Alternews – 15.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

58 thoughts on “Alternews – 15.02.2016

 1. http://tv-trwam.pl/film/spotkanie-ojca-swietego-franciszka-z-cyrylem-patriarcha-moskiewskim-i-calej-rusi i drugi przyklad recznego sterowania cywilizacja??? -spotkanie ceryla-putina/ta religia to formacja kgb/ a katolicka to zachodnia mafia -spotkanie po cichu w hawanie ??? -planuja podpisuja ??? -przypominam wazna info o maju 2016 wchodza kolejne tzw. ustawy zniewolenia owieczek i zapewne tych dwoch panow w tym celu sie spotkalo???- ani glowne media ani janusz nic o tym nie spekuluja -po prostu mowia???

  1. Na tym forom piszemy o swoich troskach na temat Swiata.Co powiesz budda na temat masakry osob innego wyznania w Birmie?Zacytuje:The United Nations has confirmed that at least 48 Muslims appear to have been killed when Buddhist mobs attacked a village in an isolated corner of western Burma.http://www.cbsnews.com/news/un-dozens-of-rohingya-muslims-massacred-by-buddhists-in-rakhine-burma/
   Nie zauwazylem aby chrzescijanie ktorzy zostali wytempieni uciekali przed pogromami.Ok moze w Syrii gdzie Turcja wraz z USA wspiera ISIS & DAESH.
   Arabia Saudyjska popierana przez USA tonami uzbrojenia zaopatruje ISIS wSyrii. Jak rowniez Turcja.

 2. i przyklad trzeci odniose sie co janusz podjal temat superkanalu i przekaz -lacza szerokotasmowe i przekaz olbrzymich ilosci info w 1 sekunde- jest takie slowo -Entropia-w encyklopedi -podaja rozne wzory??? a w rozmowach publicznych blednie sie interpretuje??? a ze starodawnych przkazow jest =Entropia=w jednym metrze szsciennym jest =1 i siedemdziesiat zer -nie ma zapewne tyakiego nazewnictwa matematycznie???

 3. dokoncze Entropia = 1 i siedemdziesiat ZER a w tym metrze sa info -fakty -to co nazywa sie tez sfera astralna??? i jak teraz slucham slawickiego o zabijaniu zwierzat ??? -jestem weganinem od ponad 20 lat -i potwierdzam co mowi -money-zabijanie zwierzat i spozywanie daje naped WOJEN I TEGO BURDELU NA ZIEMI-tej cywilizacji

  1. Szanuje zwierzeta,srodowisko naturalne.Szanuje poglady innych.Opowiem Ci historie mojego obecnie 19 syna.W wieku 16 lat pod wplywem mojej siostrzenicy zaprzestal jedzenia miesa.Po kilku miesiacach u mojego syna pojawily sie bule w okolicach ledzwi.Po kolejnych kilku miesiacach moj syn wowczas 17 letni wyladowal a szpitalu z 11mm kamieniem w nerce.Kamien zostal rozkruszony w klinice w Lublinie za moje pieniadze.Pozniej moj sym otzrymywal potas w strzykawce ,aby nie uszkodzic szkliwa na zebach.Dodam ze nie marnuje zywnosci.Kazdy okruch chleba susze i robie z tego panierke do schabowego czy filetu z kurczaka.Dlatego uwazam ze wegetarianizm jest dobry dla osob powyzej 30 lat tj w okresie schylkowym swoich mozliwosci.Nigdy ,przenigey przed 25 roku zycia.

   1. Tez mi szkliwo zeszło ale mam szanse wy KREOWAĆ sobie nowe.Widzisz wszystko jest szansą na NOWE!!! ?
    16 lat to była jego decyzja nie wolno obarczać kogoś winą.
    Chorujecie bo nie wiecie nic o odżywianiu weganizm wegetarianizm ichtiwege trzeba sobie dopasować do siebie a nie brnąc na ślepo za guru hihihihi ?

   2. @Qcyp
    Ok masz proteze za 10tys.zl.Nie musisz barac potasu bo jestes w podeszlym wieku.Jedynie multivitaminy dla 60 powyzej.Dodam ze moj syn zastepowal mieso kotletami z soji, ktore kupowalismy w Polsce, suszone na kilogramy.Twoj cytat oraz hihihim swiadczy ze jeses trolem lub nieodpowiedzialna osoba.

   3. nieodpowiedzialna ?Tak Tak za cóż ja mam odpowiadać??

    Za twoją nie odrobioną prace domową??
    Za wiarę??
    Znajdź /sprawdź, znasz te słowa??

    weganizm wegetarianizm ichtiwege to jest naturalny sposób życia/odżywiania się.Nie ma innej drogi!!!!!

   4. Qcyp: weganizm wegetarianizm ichtiwege to jest naturalny sposób życia/odżywiania się.Nie ma innej drogi!!!!!

    „ichtiwege” = jedzenie ryb = zabijanie zwierząt/ryb => nie jest to naturalny sposób życia odżywiania.

   5. Qcyp napisał: „Wysoko cywilizowany Jezus vel Aariock jadł ryby ,był vege a ty chyba nie jesteś lepsza/mądrzejsza od Jezusa?A może coś mi umknęło ? bo nie zauważyłem twojej dobroci/mądrości?
    Szczególnie dzieci które które chcą być zdrowe powinni jeść od czasu do czasu ryby . ?”

    Jesteś za zabijaniem co świadczy o tym ze coś WAŻNEGO ci umknęło!!

  1. W Monacium w Nowy Rok setki kobiet byly obiektami ataku ze strony emigrantow ,zacytuje ktorym jaja nabrzmialy od spermy.Zatem budda jedz do Monachium Koloni, wspomoz wraz ze swoja kobieta ,uchodzciom z nabrzmialaymi jajami.

   1. to program NWO wszystko to wyrafinowana „demokracja ” czyli dyktatura ,Oni się w swoich bunkrach schowają , w zamkniętych strzeżonych osiedlach a reszta będzie się mordować na ulicach taki jest cel a puzniej dla” bezpieczeństwa ” zachipują wszystkich itd .

  1. To jest chory czlowiek współczuje mu ?łysa pała hihihihih
   Jego słowa,,normalnie jak na wojnie,,

   1. ACHA TO DLA CIEBIE WOJNA TO NORMALNOŚĆ?
    i NIE JESTEŚ DEBILEM I NIE JESTEŚ TROLLEM?
    bo pan profesor pożal się boże coś tam mamrocze,wierzysz mu i lgniesz do jego słów jak mucha do ekskrementów ?
    ?łysa pała !!!!!!!!hihihihihihih

 4. No Jarek zasłużył na plus. Jego ludzie zaprezentowali plan gospodarczy z perspektywą na 15 lat. Moim zdaniem, nie wchodząc w szczegóły, to dobry plan.
  Plus za cele które wytyczył zapewne Jarek (wzrost polskiej gospodarki, wzrost płac, wsparcie polskich firm).
  Pragnę przypomnieć że podobny plan przedstawiał Kołodko pod patronatem Millera.
  To były bardzo dobre plany. Zostały jednak zniszczone przez zdrajców czyli przez Kwaśniewskiego jako Prezydenta oraz post solidaruchów jako opozycji w tym przez obecny PIS..
  Ja życzę Jarkowi powodzenia w realizacji tych planów choć, nie wszystkich.

  Z negatywów pojawia się koncepcja karania więzieniem w ochronie dobrego imienia III RP.
  To jest wprost wprowadzenie cenzury zakazującej krytyki władzy, bo przecież krytyka władzy zawsze godzi w dobre imię III RP (i ta słuszna i ta niesłuszna.. każda).

  Negatywna jest cała polityka zagraniczna czyli polityka bezwarunkowego popierania globalnych bandytów.

  Ogólnie wyłania się obraz, mapa wolności ustanowionej przez mafię dla Polskiej.
  Globalna mafia w obawie przed wybuchem społecznym w Polsce postanowiła chyba że ok..odpuści trochę wyzysk i rabunek jaki ma miejsce od 89r czyli pozwoli w ramach polityki wewnętrznej na pewną swobodę gospodarczą ale w zamian za bezwzględne posłuszeństwo na scenie międzynarodowej.

  I taka jest chyba polityka Jarka.
  To ryzykowna gra. Przypomnę że Miller oferował i rozwój gospodarczy i spokojną zrównoważoną politykę zagraniczną.

  Ogólnie dobre pół kroku w dobrym kierunku i niedobre półkroku w złym kierunku..
  Jarek usiłuje zrobić szpagat. Jarek słabo się nadaje do robienia szpagatów.
  Szpagat to figura powodująca dolegliwe kontuzje.

 5. „wprowadzenie cenzury zakazującej krytyki władzy, bo przecież krytyka władzy zawsze godzi w dobre imię III RP (i ta słuszna i ta niesłuszna.. każda)”
  – prawdą jest? że dziś PiS wkroczył do redakcji Fakty&Mity, komputery „wyczyszczone”, naczelny Jonasz osadzony?

   1. Czy Newsweek też zaorzą?
    Okazuje się jednak, że potrzebna będzie jakas anty-rządowa prasa (byle nie wyborcza.gazeta, ta juz się…wsławiła…).
    ps. Powinna wejść ustawa tak jak w Rosji ostatnio, że media mają być w połowie rosyjskie. PiS musi wyzwolić się spod wpływu Niemiec, to fundament neokolonializmu

   2. Niemiec? A w czyich łapach są Niemcy? 😀 Czyje są media na świecie tak w ogóle? Bo niewielu tak naprawdę jest tych właścicieli korporacyjnych…

 6. No amerykańskich ale tam działają potężne siły illuminati(Ingolstadt) dlatego dobrze chce Macierewicz protekcji/bomby od USA.Ci ,,monachijscy,, iluminaci po kryjomu trzymają sztamę z Putinem.

  1. Proszę Ciebie.. bombę to „se” możesz wsadzić.. co to za metody.. mówiłam: dobrymi chęciami to piekło wybrukowane 😀 Bo ta bomba to sprawdzi Armagedon na Lechitów i mam nadzieję (złudną? ) ze nie o to Ci chodzi!

   1. ,,bombę” w cudzym słowie. Chodzi mi o jakaś nowoczesną technologie obronną w końcu Polacy pracują w C.E.R.N.
    Pole siłowe,antymateria itp

   2. Ok. Jednak patrz jak ciekawie, dzisiaj słuchałam radia, i usłyszałam, ze niebo nad Irakiem, Syrią jest gęste od lotnictwa Rosji i Nato. Pomyślałam Bliski Wschód i pomyślałam: Klimuszko.. on miał taką przepowiednię związaną z Bliskim Wschodem.. tylko myślałam, ze chodzi o Izrael versus Palestyna. No ciekawe.. ale.. jak jesteś na włoskim bucie to pomyśl nad tą wizją Klimuszki 🙂

   3. dawno Z STAMTĄD UCIEKŁEM. ZRESZTĄ TO SZCZEGÓLNIE CHODZI MI O WŁOCHÓW TO NAJWIĘKSI MANEKINY I SKAŻONE JEDZENIA A MAIESTATICUS TAK PODNIECA SIĘ SZKODA ZE NIE ZAUWAŻYŁ AUDYCJI W ZDF Niemcy DOŻO POKAZUJĄ!

   4. .. to dobrze Qcyp. Jednak poczytaj tę przepowiednię dobrze i do Lechitów wracaj :).. Polska straci tylko 10%… powierzchni.

   5. „Niemcy DOŻO POKAZUJĄ!” no kiedyś widziałem test smaku itp gęsi ,no i Niemiecka wygrała !? widzisz jak to działa , musisz wiedzieć gdzie co i od kogo kupujesz i dla kogo jest przeznaczone , w marketach zaopatruje się w powszechne produkty .

   1. No ale Rydzol odprowadza kasę do mafijnego skarbca watykanu. To taka pralnia „brudnych” pieniędzy i naszej krwawicy.. czy chcemy czy nie.

 7. Póki co musimy wybierać mniejsze zło które przeobrazi się w końcu w dobro a dobro to WIEDZA!

 8. USA ,UE,NATO,CFR,ONZ,MFW, i inne UNIE Afrykańskie itp.? to tylko agendy NWO. Panie Januszu dziwie się Panu! Osobiście uważam że z UE i NATO trzeba wystąpić. Tu nie ma co ratować! Mamino nas Europą Ojczyzn i Niceom , oszukano nas, to od początku miały być STANY ZJEDNOCZONE EUROPY, wstęp do NWO ! Multi Kulturowość ,a Ojczyzny do likwidacji! Dziś prawdziwa szansa w odrodzeniu Słowiańskiego Imperium Lechitów. ( My Wszystkie Kraje Słowiańskie i przyjaciele Węgry , Rumunia )
  Nie wiem czy Putin zerwał się ze smyczy jak kiedyś Kenedy? Oficjalnie jest podobno dalej w zarządzie ” City of London „.
  Ktoś wcześniej wspominał tutaj o tajnych porozumieniach religijnych i o tym co jest w nich zawarte -ważna informacja. Przepraszam ale wydaje mi się że pominął pan to.
  Ostatnio czytam fajną książkę Song Hongbing ” Wojna o pieniądz 2 „- polecam, dużo rozjaśnia!

 9. Olejnik do TVP – niezalezna.pl„Pani Monika to świetna dziennikarka, bardzo ją cenię” – powiedział Paweł Kukiz, zachęcając, by majorówna Olejnik w ramach pluralizmu trafiła do TVP. Brawo, o to walczyli uczestnicy Marszów Niepodległości, o których głosy zabiegał Kukiz! Olejnik wznosić będzie w studiu TVP okrzyki „Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”. A sekundować jej będzie ulubieniec Marek Dukaczewski, tytułowany generałem, ot, jak Anders czy Maczek. Generalnie o ile w ostatnich miesiącach uczestnicy owych marszów pozytywnie zaskoczeni byli radykalizmem PiS-u, o tyle Kukiz lawiruje. Od ostrych wypowiedzi o KOD-zie i uchodźcach po pochwały… ulubienicy tegoż KOD-u Olejnik, która pytana o zagrożenia ze strony imigrantów odpowiedziała: „A co się dzieje w Polsce?! Kibole obcinają palce!”. Czyli w sprawie „świetnej dziennikarki” mamy – posługując się językiem hejterów obu stron – sojusz koderasty z kukiźnikiem. Nagrany Grzegorz Schetyna, który zna się z Kukizem ze studiów, mówił: „Życzyłbym prezesowi Kaczyńskiemu, żeby z Kukizem się zajął robieniem polityki. To by trwało krócej niż polityka z Lepperem i Giertychem”. W podziękowaniu za to ostrzeżenie prezes powinien wysłać Schetynie bukiet stokrotek.

 10. KACZYŃSKI NA ŁONIE ŚMIERCI! HAKI NA BOLKA TO PRZYKRYWKA!
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Mój informator od kilkunastu godzin dysponuje informacją, że stan zdrowia politycznego i duchowego lidera koalicji rządowej jest krytyczny. – On jest na łonie śmierci! Jest zarażony tą śmiertelną chorobą, która panuje na Ukrainie!

  Oficjalna wersja, że Generałowa Kiszczakowa się zgłosiła do IPN i przyniosła dokumenty tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie „Bolek” to jest nieprawda – twierdzi Informator TELEWIZJI NARODOWEJ. Dokumenty do domu wdowy po Kiszczaku podrzucono podczas włamania, które się wydarzyło tydzień temu. Jej wizyta w IPN nie miała miejsca! – emocjonuje się mój Rozmówca.

  Drugą informacją, jeszcze bardziej absolutnie rewelacyjną jest stan zdrowia Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego. Informator TELEWIZJI NARODOWEJ, słynny polski celebryta ocierający się o szczyty władzy, bywający w archiwum Stasi – od kilkunastu godzin dysponuje informacją, że stan zdrowia politycznego i duchowego lidera koalicji rządowej jest krytyczny.
  – On jest na łonie śmierci – emocjonuje się mój Rozmówca, jakże popularny wsród blogerów NEon24. – Jest zarażony tą śmiertelną chorobą, która panuje na Ukrainie. Wie Pan jak go zarażono? Dokonano zamachu na niego! Wie Pan w jaki sposób? Podstawiono mu kobietę, którą pocałował, była zarażona. W ten sposób! Ci, którzy dokonali zamachu – wiedzieli, że szarmancki Polak zawsze całuje w dłoń kobietę.
  W spokojnych, ale stanowczych słowach po chrzescijańsku napomniałem mojego Informatora – że nie powinien TAKIEJ informacji zatrzymywać dla siebie. Tym bardziej, że przed warszawskim szpitalem, w którym leży Prezes Kaczyński zbierają się religijni Polacy i się modlą w intencji jego ozdrowienia.

  Wobec powyższego – jest prawdopodobne, jeżeli to co mój Rozmówca mi podaje – że akcja antywałęsowska w dniu 16-tym lutego 2016 została przeprowadzona bez zgody i wiedzy Jarosława Kaczyńskiego.

  Mój rozmówca zwraca uwagę, że w dniu dzisiejszym (wtorek 16 lutego 2016) polskie samoloty bojowe F-16 wzięły udział w regularnej wojnie w Syrii po stronie masonerii WASP-owskiej (USA, NATO, Anglosasi). Zadyma antywałęsowska z wykorzystaniem jako figuranta wdowy po Generale Kiszczaku była by kolejną medialną wojenną ponad-narodową przykrywką zrealizowaną przez CIA i Mossad na mózgach skołowanych Polaków, ale by również otwierała lokalną walkę buldogów pod dywanem rozszarpujących schedę po Bliźniakach Kaczyńskich. Walka ta odbywała by się w warunkach wojennych, podczas kiedy Państwo Polskie jest w stanie wojny, bardzo kosztownej dla polskiego podatnika, podczas której można wyeliminować przeciwnika politycznego i zrzucić winę na Arabów, terrorystów, Putina etc. Pojawienie się dzisiaj w studio TVP INFO wicepremiera Glińskiego, byłego działacza Unii Wolności, w której był również Prezydent Duda jest sygnalem od tworzącego się po odejściu Prezesa obozu prezydenckiego, nalezy się spodziewać teraz odzewu ze strony obozu rządowego, a sprawę rozstrzygnie opowiedzenie się po jednej ze stron Ministra MON Antoniego Macierewicza. Ciekawe, czy Pan Antoni wiedział był o akcji w domu Kiszczaka? Bo ktokolwiek się tam był włamywał i podrzucał haki na TW Bolka – powinien był o tym jemu najpierw zameldować.

  Ano – robi się ciekawie…

  Mój rozmówca przewiduje, że najbliższe najście Służb będzie wykonane na redakcję Tygodnika „NIE” i na dom Jerzego Urbana.

  /-/ Eugeniusz Sendecki

  Na wszelki wypadek, żeby weryfikować powyższe informacje u źródła – oto telefon mojego Rozmówcy: +48 726 805 611. Obecnie wgrywam film TELEWIZJI NARODOWEJ z jego wypowiedzią. Blogerzy NEon24 będą pierwsi najlepiej poinformowani. Film – TUTAJ;

  Tagi: wojna w syrii informator telewizji narodowej tw bolek
  8761 odsłon | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.pl

 11. gość pisze:Qcyp: weganizm wegetarianizm ichtiwege to jest naturalny sposób życia/odżywiania się.Nie ma innej drogi!!!!!
  „ichtiwege” = jedzenie ryb = zabijanie zwierząt/ryb => nie jest to naturalny sposób życia odżywiania.

  Wysoko cywilizowany Jezus vel Aariock jadł ryby ,był vege a ty chyba nie jesteś lepsza/mądrzejsza od Jezusa?A może coś mi umknęło ? bo nie zauważyłem twojej dobroci/mądrości?
  Szczególnie dzieci które które chcą być zdrowe powinni jeść od czasu do czasu ryby . ?

Comments are closed.