Alternews – 17.10.2013

Alternews – Prowadzi Janusz Zagórski

14 thoughts on “Alternews – 17.10.2013

 1. Tu akurat, trzeba przyznać, ktoś po mistrzowsku strollował debatę Smoleńską:
  http://www.youtube.com/watch?v=ES_8BGjAKTg
  😀

  Co do wątku referendum – ciekawe, trafne spostrzeżenia i uwagi:
  http://www.youtube.com/watch?v=QEzShUvEx4I

  I na koniec, specjalnie dla Pana Janusza, zdziwionego że ktoś może nie traktować poważnie organizacje typu właśnie Greenpeace:
  „Zieloni to są tak naprawdę niedojrzali czerwoni!”
  http://www.youtube.com/watch?v=16ed825OPwY
  Tyle w temacie 😉

 2. Oj tam, Panie Januszu, się Pan czepia słońca i Hiszpanów. A my za deszczówkę nie płacimy?
  A tak poważniejąc: wypowiedź pani prof. Staniszkis nie jest bulwersująca. Niestety. Wolałabym, żeby nie miała racji. Obecna władza to JEST układ mafijny, nie tylko w jakimś stopniu. Tej władzy ktoś dał przyzwolenie na zaistnienie i działanie. Za to całe rozwijające się dziadostwo i zwijanie kraju odpowiedzialna jest nie tylko władza. Także ci, którzy ja wybrali.
  A te podziały, o których Pan mówi są naszą słabością i dzięki temu mafijność i bylejakość wygrywa. Z drugiej strony: nic nie trwa wiecznie! Pozdrawiam 🙂

 3. A tak już nieco poważniej o telekonferencji zespołu Macierewicza – nie trzeba było się jakoś strasznie wysilić, żeby im przeszkodzić:
  „Podczas konferencji polityków, poseł Macierewicz łączył się z ekspertami przez Skype. Na wizji przez chwilę pojawiła się jednak nazwa konta wykorzystywanego do zestawienia telekonferencji. To potknięcie bardzo szybko wykorzystali internauci, masowo dzwoniąc do eksperta Bogdana Gajewskiego na Skype, co spowodowało wysyp komunikatów o próbach połączenia, zakrywających udostępniany obraz.”.
  http://niebezpiecznik.pl/post/dowcip-internautow-sparalizowal-telekonferencje-zespolu-macierewicza/

  Mniejsza o to, czy Ci „internauci” to zwykli obywatele dzwoniący sobie dla jaj i popularności w internecie, czy celowe działanie opozycji, czy jeszcze jakiś inny wariant. Jak się nie umie albo nie pomyśli jak odpowiednio zabezpieczyć taką telekonferencję to potem wychodzą takie kwiatki.

 4. Proponuję obejrzenie sobie jak rosyjski TU-154 awaryjnie lądował w zalesionym terenie i w jakiś cudowny sposób, mimo ścięcia nie jednego drzewa a kilkunastu nie tylko nie urwał skrzydła ale jeszcze po drobnych naprawach ponownie wystartował. Wynika więc z tego że pewnie rzeczywiście tamta brzoza co rzekomo uderzył w nią polski TU musiała mieć jakieś wzmocnienia pancerne struktury nie mówiąc już o innych bardzo „logicznych” wywodach Milerowo-Laskowej komisji pseudoekspertów, broniących oficjalnej wersji upadającego reżimu 😉 Miłego oglądania :

  http://www.youtube.com/watch?v=u6wNzCJSChI

 5. Witam
  Slucham Pana audycji od wielu miesiecy czerpiac z nich interesujaca wiedze ale Panie Janusz na Boga popierac greenpeace
  http://www.greenpeace.org/poland/PageFiles/444211/GP_sprawozdanie_finansowe%202011.pdf
  link do sprawozdania finansowego tej organizacji na stronie 15 Informacje o strukturze kosztów
  pomijam to, ze informacje polskiej organizacji greenpeace nie sa przedstawione do konca w jezyku polskim. Cieka jest pozycja BEZPOŚREDNI DIALOG czyli jak podaje wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Direct_dialogue pieniadze wydane na pozyskiwanie pieniedzy
  reasumujac
  z 4 milionow zebranch pieniedzy jedynie 800 tys. przeznaczone na dzialania reszta na administracje i dalsze zbieranie.

 6. Z całym szacunkiem dla NTV. Podaliscie informacje ze 17.10.2013r w USA zabraknie pieniędzy – jak kongres nie uchwali zwiększenia limitu zadluzenia. Wypadalo by powiedzieć cos na ten temat bo w sieci brak informacji.

 7. Jeszcze dodam ciekawy artykuł tak na podsumowanie tej całej szopki z ostatnich dni wokół Smoleńska:
  http://wpolityce.pl/artykuly/65037-smolenski-blef-jezykowy-lapsus-i-sabotowany-skype-przy-tak-duzej-nierownowadze-medialnej-trzeba-uwazac-na-kazde-slowo-a-nie-obrazac-sie-na-rzeczywistosc
  Szczególnie wart uwagi jest „blef” prof. Rońdy. Nie wiem, czy jest jeszcze sens dalej śledzić poczynania zespołu Macierewicza…

  Mam nadzieję, że Admin to wszystko ogarnie jak wróci do pracy, bo coś mu się „przysnęło” od piątku 😉

Comments are closed.