Alternews – 15.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

17 thoughts on “Alternews – 15.05.2014

 1. Turcja, prywatyzacja, ofiary.
  Kapitalizm to pogoń za zyskiem. A to oznacza redukcję kosztów (wyzysk płacowy, brak ochrony, brak socjalu) i jeden chciwy bogaty bandyta który bogaci się kosztem dramatu życiowego setek albo tysięcy a czasem i milionów zwykłych ludzi.
  W skali systemowej ofiarami tego są miliony zwykłych obywateli a bogaci się ułamek procenta bezwzględnych chciwych bandytów i nieco większy procent nadzorców nad zniewolonymi niewolnikami (bandyci dobrze opłacają nadzorców czyli kapo bo to oni są bezpośrednimi wykonawcami wyzysku niewolników).
  Ktoś kto promuje kapitalizm promuje takie właśnie zasady życia społecznego.

  Ukraina.
  Sondaże hehehe tak jak w Polsce służą mafii żydowskiej wyłącznie do ustawiania wyników wyborów.

  Wybory do UE w Polsce.
  Już widać jak polskojęzyczna TV ustawia wyniki wyborów.
  Już plują na Korwina (bo to polityk niezależny od żydowskiej mafii) nie dając jego zwolennikom swobodnie się wypowiadać w mediach (wczoraj Wiplerowi nie dawali mówić). A z drugiej strony ludziom tego bandyckiego systemu zadają uzgodnione pytania i pozwalają wypowiadanie całych „ekspoze” programowych. Czyli jednych gnoją a innych lansują.

  Tyrada na temat Rosji i Putina.
  Bełkot całkowicie stronniczy.
  Na każde zdanie krytyki Rosji i Putina można zapytać a jak postępuje tzw zachód (w tym mafia żydowska) w tej samej kwestii na Ukrainie lub np w Jugosławii,Libii, Syrii ? I na każde tak postawione pytanie trzeba dać odpowiedź że tzw zachód robi realnie to co zarzuca się Putinowi a Putinowi tylko się zarzuca że robi (a zachód to realnie robi i to w trybie recydywy).
  A tylko tak symetrycznie stawiane pytania i ocenianie działań wg identycznych kryterium pozwalają na obiektywną ocenę sytuacji.
  To jednak całkowicie obce podejście dla „demokratycznych” dziennikarzy i polityków.
  A jakie podejście do problemu obiektywizmu taka obiektywna ocena ze strony odbiorców.

  Roboty bojowe.
  To nieunikniona ewolucja wynikająca z rozwoju elektroniki, informatyki, czujników.
  Rakieta przeciwlotnicza sama ścigająca samolot wroga jest takim robotem.
  Rakiety przeznaczone do zwalczania celów ruchomych (np. przeciwczołgowe) są takimi robotami (śledzenie celów).
  Automatyczne systemy do zwalczania siły żywej działające na zasadzie podczerwieni też są takimi robotami (Izrael stworzył takie do pacyfikacji Palestyńczyków).
  Nawet mina jest takim robotem, umie rozpoznać intruza (człowiek, czołg, samochód) i podejmuje decyzję czy eksplodować czy nie).

  1. Hurra, nareszcie ktoś trzeźwo myślący. Warto też dodać, że w TV te marionetki USA i EU twierdzą, że Ukrainie i Krymowi są potrzebne prawdziwe i rzetelne wybory… Czyli takie które pokażą, że Ukraińcy chcą UE hehe. Żałosne.. wszystko co nie jest po ich myśli to „niedobre i sfałszowane”. A Putin nic a nic nie robi aby kogokolwiek atakować nic a nic. On jedynie się broni i tyle a ma do tego prawo. Jest szansa, że Ukraina jednak obroni się przez biuroktatami, tak uważam. To będzie ostatnie Państwo na drodze do obalenia tego całego syjonistycznego systemu:)

   Oni są już skończeni, już tak bardzo naginają rzeczywistość, że wkrótce polecą na łeb w dół:)

  1. Myslalem ze bede pierwszy ale nie dalem rady znowu Oscar wygral pojedynek. Rewolwery slowne wyladowaly w kaburze az do nastepnego moze razu 🙂

   1. Chcialem jeszcze tylko dodac ze ja nie neguje co chlopak mowi bo mowi naprawde do rzeczy. Nawet cytuje jego slowa gdzieniegdzie bo warto sluchac czlowieka ktory nazywa sprawy jak powinno sie.
    Brawo Oscar dzialaj nadal i pisz na tych popaprancow i sluzacych zydowskiej mafi. Naszlo mnie rano kto bedzie pierwszy ja czy Oskar i tyle. Pozdrwiam 🙂

 2. Jak zawsze, gdy dochodzi do tragedii w firmie, to winny „kapitalizm” – poprawnosć ideologiczna w wydaniu NTV. Panie Januszu prosze powstrzymać się z omentarzami do ustalenia przyczyn tragedii. W RPA kopia do 2 km w głąb ziemi i jakos nie slcyhać o takichwypadkach. W Polsce tez jada do kilometa i tak masowych wypadków nie było. Tapnięcia, przesunicia ziemi, wstrzasy ziemi (Turcja jest narazona) są niezalezne od czloweika i tego się nie przewidzi.

  1. JANUSZ KORWIN MIKKE ZADAJE I WALCZY ZE SOCJALISTAMI CZYLI Z TWOIMI KUMPLAMI HIHIHIHIHI.

 3. Wolność gospodarcza i święte prawo własności.

  Na dłuższą metę nie istnieje wolność gospodarcza jeżeli ma istnieć święte prawo własności. Czyli nie istnieje wolność w liberalizmie. To teza która łatwo udowodnić.

  Taki system zawsze prowadzi to pogłębiania się przewagi silniejszych nad słabszymi. W tym systemie zawsze musi dochodzić do wykupienia przez silniejszych tych słabszych czyli do koncentracji bogactwa. A koncentracja bogactwa pozwala na pewnym etapie na przejmowanie władzy systemowej i tworzenie systemu prawnego wspierającego rządzących czyli bogatych i przyspieszanie tego procesu (ewolucja w kierunku systemowego wyzysku).
  Efekt końcowy zawsze taki sam (apetyt na zagarnięcie wszystkiego co można zagarnąć w kraju czy na świecie).
  Nieprzyzwoicie bogate i bezkarne „elyty” oraz ich dobrze opłacane sługusy oraz najemnicy i miliony biednych zniewolonych, wyzyskiwanych i bezradnych ludzi pozbawionych praktycznie wszystkiego (majątków, perspektyw, realnych praw).
  Prawda że wyszedł nam obraz Najjaśniejszej w 20 lat po „wyzwoleniu” ? oraz obraz np. USA. (w Europie zachodniej w niektórych krajach socjalizm się jeszcze trzyma)
  Teraz w Polsce bogaci już nawet emerytom odbierają mieszkania (wykupują, wyłudzają odwrotnymi kredytami… wykorzystują ich skrajną biedę i przymus ekonomiczny by sprzedać swój majątek).
  Ziemia jest konsekwentnie wykupywana, firmy przejmowane lub niszczone (by nie zabierały rynku zbytu)…

  W Polsce (ale też USA i nie tylko…) tym zorganizowanym i sprawnym „bogaczem” jest mafia żydowska, ( w Polsce jeszcze Watykan).
  W USA ten liberalizm wykorzystują Chińczycy i inna Azja wykupując USA.

  I ten właśnie liberalizm (wolność gospodarcza i nieograniczona własność prywatna) to jest główny problem systemowy Polski i świata.
  Problemem nie są nawet ci „przyjaciele” co wykupują Polskę i świat bo w liberalizmie zawsze się znajdą jacyś bogatsi „przyjaciele” którzy skorzystają z okazji by się jeszcze bardziej wzbogacić na frajerach lub słabszych którzy nie mogą się obronić (przy wykorzystaniu lokalnych zdrajców przy pomocy których zmienią prawo na takie które pozwoli na szybszy rabunek i większy wyzysk).

  Tym się powinniście martwić myśląc o przyszłości Polski i Świata.
  Na tym tle Korwin wygląda wręcz żałośnie (szkodliwie) ze swoimi ideami.
  Każdy liberał to prosta droga do dramatu narodowego w tempie jednostajnie przyspieszonym a może i z większą akceleracją.

  Końcowa faza tego procesu to zawsze bunty niewolników krwawo tłumione przez najemników opłacanych przez „elyty” (patrz Ukraina , najemnicy i żydowscy oligarchowie finansujący krwawe pacyfikacje zbuntowanych niewolników).
  Kończy się ten system kolejną krwawą rewolucja i powstaniem nowego kwazi sprawiedliwego systemu tworzonego przez pełnych nienawiści (na skutek doznanych krzywd ze strony poprzedniego systemu) ludzi. Powstaje zdegenerowany socjalizm, nacjonalizm w sumie system szczytnych ideach ale zamordystyczny by nie dopuścić do powrotu poprzedniego systemu.
  Trzeba mądrości narodu, byłych niewolników by do tego nie dopuścić.
  Tylko skąd tę mądrość wziąć gdy władze przejmują najskuteczniejsi „wojownicy” rewolucji czyli tzw „bohaterowie” rewolucji czyli brutalni fajterzy a nie myśliciele.
  Bo nowy system powinni tworzyć myśliciele, naukowcy, znawcy przedmiotu a nie „Bolki” z barykad.

  Nie wesoła konstatacja ale takie są mechanizmy.
  Szansą jest ewolucja porewolucyjnego surowego socjalizmu w kierunku socjalizmu pluralistycznego, otwartego, sprawnego gospodarczo (na bazie powszechnej edukacji).
  Za Gierka było blisko ale wrogowie i lokalni zdrajcy zniszczyli dorobek Gierka.
  Dzisiaj Chiny i Rosja mają szansę na taką ewolucję oraz Niemcy.
  Niemcy są najbliżej optymalnego systemu (doświadczenia gospodarczo społeczne z faszyzmem).
  USA i inne jawnie oligarchiczne państwa czeka droga przez krwawe rewolucje.
  Polska to tylko zależny od wiatrów ze wschodu i zachodu smętny więdnący (i gnijący od środka) listek na mapie Europy.

  🙂

 4. I znów „pierdolenie” o Ukrainie i o tym jakto Putin jest zły. Nic o Zbigniewie Stonodze ani nic filmie dokumentalym z piermierą w piątek. Nic a nic. Wybacz p. Januszu ale z Niezaleźnością to ten wasz „twór” nie ma nic wspólnego. Z Antyputinowskością jak najbardziej. Dno, dno dno obecnie reprezentujecie:)

 5. NTV telewizja co nic nie mowi o przestepstwach i przestepcach Donaldinio Tuska co kiwa pokow. Dlaczego ??? 🙁

  1. Co kiwa potomkow braci Lechitow. Bo tak naprwde powinnismy sie nazywac podzien dzisiejszy. Ale watykanska mafia w sukienkach wymazala nam 1000 lat prawdziwej historyi. A dodam jeszcze ze tak widze w perspektywie ze NTV jest bardzo watykanskie . Takie spelniajace zyczenia pod flaga niezaleznosci zadania sukienkowych braci. Nie wszyscy dodam sa tacy w NTV . Akle nurt jest widoczny.

 6. Podejmując temat Zbigniewa Stonogi przyczyni się pan do zabezpieczania życia tego człowieka-UFO dla pana jest cenniejsze?

  1. Co to ma wspulnego z Duchowością ? ufo ? przestań się wyżywać na Januszu rozumiesz ?! myślę ze to ostatnia Twoja zagrywka, naciągnąłeś strunę do końca NTV to nie pralnia .

  2. Niech sobie 10o noga poczeka aż krowin wygra i będzie siwe pławił w luxusach.Troszeczkę cierpliwości,trzeba wiedzieć kiedy zacząć biznes hihiihi

 7. Nawet odechciewa mi się przez tę wasza Ukrainę oglądać Alternews ,brawo róbcie tak dalej to stracicie wiernych słuchaczy,ile można bełkotać w kółko to samo ??Panie Pawle lub Panie Wojtku prowadź Pan wiadomości bo Pan Janusz dostał już na punkcie Ukrainy totalnego fioła !!!

Comments are closed.