Alternews – 15.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

18 thoughts on “Alternews – 15.03.2013

 1. Tak….
  Papież, kościół, Watykan, religie, polityka, ministrowie, premierzy, chmury na na ”niebie”, samochody jeżdzą też po ulicach, policja , śnieg też sypie etc… , to wspaniałe klatki umysłu, w istocie pospolity – mental.
  Tymczasem fizyka kwantowa już dawno udowodniła- tam niczego nie ma !

  Dowód ?

  Oto dowód :
  http://www.youtube.com/watch?v=pUGY57RFz0Y

  Tymczasem jest prosta ścieżka, czasami może się wydawać zbyt prosta wychodzenia z tych klatek, tych iluzji przekonań i złudnej wiary w coś ? a sposób do tego już kilka razy tutaj podawałem…
  Ale, wpierw trzeba chcieć ! Chcieć wydobyć się z tego psychologicznego więzienia, jak to określają nawet strategie awangardowej psychologii, które jak twórcy filmu MATRIX słusznie zasygnalizowali : – jest, ale go nie czujesz, jest, ale go nie widzisz, jest, ale nie możesz go zrozumieć. Nie możesz, bo właśnie jesteś w jego centrum. Centrum swoich problemów, a nazwie klatki umysłu zbudowanych na fundamentach wyssanych z palca przekonań o rzeczywistości o nawie świat, które kupiłeś od swoich rodziców, swoich opiekunów, swoich nauczycieli w szkołach, uczelniach, kupiłeś od tego społeczeństwa….

  Do czego komukolwiek potrzebny jest Papierz, wielka władza, wielka polityka, wojsko, prawo, media wielki biznes, religie i inne twory społecznego mentalu….!

  Gdy się przebudzisz wtedy powiesz – do niczego !

  Żniwa wielkie, lecz pracowników wciąż mało ………. 🙁

 2. Może nie wolno nam się wybudzać? Podobno celowo żyjemy z amnezją o poprzednich wcieleniach żeby czegoś się nauczyć. W tym przypadku przebudzenie to jak wyjście z klasy podczas zajęć

 3. @mag
  1- Ci co się już nauczyli w swej amnezji i w tej klasie – opuszczają już tą klasę.
  2- Ci co jeszcze nie – w niej pozostają.

  Z pewnością nie mam tutaj zamiaru być jakimś guru i nawoływać, aby Ci, którym ta amnezja służy i się im podoba próbować kogoś na siłę z niej wyciągać. To była by zwyczajna presja i krzywdzenie kogoś.
  Zatem powyższy temat, który tutaj wałkuję pt: krystaliczna matryca świadomości, czyli ( zrewolucjonizuj swoje życie, poszukaj nowych horyzontów, nowych perspektyw, nowych możliwości ) jest dla tych drugich.

  Pozdrawiam

 4. jak widzę niektórzy mają obsesje na punkcie papież, KK, Watykanu. Po pewnie lubią jak Tusk i inni popaprańcy ich j… w żope. Media miały przez ostatnie kilka dni temat zastępczy żeby tylko nie mówić o innych rzeczach.

 5. Panie Januszu, miał Pan rację, że JOW-y zdominowały spotkanie w sali BHP. Wielka sciema, wielki niewypał. Jednym słowem ustawka Kukiza z Dudą. Zaprzepaścili całkowicie szansę na zorganizowanie konstruktywnego oporu przeiwko patologicznym rządom w Polsce.

 6. – Jorge Maria Bargoglio jest dzieckiem włoskich emigrantów. Jest zatem Rzymianinem.
  – Podobnie jak pierwszy papież (Piotr) tak i on nie nosi żadnego numerka przy swoim imieniu papieskim (Piotr był pierwszy, i Franciszek jest pierwszy).
  – Obydwaj do Rzymu przybyli pod koniec życia z miejsca uważanego wtedy za niemal „koniec świata”: Piotr pochodził z nad jeziora Genezaret, do Rzymu przybył pod koniec życia. Franciszek pochodzi z Argentyny, a na Papieża został wybrany dopiero w wieku 76 lat.

 7. Papież Franciszek został wybrany 13 marca 2013. Ponadto, jeśli dodać wszystkie cyfry daty (13.03.2013) otrzymuje się znowu cyfrę 13. Nie wspominając już o tym, że nowy papież ma 76 lat, a suma tych dwóch liczb również daje 13. Trzeba przyznać, ze trzynastka jest tez obecna w momencie obwieszczenia wyboru kardynała Bergoglio. Biały dym pojawił się przecież 13-03-2013 o 7:06 co zsumowane również daje 13.

 8. NIESAMOWITY NEWS !!!

  🙂

  Dzisiaj rano w TV1 „Przy kawie o polityce” (czy jakoś tak…)
  wsytąpił w rozmowie Paweł KUKIZ…
  i przez 0k 15 minut TVP zamieniła sie w NTV !!!!

  😀

  Paweł mówił o kartelach partyjnych.
  Niekonstytucyjności parlamentu.
  O propozycjach składanych mu przez polityków
  różnych formacji by przestał zabierać głos w sprawach społeczno-ustrojowych.
  O fikcji debat i referendów.
  O MARSZU Obudź się Polsko !!!!

  Wielki SZACUN dla Pawła!

  może jakiś link z tego bedzie …

  tu stronka JOWu:
  http://www.jow.pl/tagi/pawel-kukiz

 9. ps.

  Nie sądzę by JOWy rozwiązywały wszystkie problemy PL
  ale jest to ruch, który może obudzić ludzi.

  to świetna okazja, by przekazać im przy okazji info
  o reszcie globalistycznego menu, serwowanego przez
  media i polityków…

 10. Lepiej zacznijcie sie interesowac Ameryka i wszystkimi wydarzeniami bo to ma automatyczny skutek na reszte swiata z Polska na czele, bo my jestesmy ich tarcza (czytaj ich kozlem ofiarnym)

 11. Koval 321
  Ja tylko z Ameryki slucham . Vinny Eastwood Show. To jest jedyny facet , ktory potrafi mnie rozsmieszyc . Ma cos w sobie , ze trafia do mnie i do mojego zbiornika humoru i mam dobry dzien jak go poslucham . A chyba o to chodzi 🙂

 12. Ci , ktorzy sie podlaczaja do Organic Light . Mam na mysli do kosmicznej elektrycznosci nie do Matrix energii nigdy nie bladza . Od 2007 sladze Davida Icke i musze powiedziec , ze nie popelnil zbyt duzo pomylek . Uchwycil naprawde esensje tej rzeczywistosci w , ktorej jestesmy i to z ZIEMI a nie z Kosmosu . To sie ma na jego plus .

 13. Wpisy o trzynastkach mają wielki metafizyczny sens. W PRL-u alkohol był od 13-tej.

Comments are closed.