Alternews – 17.03.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

38 thoughts on “Alternews – 17.03.2015

 1. Przyznam że czekałam na tego altera 🙂 Ale nie zdziwiłam się, jest mocno zachowawczy, jak poprzedni był alternatywny do alternatywy, czyli zakładający znaki zapytania 😉 O czym tu już ni mru mru, wiadomo 🙂

  A co do M.C. Trzeba by oddzielić osoby chore jakie zostały pchnięte, wykorzystane do ośmieszenia problemu, nawet płacić Im nie trzeba i nie są tego świadome. Puki co raczej wątpię, temat jest co najmniej niepoważny i wydaje się być urojeniem kilku wariatek. Nikt za to nie pójdzie na barykady, bo i jakie? I To jest straszne.

  Prosty przykład: Nanotechnologia wstrzyknięta osadza się na gardle by mikro-skurczami czytać słowa i myśli, czemu nie w skroniach czy na mózgu bezpośrednio? Tylko kretyni myśli artykułują wygibasami języka, żuchwy, GARDŁA??? by zczytywać myśli. Normalny człowiek nawet mikro skurczy nie ma, a myśli nazbyt szybko i wielotorowo. Więc Technologia miała by być docelowa wobec osób z upośledzeniem? Ale rozumiem że Wariatki nie mają pojęcia o faktach, ani w kwestii fizjologii czy biologii ani tym bardziej w kwestii wysyłania maili a co dopiero Zaawansowanej Nanotechnologii i jej celowości. Więc to jest ośmieszanie Faktycznego problemu, bezwiednie będąc narzędziem dezinformacji nawet pod wpływem M.C. Wszystkie Materiały noszą tego znamiona, poza jednym Pani z Łodzi jaka przynajmniej nie bredzi jak schizofreniczka, a jedna sensowna relacja wśród 20 wariatek to nic. Tak został zniszczony zbiorowy pozew, gdzie nawet osób ekshibicjonistycznych by zaistnieć się nie odcięło / wy-filtrowało (celowe ośmieszanie). Tak zostanie ośmieszone wszystko, więc kto zrobi z siebie Wariatkę / a jako Prezydent RP? W sumie w stanie wojennym. Mydlenie oczu by zbadać na ile technologia jest skuteczna bo każdy głupi się wyspowiada w necie. Na to pewnie są spore granty. Bezie wiadomo co poprawić. Gdyby nie to że już po ptokach.

  1. Pewnie te panie jak nawlekają igłę albo próbują trafić łyżką zupy do buzi to nie panują nad językiem, ale gardłem? I stąd takie teorie. Ale wybaczcie Nanotechnologia w krwiobiegu nie skupiała by się na tym pierwotnym syndromie upośledzenia umysłowego a na jednostkach wybitnych i nie było by przeszkód by się skrystalizowała w jakąś strukturę elektroniczną w mózgu. No chyba że szydełkujące babuleńki opracowały tę technologię nawlekając igłę.

   Ja ośmieszam? Litości! Nie odzywałam się, ale widzę. Wreszcie a co tam, wariatów to nie z RP. I taka te będzie odpowiedz, cytując : Od tego są Sądy.

   1. Że już o dusicielach wężach boa nie wspomnę, co jest ewidentnym zaburzeniem psychicznym przekładającym się na somatykę. I setkach innych co nie pomnę. … A w ogóle szkoda mówić, wyjaśniać że problem jest starszy niż UE, więc eksperymenty są po to tylko by skaptować do ośmieszania kwestii przez wariatów. A faktyczne działania są skierowane zupełnie gdzie indziej i bynajmniej nie na osoby jakie chcą zaistnieć jak jedna taka co wróży z fusów inna widzi duchy, a jeszcze inna węże boa i jest na widelcu wszelkich agencji. Żenada. Kto poważny się tm zajmie, by wyszedł na wariata? No tak NTV, nie rozumiem jak można być tak infantylnym, a może wcale nie? 😉

    Po za tym alter lepszy od poprzedniego 🙂

  2. reakcja na wypowiedź eNeN. Kim jesteś człowieku, by obrażać i potępiać? Jakie masz prawo? Jak możesz tak autorytatywnie twierdzić? Wybacz, ale to wyraz totalnej ignorancji i matołstwa.

   1. E tam Mirena 🙂 , ja się nie obrażam że jestem Ignorantką i matołkiem 😀 Wręcz poprawiłaś mi humor 😉 Może i faktycznie skoro napisałam to co wiele osób myśli.

    A gdyby w tym co trudno napisałam był choć cień prawdy? To może ja powinnam się czuć obrażona takim ośmieszaniem tematu. I być może setki, albo tysiące innych osób jakie doświadczyły rzeczy o jakich się Krawcowym na przykład nie śniło.
    Może te osoby miały cichą nadzieję, ale widząc że tworzy się kolejny parawan jak ezobiznesu nie przymierzając są Wściekłe gdzieś wgłębi serca?

    Zauważ że ja nie neguje że faktycznie miało tu miejsce szeroko zakrojone działanie na bazie MC, gdzie Te osoby w większości na prawdę poniosły ogromny szeroko pojęty uszczerbek, a niektóre i śmierć.
    Ale wskazuje na Cel Ich wybrania, by nie można było powiedzieć że ktoś Ich skaptował do dezinformacji ani tego udowodnić, bo nie skaptował ale zmusił cierpieniem i niewiedzą.

    I w tym wypadku co przebija w mojej wypowiedzi, nie jest takim bezsensem znowu używać zaawansowanej nanotechnologii powiedzmy do przysłowiowej patelni strzelającej tłuszczem, czy skurczów w łydce, po to właśnie by takie osoby bezwiednie ośmieszyły problem, by już NIKT nie doszukał się prawdy. Co nie zmienia faktu, że natychmiast pojawiły się osoby jakie chcą czuć się ważne i jakoś wyjaśnić swoje niepowodzenia, problemy zdrowotne …

    I już co było przewidziane jako samograj, jak sama zauważasz czeski film i nikt nic nie wie, nie rozumie i nie neguje bo jak wyrokować, obrażać ludzi ? 😉 Też czasem pomyśl, bo nie sądzę że, tego nie rozumiesz. 🙂

 2. Ostatni akapit odezwy do pretendentów pozbawiony jest elementarnego sensu logicznego i od razu widać, że tekst był redagowany przez niewiastę. Brak logiki.
  Jak można jednym tchem pisać o demokracji i wolności, które to pojęcia są logicznie elementarnie sprzeczne? Demokracja jest ustrojem niewolniczym w którym większość tyranizuje resztę we wszystkim co ją tę resztę dotyczy. A tę większość rozmaici populiści nieustannie kupują za udział w zyskach z kradzionych pieniędzy i innych uzurpowanych korzyści /jak tytuły, stanowiska, obdarowywanie kradzionym cudzym mieniem, zaszczyty przywileje, etc./.

  Wolność jest jednym z trzech Praw Naturalnych. Prawa Naturalne zaś są jak zbiornik o trzech kranach. Jeśli odkręci się obojętnie który z nich, to zawartość wypłynie ze zbiornika identycznie skutecznie. Wolność jest zatem atrybutem /razem z Życiem i Własnością, wszystkie trzy obejmujące ludzi niewinnych/ naszej najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej.

  Demokracja jest zaś pomysłem z najbardziej nam wrogiej i obcej cywilizacji talmudycznej na pokonanie i zniszczenie naszej cywilizacji łacińskiej monarchicznej. To dlatego demokracja jest – jak słusznie powiada pan Grzegorz Braun – stanem permanentnej awarii aksjologicznej. Co tam komu w tajnych służbach mających bezpośrednie czuwanie nad pospólstwem w demokracji, co tam komu z nich wpadnie do pustej głowy, albo co nakażą im w talmudycznym przekazie ustnym tajnym starsi i mądrzejsi, to jest zawsze bardzo zgodnie głosowane, przegłosowywane i następnie obowiązuje. Ale może być w każdej chwili apiać anulowane itd. Jaka wolność?? Toż to nie ma już przecież chyba większego zniewolenia!! Jakim trzeba być otumanionym by tego boleśnie nie odczuwać nieustannie!?

  Jeszcze raz: Wolność to mamy nominalnie jedynie w naszej monarchicznej cywilizacji łacińskiej, w której dysponujemy personalizmem związanym z wolną wolą jako jednym z trzech darów Stwórcy, trzech Praw Naturalnych danych ludziom niewinnym. W cywilizacji zaś talmudycznej z której wywodzi się demokracja /prowadząca do socjalizmu, marksizmu, komunizmu itp. talmudycznych pomysłów/ obowiązuje posłuszne czynienie tego co w jawnym przekazie pisanym, ale przede wszystkim w nieustannie zmieniajcym się tajnym przekazie ustnym nakazują starsi i mądrzejsi i żadnej zatem wolności nie ma bo każdorazowo decyduje kolektyw starszych i mądrzejszych w każdej sprawie, zatem też czy i kiedy kogo zabić, albo nie zabić, kogo kiedy i na ile okraść i kogo kiedy i jak zniewolić, wszystko czynione pod „zalegalizowanym” pozorem ustawowym. To jakaż to jest wolność ta demokracja?

  Natomiast w monarchicznej cywilizacji łacińskiej, w której nominalnie powinny Władać Całkowicie i Wprost, Absolutystycznie, Niezmienne Prawa Naturalne – jako Prawa Władcy, Prawa Stwórcy – dane od Stwórcy ludziom niewinnym i powinny te Prawa Naturalne władać nad całym bez żadnych wyjątków ludem i nad całym bez żadnych wyjątków prawem stanowionym /na danym obszarze który ów lud zajmuje/. I to jest wtedy wolność. Bo nikt nie ma wtedy prawa ograniczać nikomu niewinnemu Życia, Własności i Wolności, a wszelkie prawa stanowione muszą być z tym zgodne i nie mogą ich w jakikolwiek sposób ograniczać. To jest Wolność. A nie demokracja będąca totalitarnym systemem zniewolenia.

  Zatem innymi słowy mieszanie wolności z demokracją jest kompletną aberracją umysłową i powstało w głowie kogoś pozbawionego zmysłu logicznego, zatem w umyśle niewiasty! Niewiasty bowiem są zazwyczaj obdarzone naturalną bardzo dużą inteligencją emocjonalną, uczuciową, intuicyjną. Natomiast jak idzie o logikę, no to hm… hm…, jest z tym generalnie niespotykanie uprzejmie mówiac: „dobrze ale nie beznadziejnie”. Co też znowu kolejny raz wyszło na wierzch.

  Wniosek: tekst odezwy do pretendentów w ostatnim akapicie należy zmienić i wywalić stamtąd słowo „demokracja”. Jeśli nie, to /za przeproszeniem/ będzie hm… hm…

  1. Panie logik coś się Panu logika … skwasiła …

   Demokracja to forma dyktatury większości (jakiej większości to zależy od ordynacji wyborczej oraz procedur referendalnych) .
   Natomiast systemy oligarchiczne (obojętne na jaki tle… rodowym, finansowym, rasowym, niewolniczym, nazistowskim, syjonistycznym…monarchistycznym…)
   to forma dyktatury mniejszości nad większością.

   W demokracji większość ma czego chce (tak ok 50-70%) a tym drugim przypadku zdecydowana mniejszość ma czego chce (tak ok 1%).
   To pytam gzie jest więcej wolności ? tam gdzie zadowolonych jest 70% ludzi czy tam gdzie zadowolonych jest 1% ludzi ?
   To są proste rachunki.
   Zapytaj jakiegoś przedszkolaka to ci wyjaśni.

   1. Oscar, diabeł zazwyczaj tkwi w szczegółach i tak też jest w wypowiedzi WJD z którą generalnie się zgadzam. Kiedy popatrzymy na demokrację z wysoka i do tego jeszcze silnie mrużąc oczy, rzeczywiście widzimy obraz całkiem sprawiedliwego ustrojstwa. Jednak patrząc na to coś, kiedy się stoi twardo na ziemi, widać wyraźnie obraz opisywany przez WJD.
    Domyślam się że WJD pisząc o ustroju monarchicznym, nie miał na myśli struktury państwa dzierżonej silną ręką jakiegoś króla, ale republikę wolnych ludzi pod światłym panowaniem Najwyższego. Wedle pewnych przekazów historycznych, ustrój taki już niejednokrotnie funkcjonował na Ziemi. Na przykład w społeczności Doliny Indusu – ładnych kilka tys lat.

   2. O to to to tak 🙂

    Tylko że ten najwyższy, musi mieć jakiegoś namiestnika z Woli Najwyższego 😉 A ten kiedyś odchodził i klapa. …

    Ja zaś uważam że nie ma nic gorszego właśnie niż „wola ludu” czyli demokracja, jakiś sejm, senat i tak dalej = DemoKracja Niby piękne w założeniach i szczytne ale sprowadza wszystko do nieustannych sporów, grup interesów, korupcji, manipulacji wolą ludu by przepchnąć nawet najbardziej szkodliwą reformę … A do tego nierealne by to realnie działało jak należy i jak by tego było mało wszystkiego, i gdyby to nawet komuś się udało uruchomić jak należy, to sprowadza to ustrój do Równaj do Ostatniego, czyli do ślepej tłuszczy, co jest równe Idiokracji.

    W konsekwencji to musi zmierzać do nieszczęścia jakie miało wszystkich przecież uszczęśliwić swym upadkiem jedynie 😉

    Nie przekonuje mnie też, całkowity brak spójnego działania w szerszej skali w jakimkolwiek aspekcie. Co było by równe braku systemu, anarchii i przypominało by organizm bez głowy. Gdzie w obliczu jakiegokolwiek problemu cały organizm, czyli społeczeństwo szlak by trafił. A już na pewno nie było by mowy o jakimkolwiek rozwoju cywilizacyjnym. No takie Nic Papuasów i znów lokalnych watażków co uważają jednak inaczej. Więc totalna utopia, mogąca się sprawdzać jedynie na szczeblu lokalnym. A jeśli całościowo to reasumując nie lepsza utopia od demonicznej kreacji znaczy Demokracji. Czyli szczytne założenia a potem płacz i zgrzytanie zębami jednak.

    Natomiast, dobra i mądra monarchia to system naturalny. Odzwierciedlony nawet w naszych ciałach jako złożonej potężnej Cywilizacji komórek. Nie ograniczać wolności obywatelskich, ale mieć wspólny plan i o jakim nie decyduje tłuszcza urzędasów, ani żaden sejmik tylko Namiestnik Stwórcy służąc wszystkim. I mając mądrych ekspertów i doradców jacy jednak nie mają żadnej władzy jak ta dana przez Króla / Cesarza. … … To wcale nie musi być tyrania, wręcz przeciwnie. Jeden Organizm z jednym Mózgiem, organami, układem immunologicznym, … Dla dobra całości, a poza Tym każdy człowiek JEST WOLNY. No i nie ma niedomówień i utopii jak w innych przypadkach. A gdyby jeszcze odwrócić spirale cen i dewaluacji w zależnościach jakie się wzajemnie napędzają to w końcu stało by się oczywiste zniesienie pieniędzy gdzie najlepszą zapłatą jest sama satysfakcja to mamy RAJ na Ziemi.

    I to się sprawdza we wszystkich formach życia i organizmach bardziej złożonych. I nie upada 🙂 Wiec czemu nie przełożyć tego na skalę Społeczeństwa jako odzwierciedlenie nas samych? 😉 Czy jest coś bliższego człowiekowi i założeniom Stwórcy?

    Jak wewnątrz tak na zewnątrz, jak na górze tak i na dole.

    Jeden człowiek, mógł by nauczyć resztę jak Żyć i mieć dobry system, potem każdy by to docenił, nie było by problemu że nie ma kogo na następcę wyłonić.

    No chyba że znów klapę wolimy.

    Ja tak to widzę w wielkim skrócie 🙂

   3. Otwieram niniejszym, wszem i wobec Kasting na Głowę Państwa, a w konsekwencji Świata znaczy się Ziemi puki co. I jak bozię dydy będzie miał tę Koronę. Niech się tylko znajdzie.

   4. eNeN

    Opowieści Trehlebova jakoś mnie specjalnie nie kręcą, bo uważam, że od czasów dawnych Słowian nasza świadomość posunęła się deczko do przodu i nie można łykać wszystkiego co ten pan podaje bez zmrużenia okiem. Jednak to co opowiada o systemie społecznym, bardzo mi się podoba. Otóż według niego u dawnych Słowian, demokracja istniała w niewielkich społecznościach – wioskach. Tam wszyscy się dobrze znali, wiedzieli kto zasługuje na miano wójta – czyli tego, który organizuje działalność wspólną. Do działań o większym zakresie (obejmujących kilka wiosek), wójtowie wybierali z pośród siebie najlepszego starostę. Idąc dalej starostowie wybierali wojewodę, a ci króla.
    Czyli organizację dzierżyli ci, którzy sprawdzali się w takim działaniu a ich władza ograniczała się do zakresu ich powinności wynikających z pełnionego stanowiska. Król w zasadzie działał tylko w czasie wojny.

  2. „Zatem innymi słowy mieszanie wolności z demokracją jest kompletną aberracją umysłową i powstało w głowie kogoś pozbawionego zmysłu logicznego, zatem w umyśle niewiasty! Niewiasty bowiem są zazwyczaj obdarzone naturalną bardzo dużą inteligencją emocjonalną, uczuciową, intuicyjną. Natomiast jak idzie o logikę, no to hm… hm…, jest z tym generalnie niespotykanie uprzejmie mówiac: „dobrze ale nie beznadziejnie”. Co też znowu kolejny raz wyszło na wierzch.”

   Dobrze, ze dodałeś słowo „zazwyczaj”… bo wiesz, ilość facetów pozbawionych jakiejkolwiek logiki jest porażająca… zazwyczaj.
   Jak będziecie takie argumenty wysuwać to macie w plecy. Nas dziewczynek jest więcej… Jako dziewczynka mówię Wam fuck off. Ta Wasza logika, rozumek, te instynkty mordercze, ta potrzeba rywalizacji, niska inteligencja emocjonalna (lub jej brak- bo do władzy dochodzą męscy psychopaci z dużą inteligencją/logiką).. zniszczyły tę planetę i zniszczyły kobiety. Was trzeba resocjalizować.

   1. Iza, może porażająca ilość facetów pozbawionych jakiejkolwiek logiki wynika z tego że logika faceta i kobity to dwie różne logiki?

    Kawał sobie przypomniałem: Jedzie sobie blondynka autostradą i nagle słyszy w radio komunikat:” Uwaga kierowcy jadący autostradą A4 w okolicach Gliwic na pasie w kierunku na Wrocław. Jeden samochód jedzie pod prąd.”
    Blondynka słysząc komunikat mówi do siebie: „Ach, żeby to tylko jeden!”

   2. .. a przestań Krzysztof. Lubię facetów, wiem, że się różnimy i to jest cudne. Ale nie ścierpię takich mizoginistycznych tekstów jak ten od WJD. Facet&Company chcą zawracać Wisłę kijem.
    PS. Jestem brunetką od urodzenia, ale zawsze chciałam być blondynką.. eh… 😀

   3. podobno nawet faceci farbują sobie włosy, więc co za problem dla ciebie być blondynką.
    No chyba że chodzi tobie o blondynkę wewnętrzną, taką swobodną, trochę trzpiotkę, trochę szaloną i spontaniczną. Pewnie w każdej z was siedzi taka blondynka, tylko że w dzisiejszym świecie, tego rodzaju stworzenie jest wystawione na odstrzał. Aby istnieć, potrzebuje wsparcia i ochrony kogoś silnego i stabilnego psychicznie – czyli męskiego mężczyzny. Razem tworzą wtedy dość zgrany i interesujący duet w którym dopełniają siebie nawzajem.

    Kurcze, przed godziną pisałem eNeN, parę wypowiedzi wyżej, że propozycje Trechlebova są według mnie trochę nie na czasie, głównie ze względu na urosłą w międzyczasie pozycję kobiet w związku. Jednak skoro „blondynka” jest wciąż na czasie, to może jednak nie warto rodzimowierców odstawiać do muzeum?

 3. Lista kłamstw Oficjalnych mediów na temat Ukrainy.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lista-klamstw-przekaziorow-polskojezycznych-o-ukrainie-2015-03
  Ile z tych kłamstw jest powtarzanych w mediach „alternatywnych” ?
  To jest wymiar naszego zniewolenia, Polskiej „demokracji” opartej na kłamstwach.
  Ci którzy was okłamują są waszymi wrogami choćby nie wiem jak was wychwalali, się przymilali, udawali troskę, deklarowali nieskończony patriotyzm… i niepokalaną Polskość.

 4. Jak nie ma przypadków…to USA nie kupiło TVNu jedynie-albo nie przede wszystkim z powodów biznesowych, lecz dlatego że NATO potrzebuje tu jeszcze skuteczniejszego (poddanego&podatnego)Wojennego Medium…

  1. Pisałem o tym 2 lata temu że polska będzie pod całkowitą kontrolą USA.Wojsko,media,technologie.Nawet Kalinie żartobliwie doradzałem podjecie pracy dla Jankesów.
   Widząc tych pustych polityków bez wyjątku i biznesy które prowadzą na szkodę społeczeństwa uważam to za ratunek dla przeciętnego kowalskiego a nawet szanse wybicia się w strukturach NATO bądź w około Technologicznych korporacjach.To jest wojna 2 światów i dobrze że jesteśmy po tej lepszej stronie,, w końcu”.
   Precz z komuną!!!!!!!!!!!!!!solidarność!!!!!! solidarność!!!!!! solidarność !!!!! 😀

   1. Pisałem również o GMO i SZCZEPIENIACH jest to wszystko przygotowane dla super soldiers. Następnie wykup ziemi pod koszary i silosy jądrowe.widzisz Panda możecie sobie protestować i produkować zdrową żywność tylko że na wojnę potrzeba ilości a nie jakości a GMO świetnie sobie radzi.
    SZCZEPIENIA OBOWIĄZKOWE są niezbędne do wprowadzenia Mind Control ,SERUM będzie odbiornikiem rozkazów przekazywanych do mózgu.
    Jeśli chcecie temu zapobiec niezbędny/niezwłoczny jest paraliż całego kraju ,zjednoczmy się jeszcze raz w celu pozbawienia władzy światowej kilkunastu osób działających na szkodę całej Planety i Ziemian.

 5. Co za naiwność.
  Zeznania wymuszone torturami ?
  To przecież podstawowa metoda stosowana przez każdego kryminalistę do podważania złożonych zeznań. To oczywista oczywistość w kryminalnym świecie.
  Komuś nie pasuje że złapali zabójców i pewnie są na tropie zleceniodawców.
  Komu ? No wiadomo tym którzy na tym zabójstwie skorzystali politycznie a to jest poważny motyw.

  Z drugiej strony doniesienia z Polski wczoraj w TV było o dwóch facetach ciężko pobitych na komisariacie w celu „żeby się przyznali do pobicia syna policjanta”.
  Takie zachowanie to niemal norma na „Polskiej” Policji (liczne doniesienia o takich sytuacjach… i to tylko doniesienia w przypadkach zgonu ofiary a na jeden zgon ile przypada średnio pobić bez zgonu ?).
  To oczywiście nie są żadne tortury a wg Policji zwykle brak dowodów, w przypadku gdy sprawa trafia do mediów to Policja sama siebie skontroluje przy współpracy z zaprzyjaźnionym prokuratorem i wyda stosowny wg Policji komunikat. (typowa reakcja policji na skargo na pobicia przez Policję).
  Inne tłumaczenie Policji to „pobity a najczęściej skatowany, związany zaatakował 6 policjantów powodując ich ciężkie uszczerbki na zdrowiu”.
  Inna pomoc dla podejrzanych policjantów i urzędników państwowych to natychmiastowa ucieczka na zwolnienie lekarskie.
  Ciekawe że nikt tych zwolnień nie weryfikuje, nikt nie prześwietla lekarzy wypisujących takie zwolnienia na gwizdek. A to przecież przestępstwo (ale chyba tylko dla zwykłego obywatela którego ściga ZUS a nie dla Policjanta czy urzędnika któremu ktoś postawił trafione zarzuty).

  Ale wg naszych mediów (w tym alternatywnych) torturują w Rosji a w najjaśniejszej ..w życiu… Ostatnio jednego chłopaka praktycznie udusili gdy połknął saszetkę z marychą i się zakrztusił. Zamiast mu pomóc to zajęli się szukaniem saszetki…czyli zmuszaniem chłopaka by wyrzygał saszetkę… zmuszali go tak długo aż chłopak zmarł w męczarniach. To oczywiście nie była żadna tortura.
  Policja nie ma sobie, jak zawsze nic do zarzucenia. A winni policjanci jak znam życie właśnie idą na zwolnienia lekarskie.

  Ot i cała „demokracja” w Polsce.

  1. Dodam o demokracji w Polsce.
   Demokracja w Polsce idzie w kierunku wiodącej teraz demokracji na Ukrainie czy w innym USSRaelu.
   Jeszcze nie ma wojny w Polsce ale już są tworzone i szkolone prywatne armie (np armia Sienkiewicza), armie najemników (taką funkcję pełni wojsko Polskie) czy armie „prawego sektora” (różni strzelcy, patrioci) a wiadomo że patriotą w Polsce może być tylko prawicowiec albo żyd lub polak wżeniony w żydowską rodzinę. Przy czym żyd patriota już nie musi być prawicowcem (Polak patriota musi prawicowcem).
   Niebawem zobaczymy skutki tych działań.

 6. Od kiedy to mamy płacic żydom za nie swoje winy, a ponadto Gomułka wszystko im uregulował. Inna sprawa to w=ykorzystywanie Polski od samej wojny przez żydów, którzy rządza nami i wykmorzystuja nas doszczętnie jak tylko można, nie tylko materialnie, ale przede wszystkim politycznie.
  Top jakas paranoja, żeby domagac sie od nas jakichs swiadczeń na rzecz żydów.

 7. Czemu nie mówicie nic o Marianie Kowalskim i Grzegorzu Braunie????????????????????
  Czy to stroniczość???????????

 8. Trochę filozofii w pytaniach i odpowiedziach.
  Czy członkowie mafii mogą być uczciwi ? odp nie mogą.
  Czy członkowie mafii mogą być osobami godnymi zaufania publicznego ? odp nie mogą.
  Czy rodziny członków mafii mogą być uczciwe odp mogą.
  Czy członkowie mafii mogą być osobami godnymi zaufania publicznego ? odp nie mogą.
  (lojalność rodzinna jest silniejsza od lojalności publicznej).
  Czy członkowie obcego narodu mogą być uczciwi ? odp mogą.
  Czy członkowie obcego narodu mogą być osobami godnymi zaufania publicznego ? odp nie mogą. (lojalność narodowa jest silniejsza od lojalności wobec obcych narodów)

  Czy Chińczycy, Ruskie, Niemcy, Papuasi, Anglosasi mogą rządzić Polską ? odp nie mogą (bo ich lojalność nie leży po stronie Polaków).
  Czy żydzi mogą rządzić Polską ? odp nie mogą (bo ich lojalność nie leży po stronie Polaków).

  A kto rządzi Polską ? (polityka, gospodarka, media, sprawiedliwość, zdrowie, edukacja, wojsko, policja…).
  Czy Polska to demokratyczny kraj czy raczej kraj okupowany ?
  Komu zawdzięczamy tę „wolność” i „dobrobyt” ?

  1. W PRLu po 1968r rządzili już Polacy a po 89r już nie.
   Te 20 lat rządów Polaków to epoka Gierka i błyskawiczne uprzemysławianie kraju (tempo szybsze niż osiągają Chińczycy).
   I komu to przeszkadzało ?
   „Przyjaciołom” Polski takim jak Anglosasi, Syjoniści, KK z JPII na czele, milionom pożytecznych naiwnych ….. którym wrogowie Polski obiecywali gruszki … na wierzbie .. i „chwalili” za patriotyzm, gdy oni własnymi rękoma rozwali kraj w którym mieszkali.
   Teraz „patrioci” są niewolnikami nowych zagranicznych Panów którzy trzymają ich na granicy ubóstwa , trzymają ich w lichwiarskiej niewoli
   (a tyle się na krytykowali na nie lichwiarskie pożyczki zakładowe często umarzane).
   Polski patriota potrafi… rozwalić , sprzedać, zniszczyć…własny „umiłowany kraj..ukochany kraj…” i wyjechać obrażony na zmywak.

   Sorry, ale mam żal to sprawców tego zniewolenia, zniszczenia Polski.

   1. I na koniec.
    Elity Polskie muszą być Polskie, nie mogą to być elyty żydowskie.
    To podstawowy warunek odzyskania wolności.

   2. Tak za pieniądze bank sterów.Gierek to był czołowy sprzedawczyk,lepszy od Gomułki pożyczał pieniądze od Mafi a żoneczka latała do Paryża niby do fryzjera, wiadomo po co.Kiedyś spotkałem go w Skoczowie był bardzo smutnym człowiekiem pewnie nieświadomie sprzedał kraj,no cóż tak działa lichwa wysysa dusze z człowieka a myśli że do czegoś doszedł(pralki.lodówki,samochody,markowe rzeczy ,PRZEMYSŁ,itd)
    Gdyby to był człowiek mądry postawił by na nowe polskie technologie ale cóż ,wolał stare zachodnie badziewie za kredyty od tak zwanej mafii żydowskiej.

Comments are closed.