Alternews – 15.12.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

25 thoughts on “Alternews – 15.12.2014

 1. Nie rozumiem jednego z tymi torturami …
  Czy w dzisiejszych czasach nie sa znane substancje ktore mozna by wstrzyknac i podejrzany mowi prawde, cala prawde i tylko prawde ? Po co torturowac ?

  1. Oczywiście. Są znane od dawna. I od dawna wiadomo, że informacje uzyskane za pomoca tortur nie maja żadnej wartości. Jasno widać z tego widać, cel tego jest zupełnie inny, bo nie o prawdę tu chodzi, a pokazanie, że „możemy porwać każdego z dowolnej części świata, oskarżyć o cokolwiek, albo trzymać bez zarzutów, i zrobić z nim wszystko przy aprobacie zastraszonej opinii publicznej – bo to przecież terrorysta” Co w przypadku jakiegokolwiek sensownego procesu nie miałoby cienia szansy na powodzenie. Czyli dokładnie powrót do średniowiecza – polowanie na czarownice. Dlatego napisałem, co napisałem o panach M. i K. – że są moralnym dnem. Tak przy okazji – że też nikogo nie zastanowiło to, że nie wystarczy im, że NSA podsłuchuje cały świat tylko dla zdobycia informacji muszą się uciekać do tak prymitywnych metod jak tortury… paranoja…

  2. Torturuje się ludzi nie dla uzyskania informacji, ale dla złamania danej jednostki!

   1. Cechą Ziemian jest sadyzm, tak więc przyzwolenie na tortury nieprzypadkowo znajduje echo wśród specjalnego zapotrzebowania u pewnego gatunku homo sapiens – który wybiera pracę mundurową

  3. Z dzisiejszego Onetu na tema tortur.

   http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/smierc-na-komendzie-prokuratura-stawia-zarzuty-policjantom-z-walbrzycha/zzwjr

   Mówiąc prostym językiem policjanci najjaśniejszej zakatowali bezbronnego człowieka na śmierć. Zakatowali go, jak wynika z opisów, w sposób wyjątkowo okrutny, bestialski coś w stylu islamistów lub banderowców (połamane żebra , pęknięta śledziona, wylew wewnętrzny…. to się nazywa zakatować na śmierć).
   Co na to system sprawiedliwości najdemokratyczniejszej najjaśniejszej ?
   A no zawieszenie w czynnościach bo nie dało się zamieść pod dywan.
   Co bandytom grozi ?
   A no pewnie policyjna wczesna emerytura i jakiś symboliczny wyroczek w zawieszeniu na rok czy dwa.
   Takich zakatowanych ludzi na komisariatach jest dużo więcej, część spraw udaje się im jednak zamieść pod dywan.
   Rutyną jest że pokrzywdzony przez nich obywatel zostaje natychmiast oskarżany przez oprawców o „czynną napaść na policjantów” a wspólne uzgodnione przez policjantów oprawców fałszywe zeznania, lewe zwolnienia lekarskie (o straszliwych skutkach „napaści ze strony ich ofiary) to już norma.
   Do tego postawa przełożonych, prokuratory chroniąca bandytów w mundurach na wszelkie sposoby i już mamy pełny obraz demokracji najjaśniejszej.
   Tak szkoli tych przedstawicieli państwa, „obrońców demokracji”, system najjaśniejszej, najdemokratyczniejszej to nie przypadek to system.
   ZOMO przy nich to sympatyczne chłopaki.
   Przekonacie się o tym gdy wyjdziecie na ulicę zapytać gdzie zapodziała się demokracja w najjaśniejszej.
   Jaruzelski i Kiszczak to dobre wujki przy tym co za chwilę zobaczycie na własne oczy. Patrzcie na Ukrainę tam widać przyszłość Polski, gdyby wam się nie spodobała „demokracja” najjaśniejszej.

   A za wszystkie dobra tej „demokracji” podziękujcie solidaruchom i KK oraz „przyjaciołom Polski” którzy taką demokrację tu zainstalowali.

   1. „Jaruzelski i Kiszczak to dobre wujki
    A za wszystkie dobra tej „demokracji” podziękujcie solidaruchom i KK oraz „przyjaciołom Polski” którzy taką demokrację tu zainstalowali.”

    – – taką demokrację zainstalowali tu w 89 Jaruzelski&Kiszczak z KK – rękami kupionej „solidarności”żydowskiej-Geremek&Mazowiecki&Kuroń (tzw lewacy) itd z marionetką/karierowiczem Wałęsą na „czele”. Prawdziwa Solidarność 81, tzw Ekstrema w języku Komunistów, została w latach 82-88 wykluczona z grona „nowej solidarności” formowanej przez PZPR
    To co sprzedajesz jest nieuczciwe i niehistoryczne. To tylko Twoje wydumane przekonania (kiedyś już sugerowałem na jakich podstawach…)
    Może w końcu przestał byś udawać że nie rozumiesz oczywistych faktów i odrobił lekcję historii jak to się stało i przez kogo że w tej krainie jest tak jak jest

   2. Jak wyjdziecie na ulice to się przekonacie po raz kolejny że mam rację. (choć chciałbym się mylić).

    Powiem tylko że mitem jest że to komuchy spiskowały.
    Komuchy się opierały i wycofywali z kolejnych pozycji obronnych (decyzji ratujących gospodarkę).
    Faktem jest że PZPR była V kolumna zdrajców, agentury i karierowiczów jak wszędzie (żyd wlezie pod przebraniem naprawdę wszędzie).
    Na zmiany naciskała Solidarność wysyłając masy na ulicę.
    To był scenariusz majdanu.
    A Majdan jest organizowany, finansowany i sterowany przez tę samą mafię które zrobiła to wcześniej w Polsce.
    To nie komuchy ale wiadoma mafia z siedzibą poza granicami kraju. I tak było od samego początku. Nie rozumieli tego tylko tzw „pożyteczni idioci” wysyłani na ulice by niszczyć własny kraj.

    Przykra prawda ale niestety prawda.
    Nikt „pożytecznym idiotom” nie odbiera szlachetnych i patriotycznych intencji ale naiwność, podatność na prymitywną propagandę sprawia że są oni bardzo niebezpieczni w rękach sprawnego manipulatora.
    A manipulator był i jest bardzo sprawny.
    Podobną rolę odgrywają islamiści, banderowcy, ustasze, … oni wszyscy to szczerzy patrioci jakiejś idei…i jednocześnie pożyteczni idioci przelewający swoją i cudzą krew w interesach tych manipulatorów.
    To nie komuchy, to światowa mafia..

    Jeżeli tego nie rozumiesz nawet dzisiaj, gdy o tym głośno, … to sorry, wypada tylko współczuć.

    Na tym właśnie polega słabość narodu Polskiego.
    Statystycznie za dużo pożytecznych… trzeba kształcić naród, edukować, wyjaśniać, udowadniać..
    To jedyna droga.
    Naród nie ceniący mądrości nie ma szans na dłuższą metę.
    Inne narody uczą się znacznie szybciej.

 2. Panie Januszu proszę się nie martwić, ja również wpadłem na pomysł zapisywania materiałów, dowodów z różnych dziedzin życia tak na wszelki wypadek (11G i ciągle rośnie…) Jestem z państwem całym sercem już prawie 2 lata, myślę że jak większość sympatyków NTV. Bardzo doceniam to co państwo robicie dla dobra ogółu i mam nadzieję że będzie to trwało jak najdłużej. Dziękuje i pozdrawiam.

 3. Zapomniałem napisać że ta istota duchowa posądziła o sabotaż agentów Rosji..Niewiem co o tym sądzić ,ale jak dla mnie to wszystko możliwe.

  //
  Temat związany z bytem enki niech zostanie w wśród zwolenników misji faraon. I tyle w tym temacie.

  Voytek – [Admin]

  1. Napisłem wyraznie niech to ocenią inni a Pan Panie Wojtku od razu łeb ukreca.Nie wiem dlaczego??

   //
   Tak! Ukręcam łeb wszystkiemu co związane z enki. Nie jest to byt czy energia, której warto poświęcać uwagę i czas. Dość ściemy. Kto ciekaw to na forum do Łobozowej.

   Voytek – [Admin]

  2. Pan Taratajcio też prze ENKĄ mnie ostrzegł ,ze to zły byt więc naprawdę juz sam nie wiem co tu jest grane i kto w co gra.Mentlik mam w głowie totalny.

 4. „Jakie znowu tortury? – Max Kolonko Mówi Jak Jest”
  Ciężka sprawa, jednak myślę że tam za niewinność nie trafili…
  A jeśli informacje uzyskane dzięki tym torturom uratowały życie setek niewinnych ludzi, udaremniły zamachy… to czy było warto? Czyje życie ma większą wartość morderców i zwyrodnialców czy zwykłych ludzi…
  Być może czasem nie można inaczej i trzeba podjąć decyzję drastyczną,…
  Jest coraz więcej zamachów, młodzież ucieka i walczy po ich stronie, przechodzi na islam czy to nie jest złe? Czy tu nie ma manipulacji ? Samo potępienie tu nie wystarczy, gdyby dało się z nimi porozumieć to ani Francja ani Niemcy nie mieli by teraz problemów, a my nie balibyśmy się rozlewu tej nacji na Europę.

  1. Gestapo działało w Polsce i w innych krajach dokładnie wg tej samej zasady.
   Widać powinowactwo ideologiczne ?
   Oj widać.

 5. A ropa spada i spada.
  To nie jest normalne rynkowe zachowanie.
  To jest ewidentna manipulacja cenami.
  Kto manipuluje i w jakim celu też wiadomo.
  Że to jest przestępstwo (taka manipulacja cenami na giełdach) to też wiadomo.
  Świat w końcu dojrzeje i zrozumie że nigdy nie będzie spokojny i sprawiedliwy gdy nie uwolni się od tak gigantycznej mafii zdolnej do spekulacji na skalę światową, zdolnej do wywoływania wojen w dowolnym zakątku świata, zdolnej do obalania rządów w dowolnym zakątku świata i całkowicie bezkarnej mimo organizowania, dokonywania lub zlecania najstraszliwszych zbrodni.

  Dolar jest jednym z najważniejszych narzędzi tej mafii.
  Oni te dolary sobie najzwyczajniej drukują poza wszelką kontrolą (innych za drukowanie pieniędzy każą wsadzać do więzienia wiele lat).

  Świat podjął walkę z tą zbrodniczą mafią.
  Walka toczy się o zakończenie hegemonii drukowanego bez końca dolara.
  Inne konflikty np na Ukrainie to tylko pochodne tej walki.
  Mafia zamordowała już wielu przywódców narodowych którzy chcieli oderwać się od dyktatu dolara. (Sadam Hasain, Kaddafi).
  Świat się z jednej strony boi mafii a z drugiej strony wie że musi coś zrobić inaczej go ta mafia zniszczy do końca.
  To klasyczny dylemat „restauratora” któremu mafia proponuje „ochronę” za duże pieniądze. To klasyczny dylemat ofiary mafii która wymusza od ofiary haracze dla siebie pod byle pretekstem (szantaż, groźby, embargo, naloty humanitarne, strefy zakazu lotów, zamordowanie opornych przywódców..).

  Mafia sama się nie rozwiąże, nie ustąpi.
  Mafią będzie mordować na coraz większą skalę a ma środki ku temu.
  Więc świat się i boi i stara się wymigać spod kurateli tej mafii.
  Za mafią twardo już stoi niewiele państw (kolonii tej mafii) w tym USA, W.Brytania, Australia, Kanada, Ukraina, Polska reszta się wykręca jak może od mokrej roboty na zlecenie tej mafii. Mafia ma coraz mniejsze możliwości zlecania mokrej roboty (NATO)
  swoim sługusom, bo sługusy już nie chcą pracować na zlecenie tej mafii.

  Świat czeka na przełom w tej walce.
  Wtedy spod ziemia wyjdą ci co się bali walczyć z mafią jawnie a tych jest większość dzisiaj. Dzisiaj większość Państw nie mówi „nie” bo się boi, ale się wykręca pod różnymi pretekstami.
  Obama czuje na jądrach coraz większy uścisk tej mafii.
  Robi to czego nie chce.
  A mafia już nie liczy się z niczym innym jak tylko z realną siła.
  Żadnych zasad już nie przestrzega, już puder „demokracji i praw człowieka” całkiem się zmył i wylazła na światło dzienne gęba bezwzględnego zbrodniarza gotowego dokonać każdej zbrodni dla korzyści własnych.

  Świat czeka na przełom.
  Polska czeka na wyzwolenie. Sama się z tej niewoli nie wyzwoli.
  To musi zrobić ktoś z zewnątrz.
  A tym kimś jest albo Rosja, albo Niemcy.
  To iście dziejowy dramat.
  To wymiar dziejowej głupoty narodu Polskiego (części narodu nazywanej skrótowo Solidaruchami) który sam sobie założył kajdany tej mafii.

  A Polska powinna być państwem neutralnym prowadzącym zrównoważoną politykę przyjaźni z oboma wielkimi sąsiadami.
  Niemcy i Rosja potrafią z sobą współpracować.
  Polska miała idealną szansę dołączyć do tej zgodnej współpracy jak suwerenny partner.
  Ani Niemcy ani Rosjanie nie mieli by interesu niszczyć takiej Polski.

  Ot stracona kolejna historyczna szansa.
  Teraz pozycja Polski jest taka że i Rosja i Niemcy są za tym Polskę jako ewidentnego szkodnika zlikwidować.
  I tak się stanie.
  Niemcy odbiorą niegdyś swoje landy wschodnie.
  Rosja łyknie większość Ukrainy a Polsce zaoferuje się dawne ziemie wschodnie czyli Banderland. Polska będzie mała słaba, skłócona i bezsilna. A większość tzw klasy politycznej wyemigruje do USA lub do innego Izraela.
  Kiepskie perspektywy

  Ktoś widzi lepsze perspektywy?
  Lepsze, w sensie gospodarczym, socjalnym, praw człowieka, dostępu do opieki medycznej…. to tylko całkowita likwidacja Polski i ponowne zabory (przy czym Rosja na to nie ma ochoty.. ale Niemcy …ci mają coś do odebrania Polsce..

  To czysta logika.
  To nic osobistego.

  1. Oscar .

   „Świat w końcu dojrzeje i zrozumie że nigdy nie będzie spokojny i sprawiedliwy gdy nie uwolni się od tak gigantycznej mafii zdolnej do spekulacji na skalę światową, zdolnej do wywoływania wojen w dowolnym zakątku świata, zdolnej do obalania rządów w dowolnym zakątku świata i całkowicie bezkarnej mimo organizowania, dokonywania lub zlecania najstraszliwszych zbrodni.”

   ********
   Dużo z tego co napisałeś jest prawdą, tak dzieje się we łbach systemu , który pogrywa skorumpowanymi ze sobą ludźmi.
   Możemy szukać kto za tym stoi…. bo stoi i jest to pewne. Ale…. tym politykom , którym się wydaje iż realizując taki scenariusz oferowany im przez cywilizację pozaziemską za możliwość stworzenia „swojej opcji” jak również manipulowanym politykom w Israelu chcącym wielkiego państwa od Nilu po Eufrat uzyskają swoją moc….:) i niezależność na całej ziemi….. to poronione i wynaturzone wizje.
   Nie widzą ( są aż tak krótkowzroczni w tym zasięgu perspektyw władzy) że nie zauważyli iż Israel tak naprawdę jest gettem między wrogimi mu państwami przygotowanym przez system do wyniszczenia. System pogrywa ziemskim zasobem LUDZKIM o określonym DNA , które chce eksterminować i zastąpić nowymi materialnymi powłokami. Żydzi to stara prawdziwa linia genetyczna, która jest w pierwszej kolejności przygotowana do zniszczenia przez pozaziemską cywilizację udająca naszych Bogów!! ! Ta gra polega na zniszczeniu Żydów za pomocą ich samych z wykorzystaniem ich negatywnych cech.
   Grupa krótkowzrocznych polityków stawiających na zbrojenia i wojny ( absolutnie niezgodne z zasadami religijnymi etyki i moralności propagowanymi przez współczesny Judaizm) chce uzyskać swoją moc. To błąd i podstęp w państwie , które ogłosiło się państwem wyznaniowym, bo Israel , taki jest , a nie realizuje deklarowanych zasad w realu.

   Ponieważ Żydzi dali się zmanipulować stworzyli religię opartą na jednym aspekcie wiedzy ( jedna męska kolumna w świątyni , wyrzucili drugą żeńską i zawarli przymierze ochronne TYLKO w takiej opcji!) cały czas u nich istnieje dysharmonia , propagująca walki i uzyskiwanie czasowego pokoju przemocą.
   Taki świat nie może istnieć w nieskończoność, dlatego z każdej strony ta nierównowaga przyciąga zagrożenie, a zagrożenie powoduje atak i kolejną promocję wojny i śmierci.

   Jest TYLKO JEDNA możliwość powstrzymania tej destrukcji w tamtym rejonie , powrót do harmonii, uznanie istnienia życia opartego na „dwóch kolumnach” ( terminologia judaistyczna) stworzenie możliwości powrotnego zaistnienia Łuku szalom….:)

   Dopóki nie obudzi się mądrość w sercach i głowach żydowskich mędrców i polityków w tym rejonie nie zaistnieje spokój a Israel nie będzie miał żadnej szansy na przetrwanie.
   Niestety sytuacja w Israelu i tamta polityka ma wpływ na sytuację na świecie. Musimy zrozumieć iż monoteizm oparty na dominacji aspektu męskiego , to główne światowe religie, główne światowe nurty filozoficzne i prawne. One tworzą mentalność i uzależnienia nas wszystkich na ziemi. Są dominujące we wszystkich aspektach naszego życia, bo w nich wychowuje się dzieci od urodzenia.

   Matem możliwość zmiany na planie fizycznym zaczyna się w mentalności CZŁOWIEKA, nigdy nie inaczej.
   System / cywilizacja władająca ziemią zakulisowo, robi wszystko żeby utrzymać i wzmocnić swoją jurysdykcję i całkowicie przejąć władzę nad mentalnością, uczuciami oraz możliwością ich przejawu u CZŁOWIEKA.

   Dlatego jest tworzona taka polityka , ekonomia i gospodarka biologicznych zasobów , by całkowicie nas ubezwłasnowolnić i przejąć kontrolę nad CZŁOWIEKIEM, zastraszonym i bezwolnym.

   Wiedzieć co się dla nas kreuje powinniśmy , ale nie dajmy sobie wmówić iż nic nie możemy zrobić! Możemy się przeciwstawić systemowi , możemy nie wykonywać jego bezsensownych poleceń, możemy się komunikować i wymieniać doświadczeniami, bo to da nam siłę jednoczenia MOCY.

   Pomału będą przyłączali się do nas inni, zrozumieją że mogą, iż MOC mają w sobie.
   Cały ten system z kurtyną bez naszej energii nie może NIC! Pora to zrozumieć i swoją MOC użyć dla siebie. Na ziemi nie ma nic nie naszego.. wszystko należy do LUDZI a, nie do wybranych grup uzurpujących sobie bezprawnie prawa! Gdy nie staniemy MY LUDZIE przeciwko sobie zaczniemy żyć inaczej, godnie i mądrze.

   Niech każdy obejrzy siebie w przestrzenni swojego życia i zmieni w niej na początek , to co może i spowoduje w nim harmonię i radość.
   Nie bójmy się mówić , nie bójmy się sprzeciwiać temu co nie czujemy jako własne dobro. Poprawność polityczną i tradycję dla tradycji….. zostawmy za drzwiami naszego życia.
   Niech iskra zmian rozpali się w każdym CZŁOWIEKU i połączy wszystkich w wielki ogień rozświetlający nasze drogi.

   Nam nie jest potrzebna wojna, a zgoda, wspólne działanie z użyciem LUDZKIEJ połączonej mądrości.
   My nie mamy wrogów , bo MY jesteśmy JEDNĄ LUDZKĄ RODZINĄ, która zaczęła odnajdywać i rozumieć siebie wzajemnie.

   ps. https://adnovumteam.wordpress.com/

   „Najważniejsza informacja! W z związku z nowymi przepisami wszystkie domowe wyroby takie jak mleko, ser, itd są zabronione! ŻEGNAJ SAŁO!!!!! http://politikus.ru/events/38184-proschay-ukrainskoe-salo.html

   ****

   Ukraińcy nie są idiotami, ciężko im ale dadzą radę , bo ta ustawa to wielkie przegięcie, zagraża LUDZKIEMU życiu!
   Jestem przeciwna jej ! Nie będzie istniała!

   Kiara.

   1. „Żydzi to stara prawdziwa linia genetyczna, która jest w pierwszej kolejności przygotowana do zniszczenia przez pozaziemską cywilizację udająca naszych Bogów!! ! Ta gra polega na zniszczeniu Żydów za pomocą ich samych z wykorzystaniem ich negatywnych cech.”

    – nieprawda

    to LINIA istotnie stara ale nie mająca nic wspólniego z „PRAWDZIWOŚCIĄ”.

    To linia NIEWOLNIKÓW. To linia NOSICIELI z najbardziej dopasowanym DNA do potrzeb pozaziemskich planetarnych katów. To linia z idiotami jacy sami z własnej woli dają się im opętywać i przejmować na własność z chciwości i nienawiści do PRAWDZIWYCH LINII. Niektórzy ezoterycy nazywają ich BIOLOGICZNYMI PORTALAMI. Powłokami na pozaziemskie dusze, dusze psychopatów, socjopatów, moralnych degeneratów, pedofili wszelkiej maści. Powłokami na wszelkie kosmiczne odpady.

    To linia zwyczajnych przegrańców jakich się pozbędą i ci co nimi merdają i ci kosmici co tu wrócą posprzątać dwunożne śmiecie rojące sobie bycie BOGAMI.

   2. Niechciana prawda pisze:
    16 grudnia 2014 o 18:37

    „Żydzi to stara prawdziwa linia genetyczna, która jest w pierwszej kolejności przygotowana do zniszczenia przez pozaziemską cywilizację udająca naszych Bogów!! ! Ta gra polega na zniszczeniu Żydów za pomocą ich samych z wykorzystaniem ich negatywnych cech.”

    – nieprawda

    to LINIA istotnie stara ale nie mająca nic wspólniego z „PRAWDZIWOŚCIĄ”.

    To linia NIEWOLNIKÓW. To linia NOSICIELI z najbardziej dopasowanym DNA do potrzeb pozaziemskich planetarnych katów. To linia z idiotami jacy sami z własnej woli dają się im opętywać i przejmować na własność z chciwości i nienawiści do PRAWDZIWYCH LINII. Niektórzy ezoterycy nazywają ich BIOLOGICZNYMI PORTALAMI. Powłokami na pozaziemskie dusze, dusze psychopatów, socjopatów, moralnych degeneratów, pedofili wszelkiej maści. Powłokami na wszelkie kosmiczne odpady.

    To linia zwyczajnych przegrańców jakich się pozbędą i ci co nimi merdają i ci kosmici co tu wrócą posprzątać dwunożne śmiecie rojące sobie bycie BOGAMI.

    *************

    Absolutnie się z tym twierdzeniem nie zgadzam!
    Poza faktem iż w KAŻDYM środowisku są „portale bez dusz” (ja ich nazywam biorobotami), którzy degenerują LUDZI. Dominują ilością każde środowisko prowadzą je w stronę destrukcji i upadku, szczególnie to, które niesie w sobie pierwotne DNA zagrażające ich istnieniu.
    Oczywiście każda etniczność niesie w sowiej antenie DNA określone otworzone predyspozycje ,a inne zamknięte, o tym trzeba wiedzieć.
    Każdy , kto chce poznać , doświadczyć czegoś, rodzi się w wybranej z tą predyspozycją grupie, miejscu i rodzinie.
    Zatem KAŻDY z nas nie jednokrotnie urodził się jako Żyd i każdy z nas ma wiele doświadczeń w tej etniczności. O tym warto wiedzieć przed zamieszczaniem tak poniżających LUDZI „mądrości”.
    Żydzi są zniewoleni…. poniekąd tak, mentalnie tak, ale nie tylko oni , wszyscy ( Polacy szczególnie ) którzy są podporządkowani religii. Bo to ona rządzi ludzkimi umysłami i duszami i zniewala je z premedytacją. Tworzy nienawiść do innych inspiruje do bratobójczych walk.

    Nie sądzę żeby ci „niektórzy ezoterycy” bliscy byli duchowym wyżyną gdy tyle nienawiści do drugiego CZŁOWIEKA posiadają w sobie. Nie sądzę żeby ich wiedza była wysokich lotów skoro nie znają elementarnych zasad i podstaw wcielania się i doświadczeń na ziemi.
    Każdy swój los wybiera sam przed urodzeniem jako niezbędne lekcje przyspieszające jego rozwój.
    Nie wiesz dlaczego urodziłeś się Polakiem , a ktoś Żydem…. ale twierdzisz iż ty jesteś dobry a ktoś zły…

    Fakt że ktoś zajmuje się jakimś tematem nie świadczy o jego doskonałości w nim …. o nie! Świadczy o niedoskonałości i braku wiedzy , jest możliwością nauki i osiągnięcia jej oraz często niedokończeniu poznawania tego tematu w innym życiu. Do szkoły nie chodzi się jak ma się dyplom ukończenia jej , a gdy się go chce mieć.
    Ziemia jest szkołą rozwoju duchowego, każdy z nas jest jej uczniem, niezależnie od wieku i czasu urodzenia.

    Zatem wszystkie cechy związane z etnicznośćią Żydów , czy innych nacji dla LUDZI urodzonych w nich SĄ DAREM NAUKI I POZNAWANIA , BO TEGO IM BRAKOWAŁO W SWOJEJ EWOLUCJI.
    Jak dla mnie teraz Żydzi uczą się oceniania wolności i wartości życia ponad wszelkimi uzależnieniami materialnymi i niematerialnymi, uczą się doceniania wiedzy i mądrości i zrozumienia manipulacji religią.

    Mają bardzo trudną lekcję , bo wyjście z presji strachu w obliczu zagrożenia życia przy wychowaniu w określonym sposobie myślenia jest bardzo trudne.

    Szerzenie nienawiści do nich wcale im nie pomoże , dawanie właściwego przykładu tak.

    ps. Nigdy nie słyszałam żeby Żydzi uważali się za Bogów.

    Kiara.

   3. A już miałem nadzieję iż wiesz coś więcej niż systemowe banały rozprzestrzenianie poprzez „uznane” ezo-blogi które podobnie jak watykański eku-demonizm ma na celu mieszanie ludziom w głowach fałszywą religijnością i w kolejnym kroku zmanipulowanie ich by się wyrzekli Stwórcy dając się „obrzezać” (zwieść na judaizm).

    Co do „bajek o rodzeniu się żydem”, cóż może i jest cukierkowo ckliwa ale jest też już nieświeża. Jest kolejnym kłamstwem po „wszyscy co krytykują żydów to antysemici” czy „nie krytykuj żyda bo na pewno masz (jakiś przywłaszczony przez nich) gen”, nie? Podobne przyciąga podobne, DUSZA DOPASOWANA DO CIAŁA REINKARNUJE SIĘ W PODOBNYM wibracyjnie. Ciała żydów oddających się z upodobaniem czarnej magii zwanej też voodoo, kabała czy judaizm MAJĄ INNE WIBRACJE niż INNE NACJE więc bajka o „na pewno każdy w swoim życiu wielkokrotnie był żydem” jest …. KŁAMSTWEM obliczonym na zakrzyczenie interlokutora poprzez żerowanie na jego niewiedzy. Dusze wbrew kabało-propagandzie nie wcielają się raz w aniołka a raz diabełka na zasadzie wahadełka. Rozwój (o ile jakikolwiek jest) jest na zasadzie ewolucji i jak jakaś dusza upadnie do poziomu „żyda” to już nie wraca bo ją religia żydowska, OBOWIĄZKOWA religia żydowska zawsze ściągnie na samo dno gdyż jak mówią PISMA „jest ona bałwochwalstwem powstałym by wynieść człowieka (żyda) wyżej Boga” co też bezrefleksyjnie „głoszą” różne „uduchowione” i „wzniesione” ezo-portale mamiąc swoich czytelników rajem a oferując im w nagrodę, naprawdę UPADEK.

    Żydzi się SAMI niewolą z CHCIWOŚCI podobnej tej jaka była przyczyną poprzedniego „wymierania gatunków”. Z CHCIWOŚCI WŁADZY, BOGACTWA, SPLENDORU, NIEWOLNIKÓW DO USŁUGIWANIA….. Inne nacje SĄ NIEWOLONE poprzez ukazywanie im świata w kolorach kłamstw. Są niewolone poprzez manipulowanie odbiorem rzeczywistości, poprzez przekłamywanie jej ukazując kłamstwa jako prawdę jeśli to jest kłamstwo dające podwaline do osiągnięcia …. przez hm…. „krasnoludki”…nie? … jeszcze większego poziomu zamordystycznej kontroli nad światem. Kolejnego poziomu tyrani czyli tego czegoś do czego się dąży chociażby w żydowskim NWO obecnie wdrażanym. TYRANII ABSOLUTNEJ. Niestety fakty są takie a nie inne i można je zakłamywać wrzaskami „w zasadzie to wszyscy na świecie to żydzi” mimo iż 90% ludzkości nic o tym nie wie i nawet ma awersje na żydowską „moralność”. Jakie „religie” niewolą LUDZI kłamstwami? Czyż nie te ODŻYDOWSKIE? Czyżby kolejny przypadek czy może zaplanowana PRAWIDŁOWOŚĆ? A tak, przecież się nie patrzy złodziejowi na ręce nie dając mu kraść, to przecież antyliberalizm.

    Co do „nienawistnych ezoteryków” to w samej Apokalipsie jest zapowiedziane „dorżnięcie buntowniczej, satanistycznej, odstępczej watahy”. Kłania się czytanie ze zrozumieniem tekstów spisanych setki lat temu. Świat nie kręci się wokół żydów, żyd nie jest naj, naj, naj lepszym produktem ewolucji. Żyda Bóg do niczego nie wybierał….itd. To wszystko tylko są TENDENCYJNE KŁAMSTWA by CZŁOWIEK CZAPKOWAŁ ŻYDOM tak jak to powinien robić TYLKO I WYŁĄCZNIE STWÓRCY. By się modlił do żydowskich cielców i bałwanów. Czemu wśród żydowski elit panuje taki strach przed Kosmosem i Nibiru? Bogobojny człowiek nie boi sie przecież powrotu SWOJEGO Boga. Tylko grzesznicy co ich pali sumienie boją sie tego co zapowiedziano… Sądu nad ich parszywym, kłamliwym, bałwochwalczym życiem.

    PS.
    Opisywanie rzeczywistości bez przekłamywania żydowskimi kłamstwami nie jest nienawiścią. Jest OPISEM. To w czytelniku się rodzą emocje bo ma w nich (emocjach) interes. Żaden kłamczuch przecież nie lubi jak się z woli Boga wali jego Jeruzalem.

    PS.
    Żydzi nie mają też niczego „duchowego” czego wcześniej nie spisali czy ukradli Słowianom zmieniając tylko bohaterów na żydowsko brzmiące nazwy. Ich „wkładem” w duchowość świata jest TALMUD, zbiór PRZESIĄKNIĘTYCH NIENAWIŚCIĄ DO INNYCH NACJI tekstów traktowanych jak niemalże „objawione przez boga” a to tylko spisany rasizm ich kapłanów. Skrystalizowana nienawiść i chciwość bo się innym wiodło, bo innym Bóg dażył, …..

    I ponieważ ta prawda jest im znana rozpatrzliwie próbują światu wmówić iż są POTOMKAMI CHAZARÓW chociaż to tez jest kłamstwo bo żydowskość Chazarii (jej fragmentu) można liczyć od 850 roku po śmierci Wandy ostatniej słowiańskiej władczyni CHAZARII.

    Ale ważniejsze jest to CZEMU TAK ROZPATRZLIWIE PRÓBUJĄ UCHODZIĆ ZA POTOMKÓW i kontynuatorów CHAZARSKIEJ RELIGII? SŁOWIAŃSKIEJ RELIGII. UCHODZIĆ NA CHAMA ZAKŁAMUJĄC ARCHEOLOGICZNE FAKTY? Czyżby mrożący krew w żyłach strach przed „powrotem do przeszłości” gdzie kłamstwa i bawochwalstwa czynione przez żydów znalazły jedno opisane też i w biblii rozwiązanie. To samo przed którym poryto głębokie nory na „światową elitę”.

    Czyżby pamięć o Sodomie, Gomorze i Jerozolimie wróciła u bałwochwalców demona yahwe sprowadzając ich na właściwy poziom w hierarchi wartości Wszechświata?

 6. Za AdNovum

  https://adnovumteam.wordpress.com/

  „Najważniejsza informacja! W z wiązku z nowymi przepisami wszystkie domowe wyroby takie jak mleko, ser, itd są zabronione! ŻEGNAJ SAŁO!!!!! http://politikus.ru/events/38184-proschay-ukrainskoe-salo.html

  Głodem chcą pokonać, wypędzić ludność z Ukrainy.
  Ciekawe czy można tam jeszcze sobie ugotować herbatę albo jajecznicę ?
  Tak wygląda na Ukrainie „obrona praw człowieka i demokracji” a to przecież jedna z tysięcy takich informacji.
  Ktoś kto wspiera Kijów musi być albo kompletnym idiotą (nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł by być takim idiotą) albo kompletnie zdemoralizowaną szują.

  Ten fakt (bo nie ma innych opcji) określa ludzi po obu stronach tego frontu.
  Zwłaszcza po jednej stronie (tej „demokratycznej”, „najjaśniejszej”).

  Sami siebie możecie teraz ocenić w tym lustrze.
  Miłej zabawy… przed lustrem.

 7. Musimy sobie przemyslec co to naprawde jest .http://en.wikipedia.org/wiki/Consciousness- swidomosc
  Filozofia zajela sie tym tematem doglebnie i New Age sie zaja i nauki wschodnie sie zajely tez .
  Wlasciwie to caly prawie New Age jest o swiadomosci . Caly czas sie tylko o tym mowi w ich tematch .Cos w rodzaju aktywizacji mozgu i szeszynki i serca tez ale czakry 🙂
  Mysmy wykreowali swiadomosc , jest kompletnie naszym tworem nie jest z nikad tylko z nas .
  Swiadomosc nie jest ponad nami pod nami nad nami przed nami i za nami .
  Swiadomosc jest nasza kreacja jest to EGO jezeli wyszlo z mind czyli z szeszynki i mozgu .
  Czyli w nas sa jakby dwa dominujace aspekty :
  1 mind =swiadomosci =ego
  2 serce =soul =dusza
  Jezeli bedziemy rozwazac tylko punkt( 1 )zaczniemy sie powaznie wlaczac w kosmiczne EGO .Wlaczamy sie wiec w program organicznej swiadomosci .
  Nauki wschodu jakby kladly na to ogromny nacisk koncentrujac sie na szeszynce i na czakrach .
  Kiedy jesesmy fanatykiem chrzescijanskim
  free massonem
  cultu osoba
  szamanem
  oswiecona istota New Age
  kultywujemy nauki wschodu
  procesem tego programow operuje podobna a wlasciwie taka sama technologia .
  Holly ghost nie jest niczym innym jak programem takim samym jak kundalini . Wszystko ma zwiazek z rozwineciem pewnych energetycznych punktow na glowie .

 8. Nawiązując do kilku zdań z powyższych postów – ziemia należy do ludzi, a nie wąskiej garstki uzurpatorów.
  Jest taki facet w RPA, nazywa się Tellinger, propaguje coś co nazywa się jak jedna z dystrybucji linuksa – UBUNTU. Posłuchajcie tego pana, bo nie gada głupot moim zdaniem.

 9. Biblioteka jest w pniach ściętych drzew-widać?Ja widzę.Co do powodów blokowania przez YT,to jest jasne.Błąd interpretacji polega na tym,że czyni się kolegą rozmówcę i to ma załatwiać sprawy praw autorskich-ciekawe rozumienie spraw finansowych.

Comments are closed.