Alternews – 18.01.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

118 thoughts on “Alternews – 18.01.2016

  1. Sorki Lisek ten komentarz przypadkiem mi się tu umieścił, tak tylko nadmienię 🙂
   Dałam go niżej tam gdzie chciałam, a tu już se po prostu jest.

 1. Katolicki Bog Jahwe (Jehowa) jednych ludzi stworzyl Kwiatem a drugich ludzkim Chwastem. Jednym dal bogactwo i zdrowie a drugich dotknal straszliwa choroba i pchnal w otchlan nedzy. Jednym dal Wode Zycia i barwe chmur a drugim Blekit Nieba i suchy piach pustyni. Oto sprawiedliwosc Najwyzszego!

  1. „Oto sprawiedliwosc Najwyzszego!”
   – on nie jest „Najwyższy”.. to jedno z licznych bóstw ziemskich które ostatnio wgryzło się w ludzkość i zakorzeniło dość głęboko (w umysły) na tej planecie. Jak długo jeszcze to potrwa i czym się skończy dla ludzkości ziemskiej o tym nawet w przybliżeniu trudno powiedzieć…

   1. Gregu Każdy jest Najwyższy albo żaden / żadna 😉 A na takich Lumenów control-c / control-v liście wręcz opadają. Niało by to może i swoje plusy żeby odmoHerzyć troszkę ale nie tak. Nie wiem czy bym się prędzej nie dogadała z Satanistami o ile są Inteligentni i nie zacietrzewieni zwyczajnie. A mniejsza naiwny pomysł, tak mniemać po sobie i wedle własnej miary odmierzać wszystko.

    To też coraz bardziej rozumiem Jezusa, jaki odsyłał zawsze do Ojca, innymi słowy „czepcie się tranwaja, ja i tak w tych wibracjach muszę jakoś dociepać i dziękuję ślicznie za taką wypadkową z kilkoma miliardami potępieńców u szyi na garbie, tam się zwracajcie ja jestem jednym z Was, a Wasz Ojciec to Po Waszych uczynkach …” bo kto by udźwignął bandę potępieńców? Zbierali się myląc Go ze światłem Recyklingu, to pogonił kilkakrotnie. Tam macie światełko, a na końcu mikser. Nie ma rady, jest jak jest.

    A jest też tak, że pewnie mimo bromu, rtęci, aluminium, fluoru i chloru, retrowirusów, emulatorów, smogu elektromagnetycznego ponad wszelkie normy, … w Gargantuicznych ilościach, wciąż ten naRód przywozi za wiele medali na targach Wynalazczości, trudno świat zaciśnie pasa, ale wreszcie zmiecie jak mniema z powierzchni Ziemi to nieustanne zagrożenie. Nie pomaga bioinżynieria ani inżynieria społeczna w raz z promowaniem głupoty i od pokoleń mordowaniem i piętnowaniem tych mniej zniewolonych w tym o dziwo mentalnie. Wzięliśmy ich jak mówią w kleszcze, cały świat dzieląc na tak zwany Obóz Wschodni i Zachodni ścierających się Sił, Kurza twarz nie pomogły i rozbiory przez wykreowane Mocarstwa i Namiestnictwa. Jedynie Szlifowaliśmy kilka diamentów, bo diament zawsze będzie diamentem. Daliśmy powiadają zniewolone media i Zniewolony od założenia Internet, to wykorzystali go być światu Nową idee świata bez pieniędzy, tego już nie można lekceSobieWażyć. Przy użyciu tej Armii zombiaków wywieszają nas na latarniach i odbiorą Planetę. A dzięki uciskowi jakiego nie było i pełzającej wojnie przeciwko Nim, są wszędzie, w każdym z Nich tli się ta iskierka i nie zgasił jej nawet zmywak, ani zaszczyty, co robić, co robić myślą oprawcy i podstawione Demony w ludzkich ciałach. Nie ma rady jak mieć dobrą procę, oby nas ostatecznie wyrwała dość daleko od Ich gniewu, bo Galaktyka to za mało.

    Zbierają się Padlinożercy, jakich Pany na straty spisały 😉

 2. Biblia: Lukasza 8: 17…” Bo nie ma nic ukrytego co by nie stalo sie jawne, ani nic starannie skrytego,co by sie nigdy nie stalo znane i nigdy nie wyszlo na jaw”… Lukasza 8: 18…”Dlatego zwracajcie uwage na to,jak sluchacie..bo temu kto ma bedzie dane wiecej,ale temu kto nie ma,zostanie zabrane nawet to co mu sie wydaje ze ma”…

 3. Czekamy niecierpliwie na Uczciwego Przestepce,ktory wlamie sie do Boskiego Sejfu i wykradnie Zbrodnicze Plany tych Bogow Jahwe (Jehowa) i Jego kolesia Allaha.Wykradnie Plany i tez te Anielskie Pioro,ktorym te Plany wypisywali. Tak naprawde to dopiero po Rozpakowaniu tych Planow dowiemy sie o Wszystkim! Zatem wybaczyc Im beda mogli tylko ci,ktorzy Im ufali i w Nich wierzyli. Obecnie po Plamach Barw Zycia mozna juz ustalic Odleglosc tego Boskiego Sejfu i z Topograficzna dokladnoscia okreslic jego miejsce bytu.

  1. „Jahwe (Jehowa) i Jego kolesia Allaha”
   – kiedyś dywagowałam sobie, że to bracia bliźniacy (tak dużo ich łączy, nawet wspólny trzon pism „św.” Dziś uważam że to ta sama osoba-BYT
   (o ile to BYT istniejący, a nie wymysł człowieczego umysłu lub wpojenie im tych religii przez jakieś inne istoty inteligentne trzymające władze na tej planecie niekolonizowanej)
   która podzieliła ludzi – Dziel i Rządź na mega skalę globalną. Tak łatwiej kontrolować Ziemian i spijać energię…

   1. Hmm…uważasz że „słonik z porcelany” może przynieść szczęście…że szczęście uzależnione jest od posiadania tegoż ?!

  1. „Z kronikarskiego obowiązku zatem, warto przypomnieć, że to nie kto inny, ale właśnie Adam Strzembosz, w dekadzie lat 90. stojący na czele Sądu Najwyższego utrzymywał w tamtym czasie, że jakakolwiek lustracja czy dekomunizacja jest w wymiarze sprawiedliwości zgoła niepotrzebna, ponieważ stan sędziowski „sam się oczyści”. Otóż minęło już ćwierć wieku i jakoś fenomenu „samooczyszczania się” nie dało się zaobserwować ani w sądach, ani też w żadnej innej strukturze III RP – i to zarówno w generacji sędziego Strzembosza (który prawo do tytułu prawnika nabył jeszcze za życia tow. Stalina w 1952 r.), jak i jego aktualnej następczyni w Sądzie Najwyższym, sędzi prof. Marii Gersdorf (która w roku 1952 dopiero przyszła na świat, ale dziś pozostaje dumna ze swych obojga rodziców, którzy w PRL wykonywali zawody prawnicze). O trafności rozeznania sędziego Strzębosza w polityce III RP świadczy też dobitnie poparcie przezeń kandydatury Hanny Gronkiewicz-Walc w wyborach prezydenckich 1995 r. Warto zauważyć, że gdyby sędzia Strzembosz nie lansował wersji o „samooczyszczeniu”, to być może dzisiejsza opozycja nie miałaby okazji do wydziwiania nad przynależnością do PZPR prokuratora Stanisława Piotrowicza (nb. również rocznik 1952), w którego przejście „na jasną stronę mocy” najwyraźniej ufa Jarosław Kaczyński.”

   „niespożytej energii Jadwiga Staniszkis spekuluje o perspektywach rozpadu PiS, grożącego rzekomo na skutek różnicy zdań w strategii odzyskiwania państwa, pamiętajmy, że to ta sama osoba, która szereg razy dawała publicznie wyraz swojej tęsknocie za nowym otwarciem w polskiej polityce – i wskazywała jako spełniającego kryteria „mocnego człowieka” na nowe czasy pana Grzegorza Schetynę. Ciekawe swoją drogą, co ten ostatni uczyni, by wyrwać z rąk Ryszarda Petru palmę pierszeństwa wśród „liderów opozycji” – ? Czy mu się to w ogóle uda – to, rzecz jasna, zależy wyłącznie od aktualnego akcjonariatu pilotujących ich kariery mafii, służb i łóż w przedsięwzięciu, którego celem jest bezkosztowa (choć wcale niekoniecznie bezkrwawa) transformacja III RP w ww. kondominum.”

  1. To się dopiero okaże po 16.30 co jest szykowane. Oglądałem trochę TVPinfo relacje z EUParlam. Dantejskie sceny (jak na politykę), targowica jak talala.
   Niemcy jako hegemon z PO jako KOD (wspólne interesy okupacyjne nad Polską) zaciskają wokół Szydło pierścień presji. Może się to skończyć rezolucją-werdyktem w sprawie „praworządności polskiej”.
   Ciekawostka jest, że najwyżsi urzędnicy EP jak Schulz i ten drugi (od witania się z eurodeputowanymi przez bezkarne wichrzenie im czupryn) nie będą obecni podczas debaty z Szydło… (…przesłuchań…bo tak to wygląda:’ rząd polski ma się tłumaczyć z przeprowadzanych wew. reform we własnym „suwerennym” państwie)

   1. Andrzej Duda – prawnik.
    Jarosław Kaczyński – prawnik.

    Bronisław Komorowski – historyk.
    Donald Tusk – historyk.

  1. „W miejsce pierwotnego i wtórnego prawa Unii Europejskiej, jako podstawę prawną wykorzystano wewnętrzne regulacje. Podjęto tę dwutorową procedurę, która ma charakter represji i wykazuje się podwójnymi standardami, nierówno traktując poszczególne kraje członkowskie i ich narody, a także niejednakowo postępując w stosunku do różnych polskich rządów, podejmujących działania w tych samych obszarach – mówiła Anna Fotyga.”
   – no niestety: niemieckie polskojęzyczne media, banki, hipermarkety itd etc na terenie Polski łatwo nie oddadzą łupów…z 2 dekad grabieży tego tubylczego narodu niewolniczego. Zwłaszcza że współpraca z okupantem postkomunistycznymPZPR/WSI układała się/układa nader pomyślnie

 4. http://prawicowyinternet.pl/kosiniak-kamysz-do-wiezienia-za-wydanie-50-mln-zlotych-na-portal-dla-bezdomnych/ ROZLICZENIA ZA PRACE I W NAGRODE dobre by bylo do roboty za darmo -ew. na rzecz bezdomnych -SAM BYLEM BEZDOMNYM -dzieki pomocy -WSI- EXMITOWANO MNIE W 2010 Z NAMIOTU /mieszkalem na terenie elektrowni w Gorzowie Wlkp. -bylo -20 stopni / bano sie ZE ZAMRZNE??? -TU W UK. -PO 2 LATACH PRACY -JAKO HOMLES -roniez za homlesa chciano mnie zwolnic dYSCYPLINARNIE??? – ha ha ha byc moze jak bym nalezal do tego klanu z poludnia to by mnie dofinansowano /nie pisze odslownie jaka to religia???/-na domysl???-tak to fajnie zaaa granica??? ha ha ha

 5. http://porozmawiajmy.tv/budzimy-moc-kobiet-planowane-poczecie-i-swiadomy-porod/ ten link TO KOCHANE DOSKONALE POLKI -DAJA PRZEKAZ JAK PRZYGOTOWAC SIE DO TWORZENIA DZIECI -napisalem podziekowania -prosbe do nich o to zeby zalozyly szkole PRZYGOTOWANIA POLEK I POLAKOW DO TWORZENIA PRZEKAZU DNA SWIADOMIE I MADRZE np. to aby oboje rodzice minimum MIESIAC PRZED ZAPOLDNIENIEM BYLI TRZEZWI/–NAWET JEDNO PIWO DAJE UBOCZNE SKUTKI/ – JAK MALO MOWI SIE O STARCIE PRZYJECIU ISTOTY TU NA ZIEMIE ??? -TAK WIELE I TU PISZACYCH POSZUKUJE PRZYCZYN CO SIE Z NIMI DZIEJE??? DLACZEGO NALOGI I WSPOMAGACZE??? – JAK MALO JEST WIEDZY I INFO NA TE TEMATY ???- INTERNET TO PIEKNE NARZEDZIE DO SWIADOMEGO DZIALANIA ABYSMY URUCHOMIC TA MOC I ABY STAL SIE RAJ I PARADIS ??? -WLASNIE TAK WIELE RAZY PISALEM O TYM ??? – dziekuje tym boginiom i polecam polkom o polakom??? -sam bylem 30 lat temu pozbawiony tego jak odwozilem zone do szpitala /wtedy chcialem byc przy porodzie -bylo to zabronione???-ha ha ha -30 lat a jak WIELE SIER ZMIENILO I JAK SZYBKO WSZYSTKO SIE ZMIENIA I CZAS JEST NA TO ABY SWIADOMIE SIE PRZYGOTOWAC I DZIALAC I DOKONAC TEJ ZMIANY OD SAMEGO DOLU -INFO -WIEDZY I DZIALANIA???

  1. No cóż, a swoją drogą to jak myślicie, gdyby wszystkie kobiety zastrajkowały i powiedziały: „zero seksu, żadnych dzieci dotąd aż zrobimy wspólnie porządek i stworzymy naszym potomkom godziwe warunki egzystencji na tej planecie”, to jak szybko wreszcie pootwierały by się co niektórym oczy i zaczęliby wreszcie konkretnie działać?

   1. Nie mogą to pragnienie jest silniejsze o nich.Zobacz Kitka zastrajkowała/ZERO SEXU i jak skończyła.?
    Obumarł ziarno?

   2. Wydaje mi się, że nie docenia się kobiecej determinacji jeśli chodzi o troskę o potomstwo. Jeśli kobiety uświadomią sobie, jaki los jest pisany ich dzieciom w obecnym systemie, to mogą się na taki krok zdobyć. To taki swoisty czynnik autodestrukcji cywilizacji lepszy niż bomby atomowe. A co obecnie mamy w naszym kochanym kraju? Nasze urodzone i z trudem wychowane, wykształcone dzieci muszą się tułać po świecie, a starcy dogorywają bez wsparcia.

   3. 500 zł na dziecko to tylko na jedzenie dla niego, a co z resztą? Godziwą edukacją, życiem bez zagrożenia wykluczeniem społecznym, pracą i mieszkaniami dla młodych rodziców. Wspomaganiem finansowym dla rodzica decydującego się na wychowywanie dziecka. Nic nie zastąpi codziennej opieki i pracy z dzieckiem sprawowanej przez oddanego, kochającego rodzica.

   4. No przecieracz mówię nie? Ale poje-hali brzękli w nutkę.

    A tak ciekawostka, że też ktoś wiedział że Kaczyńscy muszą mieć Dublerów? 😛

   5. Konstans nie zrozumiałaś 🙂 ale niech Ci będzie po twojemu. %00 to tak ogólnie żeby bachora z domu nie wyrzucić na dworzec, A gdzie jeszcze oprócz chleba ze smalcem By Gnój albo Gnojówa czynsz zapewniali Tacie na trunki, i mamie na Wakacje? w łulamrku. A do tego gnoje jeszcze chcą na tornister i mundurek i książki na całe 20 zł o zgrozo,m toż to przecież 96 tysięcy nawet szczerze by brakło na nasze Potrzeby.No 300 000 mi. Na jednego Bachora, to jeszcze by szło uznać że nie tylko nie wnosi strat, ale wnosi ze 50 groszy do budżetu, nieee?

   6. Biorą Q … za utrzymanie dziecka czy Staruszka, całą rentę, emeryturę i dopłacać trzeba. Po 3 tysiące minimum na miesiąc to by Q … Apartament wynajął, fakt bez kromki ze srem z polo. Haaa

    Padalce złodzieje S K Syny, własne dzieci tak wykorzystują a jak nie to na bruk, kurwij się. I jeszcze Qó..wy pieniędzy chcą.

    Krzywda, oj krzywda, na miskę zupy miesięcznie ze 6 tysiaków od łebka to mało. Mało Q … mało. Bóty za 20 zł z targu kupić i posłać gnoja głodnego to krzywda. KRZYWDA.

    A szkłami nakarmić, szkłami nakarmić.

   7. Takie same jak te w Nie rządzie i Petrochemii i w zarządzie … Im pewnie ze 2 milirdy Dolarów miesięcznie na jedno dziecko nie wystarczy, pewnie tak z 60 to jeszcze od bidy, da się gnoja posłać na Czesne, byle te 250 milionów dolarów miesięcznie jeszcze dla nas na telefony było. A co kogo że mu trzeci kort na Majorce budujemy i prywatnym odrzutowcem doglądamy?

    Takie same Wy sQ jesteście, to kwestia skali SQ- wienia.

   8. I co Miki wymiękłaś? Bo Ty się tylko słówek umiesz czepiać, dla samego czepiania. Taka S Q mała Wikususia bo bez tłoka w … Bo seja taka bo owaka, w sumie taka byle jaka. No to gdzie jesteś?

    Uuuu cicho szaaa, nie mów że mecz oglądałaś jak reszta lemingów. Woow bo jest atrakcja Igrzyska i chleb będą rzucać, ponoć nawet nie spleśniały 🙂

 6. Janie Piotrze z wyspy królowej pytałeś jak robi się uśmieszki. To proste wpisujesz obok siebie dwukropek i prawy okrągły nawias.

  1. Wszystko wskazuje na to, że nie jesteśmy pierwszą ani ostatnią cywilizacją na tej planecie.

 7. pRzepraam, tu bijo, to jest jakiś serwis czy może podstrona wyników wyszukiwania, jakaś nowa szukajka cy a co?
  Dobre te wyszukiwajki, można się do wyników odnieść 😛

 8. Wypier…! świry ćwiry i inne pojebusy, i gimbusy. Najpierw Wy a potem te z Wiejskiej. Wypier albo n jakiegoś tam pomponika albo na chata Interia. Do Wariatkowa gdzie miejsce takich. Koniec kropka. I tak będę reagować, na każdego w necie, bo nie życzę sobie. Coście Wasza .sia Mać uczyni z tego miejsca, Do kułwtwy nawet i Władzi tutejszej tak powiem jak zacznie wywijać.

  Są Ludzie na tej planecie, w tym Kraju. Wariatkowo i Propaganda oścmieszająca i ogłupiająca niech Wypier ..la. Bo nie będzie korzyści z tego wszystkiego, a po to Wam pozwolimy My Ludzie by to mieć okazję zobaczyć kim jesteście.
  Niech tu wreszcie normalni ludzie przyjdą, albo i Was w kosmos Wypierdoli.my!

  Dziękuję za UWAGĘ!

  1. A Wy to My, jacy mają przeglądarkę i nie potrzebują od rana do nocy klikać, bo ktoś uciekł z Wariatkowa i myśli że linkami zapełni własną pustkę i sam nie ma nic do powiedzenia.

   Tak świrzę, ja mam własną wyszukiwarkę, jak chcę coś powiedzieć to mówię a nie szperam jak szperaczek pod nickami w jakich sama się już gubię, A to Jan a to z wyspy, a to Pani Kólowej a Pies z tobą Tańcował. Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy. Bo jak My nie zrobimy porządku to kto?

   My Ludzie jesteśmy Dzikusy, jak Aborygeni, nas nikt nie „ucywilizuje” Waszymi pojęciami Prawodawstwa, Własności, Demokracji, Władzy K Wasza Mać, my nie rozumiemy tych Niewolniczych Wzorców.

  1. MY a potem Eta-Ruski i Reszta Świata, wszyscy się przyłączą. Dość grania w cudzej grze. To Ps.a Twoja Maś Kopiuj. My Dzikusy, Wikingi, Aborygeni…Pogonimy Was z Tej Galaktyki i gdzie się schowacie?

   Nikt tego nie czyta, co tu wklejacie uczone małpy ścisło-wiedzy. Pokażemy Wam kiedy inni się przyłączą co to Wiedza! i co to Wolność! i co to Technologia! …

   Się Busek zdziwi.

 9. SeJa wyplułaś sporo żółci, nie potrafisz inaczej ? Weź sobie tu urlop na oczyszczenie się z tej złośliwości bo przykro Cię tu widzieć

  1. Nie ma żadnej Żółci, myśl se po sobie. Ja mówię prawdę a nie wypluwam żółć 🙂

   Co skończył się mecz w TV?

  2. A czytałeś wpisy? Nie bo po co, klikasz, też nie, bo to wymaga więcej zachodu – To Wypierdalaj Lemingu, a nie żeś się szepnął na wypowiedz.

   Wadzi Ci? Pogadać se idź na Interię.

  3. Przykro widzieć Lizydupcu? W normalnym świecie te wpisy były by kopiowane jako Dobra Nowina, A nie że jakiś tam masztalerz Ustalił dziesięcinę w grze Eurobiznes. Ćwoku demokrato, lizydupcu, ja jestem z drugiej transzy, a ściślej przecierałam szlaki. A TY MI mówisz, że przykro MNIE widzieć? !!! Wonnn!

   Chyba że masz coś do powiedzenia 🙂

  4. Trza było mnie Skórwie mendy w Lochu nie trzymać. Wytrzymałam za jedną nogę wisząc, gdzie Sęp wyjadał mi Wątrobę, przez kilka tysięcy lat co dla mnie jak chwila.

   Zawalił się Wasz papac, wyzywam Was.

   1. I gdzie jesteście? Dzieci Systemu, Matrixa, Wy o czystych sercach i umysłach! Co dnia każdemu wszystko wytknę, A co sprawiedliwie mi wytknijcie? Ja swoje truchło na 3 dni stawiam. A po 3 wstanę!

    A gdzie Wy jesteście? Ktokolwiek.

    Wiem, wiem staniecie na bezdrożach, uciekli, uwolnieni. Gdzie ciężko będzie iść lasami z taką Armią.

    Ale tu? Chore lizaj Dupy. Uspakajacze z trzeciej transzy jakim polecę siedzieć cicho! Wy jesteście od budowania nowego, kiedy już nastanie.
    Wtedy ja odejdę.

   2. Seja?… 😀 Tu nie Interia czy Gaz.Wyb.
    Tu się chętnie WL w różnej kondycji i zapatrywaniach Informacją (wszelaką) wymieniać pragną.
    Toczenie abstrakcyjnością swą piany żółtej raczej nie w smak wielu, dlatego wydaje mi się stąd brak odzewu na Twoje „agresywne” prowokacje. Nie z chęci zlekceważenia Ciebie, poniżenia zlekceważeniem, ale zwyczajnie zwyczajnego braku konkretu z jakim się do tzwWL odnosisz a nawet przynosisz 🙂
    (Wiesz… gdyby tak to Real-a nieMadryt był, długo byś tego nie…pociągnęła, albo banicja za płot albo kosa… 😉
    weź pleaseyou to pod uwagę, czasem, niekiedy, doraźnie, że kiedyś ten „syf virtulany” się skończy (nawet jak nie za tego życia, śmierć/odejście/przejście może nastąpić choćby i jutro dla kogoś,niewielu, licznych lub wszystkich) i trzeba będzie stawić wyzwanie żywym relacjom. Może więc lepiej zawierać znajomości i dobre wspomnienie niż kodować w NicDNA jakies kwachy. To chyba tyle, bo tak truć&truć można długo 😉
    Trzymaj się, wiem że łatwo nie jest…

Comments are closed.