Alternews – 17.04.2015

Relacja z Zielonego Miasteczka w Warszewie, skąd o protestach rolniczych mówią: Edyta Jaroszewska, Jadwiga Łopata i Sir Julian Rose.

85 thoughts on “Alternews – 17.04.2015

 1. Wszędzie protesty i nie zadowolenie.SZUKANIE winnych naszego losu SPROKUROWANEGO NA NASZE ŻĄDZE.Nasza ignorancja geo-rolno polityczna doprowadziła do zapaści całego organizmu(narodu,kraju,ziemi) a wy chcecie cieciem, jednym zabiegiem usunąć nowotwór.Wiemy jak kończą pacjenci którzy walczą i przegrywają nie znając Boskiej siły zdrowienia(spontanicznej regeneracji) czyli całkowitej zmiany Świadomości, reinkarnacji za życia.Czas otworzyć oczy,oczyścić zapisy telegoniczne i pozbyć się raz na zawsze mamona szatana nr1.
  Wiem jesteście słabi nie panujecie nad swoimi ciałami a chcielibyście kreować nowe lepsze życie cóż za BZDURA i pośmiewisko dla rządzących.Każdy protest i nie zadowolenie to konflikt wewnątrz was,kiedy to pojmiecie wasze życie nabierze blasku i świętości staniecie się bogami a wtedy żaden system nie ma prawa istnieć,bo bóg to nie nie system a Wolność i Miłość do wszystkiego i wszystkich.

  1. Zamiast „wy” napisz „my” a nawet przeczytaj co napisałeś, jakbyś pisał do siebie ;-). Szczególnie o tym wewnętrznym konflikcie 🙂 bo uciekłeś od Życia w jakąś Nibylandię… to nie sztuka zaszyć się w norce i pouczać. Bez urazy, bo piszę do siebie przecież 😀 , do swojego Ducha… którego jesteś Wyrazem 😀

   1. To nie jest ucieczka to jest rozsądek,ludzie się nigdy nie zmienią i nie mam zamiaru protestować za czyj-iś profit/zysk.Bez względu czy to jest organik food czy fastfood czy natural food.Jestem zbieraczem a wszelkiego rodzaju jedzenia jest pod dostatkiem.Rolnik/farmer to anachronizm produkuje truciznę i jeszcze chce na tym zarobić.Zresztą dlaczego oni protestują? Przecież to wspaniała praca od rana do wieczora na świeżym powietrzu, a…… o zysk chodzi,domy, traktory,nauka, dzieci,KREDYTY , rodzina itd, nie zemną te numery bruner hihihihihioho 😀

   2. @Wiktoria „ola Boga”.
    A nie mylisz czasem Boga z Watykanem ?
    Bo tu na ziemi to Watykan dyktuje ludziom „prawa Boga”.
    Jaka gwarancja że Watykan i jego urzędnicy nie oszukują ?
    Ja mam raczej pewność że oszukuje … by się wzbogacić.
    Watykan to system, nie Bóg.
    Judaizm to samo, Islam też.

    Tylko religie, wierzenia ludów pierwotnych to jest „Bóg” (praSłowianie, Indianie z Amazonii, Aborygeni, różni Zulusi czy Pigmeje…).
    Tam jest(była) głęboka i czysta wiara i nie ma korzyści materialnych.

   3. @Oskar „olaboga”!!!!!
    wyraźnie coś ci się pokiełbasiło ..
    wszak zapewniam cię że nie mylę Boga z Watykanem
    a czytasz ty czasem co inni piszą/przekazują ..
    czy tylko czasem swoje elaboraty :0)))

  2. My czy Wy? Na jedno wychodzi więc 🙂

   Niemniej Qcyp trafił w sedno, jak to pięknie ujęła też Kiara, czy chcemy kolejny raz powtórki z rozrywki, czy może pierwszy raz nowego? Nie udawajmy więc że kosmetyczne zmiany rozwiążą sedno problemu, nie mówMY też że pragniemy nowego skoro boimy się go jak czort kropidła 😀 Choć przecież wszyscy wolimy się łudzić, mimo iż wiemy w czym problem.

   Nawet bajki o tym trąbią, chcesz bogactwa i gotów jesteś za to płacić, zdechniesz w biedzie. To nie ja mówię, to bajki 😉

   Piszę uczciwie jakie mam na ten temat zdanie, nie podoba mi się zagłada, ani demoniczna kreacja i szanuje zdanie innych 🙂
   https://www.youtube.com/watch?v=JTzyP6CAAbY
   A Oni wciąż targają kamienie.

   1. Oj 😀 mam dziś wyraźnie problem z nickami, myślałam że pomyliłam nick Qcypa, ale skoro nie to nie przepraszam 😉

    A chciałam wesprzeć Qcypa bo w tej FUNDAMENTALNEJ kwestii On na prawdę jest mi bliski i mało kto jeszcze śmiało o tym mówi, a warto 🙂

  3. Zróbcie tak ażeby to rząd, premier protestował A NIE WY :-D.Kiedy dołącza do was legIony zdrowych silnych ludzi dla których 150 lat życia to rozkwit a nie starość.Przekonajcie ludzi swoim pięknym wyglądem ,postawą,wiedzą.Nigdy Walką.

 2. Wydaje się nieprawdopodobne ale te immunitet dla żołdaków działają.
  W warunkach gwarantowanej przez USA bezkarności w obcym kraju …. każda zbrodnia psów wojny jest możliwa.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-w-kijowie-amerykanscy-zoldacy-gwalca-dzieci-2015-04

  A nam władze i media każą kochać amerykańskich żołdaków w Polsce.
  Oni w Polsce też mają gwarantowaną bezkarność. Podobnie jak członkowie, działacze mafii chazarskiej.
  Jak się zachce ostrym , nawykłym chłopcom z „zaprzyjaźnionej” armii najemników zabawić z dziewczynkami lub chłopcami… to się zabawią, jak zechcą postrzelać do cywilów to sobie postrzelają (prokurator i media uzna że zostali sprowokowani).
  Uważajcie z transparentami „US go home” bo mogą was zastrzelić uznając że to atak terrorystyczny na ich pokojową misję. A na pewno was zwinie lokalna bezpieka „za zakłócanie porządku publicznego”.
  Ale plakatem np „A na drzewach zamiast liści…” już porządku publicznego nie zakłócacie. Obrzucając kamieniami ruskich motocyklistów też porządku nie zakłócacie to przecież ruskie prowokują.

 3. Chyba trochę naciągany sondaż ale mocno inny niż te oficjalnie preparowane.

  http://wolnemedia.net/polityka/totalna-porazka-bronislawa-komorowskiego/

  Sondaż moim zdaniem naciągany (nie że nieuczciwy) bo to młodzież bez doświadczenia życiowego i poddana szkolnej indoktrynacji. Łochów to gmina wiejska na ścianie wschodniej a więc ludzie bardziej religijni (PIS udaje katolików choć to też mafia chazarska).

  Prawdziwych sondaży robionych tam gdzie wyniki są zbliżone do ogólnopolskich nie poznacie w tym roku. Władza nie może wam ich pokazać bo Bronek jest przegrany a Dudek też (tylko na ścianie wschodniej może mieć jakiś wynik).
  Korwin jest medialny ale starsi na niego nie zagłosują (szalony ekstremista ale wali prawdę czasami po oczach).
  Palikot, Kukiz i Brown to konie trojańskie, kto czyta internet ten na nich nie zagłosuje.

  Poza Ogórek reszta do drobnica, plankton bliżej nie znany.
  Na Ogórek nie zagłosują zdeklarowani antykomuniści i dlatego ona się tak dystansuje od SLD. Ludzie normalni, nie nawiedzeni zagłosują na Ogórek bo nie jest ekstremistką, nie jest psem wojny, nie bazuje na nienawiści, koncentruje się na zmianie systemu prawnego… nie jest politykiem czyli zakłamaną szują do jakich nas solidaruchy z PO i PIS raz z PSL przyzwyczaiły.
  Kobiety zagłosują na Ogórek bo sympatyczna i nie włazi z buciorami im do domu by mówić jak mają żyć.
  W tej kampanii tak naprawdę profesjonalna, poważna, kompetentna jest tylko Ogórek.
  I dlatego ma pod górkę, mafijne media starają się ją zniszczyć, opluć, ośmieszyć, poniżyć, zdyskredytować albo nie pokazywać (jak kiedyś Leppera w kampanii).

  Zauważyliście że SLD Millera już któryś raz próbuje naprawiać to co solidaruchy zepsuły (złagodzić zbrodniczy liberalizm, ograniczyć zbrodniczą wyprzedaż majątku.. budować Polską Polskę a nie kolonię o nazwie Polska) i już dwa razy SLD Millera poległo po zamachach stanu na Oleksego i na Millera.

  Z Ogórek też tak może być . Mafia nie ma ani moralnych ani prawnych ograniczeń, mafia cofa się tylko przed większą siłą.
  Zagrożeniem jest mafijny Marszałek Sejmu który po wyeliminowaniu niepasującego mafii Prezydenta z automatu zostaje „po” Prezydentem. Radek spokojnie czeka, po to tam go ustawiono.
  To są „rozszady” mafii na wypadek przegranych wyborów.
  Donka Merkel schowała w UE bo wie że w Polsce będzie się kotłowało a Donek jej jest bardzo potrzebny. (wybory będą sfałszowane lub przegrane przez mafię i mafia będzie na siłę odwracała kijem Wisłę).

  Utrata Polski przez mafię to klęska na Ukrainie.
  Klęska na Ukrainie to klęska globalna.
  Klęska globalna to wiele trybunałów sprawiedliwości na całym świecie dla osądzenia gigantycznych zbrodni tej mafii. I nie da się wyjechać do… bo dokąd ?

 4. Witam . Dziekujemy Edyta ,Jadwiga,sir Julian dziekujemy ntv.pl za ten wywiad prosimy czesciej INFORMACJA -FAKTY to dla ludzi /zagubionych -narzucono im tzw. prawde-nauke i religie przez setki i tysiace lat/ TERAZ JEST CZAS ODKLAMANIA -PRAWDY-FAKTOW -PRZEBUDZENIA -WONEGO ISTNIENIA-POKOJOWEJ ZMIANY I TO SIE DZIEJE I ZADZIEJE. !!!!!!!!!!!!!!! Im wiecej ludzi to zrozumie i zastosuje praktycznie tym szybciej DOKONA SIE ZMIANA. dziekujem dziekujemy dziekujemy

 5. Witam. Dziekuje Malgorzato. Dziekujem wszystkim co staraja sie i dzialaja w zgodzie faktami dobrem i dobrymi intencjami. A co do wyboru /sam okazuje sie mam malo info. o tych /11kandydatach/podalem tych dwoch /sa dla mnie wyjatkowi/. Mam taka podowiedz /Stan Tyminski-byl wybrany prezydentem a sprawowal ta funkcje????????/wszyscy wiedza. On poleca Kowalskiego-sprawdzcie to polki i polacy i dokonajcie korzystnego wyboru-doskonala jest opcja 100 % glosujacych -oddajacych swiadomie wazny glos na jednego KANDYDATA i wybor w pierwszej turze.!!!!!?????? To start do zmiany KONSTYTUCCJI-SADOWNICTWA -usuniecia tzw. bankokracji -wojsk -sluzb itd. itp. Mamy walute /DOBRO- W KIELCACH DZIALA/ to sa pomysly i opcje dzialania mozemy to zrobic indywidualnie i wspolnie jako swiadome istoty energetyczne znajace tematy . Kazdy /ja/ i /ty/= MY ma i moze wybrac i wziasc udzial w tym procesie -zachecam i polecam. ZMIAANA I ZMIANY I TAK SIE DOKONAJA swiadomie albo ??? pozdrawiam dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 6. Jak bardzo Obama przeszkadza mafii świadczą artykuły na temat Obamy.
  Obama jest murzynem czyli czarnuchem, nie jest Amerykaninem, jest islamistą a teraz został dodatkowo komuchem … dalsza Kariera” Obamy w mediach to dyktator, Hitler, szaleniec, oligarcha, złodziej…. pedofil, gwałciciel…

  Tu Obama jako komuch a jego matka jako dziwka.
  http://wolnemedia.net/polityka/obama-przyznaje-ze-ksztalcil-go-znany-komunista/

  To nie przypadkowe informacje.
  Mafia wie że tonie a Obama paraliżuje mafię … lawiruje nie pozwala na otwartą wojnę
  … prowadzi bardzo ryzykowną grę o pokój… jaja ma w kleszczach, kleszcze się zaciskają coraz mocniej.
  Obama musi wiedzieć że przeżyje tylko wtedy gdy mafia uzna że przetrwa do następnych wyborów i wtedy zrobi to co chce, czyli III wojnę światową.
  Jeżeli mafia uzna że za rok będzie za późno na III wojnę światową to Obamy za chwilę nie będzie (zginie z rąk islamisty, komucha lub północnego Koreańczyka a może Kubańczyka od Castro … znajdą jego paszport na miejscu zbrodni).
  Obym nie wykrakał.

  1. Ale tu Oscar jesteś ciemny, może nawet ciemniejszy od Obamy? 😉
   Ani szaweł nigdy się nie wyrzekł się faryzeuszy i był do końca swoich dni superagentem tak samo jest z Obamą.A że podlizują się Kubie to zrozumiałe Iskandery rosyjskie TO JUŻ CHYBA FAKT NA KUBIE ALE TY JESZCZE SPISZ 😀

   1. Coś plączesz. Iskandery maja zasięg kilkuset km. Co one mogą zrobić USA ? Wytłuc trochę krokodyli na Florydzie ? Tam potrzebne są rakiety o zasięgu 2-3 tys km czyli o zasięgu którego posiadania USA zabraniają Rosji (jakiś traktat o który teraz się kłócą).
    Po za tym Kuba to mała wyspa łatwa do zmiecenia gdyby co.
    Ruskie tam mogą postawić co najwyżej swoją tarczę antyrakietową z (S-400) i wtedy rola Kuby by znacznie wzrosła.

    Rosja nie chce gorącej konfrontacji (szkoda ludzi) Rosja czeka aż USA upadnie samo pod ciężarem utrzymywania setek baz wojskowych na całym świecie.
    Wystarczy troszkę „podpiłować” dolara, troszkę bardziej obciążyć kosztami zbrojeniowymi, troszkę uwieść dotychczasowych sojuszników czyli wasali…… i USA zawali się samo. No i trzeba uważać żeby nie oberwać jakąś belką od tego walącego się kolosa.
    Taka, pokojowa, jest koncepcja, pozbycia się światowego hegemona, moim zdaniem.
    Problem w tym że hegemonowi wcale na pokoju nie zależy.
    To niebezpieczna gra ale nie ma innego wyjścia.
    Zaniechanie gry oznacza nieuniknione pożarcie przez hegemona.
    Hegemon daje światu jedna alternatywę, musicie mnie zniszczyć, albo ja was pożre.
    Ten hegemon to szalony samobójca, to mniej ważne dla świata, ale ten hegemon to też masowy morderca z wielkim zakrwawionym „nożem czyli USArmy, NATO i najemnikami-zbirami” a to już jest bardzo ważne dla świata.

 7. ZYDO-MASONERIA Światowa finansjera niszczyciele narodów.Sprawcy tego ze kazdy nasz dzień jest smutniejszy . Chca nas zabic podatkami bezrobociem odwróconą narracją sprawiedliwosci i normalnosci,pseudokulturą ,nudą i jeszcze pozbawic nas chcą smaku zycia w aszym naturalnym zdrowym jedzeniu!!!!!!!!!!!!

 8. Witam. Mamy setki tysiecy faktow -ten tzw. rzad nie SLUZY NAM POLKOM I POLAKOM!!!!!!!!!!!!!!???????????? To temat rozwazmy to. dziekujem

 9. Witam. WSZYSTKIE gremia /sadownictwo -media-bankokracja-policja -tzw. rzad -itd. itp. / ktore sie wybraly i sa w tym prywtnym laboratorium cwaniakow /plc./- sluza samym sobie i ich rodzinom i wspierajacym !!!!!!!!! TO JUZ CZAS ABY TE FAKTY DOTERLY DO POLEK I POLAKOW NA CALEJ KULI ZIEMSKIEJ I CALEJ CYWILIZACJI!!!!!!!!! dziekujemy dziekujemy dziekujemy.

 10. Witam .Alexander zrobil doskonaly /tv.porozmawiajmy-prosba -Janusz opublikuj -dziekuje/ wywiad o swiadomym i nieswiadomym zyciu!!!!!!!!!!!????????? JAK KONSTANTYN UTWORZYL KOSCIOL I KLATWA ,KTORA ZABILA -MARIA SOBOLEWSKA. Dziekujem Aexandrowi ,Marii i Januszowi . dziekujem dziekujemy dziekujemy

 11. Chce podziekowac wszystkim ktorzy ciagle walczą o Polskę .

  ZDJĘCIA Z PRZEDSTAWIENIA „Zakazana żywność. IV rozbiór Polski”

  http://icppc.pl/index.php/pl/kolumna/wydarzenia-2015/protest-rolnikaw/zakazana-ywno-iv-rozbiar-polski.html

  W piątek 17 kwietnia 2015 roku na Placu Zamkowym w Warszawie odbyło się przedstawienie „Zakazana żywność. IV rozbiór Polski” obrazujące dramatyczną sytuację polskich rolników, w którym oni sami wzięli udział.
  Przedstawienie pokazało zmaganie polskich rolników z uciążliwą biurokracją, a także problem rozgrabiania ziemi przez korporacje, „nielegalnej” żywności z gospodarstw i wszechobecnego zagrożenia, jakie niesie z sobą GMO. Wszystko to zagraża dziś przyszłości polskich tradycyjnych gospodarstw rodzinnych a konsumentom coraz bardziej ogranicza dostęp do prawdziwej żywności.
  Rolnicy biorący udział w przedstawieniu to uczestnicy protestu mającego miejsce w Zielonym Miasteczku naprzeciwko gmachu Kancelarii Premiera.
  „W przedstawieniu „Zakazana żywność. IV rozbiór Polski” podkreśliliśmy, w jak niepewnej sytuacji znajdują się polscy rolnicy, a także podkreśliliśmy rolę, jaką zarówno Rząd RP, jak i czerpiące ogromne zyski korporacje odgrywają w doprowadzaniu do obecnego kryzysu. Kryzysu, który dotyka również konsumentów i ogranicza dostęp do zdrowej, prawdziwej żywności będącej przeciwieństwem sztucznych, pozbawionych wartości produktów dostępnych w supermarketach”.” – powiedział Sir Julian Rose, autor scenariusza, Prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC

  ZDJĘCIA Z PRZEDSTAWIENIA „Zakazana żywność. IV rozbiór Polski”

  http://icppc.pl/index.php/pl/kolumna/wydarzenia-2015/protest-rolnikaw/zakazana-ywno-iv-rozbiar-polski.html

 12. Obecne jedzenie, nawet to z najwyższej półki tak zwane Naturalne,co oczywiście nim nie jest ,jest tak samo zanieczyszczone i zdegradowane jak cała Ziemia.Ludzie zwykle zapętleni w system monetarny w wyniku osiąganych celów 😀 hihihihihihi i utraty zdrowia chwytają się organicznego/naturalnego pożywienia w celu przedłużenia agonii/wegetacji ciała fizycznego.Ludzie są za słabi Psychicznie aby zmienić swoją postawę,myślenie aby rozżarzyć wibracje Ducha i otaczającego ich świata. Ujarzmiacie NATURE do własnych potrzeb a MOŻE BY TAK UJARZMIĆ SIEBIE SAMEGO..Człowiek stał się najważniejszy w swoich ideach,słowach,programach,nie zdając sobie sprawy że ktoś pociąga za sznurki manekina-konsumenta.Niezależnie od wszystkiego, NASZE ciała fizyczne zużyją się i umrą pewnego dnia,natomiast nasze Psyche nie umiera nigdy i jest częścią ciała Astralnego.
  Reasumując, to nie zatrute jedzenie jest naszym problemem lecz nasze Psyche,nie rzadko o wiele bardziej zainfekowane niż na pierwszy rzut oka nam się wydaje.hihi 😀

  1. Aby nasze Psyche było silne i zdrowe musimy Wiedzieć jak umierać każdej nocy i budzić się kimś innym,świeżym,nowym bez żadnych naleciałości a szczególnie systemowych uwarunkowań.Śmiać się z wehikułu ciała fizycznego i mieć dystans tak zwany zwis na wszystko.Nie przyzwyczajać się do nikogo i niczego .Wszystko przemija, prócz naszych doświadczeń bezpośrednich.zapisywanych u Wyższej Jaźni…Jesteśmy tu aby nauczyć się żyć,cierpieć i umierać ale tak ze po to by najwięcej rozwinąć się Duchowo.Podczas snu lub podczas głębokiej Medytacji łączymy się z Wyższą Jaźnią naszym prawdziwym i jedynym domem podczas pobytu na Ziemi bądź innych planetach.

   1. Ten lekarz jest innego zdania Qcyp , ze podczas medytacji laczysz sie tylko z wyzsza jaznia . Ja osobiscie tez tak uwazam jak ten lekarz
    https://www.youtube.com/watch?v=nzfgfTdZALY.Wszystko jest spiryt co nie widzisz .A co widzisz mozesz zaliczyc do mental substancji albo fizycznej substancji .W zaleznosci z jakiego punktu patrzysz . Wiem , ze niewygodnie jest myslec droga trzasacych sie portek i wszyscy wieja do iluzji i Boga :):)
    Ot cale bohaterstwo malego czlowieka . Zawsze musi gdzies znalezc parasol pod ,ktory sie schroni . Zamiast stanac twarza w twarz z rzeczywistoscia .
    Ja wogole nie mysle , ze mamy tutaj az tak cierpiec . Fine jest miec polarity ale nie torturity .

   2. Ja bym tam jednak okazała szacunek temu wehikułowi jak to określiłeś, bo to też odbicie Umysłu (rzeczywistość jest wielowymiarowa-Wszystko przenika wszystko na wielu płaszczyznach, przestrzeniach i tak w nieskończoność- wybacz słów brak). Bo bez tego wehikułu* to sorry, niczego nie doświadczysz i nic nie „przerobisz”. Nie wiem gdzie się spieszysz i Quo Vadis Domine? Kierunek góra-dół-góra-dół-góra-dół-góra (w nieskończoność jak nieskończony jest Absolut- suma dobra i zła – Światła i Mroku) i uczynić nieświadome-świadomym. Kłaniam się nisko 😉
    *wehikuł- św. Graal/ Bogini/Forma/Pustka – naczynie Ducha.

 13. No to jest duży problem dla świata wykreowany przez światową mafię.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwa-nato-rozpoczely-cwiczenie-atakow-nuklearnych-2015-04

  Były już doniesienia że Polscy piloci ćwiczyli zrzucanie bomby atomowej.

  Mafia wie że kraj który zaatakuje Rosję bronią atomową dostanie solidną i natychmiastową odpowiedź.
  Mafia dostać tej odpowiedzi, więc kombinuje jak to zrobić żeby zaatakować ale nie dostać odpowiedzi.
  Koncepcji jest wiele. Począwszy od zaskakującego i obezwładniającego ataku globalnego, poprzez neutralizacje odpowiedzi przy pomocy tarczy rakietowej aż do
  skierowania odpowiedzi na inne nieistotne dla mafii cele.

  Pierwszy wariant jest trudny do zrealizowania , Rosja skutecznie się przygotowuje na taki wariant (silne środki wczesnego ostrzegania, reakcja martwej ręki).
  Drugi wariant jest mocno dziurawy i niczego nie gwarantuje poza wtopieniem w niego kolejnych miliardów dolarów.
  Trzeci wariant to ten związany z wykorzystaniem pomniejszych sługusów do ataku atomowego na Rosję (mafia będzie udawał stronę neutralną… „to nie my” …. „to nie nasza decyzja”). Dla mafii czysta korzyść, Rosja ponosi ciężkie straty a odpowiedź Rosji jest skierowana na atakującego czyli na nic nie wartego dla mafii sługusa np w Polskę czy w Ukrainę.
  To atomowy wariant wojny Proksy (przez pośredników, najemników, sługusów, zdrajców).
  I taki wariant jest realizowany na Ukrainie i w Polsce, może jeszcze w Rumunii.
  Są próby wykorzystania Tadżykistanu, Gruzji…

  Zauważyliście może że wszystkie to plany mafii są skrajnie agresywne i że to nie Rosja napada na zachód czyli mafię ale wręcz odwrotnie ? Mafia chce zamordować Rosję tak jak zamordowała Jugosławię Miloszewicza, Irak Husaina, Libię Kaddafiego, morduje aktualnie Syrię Asada. Przymiarki trwają do Białorusi, Iranu…Wenezueli..)
  Zauważyliście że wszystkie te kraje się dobrze rozwijały gospodarczo i oferowały swoim narodom coraz wyższy poziom życia ? (weźcie pod uwagę destrukcyjne embarga gospodarcze które miały ten rozwój zatrzymać).
  Polska za Gierka też była takim krajem. Zauważyliście jakie są skutki interwencji mafii w „wyzwolonych” krajach dla mieszkających tam ludzi ?

  Mafia chce skolonizować cały, świat jak Hitler i niszczy wszystkie objawy zdrowego autonomicznego rozwoju społeczeństw.

  Popieracie mafię ? (Bronka, Donka, Dutka, Jarka, Adasia, Aleksandra, Radka, Bufetową…. i wielu podobnych głównie solidaruchów ale nie zawsze bo taki Kwach to były komuch) .

  Dobry temat do przemyśleń przed wyborami.

  1. Kwach to niby komuch ,ale to byla wtyka mafi wtedy(tak podejrzewam).A teraz przeciez to liberal.

   1. Zgadzam się, też tak uważam.
    Kwach to nawet nie liberał, to karierowicz pracujący dla mafii (dla Polaków zdrajca Polskiej racji stanu), to mafijna wtyka która dostała polecenie od mafii wspierania liberalizmu udając lewicowca.
    Taki mafijny agencik w przebraniu lewicowca a teraz chce zostać Oligarchą na Ukrainie (skumał się z synem Bidena).
    Cała jego sfora to tacy „przebierańcy”.

 14. Nowy kanał Panamski budowany przez Chińczyków w Nikaragui to poważny problem dla „pokoju”. Wystarczy rzut oka na mapę by zobaczyć że kanał skróci drogę transportu towarów do USA o ok 1000 km (jest bliżej USA).
  A to oznacza że zyski na kosztach transportu wezmą górę nad polityką i statki popłyną nowym kanałem. A to oznacza utratę zysków ze starego kanału który to Amerykanie (czyli kto ? … pewnie mafia) „sprywatyzowali” sobie.
  A to oznacza że amerykanie będą znowu musieli „sprywatyzować” dla siebie ten nowy kanał. A to oznacza kolejną wojnę w wyzwolenie Nikaragui i wprowadzenie tam „demokracji”. I wiedzą o tym inwestorzy budujący nowy kanał.
  Muszą mieć jakiś sposób obrony przed „prywatyzacją”.
  Ciekawe co z tego wyniknie.
  Kanał już jest budowany a Chińczycy budują w zawrotnym tempie (o ile warunki na to pozwalają).

 15. Jak obudzić całe społeczeństwo, jak wyrwać się z tej matni?
  Do jakiego skrajnego momentu musimy dotrzeć, by dać temu konkretny, zdecydowany opór?
  Sprawa wydaje się być beznadziejna, ale może wreszcie ruszy… my!

  1. Jest cos takiego jak wybory – w tym roku kolejne. Tam każdego głos ma jednak, wbrew temu co się nam wmawia w tefałenach, znaczenie. alternatywa jest narzekanie i patrzenie, jak sie traci po kawałku wolność osobistą.

 16. Alternatywna historia Słowian czyli Rusów. (polskie napisy)

  https://vimeo.com/82901597

  Ciekawa zwłaszcza druga połowa filmu bo dotyczy historii najnowszej.
  Ale pierwsza część dotycząca początków państwowości i katolicyzmu na ziemiach Słowian też ciekawa.
  Warto uwzględnić że wszystkie tzw wielkie religie to religie pochodne od Judaizmu (katolicyzm, islam oraz ich odłamy).
  A Judaizm to żydzi, Tora, kult rasy wybranej, kult niewolnictwa, pogarda dla gojów… skrajna dyskryminacja i … „żydowska” moralność narzucona kultem religijnym.
  Wszystkie pochodne religie mają korzenie w tej zbrodniczej ideologii.

  Przez ten pryzmat lepiej można zrozumieć to co się dzieje obecnie i co się działo przez wieki na świecicie.

 17. Qcyp, piszesz:
  …”szaweł nigdy się nie wyrzekł się faryzeuszy i był do końca swoich dni superagentem…”.

  Cieszy mnie to Twoje zdanie, bo to rozpoznanie jest jak krok w dobrym kierunku. Teraz kiedy już to wiesz, może warto zastanowić się nad kolejnym krokiem, czyli skończyć z bałamuceniem młodzieżówki Pawłowymi naukami. Zrobisz jak zechcesz, ale porównaj swoją obecną sytuację z wieloma opisami postaw, jakie przekazałem Ci w darze rok temu. Chodzi o to, aby aktualna wiedza przekładała się na czyny, lub inaczej, aby postawa życiowa wynikała z poziomu świadomości, bo dłuższe stanie w rozkroku jest niezdrowe. Pozdrawiam.

  1. @Zbysiu ja to już od dawna wiem a wszelaka walka z katolikami ustała ze 2 lata temu.Co do rozkroku i nie zdecydowania jak miewam jestem odmiennego zdania. Dobry rozkrok do dobry balans ciała a kto wie może i duszy? 😀 hihihihih Zajmuje się teraz iluzją np; jedzenie które spożywamy i wydalamy. Czuje że to jest nie potrzebne jeśli odpowiednio zrozumiemy proces iluzorycznego spożywania posiłków i informacje smaków,zapachów.Jeśli to jest wyobrażeniem czuje ze można po prostu sobie wyobrazić dobry obiad a mózg resztę załatwi aby podtrzymać funkcje życiowe,Również wątpliwe.
   Hi/ 😀 hihihihih

   1. Daj spokój Kucyp, Duch łączy a nie dzieli… ludzie dzielą w ignorancji, poczytaj mistyków nadreńskich, Mistrza Eckharta, Katarzynę ze Sieny, Jana od Krzyża i innych a poza tym.. voila:

    „Na zakończenie głos zabrał Wiktor Węgrzyn, który podziękował wszystkim za przybycie i przeczytał uchwaloną rezolucję przez aklamację, którą w sobotę, 18 kwietnia przyjęli motocykliści w Sali o. Kordeckiego, a dziś poprosił o jej przyjęcie wszystkich motocyklistów zebranych na Jasnej Górze.
    „My polscy motocykliści zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego potwierdzamy naszą solidarność ze wszystkimi motocyklistami świata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeństwo i gościnność. Dziś, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojęzycznych, posługując się kłamstwem, realizując antypolskie cele, rozpętali nieznaną dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkę na naszych gości, motocyklistów rosyjskich, zachęcając wręcz do fizycznej wobec nich przemocy, oświadczamy: motocykliści rosyjscy przez Polskę przejadą bezpiecznie. Nie dopuścimy do żadnych awantur, zapewniamy im bezpieczny przejazd i gościnność, taką jak oni nam od 14 lat zapewniają, motocyklistom Rajdu Katyńskiego i wszystkim naszym wyprawom na Wschód. Rajd rosyjskich motocyklistów z Moskwy do Berlina w 70. rocznicę ich zwycięstwa nad Niemcami, odwiedzający pola bitewne i cmentarze dziadów, ma takie samo znaczenie dla Rosjan, jak Motocyklowy Rajd Katyński dla Polaków. Witamy was rosyjscy motocykliści na polskiej ziemi, spotykamy się w dniu 27 kwietnia o godz. 9.00 czasu polskiego na przejściu granicznym Brześć-Terespol. Bardzo proszę, kto jest za tym, żeby tę rezolucję przyjąć, wciskamy sygnały” – i słychać było tysiące motocyklowych klaksonów.

    „Tak też myślałem, dziękuję kochani, tak uważam, bojkot, atak na rosyjskich motocyklistów, jest wbrew naszej kulturze, jest wbrew naszym obyczajom polskim. Czy są głosy przeciwne, czy są motocykliści, którzy się nie godzą z tą rezolucją? Rezolucja została przyjęta przez aklamację, jednogłośnie. Jeszcze raz dziękuję z całego serca i przypominam 27, to jest poniedziałek, godz. 9.00 rano spotykamy się na granicy w Brześciu do Terespola. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, potem pojedziemy z nimi przez Polskę, kto będzie mógł na różnych odcinkach, ale zależy mi bardzo, żeby tam w Brześciu było nas jak najwięcej. Dziękuję i do zobaczenia” – zakończył Wiktor Węgrzyn.

 18. ISIS od dawna wiadomo czyj to twór i dlaczego powstał.
  Wiadomo kto go spiera ekonomicznie, militarnie i kto tam rządzi kadrowo.
  Wystarczy rzut oka na mapę by zrozumieć jakie naprawdę zadania ma ISIS (separacja Iranu od Syrii i uniemożliwienie budowy ropociągu między Iranem a morzem śródziemnym.
  W tym kontekście ta mocno szokująca ale prawdziwa informacja pasuje do układanki.
  Zdjęcia pokazują kim jest w istocie mafia która ISIS zorganizowała , stworzyła i wspiera. Uwaga zdjęcia bardzo szokujące 18++.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-dostarczaja-isis-bron-pieniadze-zywnosc-2015-04

  Polska za sprawą rządzących głównych sił politycznych (PO i PIS czyli post solidaruchów) jest de facto sojusznikiem tych rzeźników ( w istocie najemników).
  Głosujcie na Bronka, Dutka, Donka, Radka… to tak jak byście głosowali na ISIS lub banderowców (wszyscy oni mają tego samego patrona i patron decyduje o ilości przelanej niewinnej krwi ludzkiej … patron jak widać lubi czerwień).

 19. Kolejny atak na Magdalenę Ogórek w wykonaniu „polskiej” mafii post solidaruchów na usługach chazarów. To kolejny dowód na to jak bardzo się jej boją.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sld-nie-przekaze-juz-pieniedzy-na-kampanie-ogorek/q96c0s

  Zwracam uwagę na komentarze pod artykułem oraz na ilość puntów za wypowiedzi komentujących. To jest prawdziwy sondaż wyborczy.
  Wypowiedzi internautów są jak zwykle racjonalne i konstruktywne (a hasbara siedzi cicho bo nie widać idiotycznych obelżywych jednozdaniowych komentarzy z ujemną punktacją).

 20. I kolejny symptom walki z Magdaleną Ogórek.
  Dzisiaj w Teleekspresie opowiedziano co robił każdy z kandydatów, przemilczano tylko Magdalenę Ogórek.
  I tak będzie to końca kampanii. Znamy to czasów kampanii Leppera.

  1. Magdalena Ogórek, widziałem na jej twarzy złość i agresje .No i te oczy zimnie, wyrachowane brrrrrrrrrrrrrr.

   1. A u kogo widzisz „dobroć w oczach ?
    U Bronka ? U Dudka po botoksie ? czy może u Korwina albo Brauna ? A może u tego Polaka o twarzy boksera, to prawdziwy Polski patriota tyle że chyba prosty i brutalny.

    Sądzę że wybierzesz swojego czyli Bronka, bo ma ma fajną żonę.
    Polsce to nie posłuży ale twoim tak.

   2. Brawo Oskar. I o to chodzi, rządy proste i brutalne przestrzeganie prawa i prawdziwy patriotyzm. Utwierdziłeś mnie że mam rację. To ten kandydat, on ci że.

   3. Do rozwoju Polski trzeba mądrych , inteligentnych działań by uruchomić wszystkie segmenty mocy Polaków w Polsce.
    Działania proste, brutalne nie zbudują demokracji ale kolejną dyktaturę.

    Ale spośród wszystkich kandydatów jako pro Polskich
    na pierwszym miejscu stawiałbym Magdalenę Ogórek
    na drugim tego „boksera…
    Reszta to konie trojańskie, przebierańcy, zwariowani ekscentrycy, lub wprost obca agentura czyli obce marionetki (PO i PIS).

    My Polacy mamy tylko dwoje kandydatów.
    A tylko jednego mafia się panicznie boi bo ma wykształcenie, rozum, zaplecze polityczne i merytoryczne i jest asertywna wobec mafii.

   4. ..dodam …
    lepszy Polski dyktator (byle nie szalony) niż mafijny czyli chazarski „demokrata”.
    ale najlepszy to jednak Polski Demokrata (bez religijnych kompleksów czy alergii).

 21. @Kalina Nie tylko kanał mózgowy jest zdolny do przekazywania informacji po miedzy Wyższą Jaźnią i Ciałem Astralnym w czasie Medytacji.Inny kanał istnieje w marzeniach sennych czyli we śnie.W pewnych fazach snu twoja Wyższa Jaźń może wezwać do siebie Ciało Astralne.Może wtedy przekazać instrukcje i pomysły ,regenerować ciało Astralne uzupełniając jego siłę Duchową czy też oświecić je odnośnie rozwiązania ważnych problemów.Z tego powodu niezwykle ważne jest aby twój sen nie był zakłócany przez hałas , demony czy koszmary wywoływane szkodliwymi wrażeniami w ciągu dnia.
  /NOC PRZYNOSI RADĘ/Hi/ 😀 hihihihi

 22. Iza45 pisze:Bo bez tego wehikułu* to sorry, niczego nie doświadczysz i nic nie„przerobisz”.

  Nie koniecznie kiedyś gdzieś słyszałem że są planety z ludźmi bez ciał fizycznych po prostu zamieszkują,doświadczają,wznoszą swoje wibracje,uczą się bez balastu ciała materialnego.Czysta Świadomość ISTNIENIA.:-D hihihihi

  1. .. ale nie Życia, bo Życie to Istnienie w Ciele- też przecież części Świadomości…
   Kłaniam się nisko 😉

   PS Im wyżej chcesz się wznieść tym niżej (Ciało) musisz zejść.
   PS2 Demon to niezrozumiany aspekt Absolutu.

   1. A co jest wyżej, względem jakiego jedynie niżej? 😉 Bo gdzie jest góra a gdzie duł? czy nie określa go Grawitacja? Więc dla kogoś po drogiej stronie choćby ziemi jest odwrotnie 😀

   2. ..żyjemy w świecie dualizmu i używamy słów do komunikacji. Im jaśniej się wyrażamy tym większa szansa się dogadać. Bo pisać cudacznie to nie sztuka.. słowa i tak są płaskie ale na razie mamy tylko to jako symbol. Chyba, że zaczniemy tu rysować byle nie płasko.. jakieś matrioszki…nieskończone…

   3. Ale Iza … 🙂 To oczywiste 🙂

    Chciałam tylko powiedzieć że to jest kwestia względna. A pojęciowo, Nikt nie dąży do regresu czy własnej szkody, wręcz przeciwnie, choć bywa że zmiana kierunek 😉

 23. A w TVN więcej Kukiza. Muszą zwiększyć częstotliwość bicia po oczach jego niezależnością dla totalnych gamoni którzy jeszcze nie skumali że pojawił się wyzwoliciel.
  Ha ha ha

  1. … i szlaban na Magdalenę Ogórek … bo się medialnie przebija, wybija na tle reszty gamoni.

   Nie ma wolnych i demokratycznych wyborów bez jednakowego dostępu do mediów. To media kreują wyniki wyborów.
   Wniosek w Polsce nie ma demokracji i z powodu roli mediów oraz z wielu innych powodów (ordynacja wyborcza, służby specjalne, finansowanie kampanii, dostęp do mediów, sprzedajna postawa dziennikarzy, jakość sądownictwa….).

   1. W mojej ulubionej TVN jak mówią o Ogórek to niewiele i raczej źle. Ale jak już ją pokazują to ja patrzę na Millera jak stoi z boku i się oblizuje na jej widok. Dla niego to najlepsza pod słońcem kandydatka do wszystkiego 😉 , nawet i na prezydenta, a czemu nie.
    Miller znany z „wyczynów”, opisany w książce niejakiej Anastazji Potockiej (ale nie z „tych” Potockich) Ha ha ha

   2. Przez pryzmat jego postrzegania to wręcz nie mieści się w głowie że inni nie dostrzegają jej walorów

  2. Jeszcze nie tak dawno ten wyzwoliciel był szczerym wyznawcą PO i modlił się do Tuska przekręta podwórkowego a tu nagle taka metamorfoza jak u szawła w drodze do Damaszku.Ludzie od tak nie zmieniają swoich poglądów i siebie. Jest to poza obszarem postrzegania i dociekania dlaczego nie jesteśmy Wolni i co tak naprawdę niewoli NAS i eksploatuje zasoby Ziemskie.Kto za tym tym stoi?

  3. Ja tylko żarcik słowny 😛 Wyzwoli – Cielęta 😉

   Przyjrzyj się banknotowi 50zł chodzi o Kaszmir = Kraków. Jawnie drwią z ludzi i mają Ich za mniej jak Stonkę (z szacunkiem z mojej strony dla Szlachetnej Stonki).

   Mówią, Wy sobie wybierajcie kogo chcecie, mówcie co chcecie, protestujcie, wojujcie nawet. A My tak zamieszaliśmy że sam diabeł nie dojdzie do ładu, podzieliliśmy każdą nieistotną kwestię jak włos na setki odłamów byście mieli złudzenie że coś robicie, a wciąż targacie kamienie. Wierzcie w kryzys jaki sami stworzyliśmy by Was po woli wycofać, my mówią możemy drukować iluzję do woli i ciągnąć to bez końca. Myślcie że myślicie bo macie tak myśleć że kochamy pieniądze i o nie chodzi, To Wy macie kochać pieniądze i dla Was jest to być albo nie być Bogiem i prawdą zakrytą. Poza tym tyle nas obchodzicie mówią, co but obchodzi mrowisko. Podbiliśmy tę planetę was czyniąc niewolnikami 100 000 lat temu i nie pozwolimy by wróciła wasza jedność i potęga bo zbyt wiele nas to kosztowało wtedy. Damy wam co robić by odciągnąć waszą uwagę, damy nawet wojenki, wybory co chwile igrzyska i religie byście mieli czym się zająć oraz z kim za łby tarmosić i byście nigdy prawdy nie dostrzegli. Każemy waszym wojskom nadal strzelać do Repatriantów i rozbitków jacy powracają na Ziemię po wojnie z przed 100 tysięcy lat. … …

   No i się posypało a miało być słówko tylko 😉

 24. Czekajmy na wojne, a ona juz trwa codziennie o nasze zycie od (w Polsce) 25 lat…
  „Polaku nie badz glupi – nie daj sie zabic” – tym haslem witali Armie Andersa pod Monte Casino Niemcy ,na rozmieszczonych na podnozu gory tabliczkach .
  „Od lat walczymy z mafią farmaceutyczną, która jest tylko jedną z odnóg ośmiornicy zła, która oplotła nasz glob. Ta super-mafia postawiła sobie za cel wymordowanie większości ludności Ziemi i jak na razie dużo wskazuje, że realizacja tego im sie uda. Dlatego nie mamy innego wyjścia niż walczyć o swoje życie wszelkimi naturalnymi metodami. Stare i sprawdzone terapie naturalne są naszą tarczą obronną. I dlatego też należy rozpowszechniać niniejsze informacje oraz książki, o których w nich mowa.”

  1. Ośmiornica ma wiele odnóg , jak słusznie zauważyłeś Gregory.
   Inna jej odnoga jest Monsanto . GMO , pestycydy , herbicydy . Kiedys produkowali DDT / azotox ktoryego czas rozpadu wynosi 60 lat ! Został wycofany z powodu toksyczności . Powodował raka , niszczył funkcje tarczycy , odkłada sie w tłuszczu , nerkach , wątrobie . Pisze odkłada sie ponieważ wciąż go jemy i bedą go jadly nasze dzieci i wnuki . Z powodu stosowania dochodziło do zachwiania równowagi w przyrodzie
   Do ochrony upraw roslin gmo stosuje sie herbicydy . Pierwotnie glifosat był sprzedawany w herbicydzie
   Rundup , ale ponieważ ochrona patentowa tego środka wygasła ,
   obecnie wytwarza go wielu producentów . Glifosat znajduje sie w 750 produktach i jest stosowany na szeroka skale w rolnictwie , leśnictwie , do odkwaszania torfowisk .. W dalszym ciagu Rund up i Orange Agent oczywiście znajdują sie w sprzedaży . Toksyczność glifosatu jest udowodniona . Np juz w 2001 r badania szwedzkich onkologow wykazały związek pomiędzy ekspozycja na glifosat a chloniakiem nieziarnicznym ktory moze dawac przerzuty do licznych narządów a takze zwiększona liczba poronień, autyzm i wiele innych .
   WHO alarmuje ze najpopularniejszy na świecie środek chwastobojczy moze wywoływać raka . Koncern Monsanto domaga sie wycofania tego przełomowego raportu.
   Wiecej w poście poniżej .

   1. Produkowany przez Monsanto środek chwastobójczy prawdopodobnie powoduje raka, alarmuje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Przełomowy raport jest kłopotliwy dla europejskich decydentów, a koncern usilnie stara się go podważyć. Tylko nasza zdecydowana reakcja doprowadzi do wstrzymania sprzedaży tej substancji. Dołącz do pilnego apelu:

    PODPISZ PETYCJĘ

    Drodzy przyjaciele,

    najpopularniejszy na świecie środek chwastobójczy może powodować raka – alarmuje Światowa Organizacja Zdrowia! Koncern Monsanto oczekuje od WHO wycofania tego przełomowego raportu. Nauka nie może być w ten sposób cenzurowana! Potrzebujemy natychmiastowej i zdecydowanej reakcji opinii publicznej.

    System regulacji obrotu tymi substancjami jest niejawny i podlega wpływom przemysłu agrochemicznego. Ale właśnie teraz pojawia się wyjątkowa okazja do interwencji. Unia Europejska ponownie rozpatrzy zgodę na używanie glifosatu – substancji czynnej mającej odpowiadać za rakotwórcze działanie środków chwastobójczych. Podobne procedury przeprowadzą USA, Kanada i Brazylia. Z kolei Holandia, Sri Lanka i Salwador biorą pod uwagę jego całkowity zakaz.

    Zagrożenie jest oczywiste – ta trucizna znajduje się w naszej żywności. Rozpyla się ją na polach uprawnych, placach zabaw, przy ulicach. Razem musimy doprowadzić do wstrzymania sprzedaży glifosatu! Dołącz do naszego pilnego apelu i powiadom znajomych:

    https://secure.avaaz.org/pl/monsanto_dont_silence_science_loc_eu/?bNeZPib&v=57286

    Monsanto jest już gotowe do walki. Glifosat stanowi podstawowy składnik preparatu RoundUp, flagowego produktu Monstanto. Jego sprzedaż przynosi światowemu gigantowi branży genetycznie modyfikowanej żywności 6 miliardów dolarów rocznie. Korporacja twierdzi, że raport WHO ignoruje badania dowodzące bezpieczeństwa tej substancji. Jednak autorzy raportu WHO to siedemnastu światowych ekspertów z dziedziny onkologii. Dokładnie przyjrzeli się niezależnym badaniom, odrzucając te robione na zlecenie producentów.

    Agencje regulacyjne z kolei bazują głównie na badaniach sponsorowanych przez przemysł. Objęte tajemnicą handlową wyniki nie są podawane do publicznej wiadomości. Jakby tego było mało, 58% członków zespołów naukowych przy Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Żywności jest powiązanych z toksycznym biznesem. Być może trudno w to uwierzyć, ale tak działa ten system. Dlatego właśnie potrzebujemy głosu nas wszystkich. Niezależny raport WHO nie może zostać zdyskredytowany!

    Niektóre kraje już wcześniej zakazały glifosatu. Teraz kiedy Unia Europejska, USA, Kanada i Brazylia chcą zrewidować swoje przepisy, pojawia się szansa na zmianę także w innych częściach świata.

    Jeszcze 50 lat temu DDT, inny sztandarowy produkt Monsanto, był stosowany na całym świecie. Dopiero głośna książka biolożki Rachel Carson pt. „Silent spring” („Cicha wiosna”) udowodniła jego związek z zachorowaniami na raka. 10 lat później DDT zostało zakazane. Jeśli naszemu zdrowiu i życiu znów zagraża jakaś substancja, nie możemy czekać tak długo. Domagajmy się zdecydowanych działań już teraz. Dołącz do nas i podaj dalej:

    https://secure.avaaz.org/pl/monsanto_dont_silence_science_loc_eu/?bNeZPib&v=57286

    To nie byłby nasz pierwszy sukces. UE ogłosiła moratorium na stosowanie neonikotynoidów powodujących masowe wymieranie pszczół. Argentyna zatrzymała budowę gigantycznej fabryki nasion Monsanto. Mieliśmy udział w obu tych zwycięstwach. Teraz czas, abyśmy ochronili nasze zdrowie i nie dali się traktować jak szczury doświadczalne. To może być przełom w walce o bezpieczne i zrównoważone rolnictwo, którego nasz świat tak bardzo potrzebuje.

    Z nadzieją,
    Bert, Marigona, Antonia, Oliver, Alice, Emily, Danny, Nataliya i Ricken wraz z całym zespołem Avaaz

    Dowiedz się więcej:
    TVN24: Używane na masową skalę pestycydy „prawdopodobnie rakotwórcze”
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/onz-uzywane-na-masowa-skale-pestycydy-prawdopodobnie-rako

    Farmer: Glifosat prawdopodobnie powoduje raka
    http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/ochrona-roslin/who-glifosat-prawdopodobnie-powoduje-raka,564

    FT: Nowe badania dowodzą związku między glifosatem a zachorowaniami na raka (tekst w j. angielskim)
    http://www.ft.com/cms/s/0/8b79a572-cf14-11e4-893d-00144feab7de.html#axzz3XOmCcv9c

    Reuters: Monsanto żąda wycofania raportu łączącego herbicyd z zachorowalnością na raka (tekst w j. angielskim)
    http://in.reuters.com/article/2015/03/24/monsanto-herbicide-idINL2N0WP0UM20150324

    New York Times: Bezpieczeństwo herbicydu podważone po latach (tekst w j. angielskim)
    http://www.nytimes.com/2015/03/28/business/energy-environment/decades-after-monsantos-roundup-gets-a

    Mother Jones: Prawdziwy powód, by martwić się o GMO (tekst w j. angielskim)
    http://www.motherjones.com/tom-philpott/2015/03/bittman-right-its-not-gmos-its-how-theyre-used

    Po raporcie WHO agencja EPA wezwana do ponownej oceny glifosatu (tekst w j. angielskim)
    http://www.agri-pulse.com/Groups-seek-EPA-glyphosate-review-after-WHO-carcinogenic-link-03272015.asp

   2. Nie bedzie postu poniżej . Kilka razy próbowałam i nie udało sie
    wiec sie poddaje . W trakcie kopiowania materiału telefon mi sie kilkakrotnie ( 6x ) sam wyłączał co sie nigdy przedtem nie zdarzyło .
    W końcu mi sie udało ale … post WCIE£O .

 25. Afera z wypowiedzą dyrektora FBI nt. współwiny Polaków za holokaust.

  http://pl.sputniknews.com/polska/20150420/271995.html

  Namieszam niektórym w głowach.
  Otóż żydzi wiedzą jak było naprawdę. Żydzi na wschodzie Polski mieli po zajęciu tych ziem przez Niemców tak „fajnie” jak Polacy na Wołyniu kilka lat później.
  Polscy nacjonaliści, katolicy, granatowa policja oraz zwykłe szuje jak np szmalcownicy
  walnie się przyczyniali do wymordowania żydów na tych terenach.

  Jedni tylko donosili (bo takie było niemieckie prawo a były i nagrody pieniężne) , inni mordowali, gwałcili, rabowali osobiście bazując na niemieckim i kościelnym przyzwoleniu, jeszcze inni robili na żydach „życiowe” interesy (szmalcownicy) czyli zarabiali na fakcie że żydzi mieli dosłownie nóż na gardle (i musieli sprzedawać za bezcen dobra by się wykupić od śmierci) a jeszcze inni sumiennie wykonywali obowiązki służbowe narzucone przez Niemców (granatowa policja).

  Polacy niestety mają ręce ubabrane żydowską krwią (nie wszyscy, byli i tacy co ratowali żydów ale tych była mniejszość bo ryzyko śmierci było ogromne, większość była „obojętna”, zastraszona i ani nie pomagała ani nie donosiła).
  Niemniej Polscy „patrioci” ci prawicowi, kościelni, aktywiści oraz różnego rodzaju szuje i mendy robili żydom tak dobrze jak Banderowcy Polakom na Wołyniu kilka lat później.
  (ten sam zestaw społeczny ze strony banderowców… pełna analogia).

  Żydzi nas za to słusznie nienawidzą (ta nienawiść żyje i jest kultywowana w USA i w Izraelu, programy szkolne, indoktrynacja młodzieży itp). Kultywacja nienawiści to bardzo złe rokowania na przyszłość ale takie są fakty.

  To jedna prawda, smutna, ponura, dramatyczna ale jednak prawda.
  Druga prawda to taka że nienawiść między Polakami i żydami (i innymi nacjami a żydami) ma podstawy w skrajnie rasistowskiej kulturze żydowskiej (Tora tego ewidentnym dowodem). Żydzi gnoili ekonomicznie Polaków (teraz też to robią) robili z Polaków swoich de facto niewolników (dzisiaj też) no i są obcą w Polsce społecznością, obcą kulturowo, religijnie, mentalnie i ideologicznie, są społecznością która się nie asymiluje ale ukrywa i pasożytuje na narodzie Polskim.

  Jednak sądzę w krajach demokratycznych powinien obowiązywać parytet narodowy we władzach wszelkich szczebli oraz w majątku narodowym. W Polsce za sprawą solidaruchów i KK z JPII na czele ten parytet został skrajnie, dramatycznie zachwiany na korzyść mafii żydowskiej i innej zagranicy.

  I to zjawisko ostro potępiam.
  Dzisiejsza Polska to kraj praktycznie jednolity narodowościowo (to korzystne zjawisko).
  Trzeba tylko pozbyć się mafii chazarskiej i Ukraińskiej która za sprawa solidaruchów i KK ….. rządzi Polską praktycznie od 89r. (rządy lewicy są paraliżowane i są przerywane zamachami stanu… Oleksy, Miller)

  Polska powinna ograniczać obcą imigrację i budować Polskę Polaków (nie należy utożsamiać Polaków z katolikami bo to V kolumna Watykanu) zasobną bezpieczną, przyjazną sąsiadom, gościnną dla turystów ale nie dla imigrantów zwłaszcza tych o odległych kulturach czyli trudno się asymilujących.

  W Polsce powinni rządzić na wszystkich szczeblach wyłącznie ludzie nie posiadający tzw podzielonej korzeniami lojalności (co do zasady, jako wymóg systemowy).
  Na szczeblach niedecyzyjnych, w prywatnych biznesach mogą funkcjonować „Polacy” o najróżniejszych korzeniach w tym żydzi, Ukraińcy, Białorusini, Niemcy….
  Ale z Polskim obywatelstwem bym uważał (tylko małżeństwa mieszane realne wieloletnie i dzieciate a nie fikcyjne, wieloletni pobyt w Polsce, znajomość języka, kultury , Polskie wykształcenie… )

  Złożona jest ta Polska historia.
  Mamy szansę ją wyprostować, trzeba się tylko wybić na suwerenność tym razem spod buta mafii Chazarów (ale i Ukraińskiego i niemieckiego buta).

 26. Proste i wstrząsające.
  http://voicesevas.cdnvideo.ru/img/0d8031d143a27e3c36446779bf6b4a16.jpg

  Te białe sylwetki to dusze zamordowanych w Donbasie cywilów tylko za to że byli Rosjanami. (Holocaust to źle ale Donbas, Odessa, Jugosławia, Syria, Libia, Irak.. to dobrze…to nie ma sprawy…nic się nie stało… ot cała moralność tej mafii).

  Krew tych ludzi mają też na rekach Polskie władze, Polskojęzyczne media wspierające zbrodniarzy banderowskich sterowanych przez zbrodniczą mafię chazarską.
  Tę krew niewinnych ludzi mają wszyscy ci którzy popierają zbrodniarzy którzy tego dokonali (głosowanie na Bronka, Dudka… czy innego pasa wojny).

 27. A od kilku dni wielka afera z tym co powiedział szef FBI. Ale to przecież naturalne konsekwencje polityki zagranicznej prowadzonej przez rząd. Rozsławili Gnidę i teraz my wszyscy zbieramy Pokłosie. Z tego co wiem to we wszystkich ambasadach na całym świecie obowiązkowo prezentowano Gnidę jako promocję Polski.
  Gdyby film opisywał prawdę, to w żadnym wypadku Polska nie miałaby się czym chwalić i osoby odpowiedzialne za powstanie tego filmu powinny iść siedzieć. Brutalne prawo – antysemityzm czy antypolonizm podlega karze i nie ma zmiłuj się. Ale że film kłamie to wyroki powinny być zwielokrotnione. I tylko patrioci przy władzy mogą coś zmienić.
  Idźcie na wybory i głosujcie na patriotę!!!!!!

 28. Niestety ten rząd boi się tylko silnych przeciwników. Uważam, że zainteresują się tylko jak zaczniemy działać bardziej zdecydowanie. Niestety trzeba zacząć robić hałas pod siedzibą rządu. Mam tu na myśli, bębny, beczki, palące się opony, blokada drogi i inne akcje utrudniające życie urzędnikom. Jak pojawiają się hałasują górnicy z łomami to rząd od razu mięknie. Tylko takie metody do nich przemawiają. A swoją droga wszyscy musimy decydować swoimi portfelami co kupujemy. Pozdrawiam wszystkich ludzi pragnących głębokich zmian.

  1. Zgadzam sie.
   We Francji podobno gnojownik przed sejmem rolnicy wysypuja jak protestują.to tez jakis sposob 😀
   Robia gnojownik w kraju to zaslugują zeby miec przed sejmem.hyh

 29. Na Tasmani wszyscy rolnicy mogli sobie sprzedawac wlasne wybory do sklepow i nie bylo problemu . Co za syficzny system kontroli w tym kraju .

   1. Jeden moj znjomy zbieral wode i zrobil sobie swoja mala produkcje zbieranej wody z gor i mogl to robic bez problemu a teraz nie wiem .Natomiast w Polsce niektore wody polskie oddano w rece innych ludzi innej rasy 🙂 tak jakby dystrybucja wody byla wielkim investment HAHAHA .Tam jeden facet to robil moze z jednym kumplem Jak kolezanka przyjedzie to sie jej zapytam co z woda na Tasmani . O ile wiem to chcieli , zeby ludzie placili za wode z nieba .
    Totalne przekrecenie sypia niebo i chca zeby ludzie placili za swoja wode z dachu uzbierana w zbiornikach zatruta przez nich (podwojna ochydna szatanska akcja ). A oni sypia niebo i kreuja susze , zeby deszczu nie bylo . Tez jakies dziwne myslenie nieekonomiczne tych co sypia .
    Czasami mysle , ze manipulatorzy sa strasznie durni i maja diabelska nature .

Comments are closed.