Alternews – 16.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

142 thoughts on “Alternews – 16.03.2016

 1. Biedne zwierzęta

  Teraz haarp mnie nie atakuje, ale nie wiem czy wywołał jakiś wpływ na mnie, przez kilka lat czułem prądy przed zaśnięciem, rozwalało głowę, skończyły się tak po prostu, dlaczego? Oto jest pytanie… albo mnie zdobyli, albo się wyrwałem, to na pewno było podprogowe czułem druty telefoniczne lub wysokiego napięcia na sobie, ludzie z telewizji mówili do mnie, więc to kolejny dowód, że jestem w sieci w kablach, działo się tak na prawdę długo… czas chyba już się wgłębić w to, bo to może być istotne dla mojego zdrowia.

  A Snowden w jakim kraju teraz jest?

  1. Chyba w Federacji Rosyjskiej.A Assanga podobno zwolnili z ambasady w londynie.

 2. Wypowiedzi ministra obrony nie trzeba ośmieszać. On sam robi to doskonale. Muszę to napisać, bo miałem nieprzyjemność oglądać kilka waszych programów poświeconych tematowi. Dziwię się odwadze prowadzących, bo w przynajmniej w kilku przypadkach „świadkowie” opisujący swoje „doświadczenia” są książkowymi przykładami chorób psychicznych (do dziś mam przed oczami pana opowiadającego jak to mijani przez niego robotnicy drogowi „przekazywali sobie tajne znaki”…).
  BYĆ MOŻE istnieją technologie zdalnej psychomanipulacji, jednak 99% z opisywanych na waszym forum przypadków kwalifikuje się pod kliniczne przypadki psychiatryczne (inną zupełnie sprawą jest częstotliwość tych problemów w dzisiejszym społeczeństwie).
  Nie pochwalam wyśmiewania tego problemu, ale – Panie Januszu – pańskie uwagi o „płatnych agentach”, „niedouczonych głupcach” itp też powoli się kwalifikują do lekkiej paranoi. Już mamy dzisiejsze rządy, które w każdej krytyce widzą wrogów i agresorów, życzyłbym panu aby pan nie szedł tą samą drogą…

  1. [17:46 – 20:00] Filmik świetny! Uśmiałem się jak norka. Można poprosić o link? Przecież tego należało się spodziewać! Stało się dokładnie tak, jak zapowiadałem, że będzie. Można powiedzieć, że dziwne, że dopiero teraz… Jeżeli się wrzuca do jednego wora tematy całkiem poważnie z tymi opartymi na relacjach ludzi o wątpliwej poczytalności, to czego się można spodziewać? Oczywiście, że podobnych reakcji ze szkodą dla poważnych tematów Dziwię się że Janusz tego nie rozumie. Przedmówca pisze ”pańskie uwagi o „płatnych agentach”, „niedouczonych głupcach” itp też powoli się kwalifikują do lekkiej paranoi” – mnie wygląda raczej na to, ze Janusz stał się narzędziem pewnej grupy ludzi, która z pomocą jego TV kręci własne lody… jeśli się zwróci uwagę na to, że od pewnego czasu ciężko o alternewsa w którym nie padłoby choć raz (robie ze znajomą zakłady, a co… 😀 ) hasło „mindconrtol” choćby wepchnięte całkowicie bez sensu, aby tylko… to należy się zastanowić, czemu to służy naprawdę? I siłą rzeczy przypomina się wypowiedz klasyka i ojca propagandy na temat uporczywego powtarzania danego hasła, nieważne w jakim kontekście, ważne żeby było ciągle obecne w przestrzeni publicznej. Więc w takiej sytuacji uwagi o trollach, kretach i płatnych agentach są hmm… I w zasadzie można być pewnym, że zaszkodzi się w ten sposób innym poważnym tematom np. tymi związanymi ze zdrowiem ( jak choćby GMO, medyczna marihuana, bezpieczeństwo szczepień), które w odbiorze społecznym wzbudzają kontrowersje. Istnieje ogromne ryzyko, że w odbiorze społecznym zostaną wrzucone do jednego wora pod kolokwialnym tytułem „aaa!, to te świry od Zagórskiego”. Bo tak to będzie odbierane. I być może właśnie o to komuś chodzi… 😛 W związku z powyższym wyrażam pełne uznanie dla Pawła Kukiza, który przed wyborami dopadnięty znienacka na schodach przez Janusza tematem „mindcontrol” był wyraźnie zdezorientowany, ale później widocznie musiał wykonać jakiś research w tym temacie. Bo kiedy pytanie powtórzyło się już w studiu w programie z jego udziałem, widać było, że świadomie wykonał zgrabny unik, bo gdyby dał się na ta minę wpakować, to mogłoby mu to bardzo pomieszać jego plany.
   🙂 Krtek 🙂

 3. Po co oni ten ubǒĵ rǝlĩgijny robią.Mieso jesć jeszcze z tych zwierząt.Ja bym sie brzydził takie mieso jesċ.

 4. „Po tych wydarzeniach wystawił Bóg Abrahama na próbę i rzekł do niego: Abrahamie! A on odpowiedział: Otom ja. I rzekł: Weź syna swego, jedynaka swego, Izaaka, którego miłujesz, i udaj się do kraju Moria, i złóż go tam w ofierze całopalnej na jednej z gór, o której ci powiem.” (I Mojżeszowa 22:1-2). ..„I wyciągnął Abraham swoją rękę, i wziął nóż, aby zabić syna swego. Lecz anioł Pański zawołał nań z nieba i rzekł: Abrahamie! Abrahamie! A on rzekł: Otom ja! I rzekł: Nie podnoś ręki na chłopca i nie czyń mu nic, bo teraz wiem, że boisz się Boga, gdyż nie wzbraniałeś się ofiarować mi jedynego syna swego. A gdy Abraham podniósł oczy, ujrzał za sobą barana, który rogami uwikłał się w krzakach. Poszedł tedy Abraham, a wziąwszy barana, złożył go na całopalenie zamiast syna swego.” (I Mojżeszowa 22:10-13).

 5. Wyznaniowy Rytual ? Matka Teresa z Kalkuty (laureat nagrody Nobla) zapytana…Dlaczego bedac swiadoma potwornej biedy w Kalkucie (Indie) otrzymane miliony dolarow przekazala na konto Banku Vaticano?…Odpowiedziala ze…”Do Lask Bozych dochodzi sie przez cierpienie”…Bank Vaticano z radoscia przyjal te przekazane miliony a Matka Teresa z Kalkuty zostala ogloszona Swieta… Wiec CIERPIENIE jest niczym innym jak wyznaniowym rytualem !

 6. Mord i okrucienstwo sa nakazem samego Boga Jahwe! To ten sam Bog nakazuje skladanie sobie ofiar w przerozny i jak najbardziej okrutny sposob! Swojego umilowanego syna Jezusa tez kazal okrutnie zamordowac i kazal zlozyc w ofierze ..samemu sobie! Ten sam Bog Jahwe Potopem dokonal najwiekszego ludobojstwa w dziejach rodzaju ludzkiego ! Wobec takich „biblijnych faktow! i Koranu czlowiek powinien sprzeciwic sie boskim nakazom?! Na to niech kazdy odpowie sobie sam… Biblia-Ksiega Przyslow (Przypowiesci Salomona) 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu.
  Nawet negodziwca na dzien zly”… To tlumaczy i to bardzo jasno koniecznosc i potrzebe istnienia
  Hitlera i innych zbrodniarzy. Jak tez tlumaczy te bzdetna Wolna-Wole…

 7. Bomba atomowa zabila w ciagu zaledwie kilku sekund ponad 100-tys.istnien ludzkich! Czyzby ten Wspynialy,Wszechwiedzacy,Wszechmocny i Doskonaly Bog Jahwe nie wiedzial do czego bedzie zdolny czlowiek? Religia zabija !

 8. Panie Januszu ,gniew Pana jest gniewem sprawiedliwego nasz Bóg jest Bogiem Miłości ,Radości ,Dobra ,Piękna i Wzruszenia Nasz Bóg nie wymaga ofiar ,jest Bogiem wszystkiego co jest ,wszystko posiada ,co my możemy ofiarować Jemu? Mając tzw. wolną wole możemy ofiarować najcenniejszą rzecz , Miłość i taki jest mój Bóg, Ojciec-Matka .
  Ci wyznawcy Baphometa od nas żądają takich ! ofiar ? bo koniec ,końców kto będzie tych mordów dokonywał ? oni? nie ! jak zawsze posłużą się cudzymi dłońmi ,pasożyty ,plugastwo i wrzód naszej Mateńki Ziemi i będą szaty drzeć , holokaust ! wrzeszczeć a to co oni robili i nadal robią jak nazwać ? W imię jakiego boga ? Przyjdzie taki dzień ze Mateczka Ziemia odetnie im korzenie i ścierwo …daizmu ukarze prawdziwe oblicze I niech tak się stanie

  1. ..mówisz i masz i niech Ci się stanie…

   Jak można?! być takim nierozumnym i nie czującym hipokrytą jak to społeczeństw zombich i świniożerców, i krwiopijców.

   Sami torturujecie w ubojniach i tuczarniach i w laboratoriach biliardy Zwierząt (współbraci i wspuł siostry i planetę …)

   Bez szacunku i rozumu.
   W stresie, nieludzko, jak maszyny do eksterminacji. Strzałem w potylicę, gdzie serce przestaje bić, potem na hak za nogi, rozpruć wnętrzności, przeciąć piłą na pół i do chłodni, następnie na rozbiór do innego miasta nawet za kilka tygodni.

   Nawiasem, też zwierze jest chowane jak bydle w stresie, w stresie nienaturalnie mordowane, krew nie odprowadzona a tyle ile ścieknie troszkę. To wszystko siedzi w tym mięsie razem z gmo i paszą i antybiotykami w komórkach, przesiąka starą krwią z hormonami w przypadku świńskich kompatybilnymi z ludzkimi, a dodam jeszcze że dłonie ludzkie w tym te w sklepach mięsnych też są najbardziej absorbcyjne w ludzkim ciele i to że się babrzą w świninie robi z nich świnie. bo przenika to do ich krwi jak z plastrów HTZ.

   I to się waszemu BOGU przez wielkie B podoba. To kim Wy jesteście by Lwa złym nazywać że powala zdobycz i otwiera tętnicę szyjną. Taka jest natura, to jest naturalne. Mózg natychmiast dostaje złotego strzała z endorfin i 100 razy silniejszego od morfiny naturalnego znieczulacza i zwierze nic nie czuje, jest mu przyjemnie, to JEST NATURALNE, miłe stwórcy jeśli już ktoś musi jeść mięso. Zwierze jest traktowane z szacunkiem i umiera w zgodzie z naturalnym łańcuchem pokarmowym. Jest też koszernie (czyli jak się należy z szacunkiem) chowane karmione, traktowane, nie faszerowane, nie stresowane przed ubojem.

   A w trakcie uboju serce bije do końca i wypompowuje krew, jakiej nie należy spożywać. Nie tak jak w Waszych przeciwnych naturze i krwiożerczych eksterminacjach.
   Tak robią wszystkie istoty i ludzie tylko Waszemu BOGOWI się to nie podoba. Wasza Religia na to nie pozwala. Tak robili że koszernie Indianie tak Aborygeni tylko Wy nie.

   bo jak powiedzał przedmówca niech se kto inny rączki zawodowo pobrudzi i nakarmi resztę obrzydliwością.

   A z moją religią to nie ma nic wspólnego bo nie wiem co to religia ale wiem co jest Naturalne i miłe stwórcy czyli mojemu bogu nie przez wielkie B dla Lemingów i owiec dojnych. To po prostu znajomość świata i nie hipokryzja przeciwna naturze.

   Więc jeśli mięso, to nie ze świni i tylko z koszernego chowu i naturalnego skoro już uboju.

   A wy faktycznie macie coś z głowami nie tak.

   1. Ty też nie wiesz, bo zwierzę tak czy siak jest w stresie i uwalniane są hormony stresu (toksyny) i są w mięśniach a ponieważ układ limfatyczny już nie działa, to w nich pozostają. Jeśli ktoś już chce jeść mięso niech je podroby a nie mięśnie. Tak robili twoi żydowscy kapłani. Oni mięśni nie tykali, bo wiedzieli, że są toksyczne a hołocie wciskali koszerne, trujące mięśnie, co dopełniało rytuał obrzezania.

   2. coza bzdury i se sama jedz podroby, szczególnie krwistą wątrobę i filtr wszelkich toksyn. a hormony stresu to są w waszych tuczarniach. I do tego nie wypływają razem z krwią. je spożywacie bez wdzięczności nawet za dary…

    do tego to nie są „hormony stresu” w chwili ofiarowania się przez zwierze jako dar od stwórcy ale hormony euforii, a stres jeśli by był to wypływa wraz z krwią. i stres jest z traktowania od narodzin aż do zamordowania bez szacunku i siedzi w komórkach głęboko.

   3. zobacz na kota jaki jest zestresowany jak złapie i zje mysz. powiedz to co mówisz Indianom rdzennym to Cię wyśmieją.

   4. Bzdury to ty gadasz, nawet nie znasz swojej judaistycznej religii i dlaczego ofiary z podrobów były ofiarowywane do świątyni.

   5. bzdury to Ty wpierasz, gdzie ja powiedziałam że to religia albo że ja jestem religijna? napisałam że nie i tu, ale projektujesz.

    Spójrz w lustro Iza i dobrze się przyjrzyj 😉 czy byś tak mogła swobodnie chodzić bez opaski na ramieniu za Hitlera? Jeśli już o kodach rodowych i karmicznych mówimy.

   6. Nie mam dla ciebie czasu seja, ale ci to napiszę miotasz się między dwoma biegunami między: nic co z zewnątrz nie moze zaszkodzić człowiekowi ((picie wody z kałuży) a: wszystko jest dla ludzi zagrożeniem (Ziemia jest obozem koncentracyjnym). To jakaś choroba afektywna dwubiegunowa.. kup sobie filtr do wody, odprowadzaj ścieki do kanalizy, produkuj sama żywność, nie szczep, poszukaj naturalnych odpromienników a za gardło weź kogoś jak pójdziesz na wybory. Chcesz zmian zacznij od siebie.

   7. Mam odpromienniki i filtr do wody i kanalizacje, z czego ostatniego tak do końca nie jestem dumna, co robią z tymi ściekami…

    Nie masz dla mnie czasu, to dobrze. i na szczęście nie jesteś moim lekarzem bo nim jest bóg. A poza tym, nie miotam się bo to jest spójne i prawdziwe i sobie nie przeczy i nawet jeśli mi nic nie zaszkodzi to czy dobrze jest żyć na takim też wysypisku śmieci i w tak powalonym hipokryzją społeczeństwie, żeby tylko swoją nienawiść wy-projektować, i znów co? na Żydów a podobno nie, myy nieeee 😉 i ja jestem nie świadoma i chora? no powodzenia.

   8. jesteś świadoma i nie chora, według mnie, ale też nie zdrowa. Brakuje kilku elementów człowieczeństwa, sama mówiłaś, że masz inne DNA… człowiek to to z Ciebie nie jest, a i temu Twojemu Bożkowi też nie za bardzo można ufać… 😛

   9. Właśnie zacznij od siebie Seja i nie wprowadzaj fetyszyzmu duchowego.hihihihihihi?

   10. Jak ma inne DNA to jest bardzo niebezpieczna dla ziemian.Oni tylko czekają abyscie się wybili.To taka 5 kolumna obcych.

   11. I to że komuś nawet arszenik nie zaszkodzi to nie znaczy że ma się podpisać i pochwalać każde ewidentne zło. i to jest spójne. he he

   12. Qcyp sam sobie odpowiedz na to pytanie czy jest niebezpieczna? Gdbym nie był silny, to by mnie zrujnowała, pierwszy dowód, trzymam się, bo wciąż wierzę w przyjazń, chociaż myśli mam już różne… jak się wybijesz bardziej, najpierw sie z Tobą zaprzyjazni, potem robisz wszystko dla niej, i ją „nauczasz” „pocieszasz” „wywyższasz” rozmawiacie o Bogu(bo na to łapie) ładnie go nazwała Ojciec, kto nie kocha Ojca? hehe.. a potem całą lub całym sobą się Ciebie wypiera, a Ty się wciąż starasz, ona jest ponad Tobą, a potem widzisz Ty jak szuka nowych członków, ofiar… przeciwko Tobie, na końcu się pewnie uśmiechnie i powie, że nic się stało, oczywiście czekając na Twoją aprobatę, nawet gdybyś był Bogiem ona idzie tylko ku temu ku swojemu Ojcowi, by wciskać ten kit każdemu, by się przed nią otwierali i by czuła się wyjątkowo, w wyjątkowości przybrała inne DNA, była na innych planetach itd… walka Bogów… potrafi obrazić Twojego Boga, Ciebie, zniekształcać, wymyślać, ale tak naprawdę się boi? a kim jest jak się boi? nie prawdziwa…(chyba) potem bije jej serce i zastanawia się, może warto komuś znowu zaufać, nie chcę być sama, ale do Ciebie już nie wróci… bo myśli, że Ty to zło, gdy popełniłeś choćby jeden błąd… zapamiętuję, wypomina, chwali się… oj dużo by jeszcze pisać… 🙂 … 🙂

   13. zrozum wreszcie że ja nie jestem zainteresowana, żadnymi twoimi wymysłami czy wyobrażeniami, ani żadnymi urojonymi miłościami. i nigdy nie będę. bo tylko sam sobie robisz krzywdę o jaką Cię nie prosiłam i później się odgrywasz i nie jesteś dobrym człowiekiem takie jest moje zdanie.

    mam do tego prawo? czy muszę się z tobą ożenić i żyć bo sobie tak uroiłeś? to już obsesja, natręctwo… ile mam ci dokopywać byś tę prostą prawdę zrozumiał, w tym że ja nie jestem żadną a już na pewno Twoją zdobyczą i do tego internetowo astralną. Nie odpowiada mi twoje pojęcie, ani przyjaźni nawet, ani znajomości. jesteś stalkerem, manipulatorem, masz ogromne problemy z sobą, nawet kot syczy na twój widok to co chcesz ode mnie? kto niszczy ludzi? i nie pomogą żadne kłamstwa ani udawanie że jesteś inny a ciągle siedzisz w tych swoich krzakach i tapetujesz pokój fotkami, przysłowiowo jeszcze mam nadzieję. Twoja wysoka miłość, chore wyobrażenie ojojków i ojojojków dla kogoś w końcu wybacz moim zdaniem może się źle skończyć, jak w kilku filmach o prześladowcach jacy porywali swe ofiary… mam do końca życia uciekać? nie doczekanie twoje. I przez ciebie jestem jaka jestem, bo kiedyś byłam milsza i to o wiele milsza.

   14. nie ma na takich jak ty prawa, ani zrozumienia społecznego. mimo iż jest to niby prawo. i jak se kto wzdycha do takiej miłości to niech sobie bierze, tyle że nie? bo ty sobie we mnie ofiarę upatrzyłeś. nie w innych skoro nie są groźni…

   15. jesteś normalnym dla mnie prześladowcą jaki tylko wykorzystuje, udaje i mówi nie prawdę by się przybliżać i im kto lepszy tym większa ofiara. nijak z tobą nie idzie. to jest chore.

   16. No dobra a tak na serio to co Ci zrobiłem, prócz tego, że kiedyś Ciebie potrzebowałem, że się oświadczyłem i tego, że mam Cie teraz gdzieś? I ja nie zrozumiałem?? Wiesz w co ja wierzę, że wszystko się zmieni, i to sprzedaję i widzę Cie (czasem) w tej przyszłości, jak nie chcesz iść ze mną Twoja strata, lub Twoja sprawa, zmienię wyobrażenie Świata muszę już bez Twojego udziału i tylko dlatego jest mi przykro, to Ty mnie stalkujesz, zatrzymujesz, gdbyś tylko wiedziała co o Tobie wiem, ale się nie dowiesz, bo znowu sobie „choro” insynuujesz to byś wiedziała, że ja chciałem zawsze w Tobie mieć tylko przyjaciela, ale Ciebie przyjazn boli, bo nie jesteś chyba z tego Świata… (to nic złego) ja nigdy nie udaję. I mimo tego, że byłem uciążliwy jak się znaliśmy jeszcze poza NTV, to byłem też dla Ciebie miły dobry, a ntv to pokazałem wiele razy gdy Ty jużo mnie nie myślałaś, po co mówiłaś na wieki, facet w to wierzy… a skończyło się jak?? zadzwoniliśmy do siebie i mówiłaś o Boskie Boskie… 3 miesiace temu, potem wysłałem tą wiadomość ze skypa i myślałaś że insynyuję w Twoje erotomaństwo 🙂 za przeproszeniem… i zmieniłaś się całkowicie do tej pory, a ja poprostu nic do Ciebie nie czuję, ale mam Cię na uwadze, bo nie zapominam jestem człowiekiem, a Ty nawet nie dajesz szansy na wytłumaczenie się !!! Dlatego wybacz, ale Cię nie lubie, i to Twoja wina, dopuki się nie zmienisz co do mnie, jest tak jak mówisz. i może odezwę się do Ciebie jeszcze kiedyś bo razem tu jesteśmy, ale tylko jak ja będę chciał. tak jak to zawsze Ty mówisz….. cała prawda? lepiej żebyś nie słyszała… nawet chyba bym nie znalazł słów, jak ranisz moje przyjacielskie uczucia, miało być na wieki i ja w to wierzę, może niedługo zmienię sam zdanie i zakończę to w głowie, tak jak chcesz, ale ja nie wiem jak chcesz, mówisz, że to proste, może dla Ciebie, ja czuje się urażony Twoim obrażaniem, gdy próbuję do Ciebie dotrzec, przeprosić, ale najwyrazniej tak Cię skrzywdziłem (nie wiem naprawdę czym) może mi powiesz? chyba przeszłością, jak podejrzewałaś nawet że kto inny to ja… może chorobą którą nie ukrywam miałem i rozumiem już ją, nie dajesz mi się rozwijać a ja przy Tobie po prostu dobrze się czuję, czułem… nie ważne. I tak nie słuchasz pewnie….. bo jak powiedział Majestic Ty nic nie rozumiesz…. Powodzenia 🙂

   17. a wszyscy jakie to piękne, jaka ta seja złaaa że nie lubi Tomusia ach ile my byśmy za takiego prześladowcę dali. na rączkę wam to?

   18. to tylko twoje urojenia i znów jakieś erotomańsko… i że ja haaa. a kto robił brzydkie rzeczy w kościele? i się chwalił.

    ja już słyszałam (takie maile są rozsyłane na mój temat i nie tylko) że podobno zajmuje się najstarszym zawodem świata, a prawda jest taka że ja jestem jak wanda pod tym względem, ta co wolała się do wisły żucić. i śmiejcie się i wykorzystajcie przeciwko mnie, nigdy nic z nikim. można się nabijać.

   19. Wyspowiadałem się z tych brzydkich rzeczy wando 🙂 nie chcę żeby inni tak myśleli o Tobie, ja zostawiam wnioski do wyciągnięcia i proszę Ty też eni interesuje się moją erotogenną stroną ok? i nie wymyślam bo mogę poszukać jak o tym mi pisałaś… niech jest po Twojemu tylko na przyszłość, co mi ulży, nie obrażaj, bo wciąż Cię Kocham. inaczej, ale kocham. jak seje, jak agnieszkę zaraz mi dowalisz, że znowu zaczynam…. tylko dziele sie uczuciami, aha i Ty nie musisz mnie kochać, ale chociaż jakieś uczucie na wzglad tego ze tracilismy dla siebie nawzajem czas, chociazby powinnaś mieć, nie jestem zły a To Ty tak myślisz, ja o Tobie prócz kłótni jakiś mówię dobrze i chcę żebyś dobrze się czuła… ale to czucie zostawiam Tobie, nie wiem już jak mogę Cię podejść, byś zrozumiała, że warto jeszcze powalczyć lub dbać o naszą przyjazń, bez kłutni, bez wywisk, bez insynuacji. !! Ale To Twoja decyzja, bo ja już naprawdę nie mam na Ciebie sił… ale jestem Bogiem i zawsze moge sie odbudować 🙂 Idę do klubu teraz, pogadać z przyjaciółmi, ale nie o Tobie, mam też prócz ntv swoje życie a Ty swoje masz??

   20. „Jak ma inne DNA to jest bardzo niebezpieczna dla ziemian.”
    Moja sie Seja nie bać! Wcale a wcale! 😀

   21. Seja ostatnie słowo, naprawdę nie mam nic do Ciebie, ale gdzieś tam się poddałaś, i przestałaś walczyć, kochać, miłować(m n i e) ale to nie jest moja wina, jak piszesz, że przeze mnie taka się stałaś, ja cały czas jestem na bierząco i otwarty wciąż się uczę, a Ty przestałaś, coś Ci się wbiło do bani, że ja jestem tym najgorszym, co Cię zmienił, czy ja chciałem tak bardzo Cię zmienić? hmm chciałem Cie widzieć na swój obraz, ale do tego już doszliśmy, ja myślę dalej o nas o Tobie o sobie o wszystkim a Ty masz pit stop… io wywalasz swoje żale, nie wiedząc co tracisz, być może nic nei stracisz, bo żaden ze mnie wyjątkowy gość, ale też nie zły, i mogłabyś się o tym przekonać, gdybyś się nie poddała i walczyła ze światem a nie ze mną … lub chociaż rozumiała… miałem takie ładne słowo jak to nazwać jak jechałem autobusem, ale mi wyleciało… nie poddawaj się, ja jestem taki sam inny jak wolisz, możesz też mnie nie „chciec” wcale ale powiedz to jak człowiek, wytłumacz dlaczego jestem zły, a nie ciągłe fochy, że ja jestem powodem Twojej zmiany (negatywnej jak mniemam) dlaczego jest taka zmiana? Może to początek lepszego, bo dla mnie wszystko jest początkiem, a dla Ciebie się zakończyło, zastanawiam się kiedy, ale coraz mniej mnie to obchodzi od dłuższego czasu… co nie zmienia faktu, że jak piszesz coś z sensem to Cie obserwuję, bo jesteśmy, bo żyjemy, bo chcę Ci wciąż pomóc, bo chcę być kumplem i nic więcej, nie wnikam czy wnikam powiedzcie wszyscy, czy żądam coś od Seji, czy ingeruję? bo może faktycznie Seja ma rację i jestem ten zły co się ciągle wtrąca, co ją krzywdzi, siedzę cicho i spokojnie dzien po dniu miesiac po miesiacu, nie psize masz robic to czy tamto, zawsze z chęcią i miło, chyba, ze oboje się kłucimy a ja właśnie tak to widzę, że to nasze wspólne TYLKO kłutnie, i mam nadzieje, że do czegoś dojdziemy, albo będziemy się szanować, ale tu chyba na nic nie można liczyć, przegrałem u Seji, a wiem, że jestem dobry i dlatego to tak boli. Wybacz, ale to Ty zaprzestałaś. ja myślę. 😉

  2. nie poznałam cię od razu ze nie powinnam się też wdawać z tobą w dyskusje. dopóki jest jak jest.

   1. znowu pudło 🙂 ale na Twoim miejscu też bym się na to chwycił 🙂 To inna osoba… ale miło, że się odezwałaś, gdybym to był ja… nie umiem tak ładnie pisać jak z tej Ziemi, co nie ulega wątpliwości, że się z nim zgadzam, wyjął mi to z ust…. więc przyjmijmy, że to ja 🙂 miłego dnia.

   2. Jakaś mania prześladowcza? Poproś Wojtka niech Ci sprawdzi po IP czy pisałam czy nie.. nie rzucaj na oślep głupotami.

   3. Czerśniak czereśniakiem 🙂 ale szkoda Franka Dolasa, Murgrabiego 🙂 NSWP.

 9. Nasi globalni wyzwoliciele, dobroczyńcy pracodawcy ostatnio martwili się naszymi problemami mieszkaniowymi.
  Ukazały się artykuły że Polacy mają nieprzyzwoicie dużo zasobów mieszkaniowych na własność, dużo więcej niż Niemcy czy Francuzi.
  A to niedobrze dla globalnych przyjaciół Polski którzy przez złych Polaków z winy PRLu zostali pozbawieni dochodów z masowego wynajmu mieszkań, z kredytów mieszkaniowych czyli z lichwy. Takie szacowne zawody jak kamienicznik, lichwiarz z trudem się w Polsce odradzają mimo wysiłków naszych globalnych przyjaciół (nie no lichwiarz się już odrodził w pełni tylko ma mało klientów).
  PRL nabudował tych blokowisk i poddawał ludziom mieszkania na własność to przecież skrajna nieodpowiedzialność a gdzie tu uwzględniono interesy kamieniczników i lichwiarzy ? To czysty antysemityzm.

  Koncepcja odebrania Polakom za półdarmo tych mieszkań polegająca na odwróconej hipotece też się nie rozkręca jakby nasi przyjaciele chcieli.

  Ale już jest nowy pomysł. Można przecież prawnie zaordynować że budynki starsze niż nie spełniają warunków bezpieczeństwa i odebrać ludziom mieszkania dla ich własnego dobra, dla ich bezpieczeństwa. Wystarczy jedna sprytna ustawa.
  I o tym się dzisiaj dyskutuje np na Onecie.
  http://kobieta.onet.pl/dom/zycie-w-wielkiej-plycie-czy-blokom-z-wielkiej-plyty-konczy-sie-termin-waznosci-czy-to/vwzrfk

  Ciekawe są zwłaszcza komentarze pod artykułem.

  Wystarczy jedn ustawa i interesy naszych przyjaciół znowu się zaczną kręcić.
  Spółdzielnie ogłoszą , zgodnie z ustawa, że „termin ważności bloków upływa w roku takim a takim i w związku z tym lokatorzy mają opuścić mieszkania a blok zostanie , zgodnie z ustawą, zdemontowany” .
  Na miejscu blokowiska powstaną nowe nowoczesne bloki zbudowane przez naszych przyjaciół w których będzie można wynająć mieszkanie lub wykupić po wzięciu stosownego kredytu w banku naszych przyjaciół.

  Takie są moim zdaniem aktualne plany naszych przyjaciół.
  To tylko plany w zakresie „mieszkaniowym” , przyjaciele mają wiele innych twórczych koncepcji w innych dziedzinach. Prywatyzacja już była ale zawsze może być więcej, lasy Państwowe czekają , KGHM jest tak bardzo atrakcyjny, ziemia czeka na wykupienie na masową skalę, prywatyzacja służby zdrowia się wlecze, jeszcze nie wszystkie wodociągi od których zależy nasze życie, są w rękach naszych przyjaciół,
  edukacja jest na dnie ale zawsze może być niżej (prostymi duszyczkami łatwiej się zarządza)… i wiele innych dziedzin.

  Etapem końcowym będzie hebrajski jako język urzędowy i prawa obywatelskie tylko dla obywateli tak jak już jest np w Estonii czy Izraelu.
  Aby zostać obywatelem trzeba będzie znać język (hebrajski) i kulturę „własnego” kraju (tu chodzi o dzieje żydów w Polsce) kto tego nie zna ten zostanie bezpaństwowcem, bez praw socjalnych, bez emerytury, bez praw wyborczych (czynnych i biernych).
  Tak już jest w UE np w Estonii, na Łotwie albo w Izraelu.
  I demokratyczna na wskroś UE tego nie dostrzega.

 10. Za Hitlera?Za Hitlera Ziemia była by oczyszczona z Hebrajczyków/pasożytów.Teraz pomyślcie co jest ważniejsze planeta czy elektrony ciała Astralnego/dusza, zawarte w hebrajczykach(wiedza,informacja) ?.To dla nich obcy pozbawili Hitlera bomby atomowej i dali wolną rękę(mniejsze zło)amerykanom i ruskim,dzisiejszemu NWO.Ziemia jest eksploatowana/ niszczona ,bo oni wiedzą że to iluzja/teatr dla naiwnych. Dlaczego Hitler przegrał?
  Wszak większe ,,zło” daje szybszą drogę do wzrostu duchowego,do WOLNOŚCI.
  Jesteśmy blokowani cały czas i na każdym kroku naszego życia. Aby to oni kwitli a my zdychali dla nich.

  1. Poczytaj sobie mein kampf a potem się rozejrzyj.. nie wyszło poprzez wojnę to zrobili inną ścieką. Zresztą idź po nitce do kłębka kto stworzył UE. Ale najpierw poczytaj Mein Kampf. Zachodni żydzi chcieli pozbyć się tych wschodnich żydów w chałatach i pejsach. Sponsorowali Hitlera i się z nimi dogadywali. Rozgrywali swoja grę o Izrael. Hebrajczycy (potomkowie żydów biblijnych) to dzisiejsi Palestyńczycy, którzy pod mieczem konwertowali na islam. Bez różnicy bo Mahomet stworzył religie obserwując żydów. No wiem paranoja a teraz się mordują w imię tory/koranu-ten sam szajs. Poza tym sami żydzi są kastowi mają tam swoje różnice w tych swoich książkach i są bezwzględni. Nie integrują się tworzą getta lub haha innych zamykają w gettach (układ warszawski). Dom wariatów Qcyp.. naprawdę..

   1. No, ale to rok 1939. A Hitler wypłynął jakby znikąd i jakby wcześniej, ktoś go wykreował.. i sponsorował. Możliwe, że chciał się zerwać z paska Rothschildom, Wartburgom, Morganom…i zaczął podrabiać walutę brytyjską. Znasz tę historię jak Rotchildy się wzbogaciły?
    http://www.alebank.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1036:historia-rodu-najsynniejszych-bankierow-imperium-rothschildow&catid=162:nbs-200912&Itemid=255

    W aktach procesów norymberskich jest zapis, ze winę za rozpętanie piekła w Europie ponosi przemysł chemiczny i naftowy.. hmm w czyich rękach był/jest ten przemysł..

   2. Żeby z tego wyjść, pomijając wojnę na której znowu się wzbogacą i do której prą, trzeba posłuchać Gandhiego. A cóż Gandhi rzekł? Ze możemy ich pokonać pokojowo… samowystarczalnością.. czyli znowu praca u podstaw, zmiana musi iść od dołu. I idzie. Widzę jak rzemiosło się odradza..pomalutku o ile PiS ich nie dorżnie podatkami, ale i tu mamy doświadczenie z okupacji, czyli poza oficjalnym obiegiem może to pójść. Z rąk do rąk. I to też już obserwuję.

   3. i na koniec, dlatego uważam, ze PiS nie gra dla Polski. Mieli 100 dni podczas których, gdyby byli gotowi, stworzyliby warunki do samowystarczalności . Na razie rozpętali piekło o TK, zadłużyli Polaków programem 500plus a syn Morawieckiego produkuje kolejne buble ustawowe. Mogliby już ciąć administrację a nie tylko robić wymianę: mierny, bierny ale wierny. Itd itp nie chce mi się nawet tego pisać. A ta niezalezna.pl plus GP to niezłe szczekaczki równe tvn24 i polsat. Dziel i rządź, stara maksyma wiecznie żywa.

   4. Tak samo jest z Putinem,wcześniej czy później przekonują się z jakimi kanaliami mają do czynienia.Warto wiec trzymać sztamę z Putinem/Rosjanami,HISTORIA SIĘ POWTARZA a naród mentalnie 1939r.? ZRESZTĄ, sąsiedzi tacy sami dla kilku papierków nie jeden poszedł by na wojnę.I tu Krishnamurti świetnie się wpisuje,, WOJNA JEST W WAS,,!

   5. PiS To mniejsze zło a nam potrzeba mistrza duchowego.Myślałem ze będzie nim,,J23” Ale poszedł w plener, chyba z D?

   6. Myślę, ze jedyne wyjście to zostać sobie mistrzem (oprzeć się na wewnętrznym mistrzu), dlatego nie wierzę żadnym politykom ani kapłanom i niczego z zewnątrz nie oczekuję. Wiele „akt” przeczytałam i z mojej perspektywy nie można mieć oparcia w tym świecie ale i nie można się go bać. Bo na tym strachu (i obiecankach cacankach) żerują różnej maści pasożyty i kuglarze.
    Tak, wojna jest w nas i dlatego trzeba wprowadzić pokój w sobie a wtedy przez wszystko przejdziesz suchą nogą „pod okiem” wewnętrznego mistrza. Czego wszystkim życzę. 🙂

 11. Jakość żywności decyduje o stanie naszego zdrowia. Tymczasem
  projekt
  o sprzedaży dobrej jakości żywności przez rolników leży w
  „sejmowej zamrażalce”.
  POMÓŻ Rządowi RP podjąć szybką i dobrą decyzję w tej sprawie.

  PODPISZ PETYCJĘ „Alarm – brońmy dobrej żywności”
  http://www.petycjeonline.com/alarm-bronmy-dobrej-zywnosci

  UWAGA! Prosimy o rozpowszechnianie informacji o tej petycji wśród swoich
  znajomych
  i w mediach społecznościowych.

  REPORTAŻ Z BARDZO WAŻNEGO WYDARZENIA
  Forum „Polska wieś, problemy i propozycje rozwiązań”
  https://www.youtube.com/watch?v=L-F8okSTLQM

  https://www.youtube.com/watch?v=Oh–MmHm-ec

 12. To rytualny ubój dla żydów… Polacy coraz mniej jedzą mięsa…więc rzeżnie i masarnie liczą na JEDYNEGO klienta..solidnego i dobrze płacącego….

 13. Jak edukuje się dzieci
  Dzieci Palestyńskie
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=104&v=r5K2yq1a6cc
  Dzieci Polskie
  Umknął mi link. Al;e czytałem wczoraj że Rosja domaga się od Polski usunięcia z rynku jakiejś gry.
  Łatwo zgadnąć że gra jest antyrosyjska i pewnie było finansowana z wiadomych źródeł.

  Różnica między tymi przypadkami jest taka że Palestyńczycy są okupowani na własnej ziemi, są prześladowani, dyskryminowani, i mordowani na wielką skalę przez żydowskich prześladowców.

  .. a Polacy nie są …. itd przez Rosjan.
  ale są przez żydowskich prześladowców i ich sługusów.

  Pytanie brzmi
  Która gra jest szerzeniem patriotyzmu
  a która gra szerzeniem nienawiści ?

  1. Palestyńczycy to biblijni Żydzi a są okupowani przez Europejczyków, Azjatów i afrykanczyków którzy przeszli konwersję na judaizm.. Oskar.. dom wariatów. Można się uśmiechnąć ale ogrom cierpienia ludzi w tym żydów mnie powala.
   a teraz popatrz tu, co wyrabiają syjoniści żydom (tam jest rozłam między żydami aszkenazyjskimi i sefardyjskimi, podobnie jak w islamie sunnici, szyici i licho wie co jeszcze)
   http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/

   https://www.youtube.com/watch?v=n5wBEhbAPaQ

 14. poczytalem w/w komentarze -sporo osob tu zmienilo swe punkty widzenia i sa zgodne z FAKTAMI jak to nazywam z wiedza KOSMICZNA – widze braki HISTORYCZNE -poprostu FAKTY HISTORYCZNE /sam sie uczylem FALSZYWEJ HISTORII/ -skorygowalem w wiekszej czesci zgodnie z FAKTAMI. Wszystko co tu pisalem od stycznia 2015 roku do dzisiaj /wkrotce mam zamiar zaprzestac tu pisac/ -wczoraj KTOS zablokowal mi wejscie do NTV.pl i KOMENTARZY tu w NTV.PL -u Janusza /poznalem podczas wizyty ntv.pl w Londynie/ mimo to udalo mi sie wejsc tu i przedstawie swoj punkt widzenia i patrzenia???- konczy mi sie paliwo tzw MISJI . Wielokrotnie tu bronilem FAKTOW polki i polakow i naszych polskich spraw i slowian oraz CYWILIZACJI -wszystko jest ze wszystkim polaczone . Cieszy to ze tomek stal sie Tomkiem i chwala jemu za ODWAGE. Cieszy mnie ze seja i Izabela oraz Qcyp Oscar ,Majestic i wielu innych oprocz wymiany info osobistych /typu milosnych listow ???/ ZMIENILY SIE WASZE WPISY STALY SIE BARDZIEJ BLISKIE FAKTOM . Glownie widze to w wypowiedziach izabeli i seji wynika ze rozstaly sie z wielu nalogami??? -/a nawet z jedzeniem miesa???/ to dobre wiadomosci od ponad 60 lat dla mnie w sluzbie tej ZIEMI I PRZESTRZENI ISTNIENIA . Dodam z moich doswiadczen tym kim sie jest -ksztaltuje CZLOWIEKA -przekaz DNA – geny -i tzw. OSRODEK w poblizu SERCA -TOURUS GLOWNY JEDNOSTKI- oraz narzedzie pomocnicze cialo z mozgiem dwoma polkulami ktore sa podatne na manipulacje i sa manipulowane przez brak swiadomego rozpoznania jednostki od wewnatrz i z ZEWNATRZ. Ten osrodek przy sercu jest BEZ MOZLIWOSCI ZADNYCH MANIPULACJI I JEST ZGODNY Z DOSKONALA JEDNOSTKA I KOSMICZNA RZECZYWISTOSCIA. T o taki skrot jak ta BAJKA sie kreci niech sobie kazdy kto przeczyta ten tekst dospiewa-uzupelni po swojemu -wg. mojego jezyka to jest WIBRACJI -CZESTOTLIWOSCI – KTORE SA W SWIADOMOSCI bez nazwania SLOWNEGO??? z pozdrowieniem polko i polaku badz otwarty na siebie i wczowaj -odczuwaj -wspolczoj -rozwaz i rob to co WYBRALES to co ja pisze moze byc szkodliwe albo KORZYSTNE TOBIE-dobrego korzystnego TERAZ

  1. Piotrek każdy miał problem z wejściem na NTV, trzeba było wpisac w wyszukiwarce NTV i się zalogować, zamiast klikać w swój link który jest na komputerze 🙂 jakaś awaria… to już się zdarzało w przeszłości… Miłego dnia i nie wyobrażam sobie tego forum bez Ciebie !!

   1. A ściślej Oskar, ktoś nie umiejętnie bawi się bardziej zaawansowanymi opcjami administracyjnymi WP. i wyłączył tym razem SEO czyli przepisywanie adresów rewrite mode. Nie mają programisty, od bardzo dawna, i pewnie wzięli kogoś kto zna się jak kura na pieprzu na przyuczanie, stąd działy bez filmików, bo ktoś nie umiał wstawiać, zablokowane filmiki dla gości ntv, dziewne irracjonalne blokady użytkowników bo to jakaś Lemingoza-zaawansowana, przemądrzała dorwała się do panela administracyjnego i tyle. Ale jak po grudzie się uczy, już umie filmiki wstawiać 😛

   2. spójrzcie jak wygląda adres w przeglądarce, te wszystkie ptaszki i fistaszki zamiast nazwy działu, daty audycji i końcówki html. tak nie powinno być, nie po to wykupuje się domenę by adresy były nie przyjazne ani dla ludzi ani dla robotów pozycjonujących i podstrony wypadną z pozycjonowania i wyszukiwarek.

 15. dziekuje Tomaszu za to co wiem ze jest z twego osrodka przy SERCU a nie jest sercem to tez UJAwNIAM wiele ludzi w histori operuje skrotami ???-a to jest bez FAKTU CUDOWNEGO DZIELA ZYCIA???- DZIEKUJE ZA MUZYKE JEST DOBRA. A co piszesz/nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie!!/ skomentuje po pierwsze dziekuje za slowa wsparcia i wiem ze to jest szczere -zgodne z tym Twoim wnetrzem!!! zajme sie teraz pisanym przkazem to co napisales???- ano /NIE WYOBRAZAM / w jezyku pisanym do kogokolwiek/ NIE -WYOBRAZAM / – i slownym rowniez szczegolnie /NIEWIASTY/ doskonale to ODBIERAJA??? SLOWO NIE jest komenda -rozkazem -kluczem -programem itp.itd. celowo podalem tyle okreslen ktore wyrazaja po PROSTU PRZEKAZ DO KOGOS NA ZEWNATRZ NAS -czyli ty dajeszprzekaz ze swej ISTOTY??? -do mej ISTOTY -I TERAZ JAK TO SIE KRECI czyli odbior liniwy w 3 D trafia na podswiadomosc kora zarzadza cialem i mozgiem a w jej programie brak jest slowa /NIE/ -odbiera to co jest po slowie /NIE/ – czyli slowo napisane przez ciebie /WYOBRAZAM SOBIE/ – i taki rozkaz -nakaz -przekaz trafia do mego jestestwa???- poprzestane na tym jestes MADRY I ROZSADNY A I inteligentny /inteligencja jest czescia swiadomego istnienia???/ dasz RADE I WIESZ CO PRZEKAZALEM???-slucham teraz tv. REPUBLIKI O KULISACH ZAMACHU W SMOLENSKU JEST PRZEKAZ NA ZYWO FAKTOW???- dziekuje i pozdrawiam

  1. 🙂 to właśnie Ty pocieszasz tymi słowami 🙂 Piotrze oglądaj, ja oglądam Adyashanti wyjść poza ego, ale Twoje pewnie ciekawsze, bo Ty zawsze trafiasz w sedno i wiesz jakie Fakty przesłać, czasem żałuję, że nie oglądam wszystkiego co przesyłasz, bo może miałbym podobną wiedzę do Twojej, wiem, że podążasz dobrą właściwą ścieżką, i jesteś bardzo mądry inteligentny i prawdziwy. Jak nikt… 🙂

 16. Tomaszu fakty sa takie ze Ty bracie masz taka sama ISTOTE jak i ja to jest to samo!!! mam na to prosty dla mozgow przyklad jak to jest kazde tzw. /ja/ + /ty/=MY a innacze to samo znaczy /ja/ kropla i /ty/ kropla jestesmy czescia OCEANU ZYCIA??? pytanie jak to zrobic aby aby te krople zaczely dzialac DOSKONALE???- i odp. moja taka ile kropel tyle teorii??? -tyle sposobow??? itd. itp.??? to nazywamy tzw. zyciem w 3 D ??? matrixem??? i znow mozna tysiace okreslen zastosowac??? a jak jest pytanie-jak zrobic aby ta kropla stala sie doskonala jak OCEAN ??? – niech odpowie i wybierze sobie kazdy sam i TOBIE TOMASZU Z SERCA WSPIERAM -UFAM ZE DOKONASZ -WIDZE I PODZIWIAM JAK TO ROBISZ ZNACZNIE SZYBCIEJ NIZ JA TO ROBILEM -TERAZ JEST DOSKONALY CZAS -sorry wracam do tv. REPUBLIKI TAM DAJA TERAZ FAKTY O SMOLENSKU I ZYCIU WLASNIE TERAZ

 17. Panie JAnuszu dziekujemy za Pana wystapienie w obronie tych , ktorym prawa glosu nie dano. Zwierzeta to nasi bracia mniejsi. Nareszcie mowi KTOS o tym tak jak jest !! Zrezygnowalam z jedzenia innych istot zyjacych z nami na tej ziemi . I juz wiem ze to najwazniejsza z decyzji w moim zyciu . Panie Januszu dziekuje I POPIERAM .

  1. a ja jestem eskimoską i mieszkam daleko od wielkiego supermarketu, co mi poradzisz? 😛 mam też małe dzieci w wieku przedszkolnym i rozwojowym, czy znasz jakieś smaczne i zdrowe przepisy na potrawy ze śniegu? 😉

   1. Na prawdę? Ja myślę że gdybyś była eskimoską, to życie (bóg, dusza) by cię umieściło w takich warunkach, żebyś nie musiała się martwić o wyżywienie dzieci. Wszystko jest doskonale ułożone. Tylko człowiek czasem próbuje robić hipotetyczne problemy.

   2. Czyli konkretnie gdzie na Grenlandii można żyć jako Weganie?

    Tak masz racje, wszystko jest Dobre, tylko ludziom czasem odbija i szukają sobie i innym problemów. Żyją sobie jak pączusie w masełku, gdzieś w klimacie śródziemnomorskim czy na Hawajach, zatruwają ziemię spalinami z aut wożą dupę wszędzie, w szpilkach zimą chodzą, w domach termostaty mają albo i klimę, jedyna fizyczna praca to malowanie paznokci i zatruwają serca i umysły polskich górali na swoją modłę i modę tym co dla nich pewnie jest dobre, ale nie koniecznie dla każdego i zawsze. 😉

   3. Czyli konkretnie gdzie na Grenlandii można żyć jako Weganie?
    Nie można. Ale może eskimosi są tak przystosowani że jedzenie mięsa im nic złego nie wyrządza i nikt przez to nie cierpi. To jest Natura 🙂

   4. .. dobra ta natura dla dobrych a nawet bardzo dobrych człowieków. i bardzo dobrych zwierzakóf i rożlinek i bardzo dobrego ducha i bardzo czystego dla bardzo czystych …

   5. ..bardzo dobra ta natura w bardzo dobrym świecie, bardzo dobrego boga. jaki nam bardzo dobrym ją dał…

 18. Nie trzeba nawet badan naukowych co do kwestii niebezpieczestwa broni elektronicznej .Popatrzcie na ludzi i na to co sie z nimi dzieje . Myslą ? Kochają ? Czują ? Odpowiedzce szczerze i juz bedziecie wiedzieli!

 19. WEGA -wspieram i dodaje wiecej -jestem weganinem od wielu lat / z doswiadczeniami bez jedzenia???/ z mej praktyki podziele sie /cialo – nasze jest doskonale -jest cudem istnienia /ma mechnizmy do istnienia /DNA/ naturalne ma zapis i program do istnienia bez jedzenia. Utrudnieniem jest strach-lek i mozg -ego i t d. itp. kto ma odwage -wiedze -determinacje ma taka moliwosc doznawania istnienia w tym OCEANIE ZYCIA tym sposobem i to eleminuje calkowicie mordy i zabijanie naszych braci zwierzat ktore maja takie same ciala jak my ludzie to punkt pierwszy – punkt drugi /przyczyna WOJEN/ to money- pieniazek -CHCIWOSCI I POZADLIWOSCI???- JAK UDA SIE NAM WYELIMINOWAC TE DWA CZYNNIKI TO CYWILIZACJA BEDZIE NADAL ISTNIEC???

 20. seja pisze:
  18 marca 2016 o 12:37
  a ja jestem eskimoską i mieszkam daleko od wielkiego supermarketu, co mi poradzisz? ? mam też małe dzieci w wieku przedszkolnym i rozwojowym, czy znasz jakieś smaczne i zdrowe przepisy na potrawy ze śniegu? ?dam komentarz -jak zaczniesz poslugiwac sie wlasciwym przekazem kosmicznym —seja—- to znajdziesz wlasciwe ROZWIAZANIA??? to ty wlasnie / moge znalesc twoj link z przed pol roku jak nabluzgalas namoje imie i na mnie ze ta sie wystrszylem przybierajac ksywke jak tu wszyscy za wyjatkiem p.Tomka ktory odwaznie UJAWNIL SIE -jak ty dokonasz takiego wyboru i UJWAWNISZ SIE ??? -TO JEST MOZLIWA DYSKUSJA??? A TAK MIJA SIE Z CELEM bo z ksywka jest tak jak niewolnikiem ??? -KAZDY NIEWOLNIK JEST POZBAWINY ODPOWIEDZIALNOSCI A WSZYSTKIE PRZEKAZY TO FILOZOFIA !!!

  1. Izabela też się ujawniła, i jakiś czas Wiktoria… Majestic nigdy nie zmienia nicku, seja też ma swój stały, pamiętaj Piotr, nie przejmuj sie, bo nick to nie zagrożenie, to tylko wyraza swojego jestestwa, a co o nas myślą to inna sprawa, Oscar i wielu innych ma stały nick, i nie podszywają się UZI, VV. Gaja, Alina7. to te same osoby, możemy o nich myśleć, nie ważne jak się nazwyają i Ty czy jesteś jan piotr, czy budda, czy WEGA, nie zmienisz siebie, zmieniając nick, i nikt ale to nikt nie może Ci zrobić krzywdy, krzywdę wyrządzasz sobie sam, My jesteśmy suwerenni wszyscy ludzie na Świecie… dlatego nie martw się. Tomek.

   1. Tomek bardzo celnie, szerokie spektrum pojęcia i rozumowania ,stoi za tym piękna głębia energetyczna , tak dokladnie jest ! 🙂

  2. Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie w imieniu Eskimosów postawione. Twoją odpowiedzią jest cokolwiek nieudana próba dyskredytacji.

   Mimo to ja odpowiem na Twoje mnie nauczanie. Otóż ja mam własny rozum, nie potrzebuje kosmicznych przekazów od astralnych pomagieróf by wiedzieć co jest jakie. Bo ja sama jestem Która Jestem. I to ja robię kosmiczne przekazy jeśli już i mnie żadną głupotą nikt nie zamaluje tylko dla tego że z kosmicznej rozgłośni.

   I dodam Ci Wyspo cudzej Krulowej, że jak bym siebie tak miała nazywać, w imię wyrazu siebie to już wole wyrażać siebie jak ta która sobie jest = se-ja i nie jest to żadna etykietka na akcie własności niewolnicy czy jak akcie własności niewolnika Ciebie. I nie jestem też ekshibicjonistką ani nie bije kapitału społecznego by każdy wiedział jak ma w kacie własności na niewolnika ta co sobie jest jaka jest. A Ty podniecaj się bracie swoją Wyższością i Wielkością i że Twoje Dane z Aktu niewolnika coś Znaczą dla innych. A nagroda Cię nie minie w tym za posłuszne wykonywanie dyrektyw Kośmićnyh 😛 o i na koniec język pokażę Tobie i Twojej Królowfej.

   Mają blisko to czego daleko szukają a twierdzą że są wolni w tym od uwarunkowań i jedzenia ba nawet nie jeść by nie potrafili bo karmić się muszą choćby opinią w oczach innych podobnych… ehh dzieci naiwne i bezrozumne jakie nic nie wiedzą… 😉

  3. Jan Piotr, obejrzyj sobie prawdziwe prawo przyciągania Marka Passio 3 częsci po 1,5 h, to wyjątkowy przekaz.

 21. OBEJRZALEM link izabeli /dobre by bylo abys niewiasto roniez ujawnila swe imie ktore obralas wchodzac w ten 3D- / -a teraz te EKSPERYMENTY???-zachecam do WIADOMOSCI DOBRYCH BO TO JUZ BYLO I BEZ POWROTU NIGDY -TERAZ WLASNIE TO SIE DIEJE ???- sama dobrze wiesz gdzie kierujesz uwage za nia podaza ENERGIA!!!

  1. Ty jak każdy, może powiedzieć „to ja” i nie skłamać i wziąć też dla siebie moją nagrodę jakim jest Dobry Świat, Światłych Istot, swoim nie odbitym światłem. Ja dla siebie tu nie jestem.

   Ale czy ja mogę uszczknąć z Twego? Nie bo nie mogę powiedzieć ze ja to Jan z Wyspy Królowej, nie mogę powiedzieć i nie być złodziejką że jestem Budda, … więc nie tylko jesteś tu dla siebie i swego wyłącznie szukasz, miłością to wylewną nazywając, ale i cudze sobie przywłaszczasz by sobie blasku przydać przed innymi. jak na przykład lepszy od Eskimosów.

   1. Za to jeśli ja powiem że ta zasłużona seja to właśnie ja ta …….. tu dane osobowe, to każdy uzna że zwariowałam i równie dobrze mogę twierdzić że jestem zorro, albo batman.

    Więc ja wezmę tyle ile najmniejszy z barci moich i tyle chcę dla siebie tu na ziemi.

    ja nie szukam swego, nie jestem tu dla siebie wyłącznie i nie szukam czegom nie zgubiła.

    I powiem Ci jeszcze że to wielcy pragną się wtapiać w tłum, jak ten twój budda, a żebracy marzą o tym by się za wielkich podawać i przebierać w ich piórka, cwańsi na własnym akcie własności niewolnika (metryka) budują własną chwałę nad innymi.

  2. Meżu, skoro ja niewiasta.. 🙂 od urodzenia w tym ciele mówiono do mnie Izabela, Iza, Izunia, Izuś.. wybieraj.. 😀

 22. ZYJE TOMKU /podpowiedz mi jak wkleja sie te sloneczka???-mam braki w tej sztucznej TECHNOLOGI???/ Tomek pisze:
  18 marca 2016 o 13:11
  Pio żyjesz?? ? 🙂
  tak daje przkazy w tym 3D -stalo mi sie juz nudne???- stad rozwazam rozwod -swiadome wyjscie z tego przedszkola??? a teraz wiadomosci dobre http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/morawiecki-w-bbc-do-polskich-emigrantow-wracajcie-do-kraju,628285.html jestem technikiem rolnikiem -lakarzem wychowalem sie na wsi -wieksza czesc tzw. zycia spedzilem w miescie???-rozwazam powrot do polski – i zamieszkac na wsi i uprawiac zdrowa zywnosc bez chemi

  1. bez spacji robisz : ) z shiftem, to jest to 🙂 ; ) to jest 😉 i 8 – ) to jest 😎 i : D to jest to 😀

  2. ..zacznij zbierać nasiona i je energetyzować, odkłamywać 😉
   Niech ten pomysł/idea się dokona a na wylogowanie masz czas 🙂 dużo czasu.. 🙂

  3. „…Pio żyjesz?? ? 🙂
   tak daje przkazy w tym 3D -stalo mi sie juz nudne???- stad rozwazam rozwod -swiadome wyjscie z tego przedszkola???… „- …cudowne rozmnozenie,czy mniej zrozumiałe przyklejenie!?
   Do wszystkiego trzeba dorosnąc,nawet do wyjscia z przedszkola.

 23. Odpowiedz
  seja pisze:
  18 marca 2016 o 13:23
  Ty jak każdy, może powiedzieć „to ja” i nie skłamać i wziąć też dla siebie moją nagrodę jakim jest Dobry Świat, Światłych Istot, swoim nie odbitym światłem. Ja dla siebie tu nie jestem.

  Ale czy ja mogę uszczknąć z Twego? Nie bo nie mogę powiedzieć ze ja to Jan z Wyspy Królowej, nie mogę powiedzieć i nie być złodziejką że jestem Budda, … więc nie tylko jesteś tu dla siebie i swego wyłącznie szukasz, miłością to wylewną nazywając, ale i cudze sobie przywłaszczasz by sobie blasku przydać przed innymi. jak na przykład lepszy od Eskimosów.
  Odpowiedz tak seja a nawet wiecej jestem w sluzbie tak to okreslam a jednak potrafisz i umiesz poslugiwac sie zyczliwym i madrym przkazem zachecam do ujawnienia swego imienia ktore uzgadnilas z tzw. rodzicami aby byc tu w 3 D -MATRXSIE- dlaczego sie ukrywasz???

 24. Tomek pisze:
  18 marca 2016 o 13:30
  bez spacji robisz : ) z shiftem, to jest to 🙂 ; ) to jest ? i 8 – ) to jest ? i : D to jest to ?
  Odpowiedz lal takie to proste TOMKU – DODADTKOWE PYTANIE co to jest ten shift??? -sam widzisz jakie mam braki -moje doswiadczenia to natura i lacznosc z ziemia dopiero od lat dwoch jako samoouk zaczelem cwiczenia z klawiatura i ta sztuczna inteligencja-internetem??? ha ha ha prosze napisz ktory przycisk to shift ??? i dziekuje

  1. shift to ten co wciskasz, jak robisz znaki znaki zapytania ???????????????????????????????????????????????? musisz wcisnac guziczek, a spacja to to najdłuższe na klawiaturze, shift jest koło znaku zapytania a : ; ) powyżej shiftu 🙂 dasz rade 🙂

   1. aha te buzki pojawiają sie dopiero jak wyslesz : ) ; ) 😀 8 – ) bez spacji i z shiftem

   2. musisz patrzeć na obrazki na klawiaturze, co wcisniesz to Ci wyjdzie masz wykrzyknik też pod jednyką jedynka jest bez shifta a wykrzyknik z shiftem

 25. W TEJ CHWILI SLUCHAM TV. REPUBLIKI NA ZYWO -WYSTEPUJA SIOSTRY I BRACIA CO ZMAGAJA SIE Z TYM SAMYM CO ja i ty mowia otwartym textem -zachecam ten przekaz jest MOCNY ???- POWIEM TAK 10 /4/2010 -ROKU JAK DOSTALEM TA INFO i obserwowalem tv. polska -cala noc /POSPIESZALSKI mowil i przkazal na zywo-poszly info tylko raz nigdy wiecej??? / jak podzielilem sie z e swoimi bracmi mam dwoch z ktorymi wyroslem i dwom siostrom -jedna wyciagnelem za wlosy z jeziora jak zniknla pod woda-mogla sie utopic???- mila ok. lat 4 / -powiedzialem ze to byl ZAMACH – ich reakcja wszystkich do dzis mam w pamieci -chociaz cila juz tego niema ??? co 7-8 lat nastepuje pelna wymiana ??? zostaje tylko archiwum??? – TO CHCIELI MNIE ZABIC??? TO WIDZIALEM W ICH OCZACH I SLOWNIE TAK MIDALI POPALIC???-DOPIERO TERAZ SA FAKTY I PRZEKAZ -wiele sie nauczylem kochni moji –

 26. izabela -prosze posluguj i zadaj aby tak NIEWIASTO -BOGINIO TYTULOWANO CIEBIE pelne imie to cala energia a wszelkie zdrobnienia i ksywki to tak jak choroba -ktora sluzy i jest dobrem bo daje sygnal ze cos zrobilem zle ???- bardzo cieszy mnie seja -to dzieki niej stalem sie budda -gralem ta role???- seja -nie znam takiego polskiego imienia NIEWIASTY??? -prosze wez mnie uswiadom jak to jest jakie fakty??? dziekuje

 27. seja pisze:
  18 marca 2016 o 13:11
  Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie w imieniu Eskimosów postawione. Twoją odpowiedzią jest cokolwiek nieudana próba dyskredytacji.

  Mimo to ja odpowiem na Twoje mnie nauczanie. Otóż ja mam własny rozum, nie potrzebuje kosmicznych przekazów od astralnych pomagieróf by wiedzieć co jest jakie. Bo ja sama jestem Która Jestem. I to ja robię kosmiczne przekazy jeśli już i mnie żadną głupotą nikt nie zamaluje tylko dla tego że z kosmicznej rozgłośni.

  I dodam Ci Wyspo cudzej Krulowej, że jak bym siebie tak miała nazywać, w imię wyrazu siebie to już wole wyrażać siebie jak ta która sobie jest = se-ja i nie jest to żadna etykietka na akcie własności niewolnicy czy jak akcie własności niewolnika Ciebie. I nie jestem też ekshibicjonistką ani nie bije kapitału społecznego by każdy wiedział jak ma w kacie własności na niewolnika ta co sobie jest jaka jest. A Ty podniecaj się bracie swoją Wyższością i Wielkością i że Twoje Dane z Aktu niewolnika coś Znaczą dla innych. A nagroda Cię nie minie w tym za posłuszne wykonywanie dyrektyw Kośmićnyh ? o i na koniec język pokażę Tobie i Twojej Królowfej.

  Mają blisko to czego daleko szukają a twierdzą że są wolni w tym od uwarunkowań i jedzenia ba nawet nie jeść by nie potrafili bo karmić się muszą choćby opinią w oczach innych podobnych… ehh dzieci naiwne i bezrozumne jakie nic nie wiedzą… ?
  Odpowiedz seja ok. dam ci TAKIE FAKTY -/bo piszesz o krolowej i bzdurne teorie???/ przed 15 laty mialem sen -ktory dopiero jak tu na tej wyspie tej krolwej sie znalazlem a ktora notabenne jest teraz mam te fakty ??? szefowa tzw. nwo albo razem znimi??? jestem tu jak i Ty sama o sobie piszesz??? tym czyms ??? a jestes NIEWIASTA -BOGINIA ktora odkrywasz i robisz to skutecznie i dobrze

 28. jak SIĘ nazywasz? czyli. co Cię określa? jakie słowo najlepiej oddaje Twoją istotę? co jest Twoim wyrazem (słowem)? to oznacza imię, odpowiedzi na te pytania i to jak najpełniejsze…

  bo jeszcze chodzi o to by się nie okroić, nie zaszufladkować nie do końca trafnie i nie ograniczyć swojej istoty błędną nazwą.

  Więc ja jak każdy mam jakieś dane wpisane w ID i Metrykę własności na niewolnicę Ziemskich Panów jacy sobie nade mną nadali Prawo. Niesłusznie. Choć lubię swoje imię, to ono mnie nie określa w pełni.
  a Jedyne jakie o mnie w pełni mówi, to „ja jestem, która jestem” wiem to jest określenie, jak imię ma mnie określać. w skrócie „jjkj” a z hebrajskiego „jhwh” … bo nikt nie wie kto ja kto tato bo jednym jesteśmy = stwórcą.

  tu żeby się nie wywyższać i nie być posądzana niesprawiedliwie o cudze wyobrażenia i wdruki przybrałam nick seja co oznacza dokładnie to samo czyli też nic Ci do tego 😉 To bardzo głębokie słowa jak ja nie jestem płytka i nie jestem jak patyk czy kij od mopa prosta co ma koniec i początek jak w CV, ja jestem jak wielkie drzewo o wielu gałęziach… nie płaska ani z papieru wycięta ani taka bądź tylko inna. Ja Jestem.

  https://www.youtube.com/watch?v=V7Cw5RQKGIk

  1. Jesteś i jak kij i jak drzewo, jak Wszystko we wszystkim a imię to nazwa określająca ciebie ale nie zamykająca.. najgorzej to wpaść w paranoje duchowe albo albo zamiast i to i to.. jak nie zabijaj i chroń wszelkie życie a wiec na Grenlandii zabijesz fokę i ją zjesz by chronić swe życie czy życie dziecka, ale w Polsce nie musisz zabijać gdy wokół tyle żywności.. proste? proste. Duchowość jest prosta nie trzeba gmatwać skomplikowanym słownictwem, żeby nikt nic nie rozumiał a wyglądało to niby „mondrze”. wręcz przeciwnie.

 29. Więc ja jak każdy mam jakieś dane wpisane w ID i Metrykę własności na niewolnicę Ziemskich Panów jacy sobie nade mną nadali Prawo. Niesłusznie. Choć lubię swoje imię, to ono mnie nie określa w pełni.
  a Jedyne jakie o mnie w pełni mówi, to „ja jestem, która jestem” wiem to jest określenie, jak imię ma mnie określać. w skrócie „jjkj” a z hebrajskiego „jhwh” … bo nikt nie wie kto ja kto tato bo jednym jesteśmy = stwórcą.

  tu żeby się nie wywyższać i nie być posądzana niesprawiedliwie o cudze wyobrażenia i wdruki przybrałam nick seja co oznacza dokładnie to samo czyli też nic Ci do tego ? To bardzo głębokie słowa jak ja nie jestem płytka i nie jestem jak patyk czy kij od mopa prosta co ma koniec i początek jak w CV, ja jestem jak wielkie drzewo o wielu gałęziach… nie płaska ani z papieru wycięta ani taka bądź tylko inna. Ja Jestem.

  https://www.youtube.com/watch?v=V7Cw5RQKGIk
  Odpowiedz ok. seja rob co chcesz NIEWIASTO – w pisaniu tu zawsze bylem bezstronny -staralem sie z szacunkiem wyrazac o wszystkich i o Tobie rowniez. TAK TO FAKTY jestes KTORA JESTES -aby sie tu znalesc na tej ziemi kazdy znas przybral role niewolnika ??? podpisalismi akty z diablem aby tego diabla obalic??? -wlasnie poprzez podnoszenie CZESTOTLIWOSCI I WIBRACJI DZIEKI SWIADONEMU BYCIU TU I TERAZ!!! to taka moja teoria -diabel wie i zna Twoje prawdziwe imie bo kazdy swiadomie dokonal tej umowy- nastepnie WYKASOWANO NAM PAMIEC -ZRESETOWANO??? -TO JEST EKSPERYMENT NA SKALE KOSMICZNA – a te bzdurne teoryjki tu tego przedszkola jak to nazywam przestaly mnie bawic -ujawnilem swoje imie po twoich wulgaryzmach na moj temat!!! to fakty jak chcesz to poswiece czas i znajde i wkleje ???- a wracajac do twego imienia??? -nasladujesz tych innych 0skara – Qucypa ???-dla mnie to nie ma znaczenia robilem i pisalem tu bo sie uczylem i sprawialo mi to przyjemnosc -dawalo radosc i lacznoscx z polkami i polakami -BEZ KORZYSTANIA Z ZADNYCH PRZKAZOW??? -to kolejna insynuacja i klamstwo z twojej strony??? bawilem sie w te przdszkole szTUCZNEJ INTELIGENCJI TO BYLY DLA MNIE DOBRE LEKCJE -PROWADZE ZYCIE SAMOTNE – jestem rozwiedziny i mam dwojke CUDOWNYCH DZIECI -A PISZE ABY ZNOW TWOJ MOZG znow jakies bzdury napisze ??? pisz ile chcesz aby tylko mialo to POKRYCI W FAKTACH – dziekuje i pozdrawiam

  1. proszę bardzo i idź swoją drogą, tylko się nie zdziw jak zaprowadzi Cię tam gdzie nie chcesz.

   1. mało tego chcesz innym wmówić niedoskonałość i słabość i cyrograf. i kolejna sztuczka z podnoszeniem wibracji bo tak się wyraża wasza furtka marności i więzienia oraz piekła jakim handlujecie.

 30. izabela i seja -NIEWIASTY -moja teoria jest taka bawicie sie w naukowcow -mozgowcow w poszukiwaniu -juz teraz wiem ze izabela jest IZABELA – a seja nadal jest seja -ukrywajaca sie ??? aby opisac to co czuje -wiem -odbieram -mi samemu sprawia trudnosc a wiem z -wielokrotnie juz tu pisalem ta BAJKA CUDU ZYCIA -to jest bez opisu bo co wyjdzie ze mnie i napisze tego juz nie MA- WSZYSTKO DZIEJE SIE ROWNOCZESNIE!!!

Comments are closed.