Alternews – 15.01.2015

Alternews cz.1 – prowadzi Janusz Zagórski.


Alternews Extra – Paweł Nogal rozmawia z Traderem21 o uwolnieniu kursu franka przez bank szwajcarski i reakcji na ten ruch.

25 thoughts on “Alternews – 15.01.2015

 1. zastanawiam się ostatnio na ile działalność NTV to promocja różnych oszołomów, pomijam owsiankę ale mam na myśli takie osoby jak pani i pan od dwupunktu i inni im podobni, pani od dwupunktu mówi że mogła by dzięki tej metodzie naczaskać sobie kasy ile chce ale nie robi tego tylko jeździ propagując metodę by udostępnić ją ludzkości bo zależy jej żeby wszyscy żyli tak swobodnie w polu kwantowym itd itp…no słowem poświęca się dla dobra ludzkości, za to poświęcenie mam się odwdzięczyć płacąc 600zł za 2 dni warsztatu a metoda jest zastrzeżona prawem autorskim jako własność intelektualna jak można na ich stronie zobaczyć…czy mi się wydaje czy to zwykła obłuda….skoro mogłabym naczaskać kasy nic nie robiąc poza „dwupunktem:” zrobiła bym to a potem innym oddała bym metodę za darmo…a nie doiła kasę ze szkoleń w dodatku wcale nie kameralnych….nie wiem czy ilość uczestników nie ma wpływu na jakość przekazu? ktoś może był kogo stać a 600zł to nie jest połowa jego miesięcznych dochodów???
  gdyby mnie było stać na te wszystkie doskonalenia sądze że nie były by mi one potrzebne…

  1. Telewizja NTV znana jest z tego, że wpuszcza na antenę wszelkiej maści oszołomów, oszustów czy naciągaczy, o ile będą w stanie zapełnić jej grafik i podnieść oglądalność. Janusz zapraszał juz na swoje zloty Harmonii Kosmosu Hari Krisznowców, Sai Babowców, Piątego Anioła, Sprzedawców Cudownych Urządzeń, Wielką Gwiazdę Tropiciela Wilkołaków śpiących pod Górami Sowimi itp. aby dodali kolorytu imprezie . Jeśli bilety na oszusta Swierdlowa będą się sprzedawać, będzie go zapraszał i robił mu reklamę w NTV choćby i kilka razy w roku. Ja sam wchodzę tutaj, bo wśród tego chłamu trafiają się rzeczy naprawdę ciekawe i godne uwagi, całe szczęście Janusz zaprasza wszystkich, więc i takie materiały się trafiają.

   1. No wlasnie ci co sa z innych panet i naprawde wiedza co to jest spokojne zycie i co to jest naprawde zycie w harmoni z natura i innymi nigdy o pieniadzach nie mowia . Dlatego taki szok dla nich jak spotaja takiego stwora co tylko liczy kase w glowie . Wiadomo kto ten jezus jest za jego plecami 🙂
    Teraz mam taka personalna ocene ludzi . Jak mi ktos mowi wymiana energii za energie to juz wiem , ze ona jest z tej planety , ktorej ja nigdy nie poznalam .

   2. Energia swiadomosc wielkiego jezusa ziemskiego healera jak umiera idzie do swiata astralnego jego swiadomosc jest pieniadz za uzycie energii zycia .czyli wynik uleczenia jest uzalezniony od wplaty . Tak wlasnie Et,s podtrzymuja systemy pieniezne na ziemi , ze cigle powielaja ludzi z tym wzorem myslenia .I kreuja ludzki recicling , ktory jest ich poczatkowa idea dla nas jako , ze bez pieniedzy zycie stalo sie w ziemskim swiecie niemozliwe . Wymiana energii i ogromne znaczenia dorabiania sie materialnego i gromadzenia zasobow jest podstawa . Tak w ciglym reinkarnowaniu 13 rodzin manipulujacych obecnie naszym swiatem .

 2. Przeczytajcie dokładnie bo to was (nas) wszystkich dotyczy.

  http://polish.ruvr.ru/2015_01_16/Gazprom-postanowil-zerwac-kontakty-z-Ukraina-8427/

  2020 już niedaleko.
  Niemcy mają gaz zapewniony.
  A reszta, w tym Polska ?
  Zawdzięczacie to polityce „waszych” polityków i na poziomie Polskim i Europejskim.
  Jarek, Donek, różne Syriusze, Buzki, lewandowskie, czarneckie … za swój polityczny cel postawili sobie odciąć Europę od Rosyjskiego gazu.
  Chyba osiągnęli sukces, Rosja wypowiedziała Ukrainie umowy o tranzycie gazu przez Ukrainę po 2020r.

  Rosja buduje rurę do Chin i tam popłynie gaz, Rosja buduje terminale gazowe na dalekim wschodzie i tam popłynie gaz.

  Jak Europa (w tym Polska) nie pozbędzie się chazarskich dywersantów to daleko nie zajdzie…zajdzie do chazarskiego piekła które jest rajem dla Chazarów a piekłem dla gojów.

  1. Jak dla mnie za długi tekst:D,ale początek mówi mi wszystko .i pewnie kazdy wiedzący o co na swiecie chodzi juz sie domyślił.
   „restrukturyzacja górnictwa węgla kamiennego w Polsce po roku 1989 była celową likwidacją potencjału wydobywczego rentownego ekonomicznie polskiego górnictwa.”
   „Rzeczywistym bowiem, a ukrywanym celem było wyeliminowanie Polski jako wielkiego eksportera węgla kamiennego z rynków światowych w interesie głównych konkurentów polskiego węgla czyli przede wszystkim USA, Australii, Kanady i RPA Był to program restrukturyzacji opracowany przez Bank Światowy, a realizowany przez kolejne polskie rządy, zarówno postsolidarnościowe, jak i postkomunistyczne, w latach 1989 – 2003.”

  2. dlatego zaczynam uważać że działalność ntv jeśli jest uczciwa a janusz nie jest agentem systemu mającym kanalizować naszą energie na oszołomstwie i ją rozpraszać, bo wiecie ponarzekamy wygadamy się a rząd i pozostali robią swoje, tak więc jeśli jego nawrócenie z członka pzpr o ile pamiętam czy jakiejś młodzieżówki czerwonej na wolnościowca było prawdziwe, powinien się zająć takimi sprawami i organizacją protestów, a nie oszołomami i promowaniem nie wiadomo czego co ma się wydarzyć ale się nie wydarza…czyli takie czary mary, i zadbał by bardziej o wiarygodność tego co wyświetla bo robi się to coraz bardziej żałosne….

  1. i przypominam wszystkim radosnym katolikom nie wierzącym w reinkarnacje że może wy pójdziecie z tond do nieba czy gdzieś tam i już tu nie wrócicie ale wasze dzieci i wnuki was przeklną za to co im zostawiliście

 3. 13 stycznia 2015 Parlament Europejski wprowadził prawo zezwalające na
  uprawy GMO przez kraje członkowskie UE (480 głosami do 159, przy 58
  nieobecnych). Prawo to, co prawda zezwala poszczególnym krajom członkowskim na zakaz upraw genetycznie modyfikowanych, ale tylko w na bardzo ograniczonych warunkach.
  Przekazując kwestię uregulowań i zabezpieczeń (przed skażeniami przez uprawy GM) krajom członkowskim oraz udzielając jedynie ograniczonych praw do wyłamania się, stworzono warunki dla chaosu, który korporacje GMO wykorzystają bez litości! Prawo to min. umożliwi międzynarodowym korporacjom kwestionować zakazy narodowe w WTO (Światowa Organizacja Handlu).

  PODPISZ PETYCJĘ:
  http://www.petycjeonline.com/nie_dla_gmo_tak_dla_dobrej_ywnoci

  UWAGA WIĘCEJ:
  Nowa dyrektywa UE nie jest w stanie zabezpieczyć egzekwowania od krajów, by ich uprawy GMO nie skażały upraw rolnych wolnych od GMO, ani nie zapewnia, że koszty jakiegokolwiek skażenia poniosą firmy produkujące GMO.
  Ponadto otwiera drzwi dla możliwości zaakceptowania w UE kolejnych odmian roślin GMO. Obecnie w Europie uprawiana jest tylko jedna odmiana GMO – kukurydza MON 810 odporna na herbicyd stosowana jako pasza dla zwierząt, ale już przygotowuje się dalsze siedem odmian GMO, które mogą zostać zaakceptowane na początku tego roku.
  Pyłki roślin GM dozwolonych w jednym kraju mogą łatwo przedostać się na teren kraju sąsiedniego. Gdy do tego dodamy w większości nieograniczony handel międzynarodowy zarówno żywnością jak i nasionami, jest bardzo prawdopodobne, że transgeny GMO po zezwoleniu na nie w jednym kraju rozprzestrzenią się w całej UE.

  Źródło: The Ecologist (13 stycznia 2015)
  http://www.theecologist.org/News/news_round_up/2711268/europarl_votes_in_new_era_of_gmo_farming.html

  P.S. Potrzebujemy funduszy na kampanię przeciwko GMO, a więc jeżeli ktoś może wspomóc finansowo prosimy wpłacać darowizny –
  http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

  ==========================
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

 4. http://www.naturalnews.com/048312_genetically_modified_corn_GMO_ban_Mexico.html
  To protect Mexico’s crop diversity and independent farming, an international court has asked the Mexican government to ban all GMO corn:
  W obronie mexykanskiej roznorodnosci upraw i niezaleznych upraw , miedzynarodowy trybunal poprosil Rzad Meksyku o zkazanie wszystkich upraw GMO kukurydzy .
  A W EUROPIE : 13 stycznia 2015 Parlament Europejski wprowadzil prawo zezwalajace na uprawy GMO przez kraje czlonkowskie EU . Prawo to pozwala poszczegolnym krajom europejskim na zakaz upraw gmo , ALE TYLKO W BARDZO OGRANICZONYCH WARUNKACH . Wiecej w poscie ktory oczekuje na modernizacje

 5. Prosze was o posluchanie wywiadu Janusza z Marcinem Dachtera z 2012 roku jak mowi o Komoruskim i jego powiazaniu z WSI a dzisiaj juz wiemy ze WSI wystawilo go na prezesa polandi. Juz wiemy dlaczego Marcin nie jest w mediach ktos wlazl mu na odcisk . Mial bardzo trafne uwagi wtedy i celowal w samo sedno.

 6. Czy ktoś na forum wie, gdzie w Polsce podają witaminę C kwas L-askorbinowy?
  Chodzi mi o jakieś miejsce do leczenia raka.

 7. O szansach dla Polski.
  W tej układance Europejskiej pozycja Polski jest obecnie na samym dnie.
  Polska po 89r nie jest w najmniejszym stopniu suwerenna i jest ograbiana ekonomicznie.
  Na silę, wbrew woli narodu wciska się Polskę w sojusz z jej zaciekłymi wrogami czyli z banderowską Ukrainą. Polska i Ukraina oraz duża część Rosji są przez Chazarów przewidziane jako przyszła wielka Chazaria o którą, w interesie Chazarów i pod przywództwem Chazarów walczą zaciekle pożyteczni idioci oraz zdrajcy i karierowicze.
  W Polsce to były Solidaruchy teraz post Solidaruchy a na Ukrainie Banderowcy… czy post Banderowcy.
  Nawiasem mówiąc Chazarów ilościowo w Polsce i na Ukrainie jest ok 1 % społeczeństwa a mimo to oni rządzą i oni rzucają do walki o ich interesy masy pożytecznych idiotów sterowane przez ich agenturę oraz najemników. To system władzy jak w czasach różnych rodzinnych królestw. Rodzina królewska mało liczna ale przy pomocy sługusów i najemników, utrzymywała za mordę całkiem duże narody.
  To ten model „demokracji stosują Chazarzy do utrzymania Chazarskiego ładu i porządku. Chazaria będzie państwem rasistowskim a wynika to wprost z religii Chazarów a potwierdzają to działania Chazarów (Chazar jest nietykalny a goi to śmieć, niewolnik, element trzody hodowlanej).

  Czy jest alternatywa dla takiej pozycji Polski w Europie ?
  Otóż jest. Polska powinna sprzymierzyć się z Węgrami i Słowacją i stworzyć blok państw niezaangażowanych stanowiących bufor między wschodem a zachodem.
  Gdyby do tego bloku dołączyła Rumunia i Bułgaria to uzyskalibyśmy taki bufor od morza do morza.
  Polityka państw tego bloku powinna być taka jaką prowadzi Orban.
  Czyli polityka współpracy ze wschodem i zachodem na zasadach wzajemnych korzyści a nie na zasadach wasalizmu jak to ma miejsce dzisiaj w Polsce.
  Węgry i Słowacja już taką politykę prowadzą. Czesi też by chcieli.
  Bułgarzy też chcą, do tego Serbia, Grecja, Włochy nawet Hiszpania ..oni wszyscy chcą się wyrwać z wasalnej zależności od zdominowanej przez Chazarów UE.

  Albo UE bez wpływów chazarskich i bez dwóch prędkości i dwóch poziomów życia (jednolite zasady podatkowe i socjalne, prawne…, albo niezależny blok państw niezaangażowanych prowadzących politykę suwerennych państw (własny rozwijany przemysł, własne rolnictwo, własna kultura i wzajemnie korzystna wymiana handlowa ze wszystkimi sąsiadami.

  Dzisiaj Polska jest systemowo niszczona, likwidowane są resztki własnej gospodarki cała własność gospodarcza przechodzi w ręce zagranicy, chazarskiej zagranicy.
  Dzisiaj Polska to druga Ukraina (a właściwe pierwsza bo to Solidaruchy pierwsze wywalczyły rządy tej systemowej niesprawiedliwości społecznej i wyzysku, rządy chazarskiej oligarchii.

 8. Prosze ,to rada dla kazdego kto sie czuje polakiem ogladnac film Cromwell z 1972
  z Aleckiem Ginenesem.Zrozumiecie na czym polega demokracja i dlaczego podbili
  caly swiat a my jestesmy chlopcami na do bicia jako narud i posmiewiskiem.Za sejmem powinien byc szafot jaki tam byl i zwalac te okragle glowy

Comments are closed.