Alternews – 17.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zgórski.

12 thoughts on “Alternews – 17.01.2013

 1. Co ta zakłamana kwietniowa menda robi na ntv? Do psychiatry a nie do telewizji pajacu jeden! Zabierz domela i kokę ze sobą.

  // @maq
  co ten wpis wnosi poza Twoją frustracją i obrażaniem Kwietnia do tematu? Jemu to zwisa, a tu robi niepotrzebny syf.
  – Voytek [Admin]

 2. 🙂 Dobre alibi żeby nie dać się żywcem pogrzebać w jakiejś norze głęboko pod ziemią…

 3. Obstawiamy. Kiedy na NTV skończy się Smoleńsk? Już wiemy, że Rusek to zrobił, wiemy. Ruskie się zamachły przy użyciu: sztucznej mgły, helu, UFO, brzozy zasadzonej przez Soso i Berię, trotylu, nitrogliceryny, czanelingu… o czymś zapomniałem? Był zubożony uran?

  No i dobra. Rusek winien. Proponuję by zainteresowani – po wypowiedzeniu wojny – udali się na wschód i dali nam wszystkim święty spokój. Jak nie, to bicze szkockie i elektrowstrząsy. Na przemian i do skutku.

 4. Panie Januszu z całym szacunkiem, pan jako działacz w strukturach byłego Ustroju Socjalistycznego wie najlepiej co to znaczy prowokacja.Wyciąganie starych trupów i prowokowanie spokojnych ludzi nie przystoi Panu a nawet niektórzy walczą z panem w ten sposób .Proszę się zdecydować czy jest pan po stronie Ludzi Świadomych, jeśli tak to proszę nas traktować z szacunkiem bo nie jesteśmy stadem baranów i wiemy że zmiana na lepsze nie może się dokonać ot tak a nawet żadne przeprosiny nie padły a pan to traktuje jak gdyby nigdy nic się nie stało.Otóż stało się, byliśmy karmieni konfabulacjami służącymi tylko jednej czy dwóm osobom .Przecież nie jest pan św Szawłem(Pawłem)który nie mógł się wyrzec swojej sekty faryzeuszy.?….No ale mogę się mylić.

 5. To nie jest kwestia czy kogoś lubię czy nie, a reakcja na osobę, która znów próbuje „sprzedawać bajki” w celu odniesienia własnych korzyści. A takimi osobami są dla mnie Rajska i właśnie Kwiecień. Trzeba głośno wyrażać swoje niezadowolenie i sprzeciw gdy się widzi takie praktyki.

  // @maq
  jeśli gość się pojawił na się na antenie NTV to nie po to aby w komentarzach go obrażać. Nawet jeśli masz zupełnie inne zdanie to wyraź to w bardziej kulturalny sposób bez robienia tu syfu. Inaczej mało to będzie odbiegać od niejakiego pana TS vel prostamol. Chyba jednak stanowimy zupełnie inną jakość.
  A tak praktycznie na przyszłość to prościej mi usunąć taki post niż kropkować epitety…
  – Voytek [Admin]

 6. maq

  Dalczego publikujesz w sieci klamliwe opinie na temat zalozycieli NTV i innych portali zwiazanych ze zjawiskami niewyjasnionymi? Kto finansuje ciebie?

 7. Mylisz mnie z kimś innym. Od blisko roku jestem pod tym samym jednym nickiem. Ciebie za to widzę tutaj pierwszy raz a wiedz że czytam prawie wszystkie komentarze. Kim jesteś? Koka to ty? Przestań się ukrywać!

Comments are closed.