są obywatelami I kategorii w Polsce („elyta”, „wadza”, topowi dziennikarze, prezesostwo w większych firmach, własność prywatna, bankowość, stołki w nauce (zwłaszcza tej która ciągnie kasę z UE na „innowacyjność”)…

  Chcesz wyjść z biedy z bezrobocia… musisz poszukać u siebie właściwych korzeni.
  Możesz nadal być głupi ale musisz mieć korzenie i być lojalnym.

  Polska staje się państwem rasistowskim (wzorce demokracji czy to na bliskim wschodzie czy to za wielką wodą też są rasistowskie).
  A Polacy gromadnie głosują na tych którzy ich już jawnie zniewalają od 25 lat.

  Chyba nie jestem Polakiem, bo mnie się taka głupota w głowie nie mieści.
  Muszę pogrzebać w korzeniach.

  W tym rasistowskim już państwie jest tak że żyd jest żydem i Polakiem jednocześnie (jak mu wygodniej). Żyd jest z automatu prawa Izraelskiego obywatelem Izraela ale też jest obywatelem Polski (obojętne czy mieszka w Polsce czy w Izraelu) .
  a Polak może być tylko Polakiem.

  Ciekawe kiedy Polacy obudzą się z letargu.

   1. To się nie zbilansuje.
    Nie szedł bym w skrajności.
    Opodatkować trzeba KK (i zrezygnować z dotacji i z wasalnego konkordatu w ogóle) ale przede wszystkim należy opodatkować firmy zagraniczne tak by płaciły w Polsce podatki o zysków uzyskanych w Polsce (ograniczyć wywożenie zysków z granicę).

    Trzeba też skrócić czas pracy o 1 godz by zlikwidować bezrobocie
    a tym samym koszty socjalu.
    Trzeba też skończyć z zakupem uzbrojenia na potrzeby nie naszej wojny.

    I pieniądze w budżecie będą.
    Te pieniądze trzeba przeznaczyć na służbę zdrowia, na podniesienie kwoty wolnej od podatku, na obniżenie VAT,
    na tanie kredyty mieszkaniowe dla zwykłych ludzi, na tanie kredyty gospodarcze dla Polskich firm… na promocję Polski w Polsce.
    O i na redukcję deficytu czyli na wychodzenie z lichwiarskiej niewoli.

    To cały program (kluczowe elementy).
    Orban to robi i ma widoczne sukcesy

   2. Ja teraz tak będę pisać, może wreszcie dotrze, choć i tak uparcie pomijasz słowo Rzym w kRk, a nie możesz powiedzieć że nie wiesz o co chodzi, wiem to się nie zgadza z postulatami narodowców bo jaki Rzym jak Żydzi hee Dziel i żądz.

    W każdym razie będę wskazywać o co walczymy, w imię czego, dla kogo i jakimi środkami.

    Problem w pieniądzach? Prawda? I taka będzie moja odpowiedz na każdy wpis o jakich problemach do rozwiązania. Pieniądze, dla pieniędzy, z powodu pieniędzy i tylko dla pieniędzy. Tylko ich pragniemy, tylko o nich śnimy, tylko o nich marzymy, za nie gotowi jesteśmy ginąć i mordować i tylko dla nich i z ich powodu znosić te wszystkie i większe problemy. Bo nas już nie ma. A lekiem na chorobę pieniędzy ma być obietnica pieniędzy.

 7. Wiesz co Oskar, gdyby nie ten twój fanatyzm komunistyczny, co całkiem fajne masz wpisy 🙂

  1. Nie propaguje komunizmu propaguje zrównoważone socjalizm i kapitalizm.
   Socjalizm dla najsłabszych tak by nie było wykluczonych a kapitalizm dla silnych dla gospodarki.
   Państwo musi dbać o dobro wszystkich obywateli , za wyjątkiem przestępców.

 8. witam. SeJa -dziekowalem Tobie -wczoraj pisalem ze zaprzestaje stukac -bo trace czas dla siebie !!!!!!!-pisalem to samo przez 3 miesiace w tych komentarzach -pisalem o przygotowaniu dotzw. WYBOROW-o potrzebie obserwatorow -o 80% frekfencji -takiej jak w uk. -irlandi -USA-pisalem o -SAMOKONTROLI -ODPOWIEDZIALNYM STANIE CIEBIE I MNIE -pisalem 0- bycie w TU I TERAZ przez 24 godziny na dobe?????? pisalem o tym ze mozemy obejsc sie bez policji -wojsk -pieniedzy -bankow,rzadow-praw i obowiazkow-sadow -wiezien itd.itp. to taka moja BAJKA-nie czytalas -nieczytliscie -a jak ktos przeczytal ???????? to tylko skrytykowal!!!!!!! nic nowego MADREGO nie wnoszac????

  1. Janie Piotrze za wcześnie wcieliłeś się na tej planecie. Trzeba było poczekać parę setek lat. Możesz mieć żal tylko do siebie 🙂

  2. Tys prawda, ja pamiętam Twój też Wpis o ponad 80% Polaków za granicą, pomyślałam, policzyłam i wyszło mi że nie ma bata, Oni nie głosowali na Po ani na Pis ryjąc często w wieku emerytalnym na wnuki u Niemca choćby, Tym bardziej młodzi, zdolni jacy tu zostawili często małe dzieci i kiedyś chcieli by wrócić do lepszego kraju … Wyszło mi, że wszyscy emigranci mają prawa wyborcze, w Polsce nie licząc starszych jacy mają dość zostało niewielu wyborców z czego połowa nie poszła … Więc wliczając Polonię (więcej polaków niż w Polsce) i sztaby tu. PO i PIS mogło realnie dostać do podziału jakieś 5% do podziału co daje 2,5%, Korwin jakieś 4% i ze 6 do 12% łącznie reszta. Więc Kukiz dostał Około 80% głosów CAŁOŚCIOWO co zgadza się z Twoją wypowiedzią. To nie znaczy że ja Go wolę jakoś specjalnie, ale to znaczy że to FARSA włącznie z dogrywką. Też pisałam, nie od wczoraj, że jest jak jest. Dobra jakoś bym ten wpis zakończyła, ale i tak muszę już lecieć 😉

   1. Po prostu nie ma takiej ani fizycznej, ani matematycznej możliwości żeby wyniki były aż tak rozbieżne od realiów. Kilkakrotnie.

   2. A chodziło mi ty bardziej o sposób mojego rozumowania niż o ścisłe cyferki. Tam mniejsza o kilka procent w te czy w wte. I kto sąd wodę nosi, wszyscy wiemy jak jest i kto czego ma dość ilu nas tu a ilu Polaków na całymmmm Świecie się i tuła nawet, dupy podciera i gary zmywa by rodzina w Polsce miała na buty. A w Polsce była niska frekwencja też dla tego. Więc stosunek mocy jest jak 30 do 70 dla Polonii. Gdyby nikt w Polsce nie zagłosował na Kukiza, co jest bzdurą bo jakieś 20% zagłosowało to 80% emigrantów gdzie powiedzmy jest to realnie co-najmniej 2 razy tyle głosów da wynik = miazga z Pis i Po. To się da wyliczyć, przy czym Polska to prowincja nawet dla Polonii jeśli chodzi o realny elektorat musiało by wyjść jakieś 80% na Kukiza ze średniej, ni niech by i 60 to to samo realnie.

 9. nie wiam czy co niektorzy czytaja te wpisy co w/w -ja czytam i wiecej z nich dowiaduje niz z alternews -ow??? zachecam to kopalnia info??? sa tez takie za pieniadze -kase pisane np.-Pekok Antylichwiarz – bez szacunku i serca??????? bo jak mozn a i po co to robi?????? zapytam wprost skad masz info-fakty/a nie manipulacje/ -na temat KUKIZA!!!!!!! po drugie jak tobie umrze ojciec???? dosaniesz taki anonim od takiego g……. to dobrze sie poczujesz???? tak kochani ten niby nasz kochany narod funkcjonuje to trzeba na biezaco prostwac i wytykac takich osobnikow !!!!!!!!!!

 10. pisalem tez ze pRZESPALISMY WYBORY /tanczace chocholy-z wyspianskim mi sie to kojarzy-poznal i opisal/i ze mleko zostalo wylane a teraz bedziemy oczerniac-obwiniac i to samo robic co ci -ktorych krytykujecie!!!!!! A mozna przeciez innaczEJ -TWORZO SKUPIC SIE NA WDZIECZNYM I POZYTYWNYCH WARTOSCIACH -ZYCIA BO TAK SIE TWORZY I BUDUJE SPOKOJ I POKOJ I POKOJOWE ISTNIENIE NAS WSZYSTKICH ZIEMIAN /nie tylko polek i polakow -dzieki internetowi teraz tak trzeba -takim swiadomym jezykiem nam wladac potrzeba/

 11. WYRAZNIE -widze i czuje te /zaBORY-ROZBIORY POLSKI/ -ZAbraly nam ok. 3 pokolen tzw. dEMOKRACJI -a to wcale nie jest korzystny system dla ludzi!!!!!!! Aby wolnosc i dobro zapanowalo to trzeba od PRAWDY-WIEDZY OPARTEJ NA FAKTACH I KAZDY Z DZIALAJACA TELEPATIA TO NARZEDIA JAKOS WSYSCY ZAPOMINAMY O TYCH FAKTACH CIAGLE STUKAJAC w klawisze /nie bede wiecej komentowal i anlizowal / wszak to kazdego OBOWIAZKIEM JEST SMOKONTROLA a skoro tego nie widac to o cZUM TO ZNACZY/wg.mnie o braku szacunku do siebie i kochania /itd itp./ dziekujemy

 12. Janusz rece same klaszcza,oczy sie ciesza a serce raduje to doskonala opcja -to piekne -ta DEBATA na tej HARMONII kosmosu-zlocie WOLNYCH LUDZI NOWEJ ERY-dziekujemy bardzo. Dodam jak najprostsza NOWA KONSTYTUCJA -ZMIENY PRAKYUCZNIE WSZYSTIEGO /uproszczone prawo -10% podatku!!! -NIEZGONNE PRAWO DO ZYCIA WOLNEGO WYBORU I SZACUNKU KAZDEMU POLAKOWI I POLCE -tzw. wladza szczatkowa -i- tylko dla sluzby za niewiele wiecej pieniedzy -a – w- wkrotce jako volentariat tak po to tu jestesmy???/ REFERENDUM TO OBOWIAZEK -ZMIANA UMOW Z UE -ew. wyjcie poprzez FAKTYCZNE REFERENDUM !!!!!!! i na koniec zmienmy nazwe tego dziwnego kraju np. POLONIA TAK POLONIA albo EMIGRACJA ha ha ha dziekujemy

 13. Życia nie trzeba komplikować, to wszystko jest bardzo proste:)
  Jeśli wyłączymy z życia handel ziemią, powietrzem, wodą i środkiem wymiany dóbr, to skończą się wszystkie problemy. Problemy natury materialnej generują problemy duchowe, a to jest klucz który wystarczy przekręcić w drugą stronę.

  Pozdrawiam – Thotal:)

 14. Mogę tak i tysiąc lat 😉 Wszystko sprowadza się do pieniędzy i ofiar dla mamona za obietnicę że będzie lepiej, a pracujemy sami na gorzej. I będę tak wklejać, bo zawsze chodzi o list „Przyślij mi ukochane pieniążki” I tyko o to.

  1. Bo są inne problemy? Za każdym razem, co dzień, do każdej kwestii się odnosząc tą jedną wklejką trafię w dychę widzicie? Tysiąc razy jeszcze wkleję, nie ważne co kto z kapelusza wyjmie zawsze się do tego sprowadza i trafię. … Pomyślcie czy mogę się kiedyś pomylić? Za tysiąc lat nawet? 😉 Zawsze jedno cięcie, węzeł Gordyjski.

   Ekskalibur.

   1. Wklejcie jakiekolwiek mądrości co do systemu, bym mogła się pomylić i chybić dychy. Wyzywam Was, na Życie, z chwilą kiedy przegram staną się rzeczy o jakich filozofowie nie śnili 🙂 A nie było by mnie tu inaczej 😛

Comments are closed.