Alternews – 16.10.2012

Serwis informacyjny NTV – prowadzi Janusz Zagórski.
W programie m.in. rozmowa z Teresą Adamską o kwestii koncesji na wydobycie gazu łupkowego w Polsce.

13 thoughts on “Alternews – 16.10.2012

 1. Niestety rządzą nami i państwem przeklęci lucyferianie, którzy bezwzględnie realizują swoje plany. Możemy tylko patrzeć bo nawet nie ma gdzie się schować, żeby oczy na moment odwrócić od tej patologii. To co się dzieje jest szokujące. Walka zła z dobrem odbywa się na naszych oczach.

 2. PIS i PO to ta sama opcja polityczna dokladnie ida w tym samym kierunku. Tylko w mediach „kluca „sie aby odwrocic uwage od przekretow i wrogis ustaw ktore wdrazaja. Dziwie sie ze tego nie widzicie.

 3. R: Widzimy, i co z tego. Tak było jest i będzie; nie ma dobroci bez zła i na odwrót. Kwestia tylko punktu odniesienia, kiedy jedno przechodzi w drugie, a o tym to już my decydujemy i to się ciągle zmienia wraz z naszym rozwojem.

 4. Jedno zdanie do muflona ktory umiescil link powyzej. Obys ty dal kiedys od siebie tyle czasu ze swojego zycia co pan Janusz. Ile spaw odkrylem sam dzieki NTV . Ile spraw ujawniono o ktorych specjalnie sie nie mowi. Panie szkodnik albo agencie NWO prosze cie usiadz na twarzy i znieruchomiej. Robert z Londynu.

 5. alter nie trolluj…
  a na marginesie, ile złota poszło na kościół katolicki? a ile dobra to złoto spowodowało?
  czemu tym się nikt nie zajmie… bo?
  alter, zajmij się tym wątkiem… znacznie więcej osób będzie wkurzonych takim dochodzeniem… pomyśl, może zostaniesz sławny… może nawet napiszą o tym na pudelku… a kto wie, może zajmie się tym nawet Fakt.

 6. ale się burdel robi na tym forum, uwielbiam takie gówna 222222222222222222222222 albo zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, zaraz się pojawią linki jak zarobić szybka kasę albo nagle wyskakujące okienka z z gołymi dupami

 7. Janusz jest za delikatny na te sprawy.(pieniądz) . Jako WOLNY CZŁOWIEK powiadam, bądźmy razem ,bo tylko dzielą nas pieniądze a jeśli ktoś tego jeszcze nie rozumie, pracujmy razem na tych co wątpiom w siebie i w planetę naszą.
  Ps :Panowie to co wy reprezentujecie nie ma racji bytu w następnych w cieleniach ,być może chcecie wrócić do domu ,ale nie sądze że jesteście reptylianami. KOSZULKI MAM DWIE CZARNĄ I BIŁĄ .BĘDZIE pIENąDZ TO NAPIS SPIORĘ.

Comments are closed.