Alternews – 15.04.2015

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

16 thoughts on “Alternews – 15.04.2015

 1. A gdzie wielki news o przejeździe nocnych wilków przez Polske w liczbie…….15 osób.
  haha,ile protestow,facbookowe wydarzenie nie dla przejazdu wilkow,wystąpienia Kowala ,wywaidy,konferencja prasowa,normalnie smiech na sali.
  Żenada.Wielka afera w mediach sie zrobila bo 20 motorów ruskich chce przejechac przez Polske.
  oni juz totalnie ześwirowali.

 2. Kolejny dowód na zbrodnicze metody uprawiania polityki przez Kijów.
  A Kijowem wprost sterują, rządzą nasi „przyjaciele” z Ussraela z wiadomej mafii.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kijow-oleh-kalasznikow-zastrzelony/6mtkjm

  Jeżeli sądzicie że w Polsce będzie inaczej gdy mafia zacznie tracić wpływy to się grubo mylicie. Nigdzie na Świecie nie było inaczej. Zawsze kłamstwo, prowokacja, korupcja, embargo, szantaż, naciski finansowe, militarne, humanitarne bombardowania, strefy zakazu lotów, misje stabilizacyjne, zbrodnie pojedyncze na wybranych politykach, zbrodnie masowe na opornej ludności, ludobójstwo …. były narzędziami tej mafii, przy pomocy których ta mafia uprawia politykę.
  Nie wszystkich zbrodni mafia dokonuje sama, część zleca płatnym mordercom, najemnikom (to to samo co płatny morderca), części dokonuje poprzez skłócanie lokalnej ludności tab by się wzajemnie mordowała … ale zawsze jest organizatorem zbrodni.

  W Polsce jak naród podniesie głowę to ilość piątkowych samobójstw nagle wzrośnie jak na Ukrainie a mafijne władze nie będą widziały w tych samobójstwach żadnego związku.
  Ciernista będzie ta droga do wolności ze zniewolenia Polski w które wtrąciły Polskę Solidaruchy oraz KK z JPII na czele.

  Jedyna szansa to rozsypanie się mafii w USA czyli wyzwolenie USA spod wpływów tej mafii , wtedy to naród Amerykański poniesie daninę krwi (tam mafia będzie mordować) . Polska raczej zostanie wyzwolona niż się sama wyzwoli z powodu opóźnienia intelektualnego narodu solidaruchów dla których ksiądz na ambonie czyli agent Watykanu to autorytet. (Watykan mafia zdobyła za JPII i chyba straciła z chwilą jego śmierci, niemniej to jednak obce państwo).
  Naród Polski posiada 1000 letnią tradycje Watykańskiej niewoli. Polska to naród niewolników z 1000 letnią tradycją niewoli.
  Trudno się takiemu narodowi wybić na niepodległość.

  Zastanówcie się nad definicją zaborów.
  Polska po 89r spełnia tę definicja poza jednym elementem formalnym, poza oficjalnymi granicami które zresztą w UE są zniesione.
  Zabory to obca władza, przejęcie (zabór) majątku narodowego, wyprowadzanie zysków za granice, dominacja obcych choć polskojęzycznych mediów, obca propaganda, wykorzystywanie narodu jako taniej siły roboczej, jako mięsa armatniego w wojnach zaborców…. obce narodowo gęby przy władzy, przy korycie…
  Zabory to to samo co kolonizacja.

  Ale nie organizujcie powstania zbrojnego, nie umiecie tego robić.
  Musicie czekać aż was inni wyzwolą przy okazji, po drodze.
  Czekajcie na Putina, uważajcie na Merkel (landy wschodnie).

  A cały ten dramatyczny dla Polaków kolejny zabór, grabież i zniewolenie to przez naiwnych by nie powiedzieć głupich solidaruchów i KK z JPII na czele.
  Nie organizujecie powstania, nie potraficie niczego twórczego zorganizować, owszem potraficie nienawidzić, ukraść, zniszczyć, ale nie o to chodzi w prawdziwej demokracji.

  1. A tu kolejny kamyczek do ogródka Kijowskiej „demokracji”.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-dziennikarz-oles-buzina-zastrzelony-w-kijowie/sm80g0

   „Nasi” „demokraci” gorąco popierają politykę Kijowa (takie dyrektywy z jednej lub drugiej „zaprzyjaźnionej” ambasady).
   Coś nie słychać wrzasku potępienia „miłośników wolności i praw człowieka”.
   I politycy wasalni od tych „demokratów” też jakoś milczą.

   Wybiórcze postrzeganie prawdy … to wręcz symbol tej „demokracji.

  1. Wszystkie konie trojańskie mafii dostały polecenie wstąpić do AIIB.
   Ich zadaniem będzie paraliżowanie AIIB (nieustanne oskarżenia o najróżniejsze „nieprawości” czy niegodziwości, paraliżowanie głosowań, sabotowanie podejmowania decyzji, obstrukcja przy pomocy sztuczek prawnych…).
   Moim zdaniem, wielcy twórcy AIIB maje tego pełną świadomość.

 3. Polaku nie bojkotuj tych wyborów.

  http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/121325,polaku-nie-bojkotuj-tych-wyborow

  W tym miejscu się zgadzam z Tymińskim choć kandydata (kandydatkę) mam inną niż Stan T.

  Widać jak agentura mafii podszywająca się pod „opozycję” próbuje nawiać do bojkotu wyborów. Ta sama agentura pod innymi przykrywkami próbuje skłócić Magdalenę Ogórek z SLD. Oj bardzo się jej boją bo to jedyna realna przeciwwaga dla mafii i dlatego chcą ją odciąć od zaplecza. Zaplecze kandydata to realna siła polityczna.
  Kandydat bez zaplecza nie wiele może.

 4. W Czechach też mają koszerną demokrację.
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121365,czy-zydzi-w-czechach-usuna-prezydenta-za-zdrade-kraju

  Jaka „demokracja” jest w Polsce dzięki solidaruchom i KK z JPII na czele, to każdy wie.

  Idźta do wyborów, zmuśta mafię do bezczelnego fałszowania wyborów, mafia to zrobi na pewno…. i wcale nie będzie zakładać do tej roboty białych rękawiczek.
  Dla mafii przegrana w Polsce to automatyczna przegrana na Ukrainie (i tak przegrana bo Putin to gracz z innej niż mafia ligi).

  1. Alternews’a nie oglądałam i nie wiem czy to na temat czy nie..ale Wasze komentarze czytam…Masz rację @Oscar na wybory koniecznie trzeba pójść !pozdrawiam

 5. CO ZNACZY, ZE KORWIN NALEZY DO SCENY „MAINSTREAMOWEJ” ? MOZE MI KTOS WYJASNIC PO CZYM TO SIE ROZPOZNAJE ?

  1. Po tym że jest w mediach mainstimowych od dawna. Nie można tak powiedzieć. Czepiasz się, czy chcesz coś wskazać.
   Dotknęło Ciebie takie stwierdzenie.
   Oj chyba szkoda o tym gardłować.

   1. BRZMIALO TO JAK JAKIS ZARZUT… NIE WIEM JAK SIE MA COS ZMIENIAC, JESLI KAZDEGO, KTO ZDOBEDZIE JAKAS POPULARNOSC SIE SKRESLA…

    A KUKIZ TO NIE JEST POKAZYWANY OD DAWNA ? :p

 6. Witam.PAWEL KUKIZ WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE WYBOROW. To moja intencja i wybor ta spiewjaca istota jest w stanie dokonac zmiany konstytucji i CUDU nad Wisla .dziekujem Pawle wypowiedziales prorcze slowa i to madra opcja zjednoczenia polek i polakow w glosowaniu na jednego kandydata.!!!!!!! Aby zapobiec falszerstwu poprosmy Europejski tzw, demokracje o OBSLUGE . A tym co sie obawiaja tzw. stanow w. powiem tak jak bedziemy BIERNIE CZEKKAC TO I TAK TO SIE STANIE . Trzeba DZIALANIA a nie pisania i gadania dziekujemy

 7. Witam.PAWEL KUKIZ WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE WYBOROW. To moja intencja i wybor ta spiewjaca istota jest w stanie dokonac zmiany konstytucji i CUDU nad Wisla .dziekujem Pawle wypowiedziales prorocze slowa i to madra opcja zjednoczenia polek i polakow w glosowaniu na jednego kandydata.!!!!!!! Aby zapobiec falszerstwu poprosmy Europejski tzw, demokracje o OBSLUGE . A tym co sie obawiaja tzw. stanow w. powiem tak jak bedziemy BIERNIE CZEKKAC TO I TAK TO SIE STANIE . Trzeba DZIALANIA a nie pisania i gadania dziekujemy

Comments are closed.