Alternews – 17.08.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

87 thoughts on “Alternews – 17.08.2016

 1. Bog Jahwe (Jehowa) okazuje swoja Wielka Milosc do czlowieka i zsyla Potop by w ten okrutny sposob dokonac najwiekszego Ludobojstwa w dziejach ludzkosci! Czyzby ten Wszechmocny,Wszechwiedzacy i Doskonaly Bog nie wiedzial ze z tych 8 ocalalych osob rozmnoza sie tacy sami ludzie,ktorych wymordowal Potopem? Powoluje do zycia swojego umilowanego syna Jezusa by Go potem kazac okrutnie zamordowac i jako jakas „ofiare” okupu kaze zlozyc samemu sobie? Obdarzyl czlowieka „wolna wola” wiedzac doskonale do czego zdolny bedzie czlowiek? Bomba atomowa zabila w ciagu zaledwie kilku sekund ponad 100-tys.istnien ludzkich! Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem przygladali sie jak prowadzono male niewinne dzieci do gazu. Na smierc! Dzieci rozgladaly sie za jakas zyczliwa twarza ale Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem odwrocili sie…Bog ma widocznie upodobanie w ludzkich cierpieniach. dlatego sa wojny,konflikty, choroby,glod i wolna wola. I tak jest odbierane czlowiekowi Prawo do korzystania z Radosci Zycia.Podpowiem jeszcze ze Bog powoluje do zycia Elitarna Grupe Bilderberg,ktorych zadaniem jest depopulacja ludnosci Swiata! Biblia Ksiega Przyslow: 16:4…”Bog wszystko stworzyl dla swoich celow. Nawet Niegodziwca na Dzien Zly”…To tlumaczy bardzo jasno potrzebe istnienia katolickiej sw.Inkwizycji,Hitlera,islamskich terrorystow i innych zbrodniarzy…jak tez tlumaczy potrzebe istnienia tej wolnej woli…Moze jeszcze dla podtrzymania temperatury entuzjastow Boga to przytocze tutaj cytat z Biblii Ksiega Hioba (Joba)..”Bog razem z Szatanem uzgadniali jak tu dolozyc Hiobowi? Szatan wymordowal Hiobowi cala rodzine i dobytek. Samego Hioba dotknal straszliwa choroba. Jednak zone Hioba oszczedzil! Tylko dlatego zeby ktos mogl sie Hioba zapytac dlaczego po tylu cierpieniach nadal w Boga wierzy? Czyzby Bog nie wiedzial do czego bedzie zdolny Hiob? Cala ta Biblia (Pismo Sw.) jest to zdeformowany katalog watpliwych wydarzen ponaginanych do wyznaniowych potrzeb. Czytajac uwaznie dostrzezesz wrecz niewiarygodne opisy mordu i okrucienstwa,w ktorych ten Bog ma upodobanie. Jak dlugo jeszcze beda wykorzystywane roznego rodzaju portale internetowe by trzymac czlowieka w wyznaniowym strachu i z dala od Prawdy?

  1. Bardzo ważny artykuł demaskujący to co się teraz wyrabia w Polsce.
   https://cont.ws/post/351223

   Na tym tle zasieki stawiane przez Rosję na granicy z Polską w Kaliningradzie bardzo układają się w logiczną całość (ochrona przed dywersją).
   Pasuje również zamknięcie przez Polskę małego ruch przygranicznego bez poważnego uzasadnienia (oczyszczenie miejsca prowokacji, pewnie planowanego miejsca granicznych incydentów zbrojnych).
   Szykuje się prowokacja pt: atak Rosji na NATO.
   Taka powtórka z radiostacji Gliwice.
   Do tego informacja z Niemiec że rząd Niemiecki zaleca swoim obywatelom robienie zapasów żywności i wody na ok 10 dni.

   Do tego świadomość że mafia w Syrii przegrywa wojnę.
   Ukraińcy uruchamiają czynną dywersję wojskową (terrorystyczną) na Krymie.
   Do tego propaganda histerii wojennej (Rosja nas napadnie) osiąga szczyty.
   Do tego Rosja umacnia swoje siły w pobliżu granic z Ukrainą (w Kaliningradzie ma dość sił).

   Na tym tle temat do przemyślenia.
   Kim są post solidaruchy z PIS którzy w to wszystko grają razem z wiadomą mafią w istocie przeciw narodowi Polskiemu ?

   A na koniec świadomość że Rosja (Putin) ma dobry wywiad i dobrze wie co knuje mafia więc pewnie jak zwykle jakoś storpeduje ich zamiary.
   (skompromituje, ujawni, skontruje militarnie… tego nie wiem).

   1. Wyobraźnia (fantazja) podpowiada np taki scenariusz odwróconego paktu Ribbentrop – Mołotow.

    Czyli.
    „Rosja napada na Polskę” tak jak napadła na Gruzję (prowokacja mafii przy pomocy Polskich sługusów Polaków).
    Niemcy (NATO) wchodzą na teren Polski by „ochronić swoje landy wschodnie” przed Rosyjską agresją.
    Wchodzą … i już nie wyjdą.
    Ogryzek Polski wschodniej atakuje Kaliningrad i ponosi klęskę.
    Mafia ma swoją upragnioną gorącą wojnę z Rosję, Niemcy mają swoje landy wschodnie. Polska jak zwykle… dostaje w d..pę z każdej strony.
    Dudek Jarek i reszta chazarów z PIS emigruje do USA.
    Donek, Bronek.. i reszta chazarów z PO emigruje do Niemiec…

    I już … dzieło Solidaruchów dokonało się ostatecznie.
    Polski nie ma na mapie świata.
    Jest IV Rzesza i pole walki z polskim i z banderowskim terroryzmem we wschodniej Polsce.

    To fantazje .. ale mające konotacje to aktualnych wydarzeń.

   1. Coś naciągane.
    Największe straty ludzkie poniósł ZSRR ok 22 mln ludzi.
    Potem były Niemcy chyba kilkanaście milionów ludzi.
    Dopiera potem Polska. (pomijamy daleki wschód).
    Co do strat materialnych to było podobnie.
    W Polsce nie toczyły się żadne ciężkie walki za wyjątkiem Warszawy (Powstanie).
    Co innego ZSRR tam na Ukrainie toczyły się niezwykle ciężkie walki i spalono wiele miast i miasteczek, Leningrad, Stalingrad…

    W Niemczech dywanowe bombardowanie i los podobny do warszawy podzieliło wiele miast niemieckich mimo że tam nie toczyły się żadne walki. To były naloty na ludność cywilną czyli czysto terrorystyczne.

    Co do odszkodowań Polskie władze zrezygnowały z odszkodowań od NRD, czy od NRF też tego nie wiem.
    Polska pozyskała bogate ziemie zachodnie z całym majątkiem powojennym a straciła wrogie Polsce ziemie wschodnie (banderowcy).

    Jak widać dużo naciągania historii.
    Mnie to wygląda na propagandę nienawiści wiadomej mafii która tu występuje w czapeczce (w przebraniu) „patrioty narodowca”.

 2. …Oto katolicki Bog Jahwe powoluje do zycia elitarna gupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup swiatowego spoleczenstwa. 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie srodki i skuteczne sposoby! W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde elitarnej grupie -Bilderberg-

  1. Lumen, natura przyznała człowiekowi instynkt i rolę drapieżnika. Ta sama natura pozwoliła na rozwinięcie inteligentnych zachowań.
   Doświadczenie pokazuje, iż połączenie tych dwóch cech tworzy zabójczą mieszankę i nie ma w tym nic nadnaturalnego.

   1. żadna cecha ludzka nie jest oddzielona od cechy Absolutu skoro on jest wszystkim). My w tym przedszkolu ziemskim mamy nauczyć się je wyrażać harmonijnie a nie wypierać w astral/zbiorową nieświadomość/ i wrzeszczeć ratunku reptyle atakują 😀

   2. Natura dala wilkowi cechy drapieżnika.
    Z wilka wyewoluował piesek domowy którego wszyscy kochają zwłaszcza dzieci i ten piesek kocha nas.
    Podobnie jest z kotkiem.
    To nie natura to raczej system „wartości” czyli „bóg pieniądz” powoduje selekcję negatywną (rywalizację o pieniądze wygrywają szuje , kłamcy , oszuści, bezwzględni mordercy..) .
    Powodem jest nienasycona żądza pieniędzy, bo można je odkładać.
    Jedzenia nie da się zjeść więcej niż można i nie da się odłożyć zbyt dużo bo się zepsuje.

    To system jest winien, system pozwalający na niczym nieograniczone bogacenie się jednostki.
    A jednostka na poziomie bogactwa Oligarchy posiada już zdolność przejmowania władzy nad ludźmi i tworzenie mniej lub bardziej zamaskowanego systemu niewolnictwa (musicie pracować na moje bogactwo a im mniej będę musiał wam płacić tym więcej będę zarabiał am nie robić nic).
    I tak działa współczesna „demokracja” po żydowsku.

   3. To natura człowieka stanowi sedno problemu. System jest tylko kolejnym narzędziem na drodze do osiągania celu.

 3. Bog Jahwe (Jehowa) jednych ludzi stworzyl Kwiatem a drugich ludzkim Chwastem. Jednym dal bogactwo i zdrowie a drugich dotknal straszliwa choroba i pchnal w otchlan nedzy. Jednym dal Wode Zycia i barwe chmur a drugim Blekit Nieba i suchy piach pustyni. Oto sprawiedliwosc Najwyzszego!

 4. Czekamy niecierpliwie na Uczciwego Przestepce,ktory wlamie sie do Boskiego Sejfu i wykradnie Zbrodnicze Plany tego Boga Jahwe (Jehowa) i Jego kolesia Allaha.Wykradnie Plany i tez te Anielskie Pioro,ktorym te Plany wypisywali. Tak naprawde to dopiero po Rozpakowaniu tego Planu dowiemy sie o Wszystkim! Zatem wybaczyc Im beda mogli tylko ci,ktorzy Im ufali i w Ich wierzyli. Obecnie po Plamach Barw Zycia mozna juz ustalic Odleglosc tego Boskiego Sejfu i z Topograficzna dokladnoscia okreslic jego miejsce bytu…Teraz i Zawsze…

 5. Pomódl się/medytuj dobrze, aby twoi rodzice zdążyli ci wybrać jakieś przyzwoite przedszkole jeszcze w tym roku!

  1. JasFasola…Widze ze na nic tutaj medytacji podszepty. Wystarczy bys przyjrzal sie tylko swoim Bogom..Bogowie walcza z Bogiem w imie Boga o Boskie przewodnictwo na Boskiej drodze do Boskiego krolestwa. By z Boska moca i Boskim blogoslawienstwem zwyciezyc Bogow…Bog z wami i niech wam Bog blogoslawi no i szczesc Boze na tym Boskim torze..Dzieki Bogu zaraz weekend…Bog zaplac! Wiec o ktorym Bogu tak medytujesz? JasFasolka-do jakiej parafii nalezy twoje przedszkole i nie przechodz tak pewnie przez ulice bo twoj Bog moze sie odwrocic i wtedy bedziesz mial przechlapane.

   1. Lumen ma akurat rację.
    Czasy niewolnictwa podobno się dawno skończyły ba nawet niewolnictwo jest prawnie zakazane.
    Tymczasem w kwestiach wiary nadal obowiązuje starożytny system niewolniczy.
    Z Bogiem rozmawiacie na kolanach, prosząc, błagając, przynosząc dary. W waszych tekstach do Boga słychać skrajny niewolniczy wasalizm, Bóg dla was jest Panem czyli władcą niewolników , wsłuchajcie się w wasze modlitwy, w wasze pieśni, w mowę księży czy biskupów … oni nieustannie umacniają w was tę niewolniczą relację, sami jednak stawiają się powyżej was uważają się za „sługów Bożych” (patrz wikipedia kto to jest sługa), za pasterzy owiec czyli za kadry realizujące Boskie polecenia wolę Boga … czyli znowu mamy klasyczną strukturę niewolniczą. W czasach niewolnictwa właściciel niewolników sam ich do roboty nie poganiał, od tego miał odpowiednich sługusów
    (coś jak kapo w obozach koncentracyjnych) i to ich zadaniem było zmuszenie niewolników do pracy na rzecz właściciela czyli Boga.
    Nawiasem mówiąc dokładnie analogiczny system działa w wielkich koncernach w systemie kapitalistycznym, neoliberalnym… Tam „Bogiem” jest właściciel, „Papieżem” jest prezes, dyrektorzy „Biskupami” a kierownicy „wikarymi” reszta to owieczki które mają dawać właścicielowi zyski.

    Jak widać KK to jeden wielki koncern.
    Różnica jest taka (znikoma) że Boga nikt nie widział (choć wielu twierdziło inaczej) a właścicieli firm widzą tylko nieliczni, wybrani, właściciele, szczególnie ci żydowscy, maskują swoje fizyczne istnienie starannie jak najstaranniej poprzez cały łańcuszek firm zależnych.

    Jak widać Firma Boga i firmy żydowskie to dokładnie te same cele (bogactwo, władza na światem oraz zbrodnicze metody realizacji celów) oraz ta sama organizacja.
    Te zbrodnicze metody to wojny religijne (a w istocie wojny o zasoby) widzimy to dzisiaj na bliskim wschodzie.

    Ciekawe prawda ?

   2. do Jerzy pisze…”Nie ruszasz dopom a pier.olisz gupoty”…Widze ze masz problemy z wlasciwym zrozumieniem pisanych tutaj tekstow.Wiec uswiadom sobie tylko poruszane tutaj fakty,ktore maja jasny wyznaniowy fundament. Wsluchaj sie w przeslanie Janusza Zagorskiego a dowiesz sie ze…Juz raz tak bylo ze czlowiek z czlowieka wyprodukowal mydlo i umyl nim swoja twarz…
    Oto podobienstwo czlowieka do Najwyzszego! Zapewne pomyslisz ze chodzi tu o mydelko Fa..?

   3. @Oscar, ciekawe prawda ? A prawda jest taka, że niewolnicy w dawnych czasach (np. Grecja, Italia) byli lepiej zaopatrzeni niż współcześni tzw. wolni obywatele, którzy pracując nie mogą związać końca z końcem. Przemyśl to dokładnie i napisz o tym, bo masz dar pisania. Wykorzystaj ten dar dla zniewolonej ludzkości.

   4. Tak z innej beczki na ten sam temat.
    Czym jest modlitwa ?
    Jest dokładnie tym samym czym jest żebranie żebraka na ulicy o laskę „Pana” przechodnia.
    Różnica jest jedynie w adresacie modlitwy bo forma jest identyczna z uwzględnieniem zmian zachodzących w języku potocznym.

    Takim językiem starożytnym zwracali się zwykli ciemni ludzie do Pana na włości, Pana na Zamku, potem Pana na Fabryce (np. żydowskiej), do Pana właściciela niewolników…

    Jak widać kościół kultywuje tradycyjne skrajnie antydemokratyczne relacje między „władzą” a „owieczkami”.

    Na tym tle staje się proste wyjaśnienie upadku Polski po 89r.
    (utrata majątku narodowego, zniszczenie niemal wszystkich osiągnięć technologicznych Polaków we wszystkich chyba dziedzinach gospodarki…).

    Autorami tego zniszczenia były post solidaruchy kierowane przez żydowskich podpowiadaczy z Bolkiem na czele.

    Post solidaruchy to zagorzali katolicy czyli jak wyżej dowiodłem mentalni niewolnicy, ludzie o mentalności pierwotnych pasterzy owiec , ludów pierwotnych które tak samo jak oni modlą (żebrzą) się do swoich Bogów i usiłują ich przekupić darami (aborygeni, Indianie z Amazonii, Zulusi, Pigmeje…Arabowie różnych wyznań…).

    Czy ludzie o takiej mentalności mogą zbudować demokratyczne państwo ?

    Nie ma takiej możliwości. To ludzie o mentalności niewolnika i oni mogą tylko poszukiwać lepszego Pana i mścić się na ludziach o innych poglądach głównie dlatego że mają inne poglądy w ramach odreagowania własnych kompleksów.

   1. A nie ta była ruska, tylko po angielsku, bo z rosyjskiego eurovizjon teraz zauważyłem, super 😛

   2. Dziękuję Kalinka, Ty jesteś remakable (nie wiem jak się piszę:D) remakable woman, ja z kolei nie znam się na wizualizacji teledysków, ale pięknie śpiewała i super tańczyli niezwykła kobieto 🙂

  1. A ta historia to nie przypadkiem fake bazujący na manipulacji w tłumaczeniu reportażu RTL z 2006 roku ?

 6. https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo przewidywania co STANIE SIE Z POLSKA ??? uwazam ze wszelkie przewidywania w SWIADOMEJ ENERGI SA UTPOPIJNE -PO PROSTU FILOZOFIA -wrozeniem z fusow ??? jedynie planowe dzialania pewnych grup udawaly sie bo z premedytacja wykonywano je w historii!!! wiecej juz to bezuuzyteczne TERAZ TO SWIADOMA RZECZYWISTA INTELIGENCJA INDYWIDUALNYCH ISTOT KUMULUJE SIE

  1. podstępny jesteś, żeby tak oszukiwać ludzi że inny filmik a w rzeczywistości moherowy bełkot fanatyków kROMAk

   dzięki, długo nie kliknę w żaden link

  1. Można tam wynająć mordercę, zamówić heroinę lub kokainę lub kupić broń. DarkNet, to coś innego niż Mozilla, robią to głównie rosjanie, dziś słyszałem te wieści od małolatów z osiedla 😛 To ukryty drugi internet można też posiąść czarną wiedzę, ale ja nie instaluję NA RAZIE he he. Fakt jest faktem takie coś istnieje… bryyy 🙂

   1. no istnieje ale to nie jest takie proste, tam nie ma linków i wyszukiwarek jak w google, trzeba znać jakiś link by go wklepać żeby wyskoczyły inne podobne jakie pogłębiają temat z innych źródeł… a że to jest w większości na prywatnych serwerkach to dodatkowo link dziś działa jutro gość ma wyłączony komp i w sumie ja dla tego też nie instalowałam bo skoro nie ma sensownych inspir w „skay”net 😉 , to dark net to dopiero śmietnik wszelaki i syf pomijając jakieś okazjonalne bo wiesz prywatne zasoby jedynie. bo nie inaczej… gdzie wszystko to tak samo jeśli wiesz jest w normalnym necie nie dla … i jakoś tak 😛 jak ma być ofen a jak nie to są bzdety, syf i malaria obok kiły i rzeżączki i tak.

   2. i dla tego jest wywalone z normalnego neta, bo to żeglowny świrów jacy zapomnieli leki wziąć, albo mają smak na inne klimaty niż te nie karalne… pedofilia, terroryzm, rasizm, zboczenia, handel organami i dziećmi i żywym towarem i wszelkie fekalia oto dark net w skrócie. spodziewasz się na szczycie zużytej prezerwatywy jakiejś zakazanej i prawdziwej wiedzy? jakiej nie ma na ulicy i normalnych stronkach odpowiedni kulturalnie podanej jeśli ktoś przyjmie?

   3. Dark net to po prostu ogólne określenie kodowanego internetu. Kodowanego w taki sposób by nie można było namierzyć autorów przekazu w sieci i odczytać samego przekazu.
    Przykładem jest popularna i ogólnie dostępna „cebula” czyli „Onion”. Podobno już przez służby „rozszyfrowana”.

    Takich systemów w internecie jest wiele.
    Każdy wywiad tworzy własny system przekazywania informacji internetem tak by przekaz był skutecznie zakodowany i autorzy oraz odbiorcy przekazu zamaskowani.

   4. Sejuś 🙂 Wiedza ulicy jest zawsze potrzebna i jest prawdziwa, ale jak tam są zboczenia i tylko zło, to nie. Nie spodziewam się, ukrytej wiedzy… swoją drogą rządy próbują to rozkodować, ale jest przekaz 3 minutowy jakiś nie wiem o co chodzi i jest przerywany, a rządy mają 3,5 minutowe wejście i im brakuje czasu bo zawsze się wylogują i w tym problem, brakuje pół minuty, może i trzeba wklepać linki, może tak jak pisze Oscar jest takich systemów wiele, ale właśnie jak jest wiele, to znaczy, że podziemie działa, hakerzy którzy pracują dla rządów, na pewno udzielają się w Dark necie itp… po głębszym zastanowieniu nic ciekawego tam nie ma, ale mogą być przecieki naprzykład co do więzień lub grup bildenberga jak się głębiej poszuka, ale macie racje na pedofili nie wchodzę, pewnie krąży tam pornografia dziecięca też, a tego bym nie ścierpiał, gdybym się natchnął, REZYGNUJĘ 🙂

   5. Najlepsze opisy Darknet można znaleźć w powieściach SF.
    W jednej z krajowych produkcji tego typu główny bohater nabywa tamże wyspecjalizowany sprzęt szpiegowski i spray do maskowania mikrośladów DNA 😀

  2. Darknet Darknetem. Przed botem Yandex’a nic się nie ukryje. Musieliśmy z żoną blokować ruch z konkretnych podsieci bo ich crawler regularnie indeksował i kopiował wszystko jak leci nabijając na naszym serwerze gigabajty ruchu. Skurczybyk czepia się i kołacze jak kornik we wszystkim co jest tylko podpięte do sieci.

   1. Kontekst jest taki, iż dla Rosjan jakikolwiek Darknet nie istnieje, gdyż sama ich lokalna wyszukiwarka w międzyczasie skatalogowała już chyba i zduplikowała całą Galaktykę razem z pyłem i ciemną materią włącznie 😀

    Swoją drogą musze rzucić okiem, co Rosjanie wykreowali odnośnie Astrala i własnych, lokalnych wersji Reptilianów ..?
    Dla przykładu moskiewskie Ezo w wykonaniu Łukianienki czytało się, jak i oglądało (zekranizowano) całkiem przyjemnie 😀

 7. Następuje coraz wyraźniejsza polaryzacja , coraz wyraźniejsze formowanie się dwóch wrogich wobec siebie bloków interesów, za którymi stoi potężny potencjał militarnych, Jeden z nich to Chiny + Rosja wraz z koalicjantami i drugi to USA i ich wasale. Można zauważyć wyrażną zwyżkę akcji pierwszego bloku, tzn Chiny i Rosja. Coraz więcej krajów należących do wasali w bloku USA opuszcza to towarzystwo i stawia na team Chiny & Rosja (Turcja, Filipiny) , lub tez zaczyna kalkulować na kogo postawić w razie globalnego konfliktu i tu również Chiny&Rosja prowadzą z USA wyrywając z ich szeregu, bądź też neutralizując ich dotychczasowych sojuszników. Im bliżej zwarcia potęg, tym więcej będzie się działo w temacie. Jezeli ta tendencja będzie trwała to jedyne co pozostanie USA, to im szybciej konflikt, tym wieksze (jeszcze) szanse na „zwyciestwo”..
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/filipiny-w-przeciwienstwie-do-usa-szukaja-kompromisu-z-chinami
  http://zezorro.blogspot.com/2016/08/kazaczok-nad-bosforem.html
  A tymczasem w Polsce ambasador usa opiernicza ministra spraw zagranicznych RP i daje mu wytyczne co i jak ma być czynione w Polsce, co nam wolno a czego nie, a ten nasz minister wychodzi ze spotkania „roztrzęsiony” , na tyle tylko było go stać. To już ten gościu na Filipinach ma większe jaja i więcej oleum w głowie.
  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/8199-tylko-u-nas-grzegorz-braun-w-ii-czesci-tekstu-persona-non-grata-demodyktatura-ambasadora-usa

  1. Tu chodzi tylko i wyłącznie o dolara który jest źródłem nieuprawnionych zysków
   tych którzy tego dolara drukują. A drukuje FED prywatny żydowski bank.
   Mafia żydowska dąży od wielu lat do władzy absolutnej nad światem.
   Dolar to jej najefektywniejsze narzędzie.
   Bez obowiązku dla świata wymiany swoich dóbr przy pomocy dolara mafia przestaje się liczyć jako siła globalna.
   Rosja i Chiny wypowiedziały mafii ten niepisany obowiązek.
   Wcześniej to próbowali Sadam Husain i Kaddafi obaj zamordowani w okrutny sposób przez sługusów mafii na rozkaz mafii a ich kraje dla zastraszenie innych zostały zniszczone i pogrążone w chaosie.

   Teraz mafia się wścieka bo nie ma dość siły by zrobić Rosji i Chinom to co zrobiła Irakowi i Libii oraz Syrii z innych powodów.
   A sługusy mafii teraz się zastanawiają czy stać dalej przy upadającej mafii czy przejść do silniejszego obozu. Na razie siły są wyrównane ale szala przechyla się na stronę Rosji i Chin.
   Proces ucieczki sługusów i niewolników mafii do wolnego (od mafii) świata będzie przyspieszał.
   Polska należy do sługusów mafii (działanie dobrowolne) w zakresie tzw elyt czyli post solidaruchów ale naród, nacja należy do niewolników mafii.
   Polską i jej zasobami rządzi mafia i jej przedstawiciele w postaci lokalnej mniejszości żydowskiej, ukraińskiej i niemieckiej.
   Polacy w Polsce są jak Palestyńczycy w Palestynie albo Indianie w USA.

  2. To nie jest taka prosta sprawa jak twierdzi/gardłuje czlowiek z brodą(słaba psychika). Musimy wpierw rozwiązać kwestie niemiecką tu dzież europejską a wiec, jak najbardziej i najbliżej trzymać się amerykanów/anglików.Chińczycy jeśli maja pozwolenia? niech realizują projekt. Za 4 lata kiedy już będziemy stali o własnym silach z własnym arsenałem nuklearnym i OTK ,każdy jankes pomyśli 2 razy zanim w wyniku własnej głupoty straci następnego członka NATO.

   1. Dla Polski największym zagrożeniem są (tak jak dla Syrii i Ukrainy) tzw „przyjaciele” Polski (Syrii, Ukrainy).
    Niemcy są w tym gronie „przyjaciół” ale są tam Anglicy i Amerykanie generalnie globalne żydostwo).
    Niemcy mają prosty interes taki jaki Solidaruchy popierały entuzjastycznie czyli zjednoczenie ziem niemieckich.
    Solidaruchy popierały likwidację NRD a prostą konsekwencją będzie likwidacja tymczasowo polskich ziem zachodnich i odtworzenie niemieckich landów wschodnich.
    I nikt nam nie pomoże (potencjalnie mógłby Putin).
    Polskie pachołki globalnej mafii (post solidaruchy) prowadzą jednak dalej politykę samobójczą polegającą a skrajnie agresywnych atakach na Rosję w tym nie ustające cmentarne prowokacje organizowane oczywiście przez służby specjalne a nie jakiś tam chuliganów.
    Rosja dała Polsce ziemie zachodnie i zawsze popierała politykę niezmienności granic w odróżnieniu od tzw zachodu (Jugosławia, Kosowo, próby w Czeczenii… rozwalanie ZSRR).
    Wiem wiem Krym. Krym to nóż na gardle Rosji i Rosja nie miała innego wyjścia. Planowana baza USA na Krymie uczyniła by Rosję całkowicie bezbronną przed atakami USA.
    Ta baza była planowana wbrew umowie NATO Rosja że NATO nie będzie przybliżało swoich baz do granic Rosji.
    Europa wschodnia miała być zdemilitaryzowana w sensie obcych baz wojskowych. NATO oczywiście złamało te ustalenia.

    Polityka skrajniej nienawiści do Rosji prowadzona przez globalną mafię a w Polsce realizowana przez jej sługusów czyli post solidaruchów, prowadzi w prostej drodze do zniechęcania Rosji by wspierać Polskę w zakresie niezmienności granic.
    Rosja wybierze sojusz z Niemcami bo to większy i bardziej „zrównoważony” partner.

    Skończy się tym że Polska straci ziemie zachodnie , nie odzyska ziem wschodnich (Ukraina, Białorus, Litwa) i pozostanie ogryzek wielkości księstwa warszawskiego którego dożywotnią królową zostanie żydówka Gronkiewicz Waltz (to żart ale władza mafii żydowskiej w „księstwie Warszawski nie ulega wątpliwości).

    Jak widać Solidaruchy zniszczyły Polskę i proces ten zaczęli w 1980r masowymi strajkami (sterowanymi przez żydowskich doradców), potem po przejęciu władzy proces niszczenia Polski przyspieszył (masowe złodziejskie prywatyzacje i wygaszanie Polskich przedsiębiorstw w trybie bankructwa, otwarcie granic na konkurencję, ograniczenia produkcji rolnej, oddanie rynków eksportowych zachodniej konkurencji…)
    Kolejnym etapem będzie „korekta granic Polski…też pod patronatem post solidaruchów.

    Jak widać cały projekt Solidarności to jedna wielka gigantyczna zdrada narodowa.
    Nic dziwnego bo Solidarność słucha wyłącznie wrogich Polsce sił zewnętrznych a to Watykanu a to globalnej mafii żydowskiej i ich zamaskowanych instytucji lobbingowych.

    Solidarność to mięso armatnie wrogów Polski.
    To dokładnie to samo czym są islamiści w krajach arabskich.
    W obu przypadkach wiara (niewolnicze, na kolanach, podejście do Boga) jest wykorzystywana identycznie czyli w interesie globalnej mafii w wbrew oczywistym interesom narodu Polskiego czy narodu Arabskiego.

  3. Wychodzę z załozenia, że warto słuchać ludzi którzy ocieraja sie o władzę, taki ktoś zawsze moze powiedzieć coś, co ludzie władzy skrywaja. Pisanie wypracowań szkolnych na poziomie gimnazjum to…jak kto lubi… kazdy w miare rozgarniety człowiek wie o co chodzi w tej grze pomiedzy wielkimi (z dolarem w tle) . Teraz chodzi o to żeby nie wpaść w błoto. Czyli, zebyśmy nie zostali wystawieni na unicestwienie na dodatek w obcym interesie. Juz zaczyna sie breake dance z nukami z bazy w Incirlik w Turcji a to dopiero poczatek. Juz w Polsce sa uruchomieni ludzie którzy wołąja, my chcemy te nuki w Polsce i zachęcaja polonusów aby pisali listy proszalne do senatorów w USA! Wszystko to sie zageszcza i przyspiesza…

 8. Kalinka długo szukałem piosenki dla Ciebie i chyba znalazłem z takimi teledyskami jakie lubisz, tylko że to nie nowość jak Twoje z Eurovizji 2016 tylko z 2010 roku, posłuchaj 😉
  https://www.youtube.com/watch?v=5qF_qbaWt3Q i oglądaj fascynuj się, może i moja jakaś Ci się wreszcie hi hi spodoba, ale fajnie, że lubisz tylko swoje i że jesteś szczera w tym, najważniejsze że wiesz co robisz BUZIAKI BUZI BUZI :*

  1. Majestic, jesteś najbardziej świadomym mężczyzną na Świecie, jednak pęd który narzucasz, nie pozwala Ci ogarnąć swojej świadomości, ilość informacji wiedzy, przerasta, dobre samopoczucie, zapomniałeś w tym wszystkim o sobie, więc domyślam się, że Twoje nie odzywanie się jest częścią, zdobycia świadomości, uwolnienia jej, bo masz ją, tylko pędzisz jakby to już wszystko miało się stać, dajesz całego siebie, ale zapominasz, że w tym wszystkim możesz być silny, a Ty resztkami sił napędzasz wiedzę… dobrze, że masz tą przerwę, to przerwa an siły mam nadzieje, i zrozumienie potęgi świadomości, jak mi powiedziałeś, że celowo przemilczałem sprawę z liskiem, to zrozumiałem, że Ty też taki jesteś, musiałeś to przeżyć, rozumiesz życie. Ale czasem pozwól mu płynąć jak pewnie teraz, chyba, że coś się wydarzyło? Mamy się martwić, że się nie odzywasz kilka dni? Czytasz nas? Mam nadzieje, że dojdziesz do konkretnych wniosków, ciężko Cię zrozumieć, ciężko wszystko czytać i oglądać co puszczasz, ale wytrwaliśmy już tak długo, że wytrwamy więcej, chodzi mi o to, że narzuciłeś pęd, a czasem sprawy muszą toczyć się swym torem, wszyscy Cię kochamy Medżik, nie zapomnij prócz powagi uśmiechnąć się i poczuj chwilę, ona nas prowadzi do wielu rozwiązań… 😉 …

   1. Odpoczywaj tylko nie wieki 😀 ten pęd, on jest super, wyraża Ciebie, ale ja się o Ciebie martwię, ile można walczyć o swoje????? nie wiem czy żyjesz… tak naprawdę żyjesz??? może właśnie teraz kto wie hi hi 🙂

   2. Majestic nie wiem jak Ty to wytrzymujesz, ale Twoje posty TO: Takie w których informacja goni informację nie ma czasu na oddech i przerwy, działamy jak Ty działasz, często Twoje powtarzane linki, uświadamiają nam o co walczysz, mam nadzieje, że wszystko o czym marzysz się spełni. Pozdrawiam Twój wierny przyjaciel Pacuś 🙂

 9. radośnie panujący nam hierarchowie EU już wkrótce rozpoczną prace nad przebudową ulic i alej, tak, aby jezdnie przecinały się pod innym kątem niż 90 stopni, gdyż stan obecny jest niedopuszczalny jako jawne obrażanie uczuć religijnych mas napływowych

 10. witam -seja -sorry -/podstepny jetes ,☺seja pisze:
  18 sierpnia 2016 o 20:59
  podstępny jesteś, żeby tak oszukiwać ludzi że inny filmik a w rzeczywistości moherowy bełkot fanatyków kROMAk

  dzięki, długo nie kliknę w żaden link
  Odpowiedz TAK ZADNE SLOWA I PRZEPROSINY NIE ZMIENIA FAKTOW??? -SA TAKIE JAK NAPISALAS !!! W/W texscie – dodam moje FAKTY -KORZYSTAM ZINTERNETU W SZKOLE ALBO MIEJSKIEJ W UK. OTOZ NIE JESTEM PERFEKCJONISTA TAK JAK TY -seja- w tej technologi !!! staralem sie SKORYGOWAC TEN BLAD KLIKNIECIE /innego linku -niestety niewchodzil mi po wielu probach ??? a ze mam tu czas wyliczony teraz w miejskiej biblotece 1,5 godziny tak tez ten blad pozostal -zwracam honor -seja – TWEJ ISTOCIE ,JESTES SWIADOMA I SWIETNIE WYPUNKTOWALAS TEN WPIS !!! pomimo ze byl to laptus bez moje intencji za co przepraszam i prosze o wybaczenie!!! nigdy w moim dotychczasowym DOSWIADCZANIU I OBSERWACJI TAKICH SWIADOMYCH WYBOROW WPROWADZANIA KOGOKOLWIEK W BLAD BEZ MOJEJ INTENCJI . mam nadzieje ze seja -ISTOTO -przekaz tym razem jest odebrany i swiadome info fakty dotarly do Twej Istoty i innych ktorzy odczytali ten link -sorry /od pewnego czasu matrix skutecznie utrudnial mi przekazy ??? ha ha ha badalem wnikliwie ten temat .Wyciagnlem wnioski i koryguje napislem w/w sporo slow niestety matrix pada na ryj a jednak kasa nadal . Wzialem poprawke i ucze sie i ta lekcje zapamietam ,pozdrawiam seja i wszystkich co te przeprosiny przeczytaja

 11. http://www.zarabiamnablogu.pl/cena-jaka-placimy-za-darmowy-internet-jest-bardzo-wysoka ogladam ten film i rozwazam nad ta propozycja ISTOTY -TERESY co zalozyla te monstrum ,jestem zaintersowany ta ideea od dziecka staram sie zyc bez pieniedzy i bez platnie /uwazam ze money -POZADANIE TO PRZYCZYNA TEGO MATRIXA CO KRECI W 3D / dzisiaj wkroczylem w ta bajkowa sfere darmowego internetu -wymiane info -faktow indywidualne i zespolowe ISTNIENIE-WSZAK WSZYSCY ODDYCHAMY ZADARMO I KORZYSTAMY Z TYCH SAMYCH OPCJI BO JESTESMY /indywidualne / JEDNO istniejace w WIELOWYMIAROWYM ISTNIENIU . ta intencja darmowa ta lekka latwa i przyjemna wymiana info-faktow to bajczna wizja nie wiem skad zagoscila w mojej ISTOCIE -ktora zyje doswiadcza i obserwuje to w 3D

  1. jan piotr pisze:19 sierpnia 2016 o 17:44 …” skad sie wziely prawa NATURY??? prawa fizyki itp. itd. wszystkie tzw szkoly odkryc czasowych np. z przeszlosci???” .. Odpowiadam:..Tak! To prawda! Jedno co juz wiem to slowo „Bog” nie daje nam zadowalajacej i pelnej odpowiedzi…Wiec ustawiam sie w kolejce by jeszcze za mojego zycia dowiedziec sie jak to wlasciwie jest? Mam juz ..69-lat! Pieknie sformulowane pytanie…Serdecznie pozdrawiam-Lumen

 12. http://porozmawiajmy.tv/sukcesy-i-porazki-w-zmaganiach-przeciwko-zlodziejom-polski-lena-huppert/ sporo info -faktow I odwazna lena ,coraz wiecej mamy odwaznych istot ,ktore staraja sie UWOLNIC nas wszystkich od money to glowna przyczyna -zadza I manipulacja -rzady -sady tzw prawa I td itp . Wczoraj pisalem o magicznej piosence leczacej 99% chorob ,otoz dr. Hamer mowi w/w filmie -wywiadzie o wolnosci germanow -niemcow ,u nas zaczelo sie tez ta propagowanie iddeei WOLNOTY . Kazdy ma robic swoje -uwalnianie siebie -bycie suwerenem czlowiekiem -istota wolna ,w uk. jest Peter werebankiem wiele razy pisalem /Alex tez mial wywiad z nim/

  1. Mit etonacjonalistyczny popularny wśród Polaków kreuje Piłsudskiego na mesjasza, wzór patriotyzmu, który przyniósł ojczyźnie niepodległość i sprawił, że Polakom żyło się dobrze. W narracji tego mitu, wyrażającego się stawianiem obelisków i nadawaniem imienia Piłsudskiego ulicom, nie ma miejsca na ponurą prawdę o sanacji. Nie istnieje więc odpowiedzialność Piłsudskiego za likwidacje demokracji i parlamentaryzmu w Polsce, za odebranie Polakom wolności słowa, za wsadzanie do obozów polskich patriotów – gdzie byli torturowani i poniżani, za zmuszenie wybitnych Polaków do emigracji, za zabójstwa polityczne, za zamach majowy i setki zabitych Polaków, za legalizacje aborcji i dekryminalizacje sodomii, za odebranie władzy katolikom i przekazanie jej w ręce masonów. Nie ma nawet w tym micie miejsca na pamięć o marksistowskich przekonaniach Piłsudskiego, na pamięć o porzuceniu przez niego katolicyzmu, i jego praktykach okultystycznych.
   http://www.ekspedyt.org/circ/2014/02/24/22628_czy-ukraincy-sa-narodem.html

 13. witam lumen – prosze zapoznaj sie z w/w PIATY WYWIAD SARY Z dr. NERUDA jest ok. dwoch godzin czytania -temat Boga jest tam obszernie omowiony -ta wersja co zostala nam wklepana w mozgi o bogu to bajka??? jest calkiem innaczej???

  1. jan piotr pisze: 22 sierpnia 2016 o 14:45
   ..” prosze zapoznaj sie z w/w PIATY WYWIAD SARY Z dr. NERUDA „.. Odpowiadam: Dziekuje za cenne informacje! Temat jest mi b.dobrze znany i zajmuje sie juz tym od wielu lat… Pocieszajace jest to,ze przybywa coraz wiecej ludzi,ktorzy sa otwarci na tego typu zagadnienia. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam – lumen

 14. ta zapowiedz niemieckich tzw. wladz aby zgromadzic zapasy na 10 dni to mi si kojarzy z przygotowaniami zmiany WALUTY ??? po spotkaniu merkel z kolegami na wyspie wloskiej co do przyszlosci juni jeuopow

 15. Prezydent Andrzej Duda -przemowienie w Kijowie -Szanowni Państwo,

  Polska chce uczestniczyć w środkowoeuropejskiej wspólnocie wolnych narodów, rozwijać ją i wzmacniać, zarówno dla dobra naszego regionu, jak i całej Europy.

  Jestem głęboko przekonany, że we wspólnocie tej jest również miejsce dla niepodległej Ukrainy, Ukrainy dysponującej sprawnym aparatem państwowym i stabilną gospodarką. Dlatego Warszawa konsekwentnie wspiera wysiłki reformatorskie Kijowa, służąc mu radą i pomocną dłonią.

  Aby jednak regionalna wspólnota mogła powstać w swym pełnym wymiarze, niezbędna jest wola i determinacja poszczególnych krajów do budowania wzajemnych więzi.Musimy chcieć razem kształtować naszą wspólną przyszłość, opierając się na bliskim położeniu, wspólnej historii oraz symetrycznych potencjałach.W tym celu trzeba jednak przełamać naturalną w polityce pokusę łatwego zysku osiąganego na drodze protekcji oferowanej przez tych najsilniejszych.

  Przeświadczenie, że można szybko wzmocnić swoją pozycję, niezależnie od naturalnych partnerów regionalnych, a jedynie w oparciu o najsilniejsze podmioty, jest bowiem iluzją. Naród, który jej ulegnie, prędzej czy później padnie ofiarą rozgrywki tych, którym wcześniej zawdzięczał swe dobrodziejstwa. Nie chodzi więc o to, aby zamienić gorszą strefę wpływu na lepszą. Chodzi o to, żeby wspólnie zmienić logikę tej gry.

  Szanowni Państwo,

  Los wolnych narodów leży w ich własnych rękach. Dlatego ciężar wyzwań spoczywa przede wszystkim na Narodzie Ukraińskim oraz demokratycznie wybranych władzach Ukrainy.O Waszej przyszłości zadecyduje Wasza determinacja i skuteczność w realizowaniu reform. O Waszej przyszłości zadecyduje również to, z kim zechcecie się wiązać i budować sojusze.

  Spoglądając na wschód, Polska chce widzieć w Ukrainie bliskiego partnera i sojusznika. Kraj, z którym będzie mogła współpracować we wszystkich obszarach, na rzecz pomyślnego rozwoju obu naszych narodów. Kraj, z którym będzie mogła ściśle współdziałać przy budowie środkowoeuropejskiej wspólnoty wolnych narodów i równych państw.

  Dziękuję Państwu za uwagę.

Comments are closed.