Alternews – 15.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

37 thoughts on “Alternews – 15.03.2016

 1. PILNE PORUSZENIE NA TVN24 ODNOSNIE MIND CONTROL SKĄD NAGLE U NICH TAKIE ZAINTERESOWANIE TEMATEM ?

  Zdalnie sterowany atak na myśli? Teoria spiskowa z USA pod lupą Macierewicza tak to przedstawia TVN24
  Rząd posiada tajną broń elektromagnetyczną, którą testuje na nieświadomych obywatelach, wpływając na ich myśli – to jedna z bardziej oryginalnych teorii spiskowych zrodzonych w USA. Teraz doniesieniom o testach owej broni w Polsce przyjrzy się szef polskiego MON. W całej sprawie kluczową postacią jest pewna Amerykanka. – Czy państwo polskie posiada strategię wobec nielegalnych badań broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach? – na takie pytanie musiał odpowiedzieć kilka dni temu Antoni Macierewicz podczas konferencji na toruńskiej uczelni ojca Tadeusza Rydzyka. Autorka pytania wspomniała przy tym o niejakiej Cheryl Welsh. To właśnie ta Amerykanka jest w całej sprawie kluczową postacią.Główna ofiara rzekomych eksperymentów”Głupoty opowiada Macierewicz. Czasem trzeba się z Rosjanami zgodzić” – To, co opowiada… czytaj dalej » Welsh jest najgłośniejszą i najważniejszą osobą w środowisku zwolenników teorii spiskowej, według której rząd USA rozwija tajemniczą broń elektromagnetyczną zdolną wpływać na myśli. Rzekomo jest ona testowana na obywatelach Stanów Zjednoczonych bez ich wiedzy. Welsh twierdzi, że jest jedną z ofiar takich „nielegalnych” i „niehumanitarnych” eksperymentów.Amerykanka dowodzi, iż w jej przypadku objawiało się to między innymi tym, iż w pewnym okresie wszyscy ludzie w jej otoczeniu byli dla niej bardzo niemili. Mieli przeklinać na jej widok, dmuchać dymem papierosowym w twarz i spluwać w jej kierunku. Wszystko to działo się rzekomo w wyniku rządowej manipulacji ich mózgami, w celu badania reakcji Welsh na taki społeczny ostracyzmu. Kobieta twierdzi, że to tylko drobny ułamek możliwości tajnej technologii. Według niej rząd „czyta mózgi” obywateli bez ich wiedzy.W internecie Welsh zapoczątkowała cały ruch stowarzyszający osoby, które są przekonane, iż padły ofiarą owych tajnych eksperymentów. Od lat deklaruje, że chce w ten sposób walczyć z nielegalnymi i niehumanitarnymi działaniami rządu, aby „oszczędzić innym cierpienia, którego sama zaznała”.
  cały link po miżej Jak możecie powiadomcie też Janusza Zagórskiego
  http://www.tvn24.pl/testy-broni-elektromagnetycznej-na-polakach-macierewicz-sprawdza,627546,s.html
  PILNE MIND CONTROL . TEMAT TEN BYŁ DZIŚ U MONIKI OLEJNIK ODPYTYWAŁA LUDWIKA DORNA
  LUDWIK DORN POTWIERDZIŁ ,ZE ZGŁASZALI SIE DO NIEGO LUDZIE SKARŻACY SIE NA ATAKI ELEKTROMAGNETYCZNE COS SIĘ DZIEJE TO JUŻ NIE PRZYPADEK.

  1. PILNE ZACZYNA SIĘ NAGONKA NA WYPOWIEDZ MACIEREWICZA
   Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz chce przez pół roku wyjaśniać zgłaszane mu przypadki nielegalnego testowania broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach. Wiele wskazuje jednak, że sprawa rzekomego testowania broni E wynikła z pewnego rodzaju nieporozumienia lub wprowadzenia szefa resortu obrony w błąd.
   O jakie skargi i nielegalne eksperymenty chodzi?

   Znamienną informacją w całej tej sprawie jest wymienienie obszaru Legnicy i Dolnego Śląska jako miejsca, skąd pochodziło większość skarg. Mogłoby to bowiem wskazywać na Rosjan, którzy stacjonując w tym regionie mieliby teoretyczną możliwość wykorzystywania Polaków jako „króliki doświadczalne” przy testach nowych, „tajnych” broni. Minister Macierewicz wspomina jednak o skargach w ostatnich piętnastu latach, a rosyjskich wojsk w Polsce nie ma już od 18 września 1993 roku. Wskazanie na Dolny Śląsk i region Zachodniopomorski wyklucza więc działanie Rosjan (chyba że zostałyby użyte systemy kosmiczne, których istnienia nikt jak dotąd nie potwierdził).

   Najbardziej zaskakuje nadanie tak dużej rangi tak małemu problemowi. Minister Macierewicz sam wskazał tylko na dziesięć skarżących się osób, jednak zaznaczył, że większość skarg była bezzasadna. Oznacza to, że w ciągu piętnastu lat tylko maksymalnie cztery osoby skarżyły mu się na prowadzone na nich testy z wykorzystaniem broni elektromagnetycznej. Nie jest to więc zjawisko powszechne – wskazujące na permanentne „badania” lub prace w tej dziedzinie
   http://www.defence24.pl/327251,ataki-elektromagnetyczne-na-polskich-obywateli-nieporozumienie

   1. PILNE POSEŁ TOMCZYK Z PO ZAATAKOWAŁ DZIŚ MACIEREWICZA ,ŻE CIĄGLE OPOWIADA GŁUPOTY CHOCIAŻ BY TE ODNOŚNIE ATAKÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH.
    Te słowa padły dziś na posiedzeniu Sejmowej Komisji Obrony Narodowej odnośnie katastrofy smoleńskiej program transmitowała TVP INFO.

 2. no już był taki jeden, co swoje talenty w ziemię zakopał. się zdaje pinokio nazywał 😉

  1. po co płacić za coś, co i tak jest darmo? płacić kotowi a lis zabierze ;)))

 3. jeszcze nie widzicie ,ale pis idzie w naszym kierunku.Jak jeszcze niedawno zwracali sie w dobrej wierze do komisji weneckiej sadzac ze beda mieli do czynienia z profesjonalna analizą a okazalo sie ze komisja ta zaliczyla jakies proste błędy prawne co wskazuje na jej stronniczosc.Juz zauwazyli z czym mają do czynienia.przekonali sie.Kaczynski tez odnosnie Ameryki nie jest juz taki entuzjastyczny.Sama slyszalam jakies takie sugestie w tamtą strone,troche sie wtedy zdziwilam,ale nie pamietam dokladnie co mowil.
  Im sie oczy beda przecierać,zobaczycie.Im wiecej beda sie dowiadywali przeróznych faktow,tym bardziej będa iśc w naszą strone.
  Cos mi sie wydaje ze sam Macierewicz ma spora wiedze.Jesli juz kilkanascie lat temu znał protokoly syjonu,ale nie wszyscy w pisie pewnie wiedzą tyle ile on,wiec tak idą drogami systemu ale Macierewicz bedzie przecierał im szlaki i otwieral oczy na pewne sprawy:P
  Tvn podjelo temat bo trzeba zrobic z niego idiote,przeciez tak ciezko uwierzyc w kosmitow,a testy psychotroniczne na ludziach…moze w auschwitz cos testowali na ludziach ale nie dzisiaj.
  Nie wiem czy tak jest ale moze cos w tym byc.Dobranoc.

  1. >niedawno zwracali sie w dobrej wierze do komisji weneckiej
   no i cóż że z Wenecji?
   cieszę się, że zobaczyłem z bliska tę trzodę, jej odrapane mury, odpadający tynk, ciemne wnętrza jak z wysokobudżetowego horroru, no i te fizjonomie!
   no i ta nasza „nieobecna” Sucha gwiazda, co fryzem pomyliła posiedzenie z przebieranką commedie dell’arte. Cywilizacja w stadium upadku.

   1. „i ta nasza „nieobecna” Sucha gwiazda, co fryzem pomyliła posiedzenie z przebieranką commedie dell’arte.”

    Nie no, powaliłeś tym tekstem.. dzięki. 😀

 4. Właśnie skończyłam oglądanie tv Trwam wydanie “youTubowe”
  „Problemy współczesnej polityki. Konflikty zbrojne i terroryzm” – dyskusja panelowa, https://www.youtube.com/watch?v=UcSUEHw0rHs , do którego link, ktoś umieścił na jednym z blogów. Zachęcam do poświęcenia trochę czasu na obejrzenie tego spotkania.
  Ciekawe są odpowiedzi ministra MON-u na pytanie z sali, na temat kontroli umysłu w Polsce z uwzględnieniem Dolnego Śląska, oraz możliwości posiadania broni osobistej do obrony własnej, w świetle obecnej sytuacji międzynarodowej .

  Powtórka z Solidarnością, lata 80-te, przykre, ale to skojarzenie nasuwa się samo,
  Wrocław się kłania!!!!

  Zaczerpnięte z forum.
  „Na koniec zagadka.

  Szeherezada, przed muzułmańska arabska księżniczka, pewnego razu opowiadała następującą historię: Pewien potężny i bardzo bogaty szejk, podróżował przez pustynię i w piaskowej burzy stracił swoje wszystkie wielbłądy. Cierpiąc wielce od słońca, żaru i pragnienia, marzył o złotej amforze wypełnionej lodowato zimną, kryształowo przejrzystą źródlaną wodą. Gdy dotarł do oazy, postawiono przed nim dwa naczynia – zardzewiały dzbanek z najlepszą wodą na świecie, a obok zloty dzban wypełniony oślim moczem. Który napój, pyta Szeherezada, wybrał rzeczony podróżny?”

  Pozdrawiam serdecznie.

 5. Janusz,
  czy nie sądzisz, że dajesz się wmanipulować w temat, którym można „grać”stosownie do aktualnej sytuacji?? Wypowiedzi ministra nie wydaję się być oparte na przesłankach racjonalnych (rozumnych). Bądź ostrożny, dzisiejsze opinie „oficjalne” mogą okazać się bublem dziennikarskim.

  1. No właśnie, też twierdzę że Janusz chyba całkiem instynkt samozachowawczy zatracił…
   Oczywiście, że jest to temat, którym można manipulować stosownie do potrzeb, tym bardziej że używana terminologia jest wyjątkowo nieprecyzyjna i zawsze może okazać się, że coś zostało niewłaściwie zinterpretowane. Absolutnie nie podniecałbym się tym, że Macierewicz coś powiedział, wszak już nie raz walnął publicznie niejedną głupotę. Jak choćby np. sławetny hel w Smoleńsku. Z fizycznego punktu widzenia koncepcja poprawna, ale z praktycznie awykonalna (niech każdy się zastanowi dlaczego) – więc w sumie bzdura. 😛
   Podobnie jest z tym tematem – choć bronie elektromagnetyczne jak najbardziej istnieją, to absolutnie nie można ich sprowadzać do hasła „mindcontrol” ani też broń psychotroniczna, bo to odrębne zagadnienia.
   Narażenia elektromagnetyczne (potocznie smog) są sprawą jak najbardziej poważną i oczywiście wskazane byłyby działania w tym zakresie (w Polsce niestety niedawno złagodzono normy dopuszczając 40-krotnie większy poziom mocy BTS-ów). Ogólnie problem jest na tyle poważny, że zaczyna być dostrzegany przez tzw. mainstream który próbuje znaleźć powiedziałbym dość kuriozalne rozwiązania w postaci bielizny z włókien przewodzących (sic!) mających chronić organizm przed smogiem EM! Słyszałem dziś w trójce… Zamiast zredukować ten smog w otoczeniu Przyrównać to można do tego, aby kazać ludziom nosić maski P-GAZ, zamiast redukcji emisji spalin… 😛 Do tego dochodzą sytuacje takie jaką mają mieszkańcy Krakowa w pobliżu którego jest radar dużej mocy, co do którego realnie da się stwierdzić, że część emisji idzie w miasto. O tym wiadomo na pewno, bo to się da zmierzyć. A ile jest podobnych miejsc o których nie wiadomo? Więc w tym sensie oczywiście można powiedzieć że ludność Polski jest atakowana elektromagnetycznie. I jakże łatwo będzie ten problem rozmydlić i w ogóle spuścić w kanał, jeżeli dominującym głosem w tej sprawie będą wypowiedzi jednostek o wątpliwej kondycji psychicznej. A temat „wchodzenia do głowy” jest generalnie prosty – głosy w głowie, które pochodziłyby od emisji E-M, w klatce Faradaya znikają natychmiast. Schizofrenia zaś nie. 😛
   A praktyka wykazuje, że do głowy najłatwiej trafia się poprzez kieszeń… 😛

  2. Nie chciało mi się tego też pisać, bo zdaje się bym musiała się na klepać w klawkę a szkoda dnia. Skoro i tak ludzie są dziwni, pewnie też ugrilowali se głowy tym GSM i WiFi i zupełnie nie jarzą nawet tego co ktoś mówił ani dla czego. więc i klepanie w klawkę nie ma sensu skoro uprawiają sobie radosne chciejstwo propagandy.

   Bo przecież Macierewicz nie powiedział że jest taka broń, ani nie powiedział że jest stosowana na ludziach, ani NIC takiego nie powiedział. Powiedział za to że:

   Jest mu znane to zjawisko (tu zamiennie problem) gdyż ludzie zgłaszali bycie ofiarami od około 15 lat i że szczególnie zgłoszenia są wyróżniające się ilością w regionie pomorskim i dolnego śląska. Czyli innymi słowy, nie znam przyczyn ale widziałem jakąś teczkę z donosami od różnych dziwnych ludzi, my niczego nie bagatelizujemy. dziękuję następne pytanie?

   A wielu usłyszało to co sobie chciało, czyli że jak w audycji powyżej :/ I pewnie że przedmówcy macie w tej sprawie rację. To jest po prostu propaganda i ignorancja. A może już trwałe zmiany w mózgu nawet z powodu Smogu EM.

   boli, jak to co istotne i mogło by się przyczynić do poprawy zdrowia i za razem jakości życia, nie tylko ludzi ale całej przyrody i przyszłych pokoleń jest tak idiotycznie kretynizowane i rozmydlane dla swoich małych celów.

   zamiast po prostu ZARZĄDAĆ wycofania szczepionek, chlorowania wody, odprowadzania ścieków do żek, w tym ze studzienek kanalizacyjnych, zlikwidowania smogu elektromagnetycznego i zakazania używania emulatorów, polepszaczy i gmo. Raz na zawsze piepśznąć (celowa literówka) PIĘŚCIĄ w stół chwycić reprezentantów za gardło i zmusić do rozwiązania tych problemów, po kolei. Co można zrobić w jeden dzień tylko NIKT NIE CHCE a udaje że coś chce i rozumie i udaje że robi na zasadzie twórz problem i sprzedawaj kolejny problem nawet nie rozwiązanie już, dziel i żądz, bogać się… W dupie mają a kłamią że nie mają i jeszcze więcej narobią złego. A to jest nie tylko realne zło, ale Zbrodnia Przeciwko nie tylko Człowiekowi i Narodowi / Narodom ale samemu Życiu. To kim Ci co nie chcą są? Niech każdy sam sobie odpowie.

 6. Liczysz na „ortodoksyjnych katolików” w Polsce????? Zatem liczysz na „parafian”, którzy mają zerową wiedzę ogólną i słuchają tylko „plebana”. Zapewne nic nie zrozumieli z tego co mówisz. Biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w ostatnich wyborach, nie ma szans na reakcję rozumu. „Czerń” kieruje się oczekiwaną korzyścią, zawiedzie się, ale skutki jej wyboru odczują także inni. Spadamy, jako kraj, jako naród. Oby nie nazbyt nisko.

  1. Religie wyrosłe z korzenia judaizmu to ideologia czystego niewolnictwa, nierówności stron, poddaństwa, wasalizmu uległości i to zarówno w judaizmie jak i w katolicyzmie.
   Tam pełno zwrotów, retoryki z czasów czystego niewolnictwa.
   „Pan”, Władca, u stóp Twoich, „służyć”, „wierni”, „owieczki”, …
   Układ społeczny tej struktury jest taki”” ma górze Bo~g którego nikt nigdy nie widział jako szef szefów, niżej przebogaci i całkiem realni namiestnicy Boscy (samozwańczy bo Boga nikt nie widział i nie słyszał) jeszcze niżej oficerowie Boga niższej rangi i to są „elyty”, beneficjenci tego układu.
   A niżej jest masa niewolników, owieczek, wiernych… których jedynym zadaniem jest przynosić pieniądze i inne dary oraz pilnie słuchać „kazań”
   Słowo „Kazanie” pochodzi od „Kazać” czyli rozkazać i jest nazywane „słowem Bożym” czyli namiestnicy „Boga” wprost „nakazują” ludziom co mają robić.

   Układ jak widać skrajnie niedemokratyczny.
   Nic dziwnego bo ideologia powstała w czasach gdy niewolnictwo było normą.

   Dziw bierze jak taka struktura powstała wśród pustynnych plemion sprzed 2000 tys lat może funkcjonować do dzisiaj wśród zdawało by się wykształconych, oświeconych wiedzą ludzi (media, internet, …nauka).

   Ktoś mądry kiedy`s powiedział ż to nie jest tak że epoki kulturowe następują
   jedna po drugiej ale jest tak że epoki kulturowe trwają i na nich narastają nowe epoki.
   Dzisiaj wcale nie mamy XXI wieku mamy i starożytność sprzed 200otys lat (judeizm ortodoksyjny) , mamy średniowiecze (katolicyzm ortodoksyjny),
   mamy wielki post średniowieczne z niewolnictwem ubranym w garniturek pracownika najemnego, mamy XIX wiek prymitywnego kapitalizmu opartego na skrajnym wyzysku i degradacji środowiska naturalnego.. itd itp.
   Mamy odrodzenie islamizmu, Banderyzmu w najostrzejszej, zbrodniczej formie (sztucznie instrumentalnie wywołane)…

 7. Kiedyś kupiłam w księgarni we Wrocławiu, książkę (nie pierwszą), napisaną przez parę badaczy, Grażynę Fosar i Franza Bludorfa pod tytułem “Czarodziejski Śpiew” (uroczy tytuł), z podtytułem „Częstotliwości umożliwiające sterowanie pogodą i ludzkim umysłem” wydaną przez KOS Katowice 2009 rok.
  Temat był mi znany, dlatego też kupiłam tę książkę, którą „puściłam w obieg”, by dotarło co do niektórych, że sterowanie pogodą i ludzkim umysłem jest faktem i z czym tak naprawdę mamy do czynienia..

  Gdy stałam na przystanku tramwajowym, na przeciwko głównego dworca kolejowego we Wrocławiu doświadczyłam słyszenia, jak to Janusz określa „głosów w głowie”, . Ciekawe doświadczenie, zresztą nie jedno. Znając temat nie pomyślałam, że zwariowałam, chociaż nie jest to miłe doświadczenie, gdy zdajesz sobie sprawę z tego, że nic z tym nie możesz zrobić, bo ktoś traktując ciebie jak królika, zabawia się twoim kosztem i nikt ci w to nie uwierzy, no bo jak? Nie jest w Twojej głowie. Na szczęście były to tylko krótkie epizody, ale były.

  Myślę, że we Wrocławiu są pewne szczególne miejsca, gdzie na tę zabawę można się “załapać”.
  Dobrze, że drążąc i upubliczniając temat sterowania ludzkim umysłem, walczycie, uświadamiacie i uczycie ludzi. jak z tym mogą żyć i sobie radzić.
  To co oglądałam w naszej ntv to wstrząsające doświadczania tego cierpienia..

  Dziękuję Januszowi, Wojtkowi, odważnej i niezłomnej Ewie Paweli za to, że mimo wszystko, macie odwagę mówić głośno o tym wstydliwym, niewiarygodnym problemie!.

  Pozdrawiam serdecznie całą ekipę

  1. Jeszcze ciekawszy temat to „ile diabłów mieści się na główce od szpilki”.
   Kiedyś pisano rozprawy naukowe na ten temat.
   To bardzo pokrewny temat to temat wynikający z tego samego nurtu „filozoficznego”. To pochodna pierwotnych wierzeń i sposobów wyjaśniania sobie rzeczy których nie rozumiemy.

   Przykro czytać taki bełkot.
   Mind control to sterownie myślami. To powszechna praktyka.
   Pokazanie facetom gołego tyłka kobiety zmusza ich do myślenia o seksie.
   Pokazanie kobiecie bucika zmusza ją do myślenia o zakupach.
   Pokazanie ruin i płaczącego dziecka zmusza umysł do współczucia.
   Pokazanie policjanta z pałą jak bije człowieka zmusza do niechęci.
   Dodanie do produktu spożywczych dodatków smakowych zmusza do większego obżarstwa.
   Tak robi się reklamę, propagandę, tak steruje się ludźmi.
   Odpowiedni dobór kłamstw i stosowanie dodatków uzależniających to jest realna i masowo dzisiaj stosowany mind control.
   Taki mind control robi PIS w sprawie katastrofy smoleńskiej.
   (podkreślam słowo KATASTROFY). I robi to nachalnie oraz skrajnie nieudolnie z łamaniem wszelkich reguł logiki i zgodności z faktami.
   To przykład bardzo źle , nieprofesjonalnie robionego mind control.
   Inni przykład mind control to zawzięta propaganda nienawiści do Rosji robiona konsekwentnie od 89r i propaganda miłości do mafii żydowskiej, do Banderowców, do wyklętych bandziorów którzy po wojnie mordowali polaków do KK ale tylko tego JPII czyli na usługach judeomafii.

   Jest tego „mind control” pełno w naszym życiu tylko to się nazywa propaganda, reklama, urabianie opinii, kłamstwa, ideologia, sterowanie społecznymi odruchami itp.
   Po co komu to głupie niepolskie określenie mind control ? Mamy tyle pięknych polskich określeń na takie działania.

   1. Oscar..zgadzam sie z Toba ale to nikt inny jak sami Polacy przyzwalaja na deformacje j.polskiego,kultury i historii. Jest „ktos”,komu tak naprawde zalezy i to bardzo by zniszczyc Polske od wewnatrz. Jezeli jestes i czujesz sie Polakiem to stosoj moje wyprobowane haslo:… „Odpowiem ci po polsku…sorry ale jest juz weekend i sorki ale ajem juz happy ok?…ajlowju..Sorry ale Polacy nie gesi i tez swoj jezyk …gegangen..ok?! Jak podajesz adres e-mail to ten znak @ (et) nie zapomnij nazwac „malpa” bo to okresla prymityw Polaka a Polak inaczej tego nie zrozumie. Caluj sie! „… W ten sposob mozna przyhamowac celowego zasmiecania j.polskiego.

   2. Coś w tym jest i to znacznie głębszego. Jeżeli sami się nie będziemy szanować to inni nie będą mieć szacunku dla nas.

   3. Izabela
    Kłamstwo powtarzane wiele razy i z różnych kierunków (ataku) jest taką bronią.
    Tą bronią wrogowie Polski atakują Polaków od 89r nieustannie, na wielką skalę, masowo.
    Kłamstwo czyli dezinformacja to twój wróg.
    Ktoś kto to robi wobec ciebie czy wobec narodu jest wrogiem twoim lub narodu (różnica tylko w skali).

   4. Piszę o technologii, broni psychotronicznej a nie technikach manipulacji werbalnej w mediach, szkołach i świątyniach.

   5. @Oskar – bardzo dobrze to wszystko ująłeś. Dzięki że wyręczyłeś mnie w pisaniu.

  2. @wędrowniczek – tak, mogłaś doświadczyć słyszenia czegoś pochodzenia mikrofalowego w niektórych miejscach w mieście, jak najbardziej. Ale wbrew pozorom, nie jest to czyjeś intencjonalne działanie, a efekt istnienia gęstej infrastruktury łącznościowej w pasmie 2,4GHz (potocznie Wi-Fi). W pewnych warunkach staje się to słyszalne. O tym zjawisku piszę tu od ok. dwóch lat. Z początku było ono zagadkowe, ale ostatniej jesieni udało mi się poczynić dokładniejsze obserwacje i stąd wiem czym ono jest. Temat opisywałem wielokrotnie, ale jest to konsekwentnie olewane, gdyż nie pasuje do lansowanej tu teorii „mindcontrol”, jest natomiast pochodną wszechobecnego elektromagnetycznego smogu, z którym jak najbardziej walczyć trzeba.

 8. od ponad roku jak tu pisze staram sie ujawniac Fakty i tylko Fakty -sam tu doswiadczalem szykan slownie pisanych -wlasnie zato ???- bardzo sie ciesze ze po roku -dolaczyla polka sorka i Anna i wedrowniczek dziekuje NIEWIASTY – to wy rodzicie i wychowujecie i tworzycie ta cywilizacje??? 70% to wasz udzial -a bylo 70% -narzuconych programow /religie -szkoly- rzady -media i tp. itd. / zaliczam te opcje do meskiej LOGIKI /religie nazywaja to szatanem ??? – ogolna manipulacja / teraz jest czas UJAWNIANIA FAKTOW -napisalem skrotem – byc moze nielogicznie -nie da sie tu takimi skrotami DANE TEMATU objawic – ten co wie to wie o CO TU CHODZI???-wystarczy popatrzec na tzw. kody -koryciarze itp

 9. Chcieli zrobić awanturę w Sejmie. Wtedy wyszła premier Szydło i… Było ostro, bez ogródek
  Dodano: 16.03.2016 [13:11]
  Chcieli zrobić awanturę w Sejmie. Wtedy wyszła premier Szydło i… Było ostro, bez ogródek – niezalezna.pl
  foto: Zbyszek Kaczmarek
  – Nie radzicie sobie w opozycji, tak jak nie radziliście sobie z rządzeniem. O co macie pretensje do ministra Błaszczaka? Że dał podwyżki funkcjonariuszom, a nie wydawał na ośmiorniczki – premier Beata Szydło w mocnych słowach odniosła się do hucpy opozycji z wnioskiem o odwołanie szefa MSW. – Jesteście hipokrytami.

  Politycy Platformy i Nowoczesnej domagają się dymisji ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka. O 11 rozpoczęła się debata w Sejmie. Wystąpienia przedstawicieli opozycji były przewidywalne, powtarzano te same argumenty co na konferencja prasowych, większość z nich była absurdalna.

  Pomimo to odpowiedź postanowiła premier Beata Szydło. Wystąpienie szefowej rządu było stanowcze, bardzo stanowcze.

  – Zwrócę się do naszych obywateli, żeby czuli się bezpiecznie. Państwo naopowiadaliście tyle niestworzonych rzeczy, że ludzie rzeczywiście mogą poczuć się zagrożeni. Chcą zapewnić wszystkich Polaków, że jesteście państwo bezpieczni. Mam prośbę do opozycji. Państwa prawem jest zgłaszanie wniosków o wotum nieufności, wywoływanie debat, ale rozmawiajmy o faktach i merytorycznie, a nie wprowadzajmy chaosu, zamętu i zamieszania. Państwo próbujecie na chaosie i zamęcie budować własne pozycje polityczne. To bardzo zła i niebezpieczna droga – stwierdziła na początek.

  – To najsłabszy wniosek o wotum, jaki kiedykolwiek słyszałam. Mówię to z przykrością, bo cenię posła Wójcika – dodała premier.

  Odniosła się również do wcześniejszych działań byłej koalicji PO-PSL, teraz wspartej przez Nowoczesną.

  – Ciągle zajmujecie się PiS-em. Zróbcie w końcu coś wreszcie dla obywateli. Dajcie coś wreszcie! – stwierdziła. Dodając, że Mariusz Błaszczak jest jednym z najlepszych ministrów i ma do niego pełne zaufanie.

  – Wniosek o wotum zaufania dla ministra Błaszczaka pokazuje, że opozycja nie radzi sobie z byciem w opozycji – podkreśliła. Zapytała również za co chcą odwołać szefa MSWiA. – Jedną z pierwszych decyzji ministra Błaszczaka było zwiększenie wynagrodzenia dla funkcjonariuszy policji – przypomniała.

  – Co różni ministra Błaszczaka od jego poprzedników z PO? Różni to, że środki przeznaczył na podwyżki na policjantów, a nie na ośmiorniczki w drogich restauracjach

  – Po rządach ministrów spraw wewnętrznych PO zapamiętaliśmy powiedzenie o kupie kamieni, wstyd za to, że policjanci zamiast troszczyć się o bezpieczeństwo obywateli, musieli ścigać kelnerów. No i jedna z pań minister wyposażała w samoloty bez głowy – mówiła.

  – Jesteście hipokrytami! – powiedziała premier Szydło.

  ZOBACZ WYSTĄPIENIE PREMIER

 10. Demokracja po łotewsku ale nie tylko raczej po żydowsku. Wolność słowa, uczciwy proces itp demokratyczne duperele.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160316/2302185/Rosja-Lotwa-demokracja-media.html

  Inny przykład o którym dzisiaj czytałem to szykany w ONZ w stosunku do przedstawiciela Syrii. ONZ (czytaj lokalna mafia) robi wszystko by on nie mógł się swobodnie wypowiedzieć na forum ONZ. Metody proste od przydzielania tłumaczy którzy nie potrafią tłumaczyć aż do „problemów technicznych”.
  Poniżej znaleziona wypowiedź

  „Witam wszystkich. Rzadko pojawiam się od pewnego czasu, zawalony natłokiem obowiązków, ale jak już się pojawię…
  BARDZO mocny artykuł napisany przez, myślę większości znaną Eva Bartlett dotyczący skandali w ONZ, cenzury – tu na przykładzie niezależnego dziennikarza (bloggera) Mathew R Lee, który jako pierwszy w historii był dopuszczony do wewnętrznych kręgów tej jakże demokratycznej instytucji, oraz blokowania przekazu niesionego przez syryjskiego ambasadora przy ONZ Bashara Ja’afari.

  http://ahtribune.com/in-depth/680-corruption-at-the-un.html
  I link do dyskusji na FB
  .https://www.facebook.com/EvaBoBeeva/posts/1161003997242926?comment_id=1161091223900870

  Jakiś czas temu było głośno jak USA nie wpuściło przedstawicieli Rosji na sesję ONZ.
  A o podsłuchach i korupcji w ONZ nakręcanych rzecz jasna przez „gospodarzy” to pewnie już każdy wie.

  I tak się kręci ta globalna, jewrejska demokracja.
  Cały tzw zachód to jewrejska demokracja.

  Inne kwiatki z tej kolekcji
  „Jeszcze jeden artykuł (sprzed roku) odnośnie uciszania ambasadora Syrii w ONZ napisany dla RT.
  https://www.rt.com/op-edge/229215-united-nations–syria-ambassador/

 11. 16 marca 2016 13:16
  Szydło o wotum nieufności wobec Błaszczaka: Ten wniosek jest wyrazem bezradności opozycji, która nie ma pomysłu na samą siebie
  WOTUM NIEUFNOŚCI, MARIUSZ BŁASZCZAK, ODWOŁANIE BŁASZCZAKA, MSWIA, BEATA SZYDŁO

  premier Beata Szydło TELEWIZJA REPUBLIKA

  – Jesteście hipokrytami i to jest wasz pomysł na politykę, ale nie będzie naszej zgody, by to był wasz pomysł na Polskę. Padło dziś wiele nieprawdziwych słów, pomówień. To wyraz bezradności, bo nie ma dostatecznych argumentów i faktów. Wniosek został złożony po to, by siać zamęt polityczny. Dajcie nam wreszcie pracować – apelowała premier Beata Szydło podczas sejmowej debaty ws. odwołania ministra Mariusza Błaszczaka z funkcji szefa MSWiA.

  – Dzisiaj decyzje podejmowane są szybko i sprawnie. Wiem, że dla was to jest problem, ale ja od początku mówiłam, że nasze rządy to będzie zupełnie inna jakość – powiedziała. – Używanie argumentów przez wnioskodawców z PO o bezpieczeństwie najważniejszych osób w państwie, pokazywanie wypadku prezydenta jako zaniedbanie, jako powód do odwołania ministra Błaszczaka jest hipokryzją z waszych ust – uznała premier.

  – W 2010 r. zginął prezydent RP i inne osoby. Szef BOR-u, którego powołaliście i który był odpowiedzialny za bezpieczeństwo tych osób po katastrofie otrzymał generalskie gwiazdki – taka jest różnica między nami – dodała.

  „Nie wprowadzajcie zamętu i chaosu”

  Zdaniem premier, praca z ministrem Błaszczakiem „to ogromny zaszczyt”. – Mam do niego pełne zaufanie. Nie damy się wciągnąć w konflikt polityczny, który próbujecie wywołać. Szkoda czasu na rozwiązywanie zamętu, który wy siejecie. Wasza bezradność, chęć burzenia, zła energia jest naprawdę niepotrzebna. Opamiętajcie się, bo to początek kadencji. Macie szansę, by zrobić coś dobrego dla Polski. Jeśli przyszliście po to, żeby wszczynać awantury i chaos, to jest nam nie po drodze – kontynuowała premier.

  Premier przyznała, że jest spokojna o wynik głosowania nad wotum nieufności, bo Mariusz Błaszczak „to jeden z najlepszych ministrów”. – Polacy mogą się czuć bezpieczni. Naopowiadaliście państwo tyle niestworzonych rzeczy, że ludzie mogą się poczuć zagrożeni. Mam prośbę do opozycji. Państwa prawem jest wprowadzanie wniosków o wotum nieufności, ale nie wprowadzajcie zamętu i chaosu. Opierajmy się na faktach i merytorycznych sprawach, bo to bardzo złą i niebezpieczna droga – apelowała premier.

  „Najsłabszy wniosek, jaki wpłynął do Sejmu”

  Zdaniem Beaty Szydło, był to najsłabszy wniosek, jaki kiedykolwiek wpłynął do Sejmu. – Z żalem mówię ,że jest to najsłabszy wniosek, jaki kiedykolwiek słyszałam. Nie ma dzisiaj takich argumentów, by ten wniosek stawiać, taka jest po prostu prawda. Sami wiecie, że wywołaliście coś, co nie ma sensu – uznała.

  Premier dodała także, że była to strata czasu zarówno polityków, którzy powinni pracować w tym czasie w komisjach, jak i obywateli.

  „Platforma nie radzi sobie z bycie w opozycji, tak jak nie radziła sobie z rządzeniem”

  Premier odwołała się także do wypowiedzi posła PO Marka Wójcika, który stwierdził, że na wysokie stanowiska w policji są mianowane osoby bez odpowiednich kompetencji. – Na jakich podstawach twierdzicie, że osoby powoływane na stanowiska ważne w służbach i policji nie posiadają kompetencji? Jak można tak po prostu przyjść i powiedzieć „Ten pan się nie nadaje”? – pytała Szydło. – Ten wniosek to nic innego, jak potwierdzenie tego, że główny klub opozycyjny nie potrafi sobie poradzić ze swoim byciem z opozycji, tak jak nie potrafił sobie poradzić z rządzeniem – skwitowała premier.

  – Żadnych argumentów, pracy, zajmujecie się tylko PiS-em. Zróbcie coś wreszcie dla obywateli – zwróciła się do opozycji premier. – Budujecie konflikt, bo to wasz jedyny pomysł, by określić siebie politycznie. Polacy mają tego dosyć, przestańcie podsycać ten konflikt. To co różni ministra Błaszczaka od jego poprzedników to to, że pieniądze przeznaczył na pomoc dla policjantów, a nie na ośmiorniczki w dobrych restauracjach – powiedziała.

  CZYTAJ WIĘCEJ:

  Wójcik: Błaszczak jest winny, że polska policja straciła ważnych funkcjonariuszy

 12. Szydło o wotum nieufności wobec Błaszczaka: Ten wniosek jest wyrazem bezradności opozycji, która nie ma pomysłu na samą siebie
  WOTUM NIEUFNOŚCI, MARIUSZ BŁASZCZAK, ODWOŁANIE BŁASZCZAKA, MSWIA, BEATA SZYDŁO

  premier Beata Szydło TELEWIZJA REPUBLIKA

  – Jesteście hipokrytami i to jest wasz pomysł na politykę, ale nie będzie naszej zgody, by to był wasz pomysł na Polskę. Padło dziś wiele nieprawdziwych słów, pomówień. To wyraz bezradności, bo nie ma dostatecznych argumentów i faktów. Wniosek został złożony po to, by siać zamęt polityczny. Dajcie nam wreszcie pracować – apelowała premier Beata Szydło podczas sejmowej debaty ws. odwołania ministra Mariusza Błaszczaka z funkcji szefa MSWiA.

  – Dzisiaj decyzje podejmowane są szybko i sprawnie. Wiem, że dla was to jest problem, ale ja od początku mówiłam, że nasze rządy to będzie zupełnie inna jakość – powiedziała. – Używanie argumentów przez wnioskodawców z PO o bezpieczeństwie najważniejszych osób w państwie, pokazywanie wypadku prezydenta jako zaniedbanie, jako powód do odwołania ministra Błaszczaka jest hipokryzją z waszych ust – uznała premier.

  – W 2010 r. zginął prezydent RP i inne osoby. Szef BOR-u, którego powołaliście i który był odpowiedzialny za bezpieczeństwo tych osób po katastrofie otrzymał generalskie gwiazdki – taka jest różnica między nami – dodała.

  „Nie wprowadzajcie zamętu i chaosu”

  Zdaniem premier, praca z ministrem Błaszczakiem „to ogromny zaszczyt”. – Mam do niego pełne zaufanie. Nie damy się wciągnąć w konflikt polityczny, który próbujecie wywołać. Szkoda czasu na rozwiązywanie zamętu, który wy siejecie. Wasza bezradność, chęć burzenia, zła energia jest naprawdę niepotrzebna. Opamiętajcie się, bo to początek kadencji. Macie szansę, by zrobić coś dobrego dla Polski. Jeśli przyszliście po to, żeby wszczynać awantury i chaos, to jest nam nie po drodze – kontynuowała premier.

  Premier przyznała, że jest spokojna o wynik głosowania nad wotum nieufności, bo Mariusz Błaszczak „to jeden z najlepszych ministrów”. – Polacy mogą się czuć bezpieczni. Naopowiadaliście państwo tyle niestworzonych rzeczy, że ludzie mogą się poczuć zagrożeni. Mam prośbę do opozycji. Państwa prawem jest wprowadzanie wniosków o wotum nieufności, ale nie wprowadzajcie zamętu i chaosu. Opierajmy się na faktach i merytorycznych sprawach, bo to bardzo złą i niebezpieczna droga – apelowała premier.

  „Najsłabszy wniosek, jaki wpłynął do Sejmu”

  Zdaniem Beaty Szydło, był to najsłabszy wniosek, jaki kiedykolwiek wpłynął do Sejmu. – Z żalem mówię ,że jest to najsłabszy wniosek, jaki kiedykolwiek słyszałam. Nie ma dzisiaj takich argumentów, by ten wniosek stawiać, taka jest po prostu prawda. Sami wiecie, że wywołaliście coś, co nie ma sensu – uznała.

  Premier dodała także, że była to strata czasu zarówno polityków, którzy powinni pracować w tym czasie w komisjach, jak i obywateli.

  „Platforma nie radzi sobie z bycie w opozycji, tak jak nie radziła sobie z rządzeniem”

  Premier odwołała się także do wypowiedzi posła PO Marka Wójcika, który stwierdził, że na wysokie stanowiska w policji są mianowane osoby bez odpowiednich kompetencji. – Na jakich podstawach twierdzicie, że osoby powoływane na stanowiska ważne w służbach i policji nie posiadają kompetencji? Jak można tak po prostu przyjść i powiedzieć „Ten pan się nie nadaje”? – pytała Szydło. – Ten wniosek to nic innego, jak potwierdzenie tego, że główny klub opozycyjny nie potrafi sobie poradzić ze swoim byciem z opozycji, tak jak nie potrafił sobie poradzić z rządzeniem – skwitowała premier.

  – Żadnych argumentów, pracy, zajmujecie się tylko PiS-em. Zróbcie coś wreszcie dla obywateli – zwróciła się do opozycji premier. – Budujecie konflikt, bo to wasz jedyny pomysł, by określić siebie politycznie. Polacy mają tego dosyć, przestańcie podsycać ten konflikt. To co różni ministra Błaszczaka od jego poprzedników to to, że pieniądze przeznaczył na pomoc dla policjantów, a nie na ośmiorniczki w dobrych restauracjach – powiedziała.

  CZYTAJ WIĘCEJ:

  Wójcik: Błaszczak jest winny, że polska policja straciła ważnych funkcjonariuszy

  ma

 13. Macierewicz pyta Siemoniaka o polską czarną skrzynkę. „Dlaczego ukryliście podstawowe dowody?”
  MACIEREWICZ, SIEMONIAK, KATASTROFA SMOLEŃSKA, POLSKA CZARNA SKRZYNKA

  TELEWIZJA REPUBLIKA

  W Sejmie trwa posiedzenie komisji obrony narodowej. Szef MON Antoni Macierewicz przedstawia posłom informację na temat powodów i podstaw do wznowienia badania katastrofy smoleńskiej.

  Macierewicz skrytykował postępowanie poprzedniego kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Naczelnej Prokuratury Wojskowej. – Nie pobrano fragmentu z samolotu i nie skierowano go do badań, a wobec opinii publicznej ten fakt utajniono – podkreślił.

  Szef MON oświadczył, że tzw. polska czarna skrzynka, którą przywieziono do Warszawy, nie pochodziła z Tu-154M. Zwracając się do byłego szefa resortu obrony Tomasza Siemoniaka, Macierewicz pytał, dlaczego podległa mu instytucja ukryła materiał dowodowy pokazujący, że jej obowiązkiem było dokonanie analizy wady fabrycznej w głównym zespole technicznym Tupolewa. – Pełen materiał dowodowy w tej sprawie znajduje się w Komisji Badań Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP) – dodał.

  dmc

  1. A czy Macierewicz wymienił ten podzespół bo ja nie zauważyłem.
   Cała mowa Macierewicza to robienie wrażenia, podbijanie bębenka, działanie na uczucia … głównie stymulowanie nienawiści. Konkretów zero i nawet wiadomo dlaczego. Konkrety można racjonalnie obalić a taki bełkot ogólny bez konkretów jest nie do obalenia bo nie ma tam konkretów do dyskusji.

   Potem przemawiał brat jednej z ofiara. Dokładnie w tym samym stylu, czyste sianie nienawiści. Macierewicz gnoi ruskich za mysie wraku a ten braciszek gnoi ruskich za nie umycie ofiar… jeden mów że to zacieranie śladów a drugi że to pogarda dla ofiar. To pytam myć czy nie myć ?

   A wszystko w TV na żywo … prymitywna wręcz bezczelna propaganda nienawiści. Teraz już nie bomba ale fabrycznie zły podzespół, skrzynkę im ukradli i dali inną (a przecież dostali właściwą i badali nagrania w USA).

   Przerażający obraz niczym nie kontrolowanej (bezrozumnej, ślepej) nienawiści.
   Tak się demokracji nie buduje, tak się przygotowuje grunt do wielkich masowych zbrodni.
   Sianie nienawiści zawsze obradza zbrodnią.
   Tak się dzieje w Polsce, tak się dziej na Ukrainie, tak się dzieje w Syrii, tak się działo i dzieje w Libii, w Iraku, w Jugosławii…
   Siejący (przez pośredników, agenturę, media) zawsze ci sami „globaliści”, wystarczy poczytać ich judeomedia.

   W co gra Jarek ?
   Bo reszta to pionki którymi steruje lub akceptuje ich zagranicznych sterujących.

   1. W NIEZALEŻNOŚĆ GRA………………

    Nigdy nie popierałem PISu i Jarka,,,,,, nigdy………..

    Ale poprę każdego, którego działania będą kontrowersyjne w dążeniu do rzeczywistej NIEPODLEGŁOŚCI………..

  1. Niech się pozabijają, ale może gdzieś na bezludnej wyspie. Po jednym powstaniu naród już odbudował Warszawę. I wystarczy. Albo odgrodzić Warszawę, niech tam się naparzają, do ostatniej swojej kropli krwi, niech kamień na kamieniu nie zostanie a stolica do Gniezna. Zostawić tam wszelkiej maści PO-wców, KODowców, KOR-owócw i PiS-owców i innych głupków, którym spieszno do bijatyki. A potem zalesić. Może wtedy Rzeczpospolita powstanie z kolan.

Comments are closed.