Alternews – 14.11.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

76 thoughts on “Alternews – 14.11.2016

 1. Tu się zgadzam z Panem, że D. Trump może być elementem szerszej strategi rządu cieni. Poza tym fajne wstawki. Brakowało mi dobrego montażu. Aby tak dalej. Pozdro.
  PS. pod komentarzem do karty na portalu Inne medium, ktoś stwierdza, że ma całą talie i brak w niej tej karty. Trzeba by to sprawdzić.

  1. Żeby przewidzieć pewne wydarzenia wcale nie trzeba mieć zdolności parapsychicznych, czy też przecieku od illuminatów. William Cooper był człowiekiem, który zwyczajnie poszukując wiedzy dokopał się do prawdy i przewidział co będzie się działo z Ameryką.
   Przewidział też 9/11. Próbował się dzielić tą wiedzą ze społeczeństwem, aby uświadomić ludzi z czym tak naprawdę mają do czynienia i aby urwali łeb hydrze, zanim totalnie się rozpanoszy. Miał własną rozgłośnię radiową (bo były to czasy przedinternetowe), oraz zgromadził spore zbiory dokumentów.
   Tak więc ten kto wypuścił te karty, mógł wspierać się wiedzą, którą Cooper zgromadził.
   Poza tym Janusz! [23:05] hekatomba! Powtórz – he-ka-tom-ba. Ja se mogę mówić jakkolwiek, np. gabażnik, bo robię to prywatnie, a nie w telewizji.

   1. Brawo Robert wlasnie kupuje jego ksiazke. William Cooper byl wspanialym myslicielem dlatego go zabili .

   2. „Przewidział też 9/11.” nie zaprzeczę że nie przewidział , ale absolutnie eliminując faktor parapsychiczny , eliminujemy całą parapsychologie, bo to wręcz niemożliwe mino ze jest faktem ? nie musiał się parać parapsychologia może miał wgląd w plany ?, gdyby ten list nie ujrzał światła dziennego a krąg wtajemniczonych byłby znikomy , to czy ktoś musiałby się „parać ” jedna z 3 części https://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU

   3. Nie chodzi o eliminowanie parapsychologii, tylko o to, że nie jest w tym przypadku niezbędna, żeby poznać zamierzenia i zrozumieć metody działania „onych”.
    William Cooper nie dość że rozpracował to samodzielnie, to pokazał jak bardzo starożytne korzenie ma zło, które się panoszy (duuużo starsze niż ten plan 3 wojen światowych). I zawsze powtarzał ludziom – nie wierzcie mi na słowo, sprawdźcie sami.
    Po to gromadził dokumenty. Gdyby zaś powoływał się na parapsychologię, pewnie nie byłby traktowany poważnie.
    A co do listów – jest taka książka „Listy niezapomniane” (również do kupienia w necie). Jeden z tych listów to korespondencja między Orwellem a Huxleyem na temat tego czyja wizja zniewalania ludzkości ma większą szansę na praktyczną realizację.
    I żaden nie wpadł na to, że niestety obie równolegle… 😛
    @Kalina – możesz coś więcej o tej książce powiedzieć? W jakim języku ona jest i gdzie jest dostępna?

 2. A Cejrowski w TV powiedział, że Amerykanie palili flagi na demonstracji przeciw Trumpowi. Wyjaśnił – bo mogą. W USA nie jest to karane.
  No dobra. Ale czy to nie dziwne? Ale ten kretyn, mówi coś o wolności słowa itd.
  Bzdura. Bezczeszczenie symboli narodowych powinno być brane za nie normalne. To chyba logiczne.
  Więc czemu tak się dzieje?
  Odpowiedzią jest wirus tzw. poprawności politycznej.
  Bo niszczenie flag kraju, w którym się w końcu mieszka, powinno budzić odruch przeciwny.
  Ale nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale pan Wojciech, czasami jak coś palnie, to po prostu aż ręce opadają. A zgrywa w TV takiego intelektualistę obieżyświata. Niby na bosaka, ale główka pracuje. Oczy czujne.
  Nie. Złudzenia. To nieszczęśliwe dziecko przemian ustrojowych. Bezdomny obywatel świata.
  Amerykanie powinni zmienić prawo. W niektórych Stanach takie zachowanie, jak te z NY, jest nie do pomyślenia.
  Cały NY płakał, bo Clinton przegrała! Czy oni umieją czytać? Czy nie wiedzą, kto ich reprezentował? Kto był w sztabie wyborczym Hillary? Jakie osobistości? (Lobbysta Gazpromu itd.)
  Ale chyba spora część obywateli USA myśli, albo zaczyna myśleć. No bo Trump wygrał.
  Trump po angielsku to Trąba. Zrobił ich w trąbę!

  1. Bzdura. Bezczeszczenie symboli narodowych powinno być brane za nie normalne. To chyba logiczne.
   Więc czemu tak się dzieje?

   Otóż amerykanie to zgraja ignorantów ale ,,wolnych” ignorantów.Nie wierzą w kawałek płótna w odróżnieniu od pariasów duchowych dających prowadzić się a to za flagą/ krzyżem/słowami/obrazami ,symbol nie ma znaczenia! Ważny natomiast jest poziom/stopień waszej świadomości.A na razie trzymajcie się naczelnika państwa tu dzież ,,przewodnika duchowego” inaczej przepadniecie z kretesem.
   https://www.youtube.com/watch?v=1zd1kJw36RU
   Wasz stopień degradacji moralnej//FIZYCZNEJ I PSYCHICZNEJ jest identyczny ze stanem ZIEMI.

   1. Sam bredzisz, bo USA budowli emigranci. A Stany to nie Polska, ani Europa (UE). Jak ci się nie podoba film to palisz kino? Czy jak aktor gra bandytę w filmie, to jak go spotkasz na ulicy to oplujesz? Każdy normalny wie, że za parę lat będą wybory. I może wygra demokrata. Te burdy to inicjatywa kolonizatorów USA, czyli ludzi z zewnątrz. Którzy mają gdzieś USA i od dekad wykorzystują ten naród dla własnych celów. Masz strasznie zaściankowe spojrzenia na świat, takiego chłopa z Wyspiańskiego. Czujesz, że jesteś kimś jak pozbędziesz się symboli, flag i krzyży? Może powinieneś chodzić nago, bo moda też narzucana jest odgórnie? Jeść piach i kamienie. A może zamiast palić flag amerykanie powinni zmienić system wyborczy? Gdyby Trump wygrał nieuczciwie, to by miało sens. Prawo w USA szwankuje. Sprzeciw ludzi. Niezadowolenie. Ale wygrał zgodnie z prawem. Bredzisz jak Polak zaściankowy, z małej dziury w Polsce. Taki uparty baran. Robisz wszystko na opak. Jedziesz do Anglii i prowadzisz auto prawą stroną. Bo jesteś wolny! Zastanów się, że są różni ludzie i wierzą w różne rzeczy. Amerykanie walczyli z Brytyjczykami. Udało im się. Zbudowali kraj. Ale dalej walczą, ale już na innej płaszczyźnie. Politycznej. A głowa demokratów jest w Londynie. Gdy wygrywają, kraj ten staje się kolonią. A ludzie ci wpadają w ich szpony. Amerykanie myślą, że to oni decydują, a za sznurki pociąga ktoś z Wysp. I nie działa w interesie zwykłych ludzi. Dlatego o tym pisałem, że nie można ich zostawić samych sobie i opluwać, za to czy tamto, bo oni są również manipulowani. Zresztą odzywa się ich patriotyzm – np. Alex Jones. Czy on twoim zdaniem spalił by flagę, albo krzyż? A przecież często poruszacie kwestie wymieniane przez niego i INFOwars. Bredząc, że jest to nie ważne brzmisz jak GLOBALISTA. Ziemia powinna mieć swoją flagę. To nie ważne, tamto nie ważne. Narody nieważne. Państwa narodowe to cel globalistów. Bo po co jakieś tam rządy? Skoro jest ich rząd cieni, w zasadzie to on rządzi. Zagalopowałeś się i sam tego nie widzisz. Przemyśl to. Chyba, że o to ci chodzi. Jesteś w NWO?

   2. Lisek o czym ty dziecko piszesz?Ty nawet nie masz pojęcia jakie moce/siły rządzą na Ziemi.Jeśli mówię/brzmię jak globalista znaczy Wiem co mówię i nie dam się zwieść Putinowi /Trampowi marionetkom w w rękach szaleńców/magów pieniądza.Globalizm to wasze szczere odbicie!Zobacz jacy jesteście zazdrośni,zapalczywi,chciwi i zakłamani względem uchodźców,tak zwanych ,,obcych”Czy potężna finansjera/globaliści nie czyni tego samego względem was?. .Po prostu wasze umysły są zawładnięte(niewolnik) a w konsekwencji zawłaszczacie/ niewolicie innych(syria,vietnam,korea,afganisyan i tak dalej.To ty jesteś globalistą nawet nie zdając sobie z tego sprawy,chociaż pozornie walczysz w istocie lgniesz całym umysłem do możnych tego świata.Kto wie?Być może w następnej inkarnacji będziesz putinem ,Obamą Tuskiem,Stalinem bądź Hitlerem!dyrektorem banku,księdzem,żołnierzem,uchodźcą itd? Wszak lubisz pieniążki/władze ,GLOBALNE ZNIEWOLENIE PIENIĄDZEM.Człowiek wolny nie gromadzi nie potrzebuje krzyża, kawałka płótna, słów,wiary i całej tej propagandy religijno-banksterskiej.Jednostka Wolna jest wolna od wszystkiego, nawet od siebie!Jednostki Wolne inkarnowały tutaj aby dać wam szanse/pokazać wyjście z matrixa !Mogliśmy równie dobrze piąć się w górę/wzrastać Duchowo na innych planetach ,wymiarach w ciałach fizycznych lub bez.Błąd Matrixa tak widzę i czuje czas spędzony na Ziemi.Czas stracony!!!!!!!!

   3. Qcyp jesteś zniewolony pseudoduchowym bełkotem, bez krzty miłosci.. i stąd pycha Lucyfera.. a Lucyfer zaznaje piekła w roli Szatana.. i nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. jak w końcu sie orientuje, ze wszystko co z siebie wypiera (bo on taki cacy, duuuchowo rozwiniety jak dywanik) na innych projektuje swoje brudy, z cyklu w cudzym oku źdźbło w swoim belki nie widzi (no w czym huncwocie jesteś lepsiejszy? hahah, poza tym co to konkurs Uniewrsum? Rywalizacja hahah) to wtedy wie, Jeden Duch w miliardach komórek Jednego Ciała. Im wyżej chcesz się wznieść tym niżej musisz zejść.. a propos ciała, jak komórce odwala, ze jest „inna” (lepsiejsza niż bracia i siostry) to nazywamy ją, ze rakowacieje, to nowotwór- i wtedy system odpornościowy z miłości, otorbia guza, karmi systemem naczyń krwionośnych i wpuszcza np grzyby czy glisty czy wirusy aby zeżarły, następnie resztki są wydalane do obiegu materii a część jest wbudowywana w ciało. Ot cała tajemnica duchowa.. Jedno Ciało i jeden Duch. W tej czasoprzestrzeni. Dlatego widzisz woalkę ups woal na oczach buahah buziaki pa!
    Wyluzuj…

   4. no ale to jest taka nam wpojona nazistowska narracja rodem z Pawiaka, czyli : przemyśl to, chcesz żeby wygrali komuniści? mamy te same cele, czyli przyszliśmy was wyzwolić?

    nie daj się Qcyp, widzę jak na ciebie się najeżdża. a … prawdę powiedziałeś. że komuś to nie w smak?

    ja tak uważam. jesteśmy ludźmi. chętnie wyjaśnię dla czego tak uwarzam 😉

   5. Oświecony Majestic przemówił! Ten co twierdzi, że podróże w czasie są możliwe! Zrób se przerwę od Netu. Ach, i Ziemia jest płaska! Sam tu trollujesz, pisząc takie brednie. Ale ty możesz. Oczywiście. Geniusz ukryty. Duchowy guru. Ha ha ha, hi hi hi!

   6. Do M. Kiedyś dostaniesz w mordę za tego trolla, bucu nadęty. Nie bierzesz udziału w dyskusji, nie przedstawiasz nic merytorycznego, tylko wyskakujesz z tym trollem. Jesteś odważny zza komputera. Głupszego nicka to już se nie mogłeś wy myśleć. Bredzicie tutaj od poniedziałku do piątku o jakiś podróżach w czasie i płaskiej Ziemi, i sami tego nie widzicie, że poziom dyskusji jest marny. W zasadzie nikt tu nie pisze. Parę osób. Płaskie to macie umysły i jesteście zacofani. Byle wariat może tu robić za eksperta.

   1. Miller się już nie liczy. O czym ty tu? Miller?! Czy ktoś go jeszcze pamięta? Miał swoje 5 minut. Nachapał się i znikł. Teraz karierę robi pani Ogórek.

 3. Soros niezyje a Jak zyje jego sztuczny twor to i tak Rzad Putina wyznaczyl dla niego gilotyne za kreowanie wojennego mind .GEORGE SOROS was pronounced dead today at 6am following what some are describing as a violent heart attack.

  The world famous businessman was previously treated for minor cardio vascular issues that followed a mild course of antibiotics.

  George Soros( August 12, 1930) was an American businessman, television personality, author, politician, and was the principal holding company for his real estate ventures and other business interests.

  1. A co to, Soros to jedyny Żyd na świecie? Znajdzie się zastępca. Ludzie umierają, ale cele NWO pozostają takie same.

 4. Julian sie troche wkutafonil po asuralijsku na BBC.https://petitions.whitehouse.gov//petition/pardon-julian-assange-2
  Podpiszcie petycje . Zrobcie to chociaz dla mnie jak nie wiecie kto to jest za bardzo Bo oczyiwiscie konspiracyjne nawet media chca gwiazdami byc i nie dadza mu swojej atrakcji az tyle jak Ci ludzie , ktorzy sobie zdaja sprawe ile On zrobil dla wszystkich Moze dzieki niemu wojny nie bedzie . Jest to moj polowiczny rodak , ktory nie jest mind control .
  https://petitions.whitehouse.gov//petition/pardon-julian-assange-2
  za jego uwolnieniem . I za to w koncu , ze dzieki jego determinacji wszystko bedzie sie odkrywac cale klamstwa scorumpowanych rzadow . Po kolei to pojdzie . Nie wazne , ze jest Trump . Oni nie przewidywali , ze za Trumpem bedzie taki wielki oddech wiki leaks i ludzie poplyna jak wolne ryby w rzece zmian.

 5. Chodzą słuchy po sieci że SOROS wróg publiczny na świecie nr 1 nie żyje.
  Jeżeli to prawda to mamy spore tąpnięcie na świecie.
  Ciekawe co teraz zrobią sieroty po Sorosu a pełni ich na całym świecie (setki organizacji „charytatywnych” czyli dywersyjnych i agenturalnych finansowanych przez Sorosa.

  Mafia w której Soros był jedną z twarzy straciła też władzę w USA.

  To oznacza wielkie pozytywne zmiany na świecie i panikę u członków tej globalnej mafii oraz jej sługusów.
  A Solidaruchy to sługusy tej mafii i bez znaczenia czy z PO czy z PIS.

  Co to będzie co to będzie … ciemno wszędzie.

  1. pieniądz sam w sobie nic nie znaczy? czy to znaczy że ludzie tak potrzebują lidera? = wymówki? 😉

 6. Dodam że właśnie (kilka godzin temu) ruszyła ostateczna ofensywa w Syrii która ma doprowadzić do wyzwolenia całego kraju i przystąpienia do błyskawicznej odbudowy zniszczeń.
  Odbudowa będzie zapewne finansowana w części przez kraje które finansowały terrorystów i które zostaną oskarżone o zbrodnie (Arabia Saudyjska, Katar, Jordania……)
  W części odbudowa będzie wspierana przez Chiny i Rosję.. tu będzie rywalizacja..
  bo Rosja nie zechce oddać Chinom tak ciężko wybronionego strategicznego terytorium.

  1. Oscar transakcja odbyła się o wiele wcześniej i każdy wariant był brany pod uwagę , wiec kolizji nie będzie , strefy wpływów są będą adekwatne do zaangażowania . Europa powinna się cieszyć miliony uchodźców mogą wracać do ojczyzny ! wyobraźmy sobie te tłumy idące z powrotem .

  1. Przyćpał, walnął łbem w umywalkę, aż mu pociemniało w oczach i usłyszał pisk w uszach. Wódko, pozwól żyć!

  1. To jedź do Rosji, tam takich problemów mieć nie będziesz. Rządzi tylko jedna, właściwa partia, na czele z Putinem. Ot, i problem z głowy.

 7. hallo Oscar i ty wrociles potwierdzasz to co wiemy mamy SPOKOJ I POKOJ cwaniaki zostaly odspawane i usuniete!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w 3 D trwa to dluzej i jeszcze pewne odlamki dzialaja = brat Trump =to dzielo KUMULACJA milinow ISTOT SWIADOMEGO DZIALANIA

 8. co kolega Trump zrobi bedziemy wiedziec na wiosne tak ok. kwietnia -maja dajmy sobie czas i po CZYNACH KOMENTUJCIE a nie wrozenia z fus

   1. Tak ,bogaty chce być jeszcze bogatszy! Tak jak ty Lisku wciąż ci mało i mało ,ciułasz i ciułasz i wraz nic nie masz hihihihihihihihi
    Aariock powiedział,, Koniu ty będziesz jadł i jadł i wciąż ci będzie mało taka twoja natura.Być może w następnej inkarnacji będziesz koniem ?Bo chomikiem to już jesteś hihihihihihihi ?
    https://www.youtube.com/watch?v=maY1r1y8N60

  1. A co ty myślałeś? Ameryka jest zbyt ważna, żeby ją oddać komukolwiek. Może Murzynom? Albo Latynosom?

  2. Qcyp nikt nie popełni błędu Kennediego to oczywiste masz racje NWO to co-najmniej dwie frakcje podstawowe, Kennedy naruszył frakcje finansową i było Dallas , priorytetem będzie CETA , Europa dopiero smakuje nowalijki , wojna globalna na razie w zaciszu ,ceta zrobi to bezinwazyjnie i bezboleśnie „gotowanie żaby ” uchroni to system na następne max 20 lat , następnie „syndrom grecki” ale w depopulacji i obozach . na poczatku będzie wniebowzięcie , kupisz sobie „compa ” za 120 euro prosto z meksyku , nowy samochodzik w cenie niemal starego gruchota ,kilogram błyszczących jabłuszek za 1 złotówkę i tak bez końca .

 9. Majestic Dziękuje !Zaiste to strata/ ubytek mojej cennej Energi, zawłaszcza że Macierewicz przystąpił do paktu Zła ,twierdząc że to Rosjanie dezinformują.Prawda jest taka ze Ziemia odzyskała balans/równowagę i co by nie mówi to jest zasługa Rosji/putina.
  Chwalić Lucyfera!!!!!!

  1. Qcyp nie wdawaj się w dyskusje , bo się zarazisz , omijaj te latrynę z daleka, tak jakby nie istniała. szambo z czasem powinno przestać śmierdzieć , fekalia tylko czekają aby dać głos .

  2. weź własną chwałę zamiast nią szastać 😉 boisz się prawdy? tak ona bywa bolesna 🙂

 10. Qsyf pisze: „Lisek o czym ty dziecko piszesz?Ty nawet nie masz pojęcia jakie moce/siły rządzą na Ziemi”.
  A ty wiesz. Pozjadałeś wszystkie rozumy. I wierzysz w reinkarnację. Ja nie. Może jesteś mason? Oni też wierzą w te bzdury o Buddzie. Zaczytują się bredniami, no i wybierają co jakiś czas mesjasza. Takiego guru. Co mu biją pokłony. (Katolicy mają papieża.)
  Na Ziemi rządzą ludzie, a nie żadne siły. To człowiek zabija innego człowieka, albo go okrada, albo krzywdzi. „Ludzie ludziom zgotowali ten los”, jak pisała H. Krall.
  Nie wierzysz w to czy w tamto, ale w reinkarnację wierzysz. Dlaczego? A może to zwiedzenie. ZWIEDZENIE. Czyli matrix robi cię w konia dla własnych korzyści.
  Mi to nie jest potrzebne do życia.

 11. Izabela pisze.Qcyp jesteś zniewolony pseudoduchowym bełkotem, bez krzty miłosci.. i stąd pycha Lucyfera.. a Lucyfer

  Wręcz przeciwnie to w Lucyferze jest Wiedza a w konsekwencji Miłość/Prawda.
  Pycha to puste słowo mały człowieczku zagubiony.Wstań z kolan, jesteś bogiem Istotą świetlistą, chociaz pedofile w sukienkach będą twierdzić inaczej.
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_lucyfer.html

  1. najpierw ulokowano Lucyfera w ciemnościach , następnie wstawiono „jesteś bogiem Istotą świetlistą ” w ruchu New Age , i nastala ciemność . następnie jesteś pyłkiem i listkiem na wietrze i” koniec świata” .

   1. Lucyfer to świadomość, Ja jestem cacy a inni są be a nie wie, że to co z siebie wypiera (no bo jest cacy w jego mniemaniu, taki jaśniutki) to on sam.
    Pokażę na przykładzie. W tym filmie (współczuję tej kobiecie, jest opętana) ta kobieta wypiera swoje barbarzyństwo (no bo ona taka cywilizowana, Antygona, Diżzas) i projektuje na Rosjan. Nie potrafi wprost (strategie przetrwania ego) odpowiedzieć na pytanie, czy ona sama nie jest barbarzyńcą, gdy chce czyimś bólem ukoić swój ból i swoją pustkę (tu się zasłania prokuraturą). Pewnie socjalizacja nienawiści do braci Rosjan tez zrobiła swoje.. ale to juz temat drugoplanowy.. sami zobaczcie mechanizm wyparcia i projekcji:
    http://vod.pl/programy-onetu/z-kim-dzis-magdalena-merty/3e8ky4d

    Tak działamy. Takie są strategie ego.

   2. No jak ja jestem cacy?Nie nie jestem i dlatego wypieram/odrzucam nie akceptuje, neguje wszystko i wszystkich(olewam) aby stać się doskonały.Po takim wyparciu/ odrzuceniu absorbuje to co mi pasuje.A wiec żadna projekcja nie może być rzucona, no bo jak? Kiedy wszystkiego i wszystkich się pozbyłem /odrzuciłem, no to na kogo mam projektować?.?

 12. Aariock znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia”

  Wielu chrześcijan nazywa szatana/diabła – lucyferem. Słowo lucyfer – oznacza : „niosący światło”, a szatan/diabeł jak i inne zbuntowane anioły nie jest nosicielem światła ale zaciemnieniem światła, wrogiem światła.
  Szatan jeśli był nazywany gwiazdą jasną, niosącym światło to tylko przed swoim buntem, przed swoim upadkiem w grzech. Od tamtego czasu nie ma nic wspólnego z światłością, nie ma w nim światłości.
  Słowo lucyfer ma zepsutą reputację i jest niebiblijne, więc nie widzę sensu używać go do Ojca lub Syna, ale tym bardziej ono nie pasuje do szatana – przeciwnika, diabła – oszczercy, oskarżyciela. Jest również nazywany kusicielem, nieprzyjacielem, złym, ojcem kłamstwa, zabójcą, wężem, smokiem.
  Chaos odnośnie słowa lucyfer wziął się z błędnego przypisywania tego słowa do aktualnego stanu szatana, a nie do stanu przed upadkiem.
  Kto słowem lucyfer określa obecnie szatana, błądzi. Samo słowo lucyfer nie pochodzi z Biblii, ale z tłumaczenia Biblii – z łacińskiego tłumaczenia a nie z języka hebrajskiego. Nie z natchnionych hebrajskich Pism. Zło nazywajmy złem, a nie dobre. Wiem, że ludzie robią to przeważnie z niewiedzy.
  Słowo lucyfer zaczęło mieć negatywne konotacje, gdy użyte tego słowa w Vulgacie czyli łacińskim tłumaczeniu Biblii w Księdze Izajasza 14:12.
  Słowo lucyfer w Vulgacie pojawia się również w innych miejscach i nie ma nic wspólnego ze złem :

  „Byliście bowiem niegdyś ciemnością, lecz teraz jesteście światłością w Panu. Postępujcie jak dzieci światłości; 9 (Bo owoc Ducha jest we wszelkiej dobroci, sprawiedliwości i prawdzie). 10 Badając to, co podoba się Panu; 11 I nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi uczynkami ciemności, ale je raczej strofujcie. 12 O tym bowiem, co się u nich po kryjomu dzieje, wstyd nawet mówić.
  13 A wszystko to, gdy jest strofowane, przez światło staje się jawne; to wszystko bowiem, co ujawnia, jest światłem. Dlatego Pismo mówi: Obudź się, który śpisz, i powstań z martwych, a zajaśnieje ci Aariock”JEZUS”Lucyfer.

  „Tak bowiem nakazał nam Pan: Ustanowiłem cię światłością dla pogan, abyś był zbawieniem aż po krańce ziemi” – Dzieje

  „Wtedy Aariock powiedział im: Jeszcze przez krótki czas jest z wami światłość. Chodźcie więc, dopóki macie światłość, żeby was ciemność nie ogarnęła. Bo kto chodzi w ciemności, nie wie, dokąd idzie. Dopóki macie światłość, wierzcie w światłość, abyście byli synami światłości. Gdy Aariock to powiedział, odszedł i ukrył się przed nimi”

  „I kto mnie widzi, widzi tego, który mnie posłał.
  Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności.” – Ewangelia Jana 12:45-46

  @Iza Obudź się i powstań z martwych, a zajaśnieje ci Aariock”JEZUS”Lucyfer,Rathma. Nazwa tu nie ma znaczenia Liczy się WIEDZA!!!!!!!

  1. Lucek jest git. Światłość jest git. Qcyp jest git. Iza jest git. Więc gdzie jest zło? Może ten cały Lucyfer, Szatan, bądz Jezus nawet, nie wskazują nam drogi dobra czy zła? To my ludzie wskazujemy ją, to my ludzie wymyśliliśmy więzienia, tortury i śmierć, problem w tym jak żyć? W przyjazni siła w wymianie informacji siła, w medytacjach? Nie sądzę, w rozmowie z Bogiem? Może??? w rozmowie z sobą? W rozmowie z ludzmi? w ogóle rozmowa, czym ona jest? podtrzymaniem więzi, a miliczenie? gdzie jest duchowe szczęście? gdzie ebz problemów, możesz żyć jak człowiek, marzyć, być, robić? Bez stresów, bez prawa, które Cię ściga, gdy masz nieczyste myśli, lub te najczystsze 🙂 Kto decyduje kim jesteś? Czy jesteś Lucyferem, Szatanem Jezusem, czy Qcypem, Tomkiem? Ty decydujesz? Czy ktoś kto Cie kocha? Gorzej jak ktoś kto Cię nienawidzi… gdzie jest sacrum, miejsce, gdzie czujemy się bezpieczni..? w swojej głowie, ciele… W świecie?? W wiecznym zdrowiu. Gdzie jest to miejsce? Gdzie masz Niebo za złe czyny, lub piekło za dobre? W miejscu Ziemia.. W Religiach. Ale co jest ponad? Dom, Tata Mama Siostra Brat, Przyjaciel, Kolega, Obcy, co Ci tak naprawdę dają, czy sam musisz dochodzić wszystkiego, dlaczego nie pomyśleć, jest dobrze, i na prawdę staję się dobrze, pomysleć, jest pięknie, i wszystko jest piękne, dlaczego tak to nie działa? Schronić się gdzieś? Ale przed czym, gdy wszystko jest piękne, a może nie jest nic piękne, może dzięki kasie, żyjemy wciąż w Matrixie? I dopóki ona nie zniknie nie zniknie matrix, zło? Ale czy system jest zły, czy człowiek? jak cieszyć się z tego że oddychamy? Że nie robimy nikomu krzywdy? Jak?? Jak być kochanym i kochać? Jak?? Jak być szczęśliwym wśród nie szczęśliwości? Jak sprawić, by były same szczęśliwości? dla Ciebie i otoczenia? Myśleć? Czy myśleć? Ile czasu tracimy na myślenie? zamiast życia? Jaką wiedzę trzeba mieć by być jak Jezus? Jezus zrobił to szybko, co On zrozumiał? Że chodził po wodzie, że robił cuda, ile czasu Ci potrzeba na to, dlaczego chcesz być taki jak Jezus? Czy ktoś chce być taki jak Ty??? Ja. Chce być taki jak Wy wszyscy, jak wszytkie ludzie na Ziemi, i jestem nim , takim. Jestem Wami, i nie ma mnie, bo gdzie być sobą, jak jestem innymi? Sobą? Co to znaczy? Czy ktoś wie? Sobą… Możecie nazywać mnie Lucyfer, Światłość. Ale jak się nie poczuję nim tym, to nim nie będę, nie wiem kim być, nie wiem co dać, nie wiem gdzie być, i nie wiem co mam… nie wiem gdzie jest szczęście. Dla Ciebie. I dla Siebie. Nie w tej chwil, nie teraz. a Może teraz, muszę je odnaleść? Co jest ważniesze szczęście , czy zdrowie? miłość, czy przyjazń? Radość czy pełnia? Ile tych uczuć jeszcze będzie, a może uczucia to najbardziej zwodnicza śmiercionośna siła na świecie? Może trzeba być bez nich, żyć bez nich, by „poczuć” sie tym kim jesteś, w błogostanie, lub czymkolwiek zechcesz.. ? Jest takie coś czego chcę, Nowy Świat, i może trzeba przestać o nim myśleć, żeby był, bo jak myślisz, napędzasz, tylko zbiorowe szaleństwo…. które się nie kończy… Zmienię ten świat. Ale nie kosztem swojego zdrowia.. Znajdę zło w sobie i świecie, znajdę, zwalczę, lub zaakceptuję. tak samo z dobrem. samoświadomość. czy świadomość? Bóg… nie dowiem się kim jest. Więc już nie próbuję. Ale mogę dowiedzieć się kim ja jestem, kim i co mogę.? A co mogę? Dawać, tego chcę… uzdrawiać, żyć szczęśliwie, są może jeszcze lepsze słowa na to… czego chcemy wspólnie… dla siebie i dla Świata. 🙂 Lucyfer, światłość, to Bóg ciemność. Bóg światłość, to Szatan Lucyfer, to wszystko czym więcej zaglądam jest coraz bardziej bezsensu, co zrobić z bezsensownością? nadać jej sens, albo spławić W try miga, w cholerę z tą całą bezsensownością, precz ! Niech zniknie, może tego się boimy bezsensowności????? to bardzo ważne, każdy z nas może czegoś się boi, logika, czy bezsesownośc, normalność, czy szaleństwo? Nie chcę się już bać, zabiję dla zdrowia. Tę zniewagę… czyli bezsensowność wiedzę niepotrzebną…. za mgłą gdzieś, przez którą próbujemy się przebić ! Koniec z tym, jestem jasny , klarowny przejrzysty ! Bo umiem kochać… Wszystko !! 🙂

 13. BRACIAMOI =CHLOPAKI =powyzej zamieszczam sporo info =FAKTOW W TYM TEMATACH O CO SPORY TOCZYCIE =ZACZNIJCIE I ROBCIE TO KAZDY MA /EGO/ =kazdy ktokolwiek na tej ziemi jest stara sie z tym TEMATEM ZMIERZYC =DOKONAC ROZPOZNANIA =nie ma zadnej podpowiedzi jak to ZROBIC /kazdy poto wlasnie przybral te ubranko skafanderek / aby sie w to zabawic????????????? OTOZ MOJE HASLO TERAZ JEST BAWMY SIE =BAWMY SIE + BAWMY SIE bez zbednych zaklocen /moja corka lat 26/ powiedziala mi sentencje -intencje jak zwal tak zwal= TATO NIKT NAS TEGO NIE UCZYL !!!!!!!!!!!!!!! TO JEST FAKT /od trzeciego roku byla wychowywane bez zemnie/ a nawet jakby byla ze mna ??????????? chce wam KOCHANI MOI DAC PRZEKAZ ZE KAZDY JEST INNY =WYCHWALISMY SIE W TEORIACH + KLAMSTWACH =a teraz KAZDY SAM POTRZEBUJE ROZPOZNAC =ODKRYC I PRZEPROGRAMOWAC SIEBIE =TO NIE INNI MAJA SIE ZMIENIC!!!!!!!!!!!!!!!!! TO KAZDY ZNAS MA TO ZROBIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Szczera intencja i wystarczajaco długa obserwacja,pojawiajacych sie w nas mysli,emocji powoduje samoczynne kasowanie,a przynajmniej duze osłabienie programu.
    „a tylko ten”-to jest albo wymówka,zeby ktos za nas cos zrobił,albo słowa jakiegos nauczy/ciela,który chce nas przy sobie zatrzymac(wydoic)

 14. W US taka saobie wewnetrzna wojna bo Trump . Ale jak spojrze z boku to wlasciwie ten kraj zasluzyl sobie na to . Bo od czasow drugiej wojny swiatowej przyczyniaja sie do konfliktow na zewnatrz . Czyli skupienie na sobie i leczenie siebie moze wywolac peturbacje . Niech sie lecza .

Comments are closed.