Alternews – 17.12.2012

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski:
– Tragedia w Newtown (USA);
– Smoleńsk;
– STOP GMO (ustawa o nasiennictwie, czy będzie veto prezydenta) – Jadwiga Łopata

18 thoughts on “Alternews – 17.12.2012

 1. Dziedobry Wszyscy
  W tej chwili Panie sobie przyklejaja sztuczne rzesy w TV co slysze z innego pokoju .No niedlugo beda mialy problem z waga jak sie zaczna hodowac na GMO . Ignoractwo bedzie bardzo fajne dla przeroznych to diet z entuzjazmem wprowadzanych na rynek .

 2. Protestować i protestować owszem,- ale trzeba działać dwutorowo:
  – protestować, pisać petycje itp
  – ustalić personalnie z imienia i nazwiska odpowiedzialnych i upublicznić.Osoby decydujące o naszym być albo nie byc niemogą być anonimowe, – no chyba że żyjemy
  w kraju o ustroju przy którym faszyzm, kounizm, dyktatura to mały pikuś.
  Bo demokrację to ja rozumię tak:
  – ustawodastwo jest przejrzystę
  – parlamentarzyści reprezentują interes swego wyborcy
  – wyborca ma całe dosje swych kandydatów tz. w jego okręgu wyborczym kandydaci
  podają nad jakimi ustawami pracowali, jak głosowali na poszczegółe ustawy i jakie są ich zapatrywania na ważne problemy społeczne, państwowe i międzynarodowe.
  W przygotowaniach ustaw biorą udział tzw eksperci i o nich też powiniśmy wiedzieć
  co oni za jedni. Każdy kto bieże udział w decyzjach o przyszłści społeczeństw powinien być jawny………….. A obecnie kandydaci wzajemnie obrzucają się błotem a jedynym
  kwalifikatorem jest numer na liście wyborczej danej partii.- tragediaaaaa i to jest
  demokracjaaaaa CZYJA DEMOKRACJA.

 3. Panie Januszu,
  równie prawdopodobny jest dla mnie scenariusz, ze do owej tragedii w USA doszlo bez wspomagaczy sił trzecich. Matka ze skrajnymi poglądami, syn leczony na głowie: czy tak ciężko sobie to wyobrazić, ze faktycznie mógł wziać broń i zrobić to co zrobił??

  Myśle, ze nie na miejscu, aż tak mocno sugerować cokolwiek innego.
  Oczywiscie trzeba o tym wspomnieć, ale nie upierać sie, że najprawdopodobniej tak było bo po prostu tego nie wiemy i to jest jedyna rzecz, którą wiemy 🙂
  pozdrawiam

 4. Wojtek
  tego typu morderstwa sa sterowane .
  Inny wymiar macza w tym palce tez przy pomocy technologii o ktorej sie nam nie sni.
  Jeden z najlepszych materialow to „13-Cubed: Case Studies in Mind-Control & Programming”Moim zdaniem najlepsza ksiazka swerdlowa , druga jest „The True Reality of Sexuality”Tej juz nie mam zostala w innym kraju .
  Ta pierwsza jest jedna z najwazniejszych ksiazek , ktora poinnismy znac obecnie .
  Mam ja po angielsku . Dam ja Panu Januszowi na Zlocie .
  Jezeli chodzi o programy to Swerdlow jest perfect .

 5. Przyjechała ekipa z CIA zastrzelili matkę chłopaka razem z synem w domu. Potem podjechali do szkoły ze zwłokami chłopaka , zabójca CIA zastrzelił dzieci i nauczycieli, po czym podrzucili jeszcze ciepłe zwłoki, jako rzekomego zabójcę. Nie trzeba tu manipulacji , specjalnych urządzeń, takie coś jest do zrobienia „łopatologicznie”. Nawet w zaściankowej Polsce działają takie ekipy zabójców bez skrupułów , zabójstwo Leppera, Petelickiego czy innych, fingujące samobójstwa.
  Nie wierzę w to , że to nie było zlecone przez rządzące szumowiny, tak jak nie wierzę,że zabicie dzieci w szkole w Biesłanie w Rosji nie było zrobione bez udziału ruskich specsłużb, zresztą tak samo, jak wysadzanie przez Putina całych bloków z mieszkańcami i zganianie tego na Czeczeńców.

 6. Tusk i Pawlak zasługują na śmierć, oni powinni wisieć, za to co zrobili Polakom z tym GMO. To są psychopaci jeśli działają świadomie, a jeśli lekceważą cała sprawę GMO, to są durniami i śmieciami , jak cała klasa polityczna. Cały ten sejm zasługuje na to , żeby go rozstrzelać i zakopać w rowie. Sprowadzają na naród polski cierpienie i choroby.
  Oczywiście nie jestem za tym , żeby ich zabijać, ale niech mi ktoś powie , że za to co oni robią, powieszenie ich nie byłoby słuszną karą, ja nawet bym bił brawo katowi, jakby im pętle na szyi zaciskał.
  Nie mam dla nich litości ani szacunku najmniejszego, za to co oni robią odnośnie GMO, traktuje ich , jak najgorsze śmiecie z którymi nikt nie powinien się liczyć. To są zbyt poważne sprawy , żeby kiedykolwiek uszło im to na sucho, Tuskowi, Pawlakowi, ewentualnie Komorowskiemu, jeśli podpisze ustawę i reszcie tej bezrozumnej bandy z sejmu.
  Jedynym na co zasługują to bomba od Brunona K.

 7. ciekawe czy Brunon to ktoś kto się przejmuje GMO czy służbowa wtyka na forum szukająca kolejnych leszków na kajak?

 8. witam wszystkich ja mysle ze doslownie co drugi Polak by sie cieszyl jakby sejm wylecial w powietrze . ale zarazby przylecialy nastepne sępy i pewnie nic na lepsze by sie nie zmienilo … to i oni powinni wyleciec w powietrze moze ci trzeci by w koncu zaczeli myslec nie tylko o sobie ( w co ja b wątpię )

 9. Max jest perfekcyjny krótko, prosto i zrozumiale.
  Kłódka na broń w stanach to świetne rozwiązanie, którego nie widać w żadnym hollywoodzkim filmie. Widać za to przejaskrawione skutki jej użycia. Każdy potencjalny morderca z przyjemnością sprawdzi czy tak jak na filmach i grach, mózg rozbryzguje się na ścianie a ciało przelatuje przez pokoje.
  Czy nie łatwiej zabronić kręcenia filmów promujących zbrodnie? Nie, łatwiej zwalić na przesycony wirtualną zbrodnią mózg; podświadomość którego aż garnie się do sprawdzenia ilości zmartwychwstań.
  Zapomniałem że w Polsce jest jeszcze inne „prawdziwe” wytłumaczenie każdej tragedii – spisek. 😉

 10. @relatysta
  Żyjesz w świecie spisku, więc jest wielce prawdopodobne , że duża ilość pojawiających się problemów dla społeczeństwa, jest wywoływana sztucznie. Takim sztucznym problemem jest choćby wywoływanie kryzysów gospodarczych, skutkiem jest coraz gorsza sytuacja materialna ogółu społeczeństw, rozwiązaniem jest coraz większa kontrola rządzących nad finansami obywateli i coraz mocniejsze zaciskanie smyczy. To nie spisek Panie relatysta ?
  Pozbawianie wolności ludzi to nie spisek ? Zabranie prawa do broni to pozbawianie wolności.
  Tylko niewolnicy nie maja prawa do obrony.
  Władza dla umocnienia swojej pozycji , sama stwarza problemy społeczeństwu. Proste metody manipulacji , stosowane od wieków.

 11. Czyzby kolejny Brunon K szukał przyjaciół i poparcia na Sympatii? Chłopie, uwazaj bo znajdą w Twojej szafce TNT i nitroG 😉 a z prasy pod celą się dowiesz, że sejm chciałeś wysadzić.

 12. Myli Ci się prawo do zabijania z prawem do obrony, chyba że podkładasz drugi policzek, jak wróg przychodzi podciąć Ci gardło. Broń Amerykanów, przypuszczalnie przyhamowuje skutecznie wprowadzenie NWO na całym świecie, więc spokojnie z tą hipokryzją.

  Świat będzie na wygranej pozycji , gdy będzie miał do dyspozycji technologię „stoliczku nakryj się”, na razie trzeba wiedzieć, jak postępować z pieniądzem, żeby nie było lichwy przy jednoczesnym istnieniu wolnego rynku , kapitalizmu i wolności. Ględzić o lichwie i niesprawiedliwości każdy może, gorzej z propozycjami skutecznych rozwiązań.
  Głupoty typu kredyt społeczny albo rozwijanie spółdzielczości dobre są dla komsomolców.

 13. Z tym Smoleńskiem to macie sporą wpadkę.
  Wystarczą proste rachunki.
  Z jaką prędkością leciał samolot ? Pewnie ok 400 km /h czyli ok 111 m/s
  Czyli po jakim czasie od uderzenia w brzozę minął tajemniczy punkt TAWS 38 ?
  Po niecałej sekundzie.
  A ile czasu potrzebuje tak wielki samolot by dokonać obrotu o kilka choćby stopni ?
  Pewnie więcej niż sekunda. To nie jest samolocik akrobacyjny.
  Długie skrzydła spowalniają manewry (patrz szybowce).
  I tak oto kolejną teorię spiskową diabli wzięli.

Comments are closed.