Alternews – 16.05.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

6 thoughts on “Alternews – 16.05.2017

 1. prosze Vojtka o zamieszczenie przenosze z wczoraj;;;JANUSZ MOWI =powtarza biskup Pieronek mowi te Istoty sa w tu iteraz od zawsze /jest to starym testamecie wiele info/ ;;; JANUSZ I NTV.PL DZIEKUJEMY JESTES WIELKI I ODWAZNY dziekujemy ze jestes gdy my jestesmy za twoje istnienie i przekazy faktow ,pozdrawiam cieszmy sie cudem zycia i CUDEM ISTNIENIA . T en pomysl i ta debata to kolejna cegilka = podpowidz ZNAKOMITA OKAZJA DO KONFRONTACJI ROZNYCH PRZEKAZOW I UJAWNIENIA FAKTOW KTORE w tym roku z moch odczoc i przewidywan =odbiory jest wlasciwym MOMENTEM =dziekujemy Janusz powiem jak Pawlak =TO WIEKOPOMNA CHWILA ABY TE FAKTY WRESCIE ZAISTNIALY dla wszystkich i abysmy wszyscy zaczeli sie bawic CUDEM ZYCIA I CUDEM ISTNIENIA= z powazaniem jan piotr kutereba

 2. PODZIWIAM TA NIEWIASTE Z INNEJ BAJKI ;;;;”Skorzystałam z przysługującego mi prawa do zdrowia” Jak napisała Pawłowicz, „nie dała się sterroryzować”. „Ja (65 l.) leciałam w obie strony, łącznie 22 godziny w klasie biznes. Skorzystałam z przysługującego mi prawa do zdrowia” – zaznaczyła. „Dziennikarska młodzież może latać choćby w luku bagażowym, ale starszym osobom, kobietom należy się jednak szacunek. ‚Tropiciele afer’ z ‚Faktu’ i podobnych niemieckich mediów dla polskich posłów go nie mają. Ciekawe, czy terroryzowaliby także swoje matki… I narzeczone…” – dodała. Publikację „Faktu” Pawłowicz nazwała skandalem. „Więcej szacunku dla Polek, wyrobnicy niemieckich gazet. Jesteście w Polsce, tu się kobiety szanuje” – zwróciła się posłanka PiS do dziennikarzy. (http://www.tvn24.pl)

  1. Ciekawe czy takie samo prawo do szacunku mają w Polsce kobiety, które tyrają na to wszystko.

 3. Nasz kolega Trump, może egocentryk i może nawet chce zrobić coś nowego, innego i lepszego dla amerykanów i świata. Problem jest w tym, że jest on człowiekiem, który przyszedł z zewnątrz tych, co przez ostanie 70 lat kołowali i nadal kołują ludżmi i światem. Ich wybranką była H. C. Stąd te zamieszanie, chaos, ujawnianie tajnych rozmów , ujawnianie tajnych dokumentów itd. itd., itd. Myślę, że wszystko to po to , aby utrudniać normalne wykonywanie funkcji i wprowadzać ogólne zniechęcenie. Ale, nie jest to tylko w Stanach..
  Demokracja to byt, który nie istnieje, gdyż nie ma czegoś takiego, jak władza ludu. Władzę mają zorganizowane grupy, które mają odpowiednie środki. Mówiąc inaczej, władza jest w rękach oligarchii, lub jak kto woli mafii. Demokracja pełni rolę parawanu lub raczej sceny mającej na celu robić iluzję, że „lud ma władzę”. Drugim celem jest legitymizacja tej realnej władzy w rękach oligarchii. W końcu, ludzi się rabuje z ich dochodów i większość tych pieniędzy wydawanych jest na cele, na które ludzie nigdy by się nie zgodzili, gdyby mieli na coś wpływ. W tym systemie niezbędni są tzw. politycy, którzy spełniają rolę aktorów na tej „demokratycznej scenie”. Oni w istocie są tylko aktorami i doskonale wiedzą, że mogą grać takie role, jakie im nakaże ów „dyrektor teatru”, który ich do tych ról angażuje. Najczęściej są to role kłótliwych i zawistnych osobników, ale wynika to z tego, że i sama „sztuka” przypomina raczej burleskę niż dramat.

  Tymczasem demokracja jest oczywistą głupotą i swoistym plebiscytem poziomu zmanipulowania społeczeństwa, a to co nazywamy wyborami jest teatrem, który ma sprawić wrażenie, że cokolwiek zależy od tak zwanych obywateli.
  To zawsze była tylko i wyłącznie propaganda, każdy problem ma swój unikalny kontekst, który w dodatku dynamicznie się zmienia, więc zarówno lewi jak i prawo zawsze się mylą, tzw. „pożyteczni idi*ci”.
  Scena polityczna się w ogóle nie zmieniła od począkgtu XX w. Dalej rządzą Ci sami, dalej mają tą samą agendę, dalej urabiają Was jak chcą… choć ostatnio przesadzadzają i się ludzie widzę w końcu budzą z letargu, internet też zmienił praktycznie wszystkie „zasady gry”.

Comments are closed.