Alternews – 16.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

7 thoughts on “Alternews – 16.02.2016

 1. isze pisze:
  17 lutego 2016 o 13:46
  http://m.neon24.pl/ddfcc963727ddf96326d23c453a07cc7,14,0.png tu interesujaca info -cos sie dzieje z naczelnikieem
  Odpowiedz
  pisze pisze:
  17 lutego 2016 o 13:54
  KACZYŃSKI NA ŁONIE ŚMIERCI! HAKI NA BOLKA TO PRZYKRYWKA!
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Mój informator od kilkunastu godzin dysponuje informacją, że stan zdrowia politycznego i duchowego lidera koalicji rządowej jest krytyczny. – On jest na łonie śmierci! Jest zarażony tą śmiertelną chorobą, która panuje na Ukrainie!

  Oficjalna wersja, że Generałowa Kiszczakowa się zgłosiła do IPN i przyniosła dokumenty tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie „Bolek” to jest nieprawda – twierdzi Informator TELEWIZJI NARODOWEJ. Dokumenty do domu wdowy po Kiszczaku podrzucono podczas włamania, które się wydarzyło tydzień temu. Jej wizyta w IPN nie miała miejsca! – emocjonuje się mój Rozmówca.

  Drugą informacją, jeszcze bardziej absolutnie rewelacyjną jest stan zdrowia Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego. Informator TELEWIZJI NARODOWEJ, słynny polski celebryta ocierający się o szczyty władzy, bywający w archiwum Stasi – od kilkunastu godzin dysponuje informacją, że stan zdrowia politycznego i duchowego lidera koalicji rządowej jest krytyczny.
  – On jest na łonie śmierci – emocjonuje się mój Rozmówca, jakże popularny wsród blogerów NEon24. – Jest zarażony tą śmiertelną chorobą, która panuje na Ukrainie. Wie Pan jak go zarażono? Dokonano zamachu na niego! Wie Pan w jaki sposób? Podstawiono mu kobietę, którą pocałował, była zarażona. W ten sposób! Ci, którzy dokonali zamachu – wiedzieli, że szarmancki Polak zawsze całuje w dłoń kobietę.
  W spokojnych, ale stanowczych słowach po chrzescijańsku napomniałem mojego Informatora – że nie powinien TAKIEJ informacji zatrzymywać dla siebie. Tym bardziej, że przed warszawskim szpitalem, w którym leży Prezes Kaczyński zbierają się religijni Polacy i się modlą w intencji jego ozdrowienia.

  Wobec powyższego – jest prawdopodobne, jeżeli to co mój Rozmówca mi podaje – że akcja antywałęsowska w dniu 16-tym lutego 2016 została przeprowadzona bez zgody i wiedzy Jarosława Kaczyńskiego.

  Mój rozmówca zwraca uwagę, że w dniu dzisiejszym (wtorek 16 lutego 2016) polskie samoloty bojowe F-16 wzięły udział w regularnej wojnie w Syrii po stronie masonerii WASP-owskiej (USA, NATO, Anglosasi). Zadyma antywałęsowska z wykorzystaniem jako figuranta wdowy po Generale Kiszczaku była by kolejną medialną wojenną ponad-narodową przykrywką zrealizowaną przez CIA i Mossad na mózgach skołowanych Polaków, ale by również otwierała lokalną walkę buldogów pod dywanem rozszarpujących schedę po Bliźniakach Kaczyńskich. Walka ta odbywała by się w warunkach wojennych, podczas kiedy Państwo Polskie jest w stanie wojny, bardzo kosztownej dla polskiego podatnika, podczas której można wyeliminować przeciwnika politycznego i zrzucić winę na Arabów, terrorystów, Putina etc. Pojawienie się dzisiaj w studio TVP INFO wicepremiera Glińskiego, byłego działacza Unii Wolności, w której był również Prezydent Duda jest sygnalem od tworzącego się po odejściu Prezesa obozu prezydenckiego, nalezy się spodziewać teraz odzewu ze strony obozu rządowego, a sprawę rozstrzygnie opowiedzenie się po jednej ze stron Ministra MON Antoniego Macierewicza. Ciekawe, czy Pan Antoni wiedział był o akcji w domu Kiszczaka? Bo ktokolwiek się tam był włamywał i podrzucał haki na TW Bolka – powinien był o tym jemu najpierw zameldować.

  Ano – robi się ciekawie…

  Mój rozmówca przewiduje, że najbliższe najście Służb będzie wykonane na redakcję Tygodnika „NIE” i na dom Jerzego Urbana.

  /-/ Eugeniusz Sendecki

  Na wszelki wypadek, żeby weryfikować powyższe informacje u źródła – oto telefon mojego Rozmówcy: +48 726 805 611. Obecnie wgrywam film TELEWIZJI NARODOWEJ z jego wypowiedzią. Blogerzy NEon24 będą pierwsi najlepiej poinformowani. Film – TUTAJ;

  Tagi: wojna w syrii informator telewizji narodowej tw bolek
  8761 odsłon | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.pl

  1. Mnie to wygląda na szukanie taniej sensacji.
   Choć prawdą jest że IPN i media zachowały się jak ostatnia świnia wobec wdowy po Kiszczaku. Kobieta przyniosła dokument nt. Wałęsy i chciała oddać inne dokumenty które miał jej mąż a zrobiono z niej czarnego luda który chciał wyłudzić pieniądze za nielegalnie posiadane dokumenty.
   Kobieta dobrowolnie je oddała a w mediach powiedziano że była to natychmiastowa akcja IPN (a gdzie zezwolenie prokuratora na rewizję)
   A było po prostu tak że kobieta chciała oddać te dokumenty, zgłosiła się by je oddać, następnie ktoś po nie przyjechał i zabrał.

   IPN znowu pokazał gębę skrajnej nienawiści, pogardy dla prawdy oraz dla ludzi o innych poglądach.

   A Bolek ma przechlapane. To drobny krętacz z którego mafia zrobiła „idola” narodowego. To pokazuje dobitnie czym była solidarność po wodzą takiego krętacza.

   1. Koty…niestety większość myśli o kotach, tańcach z gwiazdami, a nie o tym co ważne…polityka decyduje o naszym być albo nie być…

Comments are closed.