Alternews – 17.07.2014

Korespondencja Łukasza Szuścickiego (NTV Gdańsk) z Wolimierza, gdzie odbywa się Festiwal Alternatywnych Społeczności.

5 thoughts on “Alternews – 17.07.2014

  1. Trzeba isc do przodu z wiedza o ziemi . Fakt , ze hitler zyl w Argentynie jakis czas a potem zostal przetransportowany pod Antarktyda ( w celach sektretu trzymania ) to wiedzialam dawno temu .
   Sam fakt jego transportacji do New berlin swiadczy o tym jakie energie bazuja im dalej od centrum celestynskiego nieba tym bardziej podle istoty sie mieszcza .
   Niektorzy nawiedzeni healerzy i spirytualni propagatorzy kaza sie uziemniac z centrum jadra ziemi .
   Wybierzcie poprawne centrum Ziemi wiec , kto sie uziemnia . jezeli ktos sie uziemnia to byloby wskazane tylko z powierzchnia na ktorej stoi najlpepiej .
   Zadam sobie pytanie . Dlaczego wielu ludzi wschodu lubilo medytowac w wysokich gorach ?

 1. Troszkę ten alternews nie wypalił, myślałem, że to będzie o czymś sensownym, co się dzieje na świecie, a tu taki zonk :/

 2. Korwin w PE. Kolejny popis… Masakra…
  Piękny wpis internauty:
  „Nie zrozumiałam wszystkiego słowo w słowo, bo chwilami mówił niewyraźnie, a potem mu przerwali. Mówił o tym, żeby zlikwidować płacę minimalną, i o niebezpiecznym napływie taniej siły roboczej – europejskich imigrantów. Ale wygwizdali go dlatego, że użył słów „nigger” i „negro” (bardzo obraźliwe określenia na czarnych). To nie jest kwestia poprawności politycznej, to tak, jakby np. zamiast „kobiety” mówił „k*rwy”.
  Żeby nie było, zgadzam się z tym, że przepisy imigracyjne w UE to duży problem. Ale wszystko da się powiedzieć bez wyzwisk. Jeśli Korwin naprawdę poważnie traktuje tę sprawę, nie powinien robić z siebie klauna i chama. Pewnie będzie się bronił, że użył tego sformułowania ironicznie, itd., ale wyszło jak zwykle.”

  http://www.smog.pl/wideo/69589/janusz_korwin_mikke_o_czarnuchach_w_parlamencie_europejskim/1/#comment_4386484

 3. Wszyscy rozglądają się: ”Kto zestrzelił pasażerski samolot?”
  …A kto jest mistrzem największych prowokacji w ziemskim matrixie kulistym ostatnich 2 wieków?…

Comments are closed.