Alternews – 14.10.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

26 thoughts on “Alternews – 14.10.2015

 1. Ciekaw jestem czy Tusk zostanie wydany Polsce za zdradę stanu,kiedy jego wpływy przestaną działać a pan Kaczyński i pan Macierewicz zagrożą wyjściem z UE? .Świetnie że ignoranci wyjeżdżają do Eurokołchozu, będzie więcej przestrzeni dla ŚWIADOMYCH Ludzi.

 2. W rasistowskim usa, wybranie czarnoskórego było celowe aby zdobyć elektorat kolorowych .Obama chce ratować swoją i rodziny skórę.To jest sygnał że USA PADNIE LADA DZIEŃ NA RYJ(spadki giełdowe).Obama to nie mesjasz jak mówiła Doloris Cannon ,lecz marionetka ukrytych możnych tego świata.

 3. O wyczynach najlepszych przyjaciół naszych rządzących z PO i z PIS czyli post solidaruchów.
  O banderowcach wiadomo powszechnie jak pięknie władają siekierami, nożami, piłami widłami..o „umiarkowanej” opozycji w Syrii też wiadomo jak pięknie obcina głowy jeńcom i morduje ich na najróżniejsze sposoby.
  A tutaj macie bardzo pouczający filmik jeszcze z Iraku ujawniony przez Manninga za co dostał 30 lat.
  Obowiązkowo trzeba obejrzeć do końca. To doskonała szczepionka przeciw „przyjaciołom” naszych „rządzących” post solidaruchów czyli wasali „bohaterów ” z tego filmiku.

  https://www.youtube.com/watch?v=5rXPrfnU3G0

  Polecam głosowanie mając przed oczyma obrazy z tego filmiku.
  Głosując na post solidaruchów głosujecie na takie właśnie akcje „humanitarne” i „stabilizacyjne” na świecie, w Europie a wkrótce i w Polsce.
  Na Ukrainie takie sceny to już normalność tam „wolność” już dotarła.
  W Polsce też jest taka sama „wolność”, jeszcze jej nie widać w pełnej krasie, bo Polacy siedzą cicho.
  Ale kto nie siedzi cicho ten kończy jak Lepper a za chwilę Stonoga… może Kukiz gdy zacznie być konkretny a nie tylko krzykliwy.
  „Demokracja” w Polsce się umacnia.
  Obejrzyjcie filmik … to tylko przykład… szeroko stosowanych metod przez tę naszą ukochaną demokrację (Afganistan, Irak, Jugosławia, Libia, Syria…Ukraina…każdy kto nie pokocha tej „demokracji”).

 4. Kto stoi za ISIS pewnie wszyscy wiedzą.
  Ale dla ugruntowania świadomości przedstawiam fajny artykuł znaleziony w sieci

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/10/14/kiedy-rosja-rozpoczyna-naloty-w-syrii-izrael-nagle-oznajmia-ze-namierzyl-u-siebie-pierwsza-tajna-komorke-isis/

  Ostatnio kilka „Polskich” F16 poleciało do Izraela na „ćwiczenia”.
  Za jakiej racji ? Na podstawie jakich to (pewnie tajnych) umów międzynarodowych.
  W ogóle to Polacy nie mają jakoś pojęcia jakie ustalenia z Izraelem (zobowiązania, konkordaty) podpisuje post solidarnościowa władza z Izraelem.
  PO i PIS w tym temacie solidarnie milczą i realizują dokładnie tę samą politykę.
  To polityka taka sama jak polityka Suchockiej w sprawie konkordatu.
  (podpisać wbrew narodowi, najlepiej po cichu by się nie darli na cały świat)
  Zazwyczaj zdrada narodowa jest realizowana w tajemnicy po cichu albo jak już to przedstawiana jako niebywały akt patriotyzmu, pragmatyzmu.

  Głosując na post solidaruchów głosujecie na kontynuacje zniewolenia Polski przez te same co dotychczas od 25 lat siły.
  Będziecie musieli dalej kochać banderowców, mafię korzenną, banksterów i pracujące dla nich „elyty” lokalnych „patriotów”, „autorytetów”, „noblystów”, i innych najemnych „wybitności”….itp

  1. Dobre, trzeba propagować.
   W tym kontekście ciekawa jest postawa rządzącej nami i UE mafii jednoznacznie lansującej a wręcz wymuszającej przyjęcie tej masy bandytów finansowanych przez tą mafię w zakresie podróży do UE.

  2. To jest podłość!! Rzad Orbana posuwa się do propagandy aby przykryć własną nieudolność w rządzeniu Krajem.Dworzec Keleti jak i inne dworce,Budapeszt są oblegane przez Cyganów,wszędzie śmierdzi fekaliami.Czarny rynek wprost kwitnie.To miasto zniszczyli sami Węgrzy i wszędobylscy Cyganie ,zanim pojawił się tam jakikolwiek Emigrant.

   1. Nie ma żadnej zjednoczonej UE !!!!
    To była tylko gra kilkunastu możnych tego Świata,pragnących narzucić podstępem monetarnym zwierzchnictwo w całej Europie.WIĘKSZOŚĆ dalej uczestniczy w niej ,choć reguły i zasady przestały obowiązywać!

 5. witam .dobrze ze stukacie i ODKLAMUJECIE I POKAZUJECIE FAKTY!!!! dziekujemy dziekujemy dziekujemy!!!! polecam wiecej /SYRYJCZYK MIESZKAJACY W POLSCE SZCZERZE O UCHODZCACH /i/ PROF.KIEZUN MASAKKRUJE III RP I POPIERA KUKIZ15/ i/ MARIUSZ MAX KOLONKO O WYWIADZIE PAWLA KUKIZA W TV REPUBLIKA/ i/MLODZIEZ KONTRA 535: PAWEL KUKIZ 15/10/15 i pogladajcie co mowi PIETRZAK – dziekujemy ufam wam siostry i bracia POLKI I POLACY ZE MACIE SWIADOMOSC NA KTORYM MIEJSCU POSTWICIE KRZYZYK 25/10/15 -TO OD ZALEZY JAK DOKONAMY ZMIANY POIEDZY ODRA A BUGIEM-dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 6. A jeżeli JEDNI chcą się wycofać z tgz. wojen teoretycznie a obarczyć innych o agresję i mówić że teraz jesteśmy orędownikami pokoju.
  (Pięknie) udało się wciągnąć innych do agresji, to ONI ( inni) będą pociągnięci do odpowiedzialności przed Europą i Światem za falę uchodźców, terroryzm i destabilizację porządku świata i pokoju. Trzeba przeciwstawić się INNYM bo zagrażają całemu światu i się zacznie!!! Nie widzicie tego? To teoria ale znana historii .

 7. Powiem krótko.W myśl zasady problem-reakcja-rozwiązanie islamizacja Europy ma być przyczynkiem do , ograniczenia swobód obywatelskich i utworzenia armii europejskiej, która ma stawić odpór islamskiemu „tsunami”. Siła tej armii ma po wielokroć przewyższać siłę armii poszczególnych krajów. Możliwości i prawdziwego celu powstania takiej armii, nie trzeba nikomu tu chyba tłumaczyć. Sprytni gracze, jakimi niewątpliwie są tzw elity tego świata licząc na sukces nie zaniedbują również maksymalnie wyczerpującej analizy w przypadku porażki. Zakon ten od wieków działa poprzez zastraszanie mas. Jestem przekonany, że zarówno islamiści, jaki Europejczycy tak różni kulturowo, są nieświadomymi niczego grupami, którymi niezwykle łatwo jest manipulować. Naszczuci na siebie, niewątpliwie doprowadzą do zakładanego sukcesu zakonu i ostatecznie apokaliptycznej wojny co doprowadzi do sporej depopulacji, czyli jednego z głównych celów. Wydaje się rozsądnym zatem rozwiązaniem powszechna świadomość obu grup, tych ukrytych celów zakonu. Europejczycy w końcu powoli uzyskują świadomość zakulisowych działań „elit”. Problem w tym , że zadbano skutecznie o to by druga strona szachownicy była na max odporna na tą wiedzę.
  Gdyby jednak zdarzył się „cud” i gra potoczyła się odmiennie od planowanego przebiegu, to zawsze pozostają kosmici i „ciała niebieskie” będące na kolizyjnym kursie z ziemią, stanowiące globalne zagrożenie przeciw któremu ludzkość musi się zjednoczyć. Ludzkość powinna się zjednoczyć, ale wcześniej przebudzić. Pozdrawiam.

Comments are closed.