Alternews – 15.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

82 thoughts on “Alternews – 15.05.2015

 1. Do rusofobów.
  Znalezione w komentarzach na Onecie.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nato-zaniepokojone-oswiadczeniem-rosji-sojusz-szykuje-odpowiedz-w-europie-poludniowo/mgjczv


  Tylko Ja : Czy to ROSJANIE podwyższyli Ci wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur? Czy to Rosjanie przyjęli do Polskiich szpitali rannych Ukraińców z Majdanu, gdy Polacy stoją w wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy? Czy to Rosjanie maja kartę Polaka, i korzystając z niej studiują w Polsce ZA DARMO robiąc sobie fotki z banderowska flagą? Czy banki Polskie za bezcen kupili Rosjanie? Czy Polskie stocznie kazał zlikwidować Putin? Czy Stocznie Gdańską, Ursus, PZL Mielec, PHS… kupili Rosjanie? Czy rozbrajanie Polskiej armii jest z rozkazu Rosjan? Czy na wojnę łupieżczą w Iraku i Afganistanie wysłali nas Rosjanie? Czy za zalew hipermarketów i niszczenie Polskiego handlu też winni są Rosjanie?
  A… CZY SOROS I BALCEROWICZ TO ROSJANIE?
  Trzeba widzieć gdzie jest obecnie nasz wróg, a nie żyć zakłamaną historią, którą kreują w Polsce polskojezyczni politycy międzyinnymi z mniejszości banderowskiej(ukraińskiej) w Polsce jak Miron Sycz, czy Paweł Kowal, a w mediach Maria Stepan i Arleta Bojke w TVP.
  Czy Rosjanie wychodowali najgrozniejszych terrorystow , którzy obecnie zagrażają światu?
  Czy to Rosjanie zalewają Cię chłamem na kupno którego dają Ci kredyt bez szansy spłaty ?
  Czy to Rosjanie wykulipi Polskie zakłady, by pózniej je zamknąć(tzw wrogie przejęcie)?
  Czy to Rosjanie podwyższyli Ci wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur?
  Czy to przez Rosjan 3 MILIONY Polaków uciekło z Polski za chlebem?
  Czy to w rekęch Rosjan są niemal wszystkie banki w Polsce?
  Czy to Rosjanie odpowiadają za bezrobocię, biedę i beznadzieję w Polsce?
  Czy to przez Rosjan KILKASET tysięcy dzieci w Polsce głoduje?
  Itp, itd… wnioski… dla ludzi potrafiących myśleć.
  Samodzielnie.

  Taaa… jestem „rosyjskim trollem”, bo tak teraz sie nazywa Polaków, którzy odpowiednim palcem pozdrawiają banderowskie ścierki, czyli mniejszość ukraińską w Polsce. Nie szukajmy przyjaciół tam, gdzie ich nie mamy i nigdy nie mielśmy.

  KOPIOWAĆ I WKLEJAĆ TEN TEKST GDZIE SIE DA, wystarczy już te ogłupiajacej rusofobii serwowanej przez naszych sprzedajnych polityków i nie mniej sprzedajne media.
  zwiń
  wczoraj 20:50 | ocena: 72% | odpowiedzi: 58

 2. Obywatele Ukrainy chcą do Polski, fala wniosków.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nasz-dziennik-chca-do-polski/mjsge4

  Ta fala to ponad 2500 wniosków. Do Rosji ta fala to 800 tys. uciekinierów
  Wniosków mniej bo połowa Ukraińców to Rosjanie i mają rosyjskie paszporty.

  A tak przy okazji taka refleksja.
  Każdy chazar to obywatel Izraela (z mocy prawa Izraela) ale i obywatel kraju w którym mieszka, ale i obywatel kraju w którym mieszkał kiedyś on albo jego dziadowie (roszczenia żydowskie).
  I tak chazar z byłych Polskich kresów wschodnich (obecnie Ukrainy) jest nie tylko Izraelczykiem ale i Ukraińcem oraz Polakiem jednocześnie.
  Podobny mechanizm nie dotyczy etnicznych Polaków czy Ukraińców.

  Polak z kresów nie dostanie Polskiego obywatelstwa ale chazar z kresów tak i to szybko. Polak z Białorusi nie dostanie Polskiego obywatelstwa ale chazar z Białorusi tak.

  Taki mechanizm „kameleona” daje chazarom gigantyczną przewagę nad innymi narodami.
  Taki Rostowski to np jednocześnie Izraelczyk, Anglik i Polak.
  Taki Radek to Izraelczyk, Polak i Amerykanin (żona) i pewnie Anglik też bo tam szkolony.
  Taki …. sami sobie pociągnijcie tę listę rządzących Polską „Polaków”.

  Wnioski wyciągnę za was.
  Ta lista pokazuje pięknie jak bardzo podzieloną lojalność mają chazarzy i inni wielo-paszportowcy, kogo naprawdę popierają, czyje interesy reprezentują ?

  Trochę podobnie jest po banderowskimi Ukraińcami po akcji Wisła.
  Mają obywatelstwa Polskie ale czują się Ukraińcami, powstaje pytanie czyje interesy reprezentują ?

  I pytanie w zasadzie retoryczne.
  Czy ludzie o tak podzielonej lojalności powinni rządzić krajem ?
  Zwłaszcza gdy stanowią znikomą populację danym kraju ?

  I kolejny wniosek.
  Nie powinni rządzić, powinni być wręcz pozbawieni prawa do rządzenia krajem który nie jest ich jedynym krajem z którym są związani.
  „Bigamia obywatelska” powinna być zabroniona dla wszystkich przedstawicieli państwa.
  Podobnie „rozwody obywatelskie” (zmiana obywatelstwa)
  Bigamiści i rozwodnicy obywatelscy powinni mieć zakaz sprawowania jakichkolwiek stanowisk państwowych (mogą być zwykłymi obywatelami).

  A polską tacy bigamiści i rozwodnicy rządzą od 89r za sprawą solidar…. i KK …z …
  Czy Polska to wolny i suwerenny kraj ?
  Polska w 89r r odzyskała wolność czy ją straciła ?
  (Polska lewica po 68r to jednak Polska lewica, w czasach Stalinowskich i do 68r nie była całkiem Polska).

  1. Dalszy ciąg rozważań.
   Czy Biskupi mają tylko Polskie obywatelstwa czy są też obywatelami Watykanu ? Czyje interesy reprezentują Biskupi oraz ich podwładni bo Watykan to hierarchia a nie demokracja.
   Skoro ich mianuje Watykan ? Czyli obce państwo (pewnie dobiera ich wg własnych , nie Polskich potrzeb)..

   Albo taki chazar z Ukrainy jak zechce być w UE to wnioskuje o paszport Polski
   albo do rządu Polskiego jako Ukrainiec (mniejsze szanse) albo poprzez Izrael jako obywatel Izraela i ma pewność że dostanie Polski paszport bo w Izraelu Chazarzy dostają Polskie paszporty bez problemu.

   Przeanalizujecie sobie władze Ukrainy.
   Tam większość to chazarzy w więc z automatu Izraelczycy oraz Polacy bo z dawnych kresów wschodnich a część z nich to jednocześnie Amerykanie albo Kanadyjczycy bo tam po wojnie banderowcy pouciekali przed sprawiedliwością.

   Biorąc to wszystko pod uwagę widać że Polską i Ukrainą rządzi w istocie ta sama „wielo obywatelska”, „bigamiczna”, „chazarsko Ukraińska” sitwa czyli mafia.
   Teraz już widać tę mafię i jej powiązania „korzenne” oraz mechanizmy wspomagające współpracę ?
   Teraz już jasna jest wzajemna miłość władz Polski i po Majdanowej Ukrainy.
   (to dwie rodziny Chazarska i banderowska które tworzą jedną mafię).

   A Polacy głosują na PO lub na PIS czyli na przedstawicieli tej mafii.
   Albo są tacy głupi, albo wybory są brutalnie fałszowane.
   (tylko nikt tego nie udowodnił jak dotychczas).
   Mam nadzieje że ktoś udowodni wyborcze fałszerstwa i wtedy opinia o Polakach znowu będzie bardziej pozytywna.

   1. Cytuję Krzysztofa Wyszkowskiego, który robił notatki na ostatnim spotkaniu polityków europejskich w Gdańsku (to jest cytat Afanasjewa zapisany przez KW)

    Zapisałem: Rosyjska rzeczywistość jest przesycona realizacją planu rekonstrukcji stalinizmu. Zjawisko nie powtórzy się w taki sam sposób, ale obecnie ma postać putinowskiego, czekistowskiego nacjonalizmu. Rosjanie nie mają dostępu do zasobów swojego kraju. Czyni to z nich masę ludzką, która nie jest zdolna ani do rozwoju, ani do samoorganizacji, ani nawet do samoidentyfikacji. Ta masa znajduje się w stanie skrajnego pobudzenia resentymentem, to stan człowieka chorego, stan choroby klinicznej, stan zapalny.
    (Pańcia prowadząca chciała wpaść pod stół, ale był za niski, więc tylko skrzywiła się ze wstrętem, a Afanasjem dalej snuł swoje straszliwe wizje.)
    Rosjanie wyobrażają sobie, że ich system organizacji społeczeństwa może być wzorem dla narzucenia całemu światu czekistowsko – prawosławnego nazizmu. Socjum zostało odczłowieczone i nadal jest w stanie zaprzeczenia człowieczeństwu. O roli socjum w kształtowaniu przyszłości – jak państwo tu postulowaliście – trudno w ogóle mówić. Władza putinowska jest kryminalna, ale kryminalne jest całe socjum (teraz już i Komorowski z Tuskiem chcieli wskoczyć pod choćby najniższy stolik, ale przed nimi niczego w ogóle nie było, więc zdrętwiali z przerażenia siedzieli jak martwi). Cała Rosja od dołu do góry jest systemem kryminalnym – zagrzmiał Afanasjew i na chwilę przerwał, dzięki czemu polsko-zachodnie koncesjonowane autorytety prze chwilę lały wodę na rozpalone głowy platformerskich wspólników Putina, gen. Anodiny i wszystkich czynowników tak bliskich sercom elicie Układu III RP. Paczkowski zdążył w tym czasie popłynąć, że skoro poprzednio powiedział o Polakach krytycznie, to teraz chce dodać coś dobrego: „Stało się (rzezie ukraińskie w latach czterdziestych), nie należy bić kogoś (że Polacy wybaczyli?).”
    To było dokładnie to, za co sponsor zapłacił, więc uradowana pańcia, w nadziei, że Afanasjew wystrzelił już cały swój arsenał, odważyła się udzielić mu głosu jeszcze raz. I zdawało się, że eceesowski Titanic natychmiast pójdzie pod wodę razem z całą platformerską orkiestrą grającą w kółko szlagier: „Magdalenko – kocham cie”.
    „Rosja jest unikalna, bo Rosja jako taka jest kłamstwem, mitem, fantomem, zmorą. Władcy ukrywali zaborczą, nacjonalistyczną istotę państwa wymyślając fantomy, baśnie na temat historii Rosji. Taka Ruś Kijowska w ogóle nie istniała. Została wymyślona w XIX wieku, a gdy chciano by znikło słowo „Ukraina”, to znikła też Ruś Kijowska. Wprowadzono inne pojęcie – starodawne państwo rosyjskie. Jak jaskiniowcy rysują na ścianie kozę czy bawoła i uważają, że zwierzę zostało pokonane, tak czekistowsko-kryminalne władze Rosji traktują historię Rosji. Pozostaje masa, która rozpełzła się od Dniepru po Alaskę i Pamir.
    Najwyższe władze III RP czmychnęły cucić się kuluarach i tylko ja podszedłem do samotnego Afanasjewa z gratulacjami za jego przemówienie i wyrazami podziwu za jego odwagę.
    Na tym kończę, bo resztą pokazu z historykami jako małpami w kampanijnym cyrku Bula obejrzycie Państwo jutro spreparowaną przez TVN, a słowny opis sławy i chwały Platformy przeczytacie w GW.
    Afanasjew jutro odlatuje do Moskwy. I to jest postawa, którą warto zapamiętać.

   2. Ten Afanasjew to taki Macierewicz do kwadratu.
    Całe jego mowa to jad nienawiści całkowicie oderwany od rzeczywistości.
    Na takiej nienawiści można zbudować wyłącznie zbrodnie.

    W mafii żydowskiej zrobi karierę jako „intelektualista”, „historyk”, „demokrata”, „patriota” i dysponent pokaźnego konta w banku jako nagrody za sianie zoologicznej nienawiści.

   3. Wytresowali Cie i słyszysz nazwisko Macierewicz pokrywasz się pianą. Słuchałeś kiedyś jego wypowiedzi?

   4. Posługuje się logiką a nie tresurą.
    A tego co wygaduje Macierewicz i Jarek żadna logika nie trawi.
    (dziesiątki idiotycznych teorii spiskowych pod założone z góry tezy).
    Każdego kto gada bzdury sprzeczne z elementarną logiką uważam za idiotę (jeżeli szczerze tak myśli) lub za szuje (jeżeli mówi mając pełną świadomość że to bzdury ale też wie że „głupi naród” to kupi”).

    Macierewicza uszanuje jak będzie mówił mądrze czyli w zgodzie z faktami i z logiką (bo to są fundamenty prawdy i mądrości).
    Ale nie mówi (wielu tak nie mówi i wszystkich uważam za …).
    Orientacja polityczna, narodowa, religijna czy seksualna nie mają dla mnie znaczenia.
    Liczy się prawda i logika (czyli uczciwość i mądrość).
    Tak mnie wytresowano a właściwie sam się wytresowałem.

   5. Zapewne jesteś również osobą która na dźwięk nazwiska Lepper (kiedy żył) wybuchała śmiechem, a teraz Maciarewicz to dla Ciebie oszołom. Widać że nigdy nie słuchałeś co mówi
    A tak przy okazji – właśnie słucham https://www.youtube.com/watch?v=3RXZBWpjjFU i w minucie ok. 17:30 padają piękne słowa Cenckiewicza – pozwól że przytoczę mniej- więcej – gdyby nie chciało Ci się oglądać – otóż Czesław Kiszczak apeluje do towarzyszy na posiedzeniu partii że nie powinni się płaszczyć przed solidaruchami mając kompleks stalinowców, bo STALINOWCÓW JEST WIĘCEJ PO STRONIE SOLIDARUCHÓW. No święte słowa. Ot i cała transformacja – jedne komuchy podległe ruskim oddały władzę innym komuchom, które dla niepoznaki nazwały siebie solidarnościowcami.

   6. Napisałeś cyt:”(dziesiątki idiotycznych teorii spiskowych pod założone z góry tezy).”

    To ciekawe jak nazwiesz esemesa wysłanego do ważniejszych członków PO w dniu „katastrofy” o mniej więcej takiej treści: „winę za katastrofę ponoszą piloci pozostaje tylko ustalić kto ich zmusił do lądowania?”

    Cyrkulowanie tej wiadomości ujawnił Pan Petelicki, który jak wielu innych zamieszanych w katastrofę smoleńską (np. Remigiusz Muś) popełnił samobójstwo bez swojej wiedzy i zgody.

    Jeśli to o czym mówi na przykład pan Binienda, Nowarczyk czy Szuladziński nazywasz teorią spiskową a te wszystkie zgony wokół katastrofy przypadkiem, to wybacz, ale inteligencją nie grzeszysz. Zwłaszcza, że jeśli się zorientowałam, to od czasu do czasu piszesz o chazarach, czy innych syjonistach a tam przcież nie tylko teorie spiskowe ale i dużo praktyk.

   7. Mimi co ty wypisujesz ?
    Ja akurat Leppera uważam za bohatera i twardziela który naprawdę walczył o Polską rację stanu i który został zamordowany przez mafię. Tę opinie wyrażałem tu wielokrotnie.

    Co teorii „komuchy podzieliły sobie władzę”
    A KK co robił spał ? A tysiące Solidaruchów którzy w pocie czoła rozwalali gospodarkę to co ? nie brali w tym udziału ?
    A tzw zachód który finansował solidaruchów, wspierał ich na wszystkie możliwe sposoby to co ? też komuchy ?

    Owszem jest prawdą że cześć tzw „komuchów” czyli aparatu państwowego zdradziła Polskę i ją sprzedała mafii (Kwaśniewski i jego banda) ale cześć jedna się temu przeciwstawiała przez wiele lat (Jaruzelski) w końcu przegrali.
    Jaruzelski uległ został zmuszony do układania się ze zdrajcami i naiwnymi solidaruchami. A przymus polegał na konsekwentnym niszczeniu Polskiej gospodarki przez solidaruchów od środka i zachód od zewnątrz (embargami).
    To działa tak samo jak „humanitarne bombardowania w Jugosławii czy strefy zakazu lotów w Libii.
    Te same metody teraz zachód stosuje wobec Rosji i stosował na Majdanie wobec legalnych władz na Ukrainie.

    Trzeba być troszkę mocno zaślepionym by tego nie widzie.

   8. Ąga i teorie spiskowe.

    Co to za argumenty ? Żaden nie odnosi się do przyczyn katastrofy ?
    Odpowiedz sobie na proste pytanie techniczne … jak doszło do katastrofy ?
    Dla czego samolot znalazł się tak nisko (przepisy surowo zabraniają).
    To jedyne ważne pytanie.

    Bo rozważania czy była brzoza (a była), czy inna przeszkoda są już wtórne nie ważne. (jak samochód jedzie 200 km na godz i się rozbija to winny jest kierowca a nie drzewo przy drodze, a nie policjant który podniósł lizak ale go nie zatrzymał… to kierowca naciska pedał gazu a nie policjant).

    PRZEPISY zabraniają Pilotowi schodzić poniżej tzw minimum w warunkach gdy niema widoczności.
    A widoczności nie było i pilot był o tym wielokrotnie informowany i mimo to pilot osobiście zszedł poniżej tej wysokości (przy świadomej współpracy ze wszystkimi obecnymi w kokpicie).
    I dlatego doszło do katastrofy.

    Można jeszcze zastanawiać się dlaczego to zrobił.
    Odpowiedź znamy.
    Miał dwa wyjścia :
    – albo nie schodzić (nie odejmować próby lądowania) zgodnie z przepisami i zostać zgnojony tak jak jego kolega w Gruzji.
    – albo podjąć ryzyko i zasłużyć sobie na pochwały od naczelnego wodza sił lotniczych i od Prezydenta.

    Pilot już przed lotem, zgodnie z przepisami (brak widoczności) stawiał opór (kłótnia z Błasikiem, nie meldował o gotowości do lotu).
    Pilot jednak uległ i poleciał.. i wybrał opcję.. zaryzykuję bo inaczej mnie zgnoją.
    Zaryzykował.
    Ten pilot też został zamordowany tak jak pozostali pasażerowie oraz sprawcy tej zbrodni.
    Został zamordowany przez tych którzy na nim wymusili próbę lądowania w warunkach braku widoczności.

    I nic tych prostych faktów nie zmieni (bo są nagrania z kokpitu, bo są zapisy czarnych skrzynek na których nie ma żadnego wybuchu, bo są ślady na ziemi pokazujące jak leciał samolot … czyli np pościnane czubki drzew).

   9. Oscar,oni schodzili do lądowania,a wieża miała ich naprowadzać i stwierdziła ze moga lądować.i to nie zmienia faktu ze mógł być wybuch w samolocie lub kilka mniejszych wybuchów.Skad mozesz wiedzic kiedy stwierdzili ze lądują a kiedy ze „odchodzimy”.Przeciez stenogramy byly falszowane ,zmieniane,5 razy poprawiane a i tak nadal są w Rosji.Na tej podstawie stwierdzasz czy sie obnizyli 50 m nad ziemie czy 51?
    Pamiętasz stwierdzenie „odchodzimy”.Moze chcieli i mieli szanse sie wzbić ale jakis maly wybuch juz im to uniemożliwil.Nie wierzysz władzy a w te bzdury wierzysz,gdzie nic nie trzyma sie logiki i wszystko to sledztwo jak jakiegos małolata.Sory ale lepiej bym to sledztwo jako amator poprowadziła.A wrak pocięty piła ,rozkradziony przez gapiów,co z niego zostało?TAK SIE NIE ROBI!

  2. „A polską tacy bigamiści i rozwodnicy rządzą od 89r za sprawą solidar…. i KK …z …” (?)

   – …z … i komuchowej WSI. Nie wiem czemu panu@Oscar to zawsze ulatuje… Albo i wiem… 😉 (…)

   „Polska w 89r r odzyskała wolność czy ją straciła ?”
   – Nie wiem skad…trzeba byc (wywodzic sie…) zeby satwiac takie pytanie w ten sposob…
   Odp: Ani jej nie odzyskala ani jej nie stracila……………….od 1wrzesnia1939 roku zmienia sie tylko okupant i forma zaborow. Suwerennosc Polski jest tylko telewizyjna

   1. Gregory nic mi nie uciekło.
    Polak z Polski narodowości Polskiej nawet jak ma lewicowe poglądy pozostaje Polakiem w odróżnieniu od „wielo paszportowców”.

    W Polsce po 68r nie było komunizmu, był zdegenerowany, przerysowany socjalizm nazywany „dyktaturą proletariatu”.
    Ta władza po 68r była jednak Polska choć nie demokratyczna i tu zgoda.

    To jednak jest inna sytuacja niż gdy Polską rządzą obce mniejszości narodowe zorganizowane w sprawną mafię …

    Ja hierarchizuje problemy.
    Najpierw Polska musi się wyzwolić z obcej okupacji (zaboru), odzyskać suwerenność.
    A dopiero potem Polacy mogą i pewnie będą się spierać MIĘDZY SOBĄ o drogę którą powinna Polska pójść (gospodarka, kultura, sojusze, interpretacja historii… rola religii..).

    W walce z obcym agresorem, zaborca Polacy powinni się zjednoczyć i nie dawać się wrogom podzielić.

    Dlatego ja np byłem gotowy poprzeć kogoś z Polskiej prawicy gdyby miał duże szanse wygrać z mafią (poglądy mam lewicowe).
    Poparłem M.Ogórek bo ona miała największe szanse (sondaże Onetu, komentarze w sieci na jej temat, oczywiście nie te pisane przez mafijnych trolli).

    Polacy w walce z mafią powinni się zjednoczyć.
    Kłócić będziemy się po wyzwoleniu Polski (no może lepiej dyskutować, argumentować, przekonywać).

    Tak trzeba patrzeć na wszystkie partie w Polsce (czy mafia jak tak to skreślamy a jak nie to znaczy że to Polska partia i popieramy).

    Tak trzeba patrzeć na PO, PIS, PSL, SLD, …. inne kanapy
    A mafia stara się włazić wszędzie .. prawice już przeżarła (prawicowe media), lewice teraz buduje swoją („WIR” czyli po hebrajsku „MY”).

 3. Nie chce mi się tego czytać ale wy sobie przeczytajcie
  http://chart.neon24.pl/post/122499,w-co-gra-tusk

  Dla mnie te wszystkie manewry to tylko wewnętrzne przepychanki różnych odłamów tej samej mafii. No Donald jest troszkę z innego świata bo reprezentuje interesy niemieckie (pupilek Merkel).
  Wszystko to jednak obca agentura i wkładam i do jednego wora z napisem „zaborcy”, „grabieżcy” , „zdrajcy”.

  1. Mam takie pytanie ja tez. czy Hitler potrafil kochac? Mala podpowiedz…Mysle ze tak: kochal narod niemiecki, potrafil byc dumny ze swych zolnierzy itd
   Nie ma pojec dobre i nie dobre kochanie. Jest po prostu tylko: kochac
   Tylko ze Hitlerowi masoni wyprali mozg co do jego i Niemiec wielkosci, tak jak naszemu Walesie wyprali nasi „rodzimi” WSI z Jaruzelskim (nie zapomne spotkania Walesy u Jaruzelskiego podczas internowania: S.Cenckiewicz)

   1. Miłość niestety bywa zbrodnicza.
    W imię Boga zamordowano wiele milionów ludzi i morduje się do dzisiaj („allach akbar”).
    Miłość Hitlera też był zbrodnicza bo z tej miłości do narodu niemieckiego mordował na wielką skalę… inne narody.
    Miłość Hitlera czy szerzej nazistów jest taka sama jak miłość Syjonistów, miłość banderowców.
    Z taką miłością musimy walczyć bo ta miłość nas zabija (ekonomicznie ale i fizycznie).

    Taka miłość powinna być zakazana i jest z jednym wyjątkiem
    (zakaz dyskryminacji rasowej, narodowej, religijnej… a powinna być jeszcze ekonomicznej, seksualnej,…i syjonistycznej)
    Syjonizm to dokładnie to samo co Nazizm (rasa panów, naród wybrany reszta to niewolnicy, tania siła robocza…to fundamenty tych ideologii).
    A Syjonizm nie jest zakazany.
    Pewnie będzie zakazany dopiero po III wojnie światowej.

 4. Jeszcze raz Max Kolonko w sprawie „żydowskiej”

  http://liberwig.neon24.pl/post/122517,andrzejowi-zy-dudzie-i-wszystkim-dziennikoorwom-dedykuje

  Kolonko ma tu rację i trafnie punktuje.
  Warto też poczytać sobie komentarze pod filmikiem.

  I pytam, to kto na tę mafię w Polsce głosuje ?
  Może pół Izraela z Polskimi paszportami i pół banderowskiej Ukrainy z Polskimi paszportami ? (to można chyba sprawdzić).

  Mnie tu się coś nie zgadza, widać ogromny rozdźwięk między komentarzami pod większością artykułów na tematy polityczne, gospodarcze i wyborcze a ogłoszonymi wynikami wyborów.
  Już bardziej wiarygodny wydawał mi się sondaż na Onecie o którym wielokrotnie pisałem.
  Stawiam więc pytania: jak dosypano głosów na mafię i jak usunięto głosy na Magdalenę Ogórek ?
  Reszta nie odstaje tam mocno w wynikach w sondażach oraz w komentarzach internautów.

  Coś śmierdzi, ale jak dotychczas nikt nie pokazał mechanizmu tworzenia tego smrodu wyborczego.
  A ruskie służby powinny to nagłośnić poprzez kontrolowane przecieki (chyba że mają inny plan albo nie mają punktu zaczepienia bo np. Polacy faktycznie tak zagłosowali).

  1. Daj Oskarze na luz z Ogórek jej od początku do końca nikt nie brał poważnie (nawet ona sama)

   1. Sondaż internetowy na Onecie pokazywały że tak nie jest (miała tam ok 30% poparcia a Bronek i Dudek tylko po 19%).
    To Onet zmanipulował sondaż ?

    Program który głosiła był spójny i racjonalny.
    Inni kandydaci się podłączali pod jej postulaty.
    Mafia i jej media zaciekle atakowały (innych jakoś nie atakowały). Pytanie dlaczego ?

    I co w niej było niepoważnego ?

   2. Nazywam się Ambroży Kalafior reprezentuję Chrześcijański Blok Demokratyczny. Moim programem jest zakaz finansowania kościoła z budżetu, wycofanie lekcji religii ze szkół i obowiązkowa aborcja. Ponadto uważam, że w szkołach powinno uczyć się tylko o małżeństwach gejowskich i te właśnie promować. Mój program mówi też o tym żeby za 5 lat Polska stała się częścią kalifatu.

    przekonałby Cie Ambroży?

    A jeszcze odnośnie Pani Ogórek i partii, która ją poparła. SLD jest bezpośrednim spadkobiercą PZPR – Zbrodniczej mafii, która rządziła i rozkradała Polskę do 1989 roku. Tylko moralne dno może z tą partią sympatyzować. To że demagodzy typu masona Michnika wmówili tubylczemu narodowi, że to już zupełnie inna formacja po zmianie nazwy, dla mnie nie znaczy nic. SLD popierają kreatury, którym było dobrze w poprzednim ustroju – sprzedawczycy, agentura, tajne źródła informacji etc (lub ich potomstwo, którym te właśnie kreatury fundują peany na temat komunizmu).

    Nikt kto zna choć trochę historii i posiada jakąś podtawową moralność nie wchodziłby w konszachty z tym syfem.

   3. Daj spokój. Toczysz pianę.
    To nienawiść w czystej postaci.
    A uczucia jak wiadomo zaślepiają (te pozytywne i te negatywne).

   4. „Toczę pianę, sięję nienawiść.” czekaj, czekaj, pewnie zaraz napiszesz, że się ekstremy boisz, nie wierze… Czyżby sam towarzysz Michnik zajrzał na to forum?

    A na poważnie, skoro z tą partią sympatyzujesz (i jej przed moimi nienawistnymi atakami bronisz), to znaczy że Twoje korzenie właśnie z tego zbrodniczego ustroju wyrastają, że było Ci za komuny dobrze kiedy patriotów zabijano/prześladowano. Nie mamy o czym rozmawiać, nie jestem lemingiem i widzę gnidę nawet jak zmieni szyld czy kolor (nie piszę o Tobie tylko o takim np. Leszku M.). Ja już polemizować z Tobą nie będę, bo wyborczą to mogę sobie kupić sama…

   5. Sympatyzuje z programem a nie z ludźmi i ich historiami.
    Istotny jest program.

    Popieram to co uważam za dobre i to niezależnie od partii.
    Potępiam to co jest złe i też nie zależnie od partii.

    Nie myślę kategoriami plemiennymi (moje plemię, nasi) ale kategoriami problemów (i sposobów ich rozwiązywania).
    Większość ludzi myśli kategoriami plemiennymi (jak kibole piłkarscy).

  2. No dobrze, głosowali na Ogórek ale tylko na Onecie. Nie bywam tam, ale wynika z tego że to tuba komu…. nistów i nic więcej.

   1. Na Onecie głosowali internauci nie Onet.
    Onet to tuba mafii jak wszystkie wielkie media w Polsce.
    Onet jednak zorganizował takie głosowanie.
    Czy Onet fałszował ? tego nie wiem.

    Dlaczego inni tego nie zrobili ? Sądzę że bali poglądów internautów. Inni (w tym Onet) natrętnie publikowali wyniki sondaży robionych na zlecenie.. za pieniądze)

    Teraz wszyscy w II turze już robią sondaże internetowe kogo wybierasz… mafię czy mafię ? Bo wybór jest między mafią a mafią.

    Widać tu manipulację sondażami ? (Tylko Onet zrobił taki internetowy sondaż przed I turą)

    Możliwości są dwie albo Onet oszukiwał (dlaczego ?)
    albo z wynikami wyborów jest coś nie tak.
    Nie wiem kto oszukiwał.
    Mam nadzieję że się dowiem.

 5. Oscar pisze: „Gregory nic mi nie uciekło.
  Polak z Polski narodowości Polskiej nawet jak ma lewicowe poglądy pozostaje Polakiem w odróżnieniu od „wielo paszportowców”
  Nie zgadzam sie z tym co napisales. Powiem bardziej… Potepiam to co napisales.!
  Sa jakies Twoje poglady na swiat, czy tylko…cytujesz co przeczytasz?
  „Wielopaszportowiec” nie jest Polakiem? 😀
  Wojciech Cejrowski nie jest patriotyczny? Max Kolonko nie jest Polakiem??
  Za to zdrajcy, Jaruzelski, Mazowiecki, Tusk, Bronislaw K. sa jak najbardziej, bo maja jeden paszport… 😀
  Polakiem jest ten kto nie zdradza, kto nie kupczy wlasnym narodem. Zapamietaj to, bo dzwonisz tu jak beben czy inny dzwon, cos gdzies sie naczytasz, ale nie wiesz dokladnie w ktorym kosciele&wyznaniu

  1. To się nie zgadzamy.
   W statystyce pojedyncze przykłady niczego nie zmieniają.
   A ja mówię o zjawiskach masowych które opisuje statystyka.
   Pewnie że są porządni żydzi, Ukraińcy czy islamiści i są Polacy którzy pracują dla zagranicy czyli zdrajcy.
   Szukam reguł zasad które mają pomóc Polsce obronić się przed zagraniczną mafią grabiącą Polskę.
   A z Jaruzelskim wolałbym zgubić niż z Macierewiczem czy Jarkiem znaleźć.
   Jaruzelski nie zdradził, Jaruzelski przegrał, mógł jeszcze dokonać rozlewu krwi ale tego nie zrobił.
   Ale to już moje subiektywne oceny (nikomu ich nie narzucam).

   1. „W statystyce pojedyncze przykłady niczego nie zmieniają.
    A ja mówię o zjawiskach masowych które opisuje statystyka”

    – Sejm „polski” to dla Ciebie nie …zjawisko masowe?!! :))

    „Jaruzelski nie zdradził, Jaruzelski przegrał, mógł jeszcze dokonać rozlewu krwi ale tego nie zrobił.”

    – – no to gratuluje orientacji w terenie… Naprawde omijasz (jak d.swieconej h2O) film Brauna: General idzie na wojne?… Tam jest cale, zupelne, wystarczajace studium psychologiczne tej postaci…

   2. Braun jest chory z nienawiści to widać w jego wielu wypowiedziach.
    Jak może wyglądać „studium psychologiczne” w wykonaniu człowieka chorego z nienawiści ?
    No tak jak jak opinie Afanasjewa o Rosji , o Putinie,
    Jak opinie Maciarewicza o liderach lewicy albo choćby PO.
    Jak opinie żydów na temat Hitlera i jego zwolenników.
    Jak opinie żony którą mąż rzucił.

    To nie są obiektywne „Studia psychologiczne”.
    Jaruzelskiego słucham osobiście, słucham co mówi, jak mówi i i w jakiej sytuacji to mówi… i.. wiem swoje.
    Jaruzelski jest kilka klas wyżej od tych pełnych nienawiści szczekaczy którzy na niego plują np pod jego domem (szczyt chamstwa, zero kultury… tacy polscy banderowcy… ten sam poziom kultury politycznej) .

    Dobrze rozpoznaję ślepą zoologiczną nienawiść od odmienności poglądów.

   3. Jak osoba taka jak Ty Oskar może mówić o kimś innym że jest chory z nienawiści? Spójrz na swoje wpisy o solidaruchach i kościele.

   4. Wpisy o KK i solidaruchach to tylko ostra krytyka tego co zrobili Polsce.
    Obecnego Papieża jak wiesz oceniam pozytywnie (bo takie podejmuje działania) i to niezależnie od tego że jestem ateistą.

    Ja ludzi oraz organizacje oceniam po działaniach i ich skutkach a nie po etykietkach.

    Jak kogoś krytykuję lub zachwalam to z powodu jego działań a nie z powodu skąd pochodzi. I zawsze te działania przytaczam jako uzasadnienie moich sądów.

    Wy robicie inaczej, macie mentalność „rasisty” dla was etykietka decyduje o wszystkim , niezależnie od faktów.
    To pierwotna mentalność plemienna to nawet nie wasza wina to natura, to genetyka … to dominacja emocji nad rozumem.
    Emocje to taki pierwotny „rozum” w który natura wyposażyła wszystkie zwierzęta.
    Człowiek wyrósł ponad zwierzęta bo nauczył się jeszcze rozumować czyli myśleć. Ale to nie każdy człowiek, emocje (czyli zwierze które siedzi w człowieku) u większości ludzi dalej rządzi.

    To obiektywne fakty.
    A „zwierzętami” czyli emocjami się łatwo manipuluje i robią to bezczelnie niemal wszyscy politycy bo większość ludzi to „zwierzęta” i przy pomocy emocji łatwo nimi sterować (szczucie nienawiścią do jednych i gloryfikowanie idealizowanie innych).

 6. witam . Polki i polacy -od trzech miesiecy tak od lutego jak zaczalem stukac w te klawisze to prosilem o 80% na wybory i KUKIZA -wybierzmy??? J EST JAK JEST-bylo 50% na wyborach i mamy 50% zmiany z ZAUFANIEM -INTENCJA ze to sie stanie !!!!!!! Wiem jedno i wielu z wasz to potwierdzi z doswiadczenia ze tzw. zaistnienie -dzianie sie faktow ma i jest oparte na przywidywaniu -prognozowaniu -dzialaniu duzo WCZESNIEJ aby to zaistnialo w naszym fizycznym tzw. swiecie??? Tak I ture mamy za soba II przed wybierzmy wiadomo co i kogo ??? zamiast dzumy -cholere ???? ha ha ha -to byla nasza narodowa bajka EMOCJE !!!!!!! A teraz objawily sie nam UCZUCIA!!!!!!! i wielu z wasz juz nimi wlada i to DOBRE a nawet bardzo dobre!!!!! /nie bede tu bawil sie w wyklady ??? bo format maly a i nikt czytac nie bedzie????-nauczylismy sie poslugiwac newsami -skrotami ??? to dobre tez/odsylam do w/w -Janusz ma mnostwo wywiadoow z madrymi ludzmi np. dr. Lobejko/ Teraz zacznijmy przepracowywac nastepna nasza tzw. WADE NARODOWA??? – LITOSC i POGARDE- zamienmy w WSPULCZUCIE JEDNOSCI TU ITERAZ!!!!!! dyskutujmy -spierajmy sie z wszystkimi co chca wziasc udzial w tych blyskawicznych przemianach z szacunkiem i bez EMOCJI a z CZUCIEM -WIEDZA I MADROSCIA ABYSMY BYLI MADRZY PRZED A NIE ????? FAKTACH ?????? DO TEGO ZACHCAMY I PROSMY WAS POLKI I POLACY TO OSTATNIA TA OPCJA NIGDY JU Z SIE NIE POWTORZY NA POKOJOWA ZMIANE !!!!! dziekujemy

 7. Jak pomoc sobie i dokonac transformacji -zmiany w sobie ? -komu potrzeba to /wiedzma Anja Anna -PRZYCIAGNIJ MILOSC I KREATYWNOSC/ – podowiada prowadzac voluntariat dajac piekne i madre podpowiedzi -narzedzia / -znajdziesz ja u Alexa -tv. porozmawiajmy. DZIEKUJEMY

  1. Aż tak głupi naród to chyba nie jest.
   Taki propagandowy filmik robi się tak:
   Robi się autentyczny wywiad na ulicy , wszyscy są autentyczni nikt nie jest ustawiony.
   Ludzie mówią do kamery co tam sobie chcą.

   Potem się film montuje i poszczególne nagrane wypowiedzi składa się w proporcji na którą jest zapotrzebowanie (reszta wypowiedzi która nie pasuje do statystycznej koncepcji ląduje w koszu) .. i już wychodzi odpowiednia „statystyka”.

   Taki filmik niczego nie dowodzi (kolejna manipulacja wyborcza).
   Gdyby był nie montowany to by czegoś dowodził.

   1. filmik jest montowany na bank!
    ale to tylko wisienka na torcie…
    sprubuj porozmawiać osobiście z ludźmi.
    większość wypowiada się jak ci z filmu 😮

  1. Pan na filmie mówi wiele prawd ale tylko takich które uderzają w PO.
   To są prawdy „wybiórcze”. A wtrącenie tam ni z gruszki nie z pietruszki tematu Smoleńskiego pokazuje z jakich pozycji ten Pan „nas objaśnia”.

   Gdyby ten Pan dodał że PIS jest taki sam to bym uznał że jest obiektywny.
   Przebudowa sceny jest zaplanowana i PIS w tym uczestniczy (PO już wyczerpało kredyt zaufania).
   PIS dostanie prezydenta a jesienią dostanie władzę w Parlamencie.
   W USA władzę dostaną republikanie (PIS słowami Jarka deklarował się jako zwolennik, sojusznik amerykańskich republikanów).
   PIS i republikanie to oczywiście też mafia tylko dużo bardziej agresywne skrzydło tej mafii. PO (wpływy Merkel) i Obama są dużo bardziej „łagodni” politycznie.

   Do władzy idzie mafijna ekstrema taka jak ten Afanasjew o którym wspomina Aga.
   A to oznacza wojnę i to bardzo krwawą wojnę a co oznacza wojna to sami się przekonacie nie długo (wolałbym nie).
   Powtarzam do władzy idzie mafijna ekstrema (szaleńców, obłąkańców jak ten Afanasjew czy inny Macierewicz, Jaceniuk, Saakaszwili, McCain, Bush…Jarek…).
   Ekstrema zwykle pojawia się wtedy gdy „świat” się im wali a się wali (poprzez odejście od dolara i to jest główny powód tych niepokojów na świecie).
   Globalny grabieżca nie chce zaprzestać globalnej grabieży bo tylko tak potrafi „godnie żyć”.
   A świat już się na to nie godzi.
   To co dzieje się w Polsce to tylko jeden z wątków tej globalnej walki o wolność.
   Polska (ta oficjalna) w tej walce stoi po stronie grabieżcy (jako jego kolonia).
   PO i PIS „Polska” reprezentacja tej grabieżczej mafii o zasięgu globalnym.

   KK za panowania obecnego Papieża jest już wyraźnie po innej stronie tego konfliktu (JPII był razem z mafią i to mocno).
   Ale Papież jeszcze nie oczyścił struktur KK na niższym szczeblu gdzie dalej siedzi agentura mafii zainstalowana tam przez JPII.
   Papież nawet nie może się dowiedzieć ile pieniędzy jest w jego banku, skąd są te pieniądze i na jakie cele są przeznaczone (bank w rękach mafii a mafia chroni swoje brudne tajemnice nawet przed właścicielem banku jakim jest Papież).

   1. Oscar gdyby od pisu zalezala wojna,gdyby wojna zalezala od PO…ale nie od nich zależy.Więc nie strasz jarkiem ze bedzie wojna od razu.Nie jarek zadecyduje.A jak zostanie ta durna PO to wojna bedzie ,jesli tego zechcą za oceanem, szybciej niz za rządów pisu.Bo platforma to marionetki(dowód-nasz prezydent na mieście)i to takie totalne.sterowane od a do zet.Jarek mysli za siebie i oczywiscie jest rusofobem i proamerykanski no i jest propolski ,wiec na zniszczenie Polski wojną to on sie tak szybko nie zgodzi jak zrobiłaby to cała platforma byle tylko stolki mieć tutaj lub za granicą.Za granicą nawet lepiej a Polska to tylko trampolinka jest dla nich do kasy.Oni tylko to ,tylko to cenią.
    Na sld juz nie licz.Oni tez sie przemianują bo spadło poparcie.Takze szukaj ich wsród nowych partii juz.

   2. lilka pisze: „Nie jarek zadecyduje”
    Oczywiscie, nikt z nich marionetek PopiS nie decyduje. Ale Jarek mimo swej „niezaleznosci” patriotycznejKK pojdzie tak samo na wojne z Rosja? byc moze nawet szybciej… Dlaczego? Nie zapominaj ze mu (obojetnie kto, ale nad Rosja) zestrzelili (przynajmniej on tak uwaza) blizniaka z bratowa i przyjaciol) i to wystarczy do wojny. Wojna jest luksusem zemsty politykow naszymi rekoma. On nosi to w sobie, te niepomszczona zalobe. Duda tez…

   3. I PIS i PO to mafia. Obydwie partie to psy wojny szczute przez mafię.
    Taki Orban jednak nie jest już mafia i nie jest psem mafii i nie daje się szczuć przeciw Rosji.
    Podobnie Magdalena Ogórek też pokazała że nie jest mafia , nie daje się szczuć mafii do wojny, a program gospodarczy głosiła podobny do Orbana.

    Wojna jest najgorszą opcją i to powinno dyskwalifikować i PO i PIS . A okazało się że to oni wygrali I turę (trzeci Kukiz to też gorący sympatyk Majdanu czyli w istocie pies wojny).
    Czy ludzie byli tak głupi że głosowali za wojną ?
    Czy mafia sfałszowała wybory ?
    Tego nie wiem, a chciałbym się dowiedzieć.

   4. Robicie z jarka idiote,a on tylko by chcial sie dowiedziec kto zabil jego brata i winnych ukarac.Jesli winny jest jakis tam Rusecki to niech idzie siedzieć.I tak by chciał Jarek a nie wojny.
    Oscar,mafia falszuje wybory,ale te sondaże w necie to nie sa takie wiarygodne ,gdzyż spolecznosc internetowa ma inne preferencje od tych co na telewizji sie chowają ,a tych w Polsce jest bardzo duzo jeszcze.
    A teraz powstal ruch kontroli wyborów i wszyscy patrza im na ręce i nie jest im juz tak łatwo.Aczkolwiek nie wątpie ze szukają sposobów i kombinują na różne sposoby.

  1. SWIETNE,
   dzieki

   (czekam….czy dzisiejsi artysci, w tym muzycy, wlacza sie do poparcia Pawla Kukiza, czy jednak bezwiara i strach przed utrata tego co prywatnie zdobyli przewazy ( szanuje Dode za wdarcie sie do sejmuRP w sprawie GMO, za to tez jak twardo odnosi sie ona do swej ciezkiej choroby kregoslupa, zobaczylem kilka nagran krotkich z nia o tym i owym)

   1. taaaak… 🙂
    …na tych transparentach napisano: Zadamy wiecej obietnic wyborczych! sic

 8. Ten „przeciek” jest bardzo prawdopodobny.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tygodnik-do-rzeczy-dotarl-do-rozmowy-bienkowskiej-i-wojtunika/w5jmz6

  Już w dniu ogłoszenia tej „spontanicznej manifestacji pokojowego polskiego społeczeństwa” wiedziałem że to zorganizowana prowokacja.
  Podobnie jak wiele innych równie „spontanicznych”.

  Jakoś ta władza musi nakręcać nienawiść do Rosji, bo taka jest racja stanu… mafii która chciała zagarnąć skarby Rosji dla siebie ale Putin stanął jej na drodze.
  Taką „rację stanu” realizuje i PO i PSI, PIS w ostrzejszej i bardzie prymitywnej wersji.
  Ciekawe że Niemcy którzy stoczyli z Rosja prawdziwie krwawą wojnę postępują inaczej. Dlatego Niemcy są bogaci a Polacy niewolnikami mafii i KK.

  1. Niestety Oskar, nie dlatego. Pozwól że Ci przypomnę – otóż Niemcy skorzystali z planu Marshalla. Niestety komuniści zakazali Polsce udziału w tym przedsięwzięciu, przyczyn jest więcej ale komuchy przed i po 89 zadbały o to żeby wdeptać nas w ziemię.

   1. Nie dotrzesz do @Oscara za pomoca tej (nie wiem jaka’om inna’om…) logiki. Z calym szacunkiem dla jego calego wkladu w to forum (choc jak dla mnie za bardzo bije piane iloscia, powinien konkretyzowac oco mu chodzi, krotko: tak jakby mial przed soba inteligentnych ludzi, „madrej glowie dosc dwa slowie”, jest jakis…zabetonowany w swym archaizmie pogladowym, ktory nie przystaje do dnia wspolczesnego_wiedzy o „magdalenkowym roku ’89”. Nie docenia „Ukladu Jaruzelski&Geremek” (jak nazywal to owczesny ambasador USA w Polsce: slyszalem to od S.Michalkiewicza albo S.Cenckiewicza, chyba od tego pierwszego)

   2. Tak Gregory, ale dotąd nikt się nie przeciwstawiał na tym forum komunistycznym kłamstwom głoszonym przez Oskara. Z całą więc sympatią dla Jego wiedzy na różne tematy, z podzięką że się nią tu na tym forum dzieli – komunistycznym kłamstwom mówię NIE.
    Już nawet nie o to chodzi żeby Go przekonać (to niemożliwe), ale przynajmniej zaprotestować. Kościół przy swoich wadach ma też i zalety – chociażby nauka etyki – to to czego brak komunistom. Społeczeństwo polskie które w porywie patriotyzmu wzięło udział w obalaniu komuny to nie banda solidaruchów. Bo ta pogardliwa nazwa przysługuje komunie właśnie, która ma się znakomicie do dziś. Komuniści wystrychnęli na dudka, okradli całe społeczeństwo, po 89 przejęli naszą własność. I nie chodzi tu o poszczególne sytuacje, bo generalnie właśnie na tym polega cały przekręt. Po prostu już nie mogłam wytrzymać czytając ciągle kłamstwa na ten temat.

   3. Tak się zastanawiam, że etyki nie uczy nikt oprócz kościoła. Najśmieszniejsze że komuniści – lewacy walczą z kościołem a nie dają nic w zamian, (w tej chwili nasuwają mi się tylko związki partnerskie zamiast małżeństw – coś jednak dają 🙂 ) Gdyby zniknął kościół ze swoimi naukami jacy ludzie byliby na ziemi?

   4. A w ogóle miałam na myśli kodeks postępowania czyli dekalog i co w zamian kolejnych przykazań. Przyszło mi na myśl tylko szóste 🙂

   5. Właśnie się dowiedziałam że jednak w szkole uczą etyki – zwracam honor.

   6. To prawda był plan Marshala i Amerykańskie bazy na terytorium Niemiec i wszystkich wyzwolonych (podbitych) przez USA krajów.
    Te bazy są tam do dzisiaj (czy te kraje są naprawdę do końca wolne ?). Przypomnę tylko powojenne brutalne i krwawe dławienie lewicowej opozycji we Włoszech, w Grecji (masowe ucieczki do Polski) i chyba we Francji też.

    Drugi argument to taki zachód miał plan Marshala i nie miał embarga.
    Europa wschodnia rozwijała się o własnych siłach i miała drakońskie embargo ze strony tzw zachodu.
    Co może zrobić z gospodarką kraju takie zbrodnicze embargo widzieliśmy wielokrotnie np. głodujące dzieci w Iraku, zacofanie Kuby, oczekiwanie na zawalenie się Rosyjskiej gospodarki w związku z Majdanem… i podobne skutki zachodniego embarga były we wszystkich krajach KS.
    Embargo to zbrodnicze w istocie narzędzie działa jak humanitarne bombardowania (Jugosławii) czy strefy zakazu lotów (Libia) to forma wymuszania uległości czyli brutalny szantaż.

    A solidaruchy, przypomnę, ustami jednego Bolka domagały się nałożenia dodatkowego embarga gospodarczego na własny kraj.
    Urban wtedy solidaruchom tłumaczył jak dzieciom że takie embargo uderzy głównie w naród czyli w solidaruchów też, bo rząd sam się jakoś wyżywi.

    A „przyjaciele solidaruchów” założyli to embargo” na prośbę solidaruchów” by doprowadzić do większego wrzenia wewnątrz kraju, do ostrego buntu społecznego, do rewolty, do wybuchu.
    To w takich celach zachód stosuje embargo.
    A mafijne media krzyczą że rząd źle rządzi (detonując drugą ręką minę „embargową” pod gospodarką kraju).
    A głupi lud kupuje tą dawkę nienawiści.

    Tak działa ta zachodnia „demokracja”.
    Co się potem dzieje po zmianie władzy na „właściwą” … to wszyscy odczuliśmy na własnej d..pie (prywatyzacje, uwłaszczenia na wspólnym majątku narodowym, , grabież, niesprawiedliwość społeczna, wyzysk…). Solidaruchy, KK brali w tym procederze czynny udział (lewica Kwaśniewskiego, Borowskiego, Cimoszewicza, Belki też).
    Miller i Oleksy też musieli ale się stawiali i obaj zostali zniszczeni przez mafię przy pomocy prowokacji (lustracja Oleksego, prowokacja Rywina, Kwaśniewskiego i Michnika przeciw Millerowi) w obu prowokacjach solidaruchy zgodnie się rzuciły na Oleksego i Millera (głośno popierali te prowokacje a to duży grzech przeciw demokracji i Bożej uczciwości).

    Jaśniej już chyba nie można tego wyłożyć.

  1. Tez o tym mysle, od czasu do czasu, kazdy kraj ma swych bohaterow, Martin L.K…

 9. No to Komor. rozjechal Dude [:))] bezpardonowo brutalnymi matactwami. Duda za uczciwy okazal sie w…obliczu prezydenckim…
  …Ostatnie prezydenckie zdanie w debacie, na koniec_podziekowania: osmieszyl Dude posla – az prezenterka ringu sie zasmiala. Dobil gwoxc
  To bylo inteligentne (Inteligentny Potwor). Dziwie sie jak go tak mocno przygotowal jego sztab. Moze byl na coce? Nie widzialem, tylko z radia wpadlo mi pol debaty

 10. Se Ja
  istoto ty moja .
  Nasze plany sie zmienily co do naszego wyjazdu dam ci znac jak sie skrystalizuja 🙂

 11. A tu jest prawdziwa bomba która pokazuje jak blisko jesteśmy gorącej wojny w którą nas nasze psy wojny wciągną.
  Materiał niestety po rosyjsku (trzeb sobie włączyć tłumacza)

  http://voenvesti.ru/publ/sotrudnik_razvedki_ssha_predupredil_rossiju_o_napadenii/5-1-0-3318

  W skrócie. Amerykański szpieg (CIA ?), czarnoskóra kobieta przekazał Rosji teczkę z programem prowokacji która miała by doprowadzić do gorącej wojny z Rosją.
  Kobietę aresztowano pod jakimś innym pretekstem i umieszczono w psychiatryku.

  Po tym zdarzeniu Kerry szybciutko poleciał do Rosji „łagodzić napięte stosunki”.
  Co było w teczce , nie wiadomo.
  Nie czytam po rusku więc mogłem coś pokręcić w szczegółach (tłumacz trochę jednak bełkocze).

  Warto by ktoś kto zna rosyjski doczytał dokładnie o co w tej aferze chodzi.

Comments are closed.