Alternews – 14.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

10 thoughts on “Alternews – 14.10.2013

 1. Niepotwierdzone ,ale warto wiedzieć.Teraz już nikt o tym nie wspomina.

  „Z nieoficjalnych informacji wynika, że zawiesiły się serwery PKW i wszystkie protokoły muszą być wprowadzane ręcznie”.
  „Zaskakującą informację podaje Niezależna.pl powołując się na reporterów RMF FM. Otóż według ich informacji zawiesiły się serwery Państwowej Komisji Wyborczej i dane z protokołów muszą być wpisywane ręcznie. Stąd wynikać ma opóźnienie w podaniu oficjalnych wyników referendum w Warszawie. PKW nie chce komentować tych informacji lecz potwierdza, że nie wiadomo kiedy dokładnie poznamy oficjalne wyniki referendum.

  Pracownik Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie w rozmowie z portalem niezalezna.pl pytany o to, kiedy poznamy oficjalne wyniki referendum przyznał, że trudno powiedzieć czy będą one znane przed południem, czy dopiero po południu. „

 2. UWAGA!!!!!!

  Informacja łącząca Chemtrails z wnioskami płynącymi z badań nad nadajnikami GSM prowadzonymi przez naszego Dionizego:
  W smugach rozpylane są śmiertelnie groźne nanourządzenia:
  „Nie wyciagajcie pochopnych wniosków, że to może dotyczyć tylko USA, jestem przekonany, że tam gdzie są tzw. chemtraile i przymusowe szczepionki, duża częśc populacji może mieć już w sobie duże stężenie tego typu nanomaszyn. Wg autora nagrania, projekt zatruwania ludzkości nanomaszynami o rozmiarze nie większym niż 1-2 ziarna piasku, rozpocząl się już w 1995 roku, dokonywano go przez wodę i żywność. Dodatkowo tłumaczyło by to też dlaczego skonstruowano tak gęstą sieć przekaźników komórkowych o dużym natężeniu – właśnie po to by śmiertelny sygnał mógł wszędzie dotrzeć i uruchomić zabójcze nanomaszyny. W USA 98% powierzchni jest już w zasięgu sygnału sieci komórkowej. Dodatkowo, wojsko ma swoją sieć, która również może nadać odpowiedni sygnał – skonstruowano ją w ciągu ostatnich 5 lat. Daje to możłiwość wymordowania np. tylko jednego miasta, czy też mieszkańców niewielkiego osiedla lub nawet jednego domu.”

  http://www.monitor-polski.pl/jesli-to-jest-prawda-to-wszystkich-nas-niedlugo-czeka-smierc/#more-7293

 3. Aid …
  ten facet W tym filmie „Dr. Weld” od 4:10 pokazuje zdjęcie ramienia 47-letniej kobiety
  z klinicznym przypadkiem atrofii skóry spowodowanym używaniem sterydów
  podpisane jako „ramię mojego syna.” Przedsięwziął przy tym „genialne” środki
  ostrożności odwracając zdjęcie w poziomie co by się nikt nie poznał. Zdjęcie pochodzi z Wikipedii. Mało tego sponsorują go i popierają fanatyczne ugrupowania religijne z USA …woda na młyn tym postapokalitycznym baptystycznym popaprańcom. Ten człowiek to zwykły żałosny parszywy dezinformator na usługach CIA i tylko tacy frajerzy jak monitorpolski się podniecają takimi pajacami bez sprawdzenia źródeł… a wy razem z nimi. I na boga…ziarenko piasku to nie nanotechnologia. Ten idiota nicego ani nie odkrył ani nie wymyślił…

 4. A może to nie takie do końca „złe”, że pani Walc jeszcze „porządzi”, bo będzie pod lupą teraz.
  Wyszło na jaw sporo przekrętów i teraz muszą COŚ z tym zrobić, a gdyby odeszła to „dywan przykryłby sprawy ” a zaczęła się nagonka na nowego wybranego.

  Mieszkańcy mają trochę taniej, i wiedzą że jednak można coś zmieniać ale TYLKO jednocząc się – więc jednak jest wygrana.
  Czesto nie da się tak odrazu wygrać, choć szkoda bo czas ucieka.

 5. Chciałbym też coś napisać z innej beczki.

  Istnieje coś takiego jak Drzewo Życia Narodu Polskiego. Jego owocami są ludzie, zwierzęta, rośliny i wszystko co żyje w jego otoczeniu i przestrzeni.
  Każdy mężczyzna i każda kobieta są sobie w naturalny sposób przypisane ale niestety większość par ma problemy w życiu, ponieważ według drzewa źle się dobierają.
  Jeśli zwrócicie się z prośbą do Drzewa Życia w sprawie partnera, będziecie kierowani w życiu według jego woli. Będzie mieli idealnego partnera, wszystko będzie wam się układać, zaczniecie cieszyć się życiem, ponieważ dzięki Drzewu będzie to najdoskonalsze połączenie, bo Drzewo wie o was wszystko jesteście jego częścią.

 6. Mlody Polak
  Nie zle sie dobieraja ale ich dobieraja (to dziala jak komputerowy samoistny program nazywa sie archons . Ludzie sa manipulowani od tysiecy lat wytworzonym syntetycznym programem) To co wytworzyli przez wlasna swiadomosc ona teraz pracuje w liniowym czasie i przestrzeni przez wiele tysiecy i tysiecy infinity lat . ( zastanawialam sie czemu w rodzinach trzecioocznych sa nastepne trzeciooczne ofiary tego programu genetycznego )Mam watpliwosci co do wartosci tego programu i rozwoju jego w taki sposob poprzez blood line , jest on tez caly czas poszerzany swiadomie w tym czasie liniowym . Czyli jestesmy tutaj a rozmawiamy o tam . Czas wiec sie skupic na sobie zeby go zmniejszyc i poszukac dobrych grzybow w lesie . Neutralizacja JEST POTRZEBNA

 7. 1) Niestety GRONKOWIEC truł będzie dalej 🙁
  2) Sienkiewicz to agent innego państwa 🙁
  3) Tusk, Rostowski to też agenci innych państw lub struktur, jak UE, za którą stoją największe banki 🙁

Comments are closed.