Alternews – 16.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

26 thoughts on “Alternews – 16.02.2015

 1. No nie wiem ale chyba ci rolnicy wpadli we własne sidła kredytowe a teraz szukają pomocy u zwykłych konsumentów, którzy od dawna jedzą GMO bo rolnik był chciwy na dopłaty,kredyty,szpan nowym traktorem itd.Na dodatek dopatruje tutaj się jakiegoś ultimatum, jak nie pomożecie to zobaczycie.Wszędzie strach i zastraszanie aby osiągnąć swój partykularny interesik.

  1. Szpan traktorem… Szczegolnie jak w Wielkanoc zaryjesz sie w polu pelnym wody, jak w Boze Narodzenie , Wigilie wozisz zarcie dla twoich kotletow, a pod czas choroby napelnia ten szpanerski traktor ropa zamiast kupic dla siebie leki. Nie masz pojecia o pracy rolnika, wiec zamilcz. To nie jest praca „od do” , nie ma miejsca na chorobowe, urlopy (moj maz od 15 lat nie byl na urlopie!), na wyjscie do znajomych, bo zawsze cos sie zwali (rura peknie w niedziele, prad nawali, pompa sie zepsuje lub zwierzak zachoruje). To jest normalnie rozpustne zycie, a wszystko po to bys chleb mial i cos do chleba. Dla rolnika traktor jest tym czym dla ciebie buty: jak chcesz isc do pracy to musisz je miec.

  2. Niezły szpan na polu:D
   A tak wogole to jakos trudno mi sobie wyobrazic ze traktor moze być wart 300 lub 400 tyś???Przeciez to cena jak z kosmosu.
   Wyimaginowana ,po to zeby rolnik musial sie zadłuzyć na ogromną sumę.
   Banki maja tu cos wspolnego z tym.
   Wszedzie tylko spiski widzę 😀

   1. traktor:4 kółka i blacha =300 tyś.:D
    i klimatyzacja w środku….woooooooooooow 😀

 2. @Kucyp, skoro nie wiesz, to zapytaj, a nie bredź. Co to są „własne sidła kredytowe’?
  Gmo jesz na własne życzenie w produktach z importu, (soja).
  „bo rolnik był chciwy na dopłaty,kredyty,szpan nowym traktorem itd.Na dodatek dopatruje tutaj się jakiegoś ultimatum, jak nie pomożecie to zobaczycie.Wszędzie strach i zastraszanie aby osiągnąć swój partykularny interesik.”
  Co za stek bzdur. Jeśli są dopłaty do rolnictwa w EU to polscy rolnicy mają z nich rezygnować? Chciwy na kredyty??? Przecież po zaciągnięciu kredytu ten rolnik pracuje na siebie, dług i odsetki, czyli utrzymuje bank. Szpan nowym traktorem? A budowlaniec nową łopatą? A czym niby ten rolnik ma pracować w/g Ciebie? Siłą woli?
  Nie pomożecie to zobaczycie… ślepy i głupi nie zobaczy.
  „Protestowali hutnicy, ja nie protestowałem, nie byłem hutnikiem, zamknęli huty.
  Protestowali stoczniowcy, ja nie protestowałem, nie byłem stoczniowcem, zniszczyli stocznie.
  Protestowali górnicy, ja nie protestowałem, nie byłem górnikiem.
  Ludzie, oni chcą zniszczyć mój zakład pracy, dla czego k..wa nie protestujecie?”
  Jakaś refleksja? Jakakolwiek? Mam nadzieję, że tak.
  1polska.pl

 3. Produkcja żywności to nie jest „własny interesik”.
  Produkcja żywności to jest gwarancja przeżycia populacji na danym terenie.
  To jest fundament suwerenności.
  Rolnictwo indywidualne jest ostatnią ostoją Polskości w Polsce.
  Jeżeli i to zostanie zniszczona a chłop zostanie pozbawiony środków do życia i możliwości produkcji żywności to Polaki nie będzie jeszcze bardziej , dużo bardziej niż nie ma jej teraz.
  Produkcję przejmą duże farmy z obcym kapitałem, przetwórstwo oraz dystrybucję żywności już przejęli.
  Polski nie ma coraz bardziej.
  Ostatnie ostoje Polskości są właśnie niszczone.
  To konsekwentna polityka prowadzona od 89r przez wszystkie postsolidaruchowe rządy.

  A o tym że mam rację dowodzi postawa mainstreamowych mediów.
  Ich postawa zawsze pozwala odróżnić dobre od złego, tylko trzeba patrzeć odwrotnie niż oni. Media zachwalają znaczy szuja, zdrajca nie nasz, media opluwają znaczy walczy o Polskę. (dotyczy oczywiście spraw polityczno gospodarczych a nie czysto kryminalnych czy obyczajowych).

 4. O ROLNIKÓW PANSTWO MUSI DBAĆ , POLSKA NIE MA POLSKIEGO RZADU , WIEC CHCA ZNISZCZYC ROLNICTWO DO KONCA – SCIERWA A JUZ NIE WSPOMNE ZE KOMORUSKU PODPISAL GMO. – POD SĄDEM POWINIEN STANĄĆ

 5. Wspierajmy wszystkich, którzy przeciwstawiają się tym złodziejom.Podatki w Polsce już dawno przekroczyły pułap, przy którym gospodarka może się rozwijać.Nie pozwólmy się podzielić.Mam prośbę do wszystkich.Wpłaćmy po 10 złotych na działalność NTV, to nie jest dużo, a jak zrobią to wszyscy, to się uzbiera niezła sumka.Do dzieła rodacy.

 6. Calkiem niedawno napisalem, ze protest pod palacem prezydenckim (z malej litery), poza skromnym naglosnieniem sprawy, bo przeciez media glownego nurtu moga nie byc zainteresowane, niewiele da. Pan prezydent przyklepuje wszystkie pomysly partii rzadzacej, czytaj jego partii, jak leci. Sprytnie unika konfliktow, aby sie o nim malo mowilo i nie byl pod obserwacja. Obecnie rzadzaca partia jest jak wirus: dziala w kazdej instytucji dzialajacej w panstwie i niszczy je od srodka. Wniosek jest tylko jeden: cale panstwo jest chore i wymaga natychmiastowego leczenia.
  Co mozemy zrobic w tak tragicznej sytuacji? Ilu jest swiadomych i odpowiedzialnych obywateli?

 7. Panie Januszu , zawsze przyciszonym głosem z widocznym pewnym lękiem wypowiada się pan na temat działalności izraela i żydów w świecie, jakby się pan obawiał, że „straci pan koncesję na telewizję”.Tym samym wiadomości w tym temacie wychodzą z pana ust nieco zafałszowane (żeby nie powiedzieć całkiem fałszywe). Jako dziennikarz powinien się pan zapoznać z dwoma bardzo interesującymi tekstami, które zmieniają percepcję człowieka po zapoznaniu się z nimi:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczny-plan-wladzy-swiatowej-2015-02
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/falszowanie-holoszwindlu-prof-israel-szahak-2015-02

  1. No niestety,tak oto zadbali o to ze o Żydach źle mówic nie wolno,bo zaraz to podchodzi o holokaust niemalże.A że Żydzi w niemal kazdym panstwie maja jakąś lub dużą władze,a są bardzo czujni i bardzo wrazliwi na krytykę.więc nie wiem czy warto narażać sie na atak typu”antysemicka telewizja”.Łatka będzie przypisana.
   Tak jak radio Maryja.Nie wiem co oni mówią ale tez mają juz tą łatke.Ale układy koscielne to są mocne układy więc zniszczyc radio Maryja podejrzewam ze nie jest i nie bedzie juz łatwo.
   Ale juz mowienie o syjonistach nikogo nie obraża ,a jest w tym juz konkretna prawda i informacja.

 8. @Voytek
  Czy będzie cały program poniedziałkowy w archiwum ?

  //
  Tak, będzie….

  Voytek – [Admin]

 9. Afera Durczoka.
  Nie znam sprawy czyli szczegółów ale stosując zasady „czytania” mafijnych mediów oraz znajomości taktyki mafii mogę powiedzieć co następuje:
  Durczok długo pracował dla mafii (w mafijnych mediach) i był przez mafię głaskany nagradzany itp.
  Nigdy nie był nadgorliwy, był relatywnie obiektywny ( w odróżnieniu d Lisów, Olejników, Kraśków itp).
  Teraz poszedł na niego atak (w stylu takim jak na Leppera czyli gwałciciel, wymuszacz sexu, zboczeniec).
  A to oznacza, zgodnie z logiką „odczytywania” mafii, że Durczok się mocno czymś naraził mafii. Przypuszczam że zaczął się stawiać prawidłowo odczytując rzeczywisty klimat społeczny. Podniósł głowę przedwcześnie i naraził się na atak.
  Pierwsi powstańcy najczęściej giną w boju bo wróg jest jeszcze silny.
  Zwycięzcami zostają ci z którejś tam kolejnej fali wsparcia.

  Jak już kiedyś pisałem nadchodzi czas gdy ludzie zaczną podnosić głowy, „elyty” te mniej skompromitowane zaczną się przesiadać do innej łódki a te skompromitowane zaczną szukać drugich i trzecich paszportów, transferować swoje rodziny oraz zrabowane (zarobione na zdradzie narodowej) dobra, za granicę.
  To dopiero początek procesu. Do paniki szczurów jeszcze daleko.

  A wszystko dzięki szachowym zwycięstwom Putina (Czeczenia, Syria, Ukraina) oraz wsparciu Chin, Iranu, Białorusi…Niemiec, Węgier, Grecji, Cypru…za chwilę Bułgarii, Egiptu.

  Gotowanie mafijnej żaby trwa.

  1. Do szachowych zwycięstw Putina zapomniałem dodać Osetii i Abchazji, zwrotu gazociągu południowego w kierunku Turcji, Rury do Chin, rozbudowy kolei transkontynentalnej Europa Azja, terminale gazowe na dalekim wschodzie…
   no i stworzenie nowej przestrzeni gospodarczej o pełnej autonomii finansowej, walutowej, gospodarczej, zasobowej..od światowej mafii.

   Putin tworzy świat alternatywny dla świata mafii.

   1. ta, świat mafii rosyjskiej versus świat mafii żydowskiej albo inaczej: iluzja takiego konfliktu bo i tak za tym stoją ci sami ludzie, poza tym i tak nie ma najmniejszych szans – w końcu pochłonie go fala przemian jak nie ze strony UE i USA to ze strony Chin, gościu tylko stara się godnie przejść do historii jako bohater i męczennik Rosji

  2. znaleziono śladowe ilości amfetaminy i kokainy. Sprawą zajęła się prokuratura rejonowa na Mokotowie ??? zapewne dwa kilo kokainy jest schowane w gumofilcach ? tradycyjnie oczywiscie !?

 10. Wczoraj łże media pokazywały sondaż nt preferencji wyborczych Polaków.
  Prowadził oczywiście Bronek (chyba 67%) za nim Duda (15%) potem długo nic i na poziomie 3% Ogórek i Korwin.
  Dzisiaj na Onecie było głosowanie pod artykułem. Bronek czy Ogórek.
  Bronek 21% , Ogórek 79%.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjskie-media-i-politycy-cieplo-o-magdalenie-ogorek/wm5re

  I to jest miara kłamstwa mafijnych mediów.
  I to jest miara w jakim zakresie mafia jest w stanie „wyciągnąć” na swoje wyniki wyborów.
  I to jest miara jakości mafijnej „demokracji”.
  Mafii wystarczy 15% zwolenników czyli przedstawicieli mafii, karierowiczów, najemników mafii i pożytecznych idiotów by wygrać każde wybory (mafijna ordynacja wyborcza, mafijne media, mafijny wymiar sprawiedliwości, mafijne służby specjalne, mafijne finansowanie kampanii…).
  Pozostałe 85% społeczeństwa nie ma nic do gadania.
  I taki jest obecnie układ sił w Polsce i podobny układ jest w innych państwach opanowanych przez mafię (Rumunia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, … Europa schodnia).
  Na zachodzie mafia musi mieć większą przewagę bo tam pozostały jeszcze resztki suwerenności.
  W Rosji mafię wpuszczono za Jelcyna i spacyfikowano za Putina. Na Białoruś mafii nie wpuszczono wcale.
  Jak widać są kraje o mniejszym lub większym % pożytecznych idiotów.
  Polska nie ma się czym chwalić.

 11. Nie pora na sprzeczki…pora na reakcje…Ja jestem z rolnikami,gornikami,pielegniarkami,inwalidami itd.za kazdym Polakiem ktory walczy bez przemocy o nasze miejsce na Ziemi ,o Polske piekna ,gdzie jest miejsce dla kazdego Polaka ,ktory kocha swoj DOM i dba o niego…a gdzie nie ma miejsca dla zlodzieji i zdrajcow…pozdrawiam

 12. Zostalem uswiadomiony, ogladajac na yt Pawła Kukiza jako kandydata na prezydenta, dlaczego z wyborow na wybory rosnie w Polsce administracja.
  Otoz: wszyscy nowi i obecni urzednicy pracujacy dla partii rzadzacej to WYBORCY przy kolejnych wyoborach.
  Dzieki Pawle 🙂

 13. Panie Januszu, mówi Pan o tych reklamach w państwowych środkach masowego rażenia beznamiętnie. Więcej optymizmu! Przecież to jest super wiadomość. Chyba, że zrobią jeszcze nam przymus oglądania. Dla mnie wiadomość o zwiększeniu czasu reklamowego jest znakomita. Nie mam w ogóle odbiornika TV już od wielu wielu lat, kiedyś, lata temu, głęboko jeszcze w XX wieku wyrzuciłem. Gorąco polecam, co za ulga. Niech nadawcy reklam podzielą nawet okienko odbiornika na kilka czy więcej części i non stop na okrągło nadają w każdym z nich te ich reklamy. To jest naprawdę dobra wiadomość. Poza tym nadawanie reklam w Polsce jest rzeczą coraz bardziej kuriozalną i powstaje niezamierzony potężny efekt komiczny wobec powszechnej narastającej nędzy Polaków w kraju, w coraz większej ilości coraz bardziej obdartych i głodujących.

Comments are closed.