Alternews – 18.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

9 thoughts on “Alternews – 18.01.2013

 1. Mali – wartości moralne a złoto. Może troszkę niesprawiedliwa ocena JZ.
  Po obejrzeniu filmu „Wróg numer jeden”,
  http://www.kinomaniak.tv/film/Wrog-numer-jeden/54911
  zastanawiam się czy terroryzm nie jest tym elementem naszego życia , który zmienia nasze pacyfistyczne z natury nastawienie do ludzi. Sam miałem dylematy czy tortury, w imię obrony życia innych, są dopuszczalne.
  Sądzę że brutalny fanatyzm, wymaga innego – radykalniejszego naszego działania. 🙁

 2. terroryzm w centrum kraju!!!

  Inwazja gadzia w stolicy !!! Warszawska Masakra!!!

  celem ataku: DRZEWOSTANY

  …- W Ogrodzie Krasińskich w sobotę o 16.00 pojawiło się około 200 osób. Zebrali się w środkowej części parku – relacjonuje dziennikarz tvnwarszawa.pl Andrzej Rejnson. – Zbulwersowani wycinką przyszli, by zapalić znicze w miejscu usuniętych drzew – wyjaśnia.
  – Na wielkim pniu, który został po jednym z drzew, pali się kilkadziesiąt zniczy – opisuje Rejnson. – Pojawiły się również transparenty m.in. “Stop wycince” i “Warszawska masakra piłą mechaniczną” – dodaje…..

  http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,13075178,Siekiera_w_zwiastun_wiosny__tna_w_Ogrodzie_Krasinskich.html

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/print/informacje,news,warszawska-masakra-pila-mechaniczna,73159.html

  http://bialczynski.wordpress.com/2013/01/17/warszawska-masakra-2013/

  Urzędnicy Miasta Stołecznego Warszawy na STOS!!!!!!!!!!

 3. Fanatyzm jest u nas w domu w Polsce . Gry na komputerze to juz jest poczatek fanatyzmu . Zdziecinniale dzieci do 18 roku zycia ,kompletnie niedojrzale , dobrze oprogramowane w roli podporzadkowujacych sie wszystkiemu i wszystkim .Albo zwis na wszystko . Widze roznice miedzy moja coreczka jak miala 9 lat i nigdy nie patrzyla na TV bo nie lubila i nie grala w zadne gry a ciagle byla zajeta . Mojej kuzynki coreczka bardzo obedient . Moja coreczka zawsze mila charakter i nie dala sobie niczego powiedziec co nie pasowalo do jej prawdy .Mojej kuzynki coreczka jest posluszna i nie ma swojej opini tylko tych papetc z TV . Moja coreczka jak miala 9 lat znala cala historie mody Coco Chanell i domagala sie ksiazek na ten temat zeby rozwinac swoje zainteresownia i pasje , ktore byly jej a nie moim , a mojej kuzynki coreczka ukladnie spiewa w chorze Ave Maria i mamusia i tatus z zachwytu placza jak ich dziecko pieknie spiewa Kuzynki coreczka zna wszystkie nalepki z reklam telewizyjnych . Oczywiscie mojej kuzynki coreczka jest grzeczna i przykladna . Z moja coreczka miala godzinne burzliwe psychologiczne dyskusje co jest dobre a co jest zle . Mysle , ze o takich im ludzi chodzi jak mojej kuzynki coreczka troche – podporzadkowane zombie . To jest wymarzona spolecznosc skladajaca sie dobrych niewolnikow . Dla mnie obie coreczki sa kochane ale jakze rozne . I tak sie ciesze , ze mam jeszcze taka historyczna coreczke ,ktora rozumie kazdy kat tego swiata a tylko dlatego ze rozwinela swoj kreatywny i krytyczny Mind tak wysoko jak tylko mozna bylo rozwinanac na tej kuli ziemskiej .

 4. Dziekuje bede ogladac jestem pelnej krwi slowianka -to znaczy mam krew polska -slowacka i ukrainska . Chyba sie nadaje do tej literatury 🙂

 5. Powodzenia! To już nabiera rozmachu – jest nas coraz więcej! Pozdrawiam wszystkich którzy się zainteresują wiedzą od poprzednich cywilizacji.

Comments are closed.