Alternews – 17.10.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

42 thoughts on “Alternews – 17.10.2014

 1. Błaszczak: zatrzymania podejrzanych o szpiegostwo mogą być przykrywką
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/blaszczak-zatrzymania-podejrzanych-o-szpiegostwo-moga-byc-przykrywka/hynsx
  „– Zastanawiające jest to, że przez tyle lat w Polsce nie namierzono żadnego rosyjskiego szpiega. (…) Być może chodzi o przykrycie sprawy, o której Gazeta Polska pisała dwa dni temu, czyli tego, że honorowy konsul Rosji w Polsce trzyma w garści sieci informatyczne polskiego rządu – mówił Mariusz Błaszczak z PiS w TVP Info, komentując zatrzymanie przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego dwóch osób podejrzanych o pracę na rzecz obcego, prawdopodobnie rosyjskiego, wywiadu.”

 2. Witam .P. Januszu .prezydent Putin nie BYL a JEST oficerem tej formacji.Z niej się nigdy nie wychodzi ,chyba ,ze przez komin.Mało tego on jest szefem na dziś ,to tak gwoli przypomnienia.

  1. Słusznie. Właściwie jest królem KGB, GRU, FSB, ITD
   JanuszowiZ raczej chodziło o to, że stamtąd W.Putin się wywodzi i zna się na rzeczy, o układach i kontaktach nie zapominając

  2. Putin jest zapewne członkiem służb specjalnych Rosji , Rosja to jego kraj, pracować dla kraju oznacza patriotyzm, dumę narodową itp.
   A taki Radek ? Wyszkolony w W.Brytanii do szkoły specjalnej chodził razem z Cameronem , do Afganistanu na wojnę nie pojechał za swoje pieniądze…Ministrem spraw zagranicznych został też nie ze względu na wybitne talenty dyplomatyczne. Komu zawdzięcza karierę ? Kto to finansował, organizował. To nie były Polskie służby. Radek w Polsce pracował niekoniecznie dla Polski.
   A taki Rostowski który okazał się być „Polakiem” dopiero jakiś czas po mianowaniu na Ministra finansów ? Dla kogo wcześniej pracował i kto go zrobił Ministrem finansów w obcym dla niego państwie ?
   Dla kogo pracował w Polsce ?
   A Ci ci ich powołali to dla jakiego wywiadu pracują ?
   Dla Polskiego ?
   A takich „Radków w Polskiej polityce, w polskich mediach, w gospodarce na czołowych stołkach jest wielu ?

   A Putin pracuje dla Rosji i rosyjskie służby specjalne mu służą a on im służy też.

   Widać różnicę między patriotyzmem zdradą narodową ?
   I co ? Okazuje się że nie podoba się patriotyzm a o zdradzie ani słowa.
   Zdrada się podoba ? No chyba że oceniający też tylko udaje Polaka.

   Polski już nie ma, jest wydmuszka do cna przeżarta przez obcych pasożytów tuczących się Polskiej biedzie.
   A Polscy pożyteczni idioci się cieszą z „wolności”.

 3. Obama podpisal Executive Order to microchip All credits Card 18 oct 2014.
  Przekladnelam trzesienia ziemi . Ciekawe , ze sa w miejscach gdzie moga byc podwodne bazy . Tonnga to wiem , ze jest od kolegi z ktorym pracowalam i jest z Tonga i Nicobar tez wiedzialm , ze jest
  Princee Edward Island -wiadomo – nazwa swiadczy za siebie .
  Tych nie znam :
  Southeren Sumatra -Indonezja . Wszyskie okolo 5.0-1mb
  Moze Anunaki z reptilami sie likwiduja nawzajem .
  Who Knows .
  Cosmi sie wydaje takie dziwne . Nicobar sie zdradzil i oswietli mnie .

 4. Published on Oct 11

  Hello citizens of the world.
  We are anonymous. We bring you this message in peace,
  and we hope it finds you well. Currently as we are sure you have
  heard at this point, there is something terribly wrong with the
  way life has been on a global scale.
  Mass Arrests of 10,000 Global Cabal Members
  are nearing its time of passing.
  Very soon, you will witness the world-wide mass
  arrests of the many criminal cabal members.

 5. Podalam
  To po angielsku
  Anonimowa organizacja swiatowa zaaresztowala 10,00o czlonkow cabali . Co mi sie wydaje dosyc prawdopodbne poniewaz wysluchalam pare You Tube I mialam taka wewnetrzna mysl ,ze cos sie dzieje we free massonskich lozach na pewno jest potworne sklocenie i zaczynaja sie wykanczac nawzajem swoja magiczna moca . Na przyklad podaja swoje nazwiska z roznych loge , wytaykac sie palcami , kto jest kto i co robi( cos w rodzaju oczerniania sie nawzajem kto jest szarlatanem a kto tylko free massonem ) . Co dawniej bylo absolutnym sekretem .

  1. Tylko czyste Umysły przetrwają.Nie wiem co się ze mną dzieje ale ktoś czyści mi moją dotychczasowa,, wiedzę ”.Dziś rano moje wibracje były tak wysokie że obecne ciało wydawało się bezużyteczne.Jestem przygotowywany do czegoś innego,nie wiem co ton będzie, ale czuje mentalnie zmianę.

  2. To czyściciele Cię czyszczą ? A wczoraj jeszcze mówiłeś ,że sam o wszystkim decydujesz ? A czym Cię czyszczą ??? :):) 🙂

   1. Nie ważne kto, co,jak,dlaczego, kiedy. Ważne że sił przybywa i wibracje tańczą hihihihihihihahahaaasaaaaaa 🙂

   2. …Qcypuniuniu…zdecydowanie ważne kto co dlaczego jak i kiedy…a nie żeby tylko za wszelka cene ‚wibracje’ ci tanczyly hehehe !?

   1. ..czego się dowiesz ? i jak to rozumieć „teraz jest boso oj bosko” ? i moze trochę konkretów a nie baju baju Qcypuniuniu !

 6. Snowden Leaks: U.K. Spies Launched Cyber Attacks Against Hacktivist Group Anonymous.http://www.latinpost.com/articles/6916/20140205/snowden-leaks-u-k-spies-launched-cyber-attacks-against-hacktivist-group-anonymous.htm
  Edward Snowden – uzywaja tego zgnilego nasienia mowienia o kataklizmie swiata i do elyminowania Anonumous poprzez jego pschic spikes mozliwosci . Mam nadzieje ze ktos go wykonczy i to szybko . Oczywiscie wyglada jak zyd i prawopodobnie jest .
  No niestety Anunaki , ktore ich zmodyfikowaly nalezy do najochydniejszej rasy ET,s .

  A teraz wbijam zdjecie kochanego hakera , ktory jest w wiezieniu i nie wiadomo co sie z nim dzieje .http://news.nationalpost.com/2014/07/08/alleged-anonymous-hacker-matt-dehart-put-on-suicide-watch-and-refugee-hearing-postponed/
  I Love him mocniej niz Gaje . Chce zebyscie go widzieli . Poniewaz od wielu lat uwielbialam hakerow . Mialam osobiscie stycznosc z hakerami .Wiedzialam o ich podziemnych meetingach w Melbourne . Powinni wszyscy uzdolnieni ludzie robic numery zdrajcom Polski i rzadowym manipulatorom i bankom .
  Dzieki hakerom mozemy udowodnic temu systemowi , ze jest wrong i , ze moze byc w kazdym momencie Hijected i wogole nie jest taki doskonaly jak to sobie elita swiatowa mysli .

 7. @Qcyp Zawieszona między mgłą a obłokiem ,myślę o niebieskich migdałach i o wyspach szczęsliwych. Myślę też o aniołach, które prowadzą moją myśl ,wprost ku niebiosom….

 8. Nio…
  po siatce pieter w gore w gore w kosmosu pukam bramy
  spragniona słodkich nagrod…
  gorzko
  ucze się…
  zyc bez konca bez początku.

 9. Kitek pisze:..czego się dowiesz ? i jak to rozumieć „teraz jest boso oj bosko” ? i moze trochę konkretów a nie baju baju Qcypuniuniu !

  DOWIEM SIĘ CZY TO JA CZY KTOŚ INNY ZA TYM STOI
  Myśli ustały,nie ma dążeń,nie ma ką-kretów, jest stan BARDO.:-)

Comments are closed.