Alternews – 15.04.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

12 thoughts on “Alternews – 15.04.2013

 1. Ja bym chciała żeby Januszek opowiedział coś o swoich fantazjach erotycznych w Alterniusie.

  // No… nie ma emisji od 23 😉

 2. Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały się na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków. Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. Państwowa Komisja Wyborcza sama przyznała teraz,ze korzystała z rosyjskich serwerów podczas ostatnich wyborow. „DOŁÓZCIE DO TEGO ZMARLEGO NAGLE PARE DNI TEMU PROFESORA WIECZRKIEWICZA KTORY NAPISAL RAPORT NA TEMAT MOZLIWOSCI SFALSZOWANIA WYBOROW W POLSCE !!! TO ON ODKRYL ZE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA KORZYSTALA Z SERWEROW ROSYJSKICH PRZY PRZESYLANIU GLOSOW !!!!!!PODOBNO ZMARL NA SERCE ……DZIWNE ZE 3 DNI PO UPUBLICZNIENIU RAPORTU … zgony związane z katastrofą smoleńską 1 Daniel Podrzycki, „zginal w wypadku samochodowym” przed wyborami w 2005 r. 2 Marek Karp, zginął w wyniku obrażeń spow. „wypadkiem samochodowym”, drogę zajechało mu auto o białoruskich numerach 3 Marian Goliński, zginął w „wypadku drogowym”, zjechał na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach 4 Grzegorz Michniewicz, doradca premiera i Arabskiego, „powiesił się” na kablu od odkurzacza (!!) 5 Eugeniusz Wróbel, „zamordowany” przez chorego psychicznie syna (którego żona nota bene jest psychiatrą i przez ponad 20 lat nie zauważyła złego stanu psychicznego swojego dziecka. SIC!) 6 Stefan Zielonka, utopiony, dokumenty które miał przy sobie natomiast cudem ocalały 7 bp Mieczysław Cieślar, „zginął w wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku, 8 Krzysztof Knyż,operator Faktów, pokazał na żywo w TVNie wraz z W. Batorem jak TU 154 ląduje w całości. Potem ślad po operatorze zaginął. 9 Marek Dulinicz, szef grupy archeologicznej ze Smoleńska, „zginął w wypadku samochodowym” 10 Dariusz Ratajczak ,dr historii, skazany za klamstwo oswiecimskie, jego rozkladajace sie cialo znalezione w samochodzie. Miesiac po katastrofie w Smoleńsku. Ostatnie siedem osób „zginęło” 1-4 miesiące po katastrofie w Smoleńsku i były w tę sprawę mocno zaangażowane.
  Nigdy za czasów żadnej partii nie było takich wydarzeń: (1) SAMOBÓJSTWO popełnił wicepremier Andrzej Lepper, (2) SAMOBÓJSTWA w strzeżonym więzieniu, popełniło DWÓCH oprawców Olewnika, (3) SAMOBÓJSTWO popełnił strażnik więzienny pilnujący oprawców Olewnika, (4) SAMOBÓJSTWO popełnił były dyrektor Kancelarii Premiera, (5) SAMOBÓJSTWO popełnił dziennikarz, (6) GINIE 96 osób w katastrofie smoleńskiej, (7) GINIE 16 oficerów 4 członków załogi w katastrofie Casy, (8) PODPALA się człowiek w MOPS, a potem GINIE, (9) ZAMORDOWANY zostaje szyfrant, (10) ZAMORDOWANY zostaje członek PiS-u w biurze przez zwolennika PO, gdyż naród jest straszony PiS-em przez Tuska i PO.

 3. Prognoza pogody od 15.04. – 20.04.2013
  W całym kraju słonecznie, bezchmurnie, bez smug na niebie.

  …..ćwiczyli atak atomowy na Warszawę, a teraz fotografują nasz kraj…
  …”Rosjanie rozpoczęli inspekcję polskich norm bezpieczeństwa lotniczego, realizując ją na mocy umowy o „otwartym niebie”, podpisanej w 1992 r. przez państwa uczestniczącej w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Obserwacja rozpoczęła się w poniedziałek i potrwa do piątku. Grupa inspektorów z Rosji rozpoczęła w poniedziałek realizację lotów obserwacyjnych nad terytorium Polski w ramach międzynarodowego Traktatu o Otwartym Niebie
  – poinformowało Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej”…

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/51485-rosyjscy-inspektorzy-przeswietlaja-polskie-normy-bezpieczenstwa-trwaja-loty-obserwacyjne-nad-polska

  „Alternatywa dla Niemiec” (AfD) jako poważna siła polityczna.
  …..”W weekend obradowało w Berlinie aż półtora tysiąca członków tego nowego ugrupowania. Przyjechało ich tylu, że prócz Sali Balowej w Hotelu Intercontinenal organizatorzy musieli nagłośnić i udostępnić im dodatkowe pomieszczenia. Na czele AfD stanął wykładowca makroekonomii z Uniwersytetu w Hamburgu, prof. Bernd Lucke, który po 33 latach przynależności do CDU zwrócił legitymację i wystartuje ze swą „nową siłą” we wrześniowych wyborach do Bundestagu. Jej głównym celem jest przywrócenie w Niemczech Deutsche Mark, a także zwiększenie kompetencji niemieckiego parlamentu oraz uproszczenie systemu podatkowego”….
  …..”Jeśli oprzeć się na sondażach, około 25 proc. Niemców „wyobraża sobie oddanie głosu na AfD”, czyli mniej więcej tylu, ilu nie pogodziło się z istnieniem unijnej waluty, oraz tylu, na ile głosów mogą dziś liczyć np. … socjaldemokraci z SPD.”….

  http://wpolityce.pl/dzienniki/korespondencje-piotra-cywinskiego/51449-piotr-cywinski-dla-wpolitycepl-alternatywa-dla-niemiec-czy-dla-europy-nowa-partia-w-rfn-wywolala-niepokoj-nie-tylko-we-wlasnym-kraju

  Ostatnie lata euro
  ….”Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w poniedziałek podczas konferencji federacji niemieckich banków, że Berlin nie może już sobie pozwolić na finansowanie kolejnych inicjatyw stymulujących wzrost gospodarczy, nie tracąc przy tym zaufania rynków międzynarodowych”…..

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/51499-niemcy-zakrecaja-kurek-z-pieniedzmi-merkel-nie-mamy-juz-sily-by-uruchomic-druga-runde-programow-nakrecajacych-koniunkture
  http://narodowcy.net/nsv-manifestowalo-przeciwko-eurokomunizmowi/2013/03/19/
  http://narodowcy.net/niemieccy-eurosceptycy-lacza-sily-przed-wyborami/2013/03/12/
  http://narodowcy.net/krytycznie-o-unii-w-ksiazce-klausa/2011/11/23/
  http://www.presseurop.eu/pl/content/article/3666811-przeciwnicy-euro-wchodza-na-scene
  http://www.presseurop.eu/pl/content/news-brief/3675971-przeciwnik-ktorego-boi-sie-merkel
  http://www.alternativefuer.de
  http://www.wa2013.de

 4. Brzoza sorrry ale –
  w spisie tresci jest Mistrz Amielin – nie wiem czy to sa wiarygodne informacje . kojarzy mi sie to z konstelacja Oriona . Akurat w tym miejscu konstelacji sa Krokodylowi reptail i jej bardzo niekorzystny wplyw na nasza kulture od 6 tysiecy lat . Sumerowie maja ich na swoich niektorych statuetkach .
  Zreszta ksiezyc juz jest przekazany na strate cos mam takie dziwne czucie . ze nie bedzie odgrywal zadnej roli niedlugo , moze nawet juz sie tak dzieje .

 5. P. Janusz wspomniał prawdopodobnie o Luzowaniu ilościowym (ang. Quantitative easing- QE) – znanej praktyce rządów (głównie USA), polegającej na dodruku pieniędzy i kupnie aktywów finansowych od banków (np. rządowych papierów wartościowych) lub innych papierów z rynku. Obecnie mamy QE3 – trzecie duże luzowanie.
  Krótkowzroczna polityka…

 6. @ Kalina,
  przeczytać warto 🙂 … „czerwony księżyc” to owoc dwuletniej pracy blogerów, nt. „smoleńska”- można się kompletnie z tym nie zgadzać, ale przeczytać- zdecydowanie, warto… polecam.

 7. PRECZ z konstytucją RP
  PRECZ, PRECZ, PRECZ z konstytucją RP z dnia 2 kwietnia 1997 roku, która na podstawie art. 84 i 227 odbiera SUWERENNOŚĆ NARODOWI POLSKIEMU.
  Lichwiarsko-podatkowa ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, uprawiana przez wybrane władze RP urąga wszelkiej sprawiedliwości.
  NIC NIE DA – nawet całkowita wymiana elit rządzących, bo i tak PRZYSIĘGA jaką składają „wybrańcy” w parlamencie, wymaga składania wierności konstytucji a nie narodowi. To znaczy, że parlamentarzyści przysięgają uprawiać lichwiarsko-podatkową ZBRODNIĘ, która jako ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, nie ulega przedawnieniu.
  A zatem „wybrańcy” do rządzenia w państwie są niewinni. Podobnie „niewinni” byli zbrodniarze hitlerowscy, postawieni przed Sądem w Norymberdze – rok 1945.
  Reasumując – można powiedzieć, że lichwiarsko-podatkowa ZBRODNIA daleko przebija zbrodnie, których ojcami byli Hitler i Stalin. Zmieniła się tylko metoda na niekorzyść OFIAR, czyli karabin został zamieniony na lichwę + podatki.
  Dzisiejsza ZBRODNIA jest wykonywana NA RATY. Na RATY więc odbiera się ludziom chleb od ust, co oznacza bezpośrednio – odbieranie im ŻYCIA .
  KONSTYTUANTA NISZCZONYCH POLAKÓW ma PLAN odzyskania przez NARÓD SUWERENNOŚCI, który prezentuje na stronie; http://www.konstytucja.manifo.com oraz na podstronach. Na podstronie POLITYKA SPOŁECZNA prezentuje TOTALNY RABUNEK majątku POLAKÓW w tzw. „okres transformacji”, co przekłada się na totalne zniewolenie OFIAR zbrodni konstytucyjnej.
  Wobec powyższego; KONSTYTUANTA… przedkłada uciemiężonemu NARODOWI przez „władze” projekt nowej Konstytucji Polski – MODEL 2012 do zatwierdzenia w akcji REFERENDALNEJ, którą w Imieniu oddolnego Ruchu Społecznego pod nazwą KONSTYTUANTA… jako jego Krajowy Pełnomocnik i Rzecznik – PRZEDKŁADAM.
  KJS – adres; husarz33@wp.pl

 8. PRECZ z państwem wyznaniowym! PRECZ z Kościołem! Ogłupia nas od 1000 lat. Konstytucja to przy nim pikuś

Comments are closed.