Alternews – 15.10.2012

Program informacyjny – prowadzi Janusz Zagórski.

9 thoughts on “Alternews – 15.10.2012

 1. Zwykły człowiek dokonujący rzeczy niezwykłych to jest nasz Piotr Kuryło, a nie jakiś przedstawiciel znudzonych elit tworzących NWO i pozujący na zwykłego szaraka. Jak ma za dużo kasy niech się podzieli a nie przy jej pomocy zmusza innych do bicia przed nim pokłonów.

 2. Narkoman zachęcający do ćpania, paranoik paranormalny i kreator sekt wyłudzających złoto i pieniądze zabiera się za politykę! Zagórski szkoda twojego czasu na te audycje za niedługo większość ludzi oszuście pojmie jaki miałeś wkład w propagowanie tych sekt i ludzi wyłudzających kasę. Trójkąt masz odwagę to dopuścić do komentarzy? Na pewno usuniesz ten post.

 3. Jak to się dzieje , że z 1 miliarda złotych powstanie 5 albo 8 miliardów dodatkowej podaży pieniądza ?

  Ano tak, że pieniądze kredytobiorców , którzy otrzymali kredyt od danego banku, wracają później jako lokaty, tych którym ci kredytobiorcy zapłacili otrzymanymi wcześniej od banku pieniędzmi.
  Jeśli dany bank ma większy udział w rynku ,tym więcej i szybciej kasy do niego wróci i z której to kasy znowu wykreuje kredyty pomniejszone o stopę rezerw obowiązkowych.
  Dlatego banki walczą różnymi sposobami , żeby mieć , jak najwięcej klientów, np poprzez dostęp do darmowych kont lub innych akcji promocyjnych, odziały banków mnożą się, jak stonka , są obecne na każdej ulicy.
  Rezerwa cząstkowa i fiducjarny pieniądz (papierowy) bez pokrycia w złocie i bez 100% rezerwy , jest odpowiedzialny za większość biedy na świecie. Poprzez sztuczne kreowanie oszczędności nie mających pokrycia w realnych oszczędnościach w zasobach, czynnikach produkcji, próbuje się wykreować inwestycje, takie postępowanie prowadzi w pseudo kapitalizmie , średnio, co 10 lat do kryzysu.

 4. Obecny system finansowo-polityczny wkrótce upadnie. Giełdy, a wraz z nimi mechanizmy dźwigni czy lewarowania, zostaną zlikwidowane. Pieniądz będzie miał parytet w złocie. Wirtualne długi przestaną istnieć…

 5. Tragedia z tym gazem, co tu robić?, chcą nas wykończyć z każdej strony. Polska, jest jak bardzo chory organizm (silnie osłabiona immunologia) który przyciąga pasożyty i inne hieny. Czuję bezradność i bezsilność tego kraju. (Szczepionki, elektrownia atomowa, gaz łupkowy, żeby było mało gospodarczej i ekonomicznej biedy)
  Jest tak jak sugeruje ten film. Służby SB (wew. zadomowiony rak) dopilnują sposobów tłumienia protestów społecznych, choćby przy pomocy ostatniej zdradliwej ustawy o demonstracjach.

 6. Gregory nic nie robić ,dosłownie nic, prosta siła inercji ,ale do tego potrzebna nam jest wielka siła ,niewyobrażalna dla co nie których na tym forum.

Comments are closed.